Page 89 of 1249 FirstFirst ... 3979858687888990919293991391895891089 ... LastLast
Results 2,201 to 2,225 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #2201
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ljudi je li vama jasno da ce se pusit svakako, bilo legalno ili ne, ko oce da pusi naci ce nacina, time sto je nelegalno samo gubimo pare.
    A ti strahovi da bi citava drzava pocela da duva kad bi se legalizovalo nemaju veze sa vezom.
    Da je neko kao argument rekao da nemamo dovoljno ozbiljnu drzavu/organizivan sistem da bi to funksionisalo kako treba, protivljenje bi imalo smisla, ali ova prica, "djeca ce pocet da mi duvaju" je bez ikakvog osnova.
    Ne mogu se upoređivati razvijene zemlje sa zemljama bivšeg socijalističkog bloka u kojem smo i mi guslali. Najviše narkomana po glavi stanovnika ima Rusija koliko znam. Ovdje na ovim prostorima imaš veći broj onih koji travu uzima da bi pobjeglo od stvarnosti, nego iz zabave. Ovdje je priča po ovom pitanju vrlo površna. Jasno je mnogima ovdje koji su probali travu, koje su njene prednosti, a Boga mi i mane, jer imate i dalje studije koje potvrđuju da ipak ostavlja veće posljedice na mozak , nego što se misli. U suštini, kome je do pušenja trave, neka je nabavlja i dalje kao do sada, apsolutno smatram da ne smije biti legalizovana jer se time otvaraju vrata za probanje nečeg "konkretnijeg". Ja bi ove pobornike legalizacije poveo par dana da pogledaju nesrećne sudbine zavisnika u centrima za odvikavanje.

  2. #2202
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Koja crna gandza? Zar vam nije problem smece po ulicama, bacanje smeca mimo kontejnera, bacanje smeca iz kola, bacanje cikova i td?
    Zasto svaki put po dolasku doma u Bajica izlazim vani za sakupiti smece koje leti u zraku, lezi razbacano po travi, visi na drvetu?
    Zasto to radim SAM SAMCAT?
    P.S. Uzimajuci u obzir da nemamm mogucnost doci tamo zbog kovid-restrikcija, strasno mi je zamisliti u kakvu se deponiju pretvorio okolis ...
    Last edited by A+A; 30-12-20 at 13:20.

  3. #2203
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Neuporedivo je manje štetna od duvana i alkohola i nije adiktivna. Marihuana ne izaziva nikakvu fizičku zavisnost. Pušio sam je godinama i ostavio kao ništa, a cigare ne mogu nikako... tresem se i ujedao bih od nervoze, teška fizička zavisnost. Kolko znate ljudi umrlih od posljedica pušenja, a koliko rasturenih porodica zbog alkohola? Od trave niko nikad umro nije.
    Nema sanse da cinjenicama ti mozes doprijeti do nekih ljudi kao sto je Direktor. On zna neke primjere teskih zavisnika koji su poceli sa marihuanom, ali za nikog od njih nece priznati da su ustvari svi poceli sa čašicom. Jer alkohol ne treba biti zabranjen, alkohol je merak, alkohol je nasa tradicija.. Sad sto on ubija, sto izaziva uzasno teske oblike zavisnosti, sto je rasturio toliko porodica.. sve stvari koje marihuana nikad uzrokovala nije, to je sve nebitno. Bitno je i dalje pricati jedini preostali, a davno naucno osporen "argument", da je marihuana gateaway droga. Nidje veze...


  4. #2204
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Dragi drugari, nikad ljepšeg spama od kad sam na forumu. Zamislite desetine spam postova, a niko ne pomenu religiju, naciju, Mila, Momira...Hvala vam...

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  6. #2205
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Pa i nije bas spam, skoro je bila neka inicijativa, neka peticija Vladi.. ne znam kako se zavrsilo to, vjerovatno neslavno...


  7. #2206
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Koja crna gandza? Zar vam nije problem smece po ulicama, bacanje smeca mimo kontejnera, bacanje smeca iz kola, bacanje cikova i td?
    Zasto svaki put po dolasku doma u Bajica izlazim vani za sakupiti smece koje lete u zraku, leze na travi, visi na drvetu?
    Zasto to radim SAM SAMCAT?
    P.S. Uzimajuci u obzir da nemamm mogucnost doci tamo zbog kovid-restrikcija, strasno mi je u kakvu se deponiju pretvorio okolis ...
    A to je povezano jedno sa drugim kako?
    Mozda da sacekamo da se situacija u Hong Kongu sredi pa onda druge probleme da resavamo.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  8. The Following User Says Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  9. #2207
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Dragi drugari, nikad ljepšeg spama od kad sam na forumu. Zamislite desetine spam postova, a niko ne pomenu religiju, naciju, Mila, Momira...Hvala vam...
    Čini ti se. Ovdje bi se u slučaju legalizacije odma "poklali" jel bolja albanka od ove naše iz okoline skadarskog ili ona iz Srbije . Mi bi krš podijelili na pola da imamo zanimaciju. Možda nam je takva "sudbina"

  10. #2208
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Čini ti se. Ovdje bi se u slučaju legalizacije odma "poklali" jel bolja albanka od ove naše iz okoline skadarskog ili ona iz Srbije .
    Ja u zivotu nisam vidio dvoje napusenih ljudi da su se oko icega "poklali". Gandza i klanje prosto ne idu zajedno, moj Direktore.


  11. The Following 4 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  12. #2209
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ne mogu se upoređivati razvijene zemlje sa zemljama bivšeg socijalističkog bloka u kojem smo i mi guslali. Najviše narkomana po glavi stanovnika ima Rusija koliko znam. Ovdje na ovim prostorima imaš veći broj onih koji travu uzima da bi pobjeglo od stvarnosti, nego iz zabave. Ovdje je priča po ovom pitanju vrlo površna. Jasno je mnogima ovdje koji su probali travu, koje su njene prednosti, a Boga mi i mane, jer imate i dalje studije koje potvrđuju da ipak ostavlja veće posljedice na mozak , nego što se misli. U suštini, kome je do pušenja trave, neka je nabavlja i dalje kao do sada, apsolutno smatram da ne smije biti legalizovana jer se time otvaraju vrata za probanje nečeg "konkretnijeg". Ja bi ove pobornike legalizacije poveo par dana da pogledaju nesrećne sudbine zavisnika u centrima za odvikavanje.
    I ti mislis da bi se legalizacijom broj teskih narkomana povecao? Nisam strucnjak za temu ali ono sto sam citao govori suprotno.
    Ti se opet vracas na licne primjere onoga sto ti znas, ja imam suprotno iskustvo od toga jer ljude koje ja znam da konzumiraju funkcionisu sasvim normalno. Ali irelevatno je i moje i tvoje licno iskustvo tu.
    Ja kazem da mozda mi nismo spremni i mozda treba da se sredi sistem malo da bi to moglo da funkcionise kako treba, ali to ce se kad tad desiti, ako ne za 5 onda za 20-30 godina sigurno.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  13. #2210
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ja u zivotu nisam vidio dvoje napusenih ljudi da su se oko icega "poklali". Gandza i klanje prosto ne idu zajedno, moj Direktore.
    Ok, možda sporo kapiraš što sam htio reći ali ako ti je lakše da se usvoji tvoja filosofska misao, neka bude da ne idu gandža i klanje

  14. #2211
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A što je to retrogradno? Ja govorim iz iskustva jer sam zamisli znao mnogo ljudi koji su počeli sa gandžom, a završili vrlo nesrećno. Tumaraćemo u mraku jer nismo liberalnih shvatanja po pitanju lakih droga? Wtf. Jesi ti druže pod nekim terapijama?
    Directore, nazdravlje tebi, eo te ka moja pokojna majka kad mi je našla gandžu u plakar. Prva stepenica ka heroinu etc... Čak mi je naglasila kako ona sve o tome zna jer je pisala zakon koji se time bavio. Ja joj rekoh da sam na toj prvoj stepenici već oko decenije i da nemam ambicije za dalje. Pošto je majčinsko zvocanje trajalo, doveo sam na ručak druga kakvom svi mi imamo za kojeg naše majke kažu "što nisi kao on!". Isti je objasnio da neću postati narkoman kad nisam do sada, ali da sam neozbiljan u tim godinama. Stvar je doma legla. Eto fine anegdote.
    Loša stvar je što mi je majka umrla par godina nakon ove anegdote od raka pluća, direktne posledice pušenja, sa 60 godina. Isto kao i njena sestra koja je pušila. Ne moram opisivati rak i kasnije metastaze... A njen brat, moj ujak, koji nije pušio, dobacio do 88 kad je umro. Takve stvari bile su mi motiv da ostavim cigare sa 48 godina, uz to što me prethodna vlada (hvala joj do neba za to) kao pušača učinila parijom i jadnikom koji mora da izlazi napolje iz kafane na 40 ljeti u PG i na -10 zimi na ŽB.
    Vjerujte bez gandže lagano, bez cigara puno teže. Svakako kažu da je zavisnost od duvana veća od kokainske, a manja od heroinske.
    Ostavljajte cigare dok ste na vakat!!!
    Da mi dijete duva svakako bi mi teško palo. Da se ne lažemo. Ali bi mi lakše palo da je u nekom uređenom sistemu gdje se gandža legalno kupuje i ne srijeće dilere i sličnu ološ.

  15. The Following 5 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  16. #2212
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    A to je povezano jedno sa drugim kako?
    Mozda da sacekamo da se situacija u Hong Kongu sredi pa onda druge probleme da resavamo.
    Rekao bih da netko u vasoj situaciji trebao bi prije svega poceti s ostvaranjem koncepta "malih koraka" ...
    Put od tisucu lji pocinje prvim korakom, sto bi rekli stari Kinezi
    Rjesavanje problema smeca po ulicama bit ce pravi dokaz ozbiljnosti novog rezima.
    Dajte pustite GRAND-reforme na miru za trenutak. Dajte pogledajte, jeste li vi u stanju da prinudite ljude postovati elementarne propise koji izgledaju kao prave sitnice ... barem one koji se ticu zabrane bacanja smeca.
    Prvi ispit ... zar ne?

    P.S. Sto bi rekao Gando, spasavanje rijeka pocinje s vadjenjem plastika ... pa mikrohidroelektrane ... if I'm not mistaken
    Last edited by A+A; 30-12-20 at 13:40.

  17. #2213
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ja u zivotu nisam vidio dvoje napusenih ljudi da su se oko icega "poklali". Gandza i klanje prosto ne idu zajedno, moj Direktore.
    Nakon nekoliko popušenih livada i stogova gandže, moram priznati da sam saglasan

  18. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  19. #2214
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ok, možda sporo kapiraš što sam htio reći ali ako ti je lakše da se usvoji tvoja filosofska misao, neka bude da ne idu gandža i klanje
    To da sporo kapiram i ucim, to ti je ziva istina. Mozda za koju deceniju dodjem to tog tvog nivoa i skapiram kakav je uzas travuljina. Zlo jedno!


  20. #2215
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    To da sporo kapiram i ucim, to ti je ziva istina. Mozda za koju deceniju dodjem to tog tvog nivoa i skapiram kakav je uzas travuljina. Zlo jedno!
    Sad si baš zveknuo klizeći. Čovjek objašnjava koncept kakav smo narod. Mada duvači su posebna fela. Ka iz onoga vica "možemo li to sjutra"

  21. #2216
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Directore, nazdravlje tebi, eo te ka moja pokojna majka kad mi je našla gandžu u plakar. Prva stepenica ka heroinu etc... Čak mi je naglasila kako ona sve o tome zna jer je pisala zakon koji se time bavio. Ja joj rekoh da sam na toj prvoj stepenici već oko decenije i da nemam ambicije za dalje. Pošto je majčinsko zvocanje trajalo, doveo sam na ručak druga kakvom svi mi imamo za kojeg naše majke kažu "što nisi kao on!". Isti je objasnio da neću postati narkoman kad nisam do sada, ali da sam neozbiljan u tim godinama. Stvar je doma legla. Eto fine anegdote.
    Loša stvar je što mi je majka umrla par godina nakon ove anegdote od raka pluća, direktne posledice pušenja, sa 60 godina. Isto kao i njena sestra koja je pušila. Ne moram opisivati rak i kasnije metastaze... A njen brat, moj ujak, koji nije pušio, dobacio do 88 kad je umro. Takve stvari bile su mi motiv da ostavim cigare sa 48 godina, uz to što me prethodna vlada (hvala joj do neba za to) kao pušača učinila parijom i jadnikom koji mora da izlazi napolje iz kafane na 40 ljeti u PG i na -10 zimi na ŽB.
    Vjerujte bez gandže lagano, bez cigara puno teže. Svakako kažu da je zavisnost od duvana veća od kokainske, a manja od heroinske.
    Ostavljajte cigare dok ste na vakat!!!
    Da mi dijete duva svakako bi mi teško palo. Da se ne lažemo. Ali bi mi lakše palo da je u nekom uređenom sistemu gdje se gandža legalno kupuje i ne srijeće dilere i sličnu ološ.
    Gagarine, ne budimo subjektivni za ovakve stvari. Nekada smo iz nestašluka i dokazivanja išli u prodavnicu da testiramo hrabrost, ko klepi žvaku, neko klepi kinder jaje, neko kraš čokoladu. Kasnije, jedan je prešao na butike, pa i ko zna što drugo da ne pominjem. Tako smo i mi devedesetih počeli sa travom, a onda te dileri ponude i nečim "boljim" pa se mnogi upecali...koliko samo gimnazijalaca znam, greota...

  22. #2217
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Rekao bih da netko u vasoj situaciji trebao bi prije svega poceti s ostvaranjem koncepta "malih koraka" ...
    Put od tisucu lji pocinje prvim korakom, sto bi rekli stari Kinezi
    Rjesavanje problema smeca po ulicama bit ce pravi dokaz ozboljnosti novog rezima.
    Dajte pustite GRAND-reforme na stranu za trenutak. Pogledajte jeste li vi u stanju da prinudite ljude postovati elementarne propise ... barem one koji se ticu zabrane bacanja smeca.
    Prvi ispit ... zar ne?
    Nisam onda fino razumio na sta si ciljao u onom prvom postu.
    Ali opet je to odvojen problem, ova vlada se vjerovatno nece baviti legalizacijom iz vise razloga, mi pricamo zasto bi to imalo smisla, a ne da li bi vlast mogla to da sprovede, to je druga stvar potpuno.
    A sto se smeca tice, tu nema filozofije, samo pocnes da kaznjavas i rijesio si problem.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  23. #2218
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    A sto se smeca tice, tu nema filozofije, samo pocnes da kaznjavas i rijesio si problem.
    Samo pocnes kazniti ... strica ... ujaka ... prvog susjeda ... kuma?

  24. #2219
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Gagarine, ne budimo subjektivni za ovakve stvari. Nekada smo iz nestašluka i dokazivanja išli u prodavnicu da testiramo hrabrost, ko klepi žvaku, neko klepi kinder jaje, neko kraš čokoladu. Kasnije, jedan je prešao na butike, pa i ko zna što drugo da ne pominjem. Tako smo i mi devedesetih počeli sa travom, a onda te dileri ponude i nečim "boljim" pa se mnogi upecali...koliko samo gimnazijalaca znam, greota...
    Pa evo sam si rekao, legalizacijom se gubi potreba za dilerima iz kvarta.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  25. The Following User Says Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  26. #2220
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Gagarine, ne budimo subjektivni za ovakve stvari. Nekada smo iz nestašluka i dokazivanja išli u prodavnicu da testiramo hrabrost, ko klepi žvaku, neko klepi kinder jaje, neko kraš čokoladu. Kasnije, jedan je prešao na butike, pa i ko zna što drugo da ne pominjem. Tako smo i mi devedesetih počeli sa travom, a onda te dileri ponude i nečim "boljim" pa se mnogi upecali...koliko samo gimnazijalaca znam, greota...
    Slažem se sa tobom. Moguće, da sam stari matuf pa se vutra u mom životu prvi put pojavila tek u vojsci u sutonu socijalizma. Pa već bio relativno odrastao.
    Kapiramo se slično smo se podizali. Ali opet, ako bude legalna, biće manje kontakta sa dilerima i ponuda dilera. Možda da se napravi neka radikalna doduše nerealna opcija. Gandža legalna, ostalo saudijsko - singapurska kaznena politika. Al ajde sad.

    Razumijem te. Ali hoćeš li da prepričam kako izgleda metastaza raka kad dovedeš bližnjega doma, da ne umire u bolnicu, a nema šanse da se izvuče. Oćeš li statistiku da globalno od raka pluća umire 90% oboljelih?

    I to je greota. A puno je veći procenat od overdoza i ciroza, hivova, i hepatitisa koje nose najgore droge. Pa je duvan sasvim ok da bude legalan.

    P.S. Gandžu sam prestao da pušim kad je drug koji je završavao otišao u UK da živi. Dao mi je njegovog dilera, bio sam jednom, čovjek je bio težina da se druži sa mnom i otkačio sam ga. I prestao da se ganjam bilo mi dusa drugoga tražit. Procijeni kolika je zavisnost, kad sam prestao usljed lijenosti i konformizma

  27. #2221
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Samo pocnes kazniti ... strica ... ujaka ... prvog susjeda ... kuma?
    Ne kaznjavam ja, tako mora, oces li posao da izgubim zbog tebe...
    Ako ja necu da pisem kazne svom stricu ima ko oce.
    Ako cemo da cekamo da se mi kao narod otresemo rodjacko-bratskog nepotizma i korupcije onda mozemo da se pakujemo slobodno.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  28. #2222
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    ja sam ljudi skontao nesto. ovizi cesto ima emotivne nastupe na forumu, i sad sam tek skontao da je to jer je covjek ocito stalno "puknut"

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  29. #2223
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ne kaznjavam ja, tako mora, oces li posao da izgubim zbog tebe...
    Ako ja necu da pisem kazne svom stricu ima ko oce.
    Ako cemo da cekamo da se mi kao narod otresemo rodjacko-bratskog nepotizma i korupcije onda mozemo da se pakujemo slobodno.
    Reci iskreno, jeli uopce moguce u CG?
    Zar nije ovo temelj svih promijena?
    Da prvo izdas ticket ujaku koji je bacio cik iz auta ... pa nakon toga (buduci potpuno svjestan da si imun na nepotizam) preispitas po kojem osnovu je sagradjen stambeni objekt ispod Gorice?
    Moze i istovremeno, ali obvezno je da uradis i prvo i drugo, IMHO
    Last edited by A+A; 30-12-20 at 14:06.

  30. #2224
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    ja sam ljudi skontao nesto. ovizi cesto ima emotivne nastupe na forumu, i sad sam tek skontao da je to jer je covjek ocito stalno "puknut"

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Ma kakvi, obratno je. To je kad kriziram! Haha..


  31. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  32. #2225
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,433
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Legalizuje se vutra, stjuardeese na letu kompanije 2Montenegro dijele zainteresovanima paketiće CG domaćice... Bože kako niste marketinški nastrojeni

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  33. The Following 3 Users Say Thank You to institucija For This Useful Post:


Page 89 of 1249 FirstFirst ... 3979858687888990919293991391895891089 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •