Page 352 of 1249 FirstFirst ... 252302342348349350351352353354355356362402452852 ... LastLast
Results 8,776 to 8,800 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8776
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    A vjerujes li iskreno da postoji zelja velikog dijela i jedne i druge strane za bilo kakav dogovor?
    Uz odgovarajuću medijaciju, štap i šargarepu došlo bi se do dogovora. Spakova li Lukšić neko rešenje za jezik u školi koje još vozi? Spakova li Ranko K. dosta dogovora kao predsjednik Skupštine? Državno tužilaštvo, izmjene ustava i sl...?
    Malo traje, ali ih zatvoriš ih neđe i neka divane.
    Na kraju što je alternativa? Donositi na silu propise i nalaziti tehnički načine da zaobiliaziš kvalifikovane većine?
    Može i tako, ali računaj na ekstremnu političku nestabilnost za koju je sadašnja BiH otprilike Švajcarska.
    Usput, skočila nam je nezaposlenost, taman da se nezaposleni uposle da jedni druge motkama mlate, pa ako treba da se pređe na nešto ozbiljnije.

  2. #8777
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ..
    Moje licemjerstvo se sastoji u tome što mislim da bi bilo zdravo za društvo da jednu i vlast i opozicija i da se dogovore oko svih stvari gdje trebaju 2/3. Izborni zakoni, VDT, sudski savjet, Ustavni sud, ako treba i državni simboli da se nađe neki kompromis. Jer ćemo u drugoj situaciji imati haos koji niko neće ishendlovati. Onda ništa...
    Slažem se za ovo što si naveo.

    Ne razumijem kakav je dogovor nužan oko davanja državljanstva ljudima koji žive tu 20 godina? Ili oko sprovođenja ustavnog uslova o dvije godine boravka? Ni za jedno ni za drugo ti ne treba 2/3 većina.

  3. #8778
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kome to? isti su meni. i ti koji su prase pekli, i koji blokiraju gradove zbog Leposavića i ovi. svi su ćutali dok se država raspadala. đe su patriote bile dok je obala devastirana? rijeke uništavane? đe su bili do 30 avgusta? od tad im sve smeta. eo ja sam Crnogorac, veći od svih ovih koji danas brane interese DPSa ispred Vlade

    Тapatalk
    Da se ne uvrijedis, mio si mi momak, ali misljenje glasaca Ure se ne broji.

    Ako uspiju da odrade ovo sto su naumili oko drzavljanstva ja se 99,9% selim ili u Luksemburg ili Svajcarsku ili Rusiju (ako je neki placeniji posao). Jedini problem je jezik jer u Lux moras znati 3 jezika da bi se sporazumio, ali stvarno ne mislim zivjeti u Republiku Srpsku volume 2. Znam da necete biti tuzni zbog toga nego samo kazem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 08-04-21 at 11:47.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #8779
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    U pretdnom postu si napisao



    Posle moje korekcije si se sjetio da je još neko donosio ustav, "5 x si napisao da ga je donio DF" što je opet netačno jer je DF osnovan pred izbore 2012, nakon donošenja ustava. Kad se mijenjao ustav DF nije postojao. Izmjene ustava i su bile preduslov za otvaranje pregovora što je bilo dosta prije izbora. Guglaj malo stvarno...

    Moje licemjerstvo se sastoji u tome što mislim da bi bilo zdravo za društvo da jednu i vlast i opozicija i da se dogovore oko svih stvari gdje trebaju 2/3. Izborni zakoni, VDT, sudski savjet, Ustavni sud, ako treba i državni simboli da se nađe neki kompromis. Jer ćemo u drugoj situaciji imati haos koji niko neće ishendlovati. Onda ništa...
    Ti ga bas natjerujes mak na konac. Izglasano je glasovima DPS i koalicije oko njih sa strankama koje su danas konstituenti DF. Da glasao je Medojevic ispred PZP.
    Kakve ima veze. Mijenja li sustinu toga da ga je podnio DPS i da je to njihov amandman. Ovi su blejali da trobojka udje u istav o da je jezik crnogorski plus minus nesto.
    Ne treba mi da znam odakle je to i ciji je amandman. Donio ga DPS da bi blokirao drzavljane CG koji imaju mjesto prebivalista u srbiji.
    I sad treba da vlada bude popustljiva. Sad pominjes ono sto sam ja napisao kako moze DPS da ti rijesi. Sad pricas o pomirljivosti.
    A prva ti je bila vlada treba da bude razumna. Tu pricu da drugi treba da bude popustljiv kad vas zaboli slusamo 30 godina

  5. #8780
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post


    Protest ar onli vej tu fridm!!!!
    Ovo je ... plač ...
    deuscroix

  6. #8781
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Iznervira se Zdravko...





    Ako ste mislili dapolicija više neće pratiti i vozikati đecu funkcionera izgleda da ste se zajebali.

  7. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  8. #8782
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ti ga bas natjerujes mak na konac. Izglasano je glasovima DPS i koalicije oko njih sa strankama koje su danas konstituenti DF. Da glasao je Medojevic ispred PZP.
    Kakve ima veze. Mijenja li sustinu toga da ga je podnio DPS i da je to njihov amandman. Ovi su blejali da trobojka udje u istav o da je jezik crnogorski plus minus nesto.
    Ne treba mi da znam odakle je to i ciji je amandman. Donio ga DPS da bi blokirao drzavljane CG koji imaju mjesto prebivalista u srbiji.
    I sad treba da vlada bude popustljiva. Sad pominjes ono sto sam ja napisao kako moze DPS da ti rijesi. Sad pricas o pomirljivosti.
    A prva ti je bila vlada treba da bude razumna. Tu pricu da drugi treba da bude popustljiv kad vas zaboli slusamo 30 godina
    Druže, zaboljeće i tebe i mene ako neke stvari za koje su do sada bile stvar nekog dogovora, kakav god DPS bio, sad krene vlast rješavati preko koljena. Vjeruj... A neće zaboljet nikoga od ovih što odluke donose. Niti bilo koga njihovog.
    Zato mislim da bi bilo dobro da se sjedne i postigne dogovor. Isto to sam pričao i za tužilaštvo, sudove i sve ostalo gdje treba 2/3. Može postojeća vlast naći način da zaobiđe dogovor i kompromis? Super. I ignoriše pola naroda. U čemu se razlikuje od prethodnika? Što se tebi sviđa ono što novi guraju? Onda ništa.
    Ja samo vidim da su ograde oko vlade i skupštine bile maknute možda mjesec dva. Sada samo štite nove od prošlih. Možda to tako treba, ali ja mislim da na taj način nećemo daleko.

  9. #8783
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...izaciju-drzave


    Oce li mi objasnit ovo ko odje?
    Dusko Markovic tuzi Mila Djukanovica, a advokat Duskov je je Djukanovic?
    Jesam li dobro shvatio?

    Inace zanimljivo procitati. Istina samo moze biti gora od ovoga.

  10. #8784
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...izaciju-drzave


    Oce li mi objasnit ovo ko odje?
    Dusko Markovic tuzi Mila Djukanovica, a advokat Duskov je je Djukanovic?
    Jesam li dobro shvatio?

    Inace zanimljivo procitati. Istina samo moze biti gora od ovoga.
    Vidim da si ti bas pazljivo procitao

    Evo godinama sam probao ovdje da se normalno diskutuje bez uvreda, podvala i neistina ali ne ide. Na stotine ljudi koji su ucestvovali na ovom forumu vise ne bivstvuju ovdje zbog dr Dzekil i mr Hajd naloga koji jednako kako mijenjaju lica, mijenjaju i stavove i poglede. Ogromna vecina je sad na tviteru da im se gospoda ne kace sa svoj mim filozofijom u sluzbi ideologije. Besmisleno je vise cinjenicama ista ukazivati jer cinjenica nije jak argument u raspravi sa njima. Kome do sada nije jasno nece biti nikad. Kao sto kazah sinoc jednom od nosioca baklje svih besmislica i neistina ovdje, nece URA dati

    SMRT FASIZMU, SLOBODA NARODU!!!
    Last edited by Rodion Romanovich; 08-04-21 at 12:37.

  11. #8785
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    DPS treba uništiti , a njihove sljedbenike proganjati kao krvne neprijatelje.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  12. #8786
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    DPS prijeti građanskim ratom zato što vlada donosi odluku da se ljudima koje je DPS ostavio bez pravnog statusa 20 godina olakša dobijanje državljanstva. Sve potpuno u skladu sa zakonom, samo im se ne sviđa pa pozivaju na sukobe.

    Ljubo splačina poziva jutros na foriranje bataljona smrti za odbranu Crne Gore.

    To je to odgovorno predavanje vlasti, to je ta mirna i konstruktivna opozicija.

  13. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  14. #8787
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Iznervira se Zdravko...





    Ako ste mislili dapolicija više neće pratiti i vozikati đecu funkcionera izgleda da ste se zajebali.
    Ovaj čovjek je emocionalno nestabilan. Slati jednima prijeteće tvitove, a drugima pisati samopravedničko pismo sa ulagivački odabranim riječima "ja sam vaš, vi ste moji"... Nemam riječi.

    Ne znam zaista kome je u interesu da on bude premijer. Osoba potpuno nedorasla fotelje u kojoj sjedi.

    A tek DCG, dobro nisu optužili Brana Mićunovića.

    Last edited by johnny bravo; 08-04-21 at 12:48.
    In vino veritas

  15. #8788
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    DPS treba uništiti , a njihove sljedbenike proganjati kao krvne neprijatelje.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    145,000 punoljetnih ljudi?
    Sa SD-om i manjinskim strankama 180,000.

    Kako dobro zvuče ova sloboda i demokratija... ovo pomirenje...

  16. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  17. #8789
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Zasto se veze Crnogorac sa komitama i patriotama, kladim se da pola njih je tu jer su izgubili privilegije koje su imali dok je DPS bio na vlasti, a to je uhljebljenje, palamudjenje, ne dolazak na posao a primas platu, zaposlis sve iz familije i ako nisu kompetentni. Presmijesno je vise citati ovdje kako je drzava ugrozena, kako su nas srbi okupirali, ali bas je presmrdjelo i ne znam kakvu kotist imaju pojedini sa foruma da ovoliko klape i mlate, da li imaju zivot ili su toliko usamljeni da im je ovo neki vid izbacanja frustracija. Meni su i otac i brat u inostranstvo, i naravno da sam za da oni vise ne glasaju, jer su i sami rekli da ih bas zabolje za "Milovu CG", mada oni nece ni dolaziti vise i glasanje im je potpuno nebitno. Po cijeli dan mi ispiraju mozak da sa familijom i ja dodjem kod njih, ali ja sam oveje rodjen i volim CG, ne zelim da idem, za sada zena i ja radimo i zivimo solidno, ali od referenduma samo su se pravile podjele i sve to od strane DPS-a, privatna drzava i zarobljene sve institucije. Logicno je da kad takav sistem padne, ima dosta ljudi koji ce sad da sikcu jer gube privilegije primanja plate NE radom, zaposljavanje komplet familije, znaci nema toga vise, vladu podrzavam jer je mladima dala da rade i vec su se pokazali milion puta boljim od predhodnika (i ako to nije tesko). Dok god se vatamo za nacionalno predznak, nismo gradjanska partija a jos manje drzava.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Meni se cini da ti sto su se uvalili po foteljama sa citavim vameljama i ne eksponiraju previse,nijesu toliko ekstremni. Najekstremnije su nadolazece snage dpsa,oni koji su cekali svojih 5 min,zaposljavanje itd.

  18. The Following User Says Thank You to Meander For This Useful Post:


  19. #8790
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    145,000 punoljetnih ljudi?
    Sa SD-om i manjinskim strankama 180,000.

    Kako dobro zvuče ova sloboda i demokratija... ovo pomirenje...
    Sto bi isti ti rekli manjina ste na izborima bili narod vas neće

  20. #8791
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Druže, zaboljeće i tebe i mene ako neke stvari za koje su do sada bile stvar nekog dogovora, kakav god DPS bio, sad krene vlast rješavati preko koljena. Vjeruj... A neće zaboljet nikoga od ovih što odluke donose. Niti bilo koga njihovog.
    Zato mislim da bi bilo dobro da se sjedne i postigne dogovor. Isto to sam pričao i za tužilaštvo, sudove i sve ostalo gdje treba 2/3. Može postojeća vlast naći način da zaobiđe dogovor i kompromis? Super. I ignoriše pola naroda. U čemu se razlikuje od prethodnika? Što se tebi sviđa ono što novi guraju? Onda ništa.
    Ja samo vidim da su ograde oko vlade i skupštine bile maknute možda mjesec dva. Sada samo štite nove od prošlih. Možda to tako treba, ali ja mislim da na taj način nećemo daleko.
    Da napravimo odmah razliku. Mene boli odavno, pa me evo ziv i zdrav.
    Vidis ne cijenim izjave Krivokapica danas. Ne prijeti se poslije dogadjaja. Neka policija radi svoj posao kako treba. Ako je sticena licnost, zna se ko su vinovnici sa snimka i koje je krivicno djelo.
    Ne nisam zagovornik DPS mehanizama pendrecenja i suzavca
    Iskreno se nadam da je taj dio iza nas. Nadu uliva da su pokusali da sruse ogradu i gadjali jajima pa nema nikoga u hitnu da mu oci ispiraju ili namjestaju rebra
    Za mene dosta. Ovo ostalo.....
    DPS i ovi samo dokazuju da su nasilnici i licemjeri. Koliko je bilo price o divljastvu DF i da sve to treba da se cera van cg ili u spuz.
    A sad je radikalizacija normalno rjesenje. Od avgusta prosle godine smo samo dokazali da smo splacine od ljudi, kojima ovo i treba da se desava i da smo zasluzili.
    I ja zajedno sa njima jer sam rijesio da ovdje zivim i radim.
    Ali opet je malo tesko raspravljati kako sad treba da bude se tolerantno, a zadnjih 5 godina se cutalo i sve je ok. Pa druze USA nas je nazvala nasilnom diktaturom.
    Nekako stalno zaboravite da vam to nije smetalo, jer vas nije diralo, jer nisu vasi bubrezi bili u pitanju

  21. #8792
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    145,000 punoljetnih ljudi?
    Sa SD-om i manjinskim strankama 180,000.

    Kako dobro zvuče ova sloboda i demokratija... ovo pomirenje...
    Pomirenje za one koji prijete građanskim ratom i uništili su 30 godina života većini ljudi a državu popljačkali?

  22. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  23. #8793
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pomirenje za one koji prijete građanskim ratom i uništili su 30 godina života većini ljudi a državu popljačkali?
    Ko konkretno prijeti? Prijeti li cijelo biračko tijelo? Jesu li svi do zadnjeg lopovi?

    Je li Mandić prijetio ratom 10 puta u zadnjih 5-6 godina, i to direktno i otvoreno?

  24. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  25. #8794
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ovaj čovjek je emocionalno nestabilan. Slati jednima prijeteće tvitove, a drugima pisati samopravedničko pismo sa ulagivački odabranim riječima "ja sam vaš, vi ste moji"... Nemam riječi.

    Ne znam zaista kome je u interesu da on bude premijer. Osoba potpuno nedorasla fotelje u kojoj sjedi.

    A tek DCG, dobro nisu optužili Brana Mićunovića.

    A stvarno misliš da u ovoj grupi dobrim dijelom nema "Branovih"?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  26. #8795
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Da se ne uvrijedis, mio si mi momak, ali misljenje glasaca Ure se ne broji.

    Ako uspiju da odrade ovo sto su naumili oko drzavljanstva ja se 99,9% selim ili u Luksemburg ili Svajcarsku ili Rusiju (ako je neki placeniji posao). Jedini problem je jezik jer u Lux moras znati 3 jezika da bi se sporazumio, ali stvarno ne mislim zivjeti u Republiku Srpsku volume 2. Znam da necete biti tuzni zbog toga nego samo kazem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Slagaćeš moj Tripi

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  27. #8796
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    DPS treba uništiti , a njihove sljedbenike proganjati kao krvne neprijatelje.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Ima li koga da kome nesto nije jasno!?

    Zasto kazes DPS a mislis na Crnogorce?

  28. #8797
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    ovo je necuveno stvarno. svi da podnesu ostavku do Krivokapica koliko je danas.
    umjesto da je ovaj sa autom stao i izasao da objasni okupljenoj masi da je krenuo da prebaci cerku premijera do prodavnice, on radi ono sto mu je obaveza i posao - zastita lica koje mu je povjereno na cuvanje i ZASTITU.
    treba obavijestiti sve ambasasade.

  29. #8798
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Svakoga ko DPS glasa ili DPS podrzava smatram lopovom i profiterom. Oni koji to nisu i koji lopovluk nemaju kao opravdanje, samo smatram jako glupim.

  30. The Following 5 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  31. #8799
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Samo mi je krivo sto policija nije bila na Bogeticima da izlema ove besposlicare i dangube, oni su se nasli da brane drzavu tj. svoje guzice i sefove od nas normalnih Crnogoraca. Davno je receno da ekstremiste, i sa jedne i sa druge strane, treba poslati na neku poljanu da se pokomate da normalni gradjani konacno pocinu od njihovih gluposti!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to B3lv3d3r For This Useful Post:


  33. #8800
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    ovo je necuveno stvarno. svi da podnesu ostavku do Krivokapica koliko je danas.
    umjesto da je ovaj sa autom stao i izasao da objasni okupljenoj masi da je krenuo da prebaci cerku premijera do prodavnice, on radi ono sto mu je obaveza i posao - zastita lica koje mu je povjereno na cuvanje i ZASTITU.
    treba obavijestiti sve ambasasade.
    Zamisli da je to štićeno lice bilo Blažo Đukanović a demonstranti sa suprotne strane...

    Naslovi se sami pišu...
    "FOTO: VIDEO: Milov sin gazi mirne demonstrante!!!"

    Suma sumarum, ovi što se bacaju na haubu idioti, a i vozač auta idiot, jer neko mogao da ljosne glavom o asvalt i da se više ne digne.
    Last edited by ASC; 08-04-21 at 13:30.

Page 352 of 1249 FirstFirst ... 252302342348349350351352353354355356362402452852 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 19 users browsing this thread. (0 members and 19 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •