Page 492 of 1249 FirstFirst ... 392442482488489490491492493494495496502542592992 ... LastLast
Results 12,276 to 12,300 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #12276
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ostalo nam je samo koalicija DPS i DF i da čoek reče - sve smo viđeli
    Vec bilo...90-ih.
    ...

  2. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  3. #12277
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    UPUTILI ZAHTJEV MINISTRU KAPITALNIH INVESTIJA MLADENU BOJANIĆU

    DF predlaže predlaže Medojevića za kordinatora zelene tranzicije u energetici

    "Cijenimo da bi izbor Medojevića za Nacionalnog koordinatora obezbijedio neophodnu političku volju i doveo do inkluzije i sinergije svih aktera u što efikasnijoj pripremi strateških dokumenata iz ove oblasti"

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...e-u-energetici

    Nije valjda sve ovo radio samo da dobije mjesto u vladi hahahaahah, rijeci splacina je za njega kompliment...


  4. The Following 4 Users Say Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  5. #12278
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Dio glasaca koji se izjasnjavaju kao Crnogorci, koji ne zele da svoj glas daju DPS-u, URA-u ne glasaju jer je u vladi sa DF-om, svoj glas ce dati SDP-u.

    SDP je stranka koja gura nacionalizam i patriotizam i to su njihovi glasaci.
    Pitanje je, koliko je to ljudi.

    Inače, ovo je do sada najoštrije izrečena kritika vlasti u Srbiji od strane sadašnje Vlade. I ranije je su kritikovali vlast u Srbiji, ali mislim da je ovo prvi pod da je direktno pominju, kao i vladajuću stranku SNS. https://www.vijesti.me/vijesti/polit...jedskih-odnosa

  6. #12279
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,798
    Thanks Thanks Received 
    4,119
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa i meni se povraća zbog stavljanja znaka jednakosti između Crne Gore i DPSa. To rade DPS i DF u kontinuitetu preko svojih spikera.

    Povraće mi se od papagajskog ponavljanja da neka nacija ne postoji. I ovo rade ekstremi na oba pola, samo su oni koji se negiraju različiti.

    Ne znam šta tu nije jasno?

    Ko šta napisah, ajde da malo batalimo o crkvi, naciji, simbolima. Samo slijepi ne vidi ko nameće te teme.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nadovezao si se na post koji je odgovor meni a ono prije toga napisano izgleda nebitno. Nego dobro. Da ne dužimo.
    Ustvari. Odeš da kažeš da nije istina ono što babo napisa? Nije DPS ov ustav? Druga stvar, nemoguće je ne izjednačavati CG sa DPS om. Ako ništa drugo vladali su 30 godina. I za sve ili ti većinu svega što se dešava u CG su oni zaslužni. Bilo dobro ili loše.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    država je prelijepa ali je društvo užasno. sve uslove da živimo odlično. jedan jedini potencijal nismo iskoristili. jedini period kad se nisu svađali oko zastave i jezika je bilo kad su Rusi kupovali sve živo. tada nije bilo - Crnogaraca i Srba, partizana i četnika.
    nije Ustav kriv što se narod dijeli. krivi su političari. oni dijele ljude ođe od '90. prvo su šikanirali Crnogorce, i ubijedili narod da je Beograd centar svega. posle toga ipak nije tako, no ajmo da napadamo Beograd. ali isto usput da ima neko ko će glumiti ugrožene. pa je tako Peđa Bulatović ugrožen godinama Ustavom. Peđa koji ne zna koliko stanova i para ima. ne možeš '92 biti Srbin i glasati na haubi auta za ostanak CG u zajednici a onda '06 postati Crnogorac. to ne biva

    Тapatalk
    Jebo te Peđa. Pričamo o narodu. Političari su većinom *****. Ustav ne ugrožava Peđu ali "ugrožava" polovinu stanovnika naše lipe

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  7. #12280
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post

    DF predlaže predlaže Medojevića za kordinatora zelene tranzicije u energetici

    "Cijenimo da bi izbor Medojevića za Nacionalnog koordinatora obezbijedio neophodnu političku volju i doveo do inkluzije i sinergije svih aktera u što efikasnijoj pripremi strateških dokumenata iz ove oblasti"

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...e-u-energetici

    Nije valjda sve ovo radio samo da dobije mjesto u vladi hahahaahah, rijeci splacina je za njega kompliment...

    zelena tranzicija u energetici? u taj DF su stručnjaci za sve. stvarno sramota od profa što je ovakve stručnjake ostavio van vlade
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #12281
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Stvarno nisam covjek od nasilja i sile, ali Meda, Knezevica, Bulatovica, Radunovica, Mandica..treba sa Vezirovog u Moracu ...da vidimo koji ce potonut.

  9. #12282
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,421
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Stvarno nisam covjek od nasilja i sile, ali Meda, Knezevica, Bulatovica, Radunovica, Mandica..treba sa Vezirovog u Moracu ...da vidimo koji ce potonut.
    Ni jedan ne bi potonuo, jer ..... plutaju.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  10. The Following 7 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  11. #12283
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,399
    Thanks Thanks Given 
    5,532
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    [QUOTE=bigic;5586873]Pitanje je, koliko je to ljudi./QUOTE]

    Vise nego sto ih je ranije bilo. Raskova prica koja je populisticka (popularan termin ove godine) samo ce im donostiti sve vise i vise glasaca. A i dogadjaj na Cetinju, mozda nije najbolji pokazatelj SDP stanja, ali Drgainji su (za razliku od predstavnika ostalih partija) aplaudirali.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #12284
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    E, sad, to sto bi ti da nevine ljude otjeras u zatvor zato sto ti politicki ne odgovaraju, to samo mali DPS autokrata progovara iz tebe. Drzava, to sam ja, sto meni valja valja i drzavi.


    Ne treba nam drzava u kojoj ce se politicki neprijatelji slati u zatvor na osnovu laznih optuzbi. Sto se mene tice, sjutra neka Milo Djukanovic seta slobodno ako mu se ne moze dokazati kriminal. I treba tako da bude.
    Molim te da mi ne kidaš djelove iz mog posta koji nisu pogodni za tvoje poente. Svakako te neće spriječiti da zaspinuješ, ali makar da drugi mogu vide šta je navedeno, integralno moliću.


    Dva puta sam napisao politička odluka (dakle, odluka - nema saradnje sa kompromitovanim DF-om), u pravom politčkom trentuku, sa pravim političkim povodom, za političke (u ovom slučaju i nacionalne) interese, a shodno praksi koja važi u razvijenim demokratijama. Sve i da hoće, ne mogu Abazović i Bečić osuditi Mandića, Kneževića i Medojevića. DF je, opet, i bez "državnog udara" ozbiljno kompromitovan i angažovan za tuđe nacionalne interese. A tek sa optužnicom, iza koje su listom stale partnerske obavještajne službe i vlade tih država. Za nekog ko zagovara progres po ugledu na zapadna drištva i evropske vrijednosti i norme, to ne može biti partner - bilo kakav i u bilo čemu, a ponajmanje koalicioni. Iz istog razloga što npr. Slobodan Kašćelan ne može biti finansijer i donor nekoj političkoj partiji (iako nema presudu, je li?). Jednostavno, od takvih bježiš. Da je sreće i malo vizije, nakon onog govora Radunovića i napada na Parlament, DF bi trebalo da bude kužan za sve, a njihovi mandati i koalicioni potencijal misaona imenica.


    U Njemačkoj se podnosi ostavka kada, u jednom gradu, u jednoj pokrajini, nekako dođe do koalicije sa AfD-om. U Grčkoj je nezamislivo da "Zlatna zora" bude u vlasti. Itd. U Crnoj Gori jok. Mi se u Crnoj Gori "mirimo" sa fašistima i šovinistima. Mi imamo DF u vlasti gdje god je to matematički omogućeno, sa neupitnim koalicionim potencijalom. DF Carevića koji kaže da je referendumom 2006. Crna Gora izvršila aneksiju... Nad Crnom Gorom? Mladog DF četnika Kovačevića... Itd. Da ne recikliram sažvakanu priču.



    Mada, vidim da si ti već presudio da je optužnica lažna i da su akteri nevini poltički optuženici. Eh, ko te ne zna...


    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Prekuka ti svaku (imaginarnu) priliku da se vrati DPS na vlast


    Kad ces vise preci iz te faze poricanja u fazu prihvatanja u procesu gubitka? Vrijeme je da se suocis sa gorkom istinom - nikad vise. Nikad vise sem neki reformisani DPS u nekoj dalekoj buducnosti kao mladji partner u nekoj siroj koaliciji. Nikad vise milioni staramajkama, koverte i telekomi, moldavke i Jami. Gotovo je. Sto prije se sa tom istinom suocis to ce ti lakse biti da pocnes novi zivot.
    Ti toliko potenciraš tu tvrdnju da počinjem da mislim da je u pitanju veliki strah i nesigurnost. Što mi govori da ti znaš da to nije uopšte nerealan scenario, pa glasnoćom kompenzuješ i pokušavaš da ubjeđueš sebe i druge. Zašto ti je to toliko bitno, neće mi nikad biti jasno.

    Bilo kako bilo...

    Ne slažem se sa tom projekcijom o nemogućem povratku, ali ako tako i bude - da smo zdravo. Maksimalno sam relaksiran po tom pitanju, vjerovao ili ne. To što tebe (i ostale) žulja moj stav i iskakanje od jednoglasja da DPS nije crno bez bijelog, galopirajući tumor Crne Gore, čiji nestanak sa političke scene predstavlja apsolutni cilj nad ciljevima, bez obzira na cijenu i posljedice, ne znači da sam ožalošćeni navijač DPS-a. Naprotiv. A i pravo da ti kažem, ne tangiraju me ni najmanje te prozivke da bih se pravdao bilo kome. Posebno ne na forumu.
    In vino veritas

  13. #12285
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,421
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Odeš da kažeš da nije istina ono što babo napisa? Nije DPS ov ustav? Druga stvar, nemoguće je ne izjednačavati CG sa DPS om.
    Ustav je donijet sa podrškom 2/3 poslanika u skupštini i to je Ustav Crne Gore. Ako bi gledao sad po političkoj pripadnosti to je DPS, SDP iDFov ustav . Možda bi i ja neke stvari promijenio u njemu, ali trenutno imamo bitnije stvari da mijenjamo u društvu.

    Naravno da DPS nije CG. Evo srušili smo DPS, a nismo i Crnu Goru. I ne treba da je rušimo već jačamo, prije svega njene institucije počev od tužilaštva, javnog servisa, ASKa....

    Kad se nađe 2/3 poslanika koje će se dogovoriti oko nečeg drugog, mijenjače se u skladu sa dogovorom te 2/3, do tad... samo vas lože na identitetska pitanja.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  14. #12286
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Treba kao sto su u ukrajinu cini mi se u kontejner sa takvim politicarima, tamo im je mjesto...

  15. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  16. #12287
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,798
    Thanks Thanks Received 
    4,119
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ustav je donijet sa podrškom 2/3 poslanika u skupštini i to je Ustav Crne Gore. Ako bi gledao sad po političkoj pripadnosti to je DPS, SDP iDFov ustav . Možda bi i ja neke stvari promijenio u njemu, ali trenutno imamo bitnije stvari da mijenjamo u društvu.

    Naravno da DPS nije CG. Evo srušili smo DPS, a nismo i Crnu Goru. I ne treba da je rušimo već jačamo, prije svega njene institucije počev od tužilaštva, javnog servisa, ASKa....

    Kad se nađe 2/3 poslanika koje će se dogovoriti oko nečeg drugog, mijenjače se u skladu sa dogovorom te 2/3, do tad... samo vas lože na identitetska pitanja.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Koga to lože? Mene? Ma da. Sigurno.
    Vidim ko kuka. Ti i outline ili ja

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  17. #12288
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Je li ovo moguce....

    https://www.vijesti.me/v/544479

    Dok obaraju vladu DF lideri mole tu istu vladu da se Medu da fotelja

  18. #12289
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Eto dje skripi, nijesu uzeli dovoljno fotelja belege

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  19. #12290
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default








    Kratka pamet naseg naroda..kratka..zato nam je i ovako kako je. Ima djelova..da ne kacim sve.

  20. #12291
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    ...Mada, vidim da si ti već presudio da je optužnica lažna i da su akteri nevini poltički optuženici. Eh, ko te ne zna...
    Optuznica jeste lazna i politicka u dijelu koji se odnosi na Mandica i Knezevica. Ne treba ti sud da to presudi, mada je dovoljno Apelacioni sud vec rekao o tome. Dijelovi optuznice su tacni, posebno sto se tice dvojice Rusa, ali je moron Katnic i to uspio da zakacamaci i upropasti.

    Sve u svemu, ne slazem se sa tvojom tezom "optužnica za pranje novca i terorizam 2016. je bila idealna prilika da se uz podršku Zapada DF maksimalno marginalizuje, pa, zašto da ne, i razbije DF", jer se svodi na to da ih je trebalo otjerati u zatvor bez obzira na ociglednu propast optuznice protiv njih.


    To što tebe (i ostale) žulja moj stav i iskakanje od jednoglasja da DPS nije crno bez bijelog, galopirajući tumor Crne Gore, čiji nestanak sa političke scene predstavlja apsolutni cilj nad ciljevima, bez obzira na cijenu i posljedice, ne znači da sam ožalošćeni navijač DPS-a. Naprotiv. A i pravo da ti kažem, ne tangiraju me ni najmanje te prozivke da bih se pravdao bilo kome. Posebno ne na forumu.
    Nije mi cilj nestanak DPS, mislim da ce prezivjeti kao partija. Volio bih da ih vidim reformisane pod vodjstvom nekog normalnog, kao onog Rakocevica. Za 5-6 godina bi i mogli biti mozda mladji partner u nekoj koaliciji. Prije toga svakako mora proci kroz jedan tezak period cistilista, sa suocavanjem sa vlastitom kriminalnom i mafijaskom prosloscu.

  21. #12292
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default



    Milo je bio bolji

  22. #12293
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Optuznica jeste lazna i politicka u dijelu koji se odnosi na Mandica i Knezevica. Ne treba ti sud da to presudi, mada je dovoljno Apelacioni sud vec rekao o tome. Dijelovi optuznice su tacni, posebno sto se tice dvojice Rusa, ali je moron Katnic i to uspio da zakacamaci i upropasti.

    Sve u svemu, ne slazem se sa tvojom tezom "optužnica za pranje novca i terorizam 2016. je bila idealna prilika da se uz podršku Zapada DF maksimalno marginalizuje, pa, zašto da ne, i razbije DF", jer se svodi na to da ih je trebalo otjerati u zatvor bez obzira na ociglednu propast optuznice protiv njih.




    Nije mi cilj nestanak DPS, mislim da ce prezivjeti kao partija. Volio bih da ih vidim reformisane pod vodjstvom nekog normalnog, kao onog Rakocevica. Za 5-6 godina bi i mogli biti mozda mladji partner u nekoj koaliciji. Prije toga svakako mora proci kroz jedan tezak period cistilista, sa suocavanjem sa vlastitom kriminalnom i mafijaskom prosloscu.
    Ne, nije ih trebalo otjerati u zatvor (niti to može bilo ko osim suda, niti to stoji bilo gdje u mom postu), nego je trebalo sa njima prekinuti svaku političku saradnju i tako ih marginalizovati/razbiti. U političkom smislu, pošto mi se javlja da ćeš iskonstruisati da se zalažem za preslaganje kostiju Milana Kneževića i Andrije Mandića.

    I ta optužnica je samo zadnji ekser tj. povod u (politički, je li) kovčeg trebalo da bude. Materijali koji govore o kompromituciji korupciji DF-a je previše da bi bilo koja partija koja drži za sebe da je pro-evropska, moderna i građanska mogla da sarađuje sa takvim subjektom, a kamoli da vrši vlast sa njim.

    To je čitava poenta. URA i DCG su doveli DF u poziciju da vrši i ruši vlast. To je njihov grijeh.
    In vino veritas

  23. #12294
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    DPS je tada odlučio da im DF može zatrebati umjesto da ih ugase. tako da dobar dio ovoga što radi DF ide na dušu DPSa. htio to neko da prizna ili ne
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #12295
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,421
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ne, nije ih trebalo otjerati u zatvor (niti to može bilo ko osim suda, niti to stoji bilo gdje u mom postu), nego je trebalo sa njima prekinuti svaku političku saradnju i tako ih marginalizovati/razbiti. U političkom smislu, pošto mi se javlja da ćeš iskonstruisati da se zalažem za preslaganje kostiju Milana Kneževića i Andrije Mandića.

    I ta optužnica je samo zadnji ekser tj. povod u (politički, je li) kovčeg trebalo da bude. Materijali koji govore o kompromituciji korupciji DF-a je previše da bi bilo koja partija koja drži za sebe da je pro-evropska, moderna i građanska mogla da sarađuje sa takvim subjektom, a kamoli da vrši vlast sa njim.

    To je čitava poenta. URA i DCG su doveli DF u poziciju da vrši i ruši vlast. To je njihov grijeh.
    O neeeeee.

    DPS je ojačao DF sa zakonom o slonodi vjeroispovjesti. DPS je taj koji je zbog kolapsa u ekonomiji, zastoja na planu EU integracija i kritika sa zapada, video snimaka visokih funkcionera kako uzimaju pare u kovertama, odigrao kartu sa kojom je pokušao da se vadi. Odigrao je na torove i nacionalne podjele i zajebao se kao nikad do tada.

    DF je bio na istorijskom minimumu na lokalnim 2017. Ali, igranjem na kartu podjela od strane DPSa, dao je municiju DFu jer oni najbolje plivaju kad se nacionalne retorike zaoštre.

    DF je povukao pametan potez i povukao se iz javnosti i "žrtvovao se zbog višeg cilja".

    Naravno, DF ne bi bio DF da se nije u sve to počkao sa bušenjem Zdravka i vlade od njenog formiranja, trčanjem za mišljenje kod psihopate i pretvaranjem sebe u SNS ekspozituru u CG (svaka sličnost sa srpskom listom na Kosovu je namjerna). Hvala im na tome, jer sad i drugi vide ko su što su.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  26. #12296
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,421
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    O neeeeee.

    DPS je ojačao DF sa zakonom o slonodi vjeroispovjesti. DPS je taj koji je zbog kolapsa u ekonomiji, zastoja na planu EU integracija i kritika sa zapada, video snimaka visokih funkcionera kako uzimaju pare u kovertama, odigrao kartu sa kojom je pokušao da se vadi. Odigrao je na torove i nacionalne podjele i zajebao se kao nikad do tada.

    DF je bio na istorijskom minimumu na lokalnim 2017. Ali, igranjem na kartu podjela od strane DPSa, dao je municiju DFu jer oni najbolje plivaju kad se nacionalne retorike zaoštre.

    DF je povukao pametan potez i povukao se iz javnosti i "žrtvovao se zbog višeg cilja".

    Naravno, DF ne bi bio DF da se nije u sve to počkao sa bušenjem Zdravka i vlade od njenog formiranja, trčanjem za mišljenje kod psihopate i pretvaranjem sebe u SNS ekspozituru u CG (svaka sličnost sa srpskom listom na Kosovu je namjerna). Hvala im na tome, jer sad i drugi vide ko su što su.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Najgore od svega, što imaš i dalje dosta ljudi koji to ne vide ili ne žele da vide

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  27. #12297
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kami sreće da se umjesto masovne podrške isto desilo DPS-u kada su izvršili državni udar kada su došli u opanke i vunjene pocijeopane džempere sa ulice u fotelje
    Onda bi morao i Predraga Bulatovića, koji je uzeo propusnicu kad su bili protesti da mu ne odbijaju od plate u Radoje Dakić.
    Nego jbg tada se nije znalo što će se desiti.

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Više puta sam to navodio - optužnica za pranje novca i terorizam 2016. je bila idealna prilika da se uz podršku Zapada DF maksimalno marginalizuje, pa, zašto da ne, i razbije DF... Umjesto toga su URA i DCG bili najveći promoteri kampanje "lažnog državnog udara", bojkota parlamenta i politkanskog napada na institucije. Horski i složno, svi uz DF. A nisu bili gadljivi ni na koalicije sa njima. Naprotiv.

    Tako da, još jednom, sami pali, sami se ubili. Sve je bilo predočeno onima koji su htjeli da vide i čuju.
    Ali velika DPS mrena je uvijek pred očima, stvarnost se percipira kroz naočare "Vijesti", a žrtva je racio. Tako to biva.
    Kneževića i Mandića ne znam koliko je mogao državni udar potkupit, ali da je Katnić bio avizaniji i da sudija nije pravila ona Mapet show od suđenja, možda bi nešto i bilo. Ovako imamo ove ludake i dalje na slobodi.

    Npr Mandić je imao nekoliko skandaloznih izjava koje su podizale tenzije tipa ima informaciju da je Milo Đukanović napusio državu u toku izbora, pozivao je braću na oružje i slično. Onda malo sumnjivo finansiranje partije i porijeklo sredstava.
    U pravno sređenim državama za ovakve stvari se ide u Spuž. Onda oni protesti i blokade ulica, ko umije napakovao bi svašta nešto.

    Ali džaba kad mi imamo tužioce kakve imamo, a sudije ponekad dodatno zakažu i onda to bude problem. Još DPS šuruje sa njima pa lijepo spreme igranku za široke narodne mase.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  28. #12298
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ne, nije ih trebalo otjerati u zatvor (niti to može bilo ko osim suda, niti to stoji bilo gdje u mom postu), nego je trebalo sa njima prekinuti svaku političku saradnju i tako ih marginalizovati/razbiti...
    Daleko prije DF trebalo je prekinuti svaku politicku saradnju sa DPS, ali ti nekako to ne ulazi u listu prioriteta.

    Kao sto vidimo, DF i kad je u vlasti moze samo da buka i vristi, a uticaja na drzavnu politiku ima vrlo malo. Sa druge strane DPS je kao rak unistavao ovu drzavu, ulazeci u svaku poru tri decenije, pa je ipak nekako uvijek bio "manje zlo". Eto sad vidimo koliko je to manje zlo... gdje god se zagrebe skandali i korupcija pokuljaju.

  29. #12299
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,421
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Koga to lože? Mene? Ma da. Sigurno.
    Vidim ko kuka. Ti i outline ili ja

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Pa ti se trigeruješ vječito na određene teme.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:

    acs

  31. #12300
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Sto ono rekoste, demokrate i ura su moderne partije dje svako ima svoje misljenje i ne rade po nalogu partije.

    https://m.cdm.me/politika/dps-petnji...odboru-vrbica/

    “Time je ovaj partijski “poslušnik iskazao sebe u svjetlu beskičmenjaka kojem su lične privilegije i interesi prevagnuli u odnosu na našto što je civilizacijska vrijednost”, navode u saopštenju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 492 of 1249 FirstFirst ... 392442482488489490491492493494495496502542592992 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •