Page 612 of 1249 FirstFirst ... 1125125626026086096106116126136146156166226627121112 ... LastLast
Results 15,276 to 15,300 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #15276
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    kakvo čišćenje policije a Bato postavlja ljude u Budvi? DFu smeta svaki čoek na čelu CBa a da nije njihov. turističku sezonu ne treba upoređivati u odnosu na prošlu, no na 2019. godinu, valjda. neka bude 60% u odnosu na tu sezonu i top će biti

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:

    ASC

  3. #15277
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Preskačem ih jer nisu učinci, zamjena načelnika CB novim načelnicima nije čišćenje, to je zapošljavanje svojih kadrova, čišćenje ANB isto, bolji odnosi sa Zapadom su tvoj utisak, moj utisak je da je sve isto.

    Bolja turistička sezona u odnosu na koju godinu? U odnosu na 2020. je morala biti bolja, nulta godina bukvalno. Vidjećemo finansijske pokazatelje ove sezone tek za koji mjesec, brojčano dobro stojimo ako se sad novim mjerama to ne zaustavi.

    Otkrivanje tajne podjele stanova koja je bila javna i koju smo svi znali i prije pada DPS-a? Ok

  4. #15278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ti čak i ne čitaš što se napiše

    Bili smo 2020e 40% ispod komšija - Hrvatske i Albanije, sad smo 10-15% iznad njih. Sem ako ne misliš da su Hrvatska i Albanija postojale u nekoj drugoj realnosti bez kovida to su relevantni podaci.

    Minimizovati možeš ssistematski, ali ti ne ide baš najbolje. Uklanjanje Golubovića i Veljovića nije čišćenje policije? Važi. Otkrivanje dokumenata o skandalima za koje se decenijama tvrdilo da ne postoje nije ništa novo? Šta god tebe čini srećnim. Direktne pohvale sa Zapada i susreti na nivoima o kojima je DPS mogao samo da sanja nisu znak podrške? Nema problema, samo ti to vjeruje.

  5. #15279
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Vidiš kako je kad se ne čita? Zamisli onda kako je kad ubacaš nekome riječi i cijele rečenice koje nije rekao

    Sad jesmo iznad njih, nije ni teško kad nemamo nikakvih ograničenja za ulazak, valjda su bitniji finansijski pokazatelji.

    Ko god da je došao na vlast, makao bi stare kadrove, nije uspjeh razriješiti par funkcionera, bitnije je koga postaviš posle i šta radiš.

    Kažem ti, godinama se priča o dodjeli stanova i to baš detaljno, ko, koji stan, koliko kvadrata, nisu ništa novo rekli.

    Za Zapad mi je svakako diskutabilno osim direktne podrške US Mickeyu i UK ovo sad, da se ne ponavljamo.

  6. #15280
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Znas sto je najbolje od svega, kako se odje reklo nije se moglo ocekivati da ce nova vlast prestati sa partijskim zaposljavanje. Jer to je radio i DPS pa je red da rade ovi novi, pa sledeci koji dodju ce isto da rade, jer je to radio DPS to je radio Krivokapić into svi rade. To je normalno i to je rezon koji nam neki forumasi odje govore.
    Umjesto da se sad stalo sa time ili donekle stalo ovi su samo pojacali, mjenjali su zakone da bi svoje zaposlili, ali ni to ne smeta Gandu i drugima.
    Sjutra novi kad dodju i urade isto ko ce smjeti da ih prozivke???
    DPS ne moze, Ura Ne moze, DF kako?, Demokrate???
    Kako ce sjutra Demokrate i Ura prozvat DPS ako promjene zakon i daju otkaz svim direktorima skola i zaposle svoje a oni to uradili, ima li ko odgovor??
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #15281
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Ok, dakle ovako:
    Ako si obećao meritokratiju i posle slagao i nastavio stranačko zapošljavanje.
    Opravdanje je "BUDIMO REALNI".
    Ako prije izbora za premijera lažinjaš po televizijama kako ćeš pješke na rabotu, jer se ne bojiš naroda, a onda ti se đeca čak voze u državno sa obezbjeđenjem.
    Opravadanje je "BUDIMO REALNI".
    Dobro, onda smo realni.
    A realnost je da su svi ista gowna, ali ćemo da navlačimo i branimo "svoje". I birači i političari.
    Naravno, to koji su "svoji" zavisi ili đe će se uvalit guza ili je vezano za nacionalnu/nacionalističku emociju. Država je bila plijen i ostala. A sve ostalo je prdnjava koja ostaje za kampanju.
    BUDIMO REALNI.

  8. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  9. #15282
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ti sve vrtiš priču ne smeta ja ti kažem smeta, osuđujem to prozivam koritaše.
    Druga je stvar što ti ne kontaš šta je smjena vlasti, šta je sistem, šta se trenutno događa, koje su alternative i tako dalje.
    To je identična ona priča sa početka što sam pričao
    Otišla ura sa DF-om aaaaaaaa jel moguće da su otišli sa DF-om, a izdali su...
    Aaaaa zapošljavaju partijski a viđi što rade, znači bukvalno očekuješ od ljudi čija je cijela politička karijera, nekima 30 godina da ne zapošljavaju svoje aktiviste koji očekuju da im se trud naplati.
    I kriv sam ti ja ili neko drugi zbog toga što "nam ne smeta"
    One Ring to Rule them all...

  10. #15283
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ti sve vrtiš priču ne smeta ja ti kažem smeta, osuđujem to prozivam koritaše.
    Druga je stvar što ti ne kontaš šta je smjena vlasti, šta je sistem, šta se trenutno događa, koje su alternative i tako dalje.
    To je identična ona priča sa početka što sam pričao
    Otišla ura sa DF-om aaaaaaaa jel moguće da su otišli sa DF-om, a izdali su...
    Aaaaa zapošljavaju partijski a viđi što rade, znači bukvalno očekuješ od ljudi čija je cijela politička karijera, nekima 30 godina da ne zapošljavaju svoje aktiviste koji očekuju da im se trud naplati.
    I kriv sam ti ja ili neko drugi zbog toga što "nam ne smeta"
    Meni niko nije kriv jer ja o tome pricam godinama odje kad sam govorio da se to desava u Kotor i Budvu pa znas da sam bio DPS bot sa tom pricom. ( ne od tebe)
    Ali onda cemu prica sa pocetka rade vlade mi necemo kao DPS sto se zaposljavanja tiče, trebali su ćutat.
    Ovako sami su krivi sto ih prozivaju jer su na sva zvona govorili da ce profesionalce da zaposle na ta rukovodeca mjesta da nece gledat partijsku knjizi u, sad jedino to gledaju.
    Znaci sledece izbore ko bolji posao ponudi da se on glasa jer to je normalno zar ne?
    Ti si "kriv" jedino sto relavitizujes kao neko normalno ponasa je, a do juce si napadao DPS sto to radi. Sa pravom naravno.
    Opet da ponovim ko ce biti kriv kad DPS npr sjutra opet promjeni zakon o obrazovanju i promjeni sve direktore kao ovi sto su uradili. Hoces i tada reci e jbg to je normalno, nije normalno i ne moze biti normalno.
    Da su promjenili zakon i nisu gledali knjizicu mozda bi bilo normalno, ovako imaju tabelu sa skolama i partijama, tako da ne nije normalno koliko god se trudili da ga predstavite kao da jeste.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #15284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Vidiš kako je kad se ne čita? Zamisli onda kako je kad ubacaš nekome riječi i cijele rečenice koje nije rekao

    Sad jesmo iznad njih, nije ni teško kad nemamo nikakvih ograničenja za ulazak, valjda su bitniji finansijski pokazatelji.

    Ko god da je došao na vlast, makao bi stare kadrove, nije uspjeh razriješiti par funkcionera, bitnije je koga postaviš posle i šta radiš.

    Kažem ti, godinama se priča o dodjeli stanova i to baš detaljno, ko, koji stan, koliko kvadrata, nisu ništa novo rekli.

    Za Zapad mi je svakako diskutabilno osim direktne podrške US Mickeyu i UK ovo sad, da se ne ponavljamo.
    Znači sad jesmo iznad Hrvatske i Albanije, a prošle godine smo bili na 10% kad su oni bili na 55%. Pa to je sve što sam ja i tvrdio. Da nam je pod DPS vladom turizam bio na petini posjećenosti komšija, a sad je iznad njihovog nivoa.

    Bitnije je koga postaviš? Zamjena Veljovića i Lazovića Brđaninom te i u toj priči pritjeruje uza zid.

    Godinama se priča o mnogo toga, kad se objave dokumenti priča postaje činjenica. Nismo znali ni ko ni koliko stanova ni kad ih je prodao, a bogami ni da je protvizakonito jer sudije i tužioci ne smiju stanove da dobijaju od vlade.

    Drugim riječima, sve je isto samo se sve promijenilo.

    Tačno te čujem kako govoriš dok kucaš "šta su Rimljani ikad uradili za nas?"

  12. #15285
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Vidis ja pored koritasa, kako ih zoves, imam problema i sa dokazano nesposobnim likovima.
    Znam da ce sad svi da zaskacu kako mi je problem sto je jedina crnogorka, ali ljudi.
    Dejan abazovic je zamjenik Srzenticke u Savjetu za digitalizaciju.
    Alooooo.. Abazovic. Zasrao sistem dok je radio u carini, zasrao sistem dok je bio u poreskoj upravi.... Bio sekretar u mministarstvu javne uprave... Dan danas sistem koji je poceo, ne radi.... Direktor Wireless Montenegro, sistem u koji su usuti milioni i drzave i EU. Nikad nije ni zavrsen niti radi kako treba

  13. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  14. #15286
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Evo pođoh na Google i jedan od prvih linkova:

    https://www.monitor.co.me/stanovi-za...-za-korupciju/

    2019. godina, dok je još bio DPS.

    Evo samo jedan citat iz cijelog teksta:

    Stanodavac je i direktor Nacionalnih parkova Elvir Klica. On je od vlade zajmio 40 hiljada eura, a vlasnik je dvije kuće od 104 i 218 kvadrata i tri poslovna prostora (65,14 i 14 m2). Direktor Klica prima skoro tri prosječne plate. Uzmimo da ih zaslužuje, iako mnogi tvrde da mu se zasluge svode na upošljavanje partijskih drugova, Socijaldemokrata. I malo je – po njegovim ličnim, partijskim i vladinim mjerilima – plata. Zaslužio je i stan. Eto.

  15. #15287
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Skoj, s obzirom da je vlada svojim potezima ,,uticala,, na turisticku sezonu ( tipa dritanovi kazahstanci) reci mi na ovaj nagli skok zarazenih ko utice?
    f6

  16. #15288
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,420
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Koliko se meni čini, najviše URU glasaju ovi koji ne očekuju ništa zauzvrat sem normalnu drzavu

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  17. The Following 6 Users Say Thank You to johninum For This Useful Post:


  18. #15289
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    Koliko se meni čini, najviše URU glasaju ovi koji ne očekuju ništa zauzvrat sem normalnu drzavu

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
    https://www.vijesti.me/v/559057?utm_..._share_counter

    Što se mene, kao glasača tiče, imaju pun mandat da usvoje zakon kojim bi se definisali da školski odbori biraju direktore škola.

    Ne zanima me ko će glasat za a ko protiv, bitno je da je zakon dobar i da nemamo stranke ili ministre koji postavljaju direktore škola.

    Ako treba URA (CnB) da bude jedini glas razuma u ovom partitokratskom ludilu, neka bude tako.

    A baš bih volio da DF, SNP i Demokrate obrazlože zašto je bolje da stranke biraju direktore škola.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. #15290
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Stara vlada

    https://twitter.com/AleksaA1244/stat...612919809?s=09

    VS

    Nova vlada

    https://twitter.com/MickeySpajic/sta...070353414?s=09

    Simple as that

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  21. #15291
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

  22. #15292
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ovo samo kao najava sta citamo na forumu narednih dana.
    Neustavnosti ogranicenja sloboda bez vanrednog stanja

  23. #15293
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ovo samo kao najava sta citamo na forumu narednih dana.
    Neustavnosti ogranicenja sloboda bez vanrednog stanja
    Ma ne bi ja ništa ograničavao. Vakcina ima, pa ko oće da se igra sa glavom... samo naprijed.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  25. #15294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ovo samo kao najava sta citamo na forumu narednih dana.
    Neustavnosti ogranicenja sloboda bez vanrednog stanja
    Sad će dežurni branioci lika i djela da skoče - "što stalno pitaš što je bilo prije 30. avgusta"

  26. #15295
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/v/559057?utm_..._share_counter

    Što se mene, kao glasača tiče, imaju pun mandat da usvoje zakon kojim bi se definisali da školski odbori biraju direktore škola.

    Ne zanima me ko će glasat za a ko protiv, bitno je da je zakon dobar i da nemamo stranke ili ministre koji postavljaju direktore škola.

    Ako treba URA (CnB) da bude jedini glas razuma u ovom partitokratskom ludilu, neka bude tako.

    A baš bih volio da DF, SNP i Demokrate obrazlože zašto je bolje da stranke biraju direktore škola.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Čudi me da od onolike priče o direktorima škola, niko da ne prokomentariše namjeru GP URA da u saradnji sa civilnim sektorom predloži zakon kojim će se onemogućiti uticaj politike na imenovanja direktora u školama, odnosno kojim će se izvršiti decentralizacija školstva.

    Mislim, prvo je DPS neke 2014. donio zakon kojim je imenovanja u školstvu potpuno podredio stranačkom interesu, ćutalo se od onih koji su sada najglasniji, sad kad drugi to koriste onda ide glasno kme kme.... a kad URA saoošti da će sve da vrati na pravi kolosijek ...MUK.

    Da se razumijemo DPSova oraksa imenovanja direktora je jednostavno loša i školstvo ne treba da bude stranački plijen, zato je i premisa budućeg zakona odlična i da ponovim baš me briga sa kim će biti izglasana.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  28. #15296
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default



    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following 17 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  30. #15297
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Čudi me da od onolike priče o direktorima škola, niko da ne prokomentariše namjeru GP URA da u saradnji sa civilnim sektorom predloži zakon kojim će se onemogućiti uticaj politike na imenovanja direktora u školama, odnosno kojim će se izvršiti decentralizacija školstva.

    Mislim, prvo je DPS neke 2014. donio zakon kojim je imenovanja u školstvu potpuno podredio stranačkom interesu, ćutalo se od onih koji su sada najglasniji, sad kad drugi to koriste onda ide glasno kme kme.... a kad URA saoošti da će sve da vrati na pravi kolosijek ...MUK.

    Da se razumijemo DPSova oraksa imenovanja direktora je jednostavno loša i školstvo ne treba da bude stranački plijen, zato je i premisa budućeg zakona odlična i da ponovim baš me briga sa kim će biti izglasana.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kimmi sve sam ja saglasan sa tobom.
    Nego, postojeca vecina je prije par mjeseci mijenjala taj zakon.
    I ne sjeti se URA ovoga da tada predlozi i da insistira.
    Bojim se da to govori kako se usvajaju zakoni.
    Kao i ranije, dodje sef kluba, neki Konatat ili Koprivica i kaze kako da se glasa i da je dogovreno.
    A sto se glasa niko ne cita i ne razmislja o fabuli radnje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  31. #15298
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nauke-i-sporta

    Uslov za podršku rekonstrukciji Vlade u Parlamentu je i formiranje odvojenih resora prosvjete i kulture i razmatranje pozicije nauke i sporta u novoj organizaciji Vlade, saopštili su iz Saveza građana CIVIS.

    U CIVISU-u smatraju da je nemoguće obezbijediti efikasnost rada u tako raznorodnom i glomaznom sistemu, te da potezi Bratić, brojne greške i izostanak rezultata, nisu samo plod njene nekompetencije, već i posljedica odluke Krivokapića koja nakon osam mjeseci dovodi do haotičnog stanja u četiri resora podvedena pod jedno Ministarstvo.

  32. #15299
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Oni su mislili da Braticka nece gledat ko je u koju partiju
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  33. #15300
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kimmi sve sam ja saglasan sa tobom.
    Nego, postojeca vecina je prije par mjeseci mijenjala taj zakon.
    I ne sjeti se URA ovoga da tada predlozi i da insistira.
    Bojim se da to govori kako se usvajaju zakoni.
    Kao i ranije, dodje sef kluba, neki Konatat ili Koprivica i kaze kako da se glasa i da je dogovreno.
    A sto se glasa niko ne cita i ne razmislja o fabuli radnje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Daj link za mijenjanje zakona?

    Ja kolko znam ova zakonska rješenja, kojim partija (ministar) imenuje direktore, su iz doba DPSa još od 2014. godine

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Page 612 of 1249 FirstFirst ... 1125125626026086096106116126136146156166226627121112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •