Page 230 of 1249 FirstFirst ... 1301802202262272282292302312322332342402803307301230 ... LastLast
Results 5,726 to 5,750 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #5726
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    Nemam pojma šta se dešavalo sa tim sveštenikom Mitrovićem, ali šta god da je, da sam bio na mjestu JBB širom bih otvorio vrata svima na odjeljenju da mogu ući ako se sa time slažu pacijenti i rodbina. Ne bi mi na pamet padalo strogo držanje mjera posle svega što se dešavalo od marta do septembra. Policija je ta koja je morala spriječiti narod da se masovna okuplja a ne JBB i doktori. Trebala je JBB glumiti policajca i zavoditi red po kliničkom centru? Nema nikakvih mjera prijatelju, sve je puklo još prije sveštenika Mitrovića. Nije za to kriva JBB od koje se traži da soli more(spriječi pojedinačni slučaj) nego je kriv državni aparat, odnosno mup koji nije hapsio. Pukao je sistem na covidu a pukli su sistemi jačih država. Sada recimo branim DPS i Veljovića a samo im zamjeram što su ikoga hapsili zbog mjera. Nadam se da će ih sudovi osloboditi.

    To su sve mizerne stvari za koje napadaš JBB(niije stavila masku, otvorila odjeljenje da iznesu kovčeg) dok Hrapovića štitiš za mnogo teže prestupe a onda stavljaš znak jednakosti na podli način. Rezultat svega=svi su isti. Isti su Hrapović i JBB.
    Zato prije napisah da su komiti gospoda koji javno kažu da neće vakcine iz Srbije. Evo ruka takvima, pa ćemo se dogovorit i složiti nekako.Puška meni puška tebi,što bi rekao Milivojša Katnić Prkačinu. Ali na podli i ogovarački način skupljati poene i porediti u stručnom smislu JBB i Hrapovića je ispod svakog nivoa.
    Neću ti više odgovarati jer se vrtimo u krug sa pričom. Smatram da su ti nerealni stavovi,pristrasni, ogovarački i strogo politički obojeni.
    Odavno nisam pročitao nešto nerazumnije. I u regularno doba bez ikakve pandemije vrata bolnice se ne otvaraju bez sat vremena dnevno kad je vrijeme posjeta. Ako pitaš pacijente i rodbinu, moglo bi se šetati 24 sata dnevno. A tek u doba pandemije ne treba da se pitaju pacijenti i rodbina jer svi zajedno šire zarazu. Ako pacijenti i rodbina nisu dovoljno razumni, onda su tu ljekari da kažu šta i kako treba, a obezbjeđenje je tu da sprovede šta im se kaže. Ne može se sa jedne strane braniti porodici da vide bolesnike od korone čak i na samrti i još im braniti da prisustvuju sahrani nego se sahranjuju u limenim sanducima bez iđe ikoga, a onda otvoriti vrata odjeljenja i kbc-a da se popovi i vjernici, koji nisu imali nikakvu krvnu povezanost sa Amfilohijem, od njega opraštaju i da se šetaju u gomili u njegovu čast. Nisu više popovi i vjernici bili vezani za Amfilohija nego porodice za svoje članove koji su umirali.

    Nije kriva JBB nego državni aparat... Pandemija nije mjesto na kojem treba da se primjenjuje mentalitet rulje. A ljekar definitivno ne bi smio da bude predvodnik takvog ponašanja, a pogotovo ne ljekar načelnik odjeljenja koje je udarno kada je korona u pitanju. Nije sveštenik Mitrović pojedinačni slučaj, nego je žena otvorila odjeljenje da se ljudi bez distance i bilo kakve zaštite slobodno šetaju. I sve to ne zbog toga što je razmišljala o tome kako niko ne poštuje mjere, nego isključivo zbog svojih religioznih osjećanja. Ista stvar važi i za cjelivanje pokojnika u gomili sastavljenoj od hljada ljudi, a nenošenje maske je najednostavnije rečeno bezobrazluk.

    Hrapović je lopov i nesposoban, ali nije polagao Hipokratovu zakletvu pa je onda zgazio bez imalo obzira. Sadašnja ministarka je ljekar, a prekršila je najosnovnije postulate svoje profesije da bi zadovoljila lične želje i osjećanja. Isto kao što ni prethodna postava nije imala kredibilitet da priča o mjerama jer su bili selektivni u kažnjavanju i štitili od kazne dps kadar, ministarka je izgubila krediblitet za tako nešto i prije nego što je postavljena za ministarku.

    Da ponovim, jedan od najgorih i najnerazumnijih postova koje sam pročitao na ovom forumu.
    Last edited by ćepanica; 17-02-21 at 16:55.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  3. #5727
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    I dodat još: rasformirat tužilaštvo jer ne hapsi koga ja hoću.
    Ne hapse nikoga. Osim povremeno dilera koji se svakako medjusobno rokaju. Najvece kriminalce tj one u odijelima su poceli umjereno da privode tek nakon smjene vlasti. Pomjeranje sa mrtve tacke.

  4. #5728
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Ne hapse nikoga. Osim povremeno dilera koji se svakako medjusobno rokaju. Najvece kriminalce tj one u odijelima su poceli umjereno da privode tek nakon smjene vlasti. Pomjeranje sa mrtve tacke.
    Misliš kozmetički pošto umjereno je i pretohodna vlast umjela da privodi i pušta, dok nekog iza pošalju iza rešetaka a ako imaš dokaza to je lagano jednak im je učinak kao pretodnicima.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  5. #5729
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Odavno nisam pročitao nešto nerazumnije.
    Eto trebas imati razumjevanje stava clanova njezine porodice a i novozaposlenih funkcionera ili funkcionerica novog MZ-a koji ti pisu komentare ovdje ... neki zbog porodicnih veza, neki zbog "poena" ...
    Last edited by A+A; 17-02-21 at 17:31.

  6. #5730
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Misliš kozmetički pošto umjereno je i pretohodna vlast umjela da privodi i pušta, dok nekog iza pošalju iza rešetaka a ako imaš dokaza to je lagano jednak im je učinak kao pretodnicima.
    Moze i tako ali poenta je ista, oni svoj posao ne rade.

  7. #5731
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Lijepo je vidjet Brnabicku i Krivoga zajedno, iako okolnosti su daleko od idealnih. DPS i komite na aparate.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  8. #5732
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Lijepo je vidjet Brnabicku i Krivoga zajedno, iako okolnosti su daleko od idealnih. DPS i komite na aparate.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Umalo nisam povratio kad sam ih vidio, jos bez maske a kao neki drzavnici


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #5733
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Prica li se sto, jesmo li sad i jedini zemlja dje parlamentarna vecina bojkotuje parlament? Ima li jos dje da budemo prvi u paradoksima
    Podgorica Podgoricanima!

  10. #5734
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Jos nece dolazit na sjednice ������, opet nbez kvoruma
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #5735
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,609
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Lijepo je vidjet Brnabicku i Krivoga zajedno, iako okolnosti su daleko od idealnih. DPS i komite na aparate.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Krivokapić i Brnabić nikako u istu rečenicu. ova počela klasičnu priču SNSa, profo gospodski


    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #5736
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Lijepo je vidjet Brnabicku i Krivoga zajedno, iako okolnosti su daleko od idealnih. DPS i komite na aparate.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    U kojem univerzumu ti zivis nikako da prokljuvim. Bukvalno se sprda sva Crna Gora ovoj komediji a on vidi neke aparate.




    Last edited by Rodion Romanovich; 17-02-21 at 18:41.

  13. #5737
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Podgorica Podgoricanima!

  14. #5738
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ne. Htio je da pomjeri mikrofone on, pa novinari rekoše ne ne i oni ih pomjeriše

    Sent from my SM-A217F using Tapatalk

  15. #5739
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG, CG; NS, RS
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    97
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Sad je već jasnije, narod je sam kriv tako da te ne bih više zadržavao.

    Apsolutno se slazem sa bojankov.

    Stotine hiljada ljudi u Crnoj Gori jos nije zakacilo koronu. Maska, distanca i velike kolicine sredstava za dezinfekciju.
    A ako spadas u rizicnu grupu (starost + druge bolesti) zatvori se u kucu i kontakata bez.

    Svako ko je nakon sto su svi zivi strucnjaci i domaci i svjetski objavili kako se prenosi i siri korona uspio da se zarazi je sam kriv sto se nije pridrzavao uputstava.
    Tako da svako svaljivanje krivice za smrt je krajnje licemjerno. Ocekujes da te drugi pazi a sam se ne pazis.
    Ko zna, zna!
    Ko ne zna, naučiće!

  16. The Following User Says Thank You to SCHUMACHER For This Useful Post:


  17. #5740
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Brnabicka zahvalila Knezevicu i Mandicu, in your face Krivokapicu
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #5741
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Razmislja li iko o tome da ako DF-a nece da glasa za budzet dok se ne usvoji set zakona kojim bi se CG skrenula sa puta EU integracija, da je to efektivno kraj ove Vlade?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. #5742
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,609
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    ova priča DFa mi je ista Medova. povlačim se sa mjesta poslanika kad (a to je vidimo nikad), pa neću glasat za izmijenjene zakone (pa glasao). znaju oni dobro da bez Crkve su na 15 mandata

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:

    acs

  21. #5743
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Razmislja li iko o tome da ako DF-a nece da glasa za budzet dok se ne usvoji set zakona kojim bi se CG skrenula sa puta EU integracija, da je to efektivno kraj ove Vlade?
    Pa da vidimo blefiraju li ili su stvarno spremni na to. Ja kazem, neka je sruse, neka idemo na izbore. Pa ako posle tih izbora DF bude jaci nego sto je sad, da znam da kupim prnje.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  22. The Following 6 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  23. #5744
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Pa da vidimo blefiraju li ili su stvarno spremni na to. Ja kazem, neka je sruse, neka idemo na izbore. Pa ako posle tih izbora DF bude jaci nego sto je sad, da znam da kupim prnje.
    nikad u zivotu glasao DPS nijesam, ali... srusi li bazdeljavi DF ovu vladu glasam DPS cisto da bih bio siguran da Mandic i ekipa ni u kojoj kombinaciji vise nece priviret parlamentarnoj vecini.
    eto do te mjere su mi postali gadni.

  24. The Following User Says Thank You to nickname For This Useful Post:

    acs

  25. #5745
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Pa da vidimo blefiraju li ili su stvarno spremni na to. Ja kazem, neka je sruse, neka idemo na izbore. Pa ako posle tih izbora DF bude jaci nego sto je sad, da znam da kupim prnje.
    To ce njima Niksic da pokaze. Ako lose prodju nadici ce dreku jos vecu da udju u vladu ali im nece na pamet padati izbori.

  26. #5746
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,607
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Nema sta njima Niksic da pokaze. Obale li vladu, nema trika da ce preci 20% sledece izbore. To bi takav gnijev izazvalo kod ljudi, ne znam ni kako bi do 20 dosli, al ajde.

  27. #5747
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,609
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    ne zaboravi kakvi žive ođe. priličan broj ljudi ih je podržalo po fbu posle ovoga danas. čak su neki komentarisali negativno i izjavu Joanikija. da ne pominjemo kako su udarili po premijeru. i to sa klasičnom pričom Mande. nismo se mi borili za ovo već za nešto drugo. kakav god da je Daka recimo ukoliko ostvari dobar rezultat nešto mislim da bi prije podržao Moma Koprivicu za gradonačelnika

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #5748
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne zaboravi kakvi žive ođe. priličan broj ljudi ih je podržalo po fbu posle ovoga danas. čak su neki komentarisali negativno i izjavu Joanikija. da ne pominjemo kako su udarili po premijeru. i to sa klasičnom pričom Mande. nismo se mi borili za ovo već za nešto drugo. kakav god da je Daka recimo ukoliko ostvari dobar rezultat nešto mislim da bi prije podržao Moma Koprivicu za gradonačelnika

    Тapatalk
    DF u zadnje vrijeme angazuje stotine Vucicevih botova, lako se prepoznaju, ali potpuno iskrivljuju statistiku reakcija.

  29. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  30. #5749
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Krivokapić i Brnabić nikako u istu rečenicu. ova počela klasičnu priču SNSa, profo gospodski


    Тapatalk
    Hvala građanima Srbije - profa. Izjava skroz korektna i po meni na mjestu,da kažem državnička. Jasno se vidi da ne bi Vučića pomenuo.

    Pade mi na pamet kako je na pomolu zamjena čuvene zahvalnice "Hvala Vladi Crne Gore" sa "Hvala bratskoj Srbiji" (Mandić,JBB,Dajko...). I dok mi je prva asocijacija na zahvalnicu Vladi uvijek bila skroz poltronska da ne kažem obavezujuća (a nisam se mogao na nju navići dok je dugovječna vlada trajala), ova druga mi je (u sadašnjem trenutku) skroz vještačka i (možda agresivno) nametljiva. A stvarno bi bilo neprirodno da se na tviteru objavi,hvala bratu Deripaski/Statisu. Čekam ko će prvi zahvalnicu bratskoj Rusiji da objavi...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  31. #5750
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Baš mali kontigent kontigent od 2k vakcina.Biće samo za pelcovanje zdravstvenih radnika i poneka stara osoba.

Page 230 of 1249 FirstFirst ... 1301802202262272282292302312322332342402803307301230 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •