Page 405 of 1249 FirstFirst ... 305355395401402403404405406407408409415455505905 ... LastLast
Results 10,101 to 10,125 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #10101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,793
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Koji je razlog, sem što te nerviraju, da intervenišeš silom? Eto one komite što su blokirali puteve prekršajno kažnjavaju, nikoga ne moraju da pendreče. Tako i ove primitivce ispred policije u Pljevljima.

    DPS i DF sebi nanose političku štetu ovakvim predstavama. Nije pametno koristiti policiju da od njih praviš mučenike.
    Svaki govor mržnje oštro sankcionisati a ovaj ispred stanice u Pljevljima bi se odlično uklopio neđe na početak filma "Lepa sela lepo gore", užas. Ne moraju uhljebi s jedne i s druge strane da se javljaju svako malo po tviteru i tako prave neki pritisak da bi se reagovalo, policija bi u ovim situacijama MORALA biti neumoljiva a prije njih i tužilaštvo nesrećno.

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  2. #10102
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Zar nije ministarka Bratić izjavila da je ponosni srpski nacionalista i zena četnik? U Vladi su svi listom takvi.
    Tamara Srzentić je nacionalista? Injac? Milatović? Bojanić? Sekulović? Stijović?

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #10103
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Takva vam je sva logika. Jedan ministar srpski nacionalista -> svi ministri srpski nacionalisti. Tim pristupom mozes dokazati da su u prosloj vladi svi ministri Albanci.
    Ta zena vodi 4 resora i obrazuje đecu. Moja poenta je, vidiš dokle nas dovodi generalizacija koju ovaj međed i Direktor propagiraju? Svi sami postajemo zrtve svog apologetiranja raznih događaja i whataboutisma. Je li ovo u Pljevlja izolovan slučaj ili generalno ovako se razmišlja? Kako će moć pred svoje komšije muslimane Srbi poslije ovoga, da čestitaju Bajram, ili nešto učine za njih a da nema klice sumnje ili mrznje?

    Samo neka ide... i onaj sa polivanjem kantom fekalija isto, i ono gazenje kolima... i ustaške pjesme, i svašta nešto.

    Samo nek je zdravo ova zemlja.

  4. #10104
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,639
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-je-nepozeljna

    Koja kolicina gluposti, IQ u minusu.

  5. #10105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Ta zena vodi 4 resora i obrazuje đecu. Moja poenta je, vidiš dokle nas dovodi generalizacija koju ovaj međed i Direktor propagiraju? Svi sami postajemo zrtve svog apologetiranja raznih događaja i whataboutisma. Je li ovo u Pljevlja izolovan slučaj ili generalno ovako se razmišlja? Kako će moć pred svoje komšije muslimane Srbi poslije ovoga, da čestitaju Bajram, ili nešto učine za njih a da nema klice sumnje ili mrznje?

    Samo neka ide... i onaj sa polivanjem kantom fekalija isto, i ono gazenje kolima... i ustaške pjesme, i svašta nešto.

    Samo nek je zdravo ova zemlja.
    Imas po 10% idiota na obije strane i za svakoga koji psuje majku tursku imas nekoga ko pjeva Thompsona i tjera na traktore.

    Najvaznije je ne dozvoliti da ti tih 20% dominiraju javnom scenom. Kaznjavas kad nesto urade ali bez nekih histericnih intervencija i prebijanja. Dodju kuci, doceka ih poziv kod sudije za prekrsaje, pa neka odleze 15 dana ili plate kaznu 1000 eura pa ce biti mirniji sledeci put.

    Mene vise nervira to sto u nas boli mrznja samo kad je protiv nas uperena. Protiv napada na bogosloviju niko nije progovorio sa "patriotske" strane, sad cekam da vidim hoce li ko iz SPC progovoriti protiv ovog u Pljevljima.

  6. #10106
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Ta zena vodi 4 resora i obrazuje đecu. Moja poenta je, vidiš dokle nas dovodi generalizacija koju ovaj međed i Direktor propagiraju? Svi sami postajemo zrtve svog apologetiranja raznih događaja i whataboutisma. Je li ovo u Pljevlja izolovan slučaj ili generalno ovako se razmišlja? Kako će moć pred svoje komšije muslimane Srbi poslije ovoga, da čestitaju Bajram, ili nešto učine za njih a da nema klice sumnje ili mrznje?

    Samo neka ide... i onaj sa polivanjem kantom fekalija isto, i ono gazenje kolima... i ustaške pjesme, i svašta nešto.

    Samo nek je zdravo ova zemlja.
    Jbg i ja nisam bio da fašista Čirgić kreira mojoj djeci svakakve bedastoće , pa ste nametali nasilno, sad se navikavaj na novu realbost.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  8. #10107
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Neka je bilo 50 ljudi na ovom protestu, lijepo kazna ako je neko uzvikivao sovinisticke parole i zavrsena prica, ne vidim potrebu da se raspreda na forum o tome, kazniti sve koji se tako ponasaju i zavrsi se prica. Uhapsili su one koji su iapred bogoslovije pravili nered, isto ovdje treba sve te koji su uzvikivali te sovinisticke parole uhapsiti i kazniti i zavrsili smo pricu o tome, ne moze se od 50 ljudi sad praviti nekakav argument "svi su takvi". Ono je za svaki osudu i idemo dalje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  9. #10108
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,828
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jbg i ja nisam bio da fašista Čirgić kreira mojoj djeci svakakve bedastoće , pa ste nametali nasilno, sad se navikavaj na novu realbost.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    E to je to. Sustina gradjanske opozicije i reformatora sa foruma.

    Nametali ste mi himnu i zastavu ( crnogorsku u cg) a sad cu ja vama trobojku i vjeronauku...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  10. #10109
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Neka je bilo 50 ljudi na ovom protestu, lijepo kazna ako je neko uzvikivao sovinisticke parole i zavrsena prica, ne vidim potrebu da se raspreda na forum o tome, kazniti sve koji se tako ponasaju i zavrsi se prica. Uhapsili su one koji su iapred bogoslovije pravili nered, isto ovdje treba sve te koji su uzvikivali te sovinisticke parole uhapsiti i kazniti i zavrsili smo pricu o tome, ne moze se od 50 ljudi sad praviti nekakav argument "svi su takvi". Ono je za svaki osudu i idemo dalje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Zato jer malo propustas kako se to radi. Kad nesto napravi strana koja njima ne odgovara, dofate se toga i ne pustaju.
    Na primjeru sam jednom momcima pokazao kako to izgleda, pa je bila prica do kad ja to mislim da pominjem.
    Naucite se da ili kulirate ovakve pozive da se pravdate ili sledeci put cio dan kad oni nesto naprave zapmete i ne stajete.
    Ocigledno je to jedini nacin kako ovo drustvo funkcionise.
    Necete napraviti nista bolje nikome, ali eto.... Da se makar nesto desava.
    On topic, evo se veljovic aktivirao da kaze da se ne prijeti praznom puskom, jer ovo nece dugo trajati, pa kad se on vrati.....

  11. #10110
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    E to je to. Sustina gradjanske opozicije i reformatora sa foruma.

    Nametali ste mi himnu i zastavu ( crnogorsku u cg) a sad cu ja vama trobojku i vjeronauku...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ko tebi nameće trobojku? Kada govoriš o suštini red je da sebe pogledaš u ogledalo i to što ste decenijama sijali...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  12. #10111
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    https://fosmedia.me/infos/politika/a...-funkcionerima

    Potpredsjednik Vlade Crne Gore dr Dritan Abazović i rukovodilac stručnog tima Savjeta Vanja Ćalović Marković govoriće u srijedu, 21. aprila 2021. godine, na pres konferenciji Nacionalnog savjeta za borbu protiv korupcije na visokom nivou.

    ovo će biti zanimljivo čekamo da vidimo śutra ko je sve stanove dobijao. pa onda čekamo reakcije branioca DPSa na forumu

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #10112
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,336
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Jedino ako neće da ih nacionaliziju i prodaju inače ne razumijem poentu.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  14. #10113
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Jedino ako neće da ih nacionaliziju i prodaju inače ne razumijem poentu.
    Potpuno si u pravu. Steta je sto se ogranicio spisak samo na javne funkcionere, obzirom da su se stanovi dodijeljivali po zasluzi, pa bi prosto bi bilo steta da na jednom od tih spiskova ne iskoci i ime nekog DF poslanika.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #10114
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ja koliko vidim na forum DPS niko ne brani. Ovdje se samo ukazuje na goruće teme ' nacionalizam, šovinizam i novo partijsko zapošljavanje koji nisu ništa manje pogubni od onog što je DPS radio.

    Ali eto, sjutra će Dritan objavit stanove, i? Hoće li to zaustavit histeriju po CG gradovima?

  16. #10115
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo su izdali saopstenje da su juce u Pljevljima pjevali "ubaceni elementi"!?



    Polako dolazimo do nivoa kada i sami sebe zovu "ubacenim elementima".

  17. #10116
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,108
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Ja koliko vidim na forum DPS niko ne brani. Ovdje se samo ukazuje na goruće teme ' nacionalizam, šovinizam i novo partijsko zapošljavanje koji nisu ništa manje pogubni od onog što je DPS radio.

    Ali eto, sjutra će Dritan objavit stanove, i? Hoće li to zaustavit histeriju po CG gradovima?
    Bgm nije da ih nema da brane dRps odje, onda lose vidis.
    Nacionalizam sa svih strana je los, ali evo nije da se ne radi bar nesto po tom pitanju, napadaci na Bogosloviju uhapseni, komitama novcane kazne, evo VDT izvidja je li u BP bilo raspirivanja mržnje, svakako svak ko uporedjuje ovo sa dRps kleptokratijom i koliko god ovi novi se ne snalazili na nekim poljima, stavlja znak jednakosti izmedju ove i prosle vlasti, ili nema dobre namjere prema CG ili je slijep pored očiju.

    .picture upload sites
    Forever young, i want to be forever young

  18. #10117
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

  19. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  20. #10118
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    neka neko javi EU da vele analitičari kako je ovo tehnička vlada. zanimljiv mi je ovaj momenat pojavljivanja Živkovića. deset godina ga niđe nije bilo i op eo ga sad. da se brani država, ču mene sve one silne pare koje je dobio

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #10119
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Oni ponavljaju svaki mjesec da se ubrzaju procesi, od toga ništa... Jedna Rumunija i Bugarska su ušle u EU, sa korupcijom i kriminalom koji su sigurno daleko iznad ovoga što se ovdje radilo... Jednostavno, nije im do proširenja ovdje, nebitni smo plus panedmija. Hvala pa nas je ta Amerika pogledala za taj NATO, inače bi onaj međed sad ratovao ovuda po ulica.

  22. #10120
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,938
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,611
    Thanked in
    2,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Zato jer malo propustas kako se to radi. Kad nesto napravi strana koja njima ne odgovara, dofate se toga i ne pustaju.
    Na primjeru sam jednom momcima pokazao kako to izgleda, pa je bila prica do kad ja to mislim da pominjem.
    Naucite se da ili kulirate ovakve pozive da se pravdate ili sledeci put cio dan kad oni nesto naprave zapmete i ne stajete.
    Ocigledno je to jedini nacin kako ovo drustvo funkcionise.
    Necete napraviti nista bolje nikome, ali eto.... Da se makar nesto desava.
    On topic, evo se veljovic aktivirao da kaze da se ne prijeti praznom puskom, jer ovo nece dugo trajati, pa kad se on vrati.....
    Rece li prije neki dan preCednik Mile Cukanovic....

    Mislim da je ovo bas opasna izjava, i da ohrabruje PKS da ce im potencijalni zlocini koje naprave za 'odbranu drzave' bit oprosteni. Ko zna kakve lude glave se mogu popalit i krenut u akciju...

    Jos nam trebaju scene iz Kabula na uloce CG.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  23. #10121
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Đe mi je sad @Gagarin da pofali Vladu Crne Gore



  24. #10122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://fosmedia.me/infos/politika/a...-funkcionerima

    Potpredsjednik Vlade Crne Gore dr Dritan Abazović i rukovodilac stručnog tima Savjeta Vanja Ćalović Marković govoriće u srijedu, 21. aprila 2021. godine, na pres konferenciji Nacionalnog savjeta za borbu protiv korupcije na visokom nivou.

    ovo će biti zanimljivo čekamo da vidimo śutra ko je sve stanove dobijao. pa onda čekamo reakcije branioca DPSa na forumu

    Тapatalk
    Čuo sam da će odlično da bude. Iskopali su oko 500 stanova, uprkos tome što je dokumentacija sistematski uništavana. Ako uzmeš minimalnu cijenu stana oko 50 hiljada to ti dođe 25 miliona ispoklanjano bez ikakve transparentnosti, procedure i standarda.

  25. #10123
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Aj ne pretjerujte sa PKS i nekim crnogorskim ekstremizmom.

    Rat klanova je bio, niko to nije nazvao scenama iz Kabula, a bile su scene iz Kabula... nego su svi ravnodušno to posmatrali.

    Nego kad je politika, odma skačete na svaku izjavu.

  26. #10124
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,938
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,611
    Thanked in
    2,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Aj ne pretjerujte sa PKS i nekim crnogorskim ekstremizmom.

    Rat klanova je bio, niko to nije nazvao scenama iz Kabula, a bile su scene iz Kabula... nego su svi ravnodušno to posmatrali.

    Nego kad je politika, odma skačete na svaku izjavu.
    Ja ti kazem da je ovo jako zapaljiva izjava. Isto kao ona da ce se 'CG branit iz sume'.

    Dovoljan je jedan shozofreni lone wolf sa puskom da krene da puca po Pljevljima, Pg ili ko zna dje i da rokne 10-20 ljudi, i da kaze da brani drzavu.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  27. #10125
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Đe mi je sad @Gagarin da pofali Vladu Crne Gore


    Sad ce ti on izracunat da smo ustvari u minusu 100 miliona i da Miki nema pojma.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Page 405 of 1249 FirstFirst ... 305355395401402403404405406407408409415455505905 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 18 users browsing this thread. (0 members and 18 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •