Page 403 of 1249 FirstFirst ... 303353393399400401402403404405406407413453503903 ... LastLast
Results 10,051 to 10,075 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #10051
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    A sta da uradi kad ga pljuju iz DPS-a i DF-a, mene je fenomen da je jos premijer, da nije rekao evo vi sve i idite u pm lesinari.
    Mi smo posebna sorta naroda, samodestruktivni, necemo da izadjemo na ulice sad kad je sve poskupljelo, kad banke nece da daju totalni moratorijum na kredite, jer je sve poslo u k...c, ali zato izadju da jedu g...a po ulicama za partije, da masu zastavama, kao da ce od toga da nahrane porodice, ja ne mogu sebe da zamislim da izadjem na ulicu da branim nekog politicara, kakav retard treba da budes da to radis.
    Bas se sa svim napisanim slažem,sto se tiče zdravka i ekipe kapa dolje,trpe takav pritisak sa obije strane da će i njima sjutra(kad god to bilo) sigurno laknuti kad se iscupaju iz drustva ovih hijena.

    Ovo drugo sto si napisao je cist dokaz da ovaj narod i dalje više interesuju nacionalne teme nego ekonomske i zato ćemo da ispastamo još dugo,licemjeri iz bivse vlasti su prepustili vlast i ostavili praznu kasu da bi kao njih prozivali sto su se zadužili 750 miliona,nema tu šta više da se ukrade,još sad kad je korona,mi smo bas blizu duznickog ropstva,evo i oko autoputa je aktuelna priča.

    Ono sto se slažem sa frontovcima je da se mora krenuti u obracun sa onima koji su opustošili ovu drzavu,ali pod hitno koliko je to moguće.Jedino tako ova država može stati na noge koliko toliko,ali izgleda se nikome ne zuri,dritan je prije nekoliko mjeseci rekao da će naredni period biti zanimljiv,ali ništa od toga,tako da ova vlada i nema neko pravo da se buni kad ih “buše” sa svih strana,brate ako si spreman da se obracunas sa kriminalcima i lopovima ajde,ako nisi mici se neka pokuša neko ko ima petlje,mada doduše pitanje je koliko su njima odrijesene ruke,meni ovo sve djeluje na dogovor izmedju evrope i ovih naših da se preda vlast mirno i da se niko ne dira,ili eto poneka sitna riba,ali to nije ono za šta smo glasali i za šta smo se borili,Al ajde da ih pustimo još neki period,možda se nešto i uradi kad se ovo sudstvo i tužilaštvo “procisti”.

    Ja skoro napisah,odje ljeba nema dok svako drži svoju stranu,niko da osudi nešto nego se čeka “kiks” suprotnog tabora da se udre po njima,a svi zivimo tu zajedno i dijelimo istu sudbinu,iskreno mislim da je vrijeme da zajedno izadjemo na proteste protiv ovih ekstremista sa obije strane,da se preplavi grad i sa jednom i sa drugom zastavom,da damo do znanja da imamo prečih stvari od njihovog barjacenja(sto je najgore,onog barjacenja iz interesa) jer bas nemamo vremena za gubljenje


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  3. #10052
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    ...Ono sto se slažem sa frontovcima je da se mora krenuti u obracun sa onima koji su opustošili ovu drzavu,ali pod hitno koliko je to moguće....
    Eh, možeš da kreneš brzo ili možeš da kreneš zakonito, ali ne možeš oboje. Vidio si koliko je trebalo direktor policije da se zamijeni, ali se sad ipak i tu kreće naprijed. Pogledaj kolika je muka za Katnića, a bez njega nijedan slučaj ne možeš da odradiš. Sve ti je jasno kad vidiš da mu nije obraz smetao da sabotira čak i Migovu Kovertu.

    Možemo ovako kako Medo i DF misle, da upadaju u kancelarije i izbacuju ljude silom i postavljaju svoje, ali će ti istog trenutka EU i Zapad okrenuti leđa. A za mjesec će ti se komite početi barikadirati u državnim zgradama pa ćeš tek da imaš cirkus. Tako da taj DF metod u stvari nije ni opcija.

  4. #10053
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Bas se sa svim napisanim slažem,sto se tiče zdravka i ekipe kapa dolje,trpe takav pritisak sa obije strane da će i njima sjutra(kad god to bilo) sigurno laknuti kad se iscupaju iz drustva ovih hijena.

    Ovo drugo sto si napisao je cist dokaz da ovaj narod i dalje više interesuju nacionalne teme nego ekonomske i zato ćemo da ispastamo još dugo,licemjeri iz bivse vlasti su prepustili vlast i ostavili praznu kasu da bi kao njih prozivali sto su se zadužili 750 miliona,nema tu šta više da se ukrade,još sad kad je korona,mi smo bas blizu duznickog ropstva,evo i oko autoputa je aktuelna priča.

    Ono sto se slažem sa frontovcima je da se mora krenuti u obracun sa onima koji su opustošili ovu drzavu,ali pod hitno koliko je to moguće.Jedino tako ova država može stati na noge koliko toliko,ali izgleda se nikome ne zuri,dritan je prije nekoliko mjeseci rekao da će naredni period biti zanimljiv,ali ništa od toga,tako da ova vlada i nema neko pravo da se buni kad ih “buše” sa svih strana,brate ako si spreman da se obracunas sa kriminalcima i lopovima ajde,ako nisi mici se neka pokuša neko ko ima petlje,mada doduše pitanje je koliko su njima odrijesene ruke,meni ovo sve djeluje na dogovor izmedju evrope i ovih naših da se preda vlast mirno i da se niko ne dira,ili eto poneka sitna riba,ali to nije ono za šta smo glasali i za šta smo se borili,Al ajde da ih pustimo još neki period,možda se nešto i uradi kad se ovo sudstvo i tužilaštvo “procisti”.

    Ja skoro napisah,odje ljeba nema dok svako drži svoju stranu,niko da osudi nešto nego se čeka “kiks” suprotnog tabora da se udre po njima,a svi zivimo tu zajedno i dijelimo istu sudbinu,iskreno mislim da je vrijeme da zajedno izadjemo na proteste protiv ovih ekstremista sa obije strane,da se preplavi grad i sa jednom i sa drugom zastavom,da damo do znanja da imamo prečih stvari od njihovog barjacenja(sto je najgore,onog barjacenja iz interesa) jer bas nemamo vremena za gubljenje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nista se nece promijeniti dok imas Stankovica i Katnica na celu tuzilastva, a ni sudstvo nije daleko. Imamo zarobljene sisteme, imas spijune, uhljebe, nesposobne ljude i dalje u javni sektor, i trebace im jedno dvije godine samo to da prociste, ako ne i vise.
    Glavno je da se sredi biracki spisak, da se zna da moze da glasa onaj koji je u CG, ne zlim niko drugi da odulucuje za mene a zivi u drugu zemlju i placa tamo porez, a ovdje dodje turisticki kad su izbori (ovo se odnosi na sve i na ove iz srbije i na ove iz luksemburka i amerike, sve sve). Znaci kad se to sredi, onda cemo vidjet koliko je ko jak na izborima. Naravno, svako treba da glasa bez ikakvog pritiska.
    Ovo za osude za ove ispade komita i ovih iz pljevalja, vjeruj mi da sam davno prestao da uopste to i citam, znaci potpuno su mi nebitni ti saka jada, imamo vecih problema od toga, kad se srede institucije ta ce saka jada da nestane, jer ce vidjet da im je zivot besmislen i da ce morati da rade da bi zaradili za hleb, a da od mahanje zaszavama i uzvikivanje ovih ili onih parola nece im se platiti.

    Kada se DPS i DF svedu na ukupno 40%, onda mozemo da pricamo o normalizaciji CG, do tada smo zarobljena drzava, interesima pojedinaca. Samo da Zdravko izdrzi i ne dozvoli ulazak u vladu politicarima, a posebno ne TrikFX-u.

  5. #10054
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG, CG; NS, RS
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    97
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jel dozvoljeno po svijetu farbanje zgrada i podvoznjaka? Ja razumijem agitprop ali ga ti brate pretjerujes do daske. Da kaze srpski svet da je Mars njihov i da treba povratiti svetu srpsku zemlju marsovsku ti ne bi imao nikakav problem da branis te cinjenice...
    Podji kod podvoznjaka put Zetatransa i pogledaj zid i podvoznjak i pogledaj cuva li ga ko!?
    Sa druge strane u Donjoj Gorici do prije 20 dana je patrola stajala trecu smjenu svaki dan pored zida da ga ko slucajno ne ofarba.
    Ko zna, zna!
    Ko ne zna, naučiće!

  6. The Following User Says Thank You to SCHUMACHER For This Useful Post:


  7. #10055
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post




    I ladno na kraju klipa prosveceni protestant na koga moramo da se naviknemo vice "pametniji popusta"

    #vladavinaprava
    #zovitesergeja
    Sta radi PG policjsko auto na sjeveru?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  8. #10056
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    https://twitter.com/mosimisemac/stat...151692805?s=21

    Cojak igra domina sa svojim likom i pozira za drustvene mreze...greote
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  9. #10057
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Istina. Isti oni ljudi koji su ćutali kao zaliveni kad je prije neki dan napadnuta bogoslovija na Cetinju sad zapomažu do neba. A oni koji su tada zapomagali sad ćute.

    Prokleta zemlja gdje su paščad puštena, a kamenje svezano.
    Iako se ne osjecam prozvanim,nisam komentarisao samo bih rekao da je to čisti idiotluk,ali eto likovi su pohapšeni i pohvalio izjavu gojka perovića da bi uhapšene trebalo pustiti,ali ne zbog samog puštanja nego zbog smirivanja medjunacionalnih i medjuvjerskih tenzija.Iskreno,da znam da je neki pripadnik islamske vjere bio međju njima prvi bih ga pljuvao.

    U spc ima umjerenih ljudi poput perovića i bilo bi lijepo sjutra kad se bude birao mitropolit da bude izabran neko ko se neće baviti politikom,kao sto to sad uradi recimo Fejzic koji je pristalica bivse vlasti.
    Cijenim njegovu želju da se bori za pravo svog naroda,ali ako oce time da se bavi neka prestane bit reis kao Zukorlić pa neka se ubaci u politiku...

    Ovo sto se desilo u pljevljima najviše pogoduje dpsU i satelitima,trebaju prvo da izbace šta je taj haris djordjevic loše radio,mislim Pljevljaci sigurno znaju bolje od nas,ali dok ne vidim i pročitam ne mogu da osudjujem nekoga samo zato sto je bio u policiji za vrijeme bivšeg rezima.

    Nego,lako li je izvesti ovaj narod na ulice,ne cudim se ja njima gore,dokoni ljudi nemaju sto radit


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by AdO_pG; 20-04-21 at 11:08.

  10. #10058
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    .

    Nego,lako li je izvesti ovaj narod na ulice,ne cudim se ja njima gore,dokoni ljudi nemaju sto radit


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Znaci pljevljaci izlaze na ulice zbog politicara, a to sto su nazagadjenija opstina nikome nista, sto se pola pljevalja preselilo u PG to nista, sto se sve raspada to nista, sto je opstina opljackana od strane bivseg rezima, rudnik uglja prevashodno, to nikome nista, ali zato ajmo leleci na ulice jer su to ovi iz DF-a rekli, ili Milo, isto je to.

  11. #10059
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Ma neće ovaj narod da stane na loptu,da saslusamo jedni druge,da se sporazumijemo iako eto pričamo istim jezikom,imamo iste probleme,ja evo svakodnevno čitam sto se piše odje i po internetu,želudac mi se prevrće od komentara,doduše odje srecom nisu dozvoljene uvrede kao sto su ubit,zaklet,yebat,silovat srpske,turske,ustashke,šiptarske majke,nož žica srebrenica,jasenovac,oni pjevaju ko na bozic u kravice dođe,drugi veličaju mladica,treći anta pavelica,oni ruše džamije,drugi ruše crkve jedni drugima,treći lome krsteve sa crkava,neko se i slika sa odsjecenim ljudskim glavama i diči se time,ali kako kažu čega se pametan stidi...

    Bio je rat,bila je NATO Intervencija,tu se možda ne bih složio sa mnogima,ali da nije toga bilo mislim da odje mira ne bi bilo i dalje,te zrtve nisu samo zrtve NATO snaga nego i pogrešne politike tadašnjeg rezima,a tim žrtvama neka je laka crna zemlja,nizašta nisu krivi,isto kao ni mnogi koji su poginuli u tom prokletom i tužnom bratoubilackom ratu.

    Mislim da bi zajedno mogli mnogo više,da kažemo i jednoj i drugoj strani DOSTA,ajde da naceramo političare da se bore za interes naroda,a ne samo za sopstveni,da ne manipulišu nama,da nas se ne sjete samo pred izbore,da za koju godine gradjani osjete boljitak,a ne da živi 10% a ostali da se krpe i pozajmljuju,da nam se ne ponavlja posrana verica maraš sa platom od preko 10 hiljada dok plantaži radnici treba da se oderu za 10-20e dnevno,e o tome se treba pricat i ovakve teme i likove ignorisati koliko je moguće,ako zelimo naprijed naravno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  13. #10060
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Naravno, sta se desilo u proslosti da ostane u proslosti i da iz nje izvucemo najbolju pouku, da se do kraja svi zlocini izvedu na cistac i idemo dalje, naprijed, ali treba nam lider koji nece da stoji na kraj kolone i vice juris, nego nam treba pravi vodja koji ce da bude prvi i kaze za mnom ljudi idemo u buducnost, a mi evo 30 godina zivimo u proslost i hrane nas tim zlom koje se desilo na balkanu. Kad shvatimo da smo mi jedan narod koji je samo vjerski drugaciji i po nicemu vise, onda cemo naprijed, a dok se vjera koristi za sijanje mrznje, ne mrdamo nidje.

  14. #10061
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Dobro je veli bilo što su nas bombardovali....O čemu onda da se priča?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  15. #10062
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Kamo srece da su usli u Beograd sa vojskom kao sto je Joe Biden predlagao. Danas bi Balkan bio Njemacka.

  16. #10063
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ako posle 30. avgusta ima ijedan musliman koji ce da glasa partije na vlasti, onda je teska _ _ _ _ _ _ _ _ .
    Prije izbora ih je bilo dosta koji su ih glasali. ali lakovjerni su, imali su dobre namjere, sad vec nema opravdanja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A muslimani glasaju DPS koji ih je izrokao 90ih iz najjace.
    Muslimani se masovno iseljavaju iz CG jer zeve u najsiromasnije gradove i od socijale.

    A nemojmo...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. #10064
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    da li je moguće da ovo izbacaš kao vijest? dobio čovjek domine na poklon. mora da je ugrozio međunarodni ugled CG ili nanio štetu bezbjednosnom sektoru na ovaj način. još ako su domine iz Srbije...

    nisi postavljao linkove od članaka u kojima se pisalo koliko su stanova dobijali pojedinci iz prošle vlasti. običan građanin ove države ne može stan kupiti, ali zato pojedinci po 5-6 imaju. ne viđeh da si postovao kako bivša ministarka i osoba koja je bila na čelu liste pominje neke kaveze i zvijeri

    Тapatalk
    Što, jesi lajkovao, pa se iznervira?

    Jeste, vijest je, jer nam potpredsjednik Vlade, koji se bavi bezbjednošću države, na dan strašnog šovinističkog orgijanja usmjerenog na načelnika policije, objavljuje kako se u kabinetu igra sa dominama sa svojim likom. To je vijest, jer govori o njegovim manijakalnim ego tripovima i gubljenju kontakta sa realnošću. Živimo Underground Emira Kusturice, gdje nam majmuni upravljaju tenkom, a ova Instagram epizoda to najbolje oslikava.

    Što se ostalog tiče, zaista nemam namjeru da svoje objave krojim po tvojim ili bilo čijim interesovanjima.

    Usput, savjet za "običnog čovjeka", jer mi je malo muka od te socijalne priče, koja je klasično kafansko kukanje i prenemaganje - neka uči i radi na sebi, stekne relevantne vještine i moći će sasvim lagodno da živi u Crnoj Gori. Provjereno, posredno i neposredno. Nema nikakve vajde od vječnog povlačenja države za rukav "duradi nešto". Stanje u Crnoj Gori nije bajno, naravno, ali je dovoljno uređeno da svako može da živi pristojno od svog rada i bez alibi priča preuzme odgovornost za popunjenost svog frižidera. Itekako ima zapadnih, neuporedivo uređenijih država na svijetu, gdje je "običnom" mnogo teže doći do stana nego u Crnoj Gori.
    Last edited by johnny bravo; 20-04-21 at 12:20.
    In vino veritas

  18. #10065
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Što, jesi lajkovao, pa se iznervira?

    Jeste, vijest je, jer nam potpredsjednik Vlade, koji se bavi bezbjednošću države, na dan strašnog šovinističkog orgijanja usmjerenog na načelnika policije, objavljuje kako se u kabinetu igra sa dominama sa svojim likom. To je vijest, jer govori o njegovim manijakalnim ego tripovima i gubljenju kontakta sa realnošću. Živimo Underground, gdje nam majmuni upravljaju tenkom, a ova Instagram epizoda to najbolje oslikava.

    Što se ostalog tiče, zaista nemam namjeru da svoje objave krojim po tvojim ili bilo čijim interesovanjima.

    Usput, savjet za "običnog čovjeka", jer mi je malo muka od te socijalne priče, koja je klasično kafansko kukanje i prenemaganje - neka uči i radi na sebi, stekne relevantne vještine i moći će sasvim lagodno da živi u Crnoj Gori. Provjereno, posredno i neposredno. Nema nikakve vajde od vječnog povlačenja države za rukav "duradi nešto". Stanje u Crnoj Gori nije bajno, naravno, ali je dovoljno uređeno da svako može da živi pristojno od svog rada i bez alibi priča preuzme odgovornost za popunjenost svog frižidera. Itekako ima zapadnih, neuporedivo uređenijih država na svijetu, gdje je "običnom" mnogo teže doći do stana nego u Crnoj Gori.
    Znaci Monte Karlo, prije ce bit Mojte Karo, sta nalupeta covjece, nego dobro ima svako pravo da iznese misljenje, ali uff, nema vajde sa likovima poput tebe bilo sta pricati posle ovakvih izjava.

  19. #10066
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Naravno, sta se desilo u proslosti da ostane u proslosti i da iz nje izvucemo najbolju pouku, da se do kraja svi zlocini izvedu na cistac i idemo dalje, naprijed, ali treba nam lider koji nece da stoji na kraj kolone i vice juris, nego nam treba pravi vodja koji ce da bude prvi i kaze za mnom ljudi idemo u buducnost, a mi evo 30 godina zivimo u proslost i hrane nas tim zlom koje se desilo na balkanu. Kad shvatimo da smo mi jedan narod koji je samo vjerski drugaciji i po nicemu vise, onda cemo naprijed, a dok se vjera koristi za sijanje mrznje, ne mrdamo nidje.
    Evo kao sto vidiš ne treba puno da se rasplamsa ova priča,tako da bataljujem,ne zelim da gubim vrijeme na ova svakodnevna prepucavanja,samo bih rekao da ako bi bilo zainteresovanih na forumu i van njega,da se organizujemo da nedje zajedno izadjemo da iskažemo protest protiv svih ovih dešavanja pogotovo poslije 30avgusta,znači bez ičijeg isticanja nacionalizma,samo da se zna da smo živi,da nas ima i onih koji neće stajati ni na stranu ovih ni onih,da oćemo i možemo zajedno zbog naše zajedničke bolje budućnosti.
    Ako ne onda ćemo ovako preko interneta dok oni svako malo urliču po ulica zbog nekih svojih sitnih interesa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #10067
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post

    Ne vidim razliku između ovih likova i onih što pjevaju Tompsone pjesme, koliko god se to ne sviđalo i jednima i drugima.... ista su ***** fašistička.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 20-04-21 at 12:35.

  21. #10068
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Znaci Monte Karlo, prije ce bit Mojte Karo, sta nalupeta covjece, nego dobro ima svako pravo da iznese misljenje, ali uff, nema vajde sa likovima poput tebe bilo sta pricati posle ovakvih izjava.
    Nije mišljenje, nego (posredno i neposredno) iskustvo i fakat.
    Razumijem tvoju reakciju, doduše, ipak je najteže prema sebi biti objektivan.
    In vino veritas

  22. #10069
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Prolazim neki dan kroz Gusinje, Plav, tamo rajo, sve albanske zastave, sve se šareni... prođem Andrijevicu, sve srpske i murali... Berane sa 4S išarano na ulaz, izlaz... trobojke, dođem BP crnogorske, srpske... Ovo u Pljevljima horor, ali dobro, neće URA dozvolit nonpaper u CG. hahah

  23. #10070
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Samo sdps lupezi u zatvor ostalo cemo lako

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  24. #10071
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Prolazim neki dan kroz Gusinje, Plav, tamo rajo, sve albanske zastave, sve se šareni... prođem Andrijevicu, sve srpske i murali... Berane sa 4S išarano na ulaz, izlaz... trobojke, dođem BP crnogorske, srpske... Ovo u Pljevljima horor, ali dobro, neće URA dozvolit nonpaper u CG. hahah
    To je sve plod vladavine tvog DPS-SD-BS patriota. Nisu veli bile podjele ranije, nego sad odjednom haha

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  25. #10072
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    To je sve plod vladavine tvog DPS-SD-BS patriota. Nisu veli bile podjele ranije, nego sad odjednom haha

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Pobjede a ne podjele, rekoše Demokrate i potpisaše paper u kom navode da nisu odgovorni za ono što će se desit u Pljevljima, ali da podrzavaju protest.

    Koja sramota.

  26. #10073
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Pobjede a ne podjele, rekoše Demokrate i potpisaše paper u kom navode da nisu odgovorni za ono što će se desit u Pljevljima, ali da podrzavaju protest.

    Koja sramota.
    Demokrate su svakako anđeli u odnosu na likove poput tebe i tvog DPS-SD krvožedništva

  27. #10074
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Što, jesi lajkovao, pa se iznervira?

    Jeste, vijest je, jer nam potpredsjednik Vlade, koji se bavi bezbjednošću države, na dan strašnog šovinističkog orgijanja usmjerenog na načelnika policije, objavljuje kako se u kabinetu igra sa dominama sa svojim likom. To je vijest, jer govori o njegovim manijakalnim ego tripovima i gubljenju kontakta sa realnošću. Živimo Underground Emira Kusturice, gdje nam majmuni upravljaju tenkom, a ova Instagram epizoda to najbolje oslikava.

    Što se ostalog tiče, zaista nemam namjeru da svoje objave krojim po tvojim ili bilo čijim interesovanjima.

    Usput, savjet za "običnog čovjeka", jer mi je malo muka od te socijalne priče, koja je klasično kafansko kukanje i prenemaganje - neka uči i radi na sebi, stekne relevantne vještine i moći će sasvim lagodno da živi u Crnoj Gori. Provjereno, posredno i neposredno. Nema nikakve vajde od vječnog povlačenja države za rukav "duradi nešto". Stanje u Crnoj Gori nije bajno, naravno, ali je dovoljno uređeno da svako može da živi pristojno od svog rada i bez alibi priča preuzme odgovornost za popunjenost svog frižidera. Itekako ima zapadnih, neuporedivo uređenijih država na svijetu, gdje je "običnom" mnogo teže doći do stana nego u Crnoj Gori.
    ne. ne pratim političare po IGu. šovinističko divljanje u ovoj državi je prisutno dugo vremena. ne može ga promijeniti niko. za to su krivi DPS i DF koji su zavadili narod radi punjenja svojih džepova. šovinističko divljanje je i pjevanje Tompsona u sred antifašističke države, kao i one prijetenje avetinje neke sa CT da treba ćerati ljude odavde. samo moraš da razumiješ da nema razlike između onih od juče i ovih patriota. i jedni i drugi su puni mržnje.

    samo na tom Zapadu, neće biti nekog kao što je bivši direktor NP koji će reći da je sasvim normalno da ima stan u PG iako ih ima već par. u ovoj državi su ugroženi samo normalni ljudi

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #10075
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    "Funkcioner Demokratskof fronta (DF) iz Bijelog Polja Goran Drobnjak dobio je visoku funkciju u Ministarstvu prosvete, nauke, kulture i sporta.

    On će u tom resoru vršiti dužnost generalnog direktora Direktorata za evropske integracije, programiranje, implementaciju EU fondova i međunarodnu saradnju.

    Drobnjak je profesor engleskog jezika, a radio je nekoliko godina kao novinar u Bijelom Polju, na čelu je opštinskog odbora Pokreta za promjene u našem gradu."

    Ekspert za evropske integracije, EUnfondove i medjunarodnu saradnju...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


Page 403 of 1249 FirstFirst ... 303353393399400401402403404405406407413453503903 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •