Page 266 of 1249 FirstFirst ... 166216256262263264265266267268269270276316366766 ... LastLast
Results 6,626 to 6,650 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #6626
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ja ne znam kako bi ovim ljudima nacrtao makar da je jako licemjerno zatvarati državu po nekim standardima koji veze s mozgom nemaju a na drugu stranu kršiti pravila koja su oni isti donijeli.. Ovo je komedija šta se radi.. Iskreno sam se nadao da ćemo se konačno fokusirati na realna pitanja koja su trenutno bitnija od bogojavljenja/sahrana popova.. Pa i nesposobnost novog tijela za hendlovanje korone.. NKT je zlato bio iskreno za ovo šta se radi.. I to ne kažem kroz političku prizmu nego kroz ono što je rađeno.. Kad je bio prvi talas ja sam očekivao pakao a evo ga i dočekasmo..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  3. #6627
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Tvoj sdpRs nas je doveo na to sarumane,ova vlada je tek počela sa radom,za pocetak je najbitnije da se ne bahate i da ne kradu ka prethodnici,ne znam okle vam obraz da pominjete sirotinju,zna se ko je kriv za siromaštvo velikog broja gradjana cg,trebaće vremena da se povratimo i da nije ove korone...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  5. #6628
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    ''Direktor DZ Podgorica kaže da Crna Gora mora postati zemlja sa vladavinom prava.''...
    Na dan 06.03.2021.g., imali smo 603 nova registrovana, 11 umrlih, hronično overloaded zdravstveni sistem sa ni-pola dovoljnog kapaciteta, vapaje JBB o prijemu novih ljekara, i ostalog medicinskog osoblja, totalnu iscrpljenost zaposlenih, rat sa bolešću već vidno izgubljen...
    I direktore DZ-a koji se bave ugovorima o radu i vladavinom prava.

    06.03.2021.g., na čelu ANB-a imamo vd stanje... ili nemamo? Zaboravili na vladi da izglasaju?
    Ko još mari za rokove...
    Jedna specijalistička misija NATO-a nam dođe u poshjetu, ali sasvim regularno, očekivano, naravno, nema tu ništa posebno... Imamo li danas nekog na čelu OBD-a?
    Il je patka ili nije, ko još mari...

    Ali bi valjalo Voli, Francu, ko god ima neke pare, to sve u zatvore, i ona 3 radnika KAP-a hitno zbrinut, onih ostalih 5-6 stotina isprepadanih i ucijenjenih, što od straha od Vesa blokiraju puteve i brane ga od vlade , njih malo isprašit, i, naravno, Plantaže zatvorit, zamisli koliko bi poslije toga bilo mesa da se troši ovuda, kad čak ni ruski ambasador, pomognut našim neviđenim pregovaračima, nadljudskim naporima nije uspio da ih spasi...


    Last edited by Buva+gacce; 06-03-21 at 16:04.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  6. #6629
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Tvoj sdpRs nas je doveo na to sarumane,ova vlada je tek počela sa radom,za pocetak je najbitnije da se ne bahate i da ne kradu ka prethodnici,ne znam okle vam obraz da pominjete sirotinju,zna se ko je kriv za siromaštvo velikog broja gradjana cg,trebaće vremena da se povratimo i da nije ove korone...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kad me nađeš u člana bilo koje partije, javi mi se.
    Ja sam kriv što je premijer nekrofil? Pa evo svaka dva dana idu ljube leševe ljudi preminulih od korone. Hodajuća zaraza donosi mjere i izvodi vojsku na ulice. Sve u jeku zatvaranja KAP-a i raspada države po svim šavovima.

  7. #6630
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...itike-i-struke
    Dobro kazu,na ovo mjesto treba da bude strucna osoba koja bi zaustavila dalje devastiranje nase obale


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Mladen Mikijelj je obavljao funkciju sekretara za investicije u vrijeme dok je kompanija "Asfalt-beton gradnja" od Opštine Budva dobijala milionske tendere za asfaltiranje ulica, a kompanija Marka Carevića "Carinvest" izvodila radove kao prikriveni podizvođač, što je Carević i sam javno priznao. Dužnost Mikijelja je bila da priprema investiocione planove i podatke za tendersku dokumentaciju, ali i prati realizaciju ugovora u kojima je Opština Budva investitor. Sa te pozicije Mikiljelj je imao punu infomaciju o tome na koji način je kompanija njegovog opštinskog i partijskog kolege, Carevića, bila uključena u poslove asfaltiranja, iako nije bila zvanični učesnik tendera", navodi se u saopštenju koje potpisuje direktor Istraživačkog centra MANS-a Dejan Milovac.

    što bi reka naš kolega Medo_JE - samo jaši svi smo naši. kakav kadar ima DF, da im i DPS pozavidi

    inače Lekić odličan

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...i-odgovornosti
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  9. #6631
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Dade li mu 5 centi

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Ne.

    Neka mu da Bog.

  10. #6632
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    "Mladen Mikijelj je obavljao funkciju sekretara za investicije u vrijeme dok je kompanija "Asfalt-beton gradnja" od Opštine Budva dobijala milionske tendere za asfaltiranje ulica, a kompanija Marka Carevića "Carinvest" izvodila radove kao prikriveni podizvođač, što je Carević i sam javno priznao. Dužnost Mikijelja je bila da priprema investiocione planove i podatke za tendersku dokumentaciju, ali i prati realizaciju ugovora u kojima je Opština Budva investitor. Sa te pozicije Mikiljelj je imao punu infomaciju o tome na koji način je kompanija njegovog opštinskog i partijskog kolege, Carevića, bila uključena u poslove asfaltiranja, iako nije bila zvanični učesnik tendera", navodi se u saopštenju koje potpisuje direktor Istraživačkog centra MANS-a Dejan Milovac.

    što bi reka naš kolega Medo_JE - samo jaši svi smo naši. kakav kadar ima DF, da im i DPS pozavidi
    A najveći štos, nakon što sam skoro godinu lomio kola po onome kružnome u Petrovac, što je treba bit završen po godine ranije, kad se počeo kraj nazirat, izađe TV Budva, parkira po sred srijede da ne možeš tek nikako proć, pa snima gradonačelnika, M.B. Carevića, koji onako, sav važan, govori o tome kako izvođač malo kasni, ali se svjetlo na kraj tunel ipak nazire...
    A njegov kamion mu mira ne da, dok kipa onu frakciju ko lud na sve strane, a radnici bježe ko muve bez glave, e ne znaju oće li im gori bit gazda, ili gradonačelnik, kad ih za to dovati
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  11. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  12. #6633
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Carević ostaje jedini gradonačelnik na svijet koji je učestvovao u blokadi grada kojim rukovodi ja mislim. sve je to izgleda škola onog kojem je loše pa je utočište našao u BGu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #6634
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Jel ovo bila fora da propadnu Plantaze pa da se privatizuju sa Ivanovicevim vinogradima

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  14. #6635
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Kad me nađeš u člana bilo koje partije, javi mi se.
    Ja sam kriv što je premijer nekrofil? Pa evo svaka dva dana idu ljube leševe ljudi preminulih od korone. Hodajuća zaraza donosi mjere i izvodi vojsku na ulice. Sve u jeku zatvaranja KAP-a i raspada države po svim šavovima.
    Nisam rekao da si član,ali si njihov glasac 100%

    Ne znam sto je muka,čitam vas nekoliko koji svakodnevno napadate ovu vladu,vjerovatno se nadate povratku tih lopova,ali onda se nemoj cudit sto ćeš nailazit na ljude koji će ti trazit 5 centi,oni su ih doveli tu dje su,ne znam kako ne shvatate ili ne zelite da shvatite?

    Ako već ne zavisis od toga ko je na vlasti,opusti se,još samo 3 ipo godine je do novih izbora,pa ako ovi pokažu da nisu dobri za narod mijenjacemo i njih,za sad kao sto rekoh dovoljno je da su se posvetili boljitku gradjana crne gore,dosta je više guranja u prvi plan priče oko crkve,himne,jezika i stvaranja vjestackih podjela a sve to da bi sakrili od naroda sve ono sto su radili,a sto se polako razotkriva


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. The Following 6 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  16. #6636
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Meni je najbolje sto kukaju zasto drzava ne da novac za firmu kao plantaze, koja ima prekobrojnih koliko volis. Vise administrativnih radnika nego u proizvodnji. I kad pocnu da racionalizuju, isti ce da kuka kakoje to revansizam.
    Inace kako poznajes radnika na budzetu. Prica o neoliberalnoj ekonomiji. Evo dva dana slusam neke poznanike kako pricu o uniprom kapu pravdaju neoliberalnom ekonomijom. Mora da im je neko dopis poslao.
    I kad pokrenuh pricu kad je neoliberalna ekonomija, zasto od 750 miliona skoro 450 ide za vase plate. Kidanje plata za 50% i otpustanje 40% zaposljenih, dobro se ne pobise sa mnom. Toga graktanja kako oni rade i kako idu na posao. Rekoh i ovi ostali idu i rade, pa dobiju otkaze ili manju platu.
    Takvog bezobrazluka i sebicnosti rijetko dje mozes vidjeti.
    Sad plantaze nisu neoliberalna ekonomija kao KAP

  17. #6637
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Pita li se premijer kako će uspostavit nikad bolje odnose sa Srbijom kad gura prst u oko Vučiću đe god stigne, evo i sa ovom sahranom na primjer.

  18. #6638
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,118
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    512
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Problem ove Vlade je što će još dugo imat slijepe apologete "samo da se DPS ne vrati". Ništa se neće preispitvat, nikakvi dijalozi. Samo gasi, pa će to neko otvorit, nekad... Koliko je dosad ostalo bez posla? Ovo je užas.

    Tragikomične su mi Vijesti koje sad kao napadaju vladu zbog nepoštovanja mjera hahaha. E ove tragedije bez komedije.

    Daka vas je lijepo opisao. Iako je taj čoek ratni profiter, istinu je o vama rekao.
    Pristalice DF-a: kad Marović opljačka Budvu, to je krađa, lopovluk, što se ovo radi..
    Kad Carević zauzme državno zemljište: Naš kum Bato
    Licemjerje Level 1000

    Kad DPS odbije Vučićeve respiratorne: vidite što rade, umriješe nam ljudi..
    Kad sadašnja vlada odbije Statisove vakcine: Nećemo mi vakcine DPSovih tajkuna
    Licemjerje Level 2000
    Last edited by claudiocaniggia; 06-03-21 at 16:55.

  19. The Following User Says Thank You to claudiocaniggia For This Useful Post:


  20. #6639
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    ...čačka se nešto za čim trenutno nema potrebe i što ne treba da je prioritet jer ima dovoljno Brkovica, Banova i sličnih kod kojih treba ući u kontrole.Ako će ova vlada da bude po nečemu upamćena za sad im ide dobro da povećaju broj nezaposlenih pa nek im je sa srećom sebi kopaju grob.
    Sve bih se slozio, ali nije vlada cackala Pejovica nego je on poceo da prijeti i vice po skupstini, pa onda prijeti i ucjenjuje vladu. Ako je toliko cist kao sto prica neka mu prodje temeljna kontrola, nece mu nista biti, starom postenjacini.

    Ono sto ti predlazes je da se povlacimo kao drustvo svaki put kad nam tajkun zaprijeti da ce da zapali fabriku koju vodi i ostavi radnike bez posla.

  21. #6640
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/ekonomija/pad-kredi...-nezavisnosti/

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-koronavirusom

    Neka ih premijer i ministar finansija danas u Trebinje na sahranu i malo ljubljenja sanduka.

    Ove vijesti iznad nemaju nikakve veze sa virusom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  22. #6641
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    https://m.cdm.me/ekonomija/pad-kredi...-nezavisnosti/

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-koronavirusom

    Neka ih premijer i ministar finansija danas u Trebinje na sahranu i malo ljubljenja sanduka.

    Ove vijesti iznad nemaju nikakve veze sa virusom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ljubljenje preminulih u sred pandemije koja pomami svijet u 21. vijeku u CG diže politički rejting.

    Pa ja mislim da se Južni Sudan, Mozambik, Liberija, Mali, Maurucijus, Mongolija krste sa pet ruku kad gledaju ovo.

  23. #6642
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Nego da još malo spinujem-

    Na kolko shjednica vlade je preskočeno imenovanje direktora ANB-a, i ima li to veze sa onoim nevažnom poshjeticom od prije neki dan?
    Što je sa OBD-om?
    Kolko ćemo usporit covid kad posmičemo sve neprodokazane doktore?

    Evo, časna pionirska- kad jednom dobijem odgovor neki, ja više neću pitat. Ne oshjećam potrebu da iljadu i tri puta ponovim isti post, o istome, istim načinom, istom namjerom, istom bukom. Moga bi ko reć da spinujem
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  24. #6643
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Pisao sam ovdje o vladi i njenim dobrim potezima (emisiji obveznica npr) ali i o stvarima đe je kiksala.
    Bojim se da je svako pisanje o vladi u ovom sastavu, posle današnje trebinjske ekskurzije izgubilo smisao. Ponovo 600+ inficiranih i 11 mrtvih, a tamo premijer i ministri cmaču sanduke.
    Čovjek se prije dva dana izvinio i opet isto.
    Jednostavno imamo premijera, ali i par ministara koji nisu nikako dobri u glavu i to treba da bude premisa kada krene da se piše o bilo kakvoj stvari koju rade.
    Kolege forumaši, posebno oni kojima je za sve, uključujući i sadašnje stanje sa virusom kriv DPS, ako vi i posle današnjih performansa mislite da je Krivokapić dobar u glavu onda se bojim da svaka naša debata o vladi gubi smisao.
    Ljudi, imamo alkoholičara i vjerskog fanatika koji se ne pita baš potpuno sa svojom glavom za premijera. Ovo može biti ozbiljan zajeb. Ne sprdam se.
    Last edited by Gagarin; 06-03-21 at 18:52.

  25. The Following 3 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  26. #6644
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Kako vrijeme prolazi i koliko je profa sebi i državi zabio autogolova nepoštovanjem korona mjera države na čijem je premijerskom mjestu (a zna da podigne prst i naglasi da niko ne smije biti jači od države), počinjem sve više da smatram da je jedina pozitivna stvar u vezi njega ta što je protiv Vučića i DF-a (barem na osnovu postizbornih dešavanja i brutalnih napada srbijanske Vučićeve žute štampe). Izgleda da imamo vjerujućeg premijera koji je premijer samo vjerujućeg naroda (jedne vjere i jedne crkve) a svi ostali su izgleda građani drugog reda. Iskreno sam se začudio da JBB nije u ekipi za episkopska saučešća...

    Tako mi dojča, nadam se da će episkop iz vijesti sa linka ozdraviti i da profa neće morati opet da daje autogolove, kruže priče da je riješio da lično isprati sve čelnike crkve u vječna lovišta...

    https://www.danas.rs/drustvo/episkop...zarazen-korona
    Last edited by ToJeMojBrat; 06-03-21 at 19:10.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  27. The Following User Says Thank You to ToJeMojBrat For This Useful Post:


  28. #6645
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pisao sam ovdje o vladi i njenim dobrim potezima (emisiji obveznica npr) ali i o stvarima đe je kiksala.
    Bojim se da je svako pisanje o vladi u ovom sastavu, posle današnje trebinjske ekskurzije izgubilo smisao. Ponovo 600+ inficiranih i 11 mrtvih, a tamo premijer i ministri cmaču sanduke.
    Čovjek se prije dva dana izvinio i opet isto.
    Jednostavno imamo premijera, ali i par ministara koji nisu nikako dobri u glavu i to treba da bude premisa kada krene da se piše o bilo kakvoj stvari koju rade.
    Kolege forumaši, posebno oni kojima je za sve, uključujući i sadašnje stanje sa virusom kriv DPS, ako vi i posle današnjih performansa mislite da je Krivokapić dobar u glavu onda se bojim da svaka naša debata o vladi gubi smisao.
    Ljudi, imamo alkoholičara i vjerskog fanatika koji se ne pita baš potpuno sa svojom glavom za premijera. Ovo može biti ozbiljan zajeb. Ne sprdam se.
    Obveznice je završila više bivša no sadašnja garnitura. No, da iznenadim suprotnomisleće kolege, pa da i ja udarim po bivšima i ponovim stav-
    dokle išteš 750 miliona, a imaš 3 milijarde tražnje, obveznice su katastrofalno loše pošle. Odnosno, pare smo preloše kupili.

    Što se tiče toga da ovo može biti ozbiljan zaheb ... Ne može, već jeste.
    Jedan broj nevjerovatnih grešaka koje su napravili se neće više ispravljat... od bacanja para na mučenje bivše garniture, i to do najsitnijih, neformiranja efikasnog upravljačkog aparata, umjesto kojeg se hlebi po dubini i vrću politički dugovi šnj nivoa, ljuljanja ozbiljnih ekonomskih sistema od kojih se po ekonomije drma, bukvalno bez prećerivanja covid katastrofe, pa sve do već otvorenog uvrtanja ruku od strane onih istih koji su ih tu i doveli, ponajviše zbog retrogradnosti uređenja koje sprovode, i konačno, totalno pacerskih bezbjedonosnih gafova. A preozbiljnih.

    No, ako si slučajno o tome imao namjere da pričaš ođe, pričekaj prvo da se izvrti ova jedna rečenica o Vesu Pejoviću bar još koji milion puta, inače si u još ozbiljnijem aebu
    Last edited by Buva+gacce; 06-03-21 at 19:12.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  29. #6646
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Carević ostaje jedini gradonačelnik na svijet koji je učestvovao u blokadi grada kojim rukovodi ja mislim. sve je to izgleda škola onog kojem je loše pa je utočište našao u BGu
    On i Nik!

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  30. #6647
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Rece li ti da je zajeb ljuljanje "ozbiljnih ekonomskih sistema" tipa MA ili Plantaze....
    Evo i ja mislim da treba staviti Vericu za premijera a Vesa za ministra ekonomije

  31. #6648
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Rece li ti da je zajeb ljuljanje "ozbiljnih ekonomskih sistema" tipa MA ili Plantaze....
    Evo i ja mislim da treba staviti Vericu za premijera a Vesa za ministra ekonomije
    Bilo koji sistem, od kojeg ti zavisi takav komad ekonomije, je veliki zaeb kad je zaljuljan.
    Zato, ako oćeš da ga ljuljaš, ili moraš da ga ljuljaš, uzmeš pa odradiš takoooooo dobru analizu da ti kosmos pozavidi, pa ideju, pa plan, pa se postaraš da ti je sve što je moguće u kontroli, pa delaš.
    Od tih 5 navedenih koraka, oni su preskočili 5.
    Tako da, jeste, zaeb.

    No aj. Stigoste li bar do drugog miliona Vesa, da znam kaće što drugo smjet da se pomene?
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  32. #6649
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    On i Nik!

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    zaboravih dojč revoluciju
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  33. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  34. #6650
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Obveznice je završila više bivša no sadašnja garnitura. No, da iznenadim suprotnomisleće kolege, pa da i ja udarim po bivšima i ponovim stav-
    dokle išteš 750 miliona, a imaš 3 milijarde tražnje, obveznice su katastrofalno loše pošle. Odnosno, pare smo preloše kupili.

    Što se tiče toga da ovo može biti ozbiljan zaheb ... Ne može, već jeste.
    Jedan broj nevjerovatnih grešaka koje su napravili se neće više ispravljat... od bacanja para na mučenje bivše garniture, i to do najsitnijih, neformiranja efikasnog upravljačkog aparata, umjesto kojeg se hlebi po dubini i vrću politički dugovi šnj nivoa, ljuljanja ozbiljnih ekonomskih sistema od kojih se po ekonomije drma, bukvalno bez prećerivanja covid katastrofe, pa sve do već otvorenog uvrtanja ruku od strane onih istih koji su ih tu i doveli, ponajviše zbog retrogradnosti uređenja koje sprovode, i konačno, totalno pacerskih bezbjedonosnih gafova. A preozbiljnih.

    No, ako si slučajno o tome imao namjere da pričaš ođe, pričekaj prvo da se izvrti ova jedna rečenica o Vesu Pejoviću bar još koji milion puta, inače si u još ozbiljnijem aebu
    Obveznice su odrađene dobro, kamata je bila 2,9%, sada je na sekundarnom 3,4%. Solidno veća. Dobro smo prošli, bio je dobar tajming, a do mene je od nekih ozbikjnijih došlo abera da su novi ministri bili dobri na investor calls. I da su doveli Blackrock da kupi, a on je najveći na svijetu u fondovskoj industriji. Tako da je to bio dobar posao realno.

    Kikseva je bilo gomila zbog jednog miksa amaterizma, paranoje da se pita bilo koji saradnik za mišljenje a da ga nije doveo ministar i populizma. (Recimo Bojanić još nije sastao ni jednom sa službenicima ministarstva). Proklizavanje je bilo najvidiljivije za Covid i tajne službe gdje je izgleda situacija kao kod Fazlinovića.

    Ali ajde sve je to da se vaga ovako ili onako. Sve se može ocjenjivati. Ali posle današnje ekskurzije u Trebinje i ponašanja tamo, par dana nakon izvinjavanja, ozbiljno sam se zabrinuo ko nam vodi vladu.
    Ovaj čovjek je puka.

  35. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


Page 266 of 1249 FirstFirst ... 166216256262263264265266267268269270276316366766 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •