Page 73 of 1249 FirstFirst ... 2363697071727374757677831231735731073 ... LastLast
Results 1,801 to 1,825 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #1801
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default


  2. #1802
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Splačina ne može da izdrži da mu vlada otima naslovne stranice pa opet pravi instant drame.

    https://www.cdm.me/politika/mandic-p...mi-ili-katnic/Mandić poručio Vladi Krivokapića: Ili mi ili Katnić


  3. #1803
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,950
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Po meni je ovo validan zahtjev. Ako ostave katnica jednog od vecih piona dpsa onda i treba da se bore protiv toga.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  4. #1804
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Splačina ne može da izdrži da mu vlada otima naslovne stranice pa opet pravi instant drame.

    https://www.cdm.me/politika/mandic-p...mi-ili-katnic/Mandić poručio Vladi Krivokapića: Ili mi ili Katnić
    Teški splač
    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Po meni je ovo validan zahtjev. Ako ostave katnica jednog od vecih piona dpsa onda i treba da se bore protiv toga.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Kako validan zahtjev? Ovo može da prođe samo kod naroda koji ne zna ništa o podjeli vlasti i o tome kako država funkcioniše.

    Na parlamentu je da izglasa VDTa i tužilački savjet. Vlada nema mehanizme da vrši promjene u tužilaštvu. Simple as that.

    Nek DF obezbijedi većinu u skupštini za smjene u tužilaštvu i neka ne prdi više, da oprostiš.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 26-12-20 at 13:33.

  5. #1805
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Po meni je ovo validan zahtjev. Ako ostave katnica jednog od vecih piona dpsa onda i treba da se bore protiv toga.
    Validno je da Mandić uzima kao neporecivu istinu Katnićevu izjavu da ima podršku vlade za svoj posao? Mandić odjednom vjeruje Katniću na riječ?

    A onda postavlja uslov da se smijeni Katnić. Njega može da smijeni samo Skupština, gdje DF ima poslanike, a ne vlada.

    Samo Mandić splačina, kao i obično.

  6. #1806
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,950
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Jasno, ali je bila izjava Dritana da podrzava katnica(ne ulazim u istinitost) ali oni se odmah primaju i bune protiv toga. Jer stvarno katnic nije ni sa ovce cuva a ne sta vise od toga.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  7. #1807
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,806
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zna zna, bolje možda no ja i ti, no se pravi lud i ćorav jer mu tako odgovara.

    A ovo što sam naveo nije ni 10% stvari koje su se činjele.

    Melgonija i državne garancije, Hotel Grand, Rada (opet Vesko), Ski centar Bjelasica dat za siću (Ćoćo), Hotel Avala (Ćoćo), Vektra Jakić, Hoteli po HN (jel ono Tamaris srušen do zemlje) Brković, Rokšped oburda Galeb a osta brdo para dužni za poreze.. Ima li u Crnu Goru što a da prijatelji i kumovi nisu za sebe šklapili.

    Poreski dug pola milijarde.

    Ja iskreno ne znam kako smo živi i u pamet.

    Ali svi oni koji su na sve ovo ćutali (aminovali) sad crkoše za MA.

    E to je PatriJotizam.

    Ovo sve je ok jer moramo da pričamo o crkvi, opet zbog problema koji je DPS napravio, ma opet nosite se.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    A prve privatizacije?
    Pocetak devedestih?? Koliko je tada prodato firmi za smijesne pare, tipa Ljetopis Mijovicu, nego to vise niko i ne pominje,mada ih jos ima prilicno.

  8. The Following User Says Thank You to mrgo For This Useful Post:


  9. #1808
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Nema potrebe da uporedjujes stanje koje je bilo. Crna gora je oslobodjena, partijskog zaposljavanaj vise nema ni sluzbenih kola. Ti si za to glasao jel tako?
    Al opet sad je normalno da becic ima pratnju i sluzbena kola, da krivokapica pazi 20oro, da umjesto klice dodje potparolka, a marko zaposli zenu u vladu... ti objasni meni ? Kako to.
    Sto se mene tice nema problema - na iducim izborima ce se vlast promjeniti i mozda jednog dana dodjemo do nekog "ideala" gdje ce biti bitnije koliko znas nego koga znas.

    Quote Originally Posted by acs
    Ja napominjem jos jednom , sasvim je normalno da do toga dodje, nije se borio marko radi crne gore i trobojke nego radi svoje g... sto rece onda kolega sa foruma nije vama sto dps krade nego sto vi ne mozete.
    Ove kritike su upucene na par ljudi ovdje ( kimmi, hell itd) koji su istinski mislili da se nesto mijenja a vidio si u 10 dana cemu ovo vodi... a tek sto bit za 6mjeseci
    Tebi ne smeta partijsko zaposljavanje vec ti smeta iskljucivo partijsko zaposljavanje partija koje nisu (uz) DPS.

    Moja ocekivanja od vlade su krajnje jednostavna - ocistiti biracki spisak, usvojiti zakon o prijeklu imovine i kazniti one koji su radili mimo zakona.
    Hoce li ova vlada uspjeti u tome? Najvjerovatnije nece.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. #1809
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default




    Neka ovo ovdje, za uspomenu, da zokruzimo pricu sa MA.
    4god staza u firmu koja bjese zaposljavala samo dps/sd/sdp kadar...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  11. The Following 3 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  12. #1810
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Otprilike
    Ja se i dalje smijem za Sinjajevinu. Jedan od najapsurdnijih protesta ikad level cirkus Montija Pajtona.

    Ovdje se ne radi o odbrani MA vec zato sto niko nikad nije uradio ovakav potez na ovaj nacin sa velikim sansama da su napravili jos vecu stetu jer se ovaj tip kompanija ne gasi u jednom danu. Inace mi uopste niste jasni vi kojih ih branite kad i sami znate sve rizike kojima su se izlozili nego kako ste od prvog dana za gasenje pa hajde da ih branimo da ne bude da smo promjenili stav. Tu dolazimo do prepoznatljivog diskursa u CG da se nesto brani po svaku cijenu kao da se navija za fudbalski klub a ne nesto sto je podlozno kritikama i promjenama pa iz tog navijackog ugla sve posmatrate cak su vam i "pjesme" slicne.

    Halo, preko noci!?, u jednom danu!?

  13. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  14. #1811
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    A joj najjači su mi kad krenu o jugoslovenskim fabrikama. Pa meni prijatelj (opozicionar tj. nova vlast) koji je eto prestižni ekonomista, i radi u jednoj investicionoj banci u EU, stalno govori kako ovi iz opozicije (nove vlasti) pojma nemaju o čemu pričaju i kako je sve sami populizam.

    Kakve fabrike... Danas sve sa Alibabe kontejnerom naručiš, jel' se ovdje neko zanosi da smo mi mogli nešto tu da pariramo smiješno niskim cijenama Kineza, Vijetnamaca?

    Otiđite u KIPS eto kineska vrata od aluminijuma 50e do 80e. Turska od eloksira 150e. Koliko vi zamišljate da bi ih mi proizvodili, 1000e? Ne zanosimo se klasičnom industrijom CG i Jugoslavije koja je počivala na zajedinčkom tržištu bivše SFRJ.

    Moje skromno mišljenje je da Airlines nije trebalo u potpunosti ugasiti, neka rekonstrukcija u hodu, nešto, kako se ne bi izgubile linije. Počeli su bili nešto sa Njemačkom, ono je bilo značajno za njemačke turiste. Ljudi ne vole letove sa presjedanjima i čekanjima, a ovo će nam još dodatno smanjit imidž turističke destinacije.

    Nego hajde eto bitno je da ste pogasili uhljebe, pa daj onda što neko gore napisa i da ukinemo Vojsku, ionako ništa ne rade, eto ni granatu ne ispališe na teren, i to su uhljebi. Šta će nam i policija, ambasade, NATO misije, EU misije, UN misije, razne NVO? Sve su to troškovi. Neka ostanu samo pekare i supermarketi, a ne moraju ni oni, i to su isto neki uhljebi. Neka se narod vrati na njive i da počnu svi da oru krompir.

    Gasi uhljeb naciju!

    Samo crkve neka ostanu otvorene.

    U ime oca.
    Pa da, neka smo pogasili ili prodlali jugoslovenske gubitase (iako je tu bio dobar procenat firmi koje su poslovale u plusu, ali privatini dzepovi su miliji), ali daj da sacuvamo MA koji pojede 10-15M godisnje, neko restruktuiranje, nesto, dajte nesto, iako niko nema nikakav plan, ali dajte nestooo.
    Porediti policiju sa avio kompanijom, dobro jos i zdravstvo nisi ubacio izmedju, klasicno spinovanje ispranih mozgova opozicije.
    Forever young, i want to be forever young

  15. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  16. #1812
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by licmius View Post
    Ugasili su Radoje Dakić ni"smo" kukali
    Jugooceaniju ni"smo" kukali
    Boksite ni"smo" kukali
    Željezaru ni"smo" kukali
    Fabriku celuloze ni"smo" kukali
    Solanu ni"smo" kukali
    Obod ni"smo" kukali
    Košuta ni"smo" kukali
    Tara ni"smo" kukali
    Polimka ni"smo" kukali
    Ciglana ni"smo" kukali
    Prva petoljerka ni"smo" kukali
    Vunko ni"smo" kukali
    Gornji Ibar ni"smo" kukali
    Velimir Jakić ni"smo" kukali
    Titex ni"smo" kukali
    Vukman Krušić ni"smo" kukali
    Javorak ni"smo" kukali
    Autoprevozno ni"smo" kukali
    Prvoborac ni"smo" kukali
    19decembar ni"smo" kukali
    Mljekaru ni"smo" kukali
    Marko radovic ni"smo" kukali
    Duvanski ni"smo" kukali
    Termovent ni"smo" kukali
    Stotinjak HTP-a itd

    Sad cemo da kukamo za MA, klasična priča domoljuba i vecih crnogoraca od svih nas,
    Sram i bruka žive do vijeka, sramicete se svih ovih gore prodanih i rascerecenih preduzeca i njihovih radnika koje ste poslali kucama vasim zaokruzivanjem istih i okretanjem obraza i "Ćuti moze biti samo gore" i naravno cuveni IQ 86 koji nas je vodio godinama.

    Poslato je nadam se
    Greska niko nije kukako za ove firme!!!

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  17. #1813
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post



    Neka ovo ovdje, za uspomenu, da zokruzimo pricu sa MA.
    4god staza u firmu koja bjese zaposljavala samo dps/sd/sdp kadar...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    đe nađe njega... Vratimo se na temu circle-jerk foruma DPSSDSDPBS je gori od Hitlera.

  18. #1814
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Koliko je Eurofond (Vesko) platio Solanu? Zna li ko? Meščini manje od miliona. Neko je to omogućio. 14 miliona kvadrata zemlje, proizvodnja, radnici koji rade, sve je to Vesko zgazio. Ali oko toga @acs ne kuka. To je sigurno legitimno jer DPS zna najbolje.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

    Oko 900k cini mi se, i jos drugarski je zalozio u Prvu banku, ne mogu se tacno sjetit daljeg raseta, ali cini mi se da nije placao rate i da ne imovina presla na Prvu banku.
    Forever young, i want to be forever young

  19. #1815
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Не знам што се оптерећујете и нервирате, угашена је фирма . Нема што даље.

  20. #1816
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post



    Neka ovo ovdje, za uspomenu, da zokruzimo pricu sa MA.
    4god staza u firmu koja bjese zaposljavala samo dps/sd/sdp kadar...


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Bojanić je do 2012.godine bio u DPS. Kasnije je bio u Pozitivnoj koja je više bila neka frakcija DPS-a nego istinska opoziciona stranka. Tek od 2016.godine Bojanić je postao deklarisana opozicija.

  21. #1817
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Taj gubitas je morao biti ranije ugasen. Ali nije jer je leglo uhljeba sa vrha kace.

  22. #1818
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Kad ce zeljeznica ???

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  23. #1819
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Jasno, ali je bila izjava Dritana da podrzava katnica(ne ulazim u istinitost) ali oni se odmah primaju i bune protiv toga. Jer stvarno katnic nije ni sa ovce cuva a ne sta vise od toga.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Katnić je dao izjavu zbog koje su ovi digli frku. posle je Milošević rekao da to nije tačna izjava. Mandić koji u istom reagovanju kaže kako oni imaju obavezu prema MCPu, a nema toga koji je više radio protiv MCP do DFa. od prisvajanja zasluga za brojnost litija, preko toga da je MCP imala desetak saopštenja u kojima je izmedju redova molila DF da neke stvari ne rade. do toga da jedan od glavnih ljudi iz DF napada Joanikija i Gojka Perovića a Manda ćuti. da ne pišemo o tome kako su trčali za Vučićem kad je ovaj došao u PG onda


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #1820
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,607
    Thanked in
    2,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    I vozove će da gase? Znači samo srpske železnice će vozit?
    Zeljeznice isto na dobos. Tu ima materijala koliko oces za SDT, isto kao i za MA. Isto kao za Plovidbu.

    Pa ako postoji javni interes za zeljeznicu, onda pogledati u opcije i osnivanje nove kompanije od 0. Naravno bez uhljeba.

  25. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:

    Dzi

  26. #1821
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    I vozove će da gase? Znači samo srpske železnice će vozit?
    vrlo je tužan momenat koji je ođe prisutan. velji si Crnogorac ako ne podržavaš gašenje MA, ranije tokom godine nisi bio Crnogorac ako ideš na litije. niko svojom glavom ne razmišlja, samo se busa nekakvim lažnim patriotizmom. a svi podijeljeni po nekakvim torovima. no dobro, zaslužio je ovaj narod sve najgore
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  28. #1822
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    vrlo je tužan momenat koji je ođe prisutan. velji si Crnogorac ako ne podržavaš gašenje MA, ranije tokom godine nisi bio Crnogorac ako ideš na litije. niko svojom glavom ne razmišlja, samo se busa nekakvim lažnim patriotizmom. a svi podijeljeni po nekakvim torovima. no dobro, zaslužio je ovaj narod sve najgore
    Problem je što izgleda da nije lažni patriotizam, već se rad o klasičnom medijskom manipulisanju neinformisanim i neobrazovanim građanima što podgrijava osjećaj ugroženosti.

    Ova Vlada konačno počinje da rješava neke od najvećih problema, a ne da zabija glavu u pijesak i nastavlja linijom manjeg otpora. Ako želimo u EU moraju se donositi bolne odluke i za iste preuzimati odgovornost. Priča o nekoj vrsti partnerstva MA u trenutnim okolnostima nije realna, a do tad država nije imala legalno rešenje da održi kompaniju likvidnom. Objašnjenje je vrlo jednostavno ukoliko neko želi da ga čuje.
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  29. #1823
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja se i dalje smijem za Sinjajevinu. Jedan od najapsurdnijih protesta ikad level cirkus Montija Pajtona.

    Ovdje se ne radi o odbrani MA vec zato sto niko nikad nije uradio ovakav potez na ovaj nacin sa velikim sansama da su napravili jos vecu stetu jer se ovaj tip kompanija ne gasi u jednom danu. Inace mi uopste niste jasni vi kojih ih branite kad i sami znate sve rizike kojima su se izlozili nego kako ste od prvog dana za gasenje pa hajde da ih branimo da ne bude da smo promjenili stav. Tu dolazimo do prepoznatljivog diskursa u CG da se nesto brani po svaku cijenu kao da se navija za fudbalski klub a ne nesto sto je podlozno kritikama i promjenama pa iz tog navijackog ugla sve posmatrate cak su vam i "pjesme" slicne.

    Halo, preko noci!?, u jednom danu!?
    Čuj, preko noći, u jednom danu...

    Ništa nije preko noći. MA je dugogodišnji teški bolesnik, čije održavanje u životu mnogo košta.
    Oni su u stvari sami sebe eutanizirali kad su definitivno saznali da neće dobiti lovu od države.
    Nije država donela nikakvu odluku o gašenju.

    No valjda nije trebala tako naglo saopštiti da zakonskih para za MA nema. Trebalo je postepeno pripremiti menadzment i radnike na loše vijesti.

  30. #1824
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mile_Djikanovic View Post
    Problem je što izgleda da nije lažni patriotizam, već se rad o klasičnom medijskom manipulisanju neinformisanim i neobrazovanim građanima što podgrijava osjećaj ugroženosti.

    Ova Vlada konačno počinje da rješava neke od najvećih problema, a ne da zabija glavu u pijesak i nastavlja linijom manjeg otpora. Ako želimo u EU moraju se donositi bolne odluke i za iste preuzimati odgovornost. Priča o nekoj vrsti partnerstva MA u trenutnim okolnostima nije realna, a do tad država nije imala legalno rešenje da održi kompaniju likvidnom. Objašnjenje je vrlo jednostavno ukoliko neko želi da ga čuje.
    Veoma bitno je da RTCG prestane da bude partijski bilten.

    Treba ga napravit od nespornih ljudi koliko je to moguće. Možda vratiti onu staru upravu što je objektivno radila a koja je smijenjena.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  31. #1825
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Čitavi svijet ode u krasni ove godine, sa svojim avio kompanijama a mi već godinama odlažemo neodložno. Ne mora sve kroz emociju da se gleda, da se malo više gledalo kroz pragmatizam MA bi i dalje mogla da posluje.. Kakva MA, imali bi državu i to najviše boli u ovoj 'bijeloj buci' patriotizma..

    Patriotizma koji ne dolazi iz sopstvenog srca/glave nego preko viber grupa/mim stranica/bonova za gorivo..

    Velika šteta za firme u koje se sipaju milioni a da ne mogu plus da imaju, samo od karata prslih.. Kukati za grobarima ove države?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 73 of 1249 FirstFirst ... 2363697071727374757677831231735731073 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •