Page 580 of 1249 FirstFirst ... 804805305705765775785795805815825835845906306801080 ... LastLast
Results 14,476 to 14,500 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #14476
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Interesantnoan državnosti juče svom narodu nije čestitao premijer Crne Gore, koga je direktno postavila SPC.
    Dan državnosti Crnoj Gori nije čestitala ni SPC.
    Dan državnosti Crnoj Gori nije čestitala ni Srbija, kao jedina od suseda.
    I posle: jao niko nas ne voli kmee-kmee-kmee
    Milion puta smo govorili ko su u stvari ovi ljudi, foliranti klasični... Čovjek koji čestita dan državnosti Srbije, a ne čestita zemlji kojoj je premijer, koji ide da se klanja četnicima je fukara.
    Mrš.
    Love, peace and respect.

  2. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  3. #14477
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,832
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Đe je i što radi Mladen Bojanić, najglasniji i najaktivniji ministar na početku (svi smo se tu složili) ?

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  4. #14478
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,445
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Ugasi se covjek
    Ni rijeci od njega

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  5. #14479
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Đe je i što radi Mladen Bojanić, najglasniji i najaktivniji ministar na početku (svi smo se tu složili) ?

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Receno mu je da je prvi na listi za žrtvu pri rekonstrukciji pa se povukao i čeka na razvoj dogadjaja.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  6. #14480
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Sklonio se medu na vrijeme, pametno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #14481
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Mada mladen je krenuo udarnicki, nasao milion propusta i najavio 10 krivicnih prijava, predao papire tuzilastvu i tu ih je bog pomilova sto bi rekli, jer zna se kako funcionise postojece tuzilastvo.
    I sta ce on sad, nista, radi oko tog auto puta sta se moze i te tekuće radove, i čeka rekonstrukciju.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  9. #14482
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Coek je odjeba DF i toliko drugih poteza dobrih napravio u ovih pola godine, stvarno me ne zanima tvituje li ili ne.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    ne znam jel bivalo da premijer države ne čestita jedan od dva najvažnija državna praznika. ti praznici nisu DPS niti su ih oni izmislili, pošto sve vezujete za DPS. no su vezani za istoriju ove države. konkretno 13. jul je danas kada je narod ustao protiv najvećeg zla i domaćih izdajnika i krenuo prvi u borbu dok je Evropa bila zarobljena. on je premijer svih građana, do sad je to trebalo da nauči

    pisah to ođe jednom - izgleda da je plan da se resor Bratićke raspodijeli, ona ostane na mjestu ministra prosvete a ostala tri raspodijele u rekonstrukciji

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #14483
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Odjebao DF? Odlicni potezi? Aj ucini mi i ispricaj mi malo o svim tim dobrim potezima.

    Danas je 14 Jul nacionalni praznik Francuske. Danas će da tvituje čim ustane da ne kažem otrijezni

    Bice zanimljivo.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Svaki dobar potez ove vlade je i dijelom njegova zasluga kao premijera. Nemoj samo reći da ova vlada nije imala odličnih poteza.
    Imajući u vidu nivo opstrukcije u okviru parlamentarne većine, ovo je i više nego dobro.

    Isto tako svaki kiks vlade je i njegov. Za mene njegovi najveći kiksevi su Ratko Mitrović i Leposavić, mada ni Radulović nije daleko od kiksa.

    A najveća lično njegova zasluga je što je kao nosilac liste još prije izbora prihvatio ideju CnB o nestranačkoj vladi i istrajao na njoj, što je rezultiralo postizbornim sporazumom i posljedično dovelo do toga da nemamo Mandu, Meda i Pipuna u vladi.

    U istom rangu sa ovim gore, po značaju, je obezbjeđivanje EU i zapadne podrške ovoj vladi odmah nakon izbora a i u kontinuitetu, kao i ispravljanje kičme u odnosu na psihopatu iz komšiluka.

    Najapsurdniji rezultat podrške zapada se vidi kroz plač pojedinih DPSovaca kako nije trebalo sa Zapadom praviti odmah povoljniji aranžman oko kineskog duga, već otvoriti pregovore sa Kinom o poboljšanju uslova... jer evo postadoše DPSovci emotivno, čuš mene interesno, ka istoku okrenuti.

    Brđanin umjesto Veljovića, savjet RTCG, knjige za osnovce, dječiji dodatak, zaštita od valutnog rizika uz smanjenje izdataka po osnovu KS, izmjena tužilačkih zakona koja će omogućiti na jesen smjenu ovog čuda koje nam ne da mrdnut, transparentnost u radu, dio vlade koji se bavi ekonomijom a koji ne znam čime smo zaslužili, podrška EU i stvaranje preduslova za ubrzanje puta ka EU, sve uz opstrukcije DFa.

    Još kad bi ovaj Zakon o porijeklu imovinu usvojili i oformili poresku policiju....ja bih bio baš zadovoljan.

    E da sad će ono.... ali Srbi.....

    Pa najveći uspjeh ove vlade je što najveći procenat Srba konačno gleda i osjeća ovu državu kao svoju. Zamislite, za to je bilo potrebno da nekoliko ministara budu Srbi i da vlada nije poslušnik jedne familije. Vau, tragedije za nas Crnogorce, ne znam kako ćemo preživjet.

    A moram ti priznat da i ja kao Crnogorac u posljednjih par godina vladavine DPSa sam počeo da gledam sa gađenjem ne neke pojave koje su državu i njene institucije postovjetile sa interesima mafije i partije na vlasti. Nazoveš Veljovića gownetom na FB i uhapse te..... privodili ljude što su protestvovali zbog sječe drveća, đevojka izgubi bebu u baru jer iako se drala "trudna sam" oni su morali da je odvuku, zakone su pisali na način da se familija i kumovi obogate, bahaćenje sinova DPS funkcionera....Šarić, Lončar, Brano i Kalić oslobođeni....

    Konačno smo počeli sa ličimo na državu, jer za razliku od DPS vladavine čini mi se da je konačno zakon počeo da važi za sve, a država nije produžena ruka, instrument i sredstvo za ostvarivanje interesa male grupe ljudi.

    Oko praznika.... to bi bilo to

    https://twitter.com/_boristovic/stat...274439173?s=09









    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  12. #14484
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Mada mladen je krenuo udarnicki, nasao milion propusta i najavio 10 krivicnih prijava, predao papire tuzilastvu i tu ih je bog pomilova sto bi rekli, jer zna se kako funcionise postojece tuzilastvo.
    I sta ce on sad, nista, radi oko tog auto puta sta se moze i te tekuće radove, i čeka rekonstrukciju.
    Kolko ja znam doooobro rade na polju privlačenja investicija i obezbjeđivanja finansiranja velikih projekata za proizvodnju energije iz obnovljivih izvora.

    Dakle ne ono što je DPS radio, da mi nesrećnici plaćama Blažarinu preko računa za struju, nego veliki projekti bez subvencija od strane države. Investitori iz Evrope su i više nego zainteresovani jer su im otvorena vrata.

    Prethodna vlast je na žalost samo tražila investitore koji su bili spremni da daju procenat i razvijala projekte koji su njima punili džepove (MHE tipičan primjer).

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  13. #14485
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ne vjerujem da će ga podijeliti na 4 dijela, jer je to previše. Mislim da će prosvjeta i nauka ostati zajedno. Kultura mora posebno.

    Što se tiče Bojanića, nakon početnog uzleta, koji je obećavao, nikakve opipljive rezultate tog resora nismo vidjeli. Otprilike slična situacija kao sa Stijovićem. Ipak, ne mislim da bi zasad Bojanića trebalo mijenjati, jer se radi o oblasti koja je toliko zapuštena i uništena da joj treba jedan potpuni reset.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  14. #14486
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Svaki dobar potez ove vlade je i dijelom njegova zasluga kao premijera. Nemoj samo reći da ova vlada nije imala odličnih poteza.
    Imajući u vidu nivo opstrukcije u okviru parlamentarne većine, ovo je i više nego dobro.

    Isto tako svaki kiks vlade je i njegov. Za mene njegovi najveći kiksevi su Ratko Mitrović i Leposavić, mada ni Radulović nije daleko od kiksa.

    A najveća lično njegova zasluga je što je kao nosilac liste još prije izbora prihvatio ideju CnB o nestranačkoj vladi i istrajao na njoj, što je rezultiralo postizbornim sporazumom i posljedično dovelo do toga da nemamo Mandu, Meda i Pipuna u vladi.

    U istom rangu sa ovim gore, po značaju, je obezbjeđivanje EU i zapadne podrške ovoj vladi odmah nakon izbora a i u kontinuitetu, kao i ispravljanje kičme u odnosu na psihopatu iz komšiluka.

    Najapsurdniji rezultat podrške zapada se vidi kroz plač pojedinih DPSovaca kako nije trebalo sa Zapadom praviti odmah povoljniji aranžman oko kineskog duga, već otvoriti pregovore sa Kinom o poboljšanju uslova... jer evo postadoše DPSovci emotivno, čuš mene interesno, ka istoku okrenuti.

    Brđanin umjesto Veljovića, savjet RTCG, knjige za osnovce, dječiji dodatak, zaštita od valutnog rizika uz smanjenje izdataka po osnovu KS, izmjena tužilačkih zakona koja će omogućiti na jesen smjenu ovog čuda koje nam ne da mrdnut, transparentnost u radu, dio vlade koji se bavi ekonomijom a koji ne znam čime smo zaslužili, podrška EU i stvaranje preduslova za ubrzanje puta ka EU, sve uz opstrukcije DFa.

    Još kad bi ovaj Zakon o porijeklu imovinu usvojili i oformili poresku policiju....ja bih bio baš zadovoljan.

    E da sad će ono.... ali Srbi.....

    Pa najveći uspjeh ove vlade je što najveći procenat Srba konačno gleda i osjeća ovu državu kao svoju. Zamislite, za to je bilo potrebno da nekoliko ministara budu Srbi i da vlada nije poslušnik jedne familije. Vau, tragedije za nas Crnogorce, ne znam kako ćemo preživjet.

    A moram ti priznat da i ja kao Crnogorac u posljednjih par godina vladavine DPSa sam počeo da gledam sa gađenjem ne neke pojave koje su državu i njene institucije postovjetile sa interesima mafije i partije na vlasti. Nazoveš Veljovića gownetom na FB i uhapse te..... privodili ljude što su protestvovali zbog sječe drveća, đevojka izgubi bebu u baru jer iako se drala "trudna sam" oni su morali da je odvuku, zakone su pisali na način da se familija i kumovi obogate, bahaćenje sinova DPS funkcionera....Šarić, Lončar, Brano i Kalić oslobođeni....

    Konačno smo počeli sa ličimo na državu, jer za razliku od DPS vladavine čini mi se da je konačno zakon počeo da važi za sve, a država nije produžena ruka, instrument i sredstvo za ostvarivanje interesa male grupe ljudi.

    Oko praznika.... to bi bilo to

    https://twitter.com/_boristovic/stat...274439173?s=09









    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Zaboravih da dodam i uspješnu pripremu turističke sezone, za razliku od prošlogodišnje katastrofe, i spremnost vlade da zaustavi šverc cigara.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  15. #14487
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zaboravih da dodam i uspješnu pripremu turističke sezone
    U potpunosti se slazem tho da je prosla sezona bila katastrofalna sa smijesnim potezom zatvorenih granica ali na koji nacin je nova vlada/premijer uspijesno pripremio CG za ovu turisticku sezonu? Ne racunas valjda otvorene granice pod tim?

  16. #14488
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,623
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Tako sto su promovisali CG kao bezbjednu turisticku destinaciju brojnim posjetama i na kraju omogucili turistima ulazak po jako povoljnim uslovima.

  17. #14489
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zaboravih da dodam i uspješnu pripremu turističke sezone, za razliku od prošlogodišnje katastrofe, i spremnost vlade da zaustavi šverc cigara.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Spremnost da zaustave sverc? Ja bi volio da mi neko objasni kako udje i izadje sleper cigara a da niko ne zna nista evo danima

  18. #14490
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...e-josipa-broza

    ne dozvoljavaju da se na civilizovani način rastanemo sa "diktaturom komunističke partije Josipa Broza koja je osuđena od strane čitavog demokratskog svijeta".

    pazi ovu splačinu. treba da se ustaneš kad pominješ ima najvećeg koji je od grupe plemena napravio ozbiljnu državu koju su poštovali svi

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #14491
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Spremnost da zaustave sverc? Ja bi volio da mi neko objasni kako udje i izadje sleper cigara a da niko ne zna nista evo danima
    Frka je velika nastala zbog ovih poteza oko Luke Bar.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #14492
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kaze oko praznika to je to, a premijer se ni glasnuo nije. Ja mislim da je ovo jedinstveni primjer u svijetu da premijer jedne zemlje ne cestita narodu državni praznik.
    Nije on samo drzavni praznik jer su se tada podigli protiv dfasista tadašnjih nego je taj datum vezan i sa prvo priznavanje nezavisnosti.
    Sa druge strane 13 jula nisu komunisti podigli ustanak nego narod Crne Gore, I sramno je svojatat sa bilo koje strane taj datum kao sto je sramno ovo sto je premijer uradio.
    Iako Bozene Jelusic foruma pokusava da to relativizuje sto vise mogu.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #14493
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    И мени је ово чудно да Здравко не честита. Минус од мене за ово

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  22. #14494
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    И мени је ово чудно да Здравко не честита. Минус од мене за ово

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Svakako kiks.

    Jedini praznik kojeg poštuje cijela Crna Gora.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  23. #14495
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Ne znam ko mu je savjetnik sa odnose sa javnoscu ali ako sam ne umije da se sjeti da cestita praznik onda mu ovi to trebaju savjetovati ovako ispada da drzi govore za neke nebitne stvari a za ovakav praznik se ne umije glasnuti, cak je i prsli Mandic pomenuo praznik
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #14496
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Bitno je da nije propustio da čestita dan drzavnosti Srbije
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #14497
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Tako sto su promovisali CG kao bezbjednu turisticku destinaciju brojnim posjetama i na kraju omogucili turistima ulazak po jako povoljnim uslovima.
    U zadnjih desetak godina nije bilo manje promocije CG kao turisticke destinacije nego ove godine, nadam se da si svjestan toga. Naravno ne racunam proslu katastrofalnu situaciju koja se ne treba ni komentarisati.

  26. #14498
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    U zadnjih desetak godina nije bilo manje promocije CG kao turisticke destinacije nego ove godine, nadam se da si svjestan toga. Naravno ne racunam proslu katastrofalnu situaciju koja se ne treba ni komentarisati.
    Bilo je zapravo mnogo promocije. Samo sto je nasa strucna NTO promociju radila u Kinu, Ameriku, Meksiko, Kanadu...

    Od skoro je pocela promocija jace u srbiju, ukrajinu, kazahstan...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  27. #14499
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    И мени је ово чудно да Здравко не честита. Минус од мене за ово

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    E ne znam koliko još puta treba da čestitia nakon što održi glavni govor na centralnoj proslavi.

    Pretvaramo se u ove Bošnjake što broje ko je koliko puta rekao genocid...

  28. #14500
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    ne treba premijer države da čestita najbitniji praznik njen? no se broji govor koji je održan par dana prije toga? zna da čestita sportistima na uspjehu a ovo ne? eno su splačine poput Mande čestitale, Knežević položio vijenac i Kovačević koji propagira fašizam isto.

    znaš li ti šta predstavlja 13. jul ovoj državi?

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 580 of 1249 FirstFirst ... 804805305705765775785795805815825835845906306801080 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •