Page 520 of 1249 FirstFirst ... 204204705105165175185195205215225235245305706201020 ... LastLast
Results 12,976 to 13,000 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #12976
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    naš parlament je bio i ostao leglo nacionalista, ljudi kojima je lični interes bitniji od svega drugog. ljudi koji su namjerno trovali ovaj narod kako bi bili tu đe su. većina njih ne znaju što imaju. stanove, poslovne prostore, jahte. a običan građanin ne zna kako da kupi hranu, plati račune. i onda dođe neko i nazove ih pravim imenom - jer oni jesu licemjeri. i onda Krivokapić kriv
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #12977
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,606
    Thanks Thanks Given 
    407
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    E milije mi je sto sam ovo live cuo, no pare da mi neko da sad... Kako ****** svi svi odjednom, mangupi, lalaju muda 30 godina, jebu vladu 9 mjeseci, samo sto fort knox ne traze da im se preda, lunje zadnje df-ovske

  4. The Following 2 Users Say Thank You to skostic For This Useful Post:


  5. #12978
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Uopšte se ne radi o tome je li rekao istinu ili ne nego šta njegova politika i riječi sad proizvode? Kao da ne znamo ko su poslanici DF-a.

    Treba biti mudar i obaviti par osnovnih zacrtanih stvari tranzicione vlade kao pripremu za neminovne nove izbore pa poslije neka ide đonom.


    Nema mjesta emocijama u politici.

    Dajte sad onaj mim sa biciklistom koji sabi zaboja štap u točak.

    Nevjerovatno.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Daj ime i prezime tog politicara?

    Pa ovo bi DF radio Dritanu Abazovicu da je ma Zdravkobom mestu, ovo bi radio Aleksi Becicu da je na njegovom mestu…

    Ovo je ljudi licemerje kakvog nema, jer ogoljeno, sve se svodi na fotelje koje treba da se raspodele…

    Ime Zdravko je tu sad slucajno… umesto njega moze bilo ko…

  6. The Following 2 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  7. #12979
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Uopšte se ne radi o tome je li rekao istinu ili ne nego šta njegova politika i riječi sad proizvode? Kao da ne znamo ko su poslanici DF-a.

    Treba biti mudar i obaviti par osnovnih zacrtanih stvari tranzicione vlade kao pripremu za neminovne nove izbore pa poslije neka ide đonom.


    Nema mjesta emocijama u politici.

    Dajte sad onaj mim sa biciklistom koji sabi zaboja štap u točak.

    Nevjerovatno.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Druže, nazivaju ga švercerom, izdajnikom crkve, saradnikom mafije i DPSa, nesposobnim.... a on ne smije da im kaže da su nemoralni i licemjeri?

    Što se mene tiče, samo je pogriješio što nije prvo pobrojao za šta su ga optuživali i da te što su to izgovarali nazove ovako.

    Podrška za Zdravka !!!!



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  9. #12980
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    ja sam prvi kritikovao premijera i ministre. kao i rad vlade. ali ljudi su od prvog dana proglašeni lošim, saradnicima DPSa, šta sve ne. nisu počeli da rade odmah su ih označili kao gubitnike i da ništa neće uraditi. od starta ih miniraju, rade protiv premijera i vlade. niko nije isticao pozitivne stvari. Banjo Radulović koji je rekorder, nema člana bliže i dalje familije kojeg nije zaposlio. on treba da priča nekome nešto? Slaven Radunović koji je sve stekao za vrijeme DPSa. kako on može da vozi auto od 100 iljada eura? Ivanović koji je bio komandir za vrijeme zajedničkog DPS, on treba nekome da drži bukvicu? Peđa Bulatović koji je zajebao mali milion puta građane koji su bili za njega. Brajović sa Ramadom? petljom na Smokovcu? o DPSu smo ođe pisali koliko oćeš puta

    Krivokapića su nazivali izdajnikom, švercerom - da li se tako ophodi prema premijeru države? da li su nazivali ministre DPSa kao što su ove sada? pa Knežević je skoro svakog ministra uvrijedio. možemo do sjutra o ovome - Krivokapić je rekao istinu, zato su i reagovali ovako. niko od njih NIKAD ništa nije uradio da bilo kome od nas bude bolje
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  11. #12981
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Potonja ura dodje kad ja ovo pisem.
    Za ovo sto si danas napravio, Krivokapicu svaka ti cast!
    I da te maknu, ka coek si poginuo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  12. The Following 10 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  13. #12982
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    i da, pojma nemam kada će biti novi izbori. ako budu, glasaću za Krivokapića - samo jer je ove činespla u parlamentu nazvao pravim imenom. ako ništa drugo, danas je onaj dio normalnog naroda dobilo dodatni razlog da odu odavde i da se nikad više ne vrate
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  15. #12983
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,341
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Ali kakva reakcija. Kako se svi slozise da moraju da budu udruzeni kako rece ovaj iz albanske liste. Nije se veli vrijedjalo. Sjedi bitango. Bravo kreteni. Lomilo se, gadjalo i zalijecalo. Ako ode zdravko i df dobije svojera cunajte da je CG nedje predata nekom drugom. Nedje je dogovor pao.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  16. #12984
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    gledao uzivo sa suprugom.. i znate sta je najgore… sto sam u ovom coveku video npr sebe,’moju zenu, moje neke prijatelje. Video u smislu da bi ovako reagovao i ja, i kontam velika vecina postenog i normalnog naroda. Reagovao na vredjanja, ucene, licemerje i nipodastavanje uradjenog…

    Ovo je covek koji je najblizi coveku iz naroda za koji bi ove splacine trebale da rade i koji im daju platu…

    To je najtuznije

  17. The Following 2 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  18. #12985
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Uopste nije bio ishitren i nepromisljen gest Krivokapica. On ima vise nego dovoljno dokaza gdje ovo godi i sta se krije iza brijega kao i da su Vuciceve marionete dobile zadatak i da tu nikakvog dijaloga i kompromisa nema. Jednostavno im je bacio rukavicu u lice. Nek obore Vladu, opet ostaje Krivokapic u tehnickom mandatu. Oni nemaju dovoljno ruku za novu Vladu vec im je jedini izlaz izbori a njih bas i ne zele. Samo je ubrzao da se ova agonija zavrsi sto prije.

    Sto se tice Lekica, nikad ga nisam komentarisao, ali pouzdano znam o kakvom se profilu licnosti radi i moze se reci da je danas sve to potvrdio. Inace jos jedna nebitna figura u parlamentu kojeg su kao Medojevica uveli a koji nema ni 15 glasova sve ukupno.

  19. #12986
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...emo-novu-vladu

    Poslanik Demokratskog fronta Slaven Radunović poručio je građanima Crne Gore da ne brinu, jer i dalje postoji 41 poslanik koji je izabran njihovom voljom, sa željom da se sruši Demokratska partija socijalista (DPS).
    "Želim samo posle svega što se desilo malo da smirimo strasi, nije nam bilo lako, ni nama ni članovima Vlade, bila je žustra rasprava ali da prvo uvjerim građane Crne Gore da ne moraju da brinu, u ovoj sali i dalje postoji 41 poslanik koji je izabran vašom voljom, sa željom da se sruši DPS i prethodna vlast", rekao je Radunović.


    Kazao je da imaju mogućnost da, ukoliko se ispostavi da ova Vlada više ne može da funkcioniše, skupe opet taj 41 potpis i da nastavi da vlada ova većina.

    ne znam ja kako Slaven dođe do tog broja 41. ne bih rekao da ima podršku DCG i URA ođe. mada vid decenije je da ne brinu građani Slaven koji je tazbinu zajeba i posla ih u dugove. a on bi CG prodao za 10 sekundi

    glasao sam URU na izborima, samo i isključivo jer su bili iskreni i hrabri tokom kampanje. da su u nedelju izbori, ja bih glasao Krivokapića. samo jer je muški izašao danas i sve ih ugasio. i fala mu zbog toga! nažalost ovo je ođe pleme pa mu mnogi nikad neće biti zahvalni
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  21. #12987
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,639
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Kad bi se mogla kako ukinut politika u CG i svu ovu gamad od poslanika poslati nedje da rade za 300 evra plus baksis.

  22. The Following 6 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  23. #12988
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Veća mi je vjerovatnoća da je ovo Krivokapić uradio spontano, nego da je planirao. A ako je planirao, svaka mu čast, odigrao je vrhunski. Iz ovoga on izlazi sa plusom ka vrata.
    Dok sam bio mlađi sa više volje i fokusa nego danas bio sam solidan (u plusu) na holdem turnirima, kako online, tako live. Zdravku se tanjio stack čipova, a blindovi su rasli i sve je bio bliži short stacku politički. Prije nego je došao do short stacka na nečiji raise gurnuo je all in. I sad... Još nije short stack, dakle ako ga platiš i izgubiš fino ti ošteti tvoje čipove. Ako se foldaš pokazuješ da nemaš neke karte.
    Konkretno, gurnuo je all in, call je ako ga smijene i naprave novu vladu bez njega. Fold je ako ga ne smijene. Ima i opcija da ga smijene i da ne mogu napraviti vladu nego odu na izbore (ubacite faktor inostranosti u jednačinu). Tu bi Zdravko sa pozicije tehničkog premijera u kampanji mogao da pokupi gomilu glasova za neku svoju partiju, glasača kojima je dosta svega, ako spakuje dobar narativ i kampanju.
    Imao je alternativu da još čeka, da ga pojedu blajndovi i njihov rast i da uđe u shortstack. Tada bi njegov allin vjerovatno svi platili da ga izbace sa stola i vjerovatno bi dobio nogu.
    U konkretnom slučaju da ga ponižavaju još koji mjesec i onda otpile na neku okuku kad i javnosti postane jadan što mu svi rade.
    Će vidimo...

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  25. #12989
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Kad bi se mogla kako ukinut politika u CG i svu ovu gamad od poslanika poslati nedje da rade za 300 evra plus baksis.
    Bez baksisa, dosta su ih gradjani cascavali

  26. The Following User Says Thank You to H1ghLand3R For This Useful Post:


  27. #12990
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Ako se vrate DF i DCG na nove izbore u vlast, biće haosa... Treba bježat odavde itd...

    Ovaj post je samo za Ganda i ekipu koja vjeruje u one dezinformacije i diverzije stranih službi

    Ja ne znam ko su ljudi koji se pale na Dajka, Milaču, Mandu ovoga i onoga i zašto ti ljudi ne vide da propadaju kulturno

    Love, peace and respect.

  28. #12991
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ako se vrate DF i DCG na nove izbore u vlast, biće haosa... Treba bježat odavde itd...

    Ovaj post je samo za Ganda i ekipu koja vjeruje u one dezinformacije i diverzije stranih službi

    Ja ne znam ko su ljudi koji se pale na Dajka, Milaču, Mandu ovoga i onoga i zašto ti ljudi ne vide da propadaju kulturno

    DCG?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. #12992
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    DCG?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Demokratska Crna Gora ? xD
    Love, peace and respect.

  30. #12993
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    neka neko javi Slavenu da se pitaju nešto i strane ambasade. a ne bih rekao da su oni baš ljubitelji njega i drugova mu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  31. #12994
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Krivokapic im je istinu rekao.
    čak i ljude koji nemaju obraza istina ponekad zaboli
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  32. #12995
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Lekića sam smatrao rijetko normalnom osobom u ovom ruglu od parlamenta. danas se ponio kao klošar, ne priliči čovjeku njegovih godina da naziva premijera države na onaj način. ali izgleda da su stari bili u pravu, dođe momenat kada svako pokaže svoje pravo lice
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  33. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  34. #12996
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Ja sam ocekicao da ce on pozvati na smirivanje strasti…

    Dva detalja ne znam jeste primetili…

    Becicu uopste nije bilo milo zbog reakcije Lekica..

    I dosaptavanje Milana Knezevica Slavenu da treba sto pre da se skupe i odluce o novom premijeru…

  35. The Following User Says Thank You to zaro For This Useful Post:


  36. #12997
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,341
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Ja vjerujem da je normalnog naroda koji izlazi za svakakve gluposti na ulicu, Da sad treba da izadje jedno 200 hiljada ljudi za podrsku krivokapicu protiv svih ovih lopova i zavadjivaca naroda u CG. Iskreno prosetao bih sa tim narodom

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  37. The Following 7 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  38. #12998
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    ako neko bude organizuje skup podrške premijeru i vladi bio bih tamo
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  39. #12999
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ako je Vlada apostolska jel Leposavic Juda Iskariotski?

    Svaka druga Vlada a koja je mimo Sporazuma koji su potpisali Becic, Krivokapic i Abazovic nema legitimitet.

    Svojevremeno je DF lazno nudio Bosnjackoj partiji da sama formira tehnicku Vladu. Abazovic ne bi smio da izda Krivokapica. Znaci ili da im se da oroceni mandat da izvrse reforme, pripreme zakonodavstvo i sprovedu na kraju izbore ili da idu odmah na izbore ako im basta.

    Elem, sa ovom novom zavrzlamom izgleda da je izglasavanje budzeta opet u opasnosti cime se ugrazava sam opstanak finansijskog sistema, investicije i kompletna sezona te polako klizimo u ekonomski haos. Velike su sanse da ova vladajuca vecina napravi toliku stetu za svojih pola godine da ce nam 30 godina DPS licite na godine blagostanja.

    Treba staviti tacku na ovu sprdnju i ja mislim da i sam Krivokapic to ucinio veceres jer su jasni svi nalozi ovih narucenih napada na njega kao i to da oni nece stati. Jednostavno polako dolazi do upliva stranog uticaja u sve pore od medijskog do ekonomskog i DF vjeruje da sa tim vjetrom u ledja ima moc. Iskoristili su politiku ucjena i istrgovali najvise sta su mogli sad idu u rusenja.

  40. #13000
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ako neko bude organizuje skup podrške premijeru i vladi bio bih tamo
    Postoji rijec za to - parlamentarni izbori.

    Taman treba Zdravko da formira partiju. Otcijepio bi gomilu birackog tijela od DF-a a mozda bi zakucio i nesto malo od Alekse, ali bi isto tako i Aleska otcijepio dio od DF-a pa mu ne bi bilo krivo.

    Zdravko mi nikad drazi nije bio. Cujes, poslanici se frapirali sto im je neko rekao da u Parlamentu vlada nemoral. Ti svetionici postenja.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  41. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


Page 520 of 1249 FirstFirst ... 204204705105165175185195205215225235245305706201020 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •