Page 545 of 1249 FirstFirst ... 454454955355415425435445455465475485495555956451045 ... LastLast
Results 13,601 to 13,625 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #13601
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Suma sumarum par nasih forumasa - mozes da pljackas koliko zelis samo ako si ogrnut crnogorskom zastavom.

    Bravo momci.
    Betoniraj Vele boli te Mugabe

    https://www.vijesti.me/v/550155?utm_..._share_counter

    Zamalo izgubismo Unesco status zbog "privremenog objekta" Verige.

    Edin Kolarević nasipa plaže po Dobroti.

    Sve patriota do patriote.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #13602
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,896
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Betoniraj Vele boli te Mugabe

    https://www.vijesti.me/v/550155?utm_..._share_counter

    Zamalo izgubismo Unesco status zbog "privremenog objekta" Verige.

    Edin Kolarević nasipa plaže po Dobroti.

    Sve patriota do patriote.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nemoj tako Kimmi, pa Barovic je pravi patriota, on je to zasluzio, nega gazi, samo da vratimo DPS...

  3. #13603
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    To je pohvala iz nekih proslih vremena kad Rakovic nije bio placenik, vec samo profesor istorije.
    Dobro samsone, kako bi reagovao da je to bila pohvala Joanikija, recimo, bila izrecena na promociji na kojoj je Rakovic izjavio da se prema Crnogorcima treba sadisticki ponasati zato sto to zasluzuju? Mislim da si napisao da je ta izjava bila za zatvor. A sto bi rekao da je Joanikije ishvalio Rakovica upravo tom prilikom kad je Rakovic to izjavio?

    Razmisli malo prije nego odgovoris.

  4. #13604
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Dobro samsone, kako bi reagovao da je to bila pohvala Joanikija, recimo, bila izrecena na promociji na kojoj je Rakovic izjavio da se prema Crnogorcima treba sadisticki ponasati zato sto to zasluzuju? Mislim da si napisao da je ta izjava bila za zatvor. A sto bi rekao da je Joanikije ishvalio Rakovica upravo tom prilikom kad je Rakovic to izjavio?

    Razmisli malo prije nego odgovoris.
    Rekao bih da je Joanikije zastranio. Sto nije slucaj. I ako i sam Joanikije ima tvrd stav po pitanju srpstva, ali imao je i Amfilohije pa ga je korigovao. Jer oni su prije svega pripadnici pravoslavne crkve..i sam Amfilohije je pricao da prvo ide "pravoslavna", pa tek onda moze "srpska".

    Suma sumaru..Rakovic je placenik i bolesnik. Svrha te izjave kao i mnogih koje dolaze iz Srbije je da otezaju zivot i pomirenje ovdje.
    Ali ja sam misljenja da je to prosto ping-pong. Jer znamo da je uvijek kad je trebalo Djukanovicu ulijetala Srbija(Sns + placenici)..i onda se ovdje mjesec dana drvi o tome, a u sjenku ode tema tipa koverta i sta vec.. Razna nepocinstva DPSa su se uvijek gurala u stranu spinom o "odbtani Crne Gore od Srbije i zlih Srba"

  5. #13605
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Rekao bih da je Joanikije zastranio. Sto nije slucaj.


    Na pocetku snimka imas Joanikija koji hvali Rakovica, na kraju imas Rakovica i izjavu za koju si kazao da je "za zatvor".

    Dakle, ne radi se o pohvali iz nekih "proslih vremena" vec o pohvali izrecenoj upravo tokom promocije u kojoj je Rakovic onako napao Crnogorce.

    I? Je li Joanikije zastranio?

    Mislim da je ispao naivan. Nije trebao da ide na tu promociju. Uvijek se moze naci izgovor.

  6. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  7. #13606
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ako ga je i hvalio posle izjave onakve..morace korigovati stav. Kao i Amfilohije.


    ---

    Opis slike nije adekvatan, a fali i trobojka unutra. Ali poenta je tu.


  8. #13607
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ima i onih koji bi Milu sve pljacke oprostili, samo da je ostao vjeran srpstvu
    Ima ipak više onih koji bi ćerke i žene podvodili gospodaru, samo da se bude što bliže tom kaminu veljecrnogorstva i par mrvica sa stola da se pokupe pride...

  9. #13608
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Ada crnogorci najgori narod…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  10. #13609
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ima ipak više onih koji bi ćerke i žene podvodili gospodaru, samo da se bude što bliže tom kaminu veljecrnogorstva i par mrvica sa stola da se pokupe pride...
    Uopste nijesam siguran kojih ima vise.

    Isti je to soj. Razlika je u zastavama.

  11. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  12. #13610
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ako ga je i hvalio posle izjave onakve..morace korigovati stav. Kao i Amfilohije.
    Pa imao je priliku. Nakon one, mozemo li reci fasisticke izjave Rakovica(?), fino je primio knjigu od njega na poklon. I to ponesto govori. O korigovanju.

    Nego, mnogo vaznija stvar je da li crkva zaista vise ne daje podrsku Zdravku Krivokapicu, kako tvrdi DF.

    I, ako smijem da ti postavim jedno direktno pitanje: Koja bi bila tvoja reakcija ako bi SPC podrzala, makar indirektno, DF?

    Uzgred, iako se oko malo cega slazemo u vezi ovih stvari, tebe smatram cestitim covjekom koji drzi do svojih uvjerenja. To postujem.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  14. #13611
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Smetaju li kome iz vlasti ova stalna poskupljenja svega zivog ili su to trivijalne stvari? Sta je nova tema, sad kad je zatvorena Srebrenica? Valjalo bi se pozabavit pojasom Gaze.

    Za sada je odlično. Polako. Obzirom na uslove i kratak rok ni od godine, ovo je više nego sjajno. I čak mnogo više nego što se veliki broj eksperata i nadao

    Stopa nezaposlenosti, obim kapitalnih investicija, stopa naplate i apsolutni obim poreskih potraživanja, indeks rasta cijena na malo, konjuktura, stopa zaduženosti građana i privrede, komplet tako neki pokazatelji koji se, svi redom, hronološki, pogoršavaju...
    I, naravno, pojas Gaze, teme su za naredni izborni ciklus. Kroz desetak godina, koliko je neophodno ovoj Vladi dati grejsa, da povuče neki konkretan potez, osim početnog zaduživanja, i kadrovskog recikliranja univerzuma
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  15. #13612
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Makar nam je nedelja neradna…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  16. #13613
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ne kapiram kako ovo mislite da izvede. Cak i da stavi u amandman za buzdet da se uzima 900 miliona, i automatski prebacuje na racun exim banke, a on nastavlja sa novim krediorom po novim uslovima..... Opet mu treba saglasnost skupstine za to. Ne moze on odlukom da zaduzi drzavu 900 miliona, pa neka je da zatvori neki prethodni dug
    Prošlo vrijeme, ali se tema nije ubuđala ( evo čujem na forum da nas je Miki sve na gomilu mogo spasit, ko onaj kad je ono more razdvojio da oni narod utekne, no mu ne dade DF, i sad sve propade ; ovo sam čuo nakon što se jednu noć otkrilo da DF nije u koaliciju sa DCG, URA i Zdravkom, no Milom )

    Da se uozbiljim, praštaj za digresiju.
    Kako misliš kako mislim da se to izvede, pa valjda na tajan ali organizovan način, kako bi drugačije

    Sad praštaj za humor, iako je istinit, i na naš slučaj sasvim primjenjiv.

    I
    Ne mislim nikako da se to izvede, to je tako i pravnim propisom predviđeno.
    Ako ti nešto ne traži pare iz budžeta, niti ti pare u budžet uliva, ono se i ne rješava budžetskim okvirom, nije potrebno.
    U ovom slučaju, najjednostavnije je reć ovako-
    ugovoriš ultra super povoljni refinans jednog kredita drugim, doneseš ugovor Skupštini, i završiš posao.

    II
    Alternativno, i komparativno, kad već nisi Skupštinu pitao kad si zaduživao državu za novih osamsto i kusur, tek je za ovo ne moraš ni pitat, jer ne činiš novo zaduženje.


    Biraj koji ti se scenario više dopadne, oba su validna.
    Iako i dalje mislim da je Koperfild bio mnogo bolji mađioničar od ovog našega, što svakim potezom uštedi po par desetina miliona, bar
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  17. #13614
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-sa-zahtjevima

    gledao sam emisiju Reflektor đe su bili gosti poljoprivrednici i predstavnici Ministarstva. ljudi koji se bave poljoprivredom su ih ugasili. znanjem i činjenicama. neprijatno je bilo gledati ljude koji rade u ministarstvu (primaju po iljadu i više) kako pojma nemaju. podržavam ove ljude u potpunosti. država je totalno zaboravila na njih. ljudi žive od svog rada

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #13615
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Bitno je da je stijovic doveo kuma i zenu mu treci dan. I da moraju da pisi izvjestaje sto su radili taj dan. Direktori i nacelnici odma smijenjeni i bukvalno nema ko da mu objasni sto i kako treba


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  19. #13616
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    ove ljude poštujem jer su izašli na protest zbog stvarnih problema. puca im ona rabota za DPS, DF, zastave i ministra. ljudi žive od ovoga a odgovorne ljude zabolje briga za njih

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #13617
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Pa imao je priliku. Nakon one, mozemo li reci fasisticke izjave Rakovica(?), fino je primio knjigu od njega na poklon. I to ponesto govori. O korigovanju.

    Nego, mnogo vaznija stvar je da li crkva zaista vise ne daje podrsku Zdravku Krivokapicu, kako tvrdi DF.

    I, ako smijem da ti postavim jedno direktno pitanje: Koja bi bila tvoja reakcija ako bi SPC podrzala, makar indirektno, DF?

    Uzgred, iako se oko malo cega slazemo u vezi ovih stvari, tebe smatram cestitim covjekom koji drzi do svojih uvjerenja. To postujem.
    SPC ne smije da se miješa u politiku. SPC mora samo da vrši pritisak, tako da kažem, na političare da se okrenu narodu. Da se dogovore i da je narod najbitniji. Što je Joanikije i uradio sad u Budvi, ako je neko slušao.
    SPC je uvučena u politiku onim zakonom. Pa sam isto tako i ja se "zainteresovani" za istu. Jer mene je samo zanimalo očuvanje crkve.

    Sudbinski sam povezan sa dva lidera DFa dosta često su mi u kuću dolazili. Mislim na Radunovica i Bulatovića.
    To su dva čovjeka kojima ne možeš vjerovati kad ti kažu koliko je sati.
    I ja imam lose mišljenje o njihovim ljudskim kvalitetama.

    DF od mene nikad glas neće dobiti. Ne samo zbog njih, nego je tu i Pzp..a eto u toj stranci imam Radulovića koji je 50m od moje kuće i porodičnog imanja u Komane. I da odem kod njega i da mu tražim sta god .uradio bi to za mene.

    Ja imam svoj posao i ne zavisim od dnevnopolitičkih dešavanja. Jedino što bih volio je da moja..naša djeca sjutra odrastaju u zdravoj atmosferi. I kao nekom ko je ekonomista..i taj dio me zanima..nevjerovatno je da nas šačica u CG ..moramo da se borimo od 1 do 1 u mjesecu.
    A naša zemlja ima sve predispozicije da bude bar na Balkanu vodeća po kvalitetu života.

    Sjutra da su izbori ne znam da li bih izašao. Osim ako me bi se napravila neka stranka koja se inače najavljuje. I u kojoj bi bilo nekoliko ljudi iz ove Vlade..na ministre mislim.

    Jer bez obzira na zanesenost Krivokapića i njegovo nesnalaženje..ja vjerujem u časnu namjeru toga čovjeka. Da je na njegovom mjestu najveći politolog..i um svijeta..sa DFom i bez medija na njegovoj strani..sa DPSom..snašao se ne bi.
    Ali bez obzira na silne opstrukcije sa svih strana..Vlada je uradila dobre stvari.

  21. #13618
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Situacija trenutna sa nasim premijerom neodoljivo podsjeca na Staljina koji je na kraju karijere i posle redovne sječe svih najbližih ljudi oko sebe jer nema povjerenja izjavio citat sa slike...

    Daleko od toga da poredim zdravka i staljina, ali ovaj vec polako ostaje sam, polako postaje "one man show", a već tada će biti lagana žrtva i meta predstojećih dogovora oko nove vlade.

    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  22. #13619
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Sta ga briga, flasa je uvjek tu.

  23. #13620
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ckinog-teftera

    čudi me ovo. pa i sama Jocić je rekla da će biti pravde samo za ljude bliske DFu. za ostale neće

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #13621
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...i-novih-izbora

    "Zajednički konstatujemo sljedeće:

    Izborna pobjeda ostvarena30 avgusta 2020, godine predstavlja najveću vrijednost našeg političkog ada i iznad je ličnih i partijskih ambicija svih nas pojedinačno;

    Izborna pobjeda ostvarena 30. avgusta 2020, godine predstavlja najveću vrijednost našeg političkog ada i iznad je ličnih i partijskih ambicija svih nas pojedinačno;

    Sporazum zaključen 8. septembra 2020. godine, od strane nosilaca lista tri pobjedničke koalicije, uspostavio je politički okvir za formiranje Vlade koji ostaje neupitan i ubuduče, imajući u vidu ideološku raznorodnost različitih subjekata parlamentarne većine;

    Aktuelna Vlada uživa punu podršku potpisnika ovog saopštenja, a o eventualnim promjenama u njenom sastavu i načinu djelovanja neophodno je sprovesti otvoren i konstruktivan dijalog izmedu Vlade i parlamentarne vecine;

    Protiv smo rušenja ove Vlade i održavanja novih parlamentarnih izbora jer je Crnoj Gori potrebna stabilnost uz neodložno sprovođenje korjenitih reformi;

    Svako rješenje za izlaz iz trenutne političke krize mora uvažavati međusobne razlike konstituenata vlasti o pojedinim pitanjima koja su proteklih mjeseci aktuelizovana djelovanjem dijela parlamentarne većine i bivše vlasti;

    Buduće djelovanje Vlade treba da bude usmjereno na četiri teme ekonomski razvoj, pridruživanje države Evropskoj uniji, borbu protiv korupcije, organizovanog kriminala i reformu izbornog zakonodavstva.

    Neprihvatljivo je uplitanje inostranog faktora u rješavanje unutrašnjih pitanja koja se tiću države Crne Gore", piše u saopštenju.



    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  26. #13622
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    sah mat

  27. The Following User Says Thank You to zaro For This Useful Post:


  28. #13623
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Protiv smo rušenja ove Vlade i održavanja novih parlamentarnih izbora jer je Crnoj Gori potrebna stabilnost uz neodložno sprovođenje korjenitih reformi, navodi se u saopštenju koje potpisuju predsjednik Vlade Zdravko Krivokapić, potpredsjednik Vlade Dritan Abazović i predsjednik Skupštine Aleksa Bečić.

    Oni su se oglasili povodom, kako navode, špekulacija koje se ovih dana mogu čuti u javnosti, a koje se tiču načina za rješavanje trenutne političke krize u Crnoj Gori, a kao potpisnici Sporazuma na osnovu kojeg je formirana aktuelna Vlada.

    "Zajednički konstatujemo sljedeće:

    Izborna pobjeda ostvarena 30. avgusta 2020, godine predstavlja najveću vrijednost našeg političkog ada i iznad je ličnih i partijskih ambicija svih nas pojedinačno;

    Izborna pobjeda ostvarena 30. avgusta 2020, godine predstavlja najveću vrijednost našeg političkog rada i iznad je ličnih i partijskih ambicija svih nas pojedinačno;

    Sporazum zaključen 8. septembra 2020. godine, od strane nosilaca lista tri pobjedničke koalicije, uspostavio je politički okvir za formiranje Vlade koji ostaje neupitan i ubuduće, imajući u vidu ideološku raznorodnost različitih subjekata parlamentarne većine;

    Aktuelna Vlada uživa punu podršku potpisnika ovog saopštenja, a o eventualnim promjenama u njenom sastavu i načinu djelovanja neophodno je sprovesti otvoren i konstruktivan dijalog između Vlade i parlamentarne vecine;

    Protiv smo rušenja ove Vlade i održavanja novih parlamentarnih izbora jer je Crnoj Gori potrebna stabilnost uz neodložno sprovođenje korjenitih reformi;

    Svako rješenje za izlaz iz trenutne političke krize mora uvažavati međusobne razlike konstituenata vlasti o pojedinim pitanjima koja su proteklih mjeseci aktuelizovana djelovanjem dijela parlamentarne većine i bivše vlasti;

    Buduće djelovanje Vlade treba da bude usmjereno na četiri teme ekonomski razvoj, pridruživanje države Evropskoj uniji, borbu protiv korupcije, organizovanog kriminala i reformu izbornog zakonodavstva.

    Neprihvatljivo je uplitanje inostranog faktora u rješavanje unutrašnjih pitanja koja se tiću države Crne Gore", piše u saopštenju.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  29. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  30. #13624
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Bitno je da je stijovic doveo kuma i zenu mu treci dan. I da moraju da pisi izvjestaje sto su radili taj dan. Direktori i nacelnici odma smijenjeni i bukvalno nema ko da mu objasni sto i kako treba
    Neki su dali otkaze, neki smijenjeni, neki ostali, ti što su promijenili partije i preskočili iz DPS-a u neke od ovih iz vladajuće koalicije.

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Aktuelna Vlada uživa punu podršku potpisnika ovog saopštenja, a o eventualnim promjenama u njenom sastavu i načinu djelovanja neophodno je sprovesti otvoren i konstruktivan dijalog između Vlade i parlamentarne vecine;
    Aktuelna Vlada podržavam aktuelnu Vladu.

  31. #13625
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Aktuelna Vlada uživa punu podršku potpisnika ovog saopštenja, a o eventualnim promjenama u njenom sastavu i načinu djelovanja neophodno je sprovesti otvoren i konstruktivan dijalog između Vlade i parlamentarne vecine;
    Могуће да је неки договор можда направљен или да су спремни на компромис.
    Тако да очекујем некога из ДФа у Влади.
    Hasta siempre!

Page 545 of 1249 FirstFirst ... 454454955355415425435445455465475485495555956451045 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •