Page 443 of 1249 FirstFirst ... 343393433439440441442443444445446447453493543943 ... LastLast
Results 11,051 to 11,075 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #11051
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Jeste Ostoja. Sacuvajmo Anetu Spaic


    Kopirano sa CDM misljenje VK
    Ja mislim da je relevntno sto pise u tekstu (pedlozenog) zakona, pretpootstavljam da je Viscount to citirao. Pa da ponovim:

    "1) bračni ili vanbračni supružnik ili srodnik poslanika, člana Vlade i Predsjednika Crne Gore ili lica kojeg bira, imenuje ili postavlja Skupština, Predsjednik Crne Gore ili Vlada, u pravoj liniji bez obzira na stepen srodstva, u pobočnoj liniji do drugog stepena srodstva ili srodnik po tazbini;"

    Zato sam pitao da li Srdja spada u neku od ovih kategorija. Ako spada, Aneta ne moze biti u TS. Ako ne spada, moze. Ovo je mnogo preciznije od onog sto pise u misljenju VK. Sto je normalno, jer je ovo zakon, a ono je (opisno) misljenje.

    Pretpotstavka je da je ova odredba bazirana na ideji sprecavanja sukoba interesa.

    Nema tu sacuvajmo, ili ne sacuvajmo. Cuvajmo propise koje donesemo. To je mnogo bitnije od toga hoce li Aneta biti u TS ili ne.

  2. #11052
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,630
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...istekao-mandat

    Profesor fizickog... Ocigledno ozbiljniji strucnjaci ne zele da se bakcu politikom pa samim tim demoktrate nemaju nesto ozbiljnijeg kadra na lageru.

  3. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  4. #11053
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,556
    Thanks Thanks Given 
    3,533
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    volio bih da znam kako Demokrate biraju ove ljude, ali ozbiljno ču profesor fizičkog. zar nemaju osobu u stranci koja bi bolje pokrila ovo mjesto? ovako ih je i DPS postavljao. nema veze šta si po struci eo ti mjesto direktora pa ćeš se snaći u međuvremenu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  6. #11054
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...istekao-mandat

    Profesor fizickog... Ocigledno ozbiljniji strucnjaci ne zele da se bakcu politikom pa samim tim demoktrate nemaju nesto ozbiljnijeg kadra na lageru.
    Sprdaju se sa nama

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  7. #11055
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Pa sta ako se sprdaju, opet cete ih glasat pod izgovorom sve je bolje od dps-a.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  8. #11056
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ja mislim da je relevntno sto pise u tekstu (pedlozenog) zakona, pretpootstavljam da je Viscount to citirao. Pa da ponovim:

    "1) bračni ili vanbračni supružnik ili srodnik poslanika, člana Vlade i Predsjednika Crne Gore ili lica kojeg bira, imenuje ili postavlja Skupština, Predsjednik Crne Gore ili Vlada, u pravoj liniji bez obzira na stepen srodstva, u pobočnoj liniji do drugog stepena srodstva ili srodnik po tazbini;"

    Zato sam pitao da li Srdja spada u neku od ovih kategorija. Ako spada, Aneta ne moze biti u TS. Ako ne spada, moze. Ovo je mnogo preciznije od onog sto pise u misljenju VK. Sto je normalno, jer je ovo zakon, a ono je (opisno) misljenje.

    Pretpotstavka je da je ova odredba bazirana na ideji sprecavanja sukoba interesa.

    Nema tu sacuvajmo, ili ne sacuvajmo. Cuvajmo propise koje donesemo. To je mnogo bitnije od toga hoce li Aneta biti u TS ili ne.
    Ovo je ono oko cega se lome koplja i DPS prica crveni karton od VK.
    Da ti objasnim ukratko. Ovo je clan zakona koji obezbjedjuje nezavisnost TS, ali je usko vezan za idiotski clan prekida mandata TS.
    To je nas predlog i ide u korist tvrdnje da smo idioti koji sve rjesavaju "na trupicu". Tu izgleda nema mnogo razlike izmedju starih i novih.
    I onda ide obuka lagana od strane nekoga ko o pravilima zna mnogo vise, iliti evropljana.
    Traze ukidanje stavke o prekidu mandata, ali traze inkorporiranje ovih stavki, jer nisu ni oni sasavi. Ono sto je ok je da to traze za kompletan TS.
    Sto znaci da u redovima iz Tuzilastva clanovi opet ne mogu da budu ljudi koji su u sukobu interesa kao i ovi iz uglednih advokata.
    Sta mislis kolike su sanse da se ova stavka ne ubaci u zakon.
    Ovo je tek drugo misljenje. Ubacice se i ono vezano za NVO kao i mozda, ali to teze, da univerzitetska zajednica predlaze jednog clana

  9. #11057
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sprdaju se sa nama

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Posle Jelica i Mustafica je taj Zavod za zaposljavanje nazalost za sprdnju

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  10. #11058
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Pa sta ako se sprdaju, opet cete ih glasat pod izgovorom sve je bolje od dps-a.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije teško bit bolji od DPSa. Samo ne treba biti teška lopovčina.

    Al ja za razliku od glasača DPSa glavu otvaram pojedinima iz nove većine što ih znam zbog ovakvih poteza. Urnisah ih to što mogu.

    A vi ste svo vrijeme ćutali kao pizde i na najstrašnije pljačke govorili "tako je šefe".



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  11. #11059
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Kakve vajde sto svaki cas osudjujete kad cete ih opet glasat. Demokrate i DF (Uru ne pominjem jer su nebitni) su osvjezenje, sve ono kontra dps-a, aa vazi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #11060
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Lična prepucavanja i ove doskočice sa izvrtanjima naziva partijskih članova ostavite za privatne poruke.

    Dosta je bilo "dušenja" po forumu.
    Neki nivo u diskusiji će morat da se uspostavlja.
    Last edited by ASC; 11-05-21 at 16:47.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  14. #11061
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Uzimajuci u obzir ovu raspravu o tuzilastvu sto je trenutno u parlament.... kad se izglasavaju ovi zakoni zna li ko? Jel to veceras ili je danas samo rasprava?
    Takodje zna li ko kad se izglasava novi savjet tvcg?

  15. #11062
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Lična prepucavanja i ove doskočice sa izvrtanjima naziva partijskih članova ostavite za privatne poruke.

    Dosta je bilo "dušenja" po forumu.
    Neki nivo u diskusiji će morat da se uspostavlja.
    Onda zahtijevam da zaštitite nas poštene forumaše od stranačkih dubinskih kadrova koji službeno operišu po forumu, hvala unaprijed !

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  16. #11063
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,556
    Thanks Thanks Given 
    3,533
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    dokle je ova jadna država došla kad je u parlamentu brane Peđa Bulatović koji je prodao narod koliko oćeš puta, Dragan Ivanović čoek zajedničkog DPSa, koji je tih devedestih bio protiv svega crnogorskog i ekipa iz DPSa
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  18. #11064
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    @opmne

    A za koga si ti zna li se?
    Za koga bi glasao sjutra da su izbori? Baš me zanima.

    Ja sa strankom ni jednom veze nemam, niti sam ikad i od jedne išta dobio u životu, a nisam ni tražio ruku na srce.

    A glasao sam u preteklih 20 i kusur godina skoro za svakog sa ove političke scene, čak i za Mila onomad kad je bio protiv Momira (prvi izbori na kojim sam glasao) jedino za DF nikad glasao nisam. Pardon, jesam za PZP kad se pojavio. Demokrate isto sam glasao... čak i Draginju na predsjedničkim (jer je bilo svejedno u prvom krugu, a smatrao sam korektnim da podržim ženskog kandidata, a i nije se znalo da je žena dibidus luda)

    Na zadnje izbore sam glasao CnB, ne znam jesam li kriv što zbog toga, očigledno jesam.

    Sad da su izbori vjerovatno bi ih gasao opet, samo zato što su trenutno vjerovatno najmanje loš izbor. A nije da nijesu svi zaslužili sa ovim imenovanjima jedan masovan bojkot. Samo kad taj bojkot ne bi značio povratak DPSa na vlast ostao bih doma lagano.

    Kad čovjek pogleda, stvarno se ove naše stranke trude da pokažu da su svi isti (ako zanemarimo lopovluk), a od partitokratije se očigledno u ovu posranu državu i sa ovim posranim liderima stranaka ne može pobjeći...

    Bruka... Treba bježat odavde makar đeca da nam rastu u normalnim sredinama, a ne da im je normalno da je partijska knjižica ulaznica za mnogo toga.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 11-05-21 at 17:24.

  19. #11065
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,556
    Thanks Thanks Given 
    3,533
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    naučismo u ovu državu od avgusta da je sasvim okej glasati za DPS ili DF recimo. ali nikako za URU
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #11066
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,322
    Thanks Thanks Given 
    14,736
    Thanks Thanks Received 
    4,086
    Thanked in
    2,068 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @opmne

    A za koga si ti zna li se?
    Za koga bi glasao sjutra da su izbori? Baš me zanima.

    Ja sa strankom ni jednom veze nemam, niti sam ikad i od jedne išta dobio u životu, a nisam ni tražio ruku na srce.

    A glasao sam u preteklih 20 i kusur godina skoro za svakog sa ove političke scene, čak i za Mila onomad kad je bio protiv Momira (prvi izbori na kojim sam glasao) jedino za DF nikad glasao nisam. Pardon, jesam za PZP kad se pojavio. Demokrate isto sam glasao... čak i Draginju na predsjedničkim (jer je bilo svejedno u prvom krugu, a smatrao sam korektnim da podržim ženskog kandidata, a i nije se znalo da je žena dibidus luda)

    Na zadnje izbore sam glasao CnB, ne znam jesam li kriv što zbog toga, očigledno jesam.

    Sad da su izbori vjerovatno bi ih gasao opet, samo zato što su trenutno vjerovatno najmanje loš izbor. A nije da nijesu svi zaslužili sa ovim imenovanjima jedan masovan bojkot. Samo kad taj bojkot ne bi značio povratak DPSa na vlast ostao bih doma lagano.

    Kad čovjek pogleda, stvarno se ove naše stranke trude da pokažu da su svi isti (ako zanemarimo lopovluk), a od partitokratije se očigledno u ovu posranu državu i sa ovim posranim liderima stranaka ne može pobjeći...

    Bruka... Treba bježat odavde makar đeca da nam rastu u normalnim sredinama, a ne da im je normalno da je partijska knjižica ulaznica za mnogo toga.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Znao sam da si bar jednom glasao Mila

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  22. #11067
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Znao sam da si bar jednom glasao Mila

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Što ćeš. Nisam pupčanom vrpcom vezan za stranačke politike.

    I dalje smatram da je u tom momentu bio manje zlo od politike Slobodana Miloševića.

    Čak i iz ove perspektive.

    Dal bi bilo bolje da Peđa Bulatović nije shebao dogovor sa LSCG koji je podrazumijevao smjenu DPSa, depolitizaciju državnih institucija, hapšenje lopova i organizaciju poštenog referenduma? Bi svakako. Al Peđa Bulatović je kao i uvijek bio mag za politička samouništenja, to me jedino i raduje kod DFa, što je Pedolino tamo pa će i oni putem svih stranaka i pokreta u kojima je on učestvovao.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 11-05-21 at 17:52.

  23. #11068
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,772
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @opmne

    A za koga si ti zna li se?
    Za koga bi glasao sjutra da su izbori? Baš me zanima.

    Ja sa strankom ni jednom veze nemam, niti sam ikad i od jedne išta dobio u životu, a nisam ni tražio ruku na srce.

    A glasao sam u preteklih 20 i kusur godina skoro za svakog sa ove političke scene, čak i za Mila onomad kad je bio protiv Momira (prvi izbori na kojim sam glasao) jedino za DF nikad glasao nisam. Pardon, jesam za PZP kad se pojavio. Demokrate isto sam glasao... čak i Draginju na predsjedničkim (jer je bilo svejedno u prvom krugu, a smatrao sam korektnim da podržim ženskog kandidata, a i nije se znalo da je žena dibidus luda)

    Na zadnje izbore sam glasao CnB, ne znam jesam li kriv što zbog toga, očigledno jesam.

    Sad da su izbori vjerovatno bi ih gasao opet, samo zato što su trenutno vjerovatno najmanje loš izbor. A nije da nijesu svi zaslužili sa ovim imenovanjima jedan masovan bojkot. Samo kad taj bojkot ne bi značio povratak DPSa na vlast ostao bih doma lagano.

    Kad čovjek pogleda, stvarno se ove naše stranke trude da pokažu da su svi isti (ako zanemarimo lopovluk), a od partitokratije se očigledno u ovu posranu državu i sa ovim posranim liderima stranaka ne može pobjeći...

    Bruka... Treba bježat odavde makar đeca da nam rastu u normalnim sredinama, a ne da im je normalno da je partijska knjižica ulaznica za mnogo toga.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ja sam svake izbore izašao (od kada imam pravo glasa), a na dvoje predsjedničkih (Momir i Milo, Milo i Lekić) i sve ostale (parlamentarne i lokalne) u periodu od 2002 do 2012 sam napravio nevažeći listić. Zanimljivo mi je da sam u tom periodu (nevažećih listića) dobijao zahvalnice od četri partije koje su bile sigurne da glasam baš njih

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  25. #11069
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Pa sta ako se sprdaju, opet cete ih glasat pod izgovorom sve je bolje od dps-a.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije to izgovor, nego bolna istina i realnost sadašnje CG
    Forever young, i want to be forever young

  26. #11070
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Jel moguce da je drzava Vlada nemocna da stavi omcu oko vrata advokatima tj primora ih ko haus majstora da fiskalizuje svaki racun , za njih fiskalizacija ne vazi.
    Nije tema za vladu ali opet pobijedise drzavu a oce tuzioce da micu ?!? WTF

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  27. #11071
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @opmne

    A za koga si ti zna li se?
    Za koga bi glasao sjutra da su izbori? Baš me zanima.

    Ja sa strankom ni jednom veze nemam, niti sam ikad i od jedne išta dobio u životu, a nisam ni tražio ruku na srce.

    A glasao sam u preteklih 20 i kusur godina skoro za svakog sa ove političke scene, čak i za Mila onomad kad je bio protiv Momira (prvi izbori na kojim sam glasao) jedino za DF nikad glasao nisam. Pardon, jesam za PZP kad se pojavio. Demokrate isto sam glasao... čak i Draginju na predsjedničkim (jer je bilo svejedno u prvom krugu, a smatrao sam korektnim da podržim ženskog kandidata, a i nije se znalo da je žena dibidus luda)

    Na zadnje izbore sam glasao CnB, ne znam jesam li kriv što zbog toga, očigledno jesam.

    Sad da su izbori vjerovatno bi ih gasao opet, samo zato što su trenutno vjerovatno najmanje loš izbor. A nije da nijesu svi zaslužili sa ovim imenovanjima jedan masovan bojkot. Samo kad taj bojkot ne bi značio povratak DPSa na vlast ostao bih doma lagano.

    Kad čovjek pogleda, stvarno se ove naše stranke trude da pokažu da su svi isti (ako zanemarimo lopovluk), a od partitokratije se očigledno u ovu posranu državu i sa ovim posranim liderima stranaka ne može pobjeći...

    Bruka... Treba bježat odavde makar đeca da nam rastu u normalnim sredinama, a ne da im je normalno da je partijska knjižica ulaznica za mnogo toga.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Zajebavaš li se da si glasao za mila, doduše ti si ih eto sve glasao osim milače ja ti nijesam tražio da se fališ svojom glasačkom karijerom.
    Šalu na stranu, da sjutra raspišu izbore ne znam za koga bih glasao. Nadam se da će se napraviti široki građanski front pa da glasam.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  28. #11072
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,630
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...lje-u-raspravi

    Stvarno su bijedni ovi pokusaji odlaganja promjena u tizilastvu. Bukvalno vicu ''kriv sam, nemojte zuriti''.

  29. #11073
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,556
    Thanks Thanks Given 
    3,533
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    gledah malo ovo danas. najtužnija stvar što čoek više može ođe pročitati nekih konkretnih stvari no što je danas mogao čuti u parlamentu. neozbiljno od vlade da Abazović priča o ovome. što god ja mislio o Leposaviću posle svega, čovjek je ipak ministar pravde. svakako bolje zna materiju. jedni grinjaju VK je dala pozitivno mišljenje a drugi da nije. niko jedan jedini argument u prilog tome. Peđa Bulatović samo što ne reče da je pošten, a Milačić o svemu bez o temi. mislim on o ovome svakako pojma nema.

    ali evo teksta nekog u kome je objašnjeno

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...u-preporuka-vk

    Crnoj Gori je potrebno nezavisno pravosuđe za efikasnu borbu protiv korupcije i novi Predlog izmjena zakona o tužilaštvu uveliko ide prema ispunjavanju preporuka Venecijanske komisije (VK), ocijenio je koizvjestilac Parlamentrane Skupštine Savjeta Evrope za Crnu Goru Demien Kotije.
    Ipak, trenutni Predlog predviđa da se svi članovi Tužilačkog savjeta zamijene i novi netužilački članovi imenuju prostom većinom u parlamentu. To ne obezbjeđuje nezavisnost Tužilačkog savjeta", napisao je Kotije na Tviteru.

    On je kazao da je VK predložila druge načine za unaprjeđenje, a vlasti su do sada bile kreativne u pronalaženju rješenja.
    "Ali od vitalne je važnosti da se na članove Tužilačkog savjeta gleda kao na neutralne. Pozivamo naše parlamentarne kolege da u potpunosti sprovedu oba mišljenja VK“, napisao je Kotije.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #11074
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Bukvalno su im nacrtali kako. Uslovi koji diskvalifikuju u bilo kojem trenutku clanstva u TS.
    Bas ne vidim razlog da se ovi amandmani ne unesu u zakon

  31. #11075
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,556
    Thanks Thanks Given 
    3,533
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    ja stekoh utisak da sem Moma Koprivice i Lekića tamo niko pojma nema o ovome. da se ogradim nisam slušao sve njih (nisam toliko zaludan ) ali od ovih što jesam, samo su njih dvojica fino objasnili
    Last edited by outline; 11-05-21 at 20:57.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 443 of 1249 FirstFirst ... 343393433439440441442443444445446447453493543943 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •