Page 309 of 1249 FirstFirst ... 209259299305306307308309310311312313319359409809 ... LastLast
Results 7,701 to 7,725 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #7701
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    E sta se radi, ja eo zahtjevam od Vlade i Parlamenta da se izjasne je li se desio genocid nad Aboridzinima, a sa druge strane zahtjevam od Ambasade da se izjasni u vezi nelegitimnih NATO operacija koje su proveli orotiv nase zemlje, valjalo bi i Stejt Department da se izjasni...
    Kakva se kod nas pitanja potezu, reka bi coek da smo najsredjenika drzava u Kosmosu, pa aj u nedostatku preceg posla daj da i ovo otrsimo.

  2. The Following User Says Thank You to LazarusNk For This Useful Post:


  3. #7702
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default


  4. #7703
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Naravno da je argument, kazi zasto mislis da nije.
    Ne pisem o njihovim tapijama, pisem onako kako je bilo. Znaci nudjeno im je oni odbili i poslije kuku nema ni tri posto Srba u drzavne organe. Isto sad Krivokapic nudio manjinama da udju u vladu i oni odbili, a vec pocinju da kukaju kako je vlada bez manjina.
    Sam si sebi odgovorio...

    Prvo Srbi kojih ima 20-30-40% ne mogu se meriti sa realnim manjinskim strankama,jer su konstitutivni narod.

    Svidelo se to nekom ili ne, ali je tako.

    Dalje, zasto neki bosnjak ne bi mogao podrzati Uru ili Demokrate, zasto neki Srbin ne bi mogao podrzati isto Uru...

    Bio je Muharem Bazdulj gost u jednoj emisiji i objasnio svu problematiky

  5. #7704
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    evo kako Leposavić uvali vladi vruć krompir bez ikakve potrebe

    https://www.cdm.me/politika/ambasada...e-bio-genocid/

    mada, Parlament je svakako usvojio rezoluciju EP o tome da je u Srebrenici bio genocid, 2009. godine. ali još jedan pokazatelj greške Leposavića, kojom je samo vladu doveo u problem
    I ti outline samo linkove sa DPSovskog CDM postavljas. Dje to jos objavljeno? Aha u provladinom mediju i na twetteru ambasade. E jbg.
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ove-ga-genocid

    A za USA ambasadu jedna poruka u stilu CDM: A sto ste cutali 30 godina pod DPS, tada vam nije smetalo je li? Ovo je neka nova Crna Gora na koju se morate navikavat!
    Last edited by hercules; 28-03-21 at 19:34.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  7. #7705
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Sam si sebi odgovorio...

    Prvo Srbi kojih ima 20-30-40% ne mogu se meriti sa realnim manjinskim strankama,jer su konstitutivni narod.

    Svidelo se to nekom ili ne, ali je tako.

    Dalje, zasto neki bosnjak ne bi mogao podrzati Uru ili Demokrate, zasto neki Srbin ne bi mogao podrzati isto Uru...

    Bio je Muharem Bazdulj gost u jednoj emisiji i objasnio svu problematiky
    Pazi zare dobro, ako vodimo korektnu diskusiju onda necemo jedni drugima trpati i pripisivati nesto sto nijesu rekli. Dakle ja nijesam brojao koliko ima Srba, Bosnjaka, Albanaca, Hrvata, Crnogoraca . . . ni procentualno niti ukupnim brojem. Jos manje sam nekom namijenio status manjine, a nekom drugom naroda, meni su konkretno svi isti i nista vredniji nije moj crnogorski narod od bilo kog od ostalih koji zive u ovoj drzavi. Naprotiv cini mi se da bi srpski narod ili bolje receno ljudi koji ga predstavljaju voljeli vidjeti CG kao srpsku drzavu.
    Ko za koga glasa, apsolutno me ne zanima i nijesam rekao da pripadnik bilo kog naroda ne bi mogao glasati partije koje se predstavljaju ili nastoje biti gradjanske, cak naprotiv mislim da tog treba da bude vise nego sto je sad slucaj.
    Jos jednom bih te napomenuo da se prilikom diskusije sluzis argumentima i cinjenicama a ne pretpostavkama da ne upotrijebim grublji termin.

  8. #7706
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    USA ambasada koja dovede ove se ograđuje od Dritangine vlade.

    Ovo mu dođe isto ko kad su USA podržale umjerene pobunjenike u Siriji - FSA, pa od njih kasnije postade ISIL i Al-Nusra Front.

    Naravno, figurativno, alegorija
    Ali dobro, na greškama se uči.

  9. #7707
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,783
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Bogomi je osvjezilo u MUPu tamo dje se vade dokumenta par puta odoh od kad su mrzitelji svega sto je crnogorsko dosli na vlast i sokiran sam.
    Svi salteri rade jer su zaposleni na svojim mjestima tako da guzve nikakve nema.
    Do skoro je bila uobicajena praksa da zaposleni rade otprilike na svakom trecem salteru a ovi ostali vjerovatno setaju pa tek pred kraj radnog vremena sjedne ih vise i onda zure da odrade one koji su unutra da idu kuci sto prije.
    Sad cista poezija,svi na svojim radnim mjestoma i naravno da se sve zavrsava za 5 minuta.
    Ko je zasluzan za novonastalo stanje Bog mu pomogao.
    Ako vec mi gradjani CG placamo 20 radnika da rade na salterima za izdavanje dokumenata onda neka rade i sjede tamo a ne da ljudi moraju da uzimaju slobodan dan da bi izvadili pasos ili zamijenili licnu kartu.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  10. The Following 7 Users Say Thank You to kurogane For This Useful Post:


  11. #7708
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Ajde da zanemarimo činjenicu da su i ranije svi šalteri radili i da zavisi na kakvu se gužvu naiđe koliko će se ostati vremena. A i nešto su svuda manje gužve otkad su se redovi preselili napolje. Ali da li iskreno vjeruješ da su svi radnici bili Crnogorci, da su od decembra zamijenjeni Srbima i da zbog toga se sada kao radi brže? Ako već troluješ, neka to trolovanje makar minimlano ima smisla.

    Ti to ozbiljno? Deset puta sam bio tamo i uvijek je radilo između pola i dvije trećine šaltera. Nikad ni blizu svi. Plus mi ljudi juče pričaju šokirano da su završili dokumenta za 15 minuta, sve sa uplatom i fotografisanjem.

    Niko ne kaže da su zamijenjeni radnici, nego je očigledno neko uveo malo discipline i stvari odjednom ne izgledaju tako afrički.

    Ne znam što ti toliko zasmeta poboljšanje koje svima nama olakšava život.

  12. #7709
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Nije da idem svako malo u mup, ali kad god sam išao radio je svaki šalter. Siguran sam da ni tamo svi ljudi ne rade istom brzinom, ali kad su ogromne gužve ne može se brzo završiti. I nije ista gužva u 8 ujutro i u 5 poslije podne. Ili vi visite tamo svaki dan pa bilježite koliko radi šaltera ili isključivo pričate iz ličnog iskustva, isto kao i ja. A onda su ovakve definitivne izjave koje dajete potpuno beznačajne i lišene bilo kakvih korisnih informacija.

    Usput, trol odozgo je načeo priču sa Crnogorcima kao lijenima i neradnicima i kako su zamijenjeni radnim narodom. Zašto opet ti upadaš da braniš gluposti koje je neko drugi izgovorio, i ti jedan običan trol, to ne umijem da objasnim.
    Last edited by ćepanica; 28-03-21 at 21:28.

  13. #7710
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Nije da idem svako malo u mup, ali kad god sam išao radio je svaki šalter. Siguran sam da ni tamo svi ljudi ne rade istom brzinom, ali kad su ogromne gužve ne može se brzo završiti. I nije ista gužva u 8 ujutro i u 5 poslije podne. Ili vi visite tamo svaki dan pa bilježite koliko radi šaltera ili isključivo pričate iz ličnog iskustva, isto kao i ja. A onda su ovakve definitivne izjave koje dajete potpuno beznačajne i lišene bilo kakvih korisnih informacija.

    Usput, trol odozgo je načeo priču sa Crnogorcima kao lijenima i neradnicima i kako su zamijenjeni radnim narodom. Zašto opet ti upadaš da braniš gluposti koje je neko drugi izgovorio, i ti jedan običan trol, to ne umijem da objasnim.
    Jednostavno u pokušaju da dokažeš neku svoju poentu pričaš stvari koje su u koliziji sa realnošću.

    Juče sam pričao sa ljudima koji nikakvih simpatija nemaju za novu vladu i koji su šokirani efikasnošću u MUP. Iz ličnog iskustva mi se nikad nije desilo da za manje od par sati završim nešto tamo, često i duže. Znam kolege koji su po pola dana uzimali slobodno da oposle dokumenta. Tamošnje gužve i javašluk su poznati svakom ko živi u Podgorici.

    I sad ti upadaš sa nekakvom SF pričom da tamo svi šalteri oduvijek rade. Možda, ako nam se javljaš iz neke alternativne stvarnosti.

  14. #7711
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Prijatelju, tebi stvarno nije dobro. Toliko si zastranio u propagandu za novu vlast da nisi sposoban da se skoncentrišeš makar toliko da pročitaš šta se piše. Niđe nisam napisao da sam stalno završavao brzo nego da su radili svi šalteri svaki put kad sam pošao. Kad nije bilo gužve završavao sam za desetak minuta, kad sam išao ujutru, obično sam uzimao broj i onda dolazio sa sat i po jer je bilo po 50-60 ljudi prije mene. A svaki šalter ne radi iste stvari. Ja pričam o svom iskustvu i nije mi jasno odakle ti pravo za moju priču kažeš da je sf i da svoje lično iskustvo propovijedaš kao neku apsolutnu istinu. Neka su i udvostručili efikasnost i opet nema šanse da se sve završava za petnaestak minuta, za svaki posao zbog kojeg se ide u mup, u bilo kom terminu.

  15. #7712
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Kakvi se nemiri probudise ovdje nocas...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  16. #7713
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    E tako mi te efikasnosti MUP-a.
    U četvrtak odoh po saobraćajnu. I dalje 1 šalter radi izdavanje tog dokumenta. Čekah 10 minuta jer je ispred mene bio jedan sa nekim problemom. Dođoh na red.
    Da li bješe pripravnik ili neko novi nije bitno, jedna djevojka ga je obučavala i rekla uzmi od gospodina ličnu kartu provjeri je i upiši broj i neka ti se ovdje potpiše.
    Bez ikakvog persiranja mi se obraća "daj mi ličnu" i ja dadoh. Prepisao broj lične karte pogrešno za jedan broj, i kaže "potpiši mi ođe".

    Sve bi super bilo još samo da je primijetio da mi je lična istekla u maju 2019 godine. Skoro 2 godine istekli dokument je uredno evidentiran prilikom podizanja saobraćajne.
    Imam validan pasoš koji bih pokazao svakako da je tražio, ali kad već imperativno reče "daj ličnu" ja poslušah. Sve u svem u i dalje bespotrebno maltertiranje naroda, kao da ne mogu izdat jednu sobraćajnu trajno i evidentirat vrijeme do kad si registrovan.
    Nego eto da se puni malo budžet taksama.

    Eto kako je tamo osvježilo i digla se efikasnost.
    Last edited by hercules; 28-03-21 at 22:08.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  18. #7714
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Prijatelju, tebi stvarno nije dobro. Toliko si zastranio u propagandu za novu vlast da nisi sposoban da se skoncentrišeš makar toliko da pročitaš šta se piše. Niđe nisam napisao da sam stalno završavao brzo nego da su radili svi šalteri svaki put kad sam pošao. Kad nije bilo gužve završavao sam za desetak minuta, kad sam išao ujutru, obično sam uzimao broj i onda dolazio sa sat i po jer je bilo po 50-60 ljudi prije mene. A svaki šalter ne radi iste stvari. Ja pričam o svom iskustvu i nije mi jasno odakle ti pravo za moju priču kažeš da je sf i da svoje lično iskustvo propovijedaš kao neku apsolutnu istinu. Neka su i udvostručili efikasnost i opet nema šanse da se sve završava za petnaestak minuta, za svaki posao zbog kojeg se ide u mup, u bilo kom terminu.
    Nikad nisu radili svi šalteri da sam ja vidio. Ni blizu. A evo nisam jedini jer i onaj početni citat na koji smo odgovorili kaže da su radili "otprilike na svakom trećem šalteru". Da se ne natežemo oko efikasnosti, ali ako su svaki put kad si bio radili svi šalteri onda se javljaš iz neke paralelne i bolje Crne Gore. Sa srećom i uživaj.

  19. #7715
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Bandoglavog čovjeka, nevjerovatno. Da se izvadi lična i pasoš jedan odlazak, vozačka nešto malo kasnije, par puta prijavljiva promjenu adrese stanovanja. I roditelje vodio da mijenjaju lične karte davno neđe. Neka bude da sam ukupno 7-8 puta išao do mupa, 2-3 puta sam brzo završio i to kad sam išao pred kraj radnog vremena, ostalo se čekalo po sat i po ili dva pa sam uzimao broj i dolazio naknadno. A sigurno ne idem u provod tamo pa da sam često prisutan. Daleko od toga da se navedeno može smatrati efikasnim, ali su svaki put radili svi šalteri i svaki put je bila gomila klijenata. I lik me lagano naziva lažovom i govori o nekakvoj paralelnoj Crnoj Gori. Kako makar nisi primijetio da ja tebe ne ubjeđujem da nisu radila samo tri šaltera kad si ti išaou.

    Na stranu ovi bezumni komentari, nije da se narod u ovih godinu dana polomio da vadi pasoše i da se priprema za putovanja ili da kupuje stanove i mijenja adrese prebivališta i slično. Osim toga, lako je sada ući u bilo kou instituciju da ne bude gužva kad je ograničen broj prisutnih ljudi u odnosu na kvadraturu prostora.
    Last edited by ćepanica; 28-03-21 at 22:18.

  20. #7716
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    ...

    Na stranu ovi bezumni komentari, nije da se narod u ovih godinu dana polomio da vadi pasoše i da se priprema za putovanja ili da kupuje stanove i mijenja adrese prebivališta i slično. Osim toga, lako je sada ući u bilo kou instituciju da ne bude gužva kad je ograničen broj prisutnih ljudi u odnosu na kvadraturu prostora.
    Niko te nije nazvao lažovom. Samo se tvoja iskustva ne slažu sa iskustvima mojim, makar još jednog forumaša ovdje i nekoliko ljudi koje znam. Eto, možda si ti nailazio kad svi šalteri rade, a mi kad radi pola. Možda je tvoje iskustvo pravilo a naše izuzetak.

  21. #7717
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Eto SKOJ vidiš li kako je lako shvatiti poentu...posto mi je auto registrovano tik ispred rzbolijevanja od korone, kad izadjosmo iz izolacije posao je suprug po nju u deset ujutro i puna dva sata je čekao....odmah da kazem da smo imali i ovakvih i onakvih iskustava, bilo je da rade puni kapacitetom i to je recimo bio slucaj kad su se masovno mijenjala dokumenta a bivalo je da nas ceka masa a rade tri saltera...a opet sve se svodi na cekanja jer kad radi samo tri saltera obično je manja guzva i obvratno kad je navalica i kad ne mogu stizati uključe u posao i ostale .....ai svejedno čekanje ne gine...raduje me ako se dozovu i pocnu posao da obavljaju a ne da planduju









    Quote Originally Posted by outline View Post
    evo kako Leposavić uvali vladi vruć krompir bez ikakve potrebe

    https://www.cdm.me/politika/ambasada...e-bio-genocid/

    mada, Parlament je svakako usvojio rezoluciju EP o tome da je u Srebrenici bio genocid, 2009. godine. ali još jedan pokazatelj greške Leposavića, kojom je samo vladu doveo u problem
    Ada izviniće se premijer, njemu je to ka' popit čašu ledne vode, izvalit, pa se izvinit, izvalit pa se izvinit.....dosad deset puta

    Quote Originally Posted by LazarusNk View Post
    E sta se radi, ja eo zahtjevam od Vlade i Parlamenta da se izjasne ...
    A ti si? Ambasador USA? Moraćete se vi Amerikanci navikavat na ovu novu vladu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #7718
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    A neka Zvoncice ne luduj :-D
    Da li u mojoj drzavi (da ne bude da je samo moja, svih je gradjana CG) imam vece pravo da zahtjevan nesto od vlade i parlamenta od nekih stranaca koji su tu cisto birokrativno i dobrodosli kao gosti?

  23. The Following User Says Thank You to LazarusNk For This Useful Post:


  24. #7719
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Ви и даље мислите да је Лепосавића неко навукао, како сте наивни сао. Није Лепосавић Миго. Фино им је до знања ставио да сам могу прашину да дижу и да никаквог утицаја немају. Џабе се нервирате.
    Ovo je toliko glupo, da je bilo glupo odgovarati. Jasno je bilo da ce zbog ovog "stavljanja do znanja" vlada dobiti "po prstima".

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tal%2bexchange

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...anje-proslosti

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-da-vodi-ka-eu

    “Od ministra pravde države u kojoj je negiranje ili umanjivanje zločina utvrđenih presudama međunarodnog suda krivično djelo, i države koja je kandidatkinja za članstvo u EU, očekuje se da poznaje, priznaje i poštuje odluke međunarodnih sudova."
    “Među stradalima je bio ogroman broj djece, i da poslije svega, nikome ne bi trebalo ni da je svejedno, a ni da sumnja u ono što je utvrđeno svim pomenutim presudama, da su čelnici Vojske bosanskih Srba sistematskom likvidacijom 8.000 bespomoćnih ljudi imali namjeru da djelimično unište Muslimane u Bosni i Hercegovini i da su tako izvršili genocid”.

    “Ne mogu da razumijem potrebu da se takav masovni zločin bilo kako umanjuje i time neminovno ponižavaju žrtve, i da se nanosi dodatna bol svim njihovim porodicama, kao i svima nama ostalima, u Crnoj Gori i Evropi, koje zločin u Srebrenici pogađa i koji saosjećamo s njima”.
    I sad ce vlada izdati neku nemusto saopstenje, u stilu "nece se ponoviti", ili "ne radi se o stavu vlade"...."stav vlade je jasan..."

    Sto otprilike znaci, "poliži ono što si popljuvao".

    E sad, ako neko misli da USA, UK, EU nikakvog uticaja nemaju, to je kao kod Zmaj Jove "a nas vara nada..."

  25. #7720
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    nevjerovatno koliko pliktoumnih osoba se zakaci za tezu genocida i nasiroko prica o tome i to jos o necemu sto se desilo van granica, a bas ih briga oce li ekonomski poboljsati nesto, oce li kupiti stan preci iz podstanara u stanare, obezbijediti djeci neki pocetak nego sve isto palamidanje naci pokreti i borba za tamo neke fotelje

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  26. #7721
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    nevjerovatno koliko pliktoumnih osoba se zakaci za tezu genocida i nasiroko prica o tome i to jos o necemu sto se desilo van granica, a bas ih briga oce li ekonomski poboljsati nesto, oce li kupiti stan preci iz podstanara u stanare, obezbijediti djeci neki pocetak nego sve isto palamidanje naci pokreti i borba za tamo neke fotelje

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Pretpotstavljam da se ovo odnosi na Teu Gorjenc, jer sam nju citirao na temu genocida? Mislim da ona nema problem sa podstanarstvom i ekonomijom. Ona je veoma dobro situirana. I svaka njoj cast na trudu da Crnu Goru ucini boljom. Ona plitkoumna? Mogla bi ti biti profesor(ka). Veoma postujem tu zenu.

    Zene predstavljaju bolji i hrabriji dio Crne Gore. U prosjeku, naravno.

  27. #7722
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Da da ne vjeruj zenama sa dva prezimena , drugo ova profesorica za mene i druge i njen advokatic imaju vise nekretnina i kesa no po ljudi odje sto citaju ovaj tekst a isto su malo bili ti aktivisti u neke izmisljene afere moldavke trgovine ljudi upleteni u svoje lazi i prevare aferim...

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  28. #7723
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Da da ne vjeruj zenama sa dva prezimena , drugo ova profesorica za mene i druge i njen advokatic imaju vise nekretnina i kesa no po ljudi odje sto citaju ovaj tekst a isto su malo bili ti aktivisti u neke izmisljene afere moldavke trgovine ljudi upleteni u svoje lazi i prevare aferim...

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Pa zato i rekoh, ona moze da prica o genocidu bas zbog toga sto ne mora da razmislja o nekretninama. Moglo bi joj se, vjerovatno, ponesto prigovoriti, ali da je plitkoumna, to sigurno nije. Mogla bi ona biti profesorka mnogima

  29. #7724
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Pa zato i rekoh, ona moze da prica o genocidu bas zbog toga sto ne mora da razmislja o nekretninama. Moglo bi joj se, vjerovatno, ponesto prigovoriti, ali da je plitkoumna, to sigurno nije. Mogla bi ona biti profesorka mnogima
    Ma kako god ova vlade ce ko prosla da se okrene za boljim sponzorom
    A ove zenske sa izmisljenim aferama da te ne doticu nemaju kredibilitet pa iako nisu plitkoumne

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  30. #7725
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Pozdravljam i ja ovu akciju, mislim da bi mnogo efikasnije bilo kada bi imali nekog osnova da pitaju za porijeklo imovine pa ne znam šte se čeka?

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...a-u-crnoj-gori

Page 309 of 1249 FirstFirst ... 209259299305306307308309310311312313319359409809 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •