Page 633 of 1249 FirstFirst ... 1335335836236296306316326336346356366376436837331133 ... LastLast
Results 15,801 to 15,825 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #15801
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Demokrate i URA rastu... to ce se vidjeti u PG... a vidjece se i gdje je DF ...

    A sta mislite o potencijalnoj koaliciji Demokrata i eventualno buduce Zdravkove demohriscanske stranke??? To je isto nesto sto je opcija... bar mi tako izgleda....
    To ima smisla, ali prvo treba Zdravko da napravi stranku, a vidi ga kakav je, ne umije kafu napraviti.

  2. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  3. #15802
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Fino pricas za premijera
    f6

  4. #15803
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa naravno da je trebalo smjeniti sve direktore škola koje je Šehović imenovao i naravno da treba izmijeniti nakaradni zakon koji je omogućavao i Šehoviću i Bratićkoj da imenuju direktore škola.

    SVI direktori škola koji su smijenjeni su postavljeni politički i zato ih treba smijeniti. Dobro je što je to urađeno. Ova VD. imenovanja su loša, a to je iskreno se nadam prelazno rješenje jer će URA predložit zakon kojim će sw omogućiti decentralizacija i odvajanje od politike. Pa neka nastavnička vijeća sa savjetima roditelja snose posljedice svojih odluka. Jedino je tako pošteno i ispravno. Ko je lud da imenuje debila da im bude direktor, sam će ispaštati i nek im je sa srećom.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pošto se slažeš da je trebalo smijeniti sve direktore, slažeš li se da je to trebalo obaviti nezakonito? Slažeš li se da ako je neko takvim nezakonitim djelovanjem napravio štetu od recimo 2 Mln EUR ili više treba da leti iz vlade? Konkretno Bratićka...

    Ili je OK da se toliko iz budžeta izdvoji za odštete da oćeramo njihove i poperimo naše?

  5. #15804
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...entarne-vecine

    Abazović: Paradoks je da promjene u tužilaštvu opstruira dio aktuelne parlamentarne većine
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-svog-milivoja

    Poslanik i potpredsjednik Demokratske Crne Gore Vladimir Martinović kazao je da je paradoks da dio parlamentarne većine pokušava da, "umjesto DPS-ovog Milivoja, bira svog Milivoja".
    On je na Tviteru napisao da je "još gore kad im u tome pomažu "evropske" partije".

    Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović kazao je u intervjuu za Nova.rs da je paradoksalno što promjene u tužilaštvu opstruira dio aktuelne parlamentarne većine.
    "Samo bahato protiv evropskih integracija. Neće moći. Nezavisno tužilaštvo i tačka. A šta se dešava sa pojedincima u bezbjednosnom sektoru, drugom prilikom...", napisao je Martinović na Tviteru.

  6. The Following User Says Thank You to Samo Niksic For This Useful Post:


  7. #15805
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Prije će Mickey napraviti stranku nego Zdravko.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  8. #15806
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo pogledaj djelovanje te partije u poslednjih par mjeseci pa će ti sve samo reći. okej je radi mira u kući da prećutiš par puta, ali svaki put to ne ide. smiješne su priče koje dolaze od pojedinih ljudi iz te partije kako oni mogu sa DFom. ja Andriju Mandića ne podnosim ali bi komplet URU žednu preko vode prenio. oni ne mogu niti znaju kako sa njima, ovi da oće mogu da ih utule za jedan dan. da su znali malo bolje da rade posao, DF im ne bi mogao ništa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Pa upravo to i pitam, koje je to javno djelovanje i koje su to izjave tipa - uštopovaćemo mi DF? Kad je to neko iz URE izjavio? Ne idealizujem ih ali to što ti nazivaš djelovanjem u zadnjih par mjeseci meni je nedjelovanje i mislim da to nije "radi mira u kući" nego radi kupovine vremena. Mislim da im je procjena da što više vrijeme prolazi sa ovom vladom i nekim rezultatima koje mogu da prisvoje - refinansiranje kredita,turistička sezona,privođenja (ili što bi Dritan rekao hapšenja),Solana(?),udžbenici,stop izgradnji MHE,vjerujem da će tu biti i zatvaranje dionice autoputa prisvojeno... Čekaj, ipak ima nekog djelovanja,nije sve nedjelovanje.A možda sam samo zaboravio aktuelne teme, dubine zapošljavanja, himna, zastave, valjanje u blatu... Ili misliš da neko ko zastupa građansku opciju treba da skače na svaku nacionalnu glupost koju plasiraju dvije krajnosti?

    Meni lično taktika dobijanja novih glasača preko lajkova na društvenim mrežama ne obećava neki značajan rezultat (da te citiram - pleme itd),ali eto,vidjećemo rezultat u PG na lokalu. Kad se topic otvori vjerovatno će neko rezultate parlamentarnih na nivou Podgorice,to će biti reper za Uru inza sve ove ocjene...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  9. The Following User Says Thank You to ToJeMojBrat For This Useful Post:


  10. #15807
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    zdravko a pogotovo 'demohrišćani' nemaju ali nikakvu poentu bez i to vrlo direktnih leđa crkve,a kler mjesecima se povlači iz javnog agitovanja i pere ruke.obije partije žive i umiru sa DF-om,a mač nad glavom im drži mladi i hrabri dritan i koliko je on kečeva i kakvih šteknuo u rukav za eventualnu kampanju (i koliko su mu istih izvukle dame noći koje on u svojoj mladosti i hrabrosti toliko voli).

    ono što niko ne zna a što je ključ svega je koliko će ljudi sa litija ostati politički aktivno i ko će tu trku za te ljude da dobije,dal' zdravko preko leđa crkve ili DF zapošljavanjem i obećavanjem ili na kraju niko (što je po meni najrealnije,ali to je isto samo obično nagađanje).

  11. #15808
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pošto se slažeš da je trebalo smijeniti sve direktore, slažeš li se da je to trebalo obaviti nezakonito? Slažeš li se da ako je neko takvim nezakonitim djelovanjem napravio štetu od recimo 2 Mln EUR ili više treba da leti iz vlade? Konkretno Bratićka...

    Ili je OK da se toliko iz budžeta izdvoji za odštete da oćeramo njihove i poperimo naše?
    Ne podržavam ništa što nije u skladu sa zakonom.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #15809
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pošto se slažeš da je trebalo smijeniti sve direktore, slažeš li se da je to trebalo obaviti nezakonito? Slažeš li se da ako je neko takvim nezakonitim djelovanjem napravio štetu od recimo 2 Mln EUR ili više treba da leti iz vlade? Konkretno Bratićka...

    Ili je OK da se toliko iz budžeta izdvoji za odštete da oćeramo njihove i poperimo naše?
    Toliko pitanja mi postavimo a dobismo samo seen, i floskule kako je Dps radio. Mada sam ja gore prosao, ja je mrzim jer je Srepkinja. Jer ja mrzim Srbe to se httjelo reći

  13. #15810
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne podržavam ništa što nije u skladu sa zakonom.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Onaj tvoj post od prije dje si rekao da Ura neće dat na kojih ti odgovorih ne ide zajedno sa ovim.
    Jel dala Ura nezakonite otkaze i sve ostalo, jeste. Jel u vladi jeste, sve aminuje.
    Jel aminuje Ura DF ov tuzilački savjet dok se svadja sad sa Demokratama.
    Toliko od tome da nece dat
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #15811
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne podržavam ništa što nije u skladu sa zakonom.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Sorry, ali napisao si :

    Pa naravno da je trebalo smjeniti sve direktore škola koje je Šehović imenovao i naravno da treba izmijeniti nakaradni zakon koji je omogućavao i Šehoviću i Bratićkoj da imenuju direktore škola.
    A ovo je urađeno nezakonito, makar tako kaže prosvjetna inspekcija. A isto će reći i sudovi. I onda isplatite tužitelje. I?

    Ako već drugi državni organ kaže da je radila nezakonito, misliš li da je treba doma poslati? Ili je mrzimo jer je Srpkinja. A da je nezakonito zborili su joj kad je štancovala rešenja. Mogla je u medije pročitat da je mimo zakona.

    Mada, nije ona kriva. Dritan veli zayebali je saradnici. Ni Tito nije znao za Goli Otok. Milo je OK, a ovi oko njega kradu iza njegovih leđa... Treba li nam još koja floskulica?

  15. #15812
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Prije će Mickey napraviti stranku nego Zdravko.
    To bi imalo više smisla, mada bi kombinacija bila najbolja. Bilo kako bilo, to pravljenje stranke ima smisla samo u dogovoru sa Demokratama. Da se DF uzme još više nego ovo dosad, posebno srpske glasače za koje su Demokrati previše "meki" i nenacionalni.

  16. #15813
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Sorry, ali napisao si :



    A ovo je urađeno nezakonito, makar tako kaže prosvjetna inspekcija. A isto će reći i sudovi. I onda isplatite tužitelje. I?

    Ako već drugi državni organ kaže da je radila nezakonito, misliš li da je treba doma poslati? Ili je mrzimo jer je Srpkinja. A da je nezakonito zborili su joj kad je štancovala rešenja. Mogla je u medije pročitat da je mimo zakona.

    Mada, nije ona kriva. Dritan veli zayebali je saradnici. Ni Tito nije znao za Goli Otok. Milo je OK, a ovi oko njega kradu iza njegovih leđa... Treba li nam još koja floskulica?

    Naravno da je nezakonito smijenila 140 copy paste rjesenja sa obrazlozenjem koje ne bi gore sastavio ni neiskusni student sa prve godine prava.Cist zicer za svakog od ovih koji budu isli na sud da dobiju malo para od nas poreskih obveznika zahvaljujuci volji i zelji ministarke.Ali nju to nece previse pogoditi posao je obavljen a novac nece davati iz svog dzepa.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #15814
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Ne bih da vam rušim sneška. 😁
    Evo i dritan napada demokrate zbog tužilačkog savjeta, nije valjda da imaju nekih snimaka duginih boja zbog kojih se kao bune...

  18. #15815
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Izvinjavam se, nisam dobro citirao ove što misle da će df da kandiduje dajka za pg.

  19. #15816
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Pa stani, koga odje abaz proziva, df ili demokrate?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  20. #15817
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Pa stani, koga odje abaz proziva, df ili demokrate?
    Aha kapiram, zbog reagovanja martinovića i prozivanja bezb. sektora.... znaci ne cvjeta izmedju ure i demonkrata...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  21. #15818
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Ni jači sukobi nisu uzdrmali ovu vladu, ne vidim što bi ovo išta promijenilo

  22. #15819
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Znaci evropske adrese podrzavaju df oko vlade i tuzilackog savjeta a demokrate to priznaju i konstatuju koliko tumačim martinovića...
    E cudo...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  23. #15820
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    DF oće svog advokata u TS, to je bio kamen spoticanja

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #15821
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    DF oće svog advokata u TS, to je bio kamen spoticanja

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    I na kraju ih evropa i ura podrzavaju koliko tumačim a demokrate kontra.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #15822
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    ada URA se ne smije čut od DFa. mada DF oži SNP su htjeli da se to već odradi. i onda su ambasadori rekli da je bolje sačekati posle ljetnje pauze da se to odabere

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #15823
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    DF oće svog advokata u TS, to je bio kamen spoticanja

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    E ako mi je jasno to oko advokata, sad ozbiljno. Kao Vukšić je ok na čelu ANBa a bio je advokat mnogo opskurnijih likova od DFovaca, a ovog lika diskvalifikuju jer je bio advokat DFa.

    Volio bi da mi neko objasni u čemu je problem.

    Malo sam se isključio i slabije pratim politiku zadnjih nedjelja, vidio sam naslove ali me smaralo da ulazim u detalje. Vidim da je prepucavanje, ali ne kapiram zašto je sporan advokat.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. #15824
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Viđi , u NK je Vučić srušio džakove para u DF.
    Rezultat ? Izgubili pola glasova od 30-og avgusta.

    Ako oni nijesu svjesni da sa Dajkom jedino mogu epski debakl doživjeti , pored sve infrastrukture i džakova para , onda su masu glupi.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    u NKu je Marko predsjednik opštine, a on je iz DFa. ostavio sam mogućnost da bačaju špicu sa Dajkom i da će biti neko drugi. ali, evo da uzmemo Dajka za kandidata. glasači DF ga neće glasati? naravno da oće

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #15825
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E ako mi je jasno to oko advokata, sad ozbiljno. Kao Vukšić je ok na čelu ANBa a bio je advokat mnogo opskurnijih likova od DFovaca, a ovog lika diskvalifikuju jer je bio advokat DFa.

    Volio bi da mi neko objasni u čemu je problem.

    Malo sam se isključio i slabije pratim politiku zadnjih nedjelja, vidio sam naslove ali me smaralo da ulazim u detalje. Vidim da je prepucavanje, ali ne kapiram zašto je sporan advokat.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    pojma nemam što je problem. pretpostavljam da je taj što DCG nema svog čoeka tamo pa neće ni ovoga iz DFa. pošto samo ćeraju kontru jedni drugima, pa eto da nastave i dalje. uostalom i u RTCG je slična situacija. samo je tamo DF naša čoeka da kontrira DCG

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 633 of 1249 FirstFirst ... 1335335836236296306316326336346356366376436837331133 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •