Page 351 of 1249 FirstFirst ... 251301341347348349350351352353354355361401451851 ... LastLast
Results 8,751 to 8,775 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8751
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    znaci Gandalf nece moc da glasa...
    Normalno, dok se ne vrati.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  2. #8752
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Pa nije bas samo to u pitanju. Ima dosta slucajeva gdje su zahtjevi za drzavljanstvo odbijeni iako su ostvareni svi uslovi, naravno, bez ikakvog obrazlozenja. Shvatam da postoji opcija da se zahtjev za drzavljanstvo moze odbiti al' neka se da barem obrazlozenje ako nista drugo.

    U zakonu skoro svih država postoji predvidjeno i diskreciono pravo države da nekog odbije za državljanstvo. Dakle, bez potrebe da objašnjava tu odluku.

  3. #8753
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    U zakonu skoro svih država postoji predvidjeno i diskreciono pravo države da nekog odbije za državljanstvo. Dakle, bez potrebe da objašnjava tu odluku.
    To da drzava ima pravo da odbije nekoga za drzavljanstvo nisam ni komentarisao kao nesto lose, potpuno je logicno, ono sto meni nema smisla jeste na koji se to nacin primjenjivalo kod nas kao i na koje gradjane. Jedino potencijalno rjesenje za to, u nasem slucaju, je bilo da se drzava mora izjasniti na koju osnovo se odbija neko.

  4. #8754
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @Gagarin

    Evo Vuković reče 15k ljudi iz Srbije došlo da glasa. Treba ih obrisat iz biračkog spiska SVE, i njih i ove iz Luksemburga. Upisati ove koji žive ovdje i to je tu neđe otprilike...možda koja hiljada glasova više glasača koji duže od decenije žive ovdje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Saglasan sam sa tobom kad bi stvari išle na taj način. Tvoj je scenario "crkla krava nama, ali je i komšiji". No, pošto smo mi vlast igru ćemo napraviti na način "da samo komšiji crkne krava".

    Bijahu nedavno izbori u Nikšić, gdje navedoše da je uvidom u srpsku bazu (ukucavanjem JMBG na sajt kao i kod nas) pronađeno 1000+ ljudi koji glasaju u obije države. I ministar unutrašnjih poslova reče da takav uvid nije dovoljan za brisanje iz spiska, već da treba potvrda iz Srbije za svakoga pojedinačno koju treba da izda MUP Srbije da bi ga izbrisali iz spiska.
    Ovaj "rofl" je minimum reakcije na tu izjavu. Bješe li to onaj MUP što neće Sveta da nam izruči nekoliko godina (jedan predmet) a ovamo će za našu dušu da nam učini da ekspeditivno izbrišemo par desetina hiljada birača kojima se ostvaruje politički uticaj? Ah, da, ja u to treba vjerujem. Recimo da se pominje desetak hiljada takvih u H. Novom.

    I treba li da ja vjerujem da oni neće izdati potvrde da su ljudi izbrisani iz knjige srpskih državljana, a da ih ne izbrišu ako Vučić ima politički interes. Ili Dodik u RS?
    Treba ih izbrisati iz spiska, ALI NEĆE. Situacija je takva da su i jedni i drugi uvaljivali u spisak što su više mogli. Imam rođake koji žive u Srbiju i uredno dolaze da glasaju i to ne kriju. Da ih neće izbrisat? Aha, za malo. Ali, ajde da izbrišemo bošnjačku dijasporu, jer glasaju protiv nas.

    Ajmo da gledamo stvari kako zaista stoje. Pravedno je ono što mi ide u prilog, pravda je da komšiji crkne krava, a meni ne. Nepravda je kad se ne sudi penal nad Mitrovićem protiv Švajcarske na SP, a kad se Ronaldu ponišrti čist gol to je "božja noga". Samo navodim primjer, svaka je strana takva na Balkanu. Maradona sa božjom rukom jedino je heroj na Balkanu i u Južnoj Americi, a u ostalom svijetu je prevarant. Zato smo između ostalog i tamo đe smo. Dakle, pravedno je ono što ide u prilog meni ili nekome za koga navijam. Sve drugo je, naravno, nepravda.

    Ova priča o državljanima samo će produbiti postojeće podjele u društvu. A već sada su izuzetno duboke, pri čemu ni jedna strana ne želi da ih smanji. Za Dritana pola Crne Gore mirno ne spava od njega superheroja, i šta onda očekujemo ako vlast drugu polovinu građana vidi kao neprijatelje i lopove? Da druga polovina figurativno stane u red kako bi stavila glavu na panj? Mislite da druga polovina neće polako radikalizovati otpor? Ima tamo dosta ljudi koji su se dobro napunili i kojima neće biti problem da potroše dio bogatstva kako bi sačuvali ostatak. Eto finansija. A nezaposlenost je takva da neće faliti ni topovskog mesa. A za glavu ćemo fatati ljudi kao ti i ja i većina forumaša sa djecom i normalnim životom.

    Da je pametna vlast pokrenula bi dijalog sa opozicijom. Prije svega Bečić. Krivokapiću je rastao rejting dok se bavio takvim stvarima, pa mu je eto i politički interes uz to što mu je neđe i dužnost kao predsjednika skupštine. A ako druge gledaš i o njima imaš samo narativ kao o neprijateljima i kriminalcima očekuj od istih najgore moguće. Svakako, kad nećemo sami, sješće nas velike čike za sto veći nakon što nas za isti dovuku za uši. Samo da vidimo kakav će rusvaj i zayebancija biti prije toga dovođenja za uši. Hoćemo li prethodno postati "država Mostar" ka čemu ubrzano idemo.

    P.S. Od svega ovoga, konfrontacije, a posebno "državljanstva" najveći je gubitnik URA, ali izgleda da malo sporije kapiraju. Trebaš biti ozbiljno ograničen da strategiju svoga političkog djelovanja razvijaš na tome da ćeš vječno biti jezičak na vagi, a da te Budva ničemu ne nauči. Ali, da se ne miješam, ipak su tamo ljudi pametniji od mene.

  5. The Following 3 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  6. #8755
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #8756
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Ko i zakon o slobodi vrspvst

  8. #8757
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Hvala Vladi što spušta loptu i tenzije.
    Ali ozbiljno.
    Kad urade nešto da valja mora se to registrovati.

  9. #8758
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Hvala Vladi što spušta loptu i tenzije.
    Ali ozbiljno.
    Kad urade nešto da valja mora se to registrovati.
    A sta ako urade. Procitah ti ono gore. Kako lagano preskocis zakon, kad ti ne odgovara. 300 postova "zakon ovo, zakon ono".
    Niko ne uzima nikome drzavljanstvo, nego se primjenjuje rezidencijalni uslov, koji pazi sad, pise u ustavu.
    Sad nista "znaju oni procedure...."
    Nece ti ni taj iz Srbije glasati. Rezidencijalni uslov ce provjeravati MUP kroz prelaske granice, a ne dje si ti prijavljen po prebivalistu.
    Znaju to svi odlicno.... Zato vam je sad prica o radikalizaciji, jer se ukida preko 30 000 glasaca iz dijaspore.
    Na ovom primjeru se vidi licemjerje vecine gradjana CG, a posebno podrzavalaca DPS crnogorstva.
    2012 je donesen ustav. I sad treba vlada da bude pomirljiva za izmjene necega sto je DPS donio prije 10 godina.
    Pozdravio bih vas ja sve. Kad vam odgovara "vidi zakon" kad ne odgovara "vlada duradi nesto"

  10. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  11. #8759
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kako ih otrese

    https://www.vijesti.me/v/528123

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  12. #8760
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kako ih otrese

    https://www.vijesti.me/v/528123

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Vidimo da ti je zabavno

  13. #8761
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Saglasan sam sa tobom kad bi stvari išle na taj način. Tvoj je scenario "crkla krava nama, ali je i komšiji". No, pošto smo mi vlast igru ćemo napraviti na način "da samo komšiji crkne krava".

    Bijahu nedavno izbori u Nikšić, gdje navedoše da je uvidom u srpsku bazu (ukucavanjem JMBG na sajt kao i kod nas) pronađeno 1000+ ljudi koji glasaju u obije države. I ministar unutrašnjih poslova reče da takav uvid nije dovoljan za brisanje iz spiska, već da treba potvrda iz Srbije za svakoga pojedinačno koju treba da izda MUP Srbije da bi ga izbrisali iz spiska.
    Ovaj "rofl" je minimum reakcije na tu izjavu. Bješe li to onaj MUP što neće Sveta da nam izruči nekoliko godina (jedan predmet) a ovamo će za našu dušu da nam učini da ekspeditivno izbrišemo par desetina hiljada birača kojima se ostvaruje politički uticaj? Ah, da, ja u to treba vjerujem. Recimo da se pominje desetak hiljada takvih u H. Novom.

    I treba li da ja vjerujem da oni neće izdati potvrde da su ljudi izbrisani iz knjige srpskih državljana, a da ih ne izbrišu ako Vučić ima politički interes. Ili Dodik u RS?
    Treba ih izbrisati iz spiska, ALI NEĆE. Situacija je takva da su i jedni i drugi uvaljivali u spisak što su više mogli. Imam rođake koji žive u Srbiju i uredno dolaze da glasaju i to ne kriju. Da ih neće izbrisat? Aha, za malo. Ali, ajde da izbrišemo bošnjačku dijasporu, jer glasaju protiv nas.
    Što tebe briga ima li neko biračko pravo i u drugoj državi?
    Igrom slučaja, birački spisak Srbije možeš pročešljati kucanjem JMBG, ali kako ćeš pročešljati birački spisak i ukrštati podatke ljudi koji žive u Americi, Njemačkoj, Luksemburgu...?
    Hoćeš njima vjerovati na riječ da nemaju tamo ni državljanstvo ni biračko pravo?
    Nama su ovdje za referendum dolazili ljudi kojima su roditelji u Ameriku otišli prije 50 godina.
    Ne možeš na taj način odstranjivati samo ljude iz Srbije. Zakon i pravila treba da važe za sve isto.

    I opet pitam, što tebe briga ko ima biračko pravo u drugoj zemlji? Pitanje krucijalno je ima li on biračko pravo u CG po Ustavu i zakonu ove zemlje.
    Ako neko ispunjava uslove da glasa u ovoj zemlji, ako je državljanin ove zemlje, ako ima stalni boravak ,prebivalište. rezidencijalni status ovdje, što mene briga da li mu i neka druga zemlja daje pravo glasa?
    Last edited by Massaro; 08-04-21 at 11:39.

  14. #8762
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Okupljeni su pokušali da sruše zaštitnu ogradu postavljenu ispred zgrade Vlade.
    Vrijeđali su policajce, vikali im "banda izdajnička" i "izdaja" i gađali ih jajima

    2021. godina. kakva tužna država. pi

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #8763
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Kad se peklo prase dobro je bilo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #8764
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Na ovom primjeru se vidi licemjerje vecine gradjana CG, a posebno podrzavalaca DPS crnogorstva.
    2012 je donesen ustav. I sad treba vlada da bude pomirljiva za izmjene necega sto je DPS donio prije 10 godina.
    Pozdravio bih vas ja sve. Kad vam odgovara "vidi zakon" kad ne odgovara "vlada duradi nesto"
    Ustav, odnosno izmjene ustava iz 2012 nije donio DPS, već su i tada trebale 2/3 za promjene, tako da je tome prethodio neki dijalog sa opozicijom, pa neki dogovor sa opozicionim partijama, sa tada najvećom SNP. Naravno, i za izglasavanje Ustava 2007 čini mi se, trebalo je 2/3, pa je i tada obezbijeđeno nekih opozicionih glasova, konkretno PZP.
    Pa bi, eto, valjalo možda opet na takav način urediti stvari.
    Ne bi bilo loše da malo guglaš prije nego napišeš. Nije prvi put.
    Iskreno tvoj, DPS Crnogorac
    Last edited by Gagarin; 08-04-21 at 11:46.

  17. #8765
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Osvježilo je vrhunski, lagano dođosmo na ivicu sukoba.

    Što je sledeći potez vlade u poboljšanju ekonomske situacije, rušenje mauzoleja, izgradnja hramova, gledanje u sunce, zna li se?

  18. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  19. #8766
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Bitno je da se "pomirio narod".
    In vino veritas

  20. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  21. #8767
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Kad se peklo prase dobro je bilo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


    kome to? isti su meni. i ti koji su prase pekli, i koji blokiraju gradove zbog Leposavića i ovi. svi su ćutali dok se država raspadala. đe su patriote bile dok je obala devastirana? rijeke uništavane? đe su bili do 30 avgusta? od tad im sve smeta. eo ja sam Crnogorac, veći od svih ovih koji danas brane interese DPSa ispred Vlade

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #8768
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ustav, odnosno izmjene ustava iz 2012 nije donio DPS, već su i tada trebale 2/3 za promjene, tako da je tome prethodio neki dijalog sa opozicijom, pa neki dogovor sa opozicionim partijama, sa tada najvećom SNP. Naravno, i za izglasavanje Ustava 2007 čini mi se, trebalo je 2/3, pa je i tada obezbijeđeno nekih opozicionih glasova, konkretno PZP.
    Pa bi, eto, valjalo možda opet na takav način urediti stvari.
    Ne bi bilo loše da malo guglaš prije nego napišeš. Nije prvi put.
    Iskreno tvoj, DPS Crnogorac
    Hahahahah. Neka. Nisi sad pao ovdje danas. Eto sam 5x napisao da ga je donio dps sa df kada smo dobili sve ovo sto danas boli DPS, a i ono sto boli DF.
    DF godinama prica o zastavi i himni, a ona izglasana njihovim glasovima u skupstini.
    A ovima sad smeta ononsto su oni izglasali. Nemam sta ja da guglam, nego ti procitaj.
    Napisao sam vec nekoliko puta
    Rezidencijalni status vs izmjena VDT i clanova sudskog savjeta koje postavlja predsjednik.
    I za jedno i za drugo treba 2/3 glasova.
    Ali ne.... Ti bi da sve to ostane, ali da vlada bude pomirljiva prema clanu ustava.
    Neka.... Jesi li licemjeran, jesi... Pa se ljuti koliko volis

  23. #8769
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ova priča o državljanima samo će produbiti postojeće podjele u društvu. A već sada su izuzetno duboke, pri čemu ni jedna strana ne želi da ih smanji. Za Dritana pola Crne Gore mirno ne spava od njega superheroja, i šta onda očekujemo ako vlast drugu polovinu građana vidi kao neprijatelje i lopove? Da druga polovina figurativno stane u red kako bi stavila glavu na panj? Mislite da druga polovina neće polako radikalizovati otpor? Ima tamo dosta ljudi koji su se dobro napunili i kojima neće biti problem da potroše dio bogatstva kako bi sačuvali ostatak. Eto finansija. A nezaposlenost je takva da neće faliti ni topovskog mesa. A za glavu ćemo fatati ljudi kao ti i ja i većina forumaša sa djecom i normalnim životom.

    Da je pametna vlast pokrenula bi dijalog sa opozicijom. Prije svega Bečić. Krivokapiću je rastao rejting dok se bavio takvim stvarima, pa mu je eto i politički interes uz to što mu je neđe i dužnost kao predsjednika skupštine. A ako druge gledaš i o njima imaš samo narativ kao o neprijateljima i kriminalcima očekuj od istih najgore moguće. Svakako, kad nećemo sami, sješće nas velike čike za sto veći nakon što nas za isti dovuku za uši. Samo da vidimo kakav će rusvaj i zayebancija biti prije toga dovođenja za uši. Hoćemo li prethodno postati "država Mostar" ka čemu ubrzano idemo.
    Citiram sam sebe, da ovo ostane boldovano, izgleda da ćemo se brže podsjećat nego što sam mislio.

  24. #8770
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Prije 10 godina
    One Ring to Rule them all...

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  26. #8771
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    A tko vam u Vladi vozi PG CG 301?

  27. #8772
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Hahahahah. Neka. Nisi sad pao ovdje danas. Eto sam 5x napisao da ga je donio dps sa df kada smo dobili sve ovo sto danas boli DPS, a i ono sto boli DF.
    DF godinama prica o zastavi i himni, a ona izglasana njihovim glasovima u skupstini.
    A ovima sad smeta ononsto su oni izglasali. Nemam sta ja da guglam, nego ti procitaj.
    Napisao sam vec nekoliko puta
    Rezidencijalni status vs izmjena VDT i clanova sudskog savjeta koje postavlja predsjednik.
    I za jedno i za drugo treba 2/3 glasova.
    Ali ne.... Ti bi da sve to ostane, ali da vlada bude pomirljiva prema clanu ustava.
    Neka.... Jesi li licemjeran, jesi... Pa se ljuti koliko volis
    U pretdnom postu si napisao

    2012 je donesen ustav. I sad treba vlada da bude pomirljiva za izmjene necega sto je DPS donio prije 10 godina.
    Pozdravio bih vas ja sve. Kad vam odgovara "vidi zakon" kad ne odgovara "vlada duradi nesto"
    Posle moje korekcije si se sjetio da je još neko donosio ustav, "5 x si napisao da ga je donio DF" što je opet netačno jer je DF osnovan pred izbore 2012, nakon donošenja ustava. Kad se mijenjao ustav DF nije postojao. Izmjene ustava i su bile preduslov za otvaranje pregovora što je bilo dosta prije izbora. Guglaj malo stvarno...

    Moje licemjerstvo se sastoji u tome što mislim da bi bilo zdravo za društvo da jednu i vlast i opozicija i da se dogovore oko svih stvari gdje trebaju 2/3. Izborni zakoni, VDT, sudski savjet, Ustavni sud, ako treba i državni simboli da se nađe neki kompromis. Jer ćemo u drugoj situaciji imati haos koji niko neće ishendlovati. Onda ništa...

  28. #8773
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    U pretdnom postu si napisao



    Posle moje korekcije si se sjetio da je još neko donosio ustav, "5 x si napisao da ga je donio DF" što je opet netačno jer je DF osnovan pred izbore 2012, nakon donošenja ustava. Kad se mijenjao ustav DF nije postojao. Izmjene ustava i su bile preduslov za otvaranje pregovora što je bilo dosta prije izbora. Guglaj malo stvarno...

    Moje licemjerstvo se sastoji u tome što mislim da bi bilo zdravo za društvo da jednu i vlast i opozicija i da se dogovore oko svih stvari gdje trebaju 2/3. Izborni zakoni, VDT, sudski savjet, Ustavni sud, ako treba i državni simboli da se nađe neki kompromis. Jer ćemo u drugoj situaciji imati haos koji niko neće ishendlovati. Onda ništa...
    A vjerujes li iskreno da postoji zelja velikog dijela i jedne i druge strane za bilo kakav dogovor?
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  29. #8774
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Zasto se veze Crnogorac sa komitama i patriotama, kladim se da pola njih je tu jer su izgubili privilegije koje su imali dok je DPS bio na vlasti, a to je uhljebljenje, palamudjenje, ne dolazak na posao a primas platu, zaposlis sve iz familije i ako nisu kompetentni. Presmijesno je vise citati ovdje kako je drzava ugrozena, kako su nas srbi okupirali, ali bas je presmrdjelo i ne znam kakvu kotist imaju pojedini sa foruma da ovoliko klape i mlate, da li imaju zivot ili su toliko usamljeni da im je ovo neki vid izbacanja frustracija. Meni su i otac i brat u inostranstvo, i naravno da sam za da oni vise ne glasaju, jer su i sami rekli da ih bas zabolje za "Milovu CG", mada oni nece ni dolaziti vise i glasanje im je potpuno nebitno. Po cijeli dan mi ispiraju mozak da sa familijom i ja dodjem kod njih, ali ja sam oveje rodjen i volim CG, ne zelim da idem, za sada zena i ja radimo i zivimo solidno, ali od referenduma samo su se pravile podjele i sve to od strane DPS-a, privatna drzava i zarobljene sve institucije. Logicno je da kad takav sistem padne, ima dosta ljudi koji ce sad da sikcu jer gube privilegije primanja plate NE radom, zaposljavanje komplet familije, znaci nema toga vise, vladu podrzavam jer je mladima dala da rade i vec su se pokazali milion puta boljim od predhodnika (i ako to nije tesko). Dok god se vatamo za nacionalno predznak, nismo gradjanska partija a jos manje drzava.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. The Following 8 Users Say Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  31. #8775
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,623
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Bitno je da se "pomirio narod".
    Strasno sta nam radi nova vlast.

Page 351 of 1249 FirstFirst ... 251301341347348349350351352353354355361401451851 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •