Page 95 of 1249 FirstFirst ... 45859192939495969798991051451955951095 ... LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #2351
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ne znam kako se upisivane karte koje su se dobijale u kompenzaciji, one ne bi trebalo da su pod stavkom "besplatne". Zna se što je kompenzacija, fakturišem i ja tebi svoju robu ili usluge i ti meni pa se odradi kompenzacija.

  2. #2352
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jozef k. View Post
    T
    Isto su to radili komunisti u smislu da nijesu nikome polagali račune za ono što rade. Tada nije bilo ekstremno bogatih pojedinaca ali bilo je privilegovanih isto kao i danas. Komunistički funkcioneri su imali po moru(i danas je najljepše mjesto u onoj uvali đje je kuća Blaža Jovanovića,).
    Postave te za direktora iako si debil a neko pametniji na miješalicu jer nije partijski podoban.
    Posle rata su dijelili diplome svojim kadrovima, ti ćeš biti ekonomista, ti pravnik, on inženjer, ona profesor....


    Kod ovih današnji zapad je pogriješio jer im je davao pare a davali su im zbog zapadnog interesa oko borbe protiv Miloševića koji je bio veliki neprijatelj zapada. Onda pomoć oko Kosova, Nato pakta...

    Nisu komunisti dijelili nikakve diplome jer nije bilo ni potrebe. Direktori su mogli da budu i oni sa osnovnim i srednjom školom, samo ako su bili kp kadar. Još ako su bili narodni heroji, iha. Fakultetski obrazovani ljudi su bili rijetkost tako da su i oni raspoređivani na direktorska mjesta. Inženjeri su radili inženjerske poslove i njihovo znanje je bilo vidljivo i cijenjeno i u sfrj i u inostranstvu đe su bili angažovani. Ne znam za primjere da su se kao danas završavali inženjerski fakulteti i onda se ljudi cijeli život bave politikom. Bilo je isplativije baviti se svojom strukom. Ovo boldovano mnogo više podsjeća na današnju situaciju, đe je funkcionerima malo to što su grabili i šakom i kapom negoo su još željni akademskih titula. Udg, razne poluškole po primorju, megatrend i singidunum po Srbiji, kojekakve škole po Bosni, Kosovu, periferiji Srbije i slično nakupili su se para od našeg "školovanog kadra". Ovo pričam samo za visoke funkcionere koji bi da od sebe naprave neku intelekualnu elitu, ali su osnovne studije završavali davno. Zasebna je priča o istim tim školama i polusvijetu koji je rapoređen po dubini a za mjesta su im formalno trebale neke fakultetske diplome. To je tek pokupljeno s koca i konopca.

  3. #2353
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,947
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Očigledno da će se Bojanić baviti uglavnom kosturima iz ormara, a to je najavio i kada je gostovao kod Komnenića. Čovjek planira dugoročniju političku karijeru, što je OK, imajući u vidu njegove godine, za razliku od momaka koji se bave ekonomijom u vladi i koji će vjerovatno posle mandata neđe drugo da rabotaju.
    Neka vadi kosture iz ormara, sve je OK. Međutim, vadi ih selektivno. Npr. od ugovora stavi na tviter jednu stranicu. Od 100K besplatnih karata stavi se koja desetina redova iz excela (karata). Daj druže cio excel dokument. Daj druže cio ugovor.
    No tu bi možda nastao problem. Možda bi objavljivanje cijelog ugovora imalo neke pravne posledice, a možda ne bi bio toliko atraktivno. Ne znam dok ne vidim. Isto vaći i za karte. Daj cijeli excel fajl druže, ne vadi samo one redove koji tebi politički odgovaraju. Znajući Baku Đurišića iz priča, igra je taj na svaku stranu, pa me ne bi čudilo kad bi u cijelom excel fajlu bilo i opozicionara, odnosno sadašnje vlasti. Isti je to milje.
    Sve OK, samo drugari budimo malčice rezervisani i zapitajmo se zašto se objavljuju samo djelovi fajla.
    Arument tipa, bilo je nesrećnika kojima je sponzrisano liječenje pa da se to ne gleda i sl. ne znam koliko pije vodu. Ako je ovo malo redova od 100K besplatnih karata samo "grešno" onda je to najpoštenija avio kompanija na svijet.
    Biće, ako se sve pusti da su se džabe vozili i neki od čijih mu ručica zavisi trenutno ministarsko mjesto.
    Neko ovdje pomenu za EPCG jesu li plaćali sjutru. Pa neki nisu, nego im je otpisivano.
    Naučili još od 90-tih da ne plaćaju. Čak je besplatno dobijanje nečega bila stvar prestiža. Ogavno je sve to.
    Sve sam u životu platio. I uredno ostavio bakšiše gdje treba. Ni dana državnog staža. Ne pada mi na pamet da opravdavam krmad i često se pitam koja je bolest u glavu kad postaneš takav. Neka su vala na lađenje.
    Upoznao sam u životu par ljudi koji su zaradili... Pa više no svi naši tajkuni i političari zajedno... Čak se i nisu nešto spektakularno odrali od rada za te pare. Imali kefalo i prodali biznise na peak za 1 Bln+. Nikad ništa nisu tražili džabe i uvijek su insistirali da sve što treba plate, uključujući i vozača koji im se pošalje ili makar da dobije bakšiš.
    Ova priča o džabe vožnji je paradigma gladnog qrtza koji je pravio ove naše nesretnike. Nikad se neće najes. Ljepota novca je baš u toj komociji koju ti pruža da moraš da tražiš i dobiješ nešto džabe. Ođe izgleda imamo kontru da im je ljepota da prose. Ajte onda kod Mide na semafor.
    Jedna anegdota. Jednom drugaru odradili neki poslić jer nam je stvarno simpatičan lik. Pitao koliko da plati. Ja mu kažem "Gratis za tebe". A on odgovori "Mnogo je kume" sa akcentom kao u filmu Lepa sela.
    Pa neka ovi naši tutumraci nauče da je gratis na kraju uvijek najskuplje.
    I da završavam post. Možda Bojanić nije pustio sve gratis karte, pošto ručice koje ga glasaju znaju da su se vozile džabe. Pa je ljepše da ima taj argument u džepu ako zatreba za neki trade of. If so, onda je ozbiljan namazanac. Svaka mu čast onda, ako bi ih time natezao.
    Evo imam ja komplet spiskove, nije tesko doci do njih

  4. #2354
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    na zalost jos u bivsoj nam jugi je bila praksa da se dodjeljuju besplatne karte zaposljenima ne samo u avio transportu vec u drumskom. E sad je problem sto su se dijelile sakom i kapom to jest i onima koji nisu zaposljeni u MA. Javna je tajna da i aerodromi Crne Gore dobijaju iste te besplane.

  5. #2355
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Evo imam ja komplet spiskove, nije tesko doci do njih
    Ima li ko zanimljiv. Npr neki Lalosevic. Dok je bio poslanik zvali su ga leteca goozica jer nista nije propustao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  6. #2356
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Ima tu karata koje su djeljene iz medicinskih razloga, sponzorstva razna za sportiste, umjetnike i sl. ali ovi bogatasi koji ne znaju koliko miliona imaju i zasto su se njima davale besplatne karte?


    Isto tako direktna veza - sto vece lelekanje za gasenjem MA to veca prisutnost na spisku za besplatne karte.
    Budite relaksirani.

  7. #2357
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ih lijepo li je bilo biti u sindikate. Ima li đe što džabe a?
    Ima avionskih karata da ne fali. Država plaća. Sve regularno.
    Last edited by autodijagnostika; 31-12-20 at 09:28.

  8. #2358
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Poštovane koleginice i kolege forumaši, pauzirao bi od ove teme danas, pa da iskoristim priliku aktivnim učesnicima da uputim najljepše želje u novoj godini. Na prvom mjestu da vas služi zdravlje, da vam ne fali mudrosti, ljubavi, para i da se manje sičijate u narednoj, pa da dočekamo u zdravlju kraj korone i ostalih nedaća.

    Voli vas Direttore
    Last edited by Director; 31-12-20 at 09:46.

  9. The Following 5 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  10. #2359
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by claudiocaniggia View Post
    Evo za Dritana nešto od CKM-a

    Ostalo Damjanu nedje iz vremena dok je Srbova po Nk.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #2360
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Dje se mogu naci kompletni spiskovi, vidim da kruze internetom,ako neko ima molio bih ga da mi posalje. Bio bih i zahvalan.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  12. #2361
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Mogu mislit kako se sad prave spiskovi, u poziciji i u opoziciji

    Dok demantuješ da si džabe letio prođe voz, tj. avion

  13. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  14. #2362
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Izgleda da ove u mneairl jedino nije pomuza onaj te se boji visine...

    Ako je ovo tacno sve,naravno...



    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 31-12-20 at 11:30.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. #2363
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    šibni neki link za fajl.


  16. #2364
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Nemam...slike nadjoh na fb

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  17. #2365
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Lijepo ja zborih, svega ovoga ne bi bilo da je Pera Detlić na vrijeme otišao u policiju. Odnosno da je ministar Bojanić odmah podigao negdje cijeli spisak pa se zabavljajte.
    Ovako, ako je ovo tačno, malo je poručkio ono što se ne jede. I uhvaćen u tom činu.
    A ako nije tačno nego sad svako kucka koji hoće excel ponovo je isti problem. Ajde dokaži da nije tačno, kad ti je excel fajl dokaz korupcije prethodnika.
    Malo se istrčao, ali ajde.
    Imam osjećaj da su u vladi uzeli neke likove koji im rade PR a koji samo guraju tviter i "ko ti je ovo radio" tovari na prethodne. I da su se članovi vlade žrtvovali za sve nas. Malo pasivne agresije. Tako mi djeluje.
    Otprilike Vučićev PR sa Ali Expresa. Neka jeftinija agencija sa istim metodama.
    Svakako, neka se uče polako. A i svi mi da se učimo nekim lijepim stvarima u narednoj godini, a ponajviše prihvatanju različitog mišljenja.
    Sve najbolje.
    Over and out

  18. #2366
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    100 000 besplatnih karata X minimum 150 eura = 15 miliona + troškovi za amortizaciju aviona=20 miliona. Uzeli su još kroz velike plate 20 miliona + štetni sitni ugovor (kao onaj od 20 000) 5 miliona= 50 miliona eura.
    Smanjio sam sve koliko sam mogao njima u prilog.

    Bez ovih troškova su mogli opstati. Taman kako kaže i dozvoljava EU optimalno je jednom u deceniji pomoći aviokompaniji. Eksperti iz EU su to sve izračunali da se mi ne zamaramo.

  19. #2367
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Pravi se deplasirana prica oko besplatnih karata, gasi se MA pa se ne gasi, daje se jedna stranica ugovora oko konsultanskih usluga koji prate svaki vazni posao a koje ce i ova vlada imati... O cemu se ovdje radi!? Da se zadovolji mim industrija i internet "influenseri" ovim populistickim floskulama bez smisla? Onda kad neko pita kakve su ovo besmislice dobijes gnijev "pravednika" kako branis DPS a DPS i zeli da ih ovako napadaju. Ako neko ne vidi da treba da se uhvate u kostac sa konkretnim a ove spinove i trivije da stave po strani onda smo dzabe krecili.

  20. #2368
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pravi se deplasirana prica oko besplatnih karata, gasi se MA pa se ne gasi, daje se jedna stranica ugovora oko konsultanskih usluga koji prate svaki vazni posao a koje ce i ova vlada imati... O cemu se ovdje radi!? Da se zadovolji mim industrija i internet "influenseri" ovim populistickim floskulama bez smisla? Onda kad neko pita kakve su ovo besmislice dobijes gnijev "pravednika" kako branis DPS a DPS i zeli da ih ovako napadaju. Ako neko ne vidi da treba da se uhvate u kostac sa konkretnim a ove spinove i trivije da stave po strani onda smo dzabe krecili.
    Nije nego baš su bankrotirali zbog besplatnih karata, velikih plata i konsultantskih usluga. Nema drugog razloga za njihov bankrot. Moglo se im pomoći jednom u deceniji kao što propisuje EU i s obzirom da dovedu nešto turista taman bi vratili državi tu pomoć i bili isplativi za državu.

  21. #2369
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Lijepo ja zborih, svega ovoga ne bi bilo da je Pera Detlić na vrijeme otišao u policiju. Odnosno da je ministar Bojanić odmah podigao negdje cijeli spisak pa se zabavljajte.
    Ovako, ako je ovo tačno, malo je poručkio ono što se ne jede. I uhvaćen u tom činu.
    A ako nije tačno nego sad svako kucka koji hoće excel ponovo je isti problem. Ajde dokaži da nije tačno, kad ti je excel fajl dokaz korupcije prethodnika.
    Malo se istrčao, ali ajde.
    Imam osjećaj da su u vladi uzeli neke likove koji im rade PR a koji samo guraju tviter i "ko ti je ovo radio" tovari na prethodne. I da su se članovi vlade žrtvovali za sve nas. Malo pasivne agresije. Tako mi djeluje.
    Otprilike Vučićev PR sa Ali Expresa. Neka jeftinija agencija sa istim metodama.
    Svakako, neka se uče polako. A i svi mi da se učimo nekim lijepim stvarima u narednoj godini, a ponajviše prihvatanju različitog mišljenja.
    Sve najbolje.
    Over and out
    Važno je da ovo izađe u javnost, a hoće li nastradati pri tom i Bojanić i Bratićka manje je bitno.

    Svakako bi pogrešan odgovor na ovaj "excel fajl" bilo da ga sakriješ jer se i tvoje ime tu pojavljuje. Neka je izašao, da vidi narod da Ana Đukanović nema za kartu nego mora u naš džep ruku da zavuče.

  22. #2370
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,607
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Poenta je da su podijelili 100k karata za 14 godina poslovanja. Kompanija koja ima 4 aviona. Naravno da je bilo normalnih free karata, ali 100k karata ? WTF

    Banana od kompanije. I treba sad da uspemo 200 miliona u nju. Sprdacina ziva!

  23. #2371
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Elem, kako cujem sad je prica da se ne radi o validnoj dokumentaciji na osnovu koje je izasla ova vucicevska propaganda i spin oko besplatnih karata vec se radi o obicnom otvorenom excell fajlu koji je podlozan izmjenama i dopisivanjima. Ja se svaki put sokiram cime se javnost u Crnoj Gori bakce i sto njih lozi. Ladno mozes milijardu djavolisati ovdje i nista, niko ni rijec da zucne a jel Pero Perov dje dzabe kafu divanio i jel Marko Markov posao sluzbenim kolima do Delte e to je prica za naslovne strane. To je ekskluziva

    Bojim se da se jos neki od aktivista ove price ne pronadju na spisku jer izgleda pozaboravljali dosta toga kao onaj lik sto je zaboravio da je on bio godinama asistent na "Milovom univerzitetu".

  24. #2372
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Elem, kako cujem sad je prica da se ne radi o validnoj dokumentaciji na osnovu koje je izasla ova vucicevska propaganda i spin oko besplatnih karata vec se radi o obicnom otvorenom excell fajlu koji je podlozan izmjenama i dopisivanjima. Ja se svaki put sokiram cime se javnost u Crnoj Gori bakce i sto njih lozi. Ladno mozes milijardu djavolisati ovdje i nista, niko ni rijec da zucne a jel Pero Perov dje dzabe kafu divanio i jel Marko Markov posao sluzbenim kolima do Delte e to je prica za naslovne strane. To je ekskluziva

    Bojim se da se jos neki od aktivista ove price ne pronadju na spisku jer izgleda pozaboravljali dosta toga kao onaj lik sto je zaboravio da je on bio godinama asistent na "Milovom univerzitetu".
    Džabe spinovanje, moj Rodione. Neće se ni ministarki zaboravljati pravni savjetnik od 20 hiljada mjesečno ni Ani Đukanović besplatne avio karte iz naših džepova.

  25. #2373
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Džabe spinovanje, moj Rodione. Neće se ni ministarki zaboravljati pravni savjetnik od 20 hiljada mjesečno ni Ani Đukanović besplatne avio karte iz naših džepova.
    Cu spinovanje!?

    A oni se zaduzili 750 miliona i na lijepe oci i bez placanja konsultantskih usluga?

    Najozbiljnije ne kapiram ovaj vas narativ. Neka me ispravi neko ako grijesim ali slobodan i kriticki nastrojen pojedinac komentarise zbivanja u drustvu onako kako jesu, propagandista, podrzavalac neke politike, aktivista i osoba okovana nekom nacionalnom ideologijom komentarise i oblikuje onako kako odgovara timu za koji navija. Meni nikad nije problem npr reci za hiljadu ljudi da je to hiljada ljudi dok se vama za iste skupove cas prividjaju desetina hiljada a cas stotinjak gradjana a sve od prililke do prilike. Tu je razlika.

    Ovako sve izgleda kao onomad kada me ponosni zaposlenik u firmama vladajuce strukture i korisnik beneficija onog rezima a u slobodnom vremenu veliki opozicionar, mada sad nikako da ukapira da je podrzavalac vlasti, kad me taj isti nazva botom zbog najobicnijeg pitanja koji demontira njegovu konstrukciju.

    Crnogorsko drustvo ce moci krenuti naprijed kada bude sta vise ljudi sposobnih da se kriticki osvrnu na svako pitanje bez ostatka i kad bude vise ljudi koji ce znati kako se poslovi obavljaju i kako funkcionise i drzava i privreda pa im se nece moci prodavati i babe i zabe i slicne trivijalnosti poput ove. Do tada jedina smislenost u konfrotiranju sa onima koji polazu na objektivnosti i cinjenicama je jedino da pretpostavljas neciju pripadnost, imputiras razloge intervencija i da ides ad hominem jer oko sustine ne mozes raspravljati, nje se nikada necemo dotaci.

    Dakle besplatne karte

  26. #2374
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ako smo ista naucili do sad u zadnjih 20 dana je da se ipak saslusaju obije strane...
    I Bojanic je mozda imao pravo na kartu kao clan porodice zaposljenog u mneair ako je ovo on.

    Makar mi tako kazu drugovi kojima su clanovi porodice zaposljeni tamo...ne znam vidjecemo.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 31-12-20 at 13:58.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  27. #2375
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,855
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Ako sam imao otkazan let zbog nekih razloga, karta se stornira, daju mi novu kartu sa novim datumom leta. Spada li ovo u besplatne letove po njihovom ? Čisto da vidim ima li me na spisak

    Nije ovo ništa novo. Avio kompanije daju besplatne letove usljed brojnih greški, problema, nedostataka. Siguran sam da se može opravdati dosta ovih letova, bilo je tu sigurno i nekih sponzorstava... ali suština je ista. Nedomaćinski se poslovalo i radilo. Šta je tu je, a fatamo se za manje bitne stvari.

    Ja hoću ključne stvari i odgovaranje Brajovića, Gvozdenovića i ostalih drugara koji su oštetili državu s namjerom i pribavili korist u svoje i tuđe ime. Sve na račun države i naroda.

    Dakle, SPIN su besplatne karte bar u jednu ruku.
    Love, peace and respect.

  28. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


Page 95 of 1249 FirstFirst ... 45859192939495969798991051451955951095 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •