Page 550 of 1249 FirstFirst ... 504505005405465475485495505515525535545606006501050 ... LastLast
Results 13,726 to 13,750 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #13726
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ko je u pitanju?
    https://opstinativat.me/najava-x-sjednice/

    16. Predlog Odluke o imenovanju vršioca dužnosti Izvršnog direktora DOO Parking servis Tivat

  2. #13727
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Lideri partija parlamentarne većine nijesu se juče pojavili na sastanku koji je ranije, u cilju postizanja dogovora i prevazilaženja aktuelne političke krize, predložio premijer Zdravko Krivokapić.

    Sastanak koji je trebalo da bude održan juče ujutru u 10 h otkazan je jer se pozivu premijera, kako saznaje Pobjeda, odazvao jedino lider Građanskog pokreta Ura Dritan Abazović, koji je ujedno i potpredsjednik Vlade.


    Na sastanak nije došao ni lider Demokrata i predsjednik Skupštine Aleksa Bečić jer je bio na službenom putu u Antaliji.


    Premijerov poziv u startu su odbili lideri Demokratskog fronta Andrija Mandić, Milan Knežević i Nebojša Medojević jer oni, kako su nam ranije rekli, ne žele da pregovaraju sa Zdravkom Krivokapićem.


    - Ne dolazi u obzir bilo kakav sastanak sa Krivokapićem, jer je DF već saopštio šta misli o njemu. On nema našu podršku i ovaj sastanak je bio zakazan da bi se poremetio ovaj današnji - saopšteno je Pobjedi iz DF-a.


    Premijerov poziv odbili su i lideri Socijalističke narodne partije i Demosa Vladimir Joković i Midrag Lekić.


    Oni smatraju da prije razgovora sa premijerom treba da se održi sastanak lidera parlamentarne većine koji su oni inicirali i koji je najavljen za danas u Skupštini.


    - Obavijestio sam premijera da prvo treba održati sastanak parlamentarne većine, a potom odlučiti šta dalje - rekao je Joković.
    Izvor:
    https://www.pobjeda.me/clanak/premij...ao-na-sastanak
    In vino veritas

  3. #13728
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    https://opstinativat.me/najava-x-sjednice/

    16. Predlog Odluke o imenovanju vršioca dužnosti Izvršnog direktora DOO Parking servis Tivat

    VEŠTINE
    Tokom prethodnih godina radnog iskustva uvidio sam značaj sticanja praktičnog iskustva pa se kao vrijedan, pouzdan i odgovoran nadam da ispunjavam očekivanja dobrog menadžera.
    Menadžer po dubini

  4. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  5. #13729
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ni pod razno prelazna vlada.
    Ako ne mogu ovi onda fino odmah novi izbori. Pa nek se ugasi df po cijenu povratka dps-a. Sto se nadam da ipak nije moguce

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Po cijenu povratka DPS-a? Lijepa priča...

  6. #13730
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    22.06.21 - Demokrate / Bečić

    "Prošlost ne možemo promijeniti, ali budućnost možemo kreirati. Dosta je nacionalnih, vjerskih i drugih ideoloških podjela."

    23.06.21 - Demokrate / Martinović

    Grupa poslanika Demokratske Crne Gore predložila da se 13. novembar, Njegošev rođendan, proglasi za državni praznik.

    Bljak.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Bljak? Što predlaže dan rođenja Njegoša za državni?

  7. #13731
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,909
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da ovdje ljudi pricaju o povratku DPS-a kao necem normalnom, kakvih likova sto je ovo, idi iz drzave odma kad tako razmisljas, zbog takvih nam je i ovakva drzava, cus DPS zdravo tkivo hahahaha e svasta li ce se ovdje procitati...DF faktor nestabilnosti a DPS glas razuma hahahah a ovo ne bi bolje ni Zivko Nikolic srocio...

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  9. #13732
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Koalicija pro evropskih snaga je izvjesna i čini mi se odmah na sledećim izborima koje vidim na proljeće 2022 zajedno sa Podgoricom.

    Vidim da je ljudima to smiješno ali to proizilazi samo iz nemanja pojma o politici. U praksi je bilo mnogo slicnih čak i nevjerovatnih koalicija u svijetu.

    Tvrd je Mikaš orah ali nije glup i sebi priprema teren za penziju u to sam siguran.

    EU salje signale kontra politike DPS-a ali oni su i dalje u silent modu. Za to ima razlog. Jednostavno neće da prospu toliko pro EU biračko tijelo ali žele ga oslabiti da više ne može da vedri i oblači. Za to je posebno zainterosovana Francuska.

    US administracija se i ne čuje nakon pobjede Joa i promjene kadrova u SD.

    Trenutno se samo vodi borba (tinja nada) da li DPS sa partnerima moze ponovo izvojevati apsolutnu pobjedu što se čini teško ostvarivim iako mu DF svojim šovinističkim i ova vlada svojim amaterskim ponašanjem zdušno pomažu.

    Očigledno je da u štabu DPS-a stužu istraživanja zbog kojih se bestidno nude onima koje su ranije bezočno klevetali.

    DPS je započeo svoj proces reorganizacije isturajući mlade ljude koji će tamo braniti interese moćnika iz sjenke.

    Dakle restart bez checkdiska.

    Da bi došlo do potpune i istinske reforme i pada podrške ovoj partiji shodno tome i omekšivanju pozicije da pregovara i uslovljava potrebno je da Vlada dobro odradi određeni dio tranzicionog posla.

    Ako se DPS na sledećim izborima svede na nekih max 25% to bi značilo da ulazimo u ključnu fazu njegove optimizacije đe će ekipa iza kulisa pomiriti sa realnošću ali će moći i da istrguje.

    DCG i URA prosto NE ŽELE sa DF-om jer je DF faktor nestabilnosti i obična plejada agenta. To oni dobro znaju i to su im zapadni partneri stavili do znanja. Iako bi najviše voljeli da formiraju prvu stabilnu vladu od 4 godine bez DPS-DF to se neće desiti jer ne možemo da zavrnemo ventil nacinalizma i prošlosti.

    Milo MORA otići iz politike, čak i podnijeti ostavku na mjesto predsjednika a zauzvrat će biti aboliran zajedno sa nekolicinom njegovih ključnih saradnika-biznismena.

    Ne smije se potcjenjivati koliki je predsjednik faktor stabilnosti ili nestabilnosti. Kompromisa mora biti i to svi znaju a trenutno stanje i slican model na sledecim izborima je neodrživ. A politička nestabilnost vodi u ekonomskom a ekonomska vodi u propast.

    Ostali (stara DPS garda) idu kao žrtve pred oltar pregovora sa EU. Partiju preuzimaju mladi ljudi koji će pokušati da vode samostalniju pro CG pro EU politiku. DPS daje manjinsku podršku vladi ili dobija manje značajna mjesta u budućoj vladi. CG ubrzo postaje prva sledeća članica EU.

    Ili ovo ili gasi državu ako DPS ne bude spreman na komproomise odnosno ako DF bude u vladi.

    Ja cu da sacekam jos jedne izbore i prema tome cu da se odredim ostajem li u CG ili idem.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Nasmijao si me dobro. Ovo nekako moram da sačuvam, za primjer kako izgleda školski primjer plača u nadanju da se vrati "proevropski" dps na vlas'

  10. #13733
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,963
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Ovo mi ne lici na plac za dps-om, cak naprotiv, ovako kad se pogleda neutralno skroz realna prica.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  11. The Following 4 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  12. #13734
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Momci, prije nego krenete sa takvim hard core stavovima protiv DPS-a čisto podsjetnik na okruženje, i da razmislite zašto to nije isključena opcija.
    Mnogi su se ovako smijali samom pomenu povratka HDZ-a na vlast pa se vratio. Reformisanom SPS-u takođe.

    Nije da se to nije dešavalo, i to baš u našem okruženju. Drugo je što se percipira da u DPS nema zdravog tkiva, ali ga ima. Ima ga u svakoj partiji pa i DF-u iako je to teško za povjerovat.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #13735
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,963
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Stvarno ideja da se bilo koji dio Dps-a nalazi blizu poluga vlasti izaziva gadjenje, ali radije bi vidio "zdravi dio" (ne znam koji je to dio) dps-a u vlasti nego kancere iz df-a. Citav zivot sam opozicionar, ali jedno svi znamo, df nije opozicija.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  14. #13736
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,909
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Zamisli kakav obraz treba da ti bude pa da kazes "DPS je jedina opcija za spas CG". Ocigledno je dosta ljudi imalo koristi od DPS-a i sigurno im nije lako palo sto je pao.
    Samo kad se covjek sjeti svih afera za ovih 20 i kusur godina njihove vladavine, unistenih fabrika, funkcionera koji su se obogatili i toliko razbahatili i oni i njihove familije da su umislili da je CG samo njihova a sirotinja treba da pusi k...., pa onda afera Limenka, Petlja, Telekom, Koverta, Snimak, Auto-put, Abu-Dabi fond, Plantaze, Dodjela stanova, Duvanska afera, S.C afera, Afera Marovic i pljacka bezocna CG, Afera Listing, Afera "Drzavni Udar", Afera Dusko Knezevic itd itd... i koliko jos da bi mi trebalo godine da sve to uvrstim ovdje...
    I onda dodjes na forum i slusas kako ustvari je DF taj koji je pokrao CG i unistio, DPS je ustvari dobra partija, samo treba da se reformisu, izbrisemo sve afere i ulazimo u EU, e sram vas bilo sve sto tako razmisljate, gadite mi se kao ljudi, pih...

  15. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  16. #13737
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Pitam se, zašto DPS ne pokreće pitanje povjerenja Vladi? Zar ne bi bilo logično da to urade ako već postoji deklarativna većina za izglasavanje nepovjerenja?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  17. #13738
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Koalicija pro evropskih snaga je izvjesna i čini mi se odmah na sledećim izborima koje vidim na proljeće 2022 zajedno sa Podgoricom.

    Vidim da je ljudima to smiješno ali to proizilazi samo iz nemanja pojma o politici. U praksi je bilo mnogo slicnih čak i nevjerovatnih koalicija u svijetu.

    Tvrd je Mikaš orah ali nije glup i sebi priprema teren za penziju u to sam siguran.

    EU salje signale kontra politike DPS-a ali oni su i dalje u silent modu. Za to ima razlog. Jednostavno neće da prospu toliko pro EU biračko tijelo ali žele ga oslabiti da više ne može da vedri i oblači. Za to je posebno zainterosovana Francuska.

    US administracija se i ne čuje nakon pobjede Joa i promjene kadrova u SD.

    Trenutno se samo vodi borba (tinja nada) da li DPS sa partnerima moze ponovo izvojevati apsolutnu pobjedu što se čini teško ostvarivim iako mu DF svojim šovinističkim i ova vlada svojim amaterskim ponašanjem zdušno pomažu.

    Očigledno je da u štabu DPS-a stužu istraživanja zbog kojih se bestidno nude onima koje su ranije bezočno klevetali.

    DPS je započeo svoj proces reorganizacije isturajući mlade ljude koji će tamo braniti interese moćnika iz sjenke.

    Dakle restart bez checkdiska.

    Da bi došlo do potpune i istinske reforme i pada podrške ovoj partiji shodno tome i omekšivanju pozicije da pregovara i uslovljava potrebno je da Vlada dobro odradi određeni dio tranzicionog posla.

    Ako se DPS na sledećim izborima svede na nekih max 25% to bi značilo da ulazimo u ključnu fazu njegove optimizacije đe će ekipa iza kulisa pomiriti sa realnošću ali će moći i da istrguje.

    DCG i URA prosto NE ŽELE sa DF-om jer je DF faktor nestabilnosti i obična plejada agenta. To oni dobro znaju i to su im zapadni partneri stavili do znanja. Iako bi najviše voljeli da formiraju prvu stabilnu vladu od 4 godine bez DPS-DF to se neće desiti jer ne možemo da zavrnemo ventil nacinalizma i prošlosti.

    Milo MORA otići iz politike, čak i podnijeti ostavku na mjesto predsjednika a zauzvrat će biti aboliran zajedno sa nekolicinom njegovih ključnih saradnika-biznismena.

    Ne smije se potcjenjivati koliki je predsjednik faktor stabilnosti ili nestabilnosti. Kompromisa mora biti i to svi znaju a trenutno stanje i slican model na sledecim izborima je neodrživ. A politička nestabilnost vodi u ekonomskom a ekonomska vodi u propast.

    Ostali (stara DPS garda) idu kao žrtve pred oltar pregovora sa EU. Partiju preuzimaju mladi ljudi koji će pokušati da vode samostalniju pro CG pro EU politiku. DPS daje manjinsku podršku vladi ili dobija manje značajna mjesta u budućoj vladi. CG ubrzo postaje prva sledeća članica EU.

    Ili ovo ili gasi državu ako DPS ne bude spreman na komproomise odnosno ako DF bude u vladi.

    Ja cu da sacekam jos jedne izbore i prema tome cu da se odredim ostajem li u CG ili idem.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Ne znam koliko bi uspio Lomi da izvuče iz te situacije, tj. koliko bi mu dopustili da se abolira.. A opet računam i da uspiju da ga stave pred sud, koliko će biti uspješni u tom procesu..

    Imam neki generalni utisak da je 30ti avgust djelovao otrežnjujuće na mnoge ljude, bili oni u DF-u DPS-u ili kako god, a tek ovo što se radi s Vladom je vjerovatno profilisalo mnogo ljudi i na jednoj i na drugoj strani.. Računam da je ljudima puna rabota ovih i onih podjela i da jednostavno žele da se izdignemo ekonomski za život dostojan čovjeka.. To što ih druge partije koje čine ovu vlast ne uspijevaju animirati da im pristupe, mislim da ne znači ništa jer je svima (valjda) cilj da ova država što prije uleti u EU..

    Što se mene tiče, pristao bih na koaliciju koja bi nas gurnula što prije u EU, pa kakava god bila samo dok u njoj nisu radikalni elementi (sa obje strane)..

    Nadam se da ću dočekati to da vidim, nadam se da ću naćerati sebe da sačekam još koju godinu jer mi je trenutno glavna realnost odlazak iz države..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  18. #13739
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Kad je covjek glup je slicno kao kad je mrtav, on nema pojma o tome a svi oko njega pate.

    Odje covjek ne moze napisati realan pogled na stvari iz svog ugla sto nece biti zasut osudama. Odje se prica o politici i zna se sta je politika, i ako od svojih emocija nijesi u stanju da razaznas da neko ne mora biti simpatizer ili aktivista partije koju mrzis samo zato sto je napisao misljenje koje se ne slaze s tvojim onda budi korektan i batali ucesce na ovom forumu, uz to nikome neces nedostajati. No kad je covjek glup on ne moze ni shvatiti sta je forum i kako on funkcionise.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  19. The Following 14 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  20. #13740
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ne znam koliko bi uspio Lomi da izvuče iz te situacije, tj. koliko bi mu dopustili da se abolira.. A opet računam i da uspiju da ga stave pred sud, koliko će biti uspješni u tom procesu..

    Imam neki generalni utisak da je 30ti avgust djelovao otrežnjujuće na mnoge ljude, bili oni u DF-u DPS-u ili kako god, a tek ovo što se radi s Vladom je vjerovatno profilisalo mnogo ljudi i na jednoj i na drugoj strani.. Računam da je ljudima puna rabota ovih i onih podjela i da jednostavno žele da se izdignemo ekonomski za život dostojan čovjeka.. To što ih druge partije koje čine ovu vlast ne uspijevaju animirati da im pristupe, mislim da ne znači ništa jer je svima (valjda) cilj da ova država što prije uleti u EU..

    Što se mene tiče, pristao bih na koaliciju koja bi nas gurnula što prije u EU, pa kakava god bila samo dok u njoj nisu radikalni elementi (sa obje strane)..

    Nadam se da ću dočekati to da vidim, nadam se da ću naćerati sebe da sačekam još koju godinu jer mi je trenutno glavna realnost odlazak iz države..
    Ja mislim da je sve foliranje. Osnovni uzrok sve ove uvijene priče oko DPS-a leži isključivo u apsolutno vidljivom i izraženom animozitetu prema partijama kojima su Srbi dali glasove, a na kraju prema istom tom narodu u CG koji se pokušava izjednačiti sa DF-om. Na sceni je i dalje međunacionalna tenzija koju je kreirao DPS, samo prema jednom narodu, a evo i nova vlast nastavlja da svira kako ih potpale. Kao što je kazao kolega gore, poslije svih gadosti koje je DPS kreirao, ja ne mogu da razumijem da neko u takvoj partiji može da vidi nešto zdravo. Takođe, meni lično se gadi svako ko može da u bilo kom obliku da podršku DPS-u. To je veoma jasno. Nemojmo se folirati.

  21. #13741
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ne znam koliko bi uspio Lomi da izvuče iz te situacije, tj. koliko bi mu dopustili da se abolira..
    Licno mislim da Milo dana zatvora nece vidjeti. A zasto? Zato sto se EU pita a EU ne smije da dozvoli da Zapadni Balkan ostane faktor nestabilnosti i da se ne prikljuci EU. Crna Gora je u tom dijelu kljucna i to je sve sto ih zanima i nece dopustiti da jedan covjek to ugrozi na bilo koji nacin. A taj jedan covjek se i dalje pita sa mnogo stvari i ima mogucnost da ucjenjuje. Stavise, moze se napraviti argument da postoji potencijal vece nestabilnosti u slucaju Milovog hapsenja, jer i dalje ima ogroman broj pristalica u Crnoj Gori kojima ne bi bilo svejedno.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  22. #13742
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Jedino što bih ja volio je da ovaj narod konačno izvuče neku korist, pa da će ga spakovat' u 2x4 prostoriju..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  23. #13743
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Nije džabe rečeno: "Penis bonus pax in domus"
    Love, peace and respect.

  24. #13744
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja mislim da je sve foliranje. Osnovni uzrok sve ove uvijene priče oko DPS-a leži isključivo u apsolutno vidljivom i izraženom animozitetu prema partijama kojima su Srbi dali glasove, a na kraju prema istom tom narodu u CG koji se pokušava izjednačiti sa DF-om. Na sceni je i dalje međunacionalna tenzija koju je kreirao DPS, samo prema jednom narodu, a evo i nova vlast nastavlja da svira kako ih potpale. Kao što je kazao kolega gore, poslije svih gadosti koje je DPS kreirao, ja ne mogu da razumijem da neko u takvoj partiji može da vidi nešto zdravo. Takođe, meni lično se gadi svako ko može da u bilo kom obliku da podršku DPS-u. To je veoma jasno. Nemojmo se folirati.
    ljudi pokušavaju realno da sagledaju situaciju, a ti ni manje ni više nego vole dps i mrze Srbe.
    Sad kad već uzeh da pišem da te zamolim da mi objasniš, je li ova vlada isto mrzi Srbe, a dogovarali je Srbi u manastiru spc ?

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  25. #13745
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    ljudi pokušavaju realno da sagledaju situaciju, a ti ni manje ni više nego vole dps i mrze Srbe.
    Sad kad već uzeh da pišem da te zamolim da mi objasniš, je li ova vlada isto mrzi Srbe, a dogovarali je Srbi u manastiru spc ?

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
    Ja znam da je tebi realno sve ono što umanjuje zlodjela DPS-a , drugima te priče nisu realne jer ne može postojati ništa zdravo u kanceru zvanom DPS i njegovi sateliti.

  26. #13746
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    U vezi Mila i zatvora, prije par godina sam vodio jednu interesantnu raspravu s nekim od vodecih opoziciono opredijeljenih ljudi (necu pominjati imena, vjerujem da ih svi znate). Jedne stvari se živo sjecam: izrazena je spremnost da se Milu & Co ponudi abolicija od krivicnog gonjenja pod uslovom da DPS mirno preda vlast. Meni je to imalo smisla. Koja je korist od toga sto cete nekog poslati u Spuz, u poredjenju s koristi koju bi Crna Gora imala od mirne predaje vlasti?

    E sad, nijesam siguran da to važi nakon 30. avgusta.

    Naš narod je "žedan krvi", i da nije sklon racionalnim i pragmaticnim rješenjima.

  27. #13747
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    ne znam kako dođoste do zaključka da je neko za DPS jer će posle rezutata izbora sagledati situaciju i odlučiti da li nastaviti život u ovoj selendri? ako budu izbori i DF bude mogao sam da formira vlast, neka im je sa srećom, i eto najboljeg razloga da se bježi odavde. ljudi nisu dali ovoj državi od 4 decembra šansu da krene naprijed. pravili su greške i premijer i ministri ali DF je taj koji koči sve. DF grinja kako sistem nije očišćen a isti ljudi DFa su ostavili sav kadar DPS/SD/BS čak su neke i unaprijedili.

    DCG i URA nažalost sami ne mogu imati 41 mandat. neko sa njima mora formirati koaliciju. evo vidimo kako to ide sa Mandom i ekipom. koje su to druge solucije koje imamo? a da postoje šanse da ođe bude bolje nekad

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  29. #13748
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne znam kako dođoste do zaključka da je neko za DPS jer će posle rezutata izbora sagledati situaciju i odlučiti da li nastaviti život u ovoj selendri? ako budu izbori i DF bude mogao sam da formira vlast, neka im je sa srećom, i eto najboljeg razloga da se bježi odavde. ljudi nisu dali ovoj državi od 4 decembra šansu da krene naprijed. pravili su greške i premijer i ministri ali DF je taj koji koči sve. DF grinja kako sistem nije očišćen a isti ljudi DFa su ostavili sav kadar DPS/SD/BS čak su neke i unaprijedili.

    DCG i URA nažalost sami ne mogu imati 41 mandat. neko sa njima mora formirati koaliciju. evo vidimo kako to ide sa Mandom i ekipom. koje su to druge solucije koje imamo? a da postoje šanse da ođe bude bolje nekad

    Тapatalk
    Znači sa DPS "zdravom strujom" bi pristali da im daju ministarska mjesta, DF-u ne?

  30. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  31. #13749
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Pa sa dps tesko. Svi ti kadrovi koji su "zdravi" se ispostavljaju da su jedni od kocnicara promjene takodje.
    Pogledaj samo Aerodrome. 17,6 miliona vrijednosti sporova. Traze se regresi, jubilarne nadoknade, i moja omiljena, neiskorisceni godisnji odmori od 2010 do 2018 godine.
    Sve pregalnik do pregalnika, kuci isli nisu, odmore nisu koristili, prevoz da im se plati.
    Najbolje jos da im donacije SMSom skuplamo, jer jos ne znamo koliko su oni zrtvovali na oltaru drzave.
    Ne sprdajte se, koji zdravi dio DPS. Je li onaj sto oce da Musiku Dujovica izabere za predsjednika suda, ili mozda sundic kojem je malo 768 radnika u RTCG.
    Ili mozda Katniceva zamjenica ciji muz je gradio setaliste u petrovcu sa 1,3 na 9 miliona i jos nije zavrseno....
    Samo da definisemo taj zdravi dio. Ivan Vukovic koji za 100m ulice dade pola miliona eura i napravi tendu ispred svoja dva lokala.....
    A nemojte jos neko vrijeme o zdravom DPS

  32. #13750
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Znači sa DPS "zdravom strujom" bi pristali da im daju ministarska mjesta, DF-u ne?
    To e to. A nisu problem Srbi.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

Page 550 of 1249 FirstFirst ... 504505005405465475485495505515525535545606006501050 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •