Page 481 of 1249 FirstFirst ... 381431471477478479480481482483484485491531581981 ... LastLast
Results 12,001 to 12,025 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #12001
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mile_Djikanovic View Post
    https://www.vijesti.me/v/543505

    Veći broj funkcionera i članova BS-a pristupio URI: Želimo da zajedno gradimo građansku Crnu Goru



    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    Ne mislim da bi to koristilo Uri, pogotovo ako je barem neko od tih članova ozbiljno kompromitovan.

  2. #12002
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    da vidimo kandidate na predsjedničkim izborima. ali ako bude neko iz DPS i Carević, stvarno nema potrebe da izlazim. da biram između dva ista. jedni ogrnuti zastavom CG, a Bato pod plaštom trobojke ima milione koje je zaradio uz pomoć DPSa. volio bih tu nekog kandidata kojeg će podržati Krivokapić, Bečić i Dritan. ukoliko bude tako, taj neko će imati moj glas
    Mislim da će Krivokapić biti kandidat, ako kao premijer izdrži do 2023. - a svakako neće izdržati pun mandat. I da Demokrate i URA neće imati zajedničkog kandidata.

  3. #12003
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    PzP na prvim izborima u nezavisnoj državi je bila normalna opcija, ta priča će uvijek imati moj glas. šteta što je posle Medo odlučio da to uništi. ljudi koji su iznijeli tu kampanju su sad mahom van CG, i imaju uspješne karijere. Lekić je bio okej opcija, ali ne mogu glasati za nekoga koga podržavaju činespla poput Mandića, Pipuna i ekipa pa sve da mi je iz kuće. Pozitivnu ne računam u ovu priču jer sastav te partije je bio takav da se samo čekalo ono što se desilo januara 2016. godine. na izborima 2020. godine, si imao opcija kao nikad. CnB kao top priču, Demokrate sa kampanjom koja je možda čudna bila (one promotivne reklame kojima smo se sprdali na forumu) ali ljudi znaju kakvo pleme ođe živi. lista sa profom koju je podržala Crkva. recimo ja znam ljude koji su glasali za njih, samo i isključivo zbog Crkve, a očima ne mogu viđeti DF. da vidimo kandidate na predsjedničkim izborima. ali ako bude neko iz DPS i Carević, stvarno nema potrebe da izlazim. da biram između dva ista. jedni ogrnuti zastavom CG, a Bato pod plaštom trobojke ima milione koje je zaradio uz pomoć DPSa. volio bih tu nekog kandidata kojeg će podržati Krivokapić, Bečić i Dritan. ukoliko bude tako, taj neko će imati moj glas
    Mislio sam na parlamentarne izbore, znaci na svakim parlamentarnim izborima si imao neku prihvatljivu oociju, koliko god ona imala ili nemala neku podršku, opcija je ivjek postojala.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #12004
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Jeste,postojala je i opcija Pozitivna,pa smo vidjeli kako je završilo...
    Slažem se u vecini sa svim sto je outline napisao,srecom mislim da ovaj put nismo pogrijesili time sto smo zaokružili UrU


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #12005
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Pa imao si i 2016-te URA, tj. koaliciju ključ, imao si i tada Demokrate, imao si i SRS, znači širok dijapazon :-D
    Forever young, i want to be forever young

  6. #12006
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    1,656
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    839 Posts

    Default

    Žao mi je profu. Dobar je covjek, a uvukao se u polje gdje moras lagati, optuzivati, sa lošima nazdravljati… gdje te pljuju, tuku, podmecu… Sta ce dobrom covjeku to? Dobar covjek ne zeli to. Osim, osim ako to ne dozivljava kao ultimativnu zrtvu. Mislim da nama ne treba drugi Hrist vec dobar politicar, a to profa nije. Steta, pamtice ljudi dobrog covjeka kao tranju. Al opet to su samo ljudi. Mozda onaj u kojeg profa vjeruje ima plan drugaciji od ovog sto rekoh. Mozda.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  8. #12007
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A dobro, akuelna je stvar bila.

    Vjeruj mi teže bi se izvadili iz govana, a pitanje je da li bi uopšte, da su postavili neke Vučićeve portparole na čelo crkve u CG.

    Ovako..poen za premijera, Manda i Pipun na konopcima. To je svakako zdravo za Crnu Goru.

    Idemo dalje....

    Postavlja se pitanje broji li vlada posljednje dane.

    Ako je DF sad sruši biće jasno zašto je ruši i nadam se njihovom gašenju, jer ako i SNP ostavi DF, a navodno je već puklo skroz počev od Berana, DF ide na zasluženih 10-15%

    DPS nek ne prebači 30% i ljepota.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nikad se nije dovodilo pitanje ko ce da bude mitropolit U Cg, ali ni jednog momenta. Sve ovo sto je gore uradjeno je politika, nije zere jedne premijer doprinio ovome, samo se vadio iz g... u koje je upao kad je gore otisao.
    Vlada bi pala da je ono potpisao u Bg, ne znam okle ideja u opste da ide gore.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #12008
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Žao mi je profu. Dobar je covjek, a uvukao se u polje gdje moras lagati, optuzivati, sa lošima nazdravljati… gdje te pljuju, tuku, podmecu… Sta ce dobrom covjeku to? Dobar covjek ne zeli to. Osim, osim ako to ne dozivljava kao ultimativnu zrtvu. Mislim da nama ne treba drugi Hrist vec dobar politicar, a to profa nije. Steta, pamtice ljudi dobrog covjeka kao tranju. Al opet to su samo ljudi. Mozda onaj u kojeg profa vjeruje ima plan drugaciji od ovog sto rekoh. Mozda.
    Ovo je mišljenje zbog kojeg smo decenijama u glibu. Čim čovjek nije fukara, misli se da nije za politiku. Vidjeli smo 3 decenije dokle su nas doveli političari koji su imali kvalifikacije dopadljive narodu koji živi 100 godina iza razvijenog svijeta... Neka hvala, radije bi i Krivokapića nego Mila, Petra Ivanovića, Vesa Vukotića i mnoge druge doktore za sve nesojsko

  10. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  11. #12009
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,564
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...enje-i-podrsku

    Premijer Zdravko Krivokapić, odbijanjem da potpiše Temeljni ugovor sa Srpskom pravoslavnom crkvom (SPC), izgubio je povjerenje i više nema podršku Demokratskog fronta (DF), saopštio je jedan od lidera tog političkog saveza Andrija Mandić.
    On je rekao da će o sledećim potezima narednih dana razgovarati unutar saveza "Za budućnost Crne Gore" i partnerima sa kojima imaju većinu u parlamentu.

    "Krivokapić nije ušao u politiku kao stručnjak za ekonomiju ili pravo, niti kao iskusan političar, već je doveden da riješi konkretna pitanje, a jedno od ključnih je upravo Temeljni ugovor sa SPC", ukazao je Mandić.

    Manda koji nema nikakvu funkciju prijeti nekakvim nemanjem povjerenja. i još veli pričaće sa partnerima. sigurno će URA i Demokrate podržati predlog neki ove činespla ovako misli samo DF i možda Medo. ostatak PzPa, SNP, Milača kao i CnB i Demokrate su vjerujem protiv ovoga nečega što Manda priča

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #12010
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Oni ne mogu drugačije da se vrate sa "silazne putanje" osim da prave ovakve gadluke i optužuju za izdaju. Oprobana DPS taktika sa kojom su dijelili Crnu Goru decenijama. Sada se podjele pokušavaju unijeti na ovakve načine. Nestvarno kakve su ovo splačine, pogotovo Mandić. Rame uz rame komotno sa talogom DPS "generala".

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  14. #12011
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Tako je Andrija, samo jasno i glasno reci a onda i uradi jednom bar jednom u zivotu to sa cime pretis...

    I ti, i tvoji drugari Medo i Pipun...

    Lepo ostavite rucice dole, oborite vladu, bar jednom budite ljudi od reci

  15. #12012
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Skoro da mi je milo. Mandić više ni od iq86 ne može da sakrije otvorenu izdaju. Ko i sad može da povjeruje da je taj čovjek ikad bio opozicionar vjerovaće to i za Kilibardu i Pajoviića.

  16. The Following 4 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  17. #12013
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,348
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,981
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Imaju i banke i druge izvore prihoda, poput održavanja računa i kartica, ner evo svaki skoro gradjanin i svaka firma moraju imati račun, onda naknada za uplatu na žiro-račune itd, cak bih rekao i da im je to prioritet u odnosu na kredite čiju dobit kroz 10-20-30 dobrim dijelom pojede inflacija, neka me @hercules ispravi ako grijesim.
    Svakkako sam za to da se bankama dozvoli naplaćivanje kamate tokom moritorijuma.
    Imaju naravno. TI prihodi nisu dovoljni da pokriju ni operativne troskove banke ako im maknes prihode od kamata za pola kao sto je plan ovim zakonom.
    Ovaj zakon ti je pandorina kutija.
    Jos jednom da napomenem. Sadasnja Vlada i tada od pozicije odmetnuti SDP su usvojili zakon o majkama i zkoan o knverziji kredita iz franaka u EURe.
    Za majke je ocekivanje bilo da ce kostati budzet 5 miliona, kostalo je 35.
    Za franke je trenutno arbitraza i pravo je pitanje kako ce se zavrsiti spor.

    Vizionarski odradjeno nema price. Ovaj zakon o moratorijumu je ovo dvoje pomenuto x 15 pa vidjite.

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ako ovaj zakon o moratorijumu prođe Raško Konjević nije ništa učinio ako sledeće ne predloži da kvadrat stana u novogradnji ne bude preko, recimo, 700 eura. Vidi se koliko građevinske firme zarađuju, a ovako bi se većem dijelu stanovništva olakšalo da dođu do stana... i tako ta priča kao za banke.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Samoupravna (dogovorna) ekonomija mislis?
    Samo im ti daj ideje
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  19. #12014
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,386
    Thanks Thanks Given 
    4,188
    Thanks Thanks Received 
    4,504
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Sad je Manda ohrabren. Nije mu ni cudo kad je sve oko Joanikija on licno zavrsio.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  20. #12015
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    SPC koja je pod patronatom AV i po njegovom nalogu a svrhu politickog djelovanja svoje ekspoziture u CG u vidu DFa nametnula da u Temeljni ugovor udju i megalomanski imovinski zahtjevi SPC koje ne moze da potpise nijedna Vlada. U taj posao je usla svesno da bi odredjena politicka organizacija profitirala na racun odbijanja i odlaganja potpisa te nasla u tome razlog da obori Vladu. U cijeli posao je ukljucen i Leposavic koji bez odobrenja Vlade radi "usaglasavanje" teksta.

    Kako ni to nije dovoljno, dodali su i ukidanje episkopskih savjeta te srusili izvornu ideju Amfilohija da se temeljni ugovor potpise u CG i od njenih vladika te tako budu dio domacih propisa gdje njene vladike potpisuju sa svojom drzavom. Sada je jedina mogucnost da potpise srpski patrijarh, cime se dodaje ugovoru elemenat inostranosti i isti mora usvojiti Skupstina a sto oni zele da izbjegnu rugajuci se Crnoj Gori.

    Zbog svega toga se insistira na transparentnosti jer kako sami kazu nema razloga za tajnovitost a u prethodnim slucajevima je kompletna Vlada znala tekst a pogotovo njen premijer. Ovdje to nije slucaj vec se premijer zeli dovesti pred svrsen cin.

    Ovo se ne moze rijesiti bez vanrednih izbora ovako se samo odlaze neizbjezno dok CG tone svakim danom sve vise u svakom smislu.

  21. #12016
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,620
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    i još veli pričaće sa partnerima.
    U prevodu "pokusacu njih da ucijenim".
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  22. #12017
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Mislim da su ovi iz DFa spremni i Joanikija da optuže za izdaju kako su krenuli bez obzira što mu čestitaše juče...

  23. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  24. #12018
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    A slag na torti je sto ni jedni, ni drugi ne mogu ovako podijeljeni donijeti nijednu odluki bez DPS koji bojkotuje Skupstinu a ni sprovesti bez Predsjednika.

    Koji su ovo paklenici. Najiskrenije sam mislio da cemo svi ukupno pocinuti bar dvije godine i da se rjesavanjem odredjenih problema krenuti malo kao normalnosti ali avaj. Mi izgleda budzeta necemo imati do Nove godine

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  26. #12019
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    U prevodu "pokusacu njih da ucijenim".
    Opet će da nude Dritanu mjesto premijera

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. #12020
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,564
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    Mandić koji nema nikakvu funkciju ovako priča, to je meni najbolja stvar u svemu ovome. on će veli pričat sa nekim. znaju oni vrlo dobro da ne smiju obalit vladu. imaju NK i HN kao reper za rezultat. u NK pored svih upiranja SNSa jedva jedan mandat više pa instaliraše onog te mrzi CG za predsjednika opštine. kako na izbore posle prenosa skupštine đe rušiš vladu sa DPSom. oni svakako imaju tih 12% glasova. to su ovi zadrti nacionalisti

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #12021
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Samo da front padne na ispod 10% a panut ce onog dana kad ih i SNP i Milacic pocnu napustat jer vide da su ovi jednostavno ili retardirani za politiku ili DPSove igracice

    I DPS da padne na nekih 20-25%... i onda cemo valjda imat normalnu Vladu koju ce ciniti Demokrate-Ura-Manjine....

  29. #12022
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Samo da front padne na ispod 10% a panut ce onog dana kad ih i SNP i Milacic pocnu napustat jer vide da su ovi jednostavno ili retardirani za politiku ili DPSove igracice

    I DPS da padne na nekih 20-25%... i onda cemo valjda imat normalnu Vladu koju ce ciniti Demokrate-Ura-Manjine....
    Ne zaboravi da je realna koalicija SNP, Danilović, Zdravko, Milača itd.

    Ta neka umjerena srpska priča, ako bi je podržali Šoć i ekipa bi sabila DF na ispod 10%.

    Bečić i URA još mrvu da uđu u manjine i DPS glasačko i DPS je ispod 30% laganooo.

    DPS sa ovom ultra desnom nacionalističkom pričom na sjeveru gubi manito. A to će se viđet brzo na lokalnim, ako ne budu parlamentarni prije toga.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. #12023
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Jedino što volim kod ovog DFa je što je u pitanju skup teških idiota.

    Da su pametniji mogli bi nas o jadu zabavit.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  31. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  32. #12024
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,564
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    nisu idioti kad treba pare da se uzmu, slobodno. ne znaju što imaju. Manda, Medo, Knežević, Radunović, Peđa Bulatović itd

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  33. #12025
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Opet će da nude Dritanu mjesto premijera
    Kako mu ne dosadi više, to mu je nudio i prije izbora vlade

Page 481 of 1249 FirstFirst ... 381431471477478479480481482483484485491531581981 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •