Page 149 of 1249 FirstFirst ... 49991391451461471481491501511521531591992496491149 ... LastLast
Results 3,701 to 3,725 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3701
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    U smislu zakona nije isto nosenje i isticanje zastave. Tako da policija nije reagovala na nosenja srpskih, hrvatskih, albanskih, americkih... zastava vec samo na slucajeve kada je strana zastava istaknuta od nn lica na nekom objektu i sl. U konkretnom zena je posla i istakla zastavu na tursku tvrdjavu za koju neki ljubitelji bajki i basni vele da je Nemanjin grad. Nevezano sta ko misli o zakonu nego cisto da se razrijese nedoumice. Tako da niko nije isticao hrvatsku zastavu na neku zgradu i sl vec je na ramena nosena sto je na slici i prikazano pa s tim u vezi nije ni proceuiran kao sto niko nije procesuiran ko je nosio srpske zastave a nanosali su ih se u zadnje vrijeme kao iko.

    Edit. Odoh da otvorim mail mozda je ko vakcinu poslao nekakva me prehlada uhvatila
    Last edited by Rodion Romanovich; 19-01-21 at 22:28.

  2. #3702
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kako sam mogao da ugrozim kada su litije prekinute sa pojavom prvih zaraženih polovinom marta? Nisam te razumio? Ponovo su obnovljene kada smo postali korona free zemlja i tada je sve bilo čisto. Ti si prespavao izgleda prošlu godinu ili si ostarao čim se ne sjećaš svojih stavova od mnogo godina ranije, pa se pereš kroz postove kako si veliki demokrata u odnosu na nas "stare liberale".
    Ajde se sjeti malo kad su prekinute kad su nastavljanje i jesu li bile kad su bili zabranjeni epedemioloski skupovi, a koji su moji stavovi???
    Oces I ti kao Hel da tvrdis nesto pa kad treba dokazati da pobjegnes

  3. #3703
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Gadluk druže.
    Na koju ti se zastavu najviše gadi, crnogorsku ili hrvatsku? Ili ti se možda na popove CPC gadi? Možda ti se gadi na Cetinje sveukupno.

    Ima li moderatora da briše postove ovoga kretena?

  4. #3704
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstо Zrnov Popović View Post
    Na koju ti se zastavu najviše gadi, crnogorsku ili hrvatsku? Ili ti se možda na popove CPC gadi? Možda ti se gadi na Cetinje sveukupno.

    Ima li moderatora da briše postove ovoga kretena?
    Reče čovjek sa avatarom fašističkog saradnika i plaćenika

  5. #3705
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Reče čovjek sa avatarom fašističkog saradnika i plaćenika
    Imaš pravo, SKOJ.

    Directore izvini, samo nastavite sa vrijedjanjem onoga što si počeo da vrijedjaš u citiranom postu. SKOJ me je podsjetio da ne treba da te opominjem zbog tvojeg ponašanja... jer je ipak ovo nova Crna Gora na koju se moramo privikavati.

  6. #3706
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Reče čovjek sa avatarom fašističkog saradnika i plaćenika
    rece covjek koji ne odgovara na par pitanja odje nego je samo pobjegao,
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #3707
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ajde se sjeti malo kad su prekinute kad su nastavljanje i jesu li bile kad su bili zabranjeni epedemioloski skupovi, a koji su moji stavovi???
    Oces I ti kao Hel da tvrdis nesto pa kad treba dokazati da pobjegnes
    Prekinute se polovinom marta. Đe si vidio da ja bježim? Od koga, od čega? Sam si se prosuo i tražiš od mene da se sjetim kada su prekinute? Prekinute su polovinom marta, nastavljene neđe početkom ljeta kada je obznanjeno da smo korona free država.

  8. #3708
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Reče čovjek sa avatarom fašističkog saradnika i plaćenika
    Rece covjek koji se posvetio afirmaciji dokazanog koljaca popa Mace koji je cak i Seselju zlocinac osim Skoju koji prema njemu gaji neku posebnu vrstu emocije.

    Inace ovdje se gaji od par propagandista poseban vid komunikacije koji ide sa par teze koja obavezno sadrze falsifikovanje istorije, pa onda nacionalisticke floskule, nakon odgovora na koje oni ne umiju smisleno parirati ide skandalizovanje oko toga jer su oni zaboga za gradjansku drzavu i pomirenje dje im se pridruze postpejdovci potpuno zanemarujuci sto su oni sa kojima se ojkaju pokretaci cijele price te im se smisljeno uvaljuje identifikovanje DPS, svakog lopovluka ili korupcije za nacionalnim bicem Crnogoraca nakon cega krece serijal losih posalica i stereotipnih mimova made in IN4S i farma propagandista i obavezno dodavanje da je neko placen!? za pisanje komentara ili glasac DPS... Uglavnom u tome se sastoji diskusija ovdasnjih pregalaca.
    Last edited by Rodion Romanovich; 19-01-21 at 23:05.

  9. #3709
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Prekinute se polovinom marta. Đe si vidio da ja bježim? Od koga, od čega? Sam si se prosuo i tražiš od mene da se sjetim kada su prekinute? Prekinute su polovinom marta, nastavljene neđe početkom ljeta kada je obznanjeno da smo korona free država.
    i hoces da kazes da se nijesu krsile mjere koje su tada bile propisane od strane nadlezne institucije??? u cem da se kladimo da jesu? smijes li
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #3710
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstо Zrnov Popović View Post
    Na koju ti se zastavu najviše gadi, crnogorsku ili hrvatsku? Ili ti se možda na popove CPC gadi? Možda ti se gadi na Cetinje sveukupno.

    Ima li moderatora da briše postove ovoga kretena?
    Gadi mi se licemjerstvo zbog privođenja. Nešto si nervozan, vidiš da niko ne ferma 2% tvoje pisanje i veličanje fašističkih saradnika, prosuli ste se sa vašom promašenom politikom i razumijem takvu frustraciju, čak i kada se upućuju uvrede. Sve je lako preko tastature. Inače, ne gadi se meni nijedna zastava kao tebi. A popovi NVO CPC me ne zanimaju.

  11. #3711
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,678
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,647
    Thanked in
    4,661 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Izgleda policija nije vidjela strane zastave na Cetinju kad je bio skup nvo.
    potpuno su mi nebitne zastave, oni koji se na to pale neka ih vade iz frižidera jer su im preče one no bolji život. drago mi je samo što neke stvari izlaze na vidjelo sad. valjao je Dritan u avgust, sad im ne valja. a i drago mi je što se pripadnici plemena, sa obje strane svakako, pale na iste priče dosadno mi bi večeras pa prelistah ove stranice te aktuelne teme komentarišu kao i komentare ispod objava kako njihovih tako i od portala. zaključak je da je ovima odje dobro kako zaslužuju

    Tapatalk
    Last edited by outline; 19-01-21 at 23:09.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  13. #3712
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Prekinute se polovinom marta. Đe si vidio da ja bježim? Od koga, od čega? Sam si se prosuo i tražiš od mene da se sjetim kada su prekinute? Prekinute su polovinom marta, nastavljene neđe početkom ljeta kada je obznanjeno da smo korona free država.
    jesi bio odje , treba li da pitam kad je bilo?? jesmo tada bili korona free???
    i ko se sada prosipa druze, ja mozda starim ali izgled bolje pamtim od vas mladjih
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...lija-ostroskog
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #3713
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    i hoces da kazes da se nijesu krsile mjere koje su tada bile propisane od strane nadlezne institucije??? u cem da se kladimo da jesu? smijes li
    Čekaj, reče li ti da sam ja ugrožavao druge time što sam išao na litije? Može li dokaz takve tvrdnje ili po starom običaju migoljiš drugim stvarima i pozivanjem na klađenje? Umjesto da fino kao muškarac priznaš da si se prosuo pokušajem predstavljanja mog učestvovanja na litijama kao epidemiološkog rizika u vrijeme kada nije bilo oboljelih u CG, ti sad prebacuješ loptu na dokazivanje kršenja mjera. Brale nemoj meni te fore.

  15. #3714
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Gadi mi se licemjerstvo zbog privođenja...
    Tako reci, to je drugo.

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nešto si nervozan, vidiš da niko ne ferma 2% tvoje pisanje i veličanje fašističkih saradnika, prosuli ste se sa vašom promašenom politikom i razumijem takvu frustraciju, čak i kada se upućuju uvrede. Sve je lako preko tastature. Inače, ne gadi se meni nijedna zastava kao tebi. A popovi NVO CPC me ne zanimaju.
    A što bi bio nervozan? Krsto ja fašistički saradnik bio dok su trajale "lijeve greške" po Crnoj Gori. Tako je spasio Crnogorce od ubica i od italijanske odmazde. A već 1943-e je posla svoje vojnike u partizane. Možete ga i ti i SKOJ nazivati "fašističkim saradnikom" do mile volje, ali mu ne možete oduzeti da je bio ČOVJEK, što se u to vrijeme za malo koga moglo reć.
    Last edited by Krstо Zrnov Popović; 19-01-21 at 23:16.

  16. #3715
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    jesi bio odje , treba li da pitam kad je bilo?? jesmo tada bili korona free???
    i ko se sada prosipa druze, ja mozda starim ali izgled bolje pamtim od vas mladjih
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...lija-ostroskog
    Crna Gora od 3 maja nije bilježila nijedan slučaj obolijevanja i nakon 3 nedjelje je proglasila da smo prva zemlja koja nema oboljelih. 12 maja je bila ova litija(za.nikšićane je to važan datum zbog Sv Vasilija). Nije bio momenat da se ljudi masovno okupe ali nije bilo ni širenja nakon ovoga, tek kasnije
    Last edited by Director; 19-01-21 at 23:17.

  17. #3716
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Čekaj, reče li ti da sam ja ugrožavao druge time što sam išao na litije? Može li dokaz takve tvrdnje ili po starom običaju migoljiš drugim stvarima i pozivanjem na klađenje? Umjesto da fino kao muškarac priznaš da si se prosuo pokušajem predstavljanja mog učestvovanja na litijama kao epidemiološkog rizika u vrijeme kada nije bilo oboljelih u CG, ti sad prebacuješ loptu na dokazivanje kršenja mjera. Brale nemoj meni te fore.
    drue prosipas se , evo sam ti dokazao da su litije postojale i kad su bili zabranjeni javni skupovi. a kasnije su bili ograniceni na 200 ljudi a znamo da je bilo vise uvijek.
    a ti si osudio kao neodgoovrno ponasanje takvo a onda rekao da si sam ucestvovao u iste.
    i hoces da kazes da to nije epidemioloski rizik???
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #3717
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Crna Gora od 3 maja nije bilježila nijedan slučaj obolijevanja i nakon 3 nedjelje je proglasila da smo prva zemlja koja nema oboljelih. 12 maja je bila ova litija(za.nikšićane je to važan datum zbog Sv Vasilija). Nije bio momenat da se ljudi masovno okupe ali nije bilo ni širenja nakon ovoga, tek kasnije
    ja te lijepo pitam jel tada bila zabrana okupljanja ili nije ??? ili za vas litijase zakoni ne vaze

    i jos da dodam od 25 mja smo postali zvanicno korona free zemlja , tada je posljedni pacijent izlijecen a 14 juna je opet usao irus u zemlju , i hoces da kazes da prije i poslije toga nije bilo litija, ja ne znam zasto samo ne uctis i pobjegnes kao Hell nego sam sebe ubjedjujes u lazi jer ostale ne mozes
    Last edited by lepetanac; 19-01-21 at 23:26.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #3718
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstо Zrnov Popović View Post
    Tako reci, to je drugo.


    A što bi bio nervozan? Krsto ja fašistički saradnik bio dok su trajale "lijeve greške" po Crnoj Gori. Tako je spasio Crnogorce od ubica i od italijanske odmazde. A već 1943-e je posla svoje vojnike u partizane. Možete ga i ti i SKOJ nazivati "fašističkim saradnikom" do mile volje, ali mu ne možete oduzeti da je bio ČOVJEK, što se u to vrijeme za malo koga moglo reć.
    Tako meni isto pričaju i za Dražu i njegove saradnike. Da se razumijemo, ja poznajem i one koji su slične ostrašćenosti za kraljevom vojskom, potpuno su kao ljudi ok, mada ja imam lično averziju prema svemu tome čemu su oni naklonjeni, a slična je priča i prema ovome kojeg pominješ. Mislim da nismo svjesni koliko je nas u CG koštalo to posmatranje crno/bijelo. I ja sam nerijetko sklon tome ali opet nije da ne prihvatam da čujem od tebe ili drugih i tu "stranu medalje". Da li si ti svjestan kakva smo mi sirotinja bili od berlinskog kongresa pa sve do minimum polovine pedesetih godina prošlog vijeka? Duvan i so su nam bile jedine izvozne sirovine i to malo ruda... Brate, ja bi najradije da nije bilo Karađorđevića, bjelaša, zelenaša, četnika, jednostavno nam je istorija tih zadnjih 120 godina samo pakao... nema sreće od toga. Jednostavno je nekome bio interes odavno da budemo podijeljeni kako bi nas lakše eksploatisali kada nismo sami mogli ništa...

  20. #3719
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    potpuno su mi nebitne zastave, oni koji se na to pale neka ih vade iz frižidera jer su im preče one no bolji život. drago mi je samo što neke stvari izlaze na vidjelo sad. valjao je Dritan u avgust, sad im ne valja. a i drago mi je što se pripadnici plemena, sa obje strane svakako, pale na iste priče dosadno mi bi večeras pa prelistah ove stranice te aktuelne teme komentarišu kao i komentare ispod objava kako njihovih tako i od portala. zaključak je da je ovima odje dobro kako zaslužuju

    Tapatalk
    Imaš pravo, ajmo više o cijenama patljidžana, krtole i pamidore, a manje o dogadjajima sjutra (o prepisivanju crnogorskih istorijsko/kulturnih dobara Srpskoj Crkvi). Prioriteti su prioriteti.

  21. #3720
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,860
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Kolege,

    već par stranica vam je offtopic, podijeliće vam se infrakcije čim na Zvončica dođe, osim ako se ne desi čudo.
    Cilj je bio da takve teme i nastavak diskusije prebacite na fleksibilniju temu: https://forum.cdm.me/showthread.php?...-svakodnevnica

    Ovdje se moramo držati Vlade CG.

    BTW. Okupljanja koja je pravila crkva su masakrirala narod sa koronom. Moje skromno mišljenje. Moj slučaj je iz zgrade, čovjek otišao na sahranu Amfilohija, vratio se i "iskasapio" čitav ulaz. Rezultat 3 umrlih iz ulaza i još plus taj čovjek 45. godina. Za dalje ne znam. I mene su zarazili, a vodim računa o higijeni i svemu. Nisam imao problema sa plućima, ali sam imao temperaturu, bolove, trombove, gubitak čula... Ko je kome prenio, zarazio, pa čak i ubio, malo tih ljudi o tome razmišlja jer što bi razmišljali kad vjeruju da ih molitva spašava od virusa ili kad se pričeste.
    Okupljanja su sve vrijeme bila zabranjena, pa tako i litije nego nije ih brigalo tada zato i potencijalne žrtve.
    Last edited by mneonly; 19-01-21 at 23:31.
    Love, peace and respect.

  22. #3721
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,678
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,647
    Thanked in
    4,661 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Quote Originally Posted by Krstо Zrnov Popović View Post
    Imaš pravo, ajmo više o cijenama patljidžana, krtole i pamidore, a manje o dogadjajima sjutra (o prepisivanju crnogorskih istorijsko/kulturnih dobara Srpskoj Crkvi). Prioriteti su prioriteti.
    svako ima svoje prioritete. tebi su ove nebitne teme, meni je mnogo važnije da ova rupa krene naprijed, bar milimetar. no dobro, sad se opet nešto brani, razumijem te

    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #3722
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Tako meni isto pričaju i za Dražu i njegove saradnike. Da se razumijemo, ja poznajem i one koji su slične ostrašćenosti za kraljevom vojskom, potpuno su kao ljudi ok, mada ja imam lično averziju prema svemu tome čemu su oni naklonjeni, a slična je priča i prema ovome kojeg pominješ. Mislim da nismo svjesni koliko je nas u CG koštalo to posmatranje crno/bijelo. I ja sam nerijetko sklon tome ali opet nije da ne prihvatam da čujem od tebe ili drugih i tu "stranu medalje". Da li si ti svjestan kakva smo mi sirotinja bili od berlinskog kongresa pa sve do minimum polovine pedesetih godina prošlog vijeka? Duvan i so su nam bile jedine izvozne sirovine i to malo ruda... Brate, ja bi najradije da nije bilo Karađorđevića, bjelaša, zelenaša, četnika, jednostavno nam je istorija tih zadnjih 120 godina samo pakao... nema sreće od toga. Jednostavno je nekome bio interes odavno da budemo podijeljeni kako bi nas lakše eksploatisali kada nismo sami mogli ništa...
    Ne znam da li si neupućen ili se samo praviš da misliš da Draža Mihajlović i Krsto Popović jesu isto. U CG nije bilo Draže, već njegovi ljudi koji su se ogriješili o ljudski rod raznim zločinima po sjeveru. Nije razlika izmedju četničkog i zelenaškog pokreta bila samo u zločinima (mnogo kod četničkog pokreta i NIJEDNOG kod zelenaškog), nego i u odnosu prema partizanima, nijesu zelenaši zajedno sa Njemcima ginuli da bi na Neretvi satrli partizane, već upravo zbog toga bili uhapšeni, jer nijesu šćeli to da rade!

    Uporedjivati četnike sa zelenašima može samo neko ko je neznaven ili NEDOBRONAMJERAN.

    P.S. Još nijesam ni govorio o tome da su se četnici borili da Crna Gora NESTANE!
    Last edited by Krstо Zrnov Popović; 19-01-21 at 23:35.

  24. The Following User Says Thank You to Krstо Zrnov Popović For This Useful Post:


  25. #3723
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    U smislu zakona nije isto nosenje i isticanje zastave. Tako da policija nije reagovala na nosenja srpskih, hrvatskih, albanskih, americkih... zastava vec samo na slucajeve kada je strana zastava istaknuta od nn lica na nekom objektu i sl. U konkretnom zena je posla i istakla zastavu na tursku tvrdjavu
    Ha ha ha ha..a ne može ovo zaista
    Gdje si ti u zakonu pročitao razliku izmedju nošenja i isticanja?
    Jel ono u Tuzi nedavno bilo isticanje ili nošenje, kad je Djelošaj prijetio i kaznama za one koji ne istaknu albansku zastavu?

    Znači ne smije se poći na tursku tvrdjavu sa tudjom zastavom, al se smije pred dvor Petrovića i skupštinu.
    Bruka što pričaš.

  26. #3724
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    drue prosipas se , evo sam ti dokazao da su litije postojale i kad su bili zabranjeni javni skupovi. a kasnije su bili ograniceni na 200 ljudi a znamo da je bilo vise uvijek.
    a ti si osudio kao neodgoovrno ponasanje takvo a onda rekao da si sam ucestvovao u iste.
    i hoces da kazes da to nije epidemioloski rizik???
    Ja sam osudio okupljanje na sahrani, đe je bio očigledan primjer kršenja mjera. Litije ne osuđujem jer su se u Podgorici dešavale mjesecima prije korone. Sa druge strane, ti si se prosuo misleći da su litije se održavale tokom zabrana, pa sada se vadiš na ovo iz Nikšića. Jasno je da je nikšićanima i svim pravoslavcima Sv. Vasilije posebno važna ličnost i dan kada masovno izađu. Tako je decenijama. Ovdje jeste postojao rizik ali je bila druga nedjelja bez registrovanih slučajeva korone, pa su ljudi oslobođeni spontano izašli. Imaš li dokaz da je bilo registrovanih slučajeva nakon ove sporne litije?
    Dakle, đe je dokaz da sam bio epidemiološki rizičan učestvovanjem na litijama?

  27. #3725
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Posto te kvotuju, a da ne ulazimo u to jesam li pobjegao ili ne. Ja nemam namjeru vise da etiketiram kao ti jer bih tvoju "bespotednu borbu" morao nazvati onim sto jeste, a to bi ispalo bezveze.
    Ali ne moramo bivse SDP borce da sad izjednacavamo sa borbom protiv rezima.
    Pa neka sam strumpf za trobojkom. Svescemo ga na jako lican nivo, ali to sto te ignorisem ne znaci da mi je tesko da ga spustim na licni nivo opet.

Page 149 of 1249 FirstFirst ... 49991391451461471481491501511521531591992496491149 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •