Page 133 of 1249 FirstFirst ... 33831231291301311321331341351361371431832336331133 ... LastLast
Results 3,301 to 3,325 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Došlo je do malog povlačenja ili mi se tako čini, a mislim da je pod pritiskom EU. ZA EU je stranačka priča u zapošljavanju baš no-no. Prisjetite se Milovih blanko ostavki iz 2012. koje su bile u svakom izvještaju EK dok nisu povučene. Tako da možda, ne bude baš toliko stranačkog zapošljavanja uprkos podijeljenim livadama.
    Po meni nije došlo do povlačenja jer se vlada uvijek distancirala od priče o zapošljavanju po dubini. To je partijska priča i partije treba ribati zbog toga.


    Takođe, zanimljiv mi je sastanak sjutra oko kohabitacije. Biće da su akteri sa obije strane zamoljeni da spuste gardove i da krenu da se dogovoraju i trguju. Malo grdno za vladajuću trojku koja ide na razgovor jer otvaraju bok prema MMK i sličnim, ali (SAD i EU) nužda zakon mijenja.

    Što se tiče mene kao average Joa, meni je sve to OK.
    Mislim da je tu pritisak izvršen na vladu da ponudi dijalog. Dosad je Zapad na vladine žalbe da se vrši opstrukcija odgovarao sa "pa jeste li makar probali da razgovarate sa Đukanovićem?".

    Posle ovog susreta, ako DPS nastavi sa bojkotom Skupštine ili Đukanović sa opstrukcijom, pritisak će se prebaciti na njih.

  2. #3302
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    @SKOJ

    Kome da se žalim na ovo imenovanje..

    Pored potrebne fakultetske diplome imam 15 godina iskustva u privatnom sektoru od toga oko pola na rukovodećim pozicijama.

    Ovo je ljudi sprdnja, eto!!!

    Ah da, ona ima partijsku knjižicu, a ja nemam.
    Ona je preporučena od ministra, a ja nisam imao priliku da konkurišem. Ja centa nikad od države nisam dobio, a ona jeste ko odbornik.

    Ne zanima me to radno mjesto, da se razumijemo, ali zašto makar nije pružena prilika ljudima poput mene da odluče da li žele da se prijave na konkurs ili ne. Možda bi neki moj kolega ili neko sa bitno većim iskustvom htio da pomogne...

    Jel Kljajevićka predala neki fenomenalni biznis plan, viđenje situacije i načine kako da će da unaprijedi poslovanje NP? Ko je ovome odlučivao?

    Ja za ovo nisam glasao!!!!

    Nevjerovatno!!!!

    P.S.

    Pošto se ođe mora crtati...

    DPS/SD/BS su sve ovo radili, a pride su i masno krali.

    Mi smo glasali da se zaustavi krađa, ali i da se ne dozvoli nekompetentnim ljudima da vode naše (državne firme) samo zato što imaju partijske knjižice.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 14-01-21 at 16:15.

  3. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  4. #3303
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Da li da se navikavamo i da ćerkice imaju prednost? Radulović, Živković...
    Za Radulovićku sam čuo da je odličan stručnjak. Mislim da postoji ogroman broj kvalifikovanih ljudi koji nisu mogli ni primirisati rukovodećem mjestu jer su bili politički nepodobni. Treba li sve njih sad da smatramo političkim imenovanjima jer su bili bliski litijama i/ili opoziciji?

  5. #3304
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Znaci po tebi je normalno da se samo zaposljavaju oni koji su na litije bili, koja je razlika izmedju toga i DPS zaposljavanje
    Potpuno je normalno da se sad konačno zapošljavaju I oni.

    Činjenica što je neko išao na litije više nije diskvalifikacija. Isto tako, činjenica što je neko išao na litije ne znači da je zaposlen zato što je išao na litije.

    A to ja tvoj spin u ovoj priči - da to što je neko išao na litije znači da je zahvaljujući tome zaposlen. U stvari ti si samo navikao da takvi ljudi ne smiju da dobiju važan posao.

    Moraćeš se odvikavati.

  6. #3305
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Potpuno je normalno da se sad konačno zapošljavaju I oni.

    Činjenica što je neko išao na litije više nije diskvalifikacija. Isto tako, činjenica što je neko išao na litije ne znači da je zaposlen zato što je išao na litije.

    A to ja tvoj spin u ovoj priči - da to što je neko išao na litije znači da je zahvaljujući tome zaposlen. U stvari ti si samo navikao da takvi ljudi ne smiju da dobiju važan posao.

    Moraćeš se odvikavati.
    Koja je referenca dotične Kljajevićke? Ovo je jedan od najbitnijih resursa ove države. Kome smo dali to da vodi? DNP potparolki bez radnog iskustva.

    ZASTIĐE!!!!

    Molim te odgovori na prethodni post.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  7. #3306
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @SKOJ

    Kome da se žalim na ovo imenovanje..

    Pored potrebne fakultetske diplome imam 15 godina iskustva u privatnom sektoru od toga oko pola na rukovodećim pozicijama.
    Ne znam koja od ovih mjesta se dobijaju preko konkursa a koja imenovanjima. Mislim da nijedan konkurs nije još mogao biti završen pa su sve ovo imenovanja. U kom slučaju ne znam ni možeš li da se žališ, jer nemaju obavezu da sprovode javni konkurs i razmatraju kandidate.

    Svaki pokušaj partijskog zapošljavanja po dubini treba žestoko napadati. Zapošljavanje partijskih funkcionera svakako spada u takve slučajeve.

    Ja samo odbijam lepetančevu "logiku" da zapošljavanje bilo koga ko je išao na litije automatski znači da je to razlog zašto je zaposlen. Primjena te logike bi značila da pro-opozicioni ljudi i dalje ne mogu da dobiju posao u administraciji, jer će DPS svakog od njih da optuži da je politički zaposlen.

  8. #3307
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Koja je referenca dotične Kljajevićke? Ovo je jedan od najbitnijih resursa ove države. Kome smo dali to da vodi? DNP potparolki bez radnog iskustva.

    ZASTIĐE!!!!

    Molim te odgovori na prethodni post.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    po nekoj logici NP bi trebalo da zanimaju URU, jer su od velikog značaja. ovako, dobili smo nekog ko vrlo vjerovatno pojma nema o NP. po nekom mom mišljenju ovo je moralo ići nekome ko se razumije u materiju, a valjda ima takvih u CG. ovako, kiks još jedan
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #3308
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Koja je referenca dotične Kljajevićke? Ovo je jedan od najbitnijih resursa ove države. Kome smo dali to da vodi? DNP potparolki bez radnog iskustva.

    ZASTIĐE!!!!

    Molim te odgovori na prethodni post.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Evo napisah ti. Ne pričam o Kljajevićkoj kao očiglednom partijskom upošljavanju, nego o priči da je zapošljavanje bilo kojeg pro-opozicionog građanina automatski partijsko.

    Po tome bi i ti i ja, da dobijemo posao u vladi, sjutra bili optuženi da smo ga dobili na političkoj osnovi, jer smo bili protiv DPS.

  10. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  11. #3309
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    po nekoj logici NP bi trebalo da zanimaju URU, jer su od velikog značaja. ovako, dobili smo nekog ko vrlo vjerovatno pojma nema o NP. po nekom mom mišljenju ovo je moralo ići nekome ko se razumije u materiju, a valjda ima takvih u CG. ovako, kiks još jedan
    Ne znam kako da se izjasnim o zapošljavanju po dubini jer smatram to normalnim i zasluženim, štaviše trebalo je ranije početi, mnoge bi stvari bile već riješene. Ono o čemu bih volio da se izjasnim jeste reakcija dijela javnosti koju su URA-ini i DPS-ovi botovi ubijedili da je ovo nešto nenormalno i neprirodno, foteljašenje nekakvo, što ljudi koji su osvojili vlast određuju ko đe može da se zaposli. Ne no najbolje da DPS, SDP i Bošnjoci i dalje zapošljavaju a da URA govori može-ne može, ovaj vam je ekspert - ovaj vam je laik. Nemojmo. Nije niko nikom ništa DAO nego su uzeli i osvojili i ta mjesta tim strankama pripadaju. I ne samo da im nisu "POKLONJENA", kako se priča po nezavisnim medijima, nego su i oštećeni jer su dobili samo toliko i za razliku od URA-e nemaju svojih ljudi u Vladi što im apsolutno pripada. Znači ne da ne treba da su zadovoljni ovim nego da im je malo.
    A svi vi koji ste ćutali na NEREVANŠISTIČKO zapošljavanje i ostavljanje u službi trećepozivaca DPS-a jer se "tako mora" i jer je "tako po zakonu", a gadite se potpuno normalnom zapošljavanju članova pobjedničke koalicije jer su vas Vijesti i antena m ubijedili u to...Inače, šta se krije iza cijelog kričanja URA-inih botova kako DF i Demokrate partijski zapošljavaju? Htjeli su i oni malo da šaraju po dubini međutim rečeno im je da se podvuče crta i vidi koliko je njima dato i ispostavilo se da su dobili što im je obećano i ne samo to, nego su i preko obećanog obećali svojim članovima i simpatizerima. I sad kad su vidjeli da je baza presušila, shvataju da će mnogi njihovi budući potencijalni glasači da izvise za radno mjesto, ubijedili su ih da su Demokrate i DF krivi što će ostat bez radnog mjesta. Što bi reko Velja u Selima: sad kad se kita više ne diže, ajmo malo da pričamo o poštenju. Kenjam se ja u to vaše poštenje.



  12. #3310
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Evo napisah ti. Ne pričam o Kljajevićkoj kao očiglednom partijskom upošljavanju, nego o priči da je zapošljavanje bilo kojeg pro-opozicionog građanina automatski partijsko.

    Po tome bi i ti i ja, da dobijemo posao u vladi, sjutra bili optuženi da smo ga dobili na političkoj osnovi, jer smo bili protiv DPS.
    Ja očekujem od ekologa @Gandalf_White @ovizionizi @Fidel Castro da se organizuju i da traže smjenu Kljajevićke.

    Ja jedino što mogu je da pokrenem peticiju za njenu smjenu.

    Ovo je ludilo što se radi, ovome se nekako mora stati na put. Zar nema neko u te stranke da je radio što a da nije bio samo odbornik i/ili poslanik? Kakav je ovo pakao?

    Ne znam kako da se borim protiv ovoga, a živ se pojedoh.

    Najvrjedniji resurs dat nekom ko je u životu bio samo odbornik i predjsednik OO neke stranke, bez ikakvog radnog iskustva. Da ponovim ZASTIĐE

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. #3311
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    A đe su mogli radit? Ni kod mnogih privatnika se nisi mogao zaposlit ako si politički aktivan, a kamoli u državnoj upravi.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  14. #3312
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    A đe su mogli radit? Ni kod mnogih privatnika se nisi mogao zaposlit ako si politički aktivan, a kamoli u državnoj upravi.
    Ne sprdaj se, da te zamolim.

    Ako je potparol partije bez dana radnog iskustva dovoljna kvalifikacija za mjesto DIREKTORA NACIONALNIH PARKOVA CRNE GORE, onda bolje da nas nema.

    Zar nema u glasače ovih stranaka neko da je neđe radio? Ima siguran budi, ali im ne može biti da prismrde bilo čemu od partijskih uhljeba.

    Ja sam protiv toga glasao, a za tebe ne znam.

    Dođe mi da odem tamo ispred sjedišta NP i da započnem nekakav štrajk, no ne mogu od posla na koji moram da idem.

    Da ponovim, niko ne spori da treba DPS uhljebe rašćerat, ali nemoj da se dovode partijski aparstčici bez iskustva na rukovodeće pozicije.

    Da smo država, ova Kljajevića bi mogla pripravnički da odradi u NP, da nauči posao, pa da dodje do nekom mjesta referenta pa redom, ali ne pljas prvo radno mjesto direktor.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 14-01-21 at 16:51.

  15. #3313
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,433
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Ljilja Radulović je odličan i čovjek i stručnjak, tako da tu nema šta da se zamjeri

    Što nikako ne znači da mi se sviđa ideja da joj brat vodi aerodrome

    Zdenka Popović se pominje kao kandidat za direktoricu ZZZ...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  16. #3314
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Kimmi opusti se...klasicna trgovina zarad mira u kuci.

    "E kad nam nisi dao u vladu,daces nam u institucije,uprave itd isl..."

    Dok se ne namire,najeli se dfovci a zdrawinjo kupio sebi malo mira.


    Off.

    Ljilja radulovic je super osoba a jos bolji dr.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 14-01-21 at 16:51.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  17. #3315
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne sprdaj se, da te zamolim.

    Ako je potparol partije bez dana radnog iskustva dovoljna kvalifikacija za mjesto DIREKTORA NACIONALNIH PARKOVA CRNE GORE, onda bolje da nas nema.

    Zar nema u glasače ovih stranaka neko da je neđe radio? Ima siguran budi, ali im ne može biti da prismrde bilo čemu od partijskih uhljeba.

    Ja sam protiv toga glasao, a za tebe ne znam.

    Dođe mi da odem tamo ispred sjedišta NP i da započnem nekakav štrajk, no ne mogu od posla na koji moram da idem.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Kad 20 godina lijenosti opozicije da izgradi iole kredibilan medij dođe na naplatu, onda dobijete za rezultat to da druga familija zaposli sve što je imala po dubini, a kad dođe red na ostatak opozicije da uradi isto, do tad je već konstruisan narativ da je zapošljavanje po dubini užasna stvar. Dosta je bilo ovih partijaša iz Ure, ajde sad malo da zapošljavamo ove iz NVO sektora koji su isto iz Ure. A ostalo mogu da ostanu ovi koji tu već rade, jer su ideološki na istim pozicijama kao Ura.

  18. #3316
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne sprdaj se, da te zamolim.

    Ako je potparol partije bez dana radnog iskustva dovoljna kvalifikacija za mjesto DIREKTORA NACIONALNIH PARKOVA CRNE GORE, onda bolje da nas nema.

    Zar nema u glasače ovih stranaka neko da je neđe radio? Ima siguran budi, ali im ne može biti da prismrde bilo čemu od partijskih uhljeba.

    Ja sam protiv toga glasao, a za tebe ne znam.

    Dođe mi da odem tamo ispred sjedišta NP i da započnem nekakav štrajk, no ne mogu od posla na koji moram da idem.

    Da ponovim, niko ne spori da treba DPS uhljebe rašćerat, ali nemoj da se dovode partijski aparstčici bez iskustva na rukovodeće pozicije.

    Da smo država, ova Kljajevića bi mogla pripravnički da odradi u NP, da nauči posao, pa da dodje do nekom mjesta referenta pa redom, ali ne pljas prvo radno mjesto direktor.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Slažem se, ali mislim da mnogo očekuješ od stranaka koje su do 30. avgusta bile u opoziciji. To naravno ne opravdava postavljanje lica koja nemaju veze sa oblašću. Ko zna kakvi su tu dogovori.

    By the way, znaš li ko je bio na čelu Upravnog odbora Nacionalnih parkova i prije toga direktor? Osoba iz struke, vrlo kvalifikovana, pa nekog pomaka nije bilo. Naprotiv.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  19. #3317
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    @kimmi Nikoga ne mogu da postave bez potpisa Vlade tj. Ministara.
    Žali se Vladi
    Žali se Krivokapiću, žali se folirantusu maximusu Bečiću. Najveći manipulant kojeg je skupština ikada viđela. Pokazuje se, a viđećeš sve više i više.
    Žali se i Dritanu, za njega si glasao, on ti ovo dopušta. Kako jašu svaka im čast

    URA ti se ne pita ništa moj kimmi. Foliraju vas, valjda ćete brzo shvatiti kad već ne vidite mjesecima.



    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  20. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  21. #3318
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montekristo97 View Post
    Nije niko nikom ništa DAO nego su uzeli i osvojili i ta mjesta tim strankama pripadaju. I ne samo da im nisu "POKLONJENA", kako se priča po nezavisnim medijima, nego su i oštećeni jer su dobili samo toliko i za razliku od URA-e nemaju svojih ljudi u Vladi što im apsolutno pripada.


    Koje URA ima mjesta u Vladi? Nosioci pobjednickih lista su zauzeli shodno rezultatu Krivokapic - premijer, Becic - predsjednik Skupstine i Abazovic - potpredsjednik Vlade. Mjesta drzavnih sekretara su zauzeli uglavnom ljudi iz politickih stranaka i to je taj dio koji se odnosi na popunjavanje po dubini i niko nije zakinut. Sto se tice ostale raspodjele funkcija i ono sto je Krivokapic obecavao je da se daju predlozi sa prilozenim biografijama jer se mislilo da se popunjavaju pozicije onim ljudima koji su strukom vezani za odredjenu oblast a ne da se frljaju gore nego DPS voljka ti plovidba, voljka ti KBC ili parkovi.

    Pusti mi tu propagadisticku pricu farmera sa IN4S kako je URA uzela. Sta je uzela a da joj ne pripada ili da nije bilo ne dio postizbornog nego dogovora prije izbora. Znaci sve unaprijed dogovoreno i usaglaseno pa su se postfestum marifetlucima pokusavali da izvrdaju i zbog cega su isli kod Amfilohija na "podsjecanje".

    Ovdje se ne radi o tzv stranackom zaposljavanju vec sto na kljucna mjesta stavljas partijske apartcike bez znanja i strucne osposobljenosti a protiv toga ste horski bili svi prije ali eto sad kako velite moze vam biti.

  22. #3319
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Bronn View Post
    Šok. Ljudi koji su branili svetinje dođu na neku poziciju. Jedan od 200k+ koliko ih je branilo. Šok zaista.
    Sent from my SM-A720F using Tapatalk
    Promatrac sa strane mode on
    Jes' sok ako to bude jedan od kljucnih uveta za zaposljavanje
    Promatrac sa strane mode off

  23. #3320
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    @kimmi Nikoga ne mogu da postave bez potpisa Vlade tj. Ministara.
    Žali se Vladi
    Žali se Krivokapiću, žali se folirantusu maximusu Bečiću. Najveći manipulant kojeg je skupština ikada viđela. Pokazuje se, a viđećeš sve više i više.
    Žali se i Dritanu, za njega si glasao, on ti ovo dopušta. Kako jašu svaka im čast

    URA ti se ne pita ništa moj kimmi. Foliraju vas, valjda ćete brzo shvatiti kad već ne vidite mjesecima.



    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Vjerovatno i oću... tačnije već sam nekim koje znam, a u neke su glavne odbore, prenio što mislim o svemu ovome.

    Drugo, a i najbitnije, glasači DPS/SD/BS/SDPa treba da se pokriju ušima i ćute. Te partije neka što su sve ovo izmislile, postavile na noge kao model ponašanja, nego su i opustošile ovu Crnu Goru do temelja. SDP (sadašnji) možda nije krao, ali je nekadašnji SDP bio sinonim za nepotizam, a na Aerodrome nisi mogao upasti bez preko njih. SD su sve ljudi iz SDPa, to nije tako davno bilo.

    Da su DPS/SD/BS/SDP htjeli da pistave stručne ljude da vode državu i državne firme i da nije partijski interes bio preči od državnog, da se nije kralo samo đe nije bilo šta da se ponese, bili bi i dalje vlast, a mi bi bili u EU.

    Zato sad pst!!!!

    A nas koji smo doveli ove na vlast, puštite da probamo da vršimo pritisak da se devijacije smanjuju što je više moguće.

    Vi vašima niste smjeli prnut!




    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  24. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  25. #3321
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja očekujem od ekologa @Gandalf_White @ovizionizi @Fidel Castro da se organizuju i da traže smjenu Kljajevićke.

    Ja jedino što mogu je da pokrenem peticiju za njenu smjenu.

    Ovo je ludilo što se radi, ovome se nekako mora stati na put. Zar nema neko u te stranke da je radio što a da nije bio samo odbornik i/ili poslanik? Kakav je ovo pakao?

    Ne znam kako da se borim protiv ovoga, a živ se pojedoh.

    Najvrjedniji resurs dat nekom ko je u životu bio samo odbornik i predjsednik OO neke stranke, bez ikakvog radnog iskustva. Da ponovim ZASTIĐE

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ajde relaksiraj se malo covjece, tek su poceli, a ti se vec ziv jedes . . . zovi dritana da te smiri .

  26. #3322
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Kimmi opusti se...klasicna trgovina zarad mira u kuci.

    "E kad nam nisi dao u vladu,daces nam u institucije,uprave itd isl..."

    Dok se ne namire,najeli se dfovci a zdrawinjo kupio sebi malo mira....
    Otprilike tako. Sa principijelne strane mi se gadi partijsko zapošljavanje.

    Sa praktične mu se gotovo radujem, jer je svaki zaposleni funkcioner DF i PzP glas koji će se sjutra dići protiv Mandića i Meda kad krenu da obaraju vladu. Ako već moramo imati nekog partijskog zapošljavanja (a mislim da moramo, jer nema šanse da ga prva post-DPS vlada eliminše potpuno) onda bolje da to budu ljudi čiji će "ulazak po dubini" dati malo prostora i vremena za manevrisanje i reforme.

  27. #3323
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Otprilike tako. Sa principijelne strane mi se gadi partijsko zapošljavanje.

    Sa praktične mu se gotovo radujem, jer je svaki zaposleni funkcioner DF i PzP glas koji će se sjutra dići protiv Mandića i Meda kad krenu da obaraju vladu. Ako već moramo imati nekog partijskog zapošljavanja (a mislim da moramo, jer nema šanse da ga prva post-DPS vlada eliminše potpuno) onda bolje da to budu ljudi čiji će "ulazak po dubini" dati malo prostora i vremena za manevrisanje i reforme.
    Ne postoji preča reforma od depolitizacije javne uprave!!!!

    Zašto ne donijeti zakon po kom se testiraju svi zaposleni pa 30% najnesposobnijih pošaljemo doma i primimo na osnovu testiranja pola broja otpuptenih (45% test, 45% biografija i svega 10% bodova usmeni razgovor).

    Provjetrili smo upravu i smanjili opterećenje na budžet.

    Ali to niko ne pominje, nego samo daj ubači ovog mog, mnogo nam je valja za izbore (zvuči poznato?)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  28. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  29. #3324
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne postoji preča reforma od depolitizacije javne uprave!!!!

    Zašto ne donijeti zakon po kom se testiraju svi zaposleni pa 30% najnesposobnijih pošaljemo doma i primimo na osnovu testiranja pola broja otpuptenih (45% test, 45% biografija i svega 10% bodova usmeni razgovor).

    Provjetrili smo upravu i smanjili opterećenje na budžet.

    Ali to niko ne pominje, nego samo daj ubači ovog mog, mnogo nam je valja za izbore (zvuči poznato?)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ali tako polupismeno stado joanikijevo ostaje nezbrinuto.
    Samo da znas neke sto su se uhljebili u regionalni park Bjelasicu i Komove ti bi iz svega mozga vristalo klica vrati se i cetvrti stan ti dajemo
    Skoj ima razumijevanje, ovo je nova CG na koju cemo se morati navici, kao da nas je dps na neku drugaciju navikavao ...

  30. #3325
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    znam ja par njih iz DFa, do 30. avgusta im nije valjala Crna Gora. sad je već druga situacija. treba da počnu na jaka mjesta, sve je top i fino. sad više 'vole' Crnu Goru no ja. ali oće to kad znaju da će svakog prvog biti po iljadu (ili više) na računu. to je jedan od razloga što smo selendra
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 133 of 1249 FirstFirst ... 33831231291301311321331341351361371431832336331133 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •