Page 129 of 1249 FirstFirst ... 29791191251261271281291301311321331391792296291129 ... LastLast
Results 3,201 to 3,225 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3201
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    OSAM stanova, mašala...

    https://api.cdm.me/ekonomija/procita...-covjek-anb-a/

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Malo su mu valjali ovi kotorski klanovi, ugrozeni srbin
    AHahhahahahahaha

    Mozemo li dotaknuti konacno dno kao zemlja pa da krenemo, ima li dno ovoj banana drzavi


    Nego me zanima posto policija zna za organizovana slavlja po cijeloj crnoj gori nocas, oce li smjeti da reaguju
    Podgorica Podgoricanima!

  2. #3202
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,433
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    E onda moze.
    Onaj prasac je zaboravio dje je sama zgrada... Ili ipak nije..
    Ako znaš sistem može biti prednost ne nužno naravno.. lično ni meni nije simpatičan ali nije baš da je došao sa ulice

    Ilija Vukčević - Uprava prihoda, itekako zna sistem i materiju

    Rade Vojvodić UIKS - ne znam ko je, ali čujem pozitivne komentare....


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  3. #3203
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    OD u svakoj finansijskoj instituciji donosi odluke o velikim izloženostima.

    A kako će ovaj što je radio u Elastik prije 30 godina da procijeni rizik kredita od 5 miliona u odnosu na određeni bonitet klijenta?

    Imali smo istoričare u MA pa smo viđeli dokle nas je to dovelo.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Oa ne bas. Odbor direktora su predstavnici akcijskog kapitala. Imas farmere u upravnim odborima tehnoloskih kompanija.
    Oni su tu da procijene da li kompanija radi u skladu sa zacrtanim ciljevima i percepciji javnosti o kompaniji.
    Nije se jednom desilo po svijetu da se jako uspjesan CEO ukloni samo zbog lose percepcije javnosti.
    Ali to je vec druga prica jer bord direktora u svijetu vodi racuna da je cijena akcija uvijek na maksimumu i da ne utice lose vodjenje ili losa medijska slika.od toga zavisi profit.
    Kod nas mi je nejasno cemu odbor sluzi. Vecinski vlasnik tipa plantaza su drzava i drzavne firme. Mozda je 15% na trzistu kupljeno. Takvi odbori samo sluze za namicanje plata i sprovodjenje partijskih direktiva. Sve se to moze rascerati i prevesti u doo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  4. #3204
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Сасвим очекивано да по бордовима буду људи из партија када партије избаченр из владе. Друго по мени није проблем да те бордове попуне политичари али да води рачуна да су стручни, по мени је битније да остала мјеста по фирмама буду попуњене како треба. А друго да би овакве ствари и непотизам искључили је у ЦГ немогуће јер смо такви као народ, а и нема нас много. У сваком случају то треба свести на минимум.

  5. #3205
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    I nidje istrazivavkog novinara, da vidimo koliko je drzava prihodovala od ove "samostalne djelatnosti"?
    Inace Mercedes iz 2014 i Ranieri international su vrlo siroki pojmovi.
    Nije nista. Hvala vladi crne gore, davno su politicari iz dps sebi napravili da advokati ne podlijezu fiskalizaciji vec pausalnom oporezivanju.
    Kao i svi ti "namjesteni" pravosudni sluzbenici.
    Isto je i sa notarima kao i sa izvrsiteljima

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  6. #3206
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ako znaš sistem može biti prednost ne nužno naravno.. lično ni meni nije simpatičan ali nije baš da je došao sa ulice

    Ilija Vukčević - Uprava prihoda, itekako zna sistem i materiju

    Rade Vojvodić UIKS - ne znam ko je, ali čujem pozitivne komentare....


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Slazem se.
    Mislim da pojma nema o sistemu, zbog toga i napisah.
    Nego da vidimo.

  7. #3207
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,664
    Thanks Thanks Given 
    3,566
    Thanks Thanks Received 
    8,628
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Mozemo li dotaknuti konacno dno kao zemlja pa da krenemo, ima li dno ovoj banana drzavi
    nema dovoljno dubokog dna za nas. ali neka, sve loše smo zaslužili, treba još gore da bude. najgori "narod" na svijetu

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Nego me zanima posto policija zna za organizovana slavlja po cijeloj crnoj gori nocas, oce li smjeti da reaguju
    nisu reagovali na sve on žurke koje su bile organizovane, zašto bi na ovo?
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #3208
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Niti su ih spasili, niti su ih upropastili, iz prostog razloga jer su odbori - nebitni. Ono sto je bitno je vladina politika koja uredjuje konkretnu oblast i menadment drzavnog preduzeca - izvrsni direktor sa saradnicima. Odbor direktora je apsolutno nevazan i sasvim je prirodna stvar da clanovi budu birani iz redova politicara. Ono sto je vazno jeste da drzavna politika bude dobra, strateški usmjerena kako treba, i da preduzeće/institucija ima profesionalan menadžment. Ne moraju to nužno da biti ljudi iz realnog sektora, samo je važno da svoj posao rade profesionalno.
    Ne bas i vec sam objasnio zasto. U vecini crnogorskih AD je npr fond PIO.
    Clanu borda iz PIO je jako bitno da je firma uspjesna jer ide dobijaju dividendu koja se koristi za isplate penzija.
    Ista stvar je i odbor EPCG. Vladi je bitno da njen predstavnik u Prvoj banci insistira na profitu ili predlozi smjenu ili povlacenje kapitala. Jer su ulozili drzavne pare u akcije i drze kapital tamo.
    U interesu mu je da se ostvareni profit ulozi u modernizaciju ili budzet drzave.
    Ali s obzirom da je to bila sema kumova i prinatelja, naravno da je sluzio za apanaze i realno bio apsulutno nebitan

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  9. #3209
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,948
    Thanks Thanks Given 
    514
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    OD u svakoj finansijskoj instituciji donosi odluke o velikim izloženostima.

    A kako će ovaj što je radio u Elastik prije 30 godina da procijeni rizik kredita od 5 miliona u odnosu na određeni bonitet klijenta?

    Imali smo istoričare u MA pa smo viđeli dokle nas je to dovelo.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Nije IRF banka, niti bord direktora banke ima ista zaduzenja kao i kod IRF-a. OD IRF-a sigurno nece procjenjivati rizik kredita, to rade kreditne sluzbe, OD samo daje saglasnost na osnovu podataka koje im menadzment pripremi. Na menadžmentu je da u tom dijelu ne radi nikakve zloupotrebe, u tom dijelu ih kontrolise nadzorni odbor i DRI.

    Zato i napisah, za uspjesna javna preduzeca su vazne dvije stvari: dobra drzavna politika i profesionalan menadment. OD samo treba da budu ljudi elementarno pismeni i to je to.

  10. #3210
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    OSAM stanova, mašala...

    https://api.cdm.me/ekonomija/procita...-covjek-anb-a/

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Nemam neku zelju da ga branim...ali ako je iole malo bolji advokat nista za zacudit se.

    Jedan od ujaka daljnih mojih je advokat mandica u drzavnom udaru....za posledjnih 20 god je u fullu zaradio 4,5 stanova od kojih je pola u BG.

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ilija Vukčević - Uprava prihoda, itekako zna sistem i materiju


    Moj skolski...vrhunski poznavalac te materije,dobar,posten coek,i jedan od rijetkih koji je prilicno hrabro usao u sukob sa kockarskim monopolistima u CG...da ih ne imeNtujem.
    Last edited by Sidewinder; 13-01-21 at 14:40.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  11. #3211
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nema dovoljno dubokog dna za nas. ali neka, sve loše smo zaslužili, treba još gore da bude. najgori "narod" na svijetu



    nisu reagovali na sve on žurke koje su bile organizovane, zašto bi na ovo?
    Tu reaguje inspkecija, cini ti se da nisu reagovali (reagovali su ali se lokalima isplati da plate kaznu jer su pazari papreni bili u sto manira, walder itd)
    Ovdje reaguje policija jer je okupljanje a pogotovo tokom policijskog casa
    Podgorica Podgoricanima!

  12. #3212
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,664
    Thanks Thanks Given 
    3,566
    Thanks Thanks Received 
    8,628
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    99% da neće. trebalo bi, jer na taj način bi poslali poruku da su drugačiji, pošto se busaju da jesu. ali eto odlične prilike za ove sa koeficijentom inteligencije koji je u minusu, da sa bakljama, bačanjem dinamita i zastavama proslave 'nešto', pa će onda ova druga strana da reaguje. da se još malo podijelimo. nije ovo dovoljno. treba torovi još da se popune

    EDIT - pogotovo posle toga što je rečeno juče na presu onome da nema organizovanog slavlja, bi valjalo da reaguju. jer u suprotnom, pokazuju da nema razlike
    Last edited by outline; 13-01-21 at 14:59.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #3213
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Pa ovaj Zoran Vukcevic isto kao i sef mu Milo nikad nidje radio nije sem za drzavu,dinar nije zaradio u nekom pravnom licu koje je na trzistu,samo drzavne jasle.
    Radio je u sektetarijatu za razvoj kod Gvozdenovica pa je kao najveci poltron tamo zasefio,onda aktivacija u partiji poslanik pa direktor agencije za mala i srednja preduzeca(a ponavljam da u zivotu radio nije u trzisnim privrednim drustvima)i evo deceniju skoro direktor IRFa.
    Ko god da dodje posle njega imace vise kvalifikacija,sad mi tu trube čistunci o ovoj Radovickoj koju niti znam niti me zanima ali za ovoga aparatcika svako je Stiv Dzobs.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  14. #3214
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Dok mi pricamo, ocigledno je business as usual
    Drzavni montefarm od privatnog dobavljaca narucuje brze antigenske testove i za to placamo lijepih 700 000 eura za 93 333 testova.
    S obzirom da ovo montefarm ili ministarstvo zdravlja moze da nabavi preko WHO/unicef za 5 dolara po testu
    https://www.unicef.org/supply/media/...Bijm74geA5C81t

    I onda sacuvajmo kadrove i nema revansizma. Je li ovo glodji dok mozes i dok jos imas vremena
    Last edited by Hell Raiser; 13-01-21 at 15:39.

  15. #3215
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    U biznisu sa ljekovima i sanitetskim materijalom vrti se stotine miliona eura i niko se time nije bavio da ja znam sem Medojevica i tacno bi mu dao neku funkciju koordinatora da ispita pipke te hobotnice ,bilo bi tu materijala za desetine dozivotnih robija.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  16. #3216
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Pa ovaj Zoran Vukcevic isto kao i sef mu Milo nikad nidje radio nije sem za drzavu,dinar nije zaradio u nekom pravnom licu koje je na trzistu,samo drzavne jasle.
    Radio je u sektetarijatu za razvoj kod Gvozdenovica pa je kao najveci poltron tamo zasefio,onda aktivacija u partiji poslanik pa direktor agencije za mala i srednja preduzeca(a ponavljam da u zivotu radio nije u trzisnim privrednim drustvima)i evo deceniju skoro direktor IRFa.
    Ko god da dodje posle njega imace vise kvalifikacija,sad mi tu trube čistunci o ovoj Radovickoj koju niti znam niti me zanima ali za ovoga aparatcika svako je Stiv Dzobs.
    Molio bih sa nevedes posao u privatnom sektoru ili na trzistu gdje je bila zaposlena Radovic.
    Kao ambasadorka dobila iz budzeta neto oko 500k, kao viceguverner jos nekih 100k od prethodne vlasti.
    Mogu li ja tako da budem zrtva rezima kao ona?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  17. #3217
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovi su jahali 30 godina i zaduzili nas 4 000 000 000, i velis opozicija je ista?

    Nesto ne vidim da nas je opozicija zaduzila 4 000 000 000.

    Tvrdnje ti mogu proc kod polupismenog naroda.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Pa cekaj. Zaduzili su nas skoro milijardu u prvih mjesec dana ima do ljeta vremena.

    Niko ne spori sto stranke kadriraju vec sto na ta mjesta stavljaju politicare po nekoj njihovoj zasluzi a koji su se debelo od "opozicionarstva" naplatili a tek ce i ljudi koji pojma o pojmu nemaju sa materijaom organa na cija su rukovkdeca mjesta dosli. No kako kaza jedan od vas postpejdovaca kad su nezakonito postavljali direktora Institituta da oni mogu koga hoce i mimo pravila i zakona i logike.

    Inace svako uporedjivanje vas ovdje sa bivsim rezimom je apsurd jer nismo valjda mijenjali da bi govorili kad su i oni mogu i ovi vec da bi MIJENJALI.

  18. #3218
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Legit komentar?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. #3219
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Molio bih sa nevedes posao u privatnom sektoru ili na trzistu gdje je bila zaposlena Radovic.
    Kao ambasadorka dobila iz budzeta neto oko 500k, kao viceguverner jos nekih 100k od prethodne vlasti.
    Mogu li ja tako da budem zrtva rezima kao ona?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa upravo to i kažem da svako ko dodje posle njega nije manje kvalifikovan.
    Bola je ova Irena šef britanske kancelarije u CG što svakako nije crnogorsko budžetski radno mjesto ja mislim.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  20. #3220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post

    Moj skolski...vrhunski poznavalac te materije,dobar,posten coek,i jedan od rijetkih koji je prilicno hrabro usao u sukob sa kockarskim monopolistima u CG...da ih ne imeNtujem.
    Znamo ih svi. I koliko su poreza na kocku platili ovih 20 godina.

  21. #3221
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Molio bih sa nevedes posao u privatnom sektoru ili na trzistu gdje je bila zaposlena Radovic.
    Kao ambasadorka dobila iz budzeta neto oko 500k, kao viceguverner jos nekih 100k od prethodne vlasti.
    Mogu li ja tako da budem zrtva rezima kao ona?
    Moraćeš da se odlučiš kritikuješ li vladine odluke kakve god da su ili ima u tvojoj priči i nešto principijelno.

    Jesi li protiv revanšizma ili si protiv imenovanja bivših vladinih funkcionera na odgovorna mjesta? Ne možeš da kritikuješ oboje istovremeno.

  22. #3222
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Kod nas mi je nejasno cemu odbor sluzi. Vecinski vlasnik tipa plantaza su drzava i drzavne firme. Mozda je 15% na trzistu kupljeno. Takvi odbori samo sluze za namicanje plata i sprovodjenje partijskih direktiva. Sve se to moze rascerati i prevesti u doo
    Kod nas u RUS svatko zna cemu sluze odbore u korporacijama s vecinskom iliti velikom drzavnom vlasnistvom. Cilj im je "nahraniti" rezimske djukele - ministre, zamijenike, drzavne tajnike, glasnogovornike i t.d.
    To jest sve one kurve koje s neto placama od 2-3 tisuce eura kupuju jahte, lukzusne vile, salju djecu u Oksford i to sasvim legalno, jer su u Odborima kao "promatraci od Vlade" uzivaju u bilijunskim bonusima... one su untouchable
    Last edited by A+A; 13-01-21 at 16:48. Reason: To jest sve

  23. #3223
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Zoran Vukcevic je zastidje CG vec decenijama.
    Los covjek,tanko obrazovan,generaciji sluzio za sprdnju uglavnom.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 13-01-21 at 17:54.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  24. #3224
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Moraćeš da se odlučiš kritikuješ li vladine odluke kakve god da su ili ima u tvojoj priči i nešto principijelno.

    Jesi li protiv revanšizma ili si protiv imenovanja bivših vladinih funkcionera na odgovorna mjesta? Ne možeš da kritikuješ oboje istovremeno.
    Pretpostavjam da je mislio na činjenicu da je Radović imenovana za viceguvernera sa bogatim iskustvom koje je isključivo u diplomatiji bez jednog jedinog dana iskustva u bankarskom ili bilo kojem dijelu finansijskog sektora. Ne znam kakav je utisak ostavila u cbcg i na bankare za vrijeme svog mandata. Mislim, osim utiska na guvernera koji je bio predmet novinskih članaka zadnjih nekoliko godina.
    Last edited by ćepanica; 13-01-21 at 18:01.

  25. #3225
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Pretpostavjam da je mislio na činjenicu da je Radović imenovana za viceguvernera sa bogatim iskustvom koje je isključivo u diplomatiji bez jednog jedinog dana iskustva u bankarskom ili bilo kojem dijelu finansijskog sektora.
    Nije napao njeno radno iskustvo već to što je primala visoke plate na prethodnim poslovima.

    Dajte da se odlučimo, slažemo li se sa DF i Medom da je bilo kakav rad za prethodnu vladu automatska diskvalifikacija, ili ćemo da kritikujemo po drugim osnovama (a ima ih fala bogu).

Page 129 of 1249 FirstFirst ... 29791191251261271281291301311321331391792296291129 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •