Page 602 of 1249 FirstFirst ... 1025025525925985996006016026036046056066126527021102 ... LastLast
Results 15,026 to 15,050 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #15026
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Krivokapić je poveo Tamaru sa sobom u obilazak opština, juče. ođe napisah iljadu puta - Tamara Srzentić nema nikakve veze sa SPC/MCP. ali nikakve. vama džaba. jedni je napadaju da je za SPC drugi da je Crnogorka velika i zbog toga ne može u Vladu. a istina totalno drugačija. raspitajte se malo oko nekih stvari u vezi nje, pošto sve znate možda se i iznenadite kad čujete kako se ponaša ministarka u ovoj prsloj državi. jer mi na to nismo navikli

    Тapatalk
    Vidjevši snimak od juče, ne mogu da se ne zapitam je li vlada donijela neku uredbu da svi ministri/apostoli/eskperti moraju ljubiti ruke pravoslavnim sveštenim licima? I znam da je malo off, može li neko objasniti je li to pravoslavni običaj utemeljen u tradiciji ili je to profa postavio kao trendsetter?

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  2. #15027
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Pitanje potpuno na mjestu, naravno da ne treba, ali verglanje je odje zadnjih pola god intenzivno, do tada je bilo, kradu- pa to se zna, svi kradu... slabo ste se cujali, bas slabo.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ako nadjes i jednu recenicu moju dje sam rekao u redu je svi kradu, znas sto mozes jedino naci odje sto se tice lopovluka od mene.
    Da mi je isto lopv onaj sto je ukrao 10 miliona ili 1000 eura, jer lopov je lopov, i trebaju obojica da odgovaraju samo da se kazne shodno tome sto su ukrali.
    A sto ti kao i vecina odje u nedostatku argumenata izmisljate i stavljate rijeci koje niko nije napisao, ne znam kako to nazvati. Evo ti mi kazi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #15028
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Neću joj uzeti za zlo, ali meni je to ljubljenje ruku popovima, klanjanje istima i slične stvari dno.
    Nego s kim se okružila, ništa me ne čudi. Svako od nas bi poprimio neka ponašanja zbog uticaja društva.

    I da se zna da popovi nisu sveta bića, bukvalno nema razlike između popa i mene. Pitajte ove sto su studirali te stvari, a ne morate ni da pitate ako vam nije ispran mozak od malih nogu. Shvatićete.
    Love, peace and respect.

  4. #15029
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Neću joj uzeti za zlo, ali meni je to ljubljenje ruku popovima, klanjanje istima i slične stvari dno.
    Nego s kim se okružila, ništa me ne čudi. Svako od nas bi poprimio neka ponašanja zbog uticaja društva.

    I da se zna da popovi nisu sveta bića, bukvalno nema razlike između popa i mene. Pitajte ove sto su studirali te stvari, a ne morate ni da pitate ako vam nije ispran mozak od malih nogu. Shvatićete.
    Ne možete očekivitati da ovo shvate. Nažalost, i neki akademici imaju odsustvo kritičkog promišljanja kad dođe do popova i onoga šta isti govore. Takvom čovjeku možete prvorazrednu istorijsku dokumentaciju pokaživati, on nažalost vjeruje popovima a ne svojim očima.

  5. The Following User Says Thank You to Břgíńjĺ For This Useful Post:


  6. #15030
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,771
    Thanks Thanks Received 
    4,107
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo dje smo bili
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...pravnog-osnova
    Ovi sto im ne odgovaraju velicine terasa, su sebi bez zakonskog osnova i ikakvih odluka isplatili 500 000 eura.
    Nego to nema veze, to ne moze na sud....
    Nego, na koga je Stankovic upisao zgradu na Tabackom mostu u centru PG
    Oćeš da kažeš da će ubrzo svadba Stanković Šarić? E to može samo kod nas i po Africi.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  7. #15031
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Pa nešto ovoga tipa što je DPS napravio, jer oni su tada bili vlast jelte:

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...cetvrt-miliona



    Sadašnji ministar MUP-a je rekao tada koju o tome. A na ova template razrješenja na koja piše "nije ispunjavao radne obaveze", bilo koji advokat iz oblasti radnog prava će to kao zicer da uzme i ode do suda i dobije. A i sud je uvijek na strani zaposlenog, ko god da je poslodavac.
    Ne sumnjam da ministarstvo ima način vrednovanja učinka direktora, i da je to sve studiozno i do detalja papirima pokriveno i dokumentovani svi propusti za tu armiju direktora škola.
    A narod CG je plaćao 30 godina, plaćaće i nakon 30tog avgusta sve su prilike.

    Fin ovaj direktor doma učenika u Beranama. Neki nebitan lik što je tražio da Vlada finansira smopenik Pavlu Đurišiću radi pomirenja. Inače profesor istorije.
    https://www.cdm.me/drustvo/predsjedn...avlu-durisicu/

    Ali sve ispoda radara, zbog gospođe iz Bara.
    Ne bih ja baš poistovjećivao smjene u RTCG-u sa smjenama u prosvjeti i školama.
    Javna preduzeća i javne ustanove nisu isto.
    Prije to uporedi sa smjenama recimo direktora bolnice ili načelnika CB-a.

    Ministarstvo ima nadležnost da smjenjuje. I uvjek tu postoje neke odredbe koje se mogu tumačiti kao diskreciono pravo.
    Tako da...mrka kapa uglavnom što se tih žalbi i tužbi tiče.
    A pogotovo neke novčane odštete mogu sanjati.

  8. #15032
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,897
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Ali nije mi jasno zasto svi moraju da komentarisu sta vjernik radi, stvarno bolesni umovi, pa ako on misli da treba da ljubi nekom popu ruku to je njegova stvar, ako su mi jasni pojedini koji "zive" od tudjih zivota, katastrofa.
    Mene kao nekoga ko ne vjeruje u crkvu niti sam agnostik niti ateista jednostavno me vjera ne interesuje, ama bas me briga sta ce neki vjernik da radi, sve dok mene ne namece te njegove obicaje, moze da popa ljubi u dupe, ma ne interesuje me...

  9. #15033
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ja vidjeh da ljubi ruke popovima SPC jednako kao svaki drugi član ove vlade. Ili ne vjeruješ svojim očima?
    to se desilo. trebam li ja sad da postavljam neke slike samo đe su akteri sličnih situacija zakleti Crnogorci koji sad plaču nad sudbinom države? đevojka apsolutno nikakve veze sa SPC nema. smeta Pipunu i ekipi jer voli Crnu Goru, i sad je ona šta? za Srbiju?

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #15034
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Šeficu kabineta Metodije nahranio sa Milojkovog telefona, a sad smo dobili odgovor i otkud Tamara Srzentić u ovoj vladi - otkud i svi, delegirani od SPC.

    Civilizacijsko, moralno i duhovno srozavanj države na linku:
    https://video.twimg.com/ext_tw_video...v0Cjk5WUi2.mp4
    Država nema moral i duhovnost.

  11. #15035
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Dodje milojko iz japana i za 6mjeseci nabavi telefone svih popova u cg…
    f6

  12. #15036
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    to se desilo. trebam li ja sad da postavljam neke slike samo đe su akteri sličnih situacija zakleti Crnogorci koji sad plaču nad sudbinom države? đevojka apsolutno nikakve veze sa SPC nema. smeta Pipunu i ekipi jer voli Crnu Goru, i sad je ona šta? za Srbiju?

    Тapatalk
    Dragi Autlajn, čini mi se da se ne razumijemo.

    Upravo smo vidjeli ministarku vlade ove države, kako sa Premijerom i ministrom finansija na službenom putu obilazi manastire SPC i ljubi ruke popovima SPC.
    Podsjetnik, vlada nam je ispregovarana u kriptama manastira, posredstvom mitropolita SPC i sačinjavaju je ljudi rodbinski i ideološki bliski SPC.

    I ti pokušavaš da me ubijediš da (jedino) ona nema veze sa SPC?
    In vino veritas

  13. #15037
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Država nema moral i duhovnost.
    Oni predstavljaju državu. Nažalost.
    In vino veritas

  14. #15038
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Oće li sa novim direktorima na odmor u školu đeca morati na litije? Jedan krug oko škole umjesto užine, pa nazovu litijica? Vidim da su uglavnom takve direktore poperili. A izbacili onu nesretnicu iz Bara ka dimnu zavjesu i da se napokon dogodi slučaj da "nije URA dala".
    Mada je razlog za smjenjivanje komedija. Ne smetaju ode ratnom zločincu, no neke lingerie fotke. Vidite i u crkvi postoje različiti pravci mišljenja. Takve fotke bi Kačavenda vjerovatno osudio kao previše konzervativne, a ovamo Bratićkoj opcesne. A đeneral Mladić naravno nije opcesan. Tu je na istoj talasnoj kao i ova blečka iz Bara, no ne smije nesretnica da pisne mili vozač i obezbjeđenje.

  15. #15039
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Ali, najkomičnije je što se sad čudimo ovome. Nismo znali, bili upozoreni. Šokirani smo ko je i šta je Vesna Bratić (ali i ostala bratija u vlasti).

    Samo su nam tad objašnjavali da su to samo privatni stavovi prije stupanja na javnu funkciju (iako je dotična zbog njih zaslužila metlu i sa državnog univerziteta), a drugo su djela.

    In vino veritas

  16. #15040
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Oni predstavljaju državu. Nažalost.
    Zamisli, imaju i fiziološke potrebe. Idu wc.
    Smije li to neko ko "predstavlja" državu?

    U nekim gradjanskim državama predsednici se zaklinju nad biblijom. Obama se zakleo čak na dvije bi lije.
    Jel to duhovno i moralno posrnuće USA?

  17. #15041
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    ođe što god da napišeš ili si za DPS ili za Crkvu. nema trika da može bit neka drugačija situacija.

    inače, Vijesti i dalje uredno ćute o KCCG. prilično uspješno uništavanje ustanove koja je već klimava bila. prije no što skočite kako sam za DPS, roditelje ne mogu zakazati nego sve moram privatno jer doktora nema

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #15042
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,897
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Pored vijesti da nam je Milo pored toga sto je potvdjeno krijumcario cigarete i kriminalac, jos i marioneta, pa onda katnic i stankovic isplatili pola miliona bez pravnog sonova, ovdje se ljudi bave slikama sa instagrama premijera i ide li da poljubi nekog popa u ruku, i onda se pitamo zasto nam je drzava ovakva, spdrnja...

  19. The Following 2 Users Say Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  20. #15043
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,897
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ođe što god da napišeš ili si za DPS ili za Crkvu. nema trika da može bit neka drugačija situacija.

    inače, Vijesti i dalje uredno ćute o KCCG. prilično uspješno uništavanje ustanove koja je već klimava bila. prije no što skočite kako sam za DPS, roditelje ne mogu zakazati nego sve moram privatno jer doktora nema

    Тapatalk
    Nema jer idu u inostranstvo ili u privatnike, a da ne kazem da ne mozes normalno nista odraditi sto neces da castis, ali to nema veze sa ovom vlascu, takav sistem je postavljen od prethodne vlasti, dje je bilo kad cekas u red izadje doktor i samo kaze "ajmo ovi sa kesama i poklonima prvo, pa onda ovi zakazani" e to je vazda tako bilo i sad krivi su ovi sto su dosli na takav nakazni sistem, plus je korona, ali najlakse je rec kakvi su ovi novi sve unistise...

  21. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  22. #15044
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Sve ispod 50% podrske dps-u je sramota za ovo drustvo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije sramota za ovo društvo ispod 50 % za DPS , već je sramota glasati za DPS.
    Za DPS mogu glasati samo ljudi bez stida , srama i obraza , ljudi kojima ništa nije sveto i koji bi i rođenu majku prodali.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  23. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:


  24. #15045
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Zamisli, imaju i fiziološke potrebe. Idu wc.
    Smije li to neko ko "predstavlja" državu?

    U nekim gradjanskim državama predsednici se zaklinju nad biblijom. Obama se zakleo čak na dvije bi lije.
    Jel to duhovno i moralno posrnuće USA?
    Za slučaj da si i ti kao Tamara pao s Marsa, slijedi objašnjenje u par rečenica. Elem, SPC je para-politička organizacija, finansirana novcem države Srbije, za interese države Srbije, kao logistički i ideološki instrument u ostvarivanju ciljeva "srpskog sveta", država u državi, koja djeluje van pravnog okvira Crne Gore. To je organizacija koja je uzurpira crnogorske crkve i zemljište, huška i širi nacionalizam, vjersku i nacionalnu netrepeljivost i koja, aj da budem politički korektan, ima značajan uticaj u vlasti.

    Tako da, dozvoli da ne posmatram posjetu hramovima pod upravom SPC kao mjesto za molitvu i približavanje Bogu, već za ono što faktički i jeste.

    I drago mi je da si stavio znak jednakosti između nuždenja (što bi rekli Buksovci) i odlaska u crkve (SPC). To se i dešava kad toliko vulgarizuješ religiju i državnu politiku, pa se onda ovako simbolički omakne.

    Naravno, legitimno je ljubiti ruke i noge popovima. U Iranu i S. Arabiji je, recimo, šerijat dio pravnog uređenja tih država, pa su javno kamenovanje i bičevanje legitimni dio kazneno-popravnog sistema, a ajatolah ključna poltička figura. Samo što je to, kao što rekoh, civilizacijsko i moralno dno kace.
    In vino veritas

  25. #15046
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,771
    Thanks Thanks Received 
    4,107
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    To je samo tvoje mišljenje. I imaš pravo na njega. Ali ostale zabolje za to što ti misliš o SPC.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  27. #15047
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Nije sramota za ovo društvo ispod 50 % za DPS , već je sramota glasati za DPS.
    Za DPS mogu glasati samo ljudi bez stida , srama i obraza , ljudi kojima ništa nije sveto i koji bi i rođenu majku prodali.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Za sadašnju vlast mogu glasati samo tvrdi srpski nacionalisti, koji se klanjaju ratnim zločincima, koji bi rođenu djecu rado poslali kod Kačavende i Pahomija da ih malo "pričeste". Zvuči lijepo, zar ne?

    Naravno da ni jedno ni drugo nije tačno, srećom po nas, samo si ti malo na masu probio. Al eto, da vidiš kako to zvuči kad se spakuje za drugu stranu.

  28. #15048
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ođe što god da napišeš ili si za DPS ili za Crkvu. nema trika da može bit neka drugačija situacija.

    inače, Vijesti i dalje uredno ćute o KCCG. prilično uspješno uništavanje ustanove koja je već klimava bila. prije no što skočite kako sam za DPS, roditelje ne mogu zakazati nego sve moram privatno jer doktora nema

    Тapatalk
    Možda ne možeš zakazati pregled jer si Crnogorac. Vidi da napišeš kolumnu o tome, CdM sad sve objavljuje, ne pita za sitnicr kao što su ime, dokazi i skučne gluposti.

    Čuš, "uništava KBC" žena

  29. #15049
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Dodje milojko iz japana i za 6mjeseci nabavi telefone svih popova u cg…
    A ti gospodarov ne mozes posle 30god ljubljenja g...

  30. The Following 2 Users Say Thank You to irriducibili91 For This Useful Post:


  31. #15050
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Za slučaj da si i ti kao Tamara pao s Marsa, slijedi objašnjenje u par rečenica. Elem, SPC je para-politička organizacija, finansirana novcem države Srbije, za interese države Srbije, kao logistički i ideološki instrument u ostvarivanju ciljeva "srpskog sveta", država u državi, koja djeluje van pravnog okvira Crne Gore. To je organizacija koja je uzurpira crnogorske crkve i zemljište, huška i širi nacionalizam, vjersku i nacionalnu netrepeljivost i koja, aj da budem politički korektan, ima značajan uticaj u vlasti.

    Tako da, dozvoli da ne posmatram posjetu hramovima pod upravom SPC kao mjesto za molitvu i približavanje Bogu, već za ono što faktički i jeste.

    I drago mi je da si stavio znak jednakosti između nuždenja (što bi rekli Buksovci) i odlaska u crkve (SPC). To se i dešava kad toliko vulgarizuješ religiju i državnu politiku, pa se onda ovako simbolički omakne.

    Naravno, legitimno je ljubiti ruke i noge popovima. U Iranu i S. Arabiji je, recimo, šerijat dio pravnog uređenja tih država, pa su javno kamenovanje i bičevanje legitimni dio kazneno-popravnog sistema, a ajatolah ključna poltička figura. Samo što je to, kao što rekoh, civilizacijsko i moralno dno kace.
    Kako ovim borcima za prava i slobode smeta ljubljenje ruke sveštenicima Vidiš da je ljudima prosto neprihvatljivo da im ministar bude vjernik. Tačka.

    Smeta li vam tako i kod katolika? Ljubljenje u ruku je i kod njih uobičajeno. Ne sjećam se da vam se toliko gadilo kod hrvatskih članova prethodne vlade.

    Smeta li vam muslimansko metanisanje i klanjanje čelom do poda? Ne sjećam se da ste bili tako osjetljivi na religioznost muslimanskih članova prethodne vlade.

    Kakva je ovo gomila licemjerja i šovinista koje slušamo zadnjih mjeseci da se bore za "građansku svijest" pa to je nevjerovatno. Takva kolekcija ne ispuzi ispod kamena kad ga podigneš.

  32. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


Page 602 of 1249 FirstFirst ... 1025025525925985996006016026036046056066126527021102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •