Page 506 of 1249 FirstFirst ... 64064564965025035045055065075085095105165566061006 ... LastLast
Results 12,626 to 12,650 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #12626
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Vi kao da zaboravljate da bs nije turska nego bosnjacka stranka, a imaju postovanje prema turskoj kao zastitniku muslimanskog zivlja i vjerovatno finansijeru, kao sto df ima prema rusiji. Identicno
    To je kao da pitate srbina sta misli o nekom zlocinu koji su uradili rusi, koga boli kurrac? Relevantna su samo pitanja koja se ticu Bosne i CG posto je to bosnjacka nacionalna partija a ne turska


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ček ček, jel tebi matica Bosna ili Crna Gora?


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #12627
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Pa on i rece nedje da su muslimani u stvari Bosnjaci, tako da trebalo bi da je rodjen odje i odavde su mu korijeni ali mu je maticna zemlja Bosna.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  3. #12628
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ...
    treba nam društvo u kojem će onaj koji je krao da ide u zatvor, ali ne što to donosi političke poene i bukanje na sva zvona. No što je to najosnovnija civilizacijska tekovina.
    A ova Vlada i ova vladajuća većina, svakim danom sve vidljivije, nisu instrument toga.
    Već instrument jednog sasvim suprotnog procesa...
    Hvala na odgovoru

    Ovo podvučeno apsolutno saglasan. Na to sam generalno i mislio. Mi kao mi trebamo da budemo bolji, da bi nam i političari bili bolji. Ne kažu džabe svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje.
    Ovo ostalo - ajde da vidimo. Imaju priliku da se dokažu, brzo će godina rada proći, do tada će i Tužilaštvo napraviti o svojoj mjeri pa da vidimo prve poteze.
    Da ne bude da nismo dali šansu. A znamo da je lako da budu bolji od DPS-a.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #12629
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ček ček, jel tebi matica Bosna ili Crna Gora?


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Crna Gora.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  5. #12630
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Šta ovo znači u suštini, ide reforma zakona i ovo će bit neradni dani?

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Eto tako... sveti sava.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  6. #12631
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,557
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    znači ekipa iz Skupštine je donijela zakon koji niko nije čitao. pošteni DF kako ga zovu ođe, uvaliočlan kojim se spušta starosna granica za odlazak u penziju

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #12632
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,921
    Thanks Thanks Given 
    4,765
    Thanks Thanks Received 
    9,772
    Thanked in
    3,707 Posts

    Default

    Pravi li se ovo izlazna strategija za Bratićku?

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  8. #12633
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    znači ekipa iz Skupštine je donijela zakon koji niko nije čitao. pošteni DF kako ga zovu ođe, uvaliočlan kojim se spušta starosna granica za odlazak u penziju

    Тapatalk
    Uopšte nisam znala da su izglasali izmjene zakona o radu. Kad je to bilo?

    Odjednom smanjena granica za penziju za žene i muškarce, to znači da neko za koji dan ide nenadano u penziju.

    ja to na netu ne mogu naći... Šta piše u članu?
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  9. #12634
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  10. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  11. #12635
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,557
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    kad su ove tužilačke donosili. to su tad provukli. praksa DPSa se nastavlja

    Krivokapić veli u fazonu da je alternativa u vezi donošenja nekih zakona u parlamentu možda dogovor sa DPSom i evo aktivisti DFa i 'mim' stranice vele kako je to jasan znak da je on čoek DPSa. narod ispranog mozga koji ne sluša što neko priča. prodaje Medo plemenu priču videom Dritana i Katnića a on ambasador postaje

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #12636
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    "Na pitanje šta se desilo sa spiskom kandidata Mladena Bojanića za čelna mjesta Elektroprivrede Crne Gore i da li su to eksperti koji su planirani za rukovodstvo javnih preduzeća, Krivokapić je odgovorio sa "ne".
    On je kazao da kada je čuo da će zbog većine članova Upravnog odbora, postojati potencijalna opasnost da se možda Elektroprivreda Crne Gore (EPCG) proda, tada je reagovao.
    "Tada sam odlučio da niko nema većinu kako ne bi mogli određeni politički aktivisti, koji su i danas dočekani od strane pojedinih ministara, i već sam upozorio određene vlade da ne mogu da pregovaraju, ako žele dobre odnose sa Vladom, sa predsjednicima Odbora direktora. To je nedopustivo", kazao je Krivokapić.
    Na pitanje da li misli na Milutina Đukanovića, predsjednika Odbora direktora EPCG, Krivokapić je odgovorio potvrdno: "Apsolutno na njega mislim."
    Na konstataciju da to znači da se spremao taj sistem za prodaju, Krivokapić je rekao da je imao informaciju, a da je stav Vlade da je EPCG najveće blago i koka nosilja i da nema govora o prodaji."

  13. #12637
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,557
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    znači ljudi bez posla ostaju lagano neki prema ovome od ponedeljka? kakva selendra.

    jasno da je Krivokapić krenuo u borbu sa DFom. meni je jasno zbog čega. htio Milutin, koji je baj d vej, sve aktiviste DFa u NK zaposlio. pa i onog te je kao bio pretučen , da proda SNSu, izgleda

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #12638
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    znači ljudi bez posla ostaju lagano neki prema ovome od ponedeljka? kakva selendra.

    jasno da je Krivokapić krenuo u borbu sa DFom. meni je jasno zbog čega. htio Milutin, koji je baj d vej, sve aktiviste DFa u NK zaposlio. pa i onog te je kao bio pretučen , da proda SNSu, izgleda

    Тapatalk
    Df je bezopasan slobodno ih glasajte. Mrze ih samo jer su srbi. I dps je zaposljava partijski.

    dje je moj brat skoj da napise kako se moramo privikavat. 20 ili 40% koliko bijase ono skoj da ih puste?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  15. #12639
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Hvala na postavljenom članu.
    Ovo pogoduje vatrogascima, jer su se žalili kako moraju da budu rasporedjeni na druge poslove kad ne mogu više raditi kao vatrogasci, da bi do starosne dogurali , kada nemaju dovoljno staža.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  16. #12640
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kad su ove tužilačke donosili. to su tad provukli. praksa DPSa se nastavlja

    Krivokapić veli u fazonu da je alternativa u vezi donošenja nekih zakona u parlamentu možda dogovor sa DPSom i evo aktivisti DFa i 'mim' stranice vele kako je to jasan znak da je on čoek DPSa. narod ispranog mozga koji ne sluša što neko priča. prodaje Medo plemenu priču videom Dritana i Katnića a on ambasador postaje

    Тapatalk
    Ja bih ti samo postavio dva pitanja nocas

    1.smatraš li da je ovo sto je abazovic uradio za ponos njemu i Uri i nama koji smo ih glasali?znaci,nema potrebe da se pominje medojević ovdje,ja sam već dao svoje mišljenje na drugoj temi

    2.imas li to neke informacije da će medo u ambasadore ili nagadjas samo?

    Mislim,nije on glup da prepusti poslaničko mjesto i ostane bez posla,toga smo mislim svi svjesni,nego evo vidim već par puta pises,pa rek’o da pitam


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #12641
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,557
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Df je bezopasan slobodno ih glasajte. Mrze ih samo jer su srbi. I dps je zaposljava partijski.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    dođeš u ponedeljak na posao ali nisi više zaposlen, oukej znači svega čega su se dofatili, tamo rade protiv vlade i države. ali im zato aktivisti štancaju po fbu noćas

    ja samo kažem - svi aktivisti DFa iz NKa dobili posao u EPCG. jedan nema završenu srednju

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #12642
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,557
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Ja bih ti samo postavio dva pitanja nocas

    1.smatraš li da je ovo sto je abazovic uradio za ponos njemu i Uri i nama koji smo ih glasali?znaci,nema potrebe da se pominje medojević ovdje,ja sam već dao svoje mišljenje na drugoj temi

    2.imas li to neke informacije da će medo u ambasadore ili nagadjas samo?

    Mislim,nije on glup da prepusti poslaničko mjesto i ostane bez posla,toga smo mislim svi svjesni,nego evo vidim već par puta pises,pa rek’o da pitam


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    1. ono je bilo zezanje. imam tonu zamjerki na Dritanov rad od dolaska na to mjesto ali ono se viđelo da je sprdnja

    2. otpalo mu je mjesto u vladi, na stolu je bilo direktorsko mjesto ili ambasador. koliko sam upućen, on hoće mjesto ambasadora

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #12643
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ja samo kažem - svi aktivisti DFa iz NKa dobili posao u EPCG. jedan nema završenu srednju
    A da pisah ja da je ubačeno 50ak ljudi u EPCG samo, izgleda da sam zaostao sa info., valjda je broj mnogo veći. Ekonomisti, pravnici, vozači, čistačice, neki bez mjesta itd.
    Govoreno je pojedinima "samo vi dolazite tamo pa će vam se naći mjesto".

  20. #12644
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dođeš u ponedeljak na posao ali nisi više zaposlen, oukej znači svega čega su se dofatili, tamo rade protiv vlade i države. ali im zato aktivisti štancaju po fbu noćas

    ja samo kažem - svi aktivisti DFa iz NKa dobili posao u EPCG. jedan nema završenu srednju

    Тapatalk
    Malo jeste grdno da nije se o ovome pričalo, mnogi će 12tog poći u penziju.
    Nekome odgovara, nekome ne... Meni lično nije mi problematičan toliko član kad sam ga vidjela, koliko to što nisu javnost uputili u novosti. Sad što se ekonomije tiče, imamo li za to para, pa nek nadju kad su ga izglasali...
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  21. #12645
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dođeš u ponedeljak na posao ali nisi više zaposlen, oukej znači svega čega su se dofatili, tamo rade protiv vlade i države. ali im zato aktivisti štancaju po fbu noćas

    ja samo kažem - svi aktivisti DFa iz NKa dobili posao u EPCG. jedan nema završenu srednju

    Тapatalk
    Ma nista strasno. Ponistice ustavni za jedno pola godine, pa tuzbe, onda ces samo tuziocima i sudijama da isplatis 12mj plata ( razlika izmedju 66 i 67) plus kamate i troskove.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  22. #12646
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,557
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    A da pisah ja da je ubačeno 50ak ljudi u EPCG samo, izgleda da sam zaostao sa info., valjda je broj mnogo veći. Ekonomisti, pravnici, vozači, čistačice, neki bez mjesta itd.
    Govoreno je pojedinima "samo vi dolazite tamo pa će vam se naći mjesto".
    ja sam znao da mora biti partijskog zapošljavanja. jer je pleme naučeno na takav sistem. oni ne znaju za drugi. Demokrate i URA su mala maca u odnosu na to šta radi DF. ne znam iz kog razloga se ođe ćuti o tome. meni puca ona rabota, nemam koristi partija. Banjo Radulović je do 40tog člana zaposlenog dogurao. odbori SNP u PG lude što Joković ne ubača njihove. isti su kao DPS. ovo što je Milutin u EPCG uradio je za rubriku vjerovali ili ne

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Malo jeste grdno da nije se o ovome pričalo, mnogi će 12tog poći u penziju.
    Nekome odgovara, nekome ne... Meni lično nije mi problematičan toliko član kad sam ga vidjela, koliko to što nisu javnost uputili u novosti. Sad što se ekonomije tiče, imamo li za to para, pa nek nadju kad su ga izglasali...
    kako će se pričati kad garantujem da kipaE iz parlamenta ne zna šta piše tamo

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #12647
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,557
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ma nista strasno. Ponistice ustavni za jedno pola godine, pa tuzbe, onda ces samo tuziocima i sudijama da isplatis 12mj plata ( razlika izmedju 66 i 67) plus kamate i troskove.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    normalno. i to sve zbog DFa. evo noćas postalo jasno da je SNS preko DF bukvalno htio EPCG da kupi. o tome niko ne piše, ali zato Dritanov zagrljaj i Krivokapić čoek DPSa

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #12648
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Meni je najzalije agitpropove vlasti. U kolikoj su oni konfuziji i koliko kontradiktornosti su izbacili da vise ni sami ne znaju sta da kazu jer ono za sta su veceras nisu sigurni hoce li morati biti protiv sjutra

    Brate, budi svoj i navikavajte se da je ovo forum i ... sto bi Stulic rekao "briga me frajeri za vaše reklame, ovuda su prolazili idrugi prije vas"...

    "Hej, hej hej
    Pljunuo sam magazine,
    Propagandu, zlatouste novine
    Hej, hej hej
    Pljunuo sam dupelišće
    Preko cijele stranice"

  25. #12649
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ja sam znao da mora biti partijskog zapošljavanja. jer je pleme naučeno na takav sistem. oni ne znaju za drugi. Demokrate i URA su mala maca u odnosu na to šta radi DF. ne znam iz kog razloga se ođe ćuti o tome. meni puca ona rabota, nemam koristi partija. Banjo Radulović je do 40tog člana zaposlenog dogurao. odbori SNP u PG lude što Joković ne ubača njihove. isti su kao DPS. ovo što je Milutin u EPCG uradio je za rubriku vjerovali ili ne
    Demokrate nisu baš mala maca u odnosu na DF, čak bih rekao da nimalo ne zaostaju što se tiče zapošljavanja, u svakom slučaju svi proporcionalno svojoj snazi na izborima.

    Teško je stići DPS, ali od decembra su bogami jako krenuli da mi se čini da pokušavaju da nametnu isti tempo.

    U svakom slučaju, ne može se reći da vidimo napredak u ovoj oblasti, kad vidimo da svaki viđeniji aktivista, bez obzira na stručnost, obrazovanje ili bilo šta relevantno, dobija posao.

    Najveći šampion je Martinović, u emisiji kod Mudreše prije koji mjesec, kad je 4-5 puta demantovao čuvenu tabelu sa raspodjelom funkcija koprcajući se u onoj stolici u studiju.

    Do sad je ta tabela pogriješila jedno mjesto, sve ostalo ide po njoj

  26. #12650
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    ja ne kapiram bas najbolje. digla se frka kad se starosna granica za penziju podigla prije par godina, sad se opet digla frka jer se starosna granica spustila.

    je li ovo ono tipa studenti protestuju protiv besplatne skolarine?

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

Page 506 of 1249 FirstFirst ... 64064564965025035045055065075085095105165566061006 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •