Page 452 of 1249 FirstFirst ... 352402442448449450451452453454455456462502552952 ... LastLast
Results 11,276 to 11,300 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #11276
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Rezime, i DPSovci i DFovci se kriju iza zastava, a narod radi BEEEEEEEEE
    Bez obzira ko je bio na vlasti DF i DPS su sve odluke od DUPa pa nadalje i koje se ticu interesa privatnog kapitala izglasali su ili opstruirali zajedno.

    Poslije glasanja o stavaljanja van snage DUP-a Bečići, nema više iluzija da koaliciona vlast u Budvi uopšte funkcioniše. Po svim ključnim pitanjima iza kojih stoje interesi krupnog kapitala, odbornici DF-a izjasnili su se suprotno stavovima partnera u vlasti štiteći interese DPS-a i sa njima povezanih tajkuna
    https://www.monitor.co.me/bura-u-bud...vinsku-mafiju/

    "Za ukidanje DUP-a Bečići glasalo je 13 odbornika iz redova Demokrata, URA-e i Crnogorske, kao i nezavisan odbornik Stevan Džaković, koji je bio podnosilac inicijative za stavljanje van snage budvanskih kontroverznih urbanističkih planova za Budvu, Bečiće i Petrovac. Protiv su bili svi odbornici DPS-a i SD-a. Uz njih je bio i odbornik DF-a Janko Dimić koji je izveo i mali performans, raširio je majicu na kojoj je pisalo – PROTIV – tako ponosno kao da se borio protiv kakve velike nepravde ili, ne daj Bože, odlaska u rat, a ne protiv spasa Bečića od totalne betonizacije i urbicida kakvog istorija crnogorskog društva ne pamti."
    Last edited by Rodion Romanovich; 17-05-21 at 13:41.

  2. #11277
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,669
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,642
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ti si izašao na izbore.
    Glasao.
    Išao za mantijama, krstom i ikonama, na litijama, uz svu ovu ikonografiju koju sada prezireš.
    Učestvuješ aktivno u političkom životu, makar na forumu.
    Pretežno braniš interese partije za koju si glasao.
    jesam. dugo vremena nisam htio da glasam. glasao sam za URU jer sam smatrao da im je priča potpuno na mjestu. još kad sam vidio da ih zajedničkim snagama napadaju DPS i DF, tu sam tek bio siguran da njima ide moj glas. bio sam na par litija, da. ne znam samo đe ja napisah da prezirem ikonografiju? ja sam i tada pisao, da sam protiv nekih zastava na tim litijama. nemam problema sa trobojkom. znam ponešto iz istorije Crne Gore, još bolje znam za koju je zastavu DPS bio par mjeseci prije referenduma. URA je napravila mnogo grešaka od avgusta do danas. ali više se napada URA no DPS i DF zajedno. a neće biti baš da je URA ovu državu ukanalila, no braća. evo i sad. članu DFa smeta što je PG okićena državnim zastavama Crne Gore. međutim ista ta osoba fali potez direktora Komunalnog iz Budve (koji da ima sreće ođe treba da bude u zatvoru). član DPS srećan što su crnogorske zastave po PG, ali mu smeta ovo iz Budve. ova dvojica imaju stalni posao, vrhunsku platu za uslove ođe. ali oni pale narod koji nema leba da se svađaju oko zastava. i to im polazi za rukom. ostalo možeš sam da zaključiš

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Kako si lično ti, objasni, po sopstvenoj definiciji, van spektra glupe nacije?
    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Po čemu tačno? Obično se ovakve izjave daju sa nekim osjećajem superiornosti i samopravičnosti, motivisane frustracijom što se svi ne mogu ukalupiti u sopstvene stavove i sisteme vrijednosti. Osim što je očigledna neistina (a i manipulacija), nevjerovatno glupo je donositi sud o prosječnom koeficijentu intelignecije kompletne nacije (ili nacije u prosjeku), na osnovu politčkih izbora. Da se razumijemo, nekad i sam upadnem u tu zamku, ali ti istrajavaš sa tvojim dijagnozama koje nisu korektne.
    za razliku od većine, ja ne padam na priču o ugroženosti Crne Gore koju plasira DPS ili srpstva koju gura DF. ne bih mogao da branim ove dvije partije, jer je to totalno neodbranjivo. ne bih dozvolio sebi da se po FBu svađam oko njih. niti da veličam Gvozdenovića ili Mandu, Radunovića itd. pametan mnogo, svakako nisam, čim sam u ovom ruglu ođe. ko god je imao dvije u glavi, odavno je pobjedao odavde. samo bih naveo par stvari u vezi naroda ođe. ubijeđeni su da virus ne postoji, vakcinom ih vele čipuje Bil Gejc, grabe se za saksije cvijeća, misle da je 5G ubila vrapce u PG, a ne nevrijeme. primjera za ograničenost ima koliko ti volja. činjenica da godinama padaju na istu priču koju im plasiraju ISTI ljudi govori dosta
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  4. #11278
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Ne padaš na priču o ugroženosti Crne Gore, ali padaš na priču koja dolazi od suprotne strane - ugroženosti SPC, odnosno "svetinja". Usput, tamo si šetao zajedno sa "Mandom", Radunovićem i ostalima koje pominješ u negativnom kontekstu.

    Nije to ni bitno, uostalom. Zaista nisam želio da objašnjavaš zašto protestvuješ, glasaš ili ne glasaš za nekog. Ni na kraj pameti mi nije to. Tvoja slobodna volja. Poenta mojih dobronamjernih provokacija nije bila to, već da odbaciš narative o glupom populusu i neshvaćenim liderima, sa, za opšte pučanstvo, nedokučivim stepenom apstrakcije, vizije i intelegencije.

    Ne radi se uopšte o inteligenciji, već o manipulacijama, propagandi, obrazovanju, religiji, uticaju itd. Ti si možda pod propagandom o ugroženosti "svetinja", koja je meni imbecilna, a možda sam ja pod propagandom o ugroženosti Crne Gore i "srpskom svetu", koja je tebi čisti idiotizam. A mislim da ni ti ni ja nismo ograničeni i prilično sam, na osnovu diskusije na forumu, siguran da nam je IQ iznad famoznih 86 ili koliko već.
    Last edited by johnny bravo; 17-05-21 at 14:38.
    In vino veritas

  5. #11279
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tuje-skupstinu

    Nego, oće li sad Pura tražiti da se smanje plate poslanicima koji bojkotuju parlament.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. #11280
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,669
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,642
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ne padaš na priču o ugroženosti Crne Gore, ali padaš na priču koja dolazi od suprotne strane - ugroženosti SPC, odnosno "svetinja". Usput, tamo si šetao zajedno sa "Mandom", Radunovićem i ostalima koje pominješ u negativnom kontekstu.

    Nije to ni bitno, uostalom. Zaista nisam želio da objašnjavaš zašto protestvuješ, glasaš ili ne glasaš za nekog. Ni na kraj pameti mi nije to. Tvoja slobodna volja. Poenta mojih dobronamjernih provokacija nije bila to, već da odbaciš narative o glupom populusu i neshvaćenim liderima, sa, za opšte pučanstvo, nedokučivim stepenom apstrakcije, vizije i intelegencije.

    Ne radi se uopšte o inteligenciji, već o manipulacijama, propagandi, obrazovanju, religiji, uticaju itd. Ti si možda pod propagandom o ugroženosti "svetinja", koja je meni imbecilna, a možda sam ja pod propagandom o ugroženosti Crne Gore i "srpskom svetu", koja je tebi čisti idiotizam. A mislim da ni ti ni ja nismo ograničeni i prilično sam, na osnovu diskusije na forumu, siguran da nam je IQ iznad famoznih 86 ili koliko već.
    ne padam ja na priču o ugroženosti SPCa. samo sam smatrao da je zakon pogrešan i da razara društvo. šetah neđe i zbog cjelokupnog stanja u državi. kao što vidiš advokat SPC ođe nisam bio, nikad. bih i u maju 2006. godine na trgu sa ljudima koji su sad na funkcijama zahvaljujući DPSu, pa i njih prozivam. imam pravo na to. niti sam bio za nezavisnu državu zbog DPSa niti bih na litije zbog Mande
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  8. #11281
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Bojim se da ne može DPS biti odgovorniji od Premijera, koji ga je predložio i parlamentarne većine, koja ga je izabrala.

    Ovo je, iz njihovog ugla, "no brainer", jer: (1) prebacuju lopticu u dvorište onih koji su napravili problem (2) ogoljavaju relevantnost i uticaj nacionalista u vlasti (zamisli, desi se glasanje i za smjenu Leposaviću glasaju 4 poslanika koalcije CNB, sa eventualno 10 poslanika MNN) i (3) eskaliraju krizu vlasti.
    Nista od toga ne stoji. Logika Ljuba i Nikolaidisa.

    Iz ugla stranaca - postojala je vecina za mjenu Leposavica, a sad DPS bojkotuje pa je nema. Niko iz EU i USA nije mislio da ce DF za to da glasa. Da ne pominjemo kako izgleda cinjenica da po drugi put DPS bojkotuje rad parlamenta u manje od sest mjeseci. Da citiram jednog stranca "they need to grow up".

    Mislim mene svakako ovaj potez raduje, jer cini DPS jos irelevantnijim. Samo je cinjenica da je idiotski.

  9. #11282
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Kako ce glasati Aleksa zna li se
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  10. #11283
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Njima se ne isplati da ga smjenjuju. Vazda mogu da prozivaju vladu da je fašistička i Evropu da je podržala miješanje Srbije i crkve u vrijeme izborne kampanje i da podržava takvu vladu.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  11. #11284
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    http://www.gov.me/

    odličan novi sajt Vlade

    Тapatalk
    Fleka radila

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  12. #11285
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,381
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Fleka radila

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Vjerovatno kao i po principu svih starih "pouzdanih" i "transparentnih" tendera? Ljepota.

  13. #11286
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Vjerovatno kao i po principu svih starih "pouzdanih" i "transparentnih" tendera? Ljepota.
    A boljo od S&T

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  14. #11287
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    http://www.gov.me/

    odličan novi sajt Vlade

    Тapatalk
    Sajt je odlican ali nepregledan i to ce ti reci svako ko se njime koristio u proslosti radi upoznavanja sa neohodnim pravilnicima i zakljuccima te materijalima sa sjednice Vlade. Prije je sve bilo grupisano i znao si gdje da trazis jedino sto je sajt bagovao i padao, sada ako ne znas tacno naziv ili na kojoj je sjednici kad sta bilo dzaba trazis. Dakle, radio je neko ko nije najbolje upoznat cemu sluzi sajt Vlade. U tehnickom smislu nije los a u funkcionalnom je uzasan ukoliko ne poprave te detalje.

    Edit. Cisto da dodam da bi ovdasnja Vlada trebala tacku sa sjednice "kadrovska pitanja" da objavljuje materijal kako bi se znalo ko se imenovao, razrijesio i na koji nacin se tome pristupilo kao sto su radile sve prethodne Vlade a ne da taj podatak krije.
    Last edited by Rodion Romanovich; 17-05-21 at 18:55.

  15. #11288
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Sajt je odlican ali nepregledan i to ce ti reci svako ko se njime koristio u proslosti radi upoznavanja sa neohodnim pravilnicima i zakljuccima te materijalima sa sjednice Vlade. Prije je sve bilo grupisano i znao si gdje da trazis jedino sto je sajt bagovao i padao, sada ako ne znas tacno naziv ili na kojoj je sjednici kad sta bilo dzaba trazis. Dakle, radio je neko ko nije najbolje upoznat cemu sluzi sajt Vlade. U tehnickom smislu nije los a u funkcionalnom je uzasan ukoliko ne poprave te detalje.
    Neko me preduhitrio pa ispravio ove gornje kritike sto uputih na racun sajta, mada su im stizale od jutros. Upravo provjerih. Bravo Jos par sitnica i bice OK.

  16. #11289
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default


  17. #11290
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Pohvale za sajt Vlade. Samo da još prorade svi linkovi, ali vidi se napredak.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #11291
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Kako ona Vukovicka sa Semsirom place na jutarnji! jel moguce da pljuje samo tako na URU....
    ne igra dzentlmenski

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  19. #11292
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,044
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Jutros samo Vukovići gostuju...zashto je ovaj gradonachelnik u loshetm tripu da lichi na Mila...i gestikulacija rukama,blijeda copy,umjesto da bude svoj,originalan,inventivan,ne znam.
    ...

  20. #11293
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo placu cijeli dan Demokrate posto je Momo Koprivica trebao da bude novi ministar pravde a DPS nece da im pomogne da razrijese Leposavica.

    Jel realno da ljudi ocekuju da im opozicija smjenjuje ministra i da im je to normalno i da takva bi Vlada imala legitimitet!?

  21. #11294
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,333
    Thanks Thanks Given 
    733
    Thanks Thanks Received 
    1,195
    Thanked in
    667 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Pohvale za sajt Vlade. Samo da još prorade svi linkovi, ali vidi se napredak.
    Dzabe i najbolji sajt Vlade kada ne umiju da odgovore ne email-ove, mislim hocu da kazem NECE da odgovore na email-ove.

  22. #11295
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default


  23. #11296
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Dzabe i najbolji sajt Vlade kada ne umiju da odgovore ne email-ove, mislim hocu da kazem NECE da odgovore na email-ove.
    Ni meni nikad na jedan mail ne odgovoriše. Sad ću da probam ćirilicom, možda takvi imaju prioritet
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  25. #11297
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    za razliku od većine, ja ne padam na priču o ugroženosti Crne Gore koju plasira DPS ili srpstva koju gura DF. ne bih mogao da branim ove dvije partije, jer je to totalno neodbranjivo. ne bih dozvolio sebi da se po FBu svađam oko njih. niti da veličam Gvozdenovića ili Mandu, Radunovića itd. pametan mnogo, svakako nisam, čim sam u ovom ruglu ođe. ko god je imao dvije u glavi, odavno je pobjedao odavde. samo bih naveo par stvari u vezi naroda ođe. ubijeđeni su da virus ne postoji, vakcinom ih vele čipuje Bil Gejc, grabe se za saksije cvijeća, misle da je 5G ubila vrapce u PG, a ne nevrijeme. primjera za ograničenost ima koliko ti volja. činjenica da godinama padaju na istu priču koju im plasiraju ISTI ljudi govori dosta
    Ti si, outline, jedan ok momak sa zdravim razmisljanjem, bar bi se tako reklo po forumskoj pisaniji, ali o ovome imas tako neke pretjerane stavove koji, vjerujem, proisticu iz ogorcenja situacijom. Razumijem i dijelim donekle tvoje ogorcenje, ali ono sto ti je johny bravo napisao je opravdano. Ne vidim da su drugi narodi mnogo pametniji od crnogorskog, pamet je nesto sto je na nesrecu covjecanstva urijetko posijano, a pametni pojedinci koji su uvijek u manjini koriste tu svoju inteligenciju za manipulisanje onim prosjecnim i ispodprosjecnim, za svoj interes, ili za interes mocnika. Rezultat takvog djelovanja vidimo i u CG, ali i svuda po svijetu.

    Ono sto je zaista losije u Crnoj Gori nego drugdje je civilizacijski nivo, ljudi su prilicno primitivni i lose obrazovani. Ne vidim da se po tom pitanju ista mijenja na bolje, cak mi se cini da se nazaduje. No, ni to nije cudo, sta drugo ocekivati od bujice gorstaka koja se posle II svj. rata pocela iz planina slivati u male (relativno) urbane sredine, a do juce su znali samo za pusku, ovcu, kozu i motiku. Ne mozes nas porediti sa starim evropskim kulturama, majka mu stara.
    A evo i kod njih vidim iste takve koji su, kako ti rece, ubijeđeni da virus ne postoji, vakcinom ih čipuje Bil Gejts i ostalo... Doduse, najvise je takvih medju dosljacima, ali eto , nismo mi ni jedini ni najgori.
    I jos jedna stvar, nasi ljudi, ako nisu bas neki ekstremi, tj. kriminalci, se uspijevaju uklopiti u bolje sredine, sto se za mnoge druge ne bi moglo reci.

    A to da ne padas na pricu o ugrozenosti Crne Gore, pa evo iskreno, zavidim ti na toj lezernosti. Crna Gora je ugrozena kroz citavo svoje postojanje. Vazda smo bili saka jada, a vjecito smo bili na vjetrometini, izlozeni pretenzijama svojih susjeda i velikih sila. Nista se tu nije promijenilo do dana danasnjeg, mozda je jedini period u istoriji kad je Crna Gora pocinula bio onaj u SFRJ. A danas je ugrozenija nego ikad, jer ce je unistiti unutrasnji razdor, svesrdno potpomognut uticajima sa strane.



    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Njima se ne isplati da ga smjenjuju. Vazda mogu da prozivaju vladu da je fašistička i Evropu da je podržala miješanje Srbije i crkve u vrijeme izborne kampanje i da podržava takvu vladu.
    Tacno, i ta prica im zavrsava posao na unutrasnjem planu, ali nece imati prodju na spoljnjem. EU zvanicnici nece podrzati bojkot.

  26. The Following User Says Thank You to Low-key For This Useful Post:


  27. #11298
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,669
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,642
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Low-key View Post
    A to da ne padas na pricu o ugrozenosti Crne Gore, pa evo iskreno, zavidim ti na toj lezernosti. Crna Gora je ugrozena kroz citavo svoje postojanje. Vazda smo bili saka jada, a vjecito smo bili na vjetrometini, izlozeni pretenzijama svojih susjeda i velikih sila. Nista se tu nije promijenilo do dana danasnjeg, mozda je jedini period u istoriji kad je Crna Gora pocinula bio onaj u SFRJ. A danas je ugrozenija nego ikad, jer ce je unistiti unutrasnji razdor, svesrdno potpomognut uticajima sa strane
    ovo je potpuno tačno. pogotovo dio koji se tiče unutrašnjeg razdora. on je mnogo opasniji nego bilo koja izjava Vulina, ako ćemo pravo. lako se odbranit od njega, ali ovo društvo je duboko podijeljeno. nema sreće đe su ljudi spremni da se biju oko partija. iste te partije zabolje briga za ljude koji ođe žive. oni ih gledaju kao siguran glas. preživjela je CG mnogo toga. najveće zlo svijeta i mnogo domaćih neprijatelja. ali tada su ljudi bili složniji, vjerovatno. sad ih je dobar dio podijeljen po torovima

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  29. #11299
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Low-key

    Njima i jeste primarni cilj na unutrasnjem planu dobijaju poene. Dalje smjenjivanje lepog ce do kraja ogoljeti mnoge stvari u vladajucoj vecini i poslije tog nece biti isti odnosi u koaliciji, a medjunarodna zajednica ce vidjeti demokratske kapacitete nekih clanica.

  30. #11300
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Pogledaj tvitove iz EU, međunarodna zajednica već prigovara DPS što po drugi out bojkotuje skupštinu.

    Oni su već znali da DF za smjenu Leposavića neće glasati, tako da je DPS jedino svima pokazao da ih u stvari ne interesuje ni smjena ni priča o Srebrenici.

    Sve u svemu, najgluplja DPS spoljnopolitička odluka 2021. godine. Makar dosad, ako se potrude i nastave da slušaju mudre savjete Ljuba Splačine mogu da preteknu ovaj svoj rekord.

  31. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


Page 452 of 1249 FirstFirst ... 352402442448449450451452453454455456462502552952 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •