Page 358 of 1249 FirstFirst ... 258308348354355356357358359360361362368408458858 ... LastLast
Results 8,926 to 8,950 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8926
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Po***** se u usta svima koji su danas blokirali saobracajnice.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Kad se blokiralo vise puta, kad se blokiralo 2019 u decembru nije se kakilo tada. Dvostruki arsini cio zivot.

    Direktore spc nije srpska pravoslavna crkva vec srpska politicka centrala. A kod nas je Mitropolija Crnogorsko primorska!

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by AmFi; 08-04-21 at 19:57.

  2. #8927
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Za trenutak se zapitah koja je godina...jer 90-ih nije bilo neta i foruma,uz kafu se listao Telegraf,nesrecnog pokojnog Ćuruvije,ali ovo sad...kuda ovo vodi BOG te...a najzalosnije od svega shto vecini na sceni najvishe odgovara ovakvo idiotsko talasanje,pa cemo lako za covid,za nezaposlenost,za sve probleme prijashnje i sadashnje...pih.
    ...

  3. #8928
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,354
    Thanks Thanks Given 
    3,486
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Pa i ova partija, "Patriotsko-komitski savez", koji ga dominantno okuplja i koja je i organizator današnjih protesta, nije slučajno nastala nekoliko dana nakon izbora i izbornih proslava ispred crkava, manastira i hramova.
    nastala je jer su izbori izgubljeni pa se moralo plakati nekako. Patriote su bile odličan izbor. koliko nemaju obraza pokazuje pjevanje fašističkih pjesama
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  5. #8929
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ...

    Nije tačno da su prethodni čitali 15, a ovi čitaju 10, proračunaj ti to opet....
    Eto, ni MUP ne umije da računa. Bar ne tu tvoju matematiku.

    "Zakon o crnogorskom državljanstvu kao jedan od osam kriterijuma za prijem u crnogorsko državljanstvo traži 10 godina neprekidnog zakonitog boravka na teritoriji Crne Gore. Važeća odluka, nezakonito, taj rok produžava na 15 godina. Naša inicijativa taj rok vraća u zakonom predviđeni rok. Dakle, 5 godina privremenog i 5 godina stalnog neprekidnog boravka, jedan su od više kriterijuma za sticanje prava na prijem u crnogorsko državljanstvo."

    https://www.cdm.me/politika/mup-pet-...drzavljanstva/

  6. #8930
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Eto, ni MUP ne umije da računa. Bar ne tu tvoju matematiku.

    "Zakon o crnogorskom državljanstvu kao jedan od osam kriterijuma za prijem u crnogorsko državljanstvo traži 10 godina neprekidnog zakonitog boravka na teritoriji Crne Gore. Važeća odluka, nezakonito, taj rok produžava na 15 godina. Naša inicijativa taj rok vraća u zakonom predviđeni rok. Dakle, 5 godina privremenog i 5 godina stalnog neprekidnog boravka, jedan su od više kriterijuma za sticanje prava na prijem u crnogorsko državljanstvo."

    https://www.cdm.me/politika/mup-pet-...drzavljanstva/
    I oko ovoga je sva muka?
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  7. #8931
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nastala je jer su izbori izgubljeni pa se moralo plakati nekako. Patriote su bile odličan izbor. koliko nemaju obraza pokazuje pjevanje fašističkih pjesama
    mene je covjek koji je sad redovan na ovim skupovima rekao da se pripazim kad dodje vrijeme da "ovi" idu sa vlasti milom ili silom.
    paradoksalno je sto smo zajedno cekali rezultate referenduma za nezavisnost CG, zajedno isli gotovo na sve meceve nase reprezentacije... ja ogrnut zastavom CG i obucen u dres Vucinicev, on u kosuljicu...
    doslo je vrijeme da se mi koji volimo CG bez da se svrstamo u kolonu sa ovim sljamom koji divlja mjesecima po ulica plasimo za svoju bezbjednost... jer, ako nijesi sa nama onda si protiv nas - ta logika.

  8. The Following 10 Users Say Thank You to nickname For This Useful Post:


  9. #8932
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,354
    Thanks Thanks Given 
    3,486
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Ja samo kazem dvostruki arsini cio zivot.

    A ja ne placem nema potrebe.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    svaka blokada grada je ođe komentarisana. ali blokirat državu svu zbog zakona o kome pojma nemaju? znaš li ti kolika je bruka za antifašističku Crnu Goru ovo pjevanje Tompsona danas?

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    mene je covjek koji je sad redovan na ovim skupovima rekao da se pripazim kad dodje vrijeme da "ovi" idu sa vlasti milom ili silom.
    paradoksalno je sto smo zajedno cekali rezultate referenduma za nezavisnost CG, zajedno isli gotovo na sve meceve nase reprezentacije... ja ogrnut zastavom CG i obucen u dres Vucinicev, on u kosuljicu...
    doslo je vrijeme da se mi koji volimo CG bez da se svrstamo u kolonu sa ovim sljamom koji divlja mjesecima po ulica plasimo za svoju bezbjednost... jer, ako nijesi sa nama onda si protiv nas - ta logika.
    pa normalno. ovima danas, ti i ja nismo Crnogorci. znam ja neke koje nedeljom brane državu. najveći Srbi su bili
    Last edited by outline; 08-04-21 at 20:07.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #8933
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Mozda je ti tako dozivljavas, ali ja ne vidim da veliko dio ovih sto se okupljaju i rade to sto rade prave razliku.
    A toj radikalizaciji sigurno nije pomogla postrefendumska, "da ste se vi pitali, ove drzava ne bi postojala" iako je gle cuda Crna Gora postojala i prije 2006.
    Ako ti kao radikalizaciju i njen pocetak vidis litije onda imamo mnogo drugaciju perspektivu na stvari.
    Drugačije perspektive su ok, samo mislim da bi morali da riječ "litije" stavljamo pod navodnike, jer ono što smo gledali na ulicama Crne Gore nije bio nikakav crkveni obred - naprotiv, zloupotreba religije (što opet nešto govori samo po sebi).

    Quote Originally Posted by Director View Post
    "klero-šovinističku ideologiju SPC"

    Da li je realno da se crkva i dalje ovako vrijeđa od strane uplakanih komita? A nama se daju infrakcije za prijetnje jer pozivamo na gašenje DPS-a.
    Podsjećaš me na iskarikiranog Gorana Vesića iz Kesićevih emisija - kao što on konstantno reprodukuje "Đilas, Đilas", tako i ti sa ovim "mržnja", "uvreda", "mržnja".

    Ne vrijeđam nikakvu crkvu, već govorim o politici parapolitičke organizacije, koja djeluje u Crnoj Gori, sa klero-šovinističe, etnofiletističke i fundamentalističke platforme, za nacionalne interese druge države. Ako pripadaš ili podržavaš tu organizaciju, koja je trenutno više centar strane agenture nego vjerska zajednica, umjesto da mene targetiraš, utiči na nju da se okane opasnih ideologija.
    Last edited by johnny bravo; 08-04-21 at 20:22.
    In vino veritas

  11. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  12. #8934
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,738
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,926
    Thanked in
    1,742 Posts

    Default

    Мислим да је крајње контрапродуктивна било каква блокада саобраћаја.Мени то није јасно.ДПС се спушта на ниво ДФ-а, можда не реторички али свакако на дјелу.А њима мало треба, и кад крену међусобни обрачуни по улимаца, онда улазимо у неку лошу зону.
    Не говорим о рату, да се разумијемо, већ о општој нестабилности, растјеривању инвестиција и партнера.Људиски односи су ионако у красни отишли али то није добро ни за економију.Од чега ћемо живјет...не липши магарче до гасних резерви...

    Сада је нажалост и на УРА-и и Премијеру да обасне народу како се овим измјенама односно политичким одлукама и даље најављеним штити интерес Црне Горе, односно како се заштитио интерес Црне Горе измјенама о слободи вјероисповјести.Исто као што је на ДПС-у било да објасни народу зашто треба да имамо државу, зашто треба да уђемо у НАТО, зашто треба црквену имовину вратити.
    Ако буду успјешни као и ДПС, бојим се да нећемо ниђе.
    Last edited by BAR; 08-04-21 at 20:19.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  14. #8935
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Neka objasne zašto poništavaju nelegalnu odluku DPS vlade? Zašto to moraju da objašnjavaju? Ne radi se ni o zakonu, već o običnoj odluci vlade.

  15. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  16. #8936
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,354
    Thanks Thanks Given 
    3,486
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    DPS i DF su odavno na istom nivou
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #8937
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,623
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    I oko ovoga je sva muka?
    Meni i dalje jasno o kakvim izmjenama je rijec koje ce navodno po prici omoguciti drzavljanstvo za 60 000 Srba u CG, no ajde, mozda sam glup.

    A za ovo danas ne postoji opravdanje, 2 sata sam pjesacio do kuce sa posla. U kolonama solidan broj stranih tablica, odlicnu poruku saljemo.

  18. #8938
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Kao otac, neću vam zaboraviti njene suze i strah. Kao premijer, neću vam dozvoliti divljaštvo i bezakonje! U zemlji će vladati red i zakon na koje niste navikli. Uskoro ćete to da vidite
    Ja sam se nadala pošto je ovo rekao da će efikasno, brzo odmah odblokirati puteve, svakako je zabrana okupljanja zbog Covida, kad ono ništa.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  19. #8939
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Policija me negativno iznenadila. Ocekujem upotrebu zakonske sile iduci put, da znaju ***** za sledeci put kad se krenu okupljat i remetit funkcionisanje drzave.

  20. The Following 5 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  21. #8940
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    https://twitter.com/profKrivokapic/s...466183170?s=19

    https://twitter.com/profKrivokapic/s...584299009?s=19

    Ауто је било у покрету када су се ови попели на њега.
    Last edited by Brk; 08-04-21 at 20:42.

  22. #8941
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    https://twitter.com/profKrivokapic/s...466183170?s=19

    https://twitter.com/profKrivokapic/s...584299009?s=19

    Ауто је било у покрету када су се ови попели на њега.
    Nedorasla reakcija Krivoga - ide se na teren licnoga I (iz toga proizilazece)patetike.
    I kad je najteze ,prime mora da pokaze da je iznad situacije.Uz njegovo duhovno nasledje tesko to ide.

  23. #8942
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Domenico View Post
    Nedorasla reakcija Krivoga - ide se na teren licnoga I (iz toga proizilazece)patetike.
    I kad je najteze ,prime mora da pokaze da je iznad situacije.Uz njegovo duhovno nasledje tesko to ide.
    zasto nema tona na drugi snimak? mutirano posle zvanja sergeja

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  24. #8943
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    "klero-šovinističku ideologiju SPC"

    Da li je realno da se crkva i dalje ovako vrijeđa od strane uplakanih komita? A nama se daju infrakcije za prijetnje jer pozivamo na gašenje DPS-a.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Ma realno je.
    Relativizacija fašizma.
    No je sreća da je crkva u CG tradicionalna i postojana. A "komite" su samo incident u istoriji Crne Gore.
    Da nijesu incident, ne bi oni pjevali Tompsona, ne bi krali tudji šovinistički repertoar, već bi imali neki svoj.
    Njihove političke gazde su državu devastirali ekonomski, a ovi izgleda hoće da je gurnu u nacionalne sukobe i pakao.
    Last edited by Massaro; 08-04-21 at 20:56.

  25. The Following 3 Users Say Thank You to Massaro For This Useful Post:


  26. #8944
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    E yebite mi oca ako nisam u prvi momenat pomislio (na ovaj prvi snimak) da će ovaj dečko da izvadi kitu (23 sek klipa)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  28. #8945
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    507
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    E yebite mi oca ako nisam u prvi momenat pomislio (na ovaj prvi snimak) da će ovaj dečko da izvadi kitu (23 sek klipa)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hahahahaha isto isto
    Inače razišle se patriote sa punktova u CT, BD i KO još prije skoro sat.. mislio sam da će da prenoće braneći pozicije, privilegije i bonove za gorivo...

  29. #8946
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Policija me negativno iznenadila. Ocekujem upotrebu zakonske sile iduci put, da znaju ***** za sledeci put kad se krenu okupljat i remetit funkcionisanje drzave.
    Ma kakvi. Treba ih pustiti sto duze da ovo rade.

    Mjesavina siledzijstva i slabosti, ne mogu skupiti preko pedeset ljudi pa neka blokiraju i pjevaju Thompsona, nikome to ne skodi sem njima.

  30. #8947
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Domenico View Post
    Nedorasla reakcija Krivoga - ide se na teren licnoga I (iz toga proizilazece)patetike.
    I kad je najteze ,prime mora da pokaze da je iznad situacije.Uz njegovo duhovno nasledje tesko to ide.
    Ovo svakako ne valja-podstice radikalizacijurvi je u tripu da ga je Sam Bog poslao da spasava drzavu (cini mi se da nedje ,potajno,I uziva u toj ulozi -na nacin koji je dozivljaju religiozni ljudi :sacrefice , sacrefice..)
    A Predsjednik je umislio da je drugi kralj Nikola-drzava pred kapitulacijom ,on ima vrlo ogranicenu vlast I pokusace da ucini nemoguce I upise se dijamantskim slovima u istoriji ove drzave...
    Zanimljivo ,velim,I sa stanovista psihologije licnosti -kod obojice ,posebice kod ovoga drugoga moze da se napise ozbiljna studija o supstitucijama,relativizacijama,racionalizacijama jednoga pojedinca...koji nas mnogo kosta

  31. #8948
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    zasto nema tona na drugi snimak? mutirano posle zvanja sergeja

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Možda je tada počela da plače..? pa ono bilo bi glupo da to slušamo.... Premijer je rekao da je neće oprostiti njene suze i strah.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  32. #8949
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Policija je bila prisutna, pravili su prolaz za auto i jedinu gresku je napravio vozac koji dao gas bez razloga. Nista specijalno a sve ostalo je melodrama i patetika sa obije strane u ovoj sapunici sto Crna Gora se zove. Kad su vec mutirali snimak bolje da su mutirali cijeli ovako su ostavili prostor za spekulacije jer sustinski nista novo nisu pokazali a sve ostalo se inace dobro vidjelo.

  33. #8950
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Policija je bila prisutna, pravili su prolaz za auto i jedinu gresku je napravio vozac koji dao gas bez razloga. Nista specijalno a sve ostalo je melodrama i patetika sa obije strane u ovoj sapunici sto Crna Gora se zove. Kad su vec mutirali snimak bolje da su mutirali cijeli ovako su ostavili prostor za spekulacije jer sustinski nista novo nisu pokazali a sve ostalo se inace dobro vidjelo.
    Pokazali su nešto novo. Auto je okrenuo da se vraća za Podgoricu pa su ga komiti i tada blokirali.

Page 358 of 1249 FirstFirst ... 258308348354355356357358359360361362368408458858 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •