Page 338 of 1249 FirstFirst ... 238288328334335336337338339340341342348388438838 ... LastLast
Results 8,426 to 8,450 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8426
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa pljuju ga uredno ovi te nedeljom paradiraju kroz državu i ovi te im je od juče izdajnik nekako postao. ovima prvim ne valja svakako pa što god da uradi, a druga grupa pojma nema kako ih je Krivokapić izdao ali nema veze daj da pišemo svašta za čoeka
    Razume Zdravko bes svog naroda i zašto smatraju da je ovo izdaja.

    No ubedjuje ih da nije tako kako izgleda, već da on stoji na brdu i stvari vidi bolje.

  2. #8427
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Krivokapicu se iz svakoga nastupa vidi da je dobar covjek, nego ce ga ove hijene sa obije strane rastrgnuti, a kad se to desi samo cemo uci u jos veci nacionalizam i jos vece probleme, a onda zbogom bosno.

  3. #8428
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,421
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,521
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Ipak se nadam da ce zapad ovoga puta ranije krenuti da pali macole....previse su i danas njezni. Sa malom zemljom kao sto je CG mogli bi oni to i sad - direktno i otvoreno. Trebali su odavno.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  4. #8429
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ipak se nadam da ce zapad ovoga puta ranije krenuti da pali macole....previse su i danas njezni. Sa malom zemljom kao sto je CG mogli bi oni to i sad - direktno i otvoreno. Trebali su odavno.
    Što da pali macole?
    Jel vam neko ugrožava vaš način života na zapadu?

  5. #8430
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Meander View Post
    Krivokapicu se iz svakoga nastupa vidi da je dobar covjek, nego ce ga ove hijene sa obije strane rastrgnuti, a kad se to desi samo cemo uci u jos veci nacionalizam i jos vece probleme, a onda zbogom bosno.
    Dobar covjek != dobar lider/politicar (ne znam dal' ovo drugo i postoji, al' ajd). U tome je problem. Koliko god mi je bio drag na pocetku toliko ga sada ne mogu vidjeti ocima jer shvatam da je covjek poremecen i trebalo bi da je u Dobroti, ne da bude premijer a ovo pismo je samo jedan od razloga...
    Covjek je sa ovim "pismom" fino popiskio dobar dio CG. Ko ne vidi kome se obratio, zasto onda to jednostavno ne zeli da vidi.

    Jebala i njega i sve ostale i Srebrenica, Dubrovnik i sta god da se desavalo devedesetih. Neka pocnu da rade, da hapse, da rjesavaju pitanje tuzilastva, propalih tendera, malverzacija itd.

  6. #8431
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Niti trenutka mi ga nije zao, nit najmanje.

    Imao je kikseva poprilicno mnogo, isto tako je imao i dobrih izjava, al' covjek definitivno nije za politiku i veoma vjerovatno je neuracunljiv.

    Neka se mane religije/nacije i pocne da rjesava probleme.
    Pa nije za politiku a posebnu ne ovu nasu, ja mislim da je znak da je donekle normalan coek kad vidis koliko mu zivci popustaju i koliko u nekim trenutcima ne moze da se iskontrolise, da sam ja na njegovom mjestu odavno bi u 3pm poslao i vladu i skupstinu i kompletan narod.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  7. #8432
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Kako bih volio da imamo ateistu/agnostika premijera, a da nije lopov.

  8. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  9. #8433
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Kako bih volio da imamo ateistu/agnostika premijera, a da nije lopov.
    Jedino bi takav i mozda uspio da izvede CG na pravi put.

  10. #8434
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Dobar covjek != dobar lider/politicar (ne znam dal' ovo drugo i postoji, al' ajd). U tome je problem. Koliko god mi je bio drag na pocetku toliko ga sada ne mogu vidjeti ocima jer shvatam da je covjek poremecen i trebalo bi da je u Dobroti, ne da bude premijer a ovo pismo je samo jedan od razloga...
    Covjek je sa ovim "pismom" fino popiskio dobar dio CG. Ko ne vidi kome se obratio, zasto onda to jednostavno ne zeli da vidi.

    Jebala i njega i sve ostale i Srebrenica, Dubrovnik i sta god da se desavalo devedesetih. Neka pocnu da rade, da hapse, da rjesavaju pitanje tuzilastva, propalih tendera, malverzacija itd.
    Nije on kriv što bivša vlast nameće ta pitanja.
    Eto moraće i čoveka žrtvovati zbog tih napada.
    A samo da bi dobio blagoslov ili bar prećutno odobravanje EU u vezi rešavanja pitanja tužilaštva.

    Nije mu lako. Videćemo šta će mu ovaj gambit doneti.

    Pošteno govoreći, najviše sa ovim rizikuju on i URA, odnosno oni koji će sa DPS-om glasati za smenu ministra.
    Last edited by Dača; 06-04-21 at 17:59.

  11. #8435
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by satisfaction View Post
    Ja to tumačim na način da su Isusu tražili formalni razlog da ga raspnu tako što su ga pokušali optužiti da je protiv rimske vlasti.On im nije htio dati povoda i zato je to rekao.Kao što je ukorio onog apostola koji je mačem otkinuo uvo vojniku kada su došli da ga hapse i odvode.I zacijelio mu je uvo na licu mjesta.U krajnjoj liniji svaka vlast jeste od Boga jer je on može smijeniti, ali kako da je smijeni ako je ljudima dao slobodnu volju? Zato će svi odgovarati na Strašnom sudu.


    Da se vratimo na politički teren. Ako premijer kaže da mu je strateški cilj razvlašćivanje DPS-a zašto onda postavlja kadrove iz DPS-a? Ne samo ministre nego i obične funkcionere.Zašto dopusta da pojedinci izađu iz DPS-a i pristupe nekoj novoj partiji a onda ih postavi na važne funkcije?
    Zar ne postoji niko iz vječite opozicije iz bilo koje stranke ko može upravljati Epcg,policijom,upravama,zeljeznicom..? U svim strankama postoje ljudi koji oduvijek bili opozicija.
    Nisam baš upućen šta se dešava po dubini.

  12. #8436
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Nije on kriv što bivša vlast nameće ta pitanja.
    Eto moraće i čoveka žrtvovati zbog tih napada.
    A samo da bi dobio blagoslov ili bar prećutno odobravanje EU u vezi rešavanja pitanja tužilaštva.

    Nije mu lako. Videćemo šta će mu ovaj gambit doneti.
    Aha, bivsa vlast je kriva sto ce morati "zrtvovati" covjeka? Dal' se salis? Jednostavno je rjesenje bilo, samo je trebalo da se da drugi odgovor i whoila, rijesen problem (do narednih izbora naravno).

    Nisam rekao u niti jednom trenutku da mu je lako, shvatam da nije, nit se moje novo misljenje bazira samo na ovom pismu/obracanju. Imao je previse kiksova, od ljubljenja ruku doticnih svestenih lica za vrijeme pandemije, do putovanja van granica CG na sahrane, do nebuloznih izjava i nepostovanja mjera itd... Covjek sam sebi kopa jamu konstantno, i to toliko cesto da to povlaci samo jedno pitanje... Jel' zdravog razuma?

  13. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  14. #8437
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Meni je žao čoeka, pod nikad većim presingom bio nije. Treba ovo sve izdržati što psihički, što i zdravstveno bogomi. S kakvom marvom on treba da radi i da donese neke promjene, sizifov posao...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Kad mi pane na pamet, ka i vjerujem svakome, što bi ja radio da sam političar, samo mi te "maštarije" prekine spoznaja da bi morao da sjednem sa Mandom, Medom i Pipunom da pregovaram i da se dogovaram oko nečega i da bi ih vjerovarno poslije pet minuta poslao u tri lijepe materine.

    Ja mogu mislit kako mu je.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  15. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  16. #8438
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kad mi pane na pamet, ka i vjerujem svakome, što bi ja radio da sam političar, samo mi te "maštarije" prekine spoznaja da bi morao da sjednem sa Mandom, Medom i Pipunom da pregovaram i da se dogovaram oko nečega i da bi ih vjerovarno poslije pet minuta poslao u tri lijepe materine.

    Ja mogu mislit kako mu je.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    meni je suza krenula citajuci ono pismo, bas mi ga je zao bilo.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #8439
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Lik je premijer svima pa i ljudima koji ga ne podrzavaju.


    Je li i Markovic bio premijer svim gradjanima, je li Blitva predsjednik svim gradjanima ili samo dRps-ovcima, pa vas ne cusmo kako se nesto puno prenemazete oko izjava da ce se rijesiti dijela gradjana koji su protiv njih i kako ce sve bit gotovo za 15 min.
    Licemjerje vas odaje.
    Last edited by technus; 06-04-21 at 18:16.
    Forever young, i want to be forever young

  18. The Following 5 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  19. #8440
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    E pa on nekom nešto da priča.

    https://rs.n1info.com/vesti/a636581-...grad-pristina/

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #8441
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Je li i Markovic bio premijer svim gradjanima, je li Blitva predsjednik svim gradjanima ili samo dRps-ovcima, pa vas ne cusmo kako se nesto puno prenemazete oko izjava da ce se rijesiti dijela gradjana koji su protiv njih i kako ce sve bit gotovo za 15 min.
    Licemjerje vas odaje.
    znaci nastavljas po sablonu DPS a , sto su radili i oni tako i nova vlast.
    znaci ako DPSovci nisu bili premijeri svih gradjana to opravdava Krivokapica da i on ne bude premijer svih gradjana????
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #8442
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ovoj državi treba "društveni ugovor", mi kasnimo 300 godina za Evropom i civilizovanim svijetom. Možda i giljotine postavit na trg, možda proć neki period haosa, pa kad sve to prođemo i osjetimo pravi bol i promijenimo 10-15 Vlada i 50 premijera, možda bude za nijansu bolje...

    Kad pukne i ova sezona ja CG vidim samo kao Atinu i molotovljeve koktele po ulica zbog gladi i neimaštine. Džaba NATO, EU, Bajden, Kamala Harris, Merkel, sve je otišlo do Sebastijana Kurza. I nema nam spasa.

    Ipak se nadam svijetlu na kraju tunela...
    No će to svijetlo najprije bit voz.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Saruman For This Useful Post:


  23. #8443
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    znaci nastavljas po sablonu DPS a , sto su radili i oni tako i nova vlast.
    znaci ako DPSovci nisu bili premijeri svih gradjana to opravdava Krivokapica da i on ne bude premijer svih gradjana????
    Naravno da ga ne opravdava, ali ako u isto kos ove njegove izjave, koje su cisto obracanje i na nedan nacin molba dijelu njegovih glasaca sa otvorenim prijetnjama Blitve i Radijatora polovini gradjana ove drzave, onda vam nema spasa.
    Svakako je licemjerno, ali je u drugu ruku i muzika za usi kmecanje spdps-ovaca na neke sitne gluposti, koje su njihovi rllideri radili u obimu x1000.
    Forever young, i want to be forever young

  24. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  25. #8444
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    meni je suza krenula citajuci ono pismo, bas mi ga je zao bilo.
    loš ti je ovo pokušaj sarkazma. svakom normalnom čoeku mora biti žao Krivokapića. ja se ne sjećam da je neki premijer bio ovako pritisnut sa svih strana. svi ga buše. većina nema razloga za to. ovi iz koalicije DPS, SD, BS se nisu bušili jer su bili dobro podijelili fotelje i svako je bio zadovoljan. DF im je samo pomagao i idealna pozicija. profa svi napadaju. DPS koji nikome ne može da spočitava vođenje države jer evo vidimo posledice toga, SD koji i nisu partija no interesna grupa, čiji su jedini cilj bile fotelje i dobra plata. DF ga napada jer bi oni SVE, odmah i sad. tačnije DF bi sistem DPSa, jer im on savršeno odgovara za njihove ciljeve. tu je i činjenica da njima upravlja predsjednik druge države. Demokrate koje su juče ispale strašno licemjerne, ali jednom će morati da zauzmu jasan stav. jer vrlo dobro znaju da bez profa nemaju glasova koliko imaju
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  27. #8445
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Aha...Nije pitan što je Srbin, nego što je malo ekstremniji Srbin.

    To šta je on mogao odgovoriti nije bitno nimalo. Možda bih i ja drugačije odgovorio, ali mene niko nije pitao.
    U svakom slučaju, ne mislim da zbog toga Krivokapić treba da ga smjenjuje i ispunjava bilo čije ultimatume.

    Razočaran sam u njegov karakter , jer sam mislio da je stabilnija i doslednija ličnost.
    Previše lako mijenja mišljenje, odluke i odbacuje ljude, a previše respekta prema protivnicima.

    Takav igrač u sopstvenim redovima je opasniji od svakog protivnickog.
    Mislim da ti je rezon potpuno pogrešan. Vrlo je bitno šta je odgovorio i trebalo bi i tebi da bude bitno jer to nisi izgovorio ti kao privatno lice, sve i da te neko pitao, nego ministar u vladi koju pretpostavljam da podržavaš. Znao je koji su principi potpisani prije nego što je prihvatio da bude ministar. Ako se nije slagao sa njima, mogao je da odbije. A uvijek je moguće da i sam ima neke namjere koje želi da ispuni djelujući "iznutra".

    Njegova izjava se kosi sa onim principima na kojima je formirana vlada. Treba da ti bude bitno šta jedan ministar priča jer će dps da ga napada šta god pričao i radio, bilo da je to što priča i radi dobro ili loše. Ogroman je problem ako ti je princip dobro je čim dps kritikuje ili kritikuje ga samo zbog toga što je Srbin pa onda svaki kiks bude zanemaren i nekritički opravdan. Biti Srbin, Crnogorac ili bilo šta drugo nije ni mana ni vrlina, konkretan čovjek je taj koji svojim postupcima pokazuje da li je dobar ili ne.

    Razumijem tvoj stav ako se slažeš sa izjavom Leposavića. Ni najmanje se ne slažem sa takvim stavom, ali onda nema mnogo smisla polemisati o tome da li je Leposavićeva izjava problematična ili ne.

  28. #8446
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    MIM priroda se obnavlja. Nakon pocetnog soka savjetnici premijera polako mimuju pomirljivije. Naravno psovacina, uvrede i kletve su dalje glavni argument agitpropova paracrkvene organizacije sto je malo cudno obzirom da si hriscani i da valjda treba da sire ljubav. Ovaj dogadjaj je bar pokazao svima lica. Vise nema lazi, nema prevara. Sad je sve na Leposavicu ili ce dati ostavku ili pada Vlada ili ce napraviti nezapamcen slucaj da jednog ministra smijeni opozicija a sto ce znaciti da premijer nema podrsku vladajuce vecine sto u normalnim zemljama znaci pad Vlade. U Skupstini postoji vise nego dovoljna vecina za njegovu smjenu. Sta god bilo cirkus je zagarantovan.

  29. #8447
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    loš ti je ovo pokušaj sarkazma. svakom normalnom čoeku mora biti žao Krivokapića. ja se ne sjećam da je neki premijer bio ovako pritisnut sa svih strana. svi ga buše. većina nema razloga za to. ovi iz koalicije DPS, SD, BS se nisu bušili jer su bili dobro podijelili fotelje i svako je bio zadovoljan. DF im je samo pomagao i idealna pozicija. profa svi napadaju. DPS koji nikome ne može da spočitava vođenje države jer evo vidimo posledice toga, SD koji i nisu partija no interesna grupa, čiji su jedini cilj bile fotelje i dobra plata. DF ga napada jer bi oni SVE, odmah i sad. tačnije DF bi sistem DPSa, jer im on savršeno odgovara za njihove ciljeve. tu je i činjenica da njima upravlja predsjednik druge države. Demokrate koje su juče ispale strašno licemjerne, ali jednom će morati da zauzmu jasan stav. jer vrlo dobro znaju da bez profa nemaju glasova koliko imaju
    Je li njega neko prisilio da bude premijer pa ga zalite, on je sam to odabrao i sad ga zalite. Meni bi ga bilo zao da trpi neku nepravdu i da mora da radi nesto sto ne zeli, da prosi ili da fizikalise, dajte onda da zalimo i ove prosle sto ne mogu vise da kradu.

  30. #8448
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Hipotetički samo, zamislite da je neko drugi premijer iz aktuelne ekipe? Maktese oli...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

  31. #8449
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    MIM priroda se obnavlja. Nakon pocetnog soka savjetnici premijera polako mimuju pomirljivije. Naravno psovacina, uvrede i kletve su dalje glavni argument agitpropova paracrkvene organizacije sto je malo cudno obzirom da si hriscani i da valjda treba da sire ljubav. Ovaj dogadjaj je bar pokazao svima lica. Vise nema lazi, nema prevara. Sad je sve na Leposavicu ili ce dati ostavku ili pada Vlada ili ce napraviti nezapamcen slucaj da jednog ministra smijeni opozicija a sto ce znaciti da premijer nema podrsku vladajuce vecine sto u normalnim zemljama znaci pad Vlade. U Skupstini postoji vise nego dovoljna vecina za njegovu smjenu. Sta god bilo cirkus je zagarantovan.

    Nema nista od spektakularnih obrta, evo se opet crkva ne mijesa u politiku, pa su se susreli zdravko i joanikis, a koliko juce je dzomic objasnio da premijer ne moze da smijeni ministra. \mislite kad nekom treba objasnjavati da jedan covjek pa makar bio premijer ne moze da smijeni nekog kog je imenovala skupstina.

  32. #8450
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Što je sledeći korak, kad je skupština na kojoj će se raspravljat o Lepome, to se mora gledat.

Page 338 of 1249 FirstFirst ... 238288328334335336337338339340341342348388438838 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •