Page 534 of 1249 FirstFirst ... 344344845245305315325335345355365375385445846341034 ... LastLast
Results 13,326 to 13,350 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #13326
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ovo je poslednji stadijum prije pada vlade. Kreiranje izlazne strategije članova ovog jadnog modus vivendija.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    ne znam koliko je pametno održavati izbore u ovom momentu. ne bih rekao da su tenzije manje nego pred parlamentarne 30. avgusta, sad su samo prikrivenije. ako ništa ne hapsi se narod za napisano na fbu. da budemo realni, ovakvu vladu su dobrim dijelom napravile ambasade. mislim da i dalje imaju podršku njihovu, kakvu takvu. ako nas oni puste niz vodu, onda smo donji za sva vremena. biće po šablonu - ko zadnji izađe neka ugasi svijetlo. baš, zeznut momenat. a čini mi se da niko ne radi da poboljša stvari, makar malo
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #13327
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    evo sve fino napisano

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...o-pise-da-nije

    Za Rezoluciju o Srebrenici je glasalo 55 poslanika, 19 je bilo protiv, dok je uzdržanih bilo sedam.
    Osim 40 poslanika opozicije, za su glasali i poslanici Demokrata, GP URA, Demosa, Civisa, ali i Branka Bošnjak iz Pokreta za promjene koji je dio Demokratskog fronta.
    Tvrdnja da se u Rezoluciji srpski narod proglašava genocidnim je u koliziji sa onim što piše u tekstu Rezolucije.

    U Rezoluciji piše i da Skupština osuđuje pokušaje pripisivanja odgovornosti ili krivice srpskom, bošnjačkom, hrvatskom ili bilo kojem drugom narodu za genocid, zločine protiv čovječnosti ili druge zločine, jer odgovornost može biti isključivo individualna, a nijedan narod ne može biti označen kao genocidan ili zločinački.

    Ta tačka je dodata amandmanom Demokratske Crne Gore i Branke Bošnjak, a DF je glasao protiv tog amandmana, iako je tada bilo izvjesno da će Rezolucija dobiti podršku u Skupštini.
    dakle amandanom se dodaje da narod ne može biti genocidan i za to DF glasa protiv. pametnome dovoljno

    Demokratski front je na društvenim mrežama objavio da nije usvojen njihov amandman za osudu svih zločina počinjenih na teritoriji bivše Jugoslavije,ali nisu naveli da je taj amandman predviđao i brisanje riječi genocid iz kompletne rezolucije.
    i za kraj

    Tabloidi u Srbiji koji su pod kontrolom Srpske napredne stranke Aleksandra Vučića su sinhronizovano krenuli u ofanzivu teškim optužbama na račun Krivokapića, predsjednika Skupštine Aleksu Bečića i potpredsjednika Vlade Dritana Abazovića.
    U naslovima se isticalo da su “gori od Ustaša”, da su “osudili Srbe i Srbiju da su genocidan narod”, a nije propušteno ni da se pozovu građani Srbije da bojkotuju ljetovanje na Crnogorskom primorju.

    U Skupštini Srbije je još 2010. godine donijeta Deklaracija kojom se osuđuje zločin u Srebrenici, “na način utvrđen presudom Menđunarodnog suda pravde” i u kojoj se Skupština izvinjavanja što nije učinjeno sve da se spriječi tragedija. Takođe, Skupština je u okviru te Deklaracije naglasila da je posebno važno da se uhapsi Ratko Mladić
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #13328
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    A sto cini gagarin. Jedna limenka jednom acu djukanovicu 10 miliona=50 000 zena po 300 eura.
    Dps logika

  4. The Following 7 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  5. #13329
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Treba da izađemo na ulicu svi i da tražimo da maksimalna plata poslanicima bude jednaka prosječnoj plati u Crnoj Gori, a da onaj ko ima drugu platu ili penziju bira šta će da prima.

    Kad dignu prosječnu platu u CG na 800€, onda poslanicima može da ide na 1200€.

    Svima su puna usta interesa građana, a ovamo samo dijele i zavađaju narod dok razvlače svoje debele guzice na poslaničkim klupama.

    Ali ljudi nama Peđa Bulatović sjedi u skupštinu 30 godina, sad prima i penziju i platu.

    I svaki poslanik da objavi đe mu radi i koliko prima najbliža familija i što imaju od nekretnina na svoje ime.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  7. #13330
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A sto cini gagarin. Jedna limenka jednom acu djukanovicu 10 miliona=50 000 zena po 300 eura.
    Dps logika
    Njemu veli isto. E pa jada ovoga.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  9. #13331
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Mislis sve one glasove za koje si do juce tvrdio da ih nije izgubio
    Da me nijesi pomijesao s nekim?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #13332
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    evo sve fino napisano

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...o-pise-da-nije





    dakle amandanom se dodaje da narod ne može biti genocidan i za to DF glasa protiv. pametnome dovoljno



    i za kraj
    Međed Dodik veli Crna Gora usvojila izdajničku deklaraciju, što li već.

    Međed Dodik takođe:



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  11. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  12. #13333
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,335
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ekim-oblastima

    Osvjezilo vele.

    Je li vidio ko Dritka u AMG-a?

    Ja mislio oni se voze taksijem, a oni uzimaju AMG opremu da lakse preticu ove kolone koje se stvaraju zbog radova na putu ka i svake godine u jeku ljetnje sezone...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  13. #13334
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,825
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    Evo ih i demokrate gase. A ima li nade da stvarno krene cg

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  14. #13335
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Politikom popustanja i zmurenja te pristajanja na sve ucjene URA je napravila sistemsku gresku u startu i to je dovelo do ovog da se DF razmahne u svojoj rasomonijadi. Od pocetka su znali da ce rusiti i sistem i Vladu vec su samo trazeni izgovori a koje su dozvolili pravdajuci njihove besmislice zarad mira u kuci. Zato je trebalo na startu uspostaviti tehnicku, orocenu i ekspertsku Vladu sa unaprijed utvrdjenim ciljevima a to je ono sto je Rakcevic zamjerao Abazovicu cijelo vrijeme dok je on dozvolio da ga Knezevic i Mandic rade kao malo dijete vjerujuci ljudima koji nijedan dogovor u zivotu nisu ispostovali.

    Popustanjem, relatizovanjem i banalizacijom nikad se nista nije rijesilo a evo imamo priliku da vidimo kako se to ostvaruje u praksi dok ce agitpropovi i dalje nastaviti po starom iako ih stvarnost demantuje svakodnevno pa maltene nastupaju kao neki autobot na serverima.

  15. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  16. #13336
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Ja ne znam za vas ali na mene je najporaznije, od svih ovih jučerašnjih dešavanja, djelovala činjenica da na Odboru za ekonomiju i finansije predstavnici SDPa, SDa i DFa, glasaju protiv amandmana Vlade na budžet kojim se predviđa refinansiranje kineskog kredita po povoljnijim uslovima.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  18. #13337
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A sto cini gagarin. Jedna limenka jednom acu djukanovicu 10 miliona=50 000 zena po 300 eura.
    Dps logika
    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Njemu veli isto. E pa jada ovoga.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Meni potpuno isto.

    Pošto je za društvo identična šteta od obije stvari. Odabra si random društvenu grupu koju ćeš da finansiraš. Ah da, i da popraviš natalitet tako što će dobiti žene sa uglavnom 50+ godina. Ista je društvena korisnost dobio Aco Đukanović pare ili CRBC za petlju ili dotične za džeparac.

    Poptuno je svejedno oće li ih neko ukrasti, napraviti kombinaciju ili će dobit te pare koje nisu zaradile neke žene.

    50.000 žena po 300 EUR je 18.000.000 godišnje malo više od 10 mln upali digitron. A trošak je za ovu godinu predviđen na 25, a iduće će biti oko 35 Mln.
    Uz to računaj da svake godine imaš još neke nove koje stiču pravo. Vidjećemo koliko košta budalaština.

    Gospođe svake godine će da koštaju kao polugodišnja rata auto puta oko koje cvilimo da bankrotirasmo.

    Pošto je Damjanović kao predlagač trošak procjenjivao na 5 Mln, a izletio je trošak sa tim tetama na 35 Mln, snosio je ozbiljnu odgovornost za to. Materijalnu... političku... lolololo

    Isto kao što iz posta ne pominjete imbecilne izmjene Zakona o radu da bi se penzionisao Katnić, a koje će koštat oko 15 mln državu. Da to nije DF sam izglasao? Sjetili se genijalne ideje, a niko se nije zapitao koliko će da košta. I što će da napravi.

    I to je opet SVAKE GODINE.

    15 mln godišnje da bi na foru penzionisali Katnića. Bravo! I još VD VDT iskulira smjenjivanje.

    Sad fino objasnite kako su ovo u stvari projekti i ideje koje će pokrenuti crnogorsku ekonomiju, samo ja ostrašćeni komita to ne vidim.

  19. #13338
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Politikom popustanja i zmurenja te pristajanja na sve ucjene URA je napravila sistemsku gresku u startu i to je dovelo do ovog da se DF razmahne u svojoj rasomonijadi. Od pocetka su znali da ce rusiti i sistem i Vladu vec su samo trazeni izgovori a koje su dozvolili pravdajuci njihove besmislice zarad mira u kuci. Zato je trebalo na startu uspostaviti tehnicku, orocenu i ekspertsku Vladu sa unaprijed utvrdjenim ciljevima a to je ono sto je Rakcevic zamjerao Abazovicu cijelo vrijeme dok je on dozvolio da ga Knezevic i Mandic rade kao malo dijete vjerujuci ljudima koji nijedan dogovor u zivotu nisu ispostovali.

    Popustanjem, relatizovanjem i banalizacijom nikad se nista nije rijesilo a evo imamo priliku da vidimo kako se to ostvaruje u praksi dok ce agitpropovi i dalje nastaviti po starom iako ih stvarnost demantuje svakodnevno pa maltene nastupaju kao neki autobot na serverima.
    A brate i ti kako koji dan.

    Jedan dan pričaš puštite Pipuna u vladu na mjesto potpresjednika, drugi dan previše se popuštalo DFu... Dogovori se sam sa sobom što ćeš. Ili misliš sa ne popuštaš ucjenama tako što bi pustio DF u vladu? Ne kontam te.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #13339
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    jes možda i populizam, ali ministri prije nisu radili ovako

    https://twitter.com/MickeySpajic/sta...468301321?s=20

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #13340
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jes možda i populizam, ali ministri prije nisu radili ovako

    https://twitter.com/MickeySpajic/sta...468301321?s=20

    Тapatalk
    Greote sa ovom djecom što se učinje...Lijep gest ali nema tog odmarališta koje može nadomjestit toplinu doma i zdrav odnos roditelja. Djeca koja se podižu u haosima zbog roditelja , to je tuga...

  22. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  23. #13341
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Meni potpuno isto.

    Pošto je za društvo identična šteta od obije stvari. Odabra si random društvenu grupu koju ćeš da finansiraš. Ah da, i da popraviš natalitet tako što će dobiti žene sa uglavnom 50+ godina. Ista je društvena korisnost dobio Aco Đukanović pare ili CRBC za petlju ili dotične za džeparac.

    Poptuno je svejedno oće li ih neko ukrasti, napraviti kombinaciju ili će dobit te pare koje nisu zaradile neke žene.

    50.000 žena po 300 EUR je 18.000.000 godišnje malo više od 10 mln upali digitron. A trošak je za ovu godinu predviđen na 25, a iduće će biti oko 35 Mln.
    Uz to računaj da svake godine imaš još neke nove koje stiču pravo. Vidjećemo koliko košta budalaština.

    Gospođe svake godine će da koštaju kao polugodišnja rata auto puta oko koje cvilimo da bankrotirasmo.

    Pošto je Damjanović kao predlagač trošak procjenjivao na 5 Mln, a izletio je trošak sa tim tetama na 35 Mln, snosio je ozbiljnu odgovornost za to. Materijalnu... političku... lolololo

    Isto kao što iz posta ne pominjete imbecilne izmjene Zakona o radu da bi se penzionisao Katnić, a koje će koštat oko 15 mln državu. Da to nije DF sam izglasao? Sjetili se genijalne ideje, a niko se nije zapitao koliko će da košta. I što će da napravi.

    I to je opet SVAKE GODINE.

    15 mln godišnje da bi na foru penzionisali Katnića. Bravo! I još VD VDT iskulira smjenjivanje.

    Sad fino objasnite kako su ovo u stvari projekti i ideje koje će pokrenuti crnogorsku ekonomiju, samo ja ostrašćeni komita to ne vidim.
    Pa jedino tebi može biti isto oće li na primjer 10 hiljada porodica imati po 250€ mjesečno ili će to šefov brat da stavi kod sebe neđe u banku.

    Tih 10 hiljada porodica će to da potroši, kupi hranu, obuću i odjeću, osjetiće to, u konačno odraziće se i na potrošnju društva. Al tebi je to isto ko i kad šefov brat strpa u džep.

    Kolko su nas ono koštale garancije za KAP?
    Preračunaj još neko socijalno davanje pa izvuci zaključak da ti je svejedno oće li bit dječjeg dodatka i besplatnih knjiga za udžbenike narednih 30 godina ili će Mićaš da potpiše Deripaski državne garancije.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  25. #13342
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja ne znam za vas ali na mene je najporaznije, od svih ovih jučerašnjih dešavanja, djelovala činjenica da na Odboru za ekonomiju i finansije predstavnici SDPa, SDa i DFa, glasaju protiv amandmana Vlade na budžet kojim se predviđa refinansiranje kineskog kredita po povoljnijim uslovima.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ukoliko bi zaista zatvorili kredit po uslovima koje je Spaić naveo to bi bilo da mu se spomenik digne. I volio bih da je tako i to baš od srca, ma i sopstvenoga džepa . Na 4 godine kamata na naš dug je 3%+ tako da je 1% na 20 godina uz 6 godina grejsa otprilike "Budućnost igra Ligu šampiona" uz ukalkulisanu političku podršku. Jackpot.

    Nego, ima jedan catch. Napravio je Krivokapić haos dan ranije i sačekali su Spajića na zicer. A imali su prostor. On im ga je ostavio time što je nastupio otprilike "imam kredit pod ovim uslovima, ne mogu vam reći od koga je". Naravno, ne mislim da je urađena prava stvar, ali kako je on krenuo da odradi sve ostavio je prostor oponentima da ga iskuliraju.

    Nadam se svakako da će uspjeti u tome i da će se na kraju naći 41 dovoljno normalnih ljudi da to izglasaju. Sa koje strane, manje bitno.

  26. #13343
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A brate i ti kako koji dan.

    Jedan dan pričaš puštite Pipuna u vladu na mjesto potpresjednika, drugi dan previše se popuštalo DFu... Dogovori se sam sa sobom što ćeš. Ili misliš sa ne popuštaš ucjenama tako što bi pustio DF u vladu? Ne kontam te.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pa moras da obezbijedis koliko, toliko institucionalnu podrsku. Kako iza ove Vlada nije postojao ozbiljan sporazum tako se morao naci nacin da se obezbijedi podrska o da se uokviri neki dogovor pa i na taj nacin sto bi Knezevic bio u njoj. Niko ne mijenja misljenja vec kako vrijeme nalaze tako se ophodis prema problemu. Kad vec nije uradjeno na pocetku a sta je bilo vecinsko raspolozenje u URI vec je Dritan na svoju ruku dogovarao eto sad neka nadje izlaz iz ukupne situacije ali je cinjenica da je vrijeme uzaludno potrosene.

  27. #13344
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Zavisi od dnevnog narativa i sta prije vodi ka novim izborima i mogucnosti da DPS osvoji vlast. Ako bude trebalo i seselja ce zvati da se prikljuci.
    Ko da oni imaju drugu ideologiju sem da se vrate na vlast.
    Nisu ni ovi bolji, ali su 21.maj bas konfuzni postali

  28. #13345
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jes možda i populizam, ali ministri prije nisu radili ovako

    https://twitter.com/MickeySpajic/sta...468301321?s=20

    Тapatalk
    Mickej, brat moj

    Nek je populizam po sto puta ali mislim da je ovdje vise iskrena zelja da se problem rijesi ljudski.

  29. The Following 5 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  30. #13346
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jes možda i populizam, ali ministri prije nisu radili ovako

    https://twitter.com/MickeySpajic/sta...468301321?s=20

    Тapatalk
    Neka je i populizam, ipak fin gest i potez, makar Vlada i Ministri pokazuju da su osjetljivi i da vide društvena dogadjanja koja su od važnosti i koja se dešavaju u CG, što se ne bi moglo reći za za prethodne Vlade, mogle su pored njih i ćuskije padat, samo da njih ne dotiču, ne bi se ni okrenuli.
    Forever young, i want to be forever young

  31. #13347
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa jedino tebi može biti isto oće li na primjer 10 hiljada porodica imati po 250€ mjesečno ili će to šefov brat da stavi kod sebe neđe u banku.

    Tih 10 hiljada porodica će to da potroši, kupi hranu, obuću i odjeću, osjetiće to, u konačno odraziće se i na potrošnju društva. Al tebi je to isto ko i kad šefov brat strpa u džep.

    Kolko su nas ono koštale garancije za KAP?
    Preračunaj još neko socijalno davanje pa izvuci zaključak da ti je svejedno oće li bit dječjeg dodatka i besplatnih knjiga za udžbenike narednih 30 godina ili će Mićaš da potpiše Deripaski državne garancije.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Garancije za KAP 120 mln. Uplaćeni porezi KAP-a odnosno firmi koje su naslednice KAP-a od vremena datih garancija do danas 100+ Mln. Da ne pominjemo koliko su dobavljači dobili.

    Država, pa skoro izvukla pare.

    Detalj koji se malo pominje je da je Ceac bio pokrenuo arbitražu od 300 Mln protiv Crne Gore jer su imali gomilu skrivenih gubitaka prilikom kupovine KAP-a, kojih nije bilo u data room kao i ispalu za TE Pljevlja.
    Realno je bilo da dobiju makar 100 Mln. E garancije su bile dio poravnanja koji je uključivao i povlačenje zahtjeva za arbitražu od 300 Mln.

    I što bi radile Luka i Željeznica i još neki dobavljači. Da je KAP zalivadio i postao City Kvart za sirmošane.

    Ali jbg ne očekuješ valjda da ovo piše u svakom backgroundu novinskog texta. Onda se gubi malo poenta.

    I nemoj da miješaš dječije dodatke se jednim retardiranim i diskriminatornim propisom. Kad smo kod dječijih dodataka moraće ga podići do 14 godina jer je ovako protivzakonit. Računaj tu još koji milion.

  32. #13348
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,922
    Thanks Thanks Given 
    4,765
    Thanks Thanks Received 
    9,774
    Thanked in
    3,709 Posts

    Default

    Kapa dolje Spajiću, bravo!

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  33. The Following 3 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  34. #13349
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    341
    Thanks Thanks Received 
    921
    Thanked in
    470 Posts

    Default

    Miki je brat. Vrlo jak komentar "pitajta oca priznaje li genocid u Srebrenici"...

  35. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  36. #13350
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Mickej, brat moj

    Nek je populizam po sto puta ali mislim da je ovdje vise iskrena zelja da se problem rijesi ljudski.
    Quote Originally Posted by technus View Post
    Neka je i populizam, ipak fin gest i potez, makar Vlada i Ministri pokazuju da su osjetljivi i da vide društvena dogadjanja koja su od važnosti i koja se dešavaju u CG, što se ne bi moglo reći za za prethodne Vlade, mogle su pored njih i ćuskije padat, samo da njih ne dotiču, ne bi se ni okrenuli.
    ma svaka čast momku. ministri su nas obične građane gledali obično sa neke visine. kao da su par nivoa iznad nas, jer eto imaju funkciju neku. većina ovih ljudi u vladi to tako ne radi, i zato ih baš gotivim
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  37. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


Page 534 of 1249 FirstFirst ... 344344845245305315325335345355365375385445846341034 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •