Page 510 of 1249 FirstFirst ... 104104605005065075085095105115125135145205606101010 ... LastLast
Results 12,726 to 12,750 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #12726
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Hell samo cu ti reci procitaj sebe i vidjeces koliko si smjesan, ja ti kazem presli smo iz jedne selektivnosti u drugu. Tebi to ne smeta meni smeta.
    Ti ako nadjes jedan post da sam opravdava onu selektivnost jkaonsto ti opravdava ovu ja odoh.
    Ja ti kazem ne mozes pravdati jedno a isto si to kritikovao kod dps a.
    Mene briga i za jedne i za druge ali ukazujem na tvoje duple arsine.
    Ako su kaznjavali litijase neka su i ove, i obrnuto.
    A ne kaznjavas jedne promjeni se vlast sad kaznjavas druge a ove pustas.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #12727
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pisanje prekrsajne prijave i pozivanje za davanje izjave nije isto sto i sudska presuda. Ondje vidim jednu prekrsajnu prijavu i dva poziva za savanje izjave.
    Sve ukupno 3 su uspjeli da skupe.
    Haos. Ovdje imas sa druge strane 1500 ljudi sa sudskom presudom ili jos uvijek u sudskom postupku
    Plac zbog 2 poziva za davanje izjave..... Mekani ste previse brate mili. Sta bi radili da vas policija hapsi jednom nedeljno jer se ne odazivate na poziv koji vam nisu ni poslali.
    Dobra vam je ta fora, samo izlizana evo 30 godina.
    1 prekrsajna prijava i dva poziva da se da izjava = 1500 sudskih procesa.
    DPS logika
    Ja samo upadoh da demantujem tvoj post, niko ništa nije izjednačio, bukvalno sam ti ostavio link da vidiš da ono što pričaš nije skroz tačno.

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Da nisu koga kaznili iz patriotskih kolona do sad. Da nije popio ko kaznu za te stvari.
    Patnja litijaška nikad neće biti prevaziđena, evo ni sad kad su postigli svoje ciljeve, izgleda.

    Što se mene tiče, ljudi sa obje strane su trebali da budu hapšeni kad se skupljaju dok epidemija bukti.

  3. #12728
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Zašto SPC nije platila kaznu za litiju u maju, a jeste hotel Podgorica za ukazanije Isaka Schabanovitza? Ili bilo koja druga kafana koja je kršila mjere?
    Čak je i premijer rekao da crkva neće biti kažnjena ako krši mjere.
    Tako da kultna "hrabrost je kad mi zapalimo njihovo selo i silujemo njihove žene, zločin je kad oni zapale naše selo i siluju naše žene" po ko zna koji put potvrđuje svoju istinistost.
    Da se niko ne bi ljutio. Ovo je imanentno ljudskoj prirodi. Čovjek je biće principijelno uvijek kad se ne radi o spostvenoj guzici. A kad dođe do sopstvene guzice, ispari principijelnost.
    A sad, bez zezanja, mogu li kažnjeni da traže nazad pare od države? I fizička i pravna lica? Da li bi imali šanse na sudu? Pravnici?...

  4. #12729
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Meni ovo sve više liči na životinjsku farmu, svi su jednaki samo su neki jednakiji od drugih..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  5. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  6. #12730
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Meni ovo sve više liči na životinjsku farmu, svi su jednaki samo su neki jednakiji od drugih..
    Ma sve je to OK. Nema previše veze ni sa jednom političkom stranom. Nit je DPS esencijalno zlo, nit je nova vlast esencijalno dobro. To je sve isti narod sa sličnim postupcima.
    Jedino se DPS nakon višedecenijskog jahanja baš opustio i počeo da pravi previše sranja čak i za ova naša Vrela Ribnička Evrope i pošao na lađenje.
    Pojedini će vjerovatno na još dublje lađenje, što nije loše. Što bi reka Sun Tzu "Jednog kazni, stotinu poduči". Naravno ne i najvažniji. Nije po internim a globalnim pravilima .
    A novi će vremenom postajati kao prethodni. Čini mi se da im to baš dobro ide.
    I to je to. Još samo da osnujemo Savjet za borbu protiv nepotizma i stavimo Branka Radulovića na čelo Savjeta.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  8. #12731
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    I to je to. Još samo da osnujemo Savjet za borbu protiv nepotizma i stavimo Branka Radulovića na čelo Savjeta.
    Ne kradi fore


  9. The Following 2 Users Say Thank You to Samo Niksic For This Useful Post:


  10. #12732
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Ne kradi fore

    Muka mi tražit po tnjiteru, a i ođe kažu da je to fejpalmovanje kad tako nešto činiš

  11. #12733
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Mislim da je svaka stranka u Crnoj Gori izgubila pravo da kritikuje partijsko zapošljavanje, malo je licemjerno.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  12. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  13. #12734
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Biće još gubljenja sličnih prava na kritiku. O je sasvim solidno prolazno vrijeme. Posle 6 mjeseci.
    Uz razliku da DPS makar u kampanji nije na sva zvona objavljiva da će ukinut stranačko zapošljavanje.
    Al dobro, makar je nepotizam eliminisan, i to je nešto.

  14. #12735
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zašto SPC nije platila kaznu za litiju u maju, a jeste hotel Podgorica za ukazanije Isaka Schabanovitza? Ili bilo koja druga kafana koja je kršila mjere?
    Čak je i premijer rekao da crkva neće biti kažnjena ako krši mjere.
    Tako da kultna "hrabrost je kad mi zapalimo njihovo selo i silujemo njihove žene, zločin je kad oni zapale naše selo i siluju naše žene" po ko zna koji put potvrđuje svoju istinistost.
    Da se niko ne bi ljutio. Ovo je imanentno ljudskoj prirodi. Čovjek je biće principijelno uvijek kad se ne radi o spostvenoj guzici. A kad dođe do sopstvene guzice, ispari principijelnost.
    A sad, bez zezanja, mogu li kažnjeni da traže nazad pare od države? I fizička i pravna lica? Da li bi imali šanse na sudu? Pravnici?...
    Zašto SPC nije platila kaznu za litiju u maju, a jeste hotel Podgorica za ukazanije Isaka Schabanovitza? Ili bilo koja druga kafana koja je kršila mjere?

    Jer nisu naplacivali karte i pive. hotel ili Zaro Buric jeste jedna profitna organizacija koja na prostoru od 100 kvadrata zaradi 10 000 eura za noc a ovi SPC su organizovali dobrovoljne setnje kao neki nvo green borci


    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  15. #12736
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Biće još gubljenja sličnih prava na kritiku. O je sasvim solidno prolazno vrijeme. Posle 6 mjeseci.
    Uz razliku da DPS makar u kampanji nije na sva zvona objavljiva da će ukinut stranačko zapošljavanje.
    Al dobro, makar je nepotizam eliminisan, i to je nešto.
    Ali samo preko trećeg koljena ispod toga se može, jesmo li ljudi ili nismo.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  16. #12737
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zašto SPC nije platila kaznu za litiju u maju, a jeste hotel Podgorica za ukazanije Isaka Schabanovitza? Ili bilo koja druga kafana koja je kršila mjere?
    Čak je i premijer rekao da crkva neće biti kažnjena ako krši mjere.
    Tako da kultna "hrabrost je kad mi zapalimo njihovo selo i silujemo njihove žene, zločin je kad oni zapale naše selo i siluju naše žene" po ko zna koji put potvrđuje svoju istinistost.
    Da se niko ne bi ljutio. Ovo je imanentno ljudskoj prirodi. Čovjek je biće principijelno uvijek kad se ne radi o spostvenoj guzici. A kad dođe do sopstvene guzice, ispari principijelnost.
    A sad, bez zezanja, mogu li kažnjeni da traže nazad pare od države? I fizička i pravna lica? Da li bi imali šanse na sudu? Pravnici?...
    Bas me mucno bilo gledati kako privode Burica i kako ga kukavca drze cio dan u pokicijskoj kancelariji.
    Strasno. Jesu li mu ostale traume od toga. Znas li? Price li se

  17. #12738
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Mislim da je svaka stranka u Crnoj Gori izgubila pravo da kritikuje partijsko zapošljavanje, malo je licemjerno.


    Jeste, a i svaka stranka je izgubila pravo da kritikuje i DPS korupciju. Jes DPS zdipio izmedju 500 miliona i milijarde, ali je ministar Mitrovic ilegalno sagradio kucu, pa time svi iz vlade gube pravo da kritikuju lopovluk DPS-a.

    Je li, je li ti ovo logiciranje Ljusa smislio ili si sam?

  18. #12739
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ma sve je to OK. Nema previše veze ni sa jednom političkom stranom. Nit je DPS esencijalno zlo, nit je nova vlast esencijalno dobro. To je sve isti narod sa sličnim postupcima.
    Jedino se DPS nakon višedecenijskog jahanja baš opustio i počeo da pravi previše sranja čak i za ova naša Vrela Ribnička Evrope i pošao na lađenje.
    Pojedini će vjerovatno na još dublje lađenje, što nije loše. Što bi reka Sun Tzu "Jednog kazni, stotinu poduči". Naravno ne i najvažniji. Nije po internim a globalnim pravilima .
    A novi će vremenom postajati kao prethodni. Čini mi se da im to baš dobro ide.
    I to je to. Još samo da osnujemo Savjet za borbu protiv nepotizma i stavimo Branka Radulovića na čelo Savjeta.
    Svaku bih ti riječ potpisao i za sve si u pravu. I da niko nije savršen, i da niko nije crno zlo, i da će se ovi novi pokvariti neizbježno.

    Ali nekim čudom ti priča staje na pola, "zaboravljaš" da se osvrneš na kontekst.

    Nego ideš na one stare DPS štoseve, "korupcije ima i u EU, ima je kod nas, pa kakvo pravo ima EU da nas kritikuje". Ono jes, korupcije ima i u Finskoj i u Nigeriji. Ima je i u novoj vladi kao što je bilo u DPS. Ali ne znači da možeš da izjednačavaš Finsku i Nigeriju. DPS je iza sebe ostavio trulu državu, truo sistem i korupciju toliko endemsku da vozić za nacionalni park nisi mogao da kupiš što se trojica neće ugraditi.

    Tako će proći još iha-ha vremena dok se iko pokvari i istruli do nivoa da možeš da kažeš - e, polakote, licemjerno je da DPS kritikujete. Ja shvatam da se nekim ljudima hita da do te tačke što prije stignu (posebno su mi slatki pozivi "DPS je pao prije šest mjeseci, dosta više priče o njima") ali neće da može. Ide još Vanjinih premijera, još skandala, a ona jedna serija nirnberških suđenja. A onda ćemo da pričamo.

  19. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  20. #12740
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ide još Vanjinih premijera, još skandala, a ona jedna serija nirnberških suđenja. A onda ćemo da pričamo.
    Iako ispravno, nemoj se puno nadati u ovo podebljano. Meni se cini da ce sve da se zavrsi na Brajovicu, Gvozdenovicu, Ivanovicu i par milonera koji su saradjivali sa DPS-om, pri tom preskacuci danasnju vlast i satelite koji su drugovali sa DPS-om. I to sve pod uslovom da neko od njih ostane u drzavi. A da ostanu u zemlji je realno, mala sansa.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. #12741
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Iako ispravno, nemoj se puno nadati u ovo podebljano. Meni se cini da ce sve da se zavrsi na Brajovicu, Gvozdenovicu, Ivanovicu i par milonera koji su saradjivali sa DPS-om, pri tom preskacuci danasnju vlast i satelite koji su drugovali sa DPS-om. I to sve pod uslovom da neko od njih ostane u drzavi. A da ostanu u zemlji je realno, mala sansa.
    Slažem se, nisu ni nirnberška suđenja dohvatila sve naciste. Ali ovaj krem države izvesti na optuženičku klupu da objasne kako im je stara majka dobila par miliona, sestra prodala Telekom, ili Roćenova Stana štedljiva domaćica ušparala 120 hiljada od para za mlijeko, i to je nešto.

  22. #12742
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Vidim da se DPS izjednačava sa nacistima i da se kane sprovesti nirnberški procesi.
    Izgleda da bi poneki forumaš ođe da malo vješa i strijeljaju ove naciste iz DPS.
    Tako to biva kad dođu partizani iz DF. A ne onaj Hag raspali sa doživotnim đe im idoli čame.
    Ovi nirnberški oslobodioci, zagovornici strijeljanja i vješanja su mi na ignore, no viđeh u qutove da su dosta kreativni.

  23. #12743
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Sve je to OK, ali ako neko sa strane za dvije godine ne upre prstom i ne razmase se papirima u naseg Mileta & familiju tesko da ce nase tuzilastvo ista uraditi povodom toga. Treba misliti i o ovim malo mladjima poput Triplete koji i pored dostupnih informacija o nasem Milom predsjedniku imaju veoma visoko misljenje.
    Jer je porazno za nasu djecu da neko poput njega bude upisan u udzbenike kao neko bez koga Crna Gora ne bi bila nezavisna.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  25. #12744
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Vidim da se DPS izjednačava sa nacistima i da se kane sprovesti nirnberški procesi.
    Izgleda da bi poneki forumaš ođe da malo vješa i strijeljaju ove naciste iz DPS.
    Tako to biva kad dođu partizani iz DF. A ne onaj Hag raspali sa doživotnim đe im idoli čame.
    Ovi nirnberški oslobodioci, zagovornici strijeljanja i vješanja su mi na ignore, no viđeh u qutove da su dosta kreativni.
    Ne pretjeruj. Vješanje i strijeljanje je neustavno i nezakonito. Dvadeset godina robije je sasvim dovoljno.

    E, sad, što ti svoje idole ne želiš da vidiš iza rešetaka razumijem, imaš dosta istih takvih među ovih mladićevcima. Razumijem, mada bi puno bilo reći da saosjećam. Par riječi utjehe - navikavajte se.

  26. #12745
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/knezevic-k...ansku-stranku/

    evo izgleda neki zakon ima prema kome ne smiješ stranku da osnuješ

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #12746
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://m.cdm.me/politika/knezevic-k...ansku-stranku/

    evo izgleda neki zakon ima prema kome ne smiješ stranku da osnuješ

    Тapatalk
    Kako ode Medo tako ovaj počinje da izigrava dvorsku ludu. Ovo mu je treća "ekskluzivna priča" danas.

  28. #12747
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post


    Jeste, a i svaka stranka je izgubila pravo da kritikuje i DPS korupciju. Jes DPS zdipio izmedju 500 miliona i milijarde, ali je ministar Mitrovic ilegalno sagradio kucu, pa time svi iz vlade gube pravo da kritikuju lopovluk DPS-a.

    Je li, je li ti ovo logiciranje Ljusa smislio ili si sam?
    A ono živa istina i DPS ekipa je pocela kao ministar Mitrović sa po jednom nelegalnom kućom ili stanom mislim nisu prve godine vladavine odma zgrabili milijardu trebalo je vremen,a tako dajmo ministru Mitroviću vremena da se razmaše, i brate nagrdi te taj kompleks Ljuše kod svakog posta
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  29. #12748
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    A ono živa istina i DPS ekipa je pocela kao ministar Mitrović sa po jednom nelegalnom kućom ili stanom mislim nisu prve godine vladavine odma zgrabili milijardu trebalo je vremen,a tako dajmo ministru Mitroviću vremena da se razmaše, i brate nagrdi te taj kompleks Ljuše kod svakog posta
    Svaka vlada je pocela tako. Razlika je pustis li ih da se razmasu kao DPS do kradje milijardi ili ih kaznjavas i smjenjujes prije toga.

    To sto bismo i ti i ja za 10 godina vjerovatno licili na danasnji DPS ne znaci da danas nismo posteniji od njih i ne bi bili sto puta bolja vlast.

  30. #12749
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Nece SKOJ dat da se razmasu... sto se danas nece sve procitat


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  31. #12750
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    SKOJ je u pravu, samo što narod ovdje generalno ne voli promjene. Ljudi bivaju nesrećni u vezama godinama jer niko nema petlju da nešto promijeni zbog sebe i drugog, a ne da mijenja partiju koju glasa.

  32. The Following 6 Users Say Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:


Page 510 of 1249 FirstFirst ... 104104605005065075085095105115125135145205606101010 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •