Page 402 of 1249 FirstFirst ... 302352392398399400401402403404405406412452502902 ... LastLast
Results 10,026 to 10,050 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #10026
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Ja sam kao manjina glasao Abazovica i opet bih ga glasao, Demokrate nisam jer su mi djelovali namazani a poslije ovog saopstenja dje im je DF desna ruka zbog ovog Nacelnika muslimana za mene su potvrdili da su isto sto i DF. Na kraju krajeva crkva ih podrzava i tu moze lock.

    Dps ne bih nikad glasao niti sam ih ikad glasao, kao ni njihove satelite, sd, sdp i bosnjake.
    Albance jesam lokalno i ponekad na parlamentarne ali sam i njih prekrizio.

    Bude li me URA razocarala, nikad vise glasati necu, taman cu ka moj stari u penziju kad je Slavko zamrznuo partiju.

    Svakako misljenja sam da ova vlada nece docekat novu godinu, i ne treba.

    Sve dok DPS I DF IMAJU 40% ovo drustvo je osudjeno na propast, sto znaci da je ova nasa generacija prokleta i nema joj spasa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #10027
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default



    Veceras su u emisiji "Cirilica" na Happy TV u prisustvu jednog od lidera vladajuce vecine u CG a po nalogu vrhovnog vozda predstavljene granice i dometi "srpskog sveta". EU treba da odreaguje na ovo brutalno mijesanje u unutrasnje stvari jedne drzave i podsticanje nacionalnih tenzija, te prekrajanja granica i prijetnji. Ovo su zabrinjavajuci tonovi dok se baba ceslja i razmislja o ugrozenom boru sa Ljubovica.

    #neceonanidje

  3. #10028
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    U međuvremenu potpredsjednik Vlade Crne Gore igra domine sa svojim likom:

    https://www.instagram.com/p/CN21mrMr...=13rj85ql0kn41

    Koje rasulo i kakav gubitak kontakta sa realnošću. Kao da živimo scenario "Leta iznad kukavičjeg gnijezda".
    Last edited by johnny bravo; 20-04-21 at 00:23.
    In vino veritas

  4. #10029
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    U Crnoj Gori niko nema vecinu i imamo tehnicku Vladu. Sto prije to shvatimo bice bolje. Nek se napravi opsti konsenzus oko izbornih zakona i da se ova agonija zavrsava polako tako sto ce izbori dati svoj rezultat. Ovo stanje bezvlasca i poluanarhije sa ekstremima koji krstare ulicama ne vodi nikud i to ni jace drzave ne bi izdrzale.
    Kako preplaka za tim vanrednim izborima. Polakote

    Izdrzi bar dvije godine pa cemo da vidimo... kad smo mi mogli 30 mozete valjda i vi toliko.

  5. #10030
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ako posle 30. avgusta ima ijedan musliman koji ce da glasa partije na vlasti, onda je teska _ _ _ _ _ _ _ _ .
    Prije izbora ih je bilo dosta koji su ih glasali. ali lakovjerni su, imali su dobre namjere, sad vec nema opravdanja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Znaci muslimani (ili kako ti za njih velis - Bosnjaci) trebaju da glasaju za likove poput Veljovica koji je sirio demokratiju nad muslimanima, Djukanvica, Marovica koji su sa sadasnjim dijelom DF ekipe vodili rat za mir, deportovali muslimane i proprgirali nacionalnu i vjersku mrznju nad gradjanima Crne Gore.

    Bravo Tripleta.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  7. #10031
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ako posle 30. avgusta ima ijedan musliman koji ce da glasa partije na vlasti, onda je teska _ _ _ _ _ _ _ _ .
    Prije izbora ih je bilo dosta koji su ih glasali. ali lakovjerni su, imali su dobre namjere, sad vec nema opravdanja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ako su muslimani glasali da ovo bude Turska onda smo mi u problemu većem nego što izgleda ... prilična populacija koju je teško kontrolisat ...
    deuscroix

  8. The Following 2 Users Say Thank You to night_silence For This Useful Post:


  9. #10032
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Znaci muslimani (ili kako ti za njih velis - Bosnjaci) trebaju da glasaju za likove poput Veljovica koji je sirio demokratiju nad muslimanima, Djukanvica, Marovica koji su sa sadasnjim dijelom DF ekipe vodili rat za mir, deportovali muslimane i proprgirali nacionalnu i vjersku mrznju nad gradjanima Crne Gore.

    Bravo Tripleta.
    Svakako nema dobre politicke opcije, uvijek se bira izmedju manjeg zla a ovaj dps je definitivno manje zlo od demokrate - df. Uru ne pominjem jer oni ne postoje vise.

    Cuo sam Djukanoviceve izjave za Hrvate, dok nijedan jedini dokaz (sudska odluka) nema da je uticao na rat u Bosni. Necete nas moci zavadit


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #10033
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ako su muslimani glasali da ovo bude Turska onda smo mi u problemu većem nego što izgleda ... prilična populacija koju je teško kontrolisat ...
    Definitivno ovo nisu glasali, a tek na sledece izbore necete dobiti ni 0,2% glasova te populaacije. Ali briga vas, sad kad upanu u biracki spiisak izbjeglice sa Ks, Srb, Bih i Hr nece vam vise trebat. I ne znam zasto se pominje Turska, jer su komite istakle tur zastavu da provociraju Srbe?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #10034
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Svakako nema dobre politicke opcije, uvijek se bira izmedju manjeg zla a ovaj dps je definitivno manje zlo od demokrate - df. Uru ne pominjem jer oni ne postoje vise.

    Cuo sam Djukanoviceve izjave za Hrvate, dok nijedan jedini dokaz (sudska odluka) nema da je uticao na rat u Bosni. Necete nas moci zavadit
    Nema ni sudske odluke da je Djukanovic lopov pa svi znaju suprotno.

    Ako nema politicke dobre opcije onda (p)ostanes apstinent.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #10035
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Zasto bi nekome smetala turska zastava, ili srpska ili albanska. Ovdje je problem sto se organizuju protesti a ne prijavis ih, i blokiras saobracaj nezakonito, tu treba policija lijepo svima kazne i kraj price, a sto se mene tice masi ti turskom, srpskom, albanskom ili kojom god oces, ali samo postuj zakon, ne vrijedjaj nikoga i masi do preksjutra.
    Last edited by TheGovernor; 20-04-21 at 08:43.

  13. The Following User Says Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  14. #10036
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nema ni sudske odluke da je Djukanovic lopov pa svi znaju suprotno.

    Ako nema politicke dobre opcije onda (p)ostanes apstinent.
    Nema sanse sad kad sam vidio ove nove a i njihove fanove po ulica/forumu. Jedva cekam nove izbore jer ovo vise nije izdrzljivo. Samo da se ne ubacaju novi ljudi u Biracki spisak i padaju lagano. Nikad vise posle nece maci dps s vlasti, i ne treba. Neka kradu, bolje lopovi nego klerofasisti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  15. #10037
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,553
    Thanks Thanks Given 
    1,952
    Thanks Thanks Received 
    2,554
    Thanked in
    1,099 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Nema sanse sad kad sam vidio ove nove a i njihove fanove po ulica/forumu. Jedva cekam nove izbore jer ovo vise nije izdrzljivo. Samo da se ne ubacaju novi ljudi u Biracki spisak i padaju lagano. Nikad vise posle nece maci dps s vlasti, i ne treba. Neka kradu, bolje lopovi nego klerofasisti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da ostane.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  16. #10038
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Svakako nema dobre politicke opcije, uvijek se bira izmedju manjeg zla a ovaj dps je definitivno manje zlo od demokrate - df. Uru ne pominjem jer oni ne postoje vise.

    Cuo sam Djukanoviceve izjave za Hrvate, dok nijedan jedini dokaz (sudska odluka) nema da je uticao na rat u Bosni. Necete nas moci zavadit


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jel moguce da toliko mlatis da je Milo posteniji od DF-a, da se ispovraca covjek, jebote on je protjerivao muslimane, niti jedan zlocin koji je bio nad muslimanima u CG nije rasvijtljen a ti pricas kako je on bolji od DF-a, izvini ali si imbecil (strucno receno).

    Mada mi kao narod, vazda cemo nac manu ko god da dodje na vlast, tako da neka Zdravko radi samo svoj posao, makne onog Abazovica jer je pokazao da nije dostojan da bude na poziciji na kojoj je, postaviti nekog strucnijeg (ne iz politike) i nastaviti da u vladu ne ulaze politicari, jer oni su samo za skupstinske klupe, da prave rijaliti, jer ne vidim da su sposbni za bolje.

  17. #10039
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Kako je super kad imas izgovor za svoj kukavicluk.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  18. #10040
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Protjerivao muslimane protjerivao muslimane protjerivao muslimane. dje to, dajte mi neki dokaz, nesto, bilo sto. A da, nema, to je radio prosrpski dio dps-a. Pa mi smo najsigurniji bili u Cg upravo zbog njega, to kazu ovi stariji, ja ne pamtim taj period.
    Nego ne znam ni sto se natezem s vama kad vas mrznja prema tom covjeku rastrze


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 20-04-21 at 08:55.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #10041
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default





    I ladno na kraju klipa prosveceni protestant na koga moramo da se naviknemo vice "pametniji popusta"

    #vladavinaprava
    #zovitesergeja
    Last edited by Rodion Romanovich; 20-04-21 at 09:02.

  20. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  21. #10042
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Protjerivao muslimane protjerivao muslimane protjerivao muslimane. dje to, dajte mi neki dokaz, nesto, bilo sto. A da, nema, to je radio prosrpski dio dps-a. Pa mi smo najsigurniji bili u Cg upravo zbog njega, to kazu ovi stariji, ja ne pamtim taj period.
    Nego ne znam ni sto se natezem s vama kad vas mrznja prema tom covjeku rastrze


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sve si u pravu, Milo vrati se. #CG-off

  22. #10043
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Htjedoh napisat poduži post o ovoj raspravi,ali nemam volje jer nemam kome,nego izbaci rodion ovo...

    ovo u svijet nema,kakvi su ovo neandertalci,uskoro bi mogli postati anarhija,svako malo neko izlazi i graje,a zdravko je skoro kad je bilo ono sa njegovom cerkom rekao da će u zemlji vladati red i mir,pa evo vidimo kako to izgleda,no mu ne zamjeram toliko jer on koliko god mi se čini dobar i pošten,teško da može da učini nešto više za ovu drzavu...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #10044
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Htjedoh napisat poduži post o ovoj raspravi,ali nemam volje jer nemam kome,nego izbaci rodion ovo...

    ovo u svijet nema,kakvi su ovo neandertalci,uskoro bi mogli postati anarhija,svako malo neko izlazi i graje,a zdravko je skoro kad je bilo ono sa njegovom cerkom rekao da će u zemlji vladati red i mir,pa evo vidimo kako to izgleda,no mu ne zamjeram toliko jer on koliko god mi se čini dobar i pošten,teško da može da učini nešto više za ovu drzavu...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A sta da uradi kad ga pljuju iz DPS-a i DF-a, mene je fenomen da je jos premijer, da nije rekao evo vi sve i idite u pm lesinari.
    Mi smo posebna sorta naroda, samodestruktivni, necemo da izadjemo na ulice sad kad je sve poskupljelo, kad banke nece da daju totalni moratorijum na kredite, jer je sve poslo u k...c, ali zato izadju da jedu g...a po ulicama za partije, da masu zastavama, kao da ce od toga da nahrane porodice, ja ne mogu sebe da zamislim da izadjem na ulicu da branim nekog politicara, kakav retard treba da budes da to radis.

  24. The Following User Says Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  25. #10045
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Količina licemjerstva na ovom forumu je nevjerovatna. Izbačuju se snimci iz Pljevalja ali se ne pominju snimci u kojima komite upućuju svakakve psovke i uvrede Srbima, ćute kada se napadaju učenici bogoslovije, ćutali su kada je i premijer prijetio seljenjem. Reis Fejzić se nije oglašavao kada su dolazili sa TZ tablicama ispred Hrama Hristovog Vaskrsenja da vrijeđaju i prijete, nije mu fašizam kada se njemu mrski pravoslavni svijet šikanira, a to mu sve godi u toku Ramazana, kakav vjernik i neko ko treba druge da uči vjeri. Ispadi Reisa Fejzića su veoma zabrinjavajući. Čovjek otvoreno se bavi opasnim stvarima...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  26. #10046
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    A sta da uradi kad ga pljuju iz DPS-a i DF-a, mene je fenomen da je jos premijer, da nije rekao evo vi sve i idite u pm lesinari....
    To i jeste citava poenta DF kampanje. Da smuci ljudima kao sto su Krivokapic, Spajic i slicni ucesce u politici pa da Manda i Medo mogu da nastave u blatu da se igraju sa Milom i Migom.

  27. #10047
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Količina licemjerstva na ovom forumu je nevjerovatna. Izbačuju se snimci iz Pljevalja ali se ne pominju snimci u kojima komite upućuju svakakve psovke i uvrede Srbima, ćute kada se napadaju učenici bogoslovije, ćutali su kada je i premijer prijetio seljenjem. Reis Fejzić se nije oglašavao kada su dolazili sa TZ tablicama ispred Hrama Hristovog Vaskrsenja da vrijeđaju i prijete, nije mu fašizam kada se njemu mrski pravoslavni svijet šikanira, a to mu sve godi u toku Ramazana, kakav vjernik i neko ko treba druge da uči vjeri. Ispadi Reisa Fejzića su veoma zabrinjavajući. Čovjek otvoreno se bavi opasnim stvarima...
    Istina. Isti oni ljudi koji su ćutali kao zaliveni kad je prije neki dan napadnuta bogoslovija na Cetinju sad zapomažu do neba. A oni koji su tada zapomagali sad ćute.

    Prokleta zemlja gdje su paščad puštena, a kamenje svezano.

  28. #10048
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ovo je sve posljedica korupcije u našoj politici. Nažalost, vladajuće stranke su trenutno primorane da igraju igru DF-a, koji - da se diplomatski izrazim - ima značajnu logističku prednost u odnosu na ostale političke činioce. Jako je teško imati neke principe u ambijentu u kojem je s jedne strane 'srpski svet', koji finansira Vučić, a s druge 'komite', koje finansira Đukanović.

    Što duže stranke poput Demokrata budu odlagale da se odlučno suprotstave narativu DF-a i istovremeno nametnu nove vrijednosti, to će biti teže po njih. A samim tim i po sve nas.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Viscount For This Useful Post:


  30. #10049
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    U međuvremenu potpredsjednik Vlade Crne Gore igra domine sa svojim likom:

    https://www.instagram.com/p/CN21mrMr...=13rj85ql0kn41

    Koje rasulo i kakav gubitak kontakta sa realnošću. Kao da živimo scenario "Leta iznad kukavičjeg gnijezda".
    da li je moguće da ovo izbacaš kao vijest? dobio čovjek domine na poklon. mora da je ugrozio međunarodni ugled CG ili nanio štetu bezbjednosnom sektoru na ovaj način. još ako su domine iz Srbije...

    nisi postavljao linkove od članaka u kojima se pisalo koliko su stanova dobijali pojedinci iz prošle vlasti. običan građanin ove države ne može stan kupiti, ali zato pojedinci po 5-6 imaju. ne viđeh da si postovao kako bivša ministarka i osoba koja je bila na čelu liste pominje neke kaveze i zvijeri

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  31. #10050
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To i jeste citava poenta DF kampanje. Da smuci ljudima kao sto su Krivokapic, Spajic i slicni ucesce u politici pa da Manda i Medo mogu da nastave u blatu da se igraju sa Milom i Migom.
    Mene je razocarao najvise Abazovic, dje sam mislio da je covjek pametan, a on ode u brisel i pocne da pljuje po kinezima koji su slali donacije i ulazu u CG, a sta je to EU ulozila u nas, mislim stvarno kretenizam. Trebaju nam ljudi kao Spajic, Milatovic, Stijovic, koji stvarno hoce da rade posteno, ne gtrebaju politicari na tim pozicijama, vec apoliticni koji hoce da rade i unapredjuju sistem. Kad cemo vise moci elektronski potvrde da uzimamo. Trudnica za doznake treba prvo da ide po papir kod ginekologa, pa onda njena izabrana doktorica da joj to izprinta, pa onda da odnese da joj se to ovjeri od strane ne znam koje institucije pa onda nosi na posao. Dodaj na to da mozda nema ko drugi da ode nego mora ona u 8mi mjesec, pandemija, mislim ko izmisli taj sistem sve mu j....

Page 402 of 1249 FirstFirst ... 302352392398399400401402403404405406412452502902 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •