Page 350 of 1249 FirstFirst ... 250300340346347348349350351352353354360400450850 ... LastLast
Results 8,726 to 8,750 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8726
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    ...Ja ne znam čemu se ljudi nadaju, sa takvim činjenjem, i koja je izlazna strategija ako se ne ostvare fantazije da će ova krpljavina da vlada još godinama? Ja evo samo oko sebe slušam promjenu diskursa, ljudi su spremni da čekaju i godinu, i dvije, i četiri, samo da ovima vrate servu...ogorčenje, komplet u emotivnoj ravni. To je vama vaša borba dala, da "idemo naprijed, pomirenje, prosperitet", na način da se nismo blizu zakrvili pri što ćemo...
    Neka ti ljudi koji čekaju da vrate servu sačekaju. I ovi drugi su čekali, neko 20, neko 30 godina. Pa se nismo zakrvili, nego su se trpjele DPS jednostrane odluke bez ikakvih konsultacija i uvažavanja druge strane.

    Strpljenje je velika vrlina, treba je učiti.

  2. #8727
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,509
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Postignut dogovor oko tužilačkih zakona.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  3. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:


  4. #8728
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,127
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    A Leposavic i Srebrenica?


  5. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  6. #8729
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Prvo proceduralno.....obrisala sam milion postova, mozda je neki i promakao, prijavite. Ubuduće Srebrenicu mozete da pomenete u kontekstu opoziva ministra i i rada vlade i skupštine, a elaboriranje, a pogotovo upoređivanje sa drugim zlocinima prebrojavanje mrtvih na temi VLADI CG ću sankcionisati direktnim banom od 7 dana! Hvala na razumijevanju


    Što se aktuelnosti na cg političkom nebu CG tiče, konstatujem da i ako sam imala ma i najmanje nade da postoji neko na političkom nebu ko je zbilja bio spreman da u ovu zemlju uvede rad i vladavinu prava, a da potjera iz nje nepotizam, korupciju, lopovluk laganje, sramnu političku trgovinu zarad neke crkavice, onda sam sad još više ubijeđena da to prosto nije moguće...svako ovu mučenicu voli da bi je izmuzao što više, vodjen najmizernijim pobudama...i gade mi se svi i kajem se što sa prekinula višpegodišnju glasačku apstinenciju i neću više sigurno!

    Imam jedno pitanje za glasače URE...Da li vi stvarno vjerujete da je ovo što se danas radi u CG dobar put? Mislite li da ima izlaza iz ove agonije i zašto ne? (što bi rekao Remark )
    Vjerujete li u svoj sud i danas kao što ste 30.08.2020.?
    Samo mi nemojte manirom velikih opozicionara negdasnjih "ne no je put milovoga lopovluka i pustosenja zemlje bio dobar"...
    Meni je ovo trgovanje grdje nego ono što je DPS činio...obrazložiću: Zato što je nastalo na ostacima...lešinarski...lagali su ljude kojima je vise bilo dosta nepravde i koga je bilo briga za nepravdu?! Sve se radilo da bi MAnda i Medo imali foteljice i jos malo benefita, vazda im je malo! Pih gadosti...Ovi ljudi ne bi nikad oborili DPS da nijesu rekli one stvari koje su gradjanski nastrojeni stanovnici CG prihvatili kao slamku spasa za CG i za nas gradjane, svih vjera i nacija...ajde da s makne DPS pa dako se i medo i manda smire...mi smo samo poželjeli da nema korupcije, da nema nepotizma, da nema partijskog zapošljavanja, da nema članskih karata, lopovluka, nemara, javašluka....da oni koji su napravili nedjelo budu iza resetaka a oni koji su oštetili državu na BILO KOJI način budu procesuirani? A što smo dobili? Znači, svjesno laganje 95 % ovih koji su sad na vlasti da bi se dočepali vlasti? Oni valjda misle da ako se dočepaju, neće moći da se skinu jedno 30 godina, po starom običaju? Dobili smo isto što smo imali, ljude koje zabolje ona stvar za IJEDNOGA građanina CG! Je li to to što vam uliva povjerenje?
    Molim vas da mi objasnite šta je to što vam još uvijek daje nadu?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #8730
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Баш ми је интересантно да људи здраво за готово узимају то да је ово Црна Гора, у којој су 30 година лопужали једни исти људи, дијелили људе по вјери, нацији и не знам ни ја чему и да сад су одједном разочарани са покушајем људи да је окрену од тог правца и да је јасно да то покушавају.
    Исто ми је интересантно да људи мисле да ће то тек тако да иде оно сви смо сад супер, препорођени, нема лоших више итд итд.

    Е па господо праведници, није тако и не иде тако. Јбт 4 мјесеца људи раде, раде за 360 степени другачије и воде скроз другачије државу , уз то их пљују људи, сви редом, тражећи нешто а не знају ни они шта хоће !!!


    Капирате ли ви да је ово резултат 30 година хушкања људи једни на друге, срозавања интелигенције и интегритета људи до тачке у којој не знају шта раде и шта причају.
    И сад се комплет Црна Гора упалила и суде људима који су ту 4 јебена мјесеца!!!

    Сјашите. Мислим не морате ал запитајте се ђе живите и ко вам је судбину кројио 30 година, и вама и ђеци вашој.

    Боли ме уво јел Кривокапић мисли да је Божији изасланик или шта већ.

    Човјек је довео добре људе и људе којима је судећи по њиховим наступима , стало нешто да ураде, а не свој жеп да напуне.

    Извините ал мени је то најважније. Јел има ко доказе или макар какву аферу везано за неки уговор или пљачку или намјештање. Нема !

    Ови су уништили достојанство људи па се сад продају и иду по улица и зову се "патриотама" , за џак брашна. Па јел то нормално.

    Само тако , причајте , судите, пљујте све и свакога, ако падне ова влада, паднуће једина могућност за потенцијално бољу Црну Гору.

    Ал онда господо паметњаковићи, тада нећете имати никог да кривите до САМИ СЕБЕ!

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Last edited by nimfa; 08-04-21 at 02:53.
    Sate sate sate

  8. The Following 7 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  9. #8731
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,052
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jel ovo realno...

    https://www.vijesti.me/v/527865

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Ja ne brinem oko ove priče. To će sve da Demokate dovedu u red. One su Đeljošaju oalicioni partnner u Tuzima.

  10. #8732
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,052
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Niko DPS nije kriv što je dvije decenije montirao sebi nefer prednost od 20-30 hiljada glasova pa je sad gubi. Nije to smrt Crne Gore već smrt DPS.

    Čuš, kuka Milo što je 10 izbora počinjao dva koplja ispred ostalih a sad će morati sa zajedničke linije? Srce mi se cijepa.

    Što se partija tiče, crnogorske provinijencije ih u vlasti ima dosta, eto ih URA i Demokrate. Problem je što ih je u opoziciji malo, DPS i SD su anticrnogorske, SDP đene-đene.
    Dobro je, napredujemo. Priznajemo da nas "pravednost" prema ljudima koji imaju dozvolu boravka ne zanima, već da obezbijedimo većinu.
    Vidši novost mi je da su URA i Demokrate crnogorske partije. Oni tvrde da su građanske. Mada, moguće da su tebi sve partije koje za sebe ne kažu da su srpske, odmah crnogorske. Ali to su finese.

  11. #8733
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,127
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ako cemo tako, koja to partija iz suprotnog bloka ne tvrdi da je gradjanska?


  12. #8734
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Kratko bih samo napisao za ministra Leposavica..

    Ovaj covjek moze bit samo nesto od ovo dvoje..

    Ili stravicno glup covjek,koji onakvu gresku moze da napravi slucajno,ili stravicno naplacen covjek koji je onakvu gresku (zapravo greske) moze da napravi namjerno..

    Slusajuci ministra Leposavica u medijima,intervjuima,Skupstini....djeluje mi sve samo ne kao glup, neinteligentan, neobrazovan covjek..

    Ostalo je jos da se vidi koliko ce i da li ce talasati posle smjene..ako bude talasao..bankovni racun mu se bas bas zatalasao..
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  13. #8735
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    U HR svi drzavljani imaju pravo glasa (znaci svako ko je punoljetan i ima domovnicu) neovisno dal' im je prebivaliste u HR ili van iste. Takodjer, svi drzavljani sa prebivalistem u inostranstvu mogu da glasaju direktno u HR konzulatu (postoje odredjene procedure koje se moraju prethodno "zavrsiti"). Totalni debilizam, al' ajd...
    Isto i kod nas u RUS

  14. #8736
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,516
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Pa kaze "Da spasimo obraz Crne Gore, da ostavimo svojoj djeci poruku: došli smo i pobunili se!"

    Da kazemo da smo se bunili protiv korupcije, nepotizma, lopovluka i loseg ekonomskog stanja!

    Cekaj.. to nije taj skup, to je bilo prije koju godinu.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #8737
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Originally Posted by A+A
    Ni ja ne razumijem zasto je CDM odlucio izmedju ostalog potencirat jos i "rusku kartu" kao da im nije dovoljan "srBski trag"
    Nije im dovoljan, jer Zapad baš briga za davanje državljanstva izbjeglicama iz 90ih, pa je jedini način da ih zabrineš igranje na "Rusi dolaze" kartu.
    INSTRUKCIJE IZ MOSKVE: Srbi da postanu CG suverenisti, centar srpstva da bude Podgorica, a ne Beograd

    Last edited by A+A; 08-04-21 at 06:36.

  16. #8738
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Tako što život nije ono kako mali Perica sa foruma zamišlja politiku.

    To da se glasa za poštenje, za namjeru, za ideju, pa čak i za konkretne poteze, to su priče za malu đecu. Čak i veoma racionalan čovjek će da glasa onoga ko tu neku ideju može da iznese, da ima lični i politički kapital, i da uliva povjerenje da će nešto što zacrta i da ostvari.

    Razumiješ, ljudi na čitavom svijetu prije glasaju za harizmatičnog lidera, koji će da povuče, nego za poštenu lignju.

    Lako je o "poštenju" na forumu, pa bogami i van njega. Prvo, oni koji najviše kritikuju toga Mila za lopovluk, sve bi mu oprostili da je ideološki na njegovoj strani.

    Drugo, a možda teško svariti, ali dođe do spoznaje godinama - većina bi ovdje glasala prije nekoga ko će da diže BDP 15% godišnje, i da krade milion godišnje, nego poštenog i nesposobnog. Pitaj poštene (bez ironije) Pljevljake šta misle o Šarićima. I još teže za svariti, ali i to će ti doć - ja o poštenju više ne slušam nikoga ko nije imao priliku da bude nemoralan; ko nije, bukvalno ili figurativno, ostao nasamo sa nekom ozbiljnom gomilom para, koju još niko nije izbrojao, i ko se nije na taj način testirao. Nagledao sam se "poštenih" do prve krivine, koji odjednom pred tom prilikom počinju da razmišljaju prvo o sebi, đeci, starom autu...toliko da mi stvarno ništa ne znači poštenje nekoga ko nije bio ni blizu šanse da bude nepošten.

    Mislim da bi forumaši iz ovih eho komora i urbanih enklava trebali malo više da se kreću međ svojim narodom, jer očigledno da mnogi ovdje ne znaju šta je Crna Gora...
    Naravno, samo sto ovde ne pricamo o par miliona nego o mnogo vise, a prosjecan glasac bilo koje stranke, ne zivi bas bajno.
    Ovo sto si pomenuo za Pljevlja znam jako dobro, i svaki put kad podjem gore vidim da grad sve vise i vise propada i ne smijem da zamislim na sta ce da lici za 20 godina ako se ovako nastavi.
    I kad pricamo o kradji i postenju, ne pricamo o borbi za opstanak, ja tu ne mogu ljudima zamjerati ako se bore da prehrane porodicu, nego pricamo o ovima koji ne znaju sa koje strane im sipa a nije im dosta. I isti taj narod im "A" nije rekao sve ove godine, evo prvi put su docekli otpor od svojih glasaca kad su izgubili vlast od cetnika.
    Ali nisam mislio samo na obican narod nego i na ove nezavisne eksperte i analiticare koji su obrnuli plocu od 30. avgusta potpuno, svi su stidljivo u uvodi svojih zalopojki rekli kako eto dps nije bio bas dobar, sto nisu uspjeli da izuste za 20 godina, ali nova vlast ce nas u pakao povesti.

    Samo bi volio da su pojedini bili kriticni podjednako kao sada, pa vjerovatno pola diskusije na ovom forumu ne bi bilo.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  17. #8739
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    E ovo je licemjerje za medalju
    https://m.cdm.me/politika/deka-pokus...se-iseljenike/
    Pa Djeka, legendo, ti si glasao za ovo ustavno rjesenje. Bez tebe nije moglo da prodje, a sad "neko ce vam konfiskovati imovinu".
    Nece druze, imovina je zasticena istim Ustavom kojim si i ogranicio svoje sunarodnike.
    A sad ti sekulovic kriv. Pogledaj u ogledalo pa ces naci krivca

  18. #8740
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,630
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    Zasto u 11h okupljanje, zar nije nedjelja dan za patriotizam?

  19. #8741
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    ima li dana u ovu državu da neko ne izlazi na ulice?

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #8742
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ima li dana u ovu državu da neko ne izlazi na ulice?

    Тapatalk
    Mislim da su podijelili da ne smetaju jedni drugima.

    Parnim datumom negatori genocida, neparnim branitelji lopova.

  21. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  22. #8743
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    što je najsmješnije, i među onima u ponedeljak ima onih koji bi branili lopove, a među ovima danas koji negiraju genocid

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #8744
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Isto tako, kao što neđe ranije jasno rekoh, prethodna vlast je državljanstva ometala prekidima u kontinuitetu boravka, i to je ono što treba ispravit. Zakon je sasvim dobar.
    Pa nije bas samo to u pitanju. Ima dosta slucajeva gdje su zahtjevi za drzavljanstvo odbijeni iako su ostvareni svi uslovi, naravno, bez ikakvog obrazlozenja. Shvatam da postoji opcija da se zahtjev za drzavljanstvo moze odbiti al' neka se da barem obrazlozenje ako nista drugo.

  24. #8745
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default



    Protest ar onli vej tu fridm!!!!

  25. #8746
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    2,401
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Pa nije bas samo to u pitanju. Ima dosta slucajeva gdje su zahtjevi za drzavljanstvo odbijeni iako su ostvareni svi uslovi, naravno, bez ikakvog obrazlozenja. Shvatam da postoji opcija da se zahtjev za drzavljanstvo moze odbiti al' neka se da barem obrazlozenje ako nista drugo.
    Ako su odbijeni bez ikakvog osnova imaju ljudi pravo žalbe.

  26. #8747
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,474
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post

    Oko toga su ti već drugi objasnili, a ja da ti objasnim još da ti niko ne brani da istog dana kad završiš papire oko CG državljanstva, možeš opet da odeš u Srbiju i nanovo izvadiš njihovo državljanstvo. Srbija će s nama da dijeli svakakve podatke, ali ukrštanje spiskova državljana neće nikad, iz prostog razloga što to odavno nije prijateljska zemlja, niti zemlja koja poštuje interes Crne Gore.
    Aooo...zamisli Srbija neće bez sporazuma da daje podatke o svojim državljanima.
    Ne poštuje interese DPS...pardon Crne Gore, prijateljske zemlje.

    A baš bi fino bilo da je Veljović mogao sjesti i pred sobom imati spisak svih onih koji imaju i državljanstvo Srbije, pa da malo ucjenjuje ljude,oduzima im CG državljanstvo a malo i da probere onih podobnih i ostavi im mogućnost da i dalje imaju dvojno državljanstvo, fiktivnu adresu u CG i pravo glasa.
    Samo ko glasa za DPS može imati dvojno državljanstvo. To je poznato odavno.

    Ako dobiješ rješenje o otpustu iz državljanstva, možeš opet tražiti državljanstvo nazad, ali samo ako u nekom roku doneseš dokaz da si ipak ostao bez državljanstva koje si trebao dobiti.

    Za nepovjerovati kakva se šuplja priča ovdje prodaje.
    Dvojno državljanstvo što se glasanja tiče nije nikakav problem ako se insistira i na rezidencijalnom uslovu kako propisuju Ustav i zakon. Može svako imati dvojno državljanstvo, ali ne može glasati onaj ko nije rezident u CG.
    I što je problem s tim? Što se sve ove godine ne sredjuje birački spisak u skladu sa najvišim pravnim normama ove zemlje?

    Problem je ,znamo svi u tome, što bi DPS ostao bez glasova iz Srbije, Njemačke, Luksemburga, Amerike.

    I još jedan "problem" koji bi dvojno državljanstvo moglo napraviti je što vlast ne bi mogla zabranjivati ulazak u zemlju nepodobnima, a koji su rodjeni i odrasli u CG. A znamo da je i toga bilo.
    S jedne strane se dozvoljavalo glasati na izborima nekim što ne žive ovdje 20-30 godina, a nekima se ni ulazak u zemlju nije dozvoljavao iz "bezbjednosnih razloga".

    To je sve poznato i ja ne znam kako neko može šuplju priču prodavati još uvijek u vezi svega ovog.
    Last edited by Massaro; 08-04-21 at 09:29.

  27. The Following User Says Thank You to Massaro For This Useful Post:


  28. #8748
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Prvo kladim se u milion EUR da taj tvoj rodjak koji je jedva pretekao i otišao za Ameriku kad dodje to natempira za izbore i obavezno glasa DPS/BS iako ne dijeli sudbinu građana CG. To je okrutno i licimjerno.
    Znaci,ako ne bi glasao dps/bs možda bi i valjali,to je to

    On živi odje,samo je bio par puta u ameriku i moraće ići iznova i iznova ako misli da pretekne,ili da śedi kući pa da čeka da mu šalju pare...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #8749
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Znaci,ako ne bi glasao dps/bs možda bi i valjali,to je to

    On živi odje,samo je bio par puta u ameriku i moraće ići iznova i iznova ako misli da pretekne,ili da śedi kući pa da čeka da mu šalju pare...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne znam zasto si se uhvatio ovoga, poenta je da je dps to tolerisao jer im je odgovarala, sad se to brani nekom pricom kako se mi odricemo tih ljudi ili ne znam ja sta.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  30. #8750
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    znaci Gandalf nece moc da glasa...
    f6

Page 350 of 1249 FirstFirst ... 250300340346347348349350351352353354360400450850 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •