Page 356 of 1249 FirstFirst ... 256306346352353354355356357358359360366406456856 ... LastLast
Results 8,876 to 8,900 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8876
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ja evo napisah, probali da zaustave to auto, pošto njima ne znači ništa CG tablica sama po sebi. To što ja čuh, za tim autom je bila raspisana potraga odmah nakon incidenta, jer se nije zaustavio na znak policajca.

    Kad zvanično ide auto pod pratnjom, javlja se Motorolom dokle je, da se spreme jedni, drugi, treći za prolazak štićene ličnosti. Postoji čitav sektor policije koji samo to radi.

    Ovaj je vozio kao civil.



    Ovo je možda po njegovom "vozač štićene ličnosti" kao što bi i ja bio kad bi vozio tu curu. Ali njegovo vozilo nije vozilo pod pratnjom, niti je ispoštovano ijedno pravilo službe.

    Ili ono...kad je protest, litija, čuda - čim vidimo crno auto, bježi, jer ima brat pravo da gazi.
    Sta naprica to. Vozio kao civil. Pa njegove kolege onda kao civili svaku noc prate sina ivice stankovica i ne jebu zivu silu. Da, sin je jos uvijek ima.
    Pa sto ne rekose kad su mlatili onoga u budvu da su mu pajtasi, a ne policijska pratnja jer su se na znacke pozvali pred tuzilastvom.
    Cujes civil....
    Jeste nije imao sta da radi taj dan pa odoh sa premijerovom cerkom na kafu
    Last edited by Hell Raiser; 08-04-21 at 17:36.

  2. #8877
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Pripremi se za tuzilacke zakone pa ces vidjet koliko ovaj cirkus moze da traje... tek je poceo...
    Cu pripremi se za tuzilacke zakone

    Pa ja sam prvi kritikovao onu sprdnju koju su napravili od "zakona" i kazao da ce da potrose par mjeseci zbog svoje gluposti i neznanja i govorio sta treba da urade da bi bilo smisleno i oko cega se ovih dana dogovaraju. Dakle, cirkusanti su potrosili dva mjeseca a da su slusali vec bi bilo gotovo. To je ta "priprema". Znaci ja ih molim da vladaju i sprovode zakone i postoju proceduru a oni nece. Ja mislim da ovaj slucaj se nije desio. Sad mi lik govori "pripremi se" a pacurlija dosla na ono sto sam im govorio. Samo da se ne vrate na ono sta su i prije znali kva, kva, kva...

    Edit. Da, jos su me tad agitpropovi vlasti optuzivali da histerisem, da se uplasio promjena i slicne nonsense iz njihovog propagandistickog vokabulara. Sad je ono sto sam govorio OK. Jel OK? Sa vama se nikad ne zna.
    Last edited by Rodion Romanovich; 08-04-21 at 17:41.

  3. #8878
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    507
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    A vidje li primorje, ljudi spavaju po kolima. Odlicna poruka za turiste.

    Od ovakvih stvarno treba cuvati drzavu.
    Ima li novijih informacija Pg-Ct-Bd-Ko?
    Jesu li i dalje blokade?

  4. #8879
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Cek hoces to da kazes da treba da psiholog porazgovara sa porodicama bivsih dps funkcionera, jer ko zna sta moze da ih saceka....
    Vala ti je stav.....
    Hoces da kazes da kad ti dodjele zastitu ne upute te u protokole i procedure?!

    Vala i vama stav.

    Nisam ja rekla da je suze pustila no premijer. Sav se nasjekira, poceo da prijeti naravno da mu treba psiholoska pomoc. Ne pomaze mu rakija ociglednio. No sto ces kao ni smo u srednjem vijeku i rijec psiholog psihijatar su zabranjene.

    Mada mozda moze u njegovon slucaju neki pop.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  5. #8880
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by claudiocaniggia View Post
    Ima li novijih informacija Pg-Ct-Bd-Ko?
    Jesu li i dalje blokade?
    Iskreno ne znam, do 17h su bile blokade.

  6. #8881
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    507
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Iskreno ne znam, do 17h su bile blokade.
    Dobih sad AMSCG, sve i dalje blokirano, plus kružni tok u Radanovićima

  7. #8882
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ja evo napisah, probali da zaustave to auto, pošto njima ne znači ništa CG tablica sama po sebi. To što ja čuh, za tim autom je bila raspisana potraga odmah nakon incidenta, jer se nije zaustavio na znak policajca.

    Kad zvanično ide auto pod pratnjom, javlja se Motorolom dokle je, da se spreme jedni, drugi, treći za prolazak štićene ličnosti. Postoji čitav sektor policije koji samo to radi.

    Ovaj je vozio kao civil.



    Ovo je možda po njegovom "vozač štićene ličnosti" kao što bi i ja bio kad bi vozio tu curu. Ali njegovo vozilo nije vozilo pod pratnjom, niti je ispoštovano ijedno pravilo službe.

    Ili ono...kad je protest, litija, čuda - čim vidimo crno auto, bježi, jer ima brat pravo da gazi.
    Vidjeh sad. Ako je to tacno da nije stao policiji, prijatno...

    Ako je tacno

    U stvari kcerka je ronila suze jer je vozac ugrozio.

    Ka nasa posla ne znaju se procedure.



    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  8. #8883
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ja mislio da se zezate da je sve blokirano po državi kad ono stvarno tako. a sve to zbog ničega. užasno, kakva gomila budala živi ođe
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #8884
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne, brate. glup sam ti ja za to. pa ja kažem. kad je ljetos policiija ničim izazvana mlatila narod po Budvi tad se za ove od danas poštovao zakon a za one od ponedeljka policajci su bili sve i svašta. više od pola godine kasnije, komitama su sad policajci izdajnici a DFovcima čuvari reda i mira

    Тapatalk
    Ja neesto ne vidjeh da policija bije gradjane po ulica, ili ljude koji mirno sjede u basti kafica pendrekom u vuGla, ili da se ubaca suzavac u salu na trening klinaca iz cista mira, ka u Budvu sto je bilo.
    Poredis neuporedivo, ne zajebavaj srece ti.
    Forever young, i want to be forever young

  10. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  11. #8885
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    A da malo ga izguglas prije nego olako das strucno misljenjesticena licnost je kao napad na drzavu.vozac je naoruzan i pripadnik je uprave policije sektora za zastitu licnosti i objekata .tu policiju iliti prasinare, na koje mislis da su ga zaustavljali,moze da izuje iz cipela jer je po cinu iznad njih.
    jedan primjer, kad se ivica stankovic(sticena licnost) vracao iz ulcinja sluzbenim kolima, kad je bio presjednik viseg suda,nasao se jedan barski bistrov koji mu se kolima unosio blokirao put prijetio mahao i glumatao budalu.nije ni do bara stigao,inteventna ga je blokirala i trenutno spratila u spuz na ladjenje od 6 mjesececi.sudija radomir ivanovic imao slicnu situaciju ispred art caffea i pa su jednog toloskog ladili 36 sati u betonjerku.tako da nije pitanje je li kriv vozac sto je probio blokadu.pitanje je sta dvije budale imaju da skacu na sluzbeno auto.
    Kukuuu...

    Aj ti meni sad objasni kojeg je sektora pripadnik. Taj pripadnik ima Motorolu, ima mogućnost da se najavi, ne rizikuje život štićenog lica i opreme bez velike muke. Bukvalno je sve pogrešno uradio.

    Pazi sad ovo, kad je već došao u gungulu, ako su lupali po autu, probali da otvore - vjerovatno bi i ja dao gas, pa da su mi ovi okolo iz kuće, a u autu ne ćerka od Krivog, nego ćerka od Šešelja.

    Ali sve što je do tad uradio je propast od procjene. Ni policajci, ni nekakvi protestanti, nisu dužni da budu vidoviti ko je u kojem autu, i da glavom plate ako je slučajno u neobilježenom autu član porodice nekog funkcionera.

    Ponavljam, auto sa CG tablicama ne znači nikome ništa.

    Vozilo pod pratnjom je vozilo kome je dodijeljena pratnja policijskih ili vojnih vozila kad daju posebne zvučne i svjetlosne znake. Kao vozilo pod pratnjom smatra se i samo policijsko ili vojno vozilo kad daje posebne zvučne i svjetlosne znake.

    Posebni svjetlosni i zvučni znaci vozila pod pratnjom su crveno i plavo trepćuće svijetlo koja se naizmenično pale (u daljem tekstu: crveno i plavo svijetlo) i zvučni znak promjenljive frekvencije (u daljem tekstu: sirena).


    Izuzetno od stava 1 ovog člana, vozilo pod pratnjom može davati samo posebne svjetlosne znake bez sirene, ako je omogućena dovoljna vidljivost tog vozila i bezbjednost učesnika u saobraćaju, osim kad se vozilo pod pratnjom kreće brzinom većom od dozvoljene na tom dijelu puta.
    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sta naprica to. Vozio kao civil. Pa njegove kolege onda kao civili svaku noc prate sina ivice stankovica i ne jebu zivu silu. Da, sin je jos uvijek ima.
    Pa sto ne rekose kad su mlatili onoga u budvu da su mu pajtasi, a ne policijska pratnja jer su se na znacke pozvali pred tuzilastvom.
    Cujes civil....
    Jeste nije imao sta da radi taj dan pa odoh sa premijerovom cerkom na kafu
    Vozio, vozio! U smislu da je za policiju i civile to auto tek još jedno auto u saobraćaju, bez ove gore signalizacije, jadan ne bio.

  12. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  13. #8886
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Nenajavljena blokada jedne od najprometnijih raskrsnica u državi izazvala je ogromne probleme brojnim građanima Tivta, Kotora i Krtola a koji su zbog toga kasnili na posao ili djecu nisu mogli dovesti iz škole
    zamisli ne možeš đecu iz škole da dovedeš zbog debila. treba im šamare paliti zbog ovoga
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #8887
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default








    Promocija fasistickih pjesama ispred Vlade Crne Gore, valjda ce se prisutni clanovi parlamentarnih stranaka ograditi od ovoga.

    Glasnuce se Rasko sigurno sdp clanovi su na skupu bili.
    Budite relaksirani.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Joksim For This Useful Post:


  16. #8888
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Hoces da kazes da kad ti dodjele zastitu ne upute te u protokole i procedure?!

    Vala i vama stav.

    Nisam ja rekla da je suze pustila no premijer. Sav se nasjekira, poceo da prijeti naravno da mu treba psiholoska pomoc. Ne pomaze mu rakija ociglednio. No sto ces kao ni smo u srednjem vijeku i rijec psiholog psihijatar su zabranjene.

    Mada mozda moze u njegovon slucaju neki pop.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Koje protokole i procedure? Evo po vozacu vidimo te protokole i procedure.
    Evo ovaj gore tvrdi da je civil iako svi zamo da je policajac, a ti lagano provuce da je ona ga natjerala na ono.
    Sad su svi krivi ostali, a nije kriv sistem koji je napravio Veljovic. Sad ja treba da znam procedure i protokole ko da cu ja da vozim a ne obuceni policajac.
    A to pistanje Krivokapica je zato sto je prvi put osjetio kako se zivi u CG.
    Osjetili su i ovi koje branis... Evo vam ga mladji stankovic svaku noc po PG lokala. Zaletite se na auto u pratnji, pa mi opisite kako ste zavrsili.

  17. #8889
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    A da malo ga izguglas prije nego olako das strucno misljenjesticena licnost je kao napad na drzavu.vozac je naoruzan i pripadnik je uprave policije sektora za zastitu licnosti i objekata .tu policiju iliti prasinare, na koje mislis da su ga zaustavljali,moze da izuje iz cipela jer je po cinu iznad njih.
    Nije iznad njih. Nema to veze s vezom.
    Pripadnici policije koji obavljaju poslove zaštite ličnosti i objekata su isto policijski službenici kao i saobraćajci ili pozornici. I da imaju neki viši čini, to veze nema jer to su različite linije rade i nisu jedni drugima nadredjeni.

    No da ne dužim, ovo službeno vozilo treba da ima neku svjetlosnu signalizaciju, one blinkere, baš zbog ovakvih situacija. Vrlo je neodgovorno da se ne zaustavlja na znak saobraćajca.
    Bukvalno je izložio opasnosti štićenu ličnost i zbog toga bi morao snositi neke konsekvence.

    Moraće osvježiti i na planu tog profesionalizma u policiji.

    Ja bože sačuvaj da branim ovu rulju . Ni da se migrantima dijele državljanstva ne bi ovako arlaukali, zapomagali i bacali se pod na vozila.

    Ali što jes jes, ovdje se iz aviona vidi da je štićenu ličnost prije svega ugrozio onaj koji treba da je štiti.

  18. #8890
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Zna li se oće li DPS glasati za smjenu Lepog, pošto ovaj definitivno neće da da ostavku. Ja sam iskreno mislio da će podnijeti ostavku čovjek.

    Dobra bi fora bila da se DPS ne izjašnjava, pa kad bude glasanje, igra nerava, Demokrate i DPS, niko neće prvi da digne ruku... DPS čeka ako Demokrate glasaju, prije nego se "začuje pištaljka", da i oni podignu ručice... To bi stvarno bilo genijalno. Bečić u ZEN KONCENTRACIJI, da prekine glasanje u trenutku kad su sve Demokrate glasale, ali nisu svi iz DPS, da ne bi bilo da su zajedno sa DPS smijenili ministra.

    E to oću da vidim u parlamentu!

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo ovaj gore tvrdi da je civil iako svi zamo da je policajac, a ti lagano provuce da je ona ga natjerala na ono.
    A kako bi ti znao da je on policajac, genije? Iz perspektive tamo okupljenih, ili pak policajaca u uniformi koji su radili tamo? Kako?!

    Vidovita Zorka? Bez signalizacije, bez da se najavi kolegama?

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo vam ga mladji stankovic svaku noc po PG lokala. Zaletite se na auto u pratnji, pa mi opisite kako ste zavrsili.
    Eeee, no ne mogu da pričam, ali đe njega nađe... Bukvalno sam bio u tom scenariju, samo što nije bilo u saobraćaju, nego u kafani. I dobro smo završili, ne malim dijelom zato što njegova pratnja zna da čuva budaletinu, i da je to sve od danas do sjutra. Ali nije mu prošlo da izigrava Marka Miloševića ili Udaja Huseina, toliko ti mogu reć.

  19. #8891
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Kukuuu...

    Aj ti meni sad objasni kojeg je sektora pripadnik. Taj pripadnik ima Motorolu, ima mogućnost da se najavi, ne rizikuje život štićenog lica i opreme bez velike muke. Bukvalno je sve pogrešno uradio.

    Pazi sad ovo, kad je već došao u gungulu, ako su lupali po autu, probali da otvore - vjerovatno bi i ja dao gas, pa da su mi ovi okolo iz kuće, a u autu ne ćerka od Krivog, nego ćerka od Šešelja.

    Ali sve što je do tad uradio je propast od procjene. Ni policajci, ni nekakvi protestanti, nisu dužni da budu vidoviti ko je u kojem autu, i da glavom plate ako je slučajno u neobilježenom autu član porodice nekog funkcionera.

    Ponavljam, auto sa CG tablicama ne znači nikome ništa.





    Vozio, vozio! U smislu da je za policiju i civile to auto tek još jedno auto u saobraćaju, bez ove gore signalizacije, jadan ne bio.
    Pa ako ko pise da imamo nesposobnu policiju, koja ne zna ni zakone, ni sta smije ili ne smije, koje su procedure.... Pa mislim da sam ja.
    To sto je ovo veljovicev pulen koji je na ove stvari navikao.... Pa jbga. Isti ti koji sad jasu po haubama su istim tim likovima navijali i tapsali.
    Sad ste ukapirali da nam je policija ovakva.
    Super... Napredujemo

  20. #8892
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    A kako bi ti znao da je on policajac, genije? Iz perspektive tamo okupljenih, ili pak policajaca u uniformi koji su radili tamo? Kako?!

    Vidovita Zorka? Bez signalizacije, bez da se najavi kolegama?
    Ne znam kako ukapira da ja branim tog lika. Taj je lik bio na poslu, a nije slucajno uzeo auto. I napravio je sto bi inace napravio da je drugacije ili da je bilo ko na ulici. Tako da me postedite obuka i procedura, vecina njih misli da je procedura ono sto on odluci.
    Samo je problem da je ovo bilo prosle godine cdm bi napisao "pokusaj atentata na sina premijera" a komite bi trazile da ih policija zakljuca i baci kljuc. Ili sto ih nije sve isprebijala da ne znaju kako se zovu

  21. #8893
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa ako ko pise da imamo nesposobnu policiju, koja ne zna ni zakone, ni sta smije ili ne smije, koje su procedure.... Pa mislim da sam ja.
    To sto je ovo veljovicev pulen koji je na ove stvari navikao.... Pa jbga. Isti ti koji sad jasu po haubama su istim tim likovima navijali i tapsali.
    Sad ste ukapirali da nam je policija ovakva.
    Super... Napredujemo
    Policija je ista kao i sve što je, čak bi se usudio da kažem i bolja. Npr, kakvo nam je tužilaštvo, a sa kakvim platama, policija je fenomenalna.

    Oću reć, propust. Možda čak i u početku i benigan propust, koji je mogao da dovede do teških posledica. Procedure funkcionišu samo ako se primijene svaki put. Izgubi li policajac glavu u HN jer nije stavio lisice nekakvim albanskim bitangama?

    Ali ono što ne stoji je da Krivi prijeti nekome, jer su trebali da znaju ko se vozi u random crnom mercedesu. To ne može. Ispitaj prijatelju, pa kazni toga vozača, i ne daj mu da ti se više primakne đetetu, a ne fore kao kad su izbili Andreja Vučića, pa je žvalavi cvilio kako brata voli najviše na svijetu, a brat nije htio da pokaže ličnu, što li.

    Meni je pun kufer "disruptivnih" protesta, još od šatorskog naselja. Ja bi najviše volio da se to uopšte ne dešava. Ali kad mogu jedni, mogu i drugi, nije sa sklepanom vladom od Krivoga došao kraj istorije, biće toga još, litijaši su tome naučili komite. Pa ako je blokada, nek policija popriča prvo sa ovima što blokiraju, pa nek ih onda rašćera ako ne slušaju. Ništa sporno. Samo kauboji u autima bez oznaka da dižu ljude na haubu, i da su onda ti ljudi krivi što nisu znali ko je u autu - šizofreno.

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ne znam kako ukapira da ja branim tog lika. Taj je lik bio na poslu, a nije slucajno uzeo auto. I napravio je sto bi inace napravio da je drugacije ili da je bilo ko na ulici. Tako da me postedite obuka i procedura, vecina njih misli da je procedura ono sto on odluci.
    Samo je problem da je ovo bilo prosle godine cdm bi napisao "pokusaj atentata na sina premijera" a komite bi trazile da ih policija zakljuca i baci kljuc. Ili sto ih nije sve isprebijala da ne znaju kako se zovu
    Napravio je glupost, samo nek onaj pjani ne prijeti. Em su šuplje prijetnje, em je to samo dolivanje ulja na vatru.
    Last edited by Nije bitno...; 08-04-21 at 18:16.

  22. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  23. #8894
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Ok slizicu se za Krivokapicevu izjavu da je bas losa i da je i on ukapirao kako se funkcionise ovdje. Mozda se osvijesti malo.
    A sad nije niko nikoga digao na haubu, vec ima snimak kako se ova dva lika penju sami na auto koje stoji u tom trenutku. Tako da je dao gas kad se vecina razmakla a ova dva lika odlucila da zaustave vozilo. Malo razlicito od tvog predstavljanja, ali opet losa reakcija.
    Vidis i dalje se ne slazem sa tim, ako neces da ides cek da vidimo koliko je dugacak pendrek ili koliki ti je kapacitet pluca za suzavac.
    A ovo testiranje zivaca se bojim nece dobro zavrsiti. Bice da ja opet pljujem na reakcije policije

  24. #8895
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    @johnny bravo
    @Nije bitno...
    @Gagarin

    Kako kometarišete ovo pjevanje Tompsona na "antifašističkom skupu"

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. #8896
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Da li neko stvarno vjeruje da sadašnje štićene ličnosti koriste iste ljude za obezbjeđenje i pratnju koje su koristili prethodnici?

  26. #8897
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post







    Promocija fasistickih pjesama ispred Vlade Crne Gore, valjda ce se prisutni clanovi parlamentarnih stranaka ograditi od ovoga.

    Glasnuce se Rasko sigurno sdp clanovi su na skupu bili.
    U Hr citam neki dan izglasan zakon o zabrani cetnickih i ustaskih simbola itd.

    Mozda malo da se ugledamo...






    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  27. #8898
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Da li neko stvarno vjeruje da sadašnje štićene ličnosti koriste iste ljude za obezbjeđenje i pratnju koje su koristili prethodnici?
    Ja koliko znam Blagojevic je jos uvijek na celu tog sektora. Isti lik je bio VD direktora UP kad je veljovic dao ostavku.
    U tom sektoru jos nije bilo izmjena, tako da ih sigurno stite isti policajci. Jesu li ista personalna rjesenja je drugo pitanje. Ali su svi iz istog sektora

  28. #8899
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Pa i mislio sam na personalna rješenja. Ne bi imalo nikakvg smisla da je neka druga organizaciona jedinica.

  29. #8900
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    [QUOTE=Nije bitno...;5559351]Kukuuu...

    Aj ti meni sad objasni kojeg je sektora pripadnik. Taj pripadnik ima Motorolu, ima mogućnost da se najavi, ne rizikuje život štićenog lica i opreme bez velike muke. Bukvalno je sve pogrešno uradio.

    Pazi sad ovo, kad je već došao u gungulu, ako su lupali po autu, probali da otvore - vjerovatno bi i ja dao gas, pa da su mi ovi okolo iz kuće, a u autu ne ćerka od Krivog, nego ćerka od Šešelja.

    Ali sve što je do tad uradio je propast od procjene. Ni policajci, ni nekakvi protestanti, nisu dužni da budu vidoviti ko je u kojem autu, i da glavom plate ako je slučajno u neobilježenom autu član porodice....


    Druze drzi se cinjenica a ako ces o protokolima
    Svako javno okupljanje je ZABRANJENO zbog mjera koje su na snazi
    A sve i da je dozvoljeno,niko ti ne brani da protestvujes dok god ne ugrozavas niciji zivot.skakanje po autu koje obavlja sluzbenu radnju na sred magistrale, nije disco podijum dje platis pa se djipas.
    Sreca pa ja nisam na celo policije.lomio bi kosti i komitama i srbima i djeljosaju,da ti ne bude krivo,
    svakom,ko nasilnim putem drugome pokusa da uskrati ili nametne kretanje
    Tripio je ovaj narod 30 godina bahatost policije pa nek i ovi osjete drugu stranu iste medalje

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

Page 356 of 1249 FirstFirst ... 256306346352353354355356357358359360366406456856 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •