Page 106 of 1249 FirstFirst ... 656961021031041051061071081091101161562066061106 ... LastLast
Results 2,626 to 2,650 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #2626
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,855
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Тако су ти рекли да ћете и изборе добит па трт...
    Kažu im za koga da glasaju i to ti je to... Valjda zna ovaj šta su mu rekli da glasa, baš će im on odlučivat
    Mada Milo se koprca, možda hoće preokret u 90 desetom minutu.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  2. #2627
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ovo je slagao, mada nista bolje ni ne ocekujem od njega.
    Reci da si obavijestio nadlezne organe tako sto si poslao poruku na tviter ili mail Abazovicu, je totalna glupost.
    Ako smo poceli da tvitove i tekstove u anteni m/cdm/analitika da racunamo u nadlezne organe, onda ljubo ima svo pravo da se zali

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ljubo Splačina laže?

    Evo sav se tresem od šoka.

  3. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  4. #2628
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,414
    Thanks Thanks Given 
    5,549
    Thanks Thanks Received 
    4,989
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Nakon avgustovskih izbora politički analitičar CdM-a Ljubomir Filipović zbog svog kritičkog odnosa prema novima vlastima izložen je sve većim prijetnjama. O tome je obavijestio nadležne organe, ali nikakav odgovor nije stigao.

    Prenosimo njegov intervju za Novi magazin.

    Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović vratio je na ponovno odlučivanje sedam zakona koje je donijela Skupština Crne Gore krajem prošle godine. To je izazvalo brojne polemike i trenutno je najaktuelnija tema na crnogorskoj političkoj sceni. Kako Vi komentarišete tu Đukanovićevu odluku?
    Filipović: Đukanović je iskorisito svoja ustavom propisana ovlašćenja i vratio sve zakone donešene na po njegovom mišljenju nelegalnoj sjednici Skupštini na ponovno odlučivanje. Skupština i nova većina su trapavo i bez potrebe, ali sa neobjašnjivom hitnošću ušli u tu za njih najvažniju sjednicu. Promijenili su poslanika i člana Državne izborne komisije i napravili niz proceduralnih i pravnih grešaka, i samim tim dali predsjedniku države, koji je ne zaboravimo i njihov politički protivnik, da napravi politički udarac. I on je to učinio.

    Iz vlasti tvrde da odluka predsjednika Mila Đukanovića predstavlja presedan u istoriji crnogorskog višepartizma i završni je čin opstrukcije opozicionih partija, pokušaja blokade institucije i sistema u cjelini.
    Filipović:
    Odluka Đukanovića nije presedan. Predsjednik Vujanović je nekoliko puta vraćao zakone na ponovno odlučivanje i to u parlamentu u kom je njegova partija imala većinu.

    Premijer Zdravko Krivokapić kazao je da crnogorski predsjednik ne dozvoljava mirnu tranziciju vlasti i nastavlja u višegodišnjem maniru da Crnu Goru tretira kao svoj feud. Na to je Đukanović odgovorio da je populistička, politikantska reakcija Krivokapića ispod svakog nivoa.

    Filipović: Premijer Krivokapić ima talenta za dramu. Tranzicija vlasti je završena mirno, bez ijednog poteza koji bi ukazao na opstrukciju od strane bivše vlasti. Iskreno sam stepenom njihovog strpljenja i sam bio iznenađen. Tokom tranzicije, kao i sa ovim posljednjim slučajem u Skupštini, Krivokapić i njegovi voljni i nevoljni saveznici su bili ti koji su sami sebe saplitali na svakom koraku. Nešto im se može otpisati na političko i administrativno neiskustvo, ali dobrim dijelom je i riječ o populizmu kojim žele da zamaskiraju svoju trapavost.

    Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović saopštio je da je Đukanović „dao sebi žuti karton” i da će ako prekrši Ustav biti smijenjen. Zbog toga su politički analitičari Abazoviću poručili da se ponaša kao seoski sudija.
    Filipović: Dritan Abazović ima opasne autoritarne impulse, koji mu se opraštaju od civilnog društva, jer su svi upali u zamku da navijaju za revolucionarnu “blagorodnu jarost” kako su je zvali Sovjeti nakon smjene sistema u Rusiji. Problem je što u toj i takvoj jarosti i Abazovićevom prekoračenju ovlašćenja nema ničeg demokratskog.

    Predsjednik Skupštine Aleksa Bečić najavio je da će ponovo biti izglasani svi zakoni.
    Filipović: I hoće, oni imaju većinu za to. Samo treba da se dovedu u red i proceduralno ne prave greške koje osporavaju ono za šta nesumnjivo imaju politički legitimitet.

    Vlada je građane Crne Gore zadužila oko milijardu eura, a državni dug u jednom danu podigla na nivo veći od 100 odsto bruto domaćeg proizvoda. Tako je, radeći tajno, ali i organizovano, “prva demokratska vlada”, izvela najveće zaduženje u istoriji Crne Gore, saopštili su iz Liberalne partije. Je li ovim Vlada dovela građane na rub dužničkog ropstva?
    Filipović: Mislim da treba biti fer i reći da je zaduženje planirano i koordinisano sa bivšom vlašću. Pandemija, pad ekonomije kao i naslijeđene obaveze iz perioda vladavine Demokratske partije socijaista su učinile zaduženje neminovnim. Način na koji je to učinjeno, netransparentno, sa velikim sumnjama u legalnost samog procesa, nešto je o čemu treba razgovarati i o čemu se razgovara u Crnoj Gori.

    Premijer Krivokapić ipak obećava ekonomski preporod Crne Gore.

    Filipović: Teško. Za preporod i za velike promjene potrebna je neobična hrabrost i vizija, kao i potpuno odsustvo populizma i spremnost za bolne odluke. Mislim da je ova vlada većinom populistička i da se giba i donosi odluke u skladu sa tim kako javno mnjenje reaguje. To su dokazali mnogo puta do sada, kada su tokom jednog dana mijenjali svoje odluke po nekoliko puta u skladu sa time što njima naklonjena javnost očekuje.

    Kako komentarišete odluku nove vlasti da ugasi nacionalnu avio-kompaniju?

    Filipović: Kao ishitrenu, kao populističku, i kao veoma upitnu po pitanjima namjera i razloga za takvu odluku. Ja imam nekog iskustva, jer sam u Americi radio u upravi najvećeg njihovog međunarodnog aerodroma, ali sam svoj stav zauzeo slušajući regionalne avio eksperte. Dakle, odluka je brzopleta i nevizionarska.

    Mnogi tvrde da su u današnjoj Crnoj Gori najugroženiji Crnogorci. Šta Vi na to kažete?
    Filipović: Politički Crnogorci i etnički Crnogorci i nacionalne manjine osjećaju se isključenim iz procesa, i kolektivno i individualno diskriminisanim. Neki će reći da je to bio slučaj sa političkim i etničkim Srbima u Crnoj Gori. Ipak, kada pogledate koliko je Srpska pravoslavna crkva prosperirala u Crnoj Gori od obnove nezavisnosti, koliko je srpskih institucija i medija u Crnoj Gori osnovano u prethodnom vremenu, shvatite da to nije baš tako. Na kraju pogledajte koliko je kadrova nove vlasti svoje karijere gradilo na visokim pozicijama starog sistema.

    Da li su nakon svega ovog što se dešava u Crnoj Gori mogući uskoro novi izbori?

    Filipović: Ne vjerujem. Sve dok uhljebljenja budu zadovoljavala sve političke subjekte i dok novca bude u kasi oni će svoje ideološke razlike prevazilaziti. Naslijeđeni sistem je klijentelistički i sve partije imaju iskustvo vladanja na lokalnom nivou. Nikad i nigdje nisu pokazale volju za diskontinuitetom kada su nepotizam, partijsko zapošljavanje i kronizam u pitanju. Svjesni su da ih samo zajedničko budžetsko korito može održati na okupu.

    Vi i vaša porodica izloženi ste odmah poslije izbora, a posebno ovih dana, brutalnim uvredama i prijetnjama. Zbog čega vas najviše napadaju?

    Filipović: Godinu dana sam se našao pod strahovitom kampanjom targetiranja od strane desne srpske javnosti, ne samo u Crnoj Gori nego u regionu. Moji stavovi se nisu mijenjali i prilično sebe smatram tolerantnim u komunikaciji. Na kraju krajeva, ja sam dijelom i etnički Srbin. Dakle, napadi i prijetnje su proizvod jedne vrste fiksacije dijela javnosti koja je ekstremistička i fanatična religiozno.

    Obavijestili ste Dritana Abazovića da vam prijete, ali se nije udostojio da vam odgovori?

    Filipović: Tačno. Sa gospodinom Abazovićem sam do izbora i pored političkih razlika imao prijateljski odnos i povremenu komunikaciju koja je bila korektna. Nećete vjerovati, ali samo prije četiri godine pozvao me je da pristupim tada svježe osnovanoj partiji. Nakon izbora poslao sam mu skrinšotove prijetnji, rekavši mu da obrati pažnju na to sa kim ulazi u političke dilove. Nikad se nije udostojio da odgovori na poruku. Vlast neke ljude mijenja, a kod gospodina Abazovića je to očigledno.

    Izvor:
    https://www.cdm.me/politika/filipovic-abazovic-ima-opasne-autoritarne-impulse/?fbclid=IwAR0Q7wpBB1VN80_zfzmBBBZCq8fGCvrvBEulvgKu EnBsmvTYwArHJUoSwiI

    Realno, objektivno, nepristrasno.

    P.S. Vazda li vam je SDP kriv i kad jeste i kad nije u Vladu
    SDP je partija u CG koja je na papiru ljevicarska. Mogu da u nazivu partije dodaju i Radikalna, jer od 2006. mrznju koju plasiraju ka dobrom postotku gradjana Crne Gore zalaze duboko u desnicarske partije.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  6. #2629
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo je baš ludilo

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ziv-ambasadora

    Ostaju i dalje ambasadori Tarzan, Jeknićka, Darko Pajović, Obrad Stanišić....
    Eskalacija ide dalje. U odgovor na ovu predsjednikovu opstrukciju Krivokapić je pozvao sve CG ambasadore nazad u CG na konsultacije na neodređeno vrijeme.

    To može svakako da uradi, ali nije dobro da otpravnici poslova budu trajno predstavnici CG u drugim zemljama. S druge strane, ni vlada nije mogla da toleriše da zemlju u inostranstvu predstavljaju ambasadori koji stalno kritikuju politiku te iste vlade pred stranim zvaničnicima.

    To je ta konstruktivna saradnja što je DPS obećao.

  7. #2630
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Ono sto ambasadori u CG treba da nauce je da oni predstavljaju drzavu i njenu politiku, a ne politiku partije.
    Ukoliko se ne slazes, ti se sklonis. Dok se kod nas ambasadorsko mjesto koristi da bi zivio u inostranstranstvu.
    Sa druge strane ni novi ministar nije cvecka sa nacinom opoziva. Slazem se da tu ekipu treba povuci, ali znaju da Djukanovic nece povuci Jeknicku, Mugosu, Stanisica bez zatezanja.
    Djulanovic ce da glumi legalistu sad uz medijsku pompu. Tako da treba malo pametnije to raditi. Ne vodi se politika Medo style.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  9. #2631
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    SDP je partija u CG koja je na papiru ljevicarska. Mogu da u nazivu partije dodaju i Radikalna, jer od 2006. mrznju koju plasiraju ka dobrom postotku gradjana Crne Gore zalaze duboko u desnicarske partije.
    Oni su interesna skupina mrzitelja ne samo tog postotka, već sopstvene države, jer svaki potez koji su povukli je bio uperen protiv države i njenih građana, a nerijetko provocirajući isključivo prema njima omraženoj Srbiji u kojoj mnogi imaju nekretnine.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  11. #2632
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,855
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    A šta rade gejm kliker čejndžeri

    https://m.cdm.me/politika/premijer-k...ne-krsi-ustav/

    https://m.cdm.me/politika/krivokapic...du-sa-ustavom/



    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  12. #2633
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Prave greske oko izjava ali ih makar isprave.
    Vidjecemo kako ce se sve zavrsiti 20.januara.
    Skupstina ne mora da raspravlja oko predloga zakona uopste nego da samo izglasa. Vidjecemo tada da li ce Djukanovic potpisati, jer mu drugi put jeste ustavna obaveza da potpise.
    Ali vidim da brusis vjestine za twiter. Vidim da vam je tamo narativ da je neustavno jer se DPS sa satelitima nece pojaviti za kvorum, da je Adzic dao ostavku, a DIK ne zeli da potvrdi novo imenovanje.
    Pa kao vlada nema vecinu, pa se mora na prijevremene izbore.
    Jos kad bi zakoni funkcionisali tako....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. #2634
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,516
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Ne da prave greške, no su počeli da se prosipaju đe stignu.

    Ako smo se borili za jeftini populizam, piši propalo.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  14. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  15. #2635
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    A šta rade gejm kliker čejndžeri

    https://m.cdm.me/politika/premijer-k...ne-krsi-ustav/

    https://m.cdm.me/politika/krivokapic...du-sa-ustavom/



    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Boli ga patka, moze mu se a tebi ne!

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  16. #2636
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    gcevita borba za goli opstanak...
    nece im proci.
    do tada ce jos isplivavat stvari pa valjda i ovaj narod koji ima gram mozga a podrzavao je DPS mimo intersenih sfera ukapira neke stvari, od uhljeba i pripadajucih grupa se to ne moze ocekivati.

  17. #2637
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,855
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Boli ga patka, moze mu se a tebi ne!

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Ooo šta mi reče...

    A što ?
    Više se može i meni i tebi nego njima...
    Vidiš li da ne znaju đe udaraju, fataju se suludih stvari umjesto odmah konkretno da ih politički izrokaju pa-pa-pa!
    Bukvalno ih održavaju u životu njihovim greškama.
    Počeću sa vjerujem da rade po skripti i jedni i drugi...

    P.S. Ja patku nemam, ali zato imam pitona

    Nećemo u off, Zvončica je nemilosrdna

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  18. #2638
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ne da prave greške, no su počeli da se prosipaju đe stignu.

    Ako smo se borili za jeftini populizam, piši propalo.

    Sent using Tapatalk
    Makar ih ispravljaju. Generalno gledano imamo vladu od sredine septembra koja je bila nezakonita. Poslanicko mjesto i mjesto ministra istovremeno su nezakonita, pa je opet ta nezakonita vlada donosila odluke.
    Tako da je legalisticka prica DPS i pristalica tesko licemjerje, ali dobro.
    Nedje pocinjem da mislim da Djukanovic zna da je tesko izgurati prijevremene izbore, i pored totalno glupe price da nemaju vecinu jer je Adzic dao ostavku pa je sad samo 40 poslanika vlasti. Kad sam procitao saopstenje DPS nisam znao dal da se smijem ili placem. Tako da mislim da covjek ide na prijevremene predsjednicke izbore, da dokaze licnu politicku dominaciju i da je on i dalje alfa i omega ove drzave i da je njegov politicki kredibilitet neokrnjen.
    Kako ce to proci ostaje da vidimo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  19. #2639
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Ma jednostavno shvati Premijer se pita za sve..... sad to sto oni blage veze nemaju sa izjavama pa ce na kraju zavrsiti ko Kostunica neobavijesten to je drugo, ali nema vece slasti od vlasti .
    Malo idu ostro sa promjenama i otkazima ali kako rece Maja nekad davno Lijepo se igrajte djeco ))
    A bogme pored ovih politickih crnogoraca nema srece....


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  20. #2640
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Ma jednostavno shvati Premijer se pita za sve..... sad to sto oni blage veze nemaju sa izjavama pa ce na kraju zavrsiti ko Kostunica neobavijesten to je drugo, ali nema vece slasti od vlasti .
    Malo idu ostro sa promjenama i otkazima ali kako rece Maja nekad davno Lijepo se igrajte djeco ))
    A bogme pored ovih politickih crnogoraca nema srece....


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Dje si vidio da žure ako možeš da objasniš ??? Jedino mu makli Vesnu Medenicu koja je svejedno uzurpirala tu funkciju 2 mandata !!! Po mom skromnom mišljenju ovo što su do sad uradili nije ni kozemitčka promjena uslijedila ...
    deuscroix

  21. #2641
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,657
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Polakote ljudi, ja ne znam kakva cuda se ocekuju ovdje za 2 mjeseca...

    Dajte ljudima do kraja 2021 da prve korake naprave... Evo nema Veljovica, nema Medenice, ANB krenula cistka, tek su krenuli...

    Znaci treba ih pustit do kraja godine da stanu na noge i da izmrsikaju DPS, a ne da prevrcemo svaki dan svaku recenicu koju izgovore...

    Nemam sumnje da ce ova Vlada dobro izgurati ove 4 godine, pa onda jos jedan mandat dobiti...

    30 godona smo trpjeli *****, i sad nemamo strpljenja jos godinu-dvije da se strpimo da vidimo prve rezultate demontiranja...

    Ako je neko ocekivao cuda i 100% profesionalce na dnevnom nivou od nove vlade, trebao bi da skala sa ocekivanjima, nisu ovo profesionalni politicari kao DPS i DF.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  23. #2642
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Polakote ljudi, ja ne znam kakva cuda se ocekuju ovdje za 2 mjeseca...

    Dajte ljudima do kraja 2021 da prve korake naprave... Evo nema Veljovica, nema Medenice, ANB krenula cistka, tek su krenuli...

    Znaci treba ih pustit do kraja godine da stanu na noge i da izmrsikaju DPS, a ne da prevrcemo svaki dan svaku recenicu koju izgovore...

    Nemam sumnje da ce ova Vlada dobro izgurati ove 4 godine, pa onda jos jedan mandat dobiti...

    30 godona smo trpjeli *****, i sad nemamo strpljenja jos godinu-dvije da se strpimo da vidimo prve rezultate demontiranja...

    Ako je neko ocekivao cuda i 100% profesionalce na dnevnom nivou od nove vlade, trebao bi da skala sa ocekivanjima, nisu ovo profesionalni politicari kao DPS i DF.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Koja 2 mjeseca? Vlada nije u funkciji ni mjesec.

    Treba im PR, fakat, ali treba i da jasno kažu šta očekuju od skupštine, šta je njihov dio posla.

    Tužilaštvo, sudstvo i RTCG su u nadležnosti parlamenta, a ne vlade.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  24. #2643
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    @kimmi relaksirano



    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  25. #2644
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,657
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Koja 2 mjeseca? Vlada nije u funkciji ni mjesec.

    Treba im PR, fakat, ali treba i da jasno kažu šta očekuju od skupštine, šta je njihov dio posla.

    Tužilaštvo, sudstvo i RTCG su u nadležnosti parlamenta, a ne vlade.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Mislim da su Becic i Dritan zapeti kao puske da vide DPS u pepelu, i da ih pokopaju sa tuzbama i zatvorom.

    Da bi stigli do toga treba procistiti tuzilastvo i sudstvo, a to je jako tezak zadatak. Ali korak po korak u drugu i trecu godinu mogu da krenu prve tuzbe viseg nivoa.

    Za sad sitne ribe onaj iz uprave za nekretnine i Segrt, ali sigurno pune gace svi drugi sto su umijesani.

    Patriote ne spavaju, jer znaju da im moze zakucat policija svaki dan. To je bitno za pocetak.

    Samo Mozura da krene sa procesuiranjem, EPCG, Telekom, Limenka... I eto slucaja najvise korupcije. A dje su ostali..

    Krivokapic je prije neki dan izjavio da bi ubapsio gospodara. Dritan isto. Malo li je, s obzirom da smo imali vlast dje niko to nije smio da kaze...

    PR ce sam od sebe krenut kad krenu da zatvaraju govvna...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  27. #2645
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ono sto ambasadori u CG treba da nauce je da oni predstavljaju drzavu i njenu politiku, a ne politiku partije.
    Ukoliko se ne slazes, ti se sklonis. Dok se kod nas ambasadorsko mjesto koristi da bi zivio u inostranstranstvu.
    Sa druge strane ni novi ministar nije cvecka sa nacinom opoziva. Slazem se da tu ekipu treba povuci, ali znaju da Djukanovic nece povuci Jeknicku, Mugosu, Stanisica bez zatezanja.
    Djulanovic ce da glumi legalistu sad uz medijsku pompu. Tako da treba malo pametnije to raditi. Ne vodi se politika Medo style.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Mislim da vlada nije imala drugog izbora.... kad predsjednik odbija da potpiše opoziv ambasadora koji olajavaju svoju vladu moraš ih povući na konsultacije.

    Većina velikih država jednom godišnje ili jednom u dvije godine ionako povuče sve ambasadore odjednom da bi se održala neka vrsta ambasadorske konferencije.

  28. #2646
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Direktorica Nacionalnih parkova oslobodila se državne zastave?
    Jel' se stvarno radi o krsenju zakona o dravnim simbolima?
    Last edited by A+A; 05-01-21 at 12:20.

  29. #2647
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Samo lagano. Sad ce odgovor kako je ovo cg zastava iz 1905 i izio vuk magarca


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  30. #2648
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    Jocićka je nebitna. ovo namjerno radi


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  31. #2649
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Jocićka je nebitna. ovo namjerno radi


    Tapatalk
    Sa svim postovanjem prema forumasima, svim Crnogorcima i Vladi ... zar nije malo cudno da se slanje otvoreno nacistickih prijetnji oporbenom novinaru klasificira kao "hajping", dok ona gospodja na dovoljno visokoj drzavnoj duznosti je "nebitna"?
    Last edited by A+A; 05-01-21 at 12:44.

  32. #2650
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Marina Jocić je kako pročitah na jednoj temi odje bila dio Pobjede onih tužnih devedesetih. tipični primjer zagriženog nacionaliste koji mrzi nekoga jer je drugačiji (takvih je bilo i prije). ovaj potez je namjeran jer želi da privuče pažnju. briga nju za napredak Crne Gore i ovog naroda (pa i glasača partije čiji je dio). nju samo zanimaju pare


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 106 of 1249 FirstFirst ... 656961021031041051061071081091101161562066061106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •