Page 355 of 1249 FirstFirst ... 255305345351352353354355356357358359365405455855 ... LastLast
Results 8,851 to 8,875 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8851
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Blažo ne bi mogao ni doći u ovu situaciju, jer bi se čuli rafali kako do ovog ne bi došlo. Druga stvar, evo 30 godina vladavine Đukanovića i niko još nije napravio ovo Blažu. A komitama je trebalo 4 mjeseca. Dobro je što najvjerovatnije nisu znali ko je u autu.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Kako nije? Jesu li se svadjali sa Acom Djukanovicem kad su zaustavili njegovo vozilo za vrijeme litija? Doduse isprozivali su se medjusobno ali niko nije probio litiju vozilom.

    Ova Vlada je netransparentna i uopste ne postuje, niti shvata znacaj javnih rasprava i medijskog prezentovanja svojih odluka i zakonskih rjesenja i zbog toga stalno upada u svaku mogucu zamku.

    Ja sam za vladavinu prava i striktno postovanje zakona ko god bio na vlasti i da se prema svima postupa jednako. Ovo je jedinstven primjer gdje ljudi mole Vladu da vlada i sprovodi zakone a ona te optuzuje da joj ne misle dobro. Ovo je nezapamcen slucaj u svjetskim razmjerama. Ovo ce uci u anale. Vlada i Skupstina ne zele da rade. Jos malo pa ce kao nadrealisti da naprave strajk Vlade.
    Last edited by Rodion Romanovich; 08-04-21 at 15:44.

  2. #8852
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ova Vlada je netransparentna i uopste ne postuje, niti shvata znacaj javnih rasprava i medijskog prezentovanja svojih odluka i zakonskih rjesenja i zbog toga stalno upada u svaku mogucu zamku.
    Kad ovo kaze neko ko podrzava DPS. Upadaju u probleme jer su previse transparentni i javno raspravljaju o svacemu zivom.
    Last edited by Because; 08-04-21 at 15:44.

  3. #8853
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Sekulović je naložio hitnu istragu unutrašnje kontrole povodom nemilog dogadjaja.

    Ambasador Srbije u Srbiji, Nikšićanin Vlado Božović je juče javio da se Brdjanin fino oporavlja od korone u Beogradu.

    Danas već stižu vijesti da su smijenjeni načelnici CB Podgorica i CB Bar.

    Trebalo bi nakon istrage unutrašnje kontrole da još neko dobije po ušima zbog onog jutros, jer to je najobičnije šarlatanstvo i neozbiljnost u službi.
    Možda je čak i namjerno neko izložio opasnosti štićena lica.
    Ništa me ne bi čudilo.

  4. #8854
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,595
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    samo da neko objasni ljudima koji kažu da su Crnogorci i da brane Crnu Goru da neke stvari ne idu baš. jer pjevanjem pjesama ustaše i fašiste kakav je Tompson brukaju Crnu Goru. sramote sve hrabre ljude koji su krenuli u obračun sa najvećim zlom ovoga svijeta. pljuju na sve junake koji su život dali da bi mi danas bili slobodni. mada sumnjam da oni to znaju
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  6. #8855
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Moram da priznam da se nadam da ce ovu dvojicu da saceka kazna od minimum 2 godine zatvora.
    Ovdje se zaboravlja jedno niti su ovo obicna kola, obicni gradjani, koskanje u klubu nego fizicko ugrozavanje kretanja sticenog lica. Nije isto kad neko osamari Muja i kada neko to uradi predsjedniku. Da li je ili ne reagovao primjereno vozac- mislim da jeste u toj situaciji pogotovo na ishod... a sta bi bilo kad bi bilo moglo se isto razmatrati sta bi bilo da je neko od njih izvadio oruzje bla bla...

    Imam osjecaj da ovu vladu i njihove pozicije moci ne shvataju ljudi ozbiljno zbog njihovog blagonaklonog ponasanja a narod je iz prilozenog stoka izgleda koja ne razumije ni demokratiju ni izbornu volju i ne zasluzuju je pojedini sigurno.
    Važi, odlično si ovo skockao.

    Prvo, ovo nije vozilo pod pratnjom - ili nema zvučnu i svjetlosnu signalizaciju, ili je ne koristi, što mu dođe na isto. Ovo je obično auto, koje ima CG tablice, a može da bude i Uprava za imovinu, Igre na sreću, niko nije vidovit u pogledu toga ko je unutra, sva vozila imaju CG table.

    Drugo, vozač nije stao na signal policije. Kruži skrinšat te objave na internom informacionom sistemu MUP-a, ali ja to ne smijem objaviti. Dakle, čovjek nije stao policiji, u civilnom autu, bez oznaka, za to će morati da odgovara.

    Treće, uletio je autom u masu, što bi bilo univerzalno osuđeno u bilo kojoj drugoj situaciji, pa čak i da je u pitanju vozilo pod pratnjom. Time je ugrozio sebe, lice koje vozi, i državnu imovinu. Vozač je za disciplinski postupak, prekršio je svako pravilo koje je mogao da prekrši.

    Četvrto, pozicija moći (vrlo relativna) je da u neobilježenom autu juriš u masu?

    Peto, premijeru se ove prijetnje neće zaboraviti.

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  8. #8856
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ova Vlada ima problem jer ne umije da komunicira. Uvijek nesto pojasnjavaju. Nevjerovatno da evo 4 mjeseca ne mogu ista fino da objasne. Nema vise PR-a...samo ministri i premijer koji nijesu vicni.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  9. #8857
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Evo DPS niksic objavi ime i prezime vozaca automobila. Sjecam se kako je i NVO i DPS kukao kad se pojavi nekoliko imena pripadnika SAJa poslije protesta 2015 i ime policajca koji je prijavio da je martinovic probio kordon(inace na sudu tvrdio da nije on to rekao nego neko drugi).
    Tad je 7 dana brujali mediji kako im se crta meta i unistava zivot....
    Brzo li se zaboravljaju neke stvari

  10. #8858
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo DPS niksic objavi ime i prezime vozaca automobila. Sjecam se kako je i NVO i DPS kukao kad se pojavi nekoliko imena pripadnika SAJa poslije protesta 2015 i ime policajca koji je prijavio da je martinovic probio kordon(inace na sudu tvrdio da nije on to rekao nego neko drugi).
    Tad je 7 dana brujali mediji kako im se crta meta i unistava zivot....
    Brzo li se zaboravljaju neke stvari
    Sad ce ovi da kukaju, i sta onda
    1:1
    Divno, svi zadovoljni.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  11. #8859
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Važi, odlično si ovo skockao.

    Prvo, ovo nije vozilo pod pratnjom - ili nema zvučnu i svjetlosnu signalizaciju, ili je ne koristi, što mu dođe na isto. Ovo je obično auto, koje ima CG tablice, a može da bude i Uprava za imovinu, Igre na sreću, niko nije vidovit u pogledu toga ko je unutra, sva vozila imaju CG table.

    Drugo, vozač nije stao na signal policije. Kruži skrinšat te objave na internom informacionom sistemu MUP-a, ali ja to ne smijem objaviti. Dakle, čovjek nije stao policiji, u civilnom autu, bez oznaka, za to će morati da odgovara.

    Treće, uletio je autom u masu, što bi bilo univerzalno osuđeno u bilo kojoj drugoj situaciji, pa čak i da je u pitanju vozilo pod pratnjom. Time je ugrozio sebe, lice koje vozi, i državnu imovinu. Vozač je za disciplinski postupak, prekršio je svako pravilo koje je mogao da prekrši.

    Četvrto, pozicija moći (vrlo relativna) je da u neobilježenom autu juriš u masu?

    Peto, premijeru se ove prijetnje neće zaboraviti.
    Druze, taj vam je kolega. Nije juce dosao u jedinicu za pratnju, nego je taj se ponasao tako cijelo vrijeme.
    Nasilna preticanja, bahata parkiranja, uzimanje prednosti.....
    Sta ste ocekivali... Da ce da se drugacije ponasa.
    Nije stao policiji... Nisu nikada... Malo li sam ih puta vidio da samo mahnu kolegi a ovi puste jer prepoznaju mupovo vozilo.
    Pozicija moci. Pa veljovic vam je dao to, da samo mahnete znackom i da mislite da vam se sve moze....
    Ja kad sam pticao o tome, tad je bilo da sam izdajnik koji hoce da se policija ostavi "bez zuba" da bi izdajnici mogli da rade sta hoce.
    Eto vam ih sad. Tipicni predstavnik 30 godina sile. Samo je bila uperena protiv drugih pa ste navijali za to

  12. #8860
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Sad ce ovi da kukaju, i sta onda
    1:1
    Divno, svi zadovoljni.
    Vidis nece. Ostace na ovome sto sam ja napisao i vjeruj mi cak sam siguran jedino mjesto dje ces ovo cuti.
    Jer vecina podrzavalaca nove vlasti nema nikakvog sazaljenja za pripadnike MUPa, da bi sad danima pricali o tome. Cak bih rekao i da im puca.

  13. #8861
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Nazalost postoje osobe koje su veliki panicari. Realno ne znam kako par guzica sto Bojan Baca rekao mogao da uzmemiri do suza kcerku premijera, ali ako nije bas razborita osoba moguce je. Napad panike je cudo.
    (Ja sam imala slucaj zena isto u pitanju , gori stub vani onaj drveni histerise, nista prestrasno ona: izgorecemo, izgorecemo.. ja joj velim odmakni se... )

    Mozda je pritiskala vozaca da krene. Svakako on je morao da reaguje drugacije. Lijepo Gagarin objasnio. Ne vozi od juce, nije kratkovid, je li vidio iz daleka da je zastoj. Ili su ih komite odjednom opkolile. Ako je tako, onda ok. Jesu li znali ko je unutra ili samo vidjeli sluzbeno vozilo ?
    Nije mi ni jasno ako je tacno, da je bila policija tamo, sto nije obezbjedila da prodju ili da se vrate?
    Sto su radili? Jesu li cekali pojacanje?

    Meni je zao premijera, ocigledno nije bio svijestan sta ga cega, sta ceka njegovu porodicu.
    Da mogu ovakve situacije da se zadese njegovima. Nisu dzabe sad zasticeni. Isto tako smatram da je neko morao da obavi razgovor o protokolima kao i psiholoski razgovor sa njegovima, da ih primpremi da ce svasta pricati za njega, da ce se ovo desavati...

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  14. #8862
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Cek hoces to da kazes da treba da psiholog porazgovara sa porodicama bivsih dps funkcionera, jer ko zna sta moze da ih saceka....
    Vala ti je stav.....

  15. #8863
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,595
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    samo neka neko reče CdMu, Standardu i svima ostalima. vozači štićenih ličnosti su vazda preticali kolone, prolazili kroz crveno
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #8864
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo ja pozivam Zdravka Krivokapica i Aleksu Becica da ostvaruju svoju Ustavom definisanu nadleznost i vrse vlast u Crnoj Gori te striktno postuju Ustav i zakon ove zemlje bez ostatka i jednako prema svima i rade na jacanju vladavine prava. Jel treba neki miting da napravimo da ih zamolimo za tu sitnicu ili su Vlada i Skupstina u strajku? Da li ovi ljudi uopste znaju sta je drzava, vlast i funkcija? Ako neces da vrsis vlast i ispunjavas svoju definisanu Ustavom funkciju raspisite izbore. Nema treceg rjesenja. Ovakav slucaj se jos nije desavao. Prvo je bilo neiskustvo, pa je doslo neznanje a sad moze biti samo namjera za razgradnjom drzave.

    Vlada je netransparentna, sve radi u tajnosti, ne objavljuju podatke, ne obrazlazu poteze, ne obracaju se javnosti... Da li Krivokapic uopste zna sta mu je funkcija i nadleznosti? Da li vladajuca vecina zna da oni nisu vise opozicija? Zar stvarno mislite da ovaj cirkus moze vjecno da traje?

  17. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  18. #8865
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ovaj brat vozi auto pgcg kojih ima 100...nema zvucne i svjetlosne signalizacije. Valjda je morao da javi policiji da ce da prodje...slaba je komunikacija u ovoj Vladi otpocetka.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  19. #8866
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    959
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Odlicno je odreagovao Zdravko.

    Neke rece da ne znaju da pricaju. Ja mislim da su do sada pricali i vise nego sto treba, vrijeme je da budu vlast.

  20. #8867
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Evo ja pozivam Zdravka Krivokapica i Aleksu Becica da ostvaruju svoju Ustavom definisanu nadleznost i vrse vlast u Crnoj Gori te striktno postuju Ustav i zakon ove zemlje bez ostatka i jednako prema svima i rade na jacanju vladavine prava. Jel treba neki miting da napravimo da ih zamolimo za tu sitnicu ili su Vlada i Skupstina u strajku? Da li ovi ljudi uopste znaju sta je drzava, vlast i funkcija? Ako neces da vrsis vlast i ispunjavas svoju definisanu Ustavom funkciju raspisite izbore. Nema treceg rjesenja. Ovakav slucaj se jos nije desavao. Prvo je bilo neiskustvo, pa je doslo neznanje a sad moze biti samo namjera za razgradnjom drzave.

    Vlada je netransparentna, sve radi u tajnosti, ne objavljuju podatke, ne obrazlazu poteze, ne obracaju se javnosti... Da li Krivokapic uopste zna sta mu je funkcija i nadleznosti? Da li vladajuca vecina zna da oni nisu vise opozicija? Zar stvarno mislite da ovaj cirkus moze vjecno da traje?
    Pripremi se za tuzilacke zakone pa ces vidjet koliko ovaj cirkus moze da traje... tek je poceo...

  21. #8868
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Treba poslat nekoliko ambulantnih kola sa psihijatrima nekim dobrim da se ovi današnji komiti ispitaju da se napokon da ljudima papir da su bolesni.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    Last edited by PrijekiLijek; 08-04-21 at 16:27.

  22. #8869
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Evo ja pozivam Zdravka Krivokapica i Aleksu Becica da ostvaruju svoju Ustavom definisanu nadleznost i vrse vlast u Crnoj Gori te striktno postuju Ustav i zakon ove zemlje bez ostatka i jednako prema svima i rade na jacanju vladavine prava. Jel treba neki miting da napravimo da ih zamolimo za tu sitnicu ili su Vlada i Skupstina u strajku? Da li ovi ljudi uopste znaju sta je drzava, vlast i funkcija? Ako neces da vrsis vlast i ispunjavas svoju definisanu Ustavom funkciju raspisite izbore. Nema treceg rjesenja. Ovakav slucaj se jos nije desavao. Prvo je bilo neiskustvo, pa je doslo neznanje a sad moze biti samo namjera za razgradnjom drzave.

    Vlada je netransparentna, sve radi u tajnosti, ne objavljuju podatke, ne obrazlazu poteze, ne obracaju se javnosti... Da li Krivokapic uopste zna sta mu je funkcija i nadleznosti? Da li vladajuca vecina zna da oni nisu vise opozicija? Zar stvarno mislite da ovaj cirkus moze vjecno da traje?
    Ponavljas se puno i onda me zabrinjavas opusti se nema izbora jos 4 god sve je ok samo da nalegnu neke stvari tesko jes ali polako krenulo se ne brini nista

  23. #8870
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,218
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,278 Posts

    Default

    Ne mogu dovoljno da izrazim bijes i revolt zbog ove stoke po ulica. Daju sebi za pravo da se ponasaju kao da je njihova drzava, privatna prcija. Pi, ovakve bi na autoput posla da drve po 15 sati.

    Ne vidim ih da protestuju zbog kriminala i korupcije. Neka, neka...

  24. The Following 8 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  25. #8871
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Nije mi ni jasno ako je tacno, da je bila policija tamo, sto nije obezbjedila da prodju ili da se vrate?
    Sto su radili?
    Ja evo napisah, probali da zaustave to auto, pošto njima ne znači ništa CG tablica sama po sebi. To što ja čuh, za tim autom je bila raspisana potraga odmah nakon incidenta, jer se nije zaustavio na znak policajca.

    Kad zvanično ide auto pod pratnjom, javlja se Motorolom dokle je, da se spreme jedni, drugi, treći za prolazak štićene ličnosti. Postoji čitav sektor policije koji samo to radi.

    Ovaj je vozio kao civil.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo neka neko reče CdMu, Standardu i svima ostalima. vozači štićenih ličnosti su vazda preticali kolone, prolazili kroz crveno
    Ovo je možda po njegovom "vozač štićene ličnosti" kao što bi i ja bio kad bi vozio tu curu. Ali njegovo vozilo nije vozilo pod pratnjom, niti je ispoštovano ijedno pravilo službe.

    Ili ono...kad je protest, litija, čuda - čim vidimo crno auto, bježi, jer ima brat pravo da gazi.

  26. #8872
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Nazalost postoje osobe koje su veliki panicari. Realno ne znam kako par guzica sto Bojan Baca rekao mogao da uzmemiri do suza kcerku premijera, ali ako nije bas razborita osoba moguce je. Napad panike je cudo.
    (Ja sam imala slucaj zena isto u pitanju , gori stub vani onaj drveni histerise, nista prestrasno ona: izgorecemo, izgorecemo.. ja joj velim odmakni se... )

    Mozda je pritiskala vozaca da krene. Svakako on je morao da reaguje drugacije. Lijepo Gagarin objasnio. Ne vozi od juce, nije kratkovid, je li vidio iz daleka da je zastoj. Ili su ih komite odjednom opkolile. Ako je tako, onda ok. Jesu li znali ko je unutra ili samo vidjeli sluzbeno vozilo ?
    Nije mi ni jasno ako je tacno, da je bila policija tamo, sto nije obezbjedila da prodju ili da se vrate?
    Sto su radili? Jesu li cekali pojacanje?

    Meni je zao premijera, ocigledno nije bio svijestan sta ga cega, sta ceka njegovu porodicu.
    Da mogu ovakve situacije da se zadese njegovima. Nisu dzabe sad zasticeni. Isto tako smatram da je neko morao da obavi razgovor o protokolima kao i psiholoski razgovor sa njegovima, da ih primpremi da ce svasta pricati za njega, da ce se ovo desavati...

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Potpuno si u pravu pod hitno da se jedan konzilijum napravi da popricaju sa njima 😂 da je policije ne bi ta blokada trajala ni min no bi se zavrsila utrpavanjem u maricu i kod sudije za prekršaje

  27. #8873
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    2,684
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Važi, odlično si ovo skockao.

    Prvo, ovo nije vozilo pod pratnjom - ili nema zvučnu i svjetlosnu signalizaciju, ili je ne koristi, što mu dođe na isto. Ovo je obično auto, koje ima CG tablice, a može da bude i Uprava za imovinu, Igre na sreću, niko nije vidovit u pogledu toga ko je unutra, sva vozila imaju CG table.

    Drugo, vozač nije stao na signal policije. Kruži skrinšat te objave na internom informacionom sistemu MUP-a, ali ja to ne smijem objaviti. Dakle, čovjek nije stao policiji, u civilnom autu, bez oznaka, za to će morati da odgovara.

    Treće, uletio je autom u masu, što bi bilo univerzalno osuđeno u bilo kojoj drugoj situaciji, pa čak i da je u pitanju vozilo pod pratnjom. Time je ugrozio sebe, lice koje vozi, i državnu imovinu. Vozač je za disciplinski postupak, prekršio je svako pravilo koje je mogao da prekrši.

    Četvrto, pozicija moći (vrlo relativna) je da u neobilježenom autu juriš u masu?

    Peto, premijeru se ove prijetnje neće zaboraviti.
    A da malo ga izguglas prije nego olako das strucno misljenjesticena licnost je kao napad na drzavu.vozac je naoruzan i pripadnik je uprave policije sektora za zastitu licnosti i objekata .tu policiju iliti prasinare, na koje mislis da su ga zaustavljali,moze da izuje iz cipela jer je po cinu iznad njih.
    jedan primjer, kad se ivica stankovic(sticena licnost) vracao iz ulcinja sluzbenim kolima, kad je bio presjednik viseg suda,nasao se jedan barski bistrov koji mu se kolima unosio blokirao put prijetio mahao i glumatao budalu.nije ni do bara stigao,inteventna ga je blokirala i trenutno spratila u spuz na ladjenje od 6 mjesececi.sudija radomir ivanovic imao slicnu situaciju ispred art caffea i pa su jednog toloskog ladili 36 sati u betonjerku.tako da nije pitanje je li kriv vozac sto je probio blokadu.pitanje je sta dvije budale imaju da skacu na sluzbeno auto.

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  28. #8874
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ne mogu dovoljno da izrazim bijes i revolt zbog ove stoke po ulica. Daju sebi za pravo da se ponasaju kao da je njihova drzava, privatna prcija. Pi, ovakve bi na autoput posla da drve po 15 sati.

    Ne vidim ih da protestuju zbog kriminala i korupcije. Neka, neka...
    Pa brate one su kriminal i korupcija ne možes da ocekujes to od njih

  29. #8875
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    959
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ne mogu dovoljno da izrazim bijes i revolt zbog ove stoke po ulica. Daju sebi za pravo da se ponasaju kao da je njihova drzava, privatna prcija. Pi, ovakve bi na autoput posla da drve po 15 sati.

    Ne vidim ih da protestuju zbog kriminala i korupcije. Neka, neka...
    A vidje li primorje, ljudi spavaju po kolima. Odlicna poruka za turiste.

    Od ovakvih stvarno treba cuvati drzavu.

Page 355 of 1249 FirstFirst ... 255305345351352353354355356357358359365405455855 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •