Page 630 of 1249 FirstFirst ... 1305305806206266276286296306316326336346406807301130 ... LastLast
Results 15,726 to 15,750 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #15726
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ajte još malo o Dajku.... A štoeovo
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Viscount For This Useful Post:


  3. #15727
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Sa ovog pdf covjek ladno moze i po godinu, dvije odsustvovati i nista nece propustiti. Influenseri ce i dalje po starom. Das neko besmisleno poredjenje, pretpostavis tudje stavove i favorite, plasiras neku poluinformaciju i sve zacinis nekom izlizanom posalicom. Znaci 99 % foruma je odustalo ali ovaj 1 procenat influensera koje je otjeralo ostatak i dalje gaze.

    Cisto da pozdravim ove "simpatizere URA" i "bivse glasace DPS" Nekad se i pazilo na autovanje i kontradikcije a sad posto je uzelo toliko maha ko mari

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  5. #15728
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Srećan put Rodione!

    Nemoj da te vrata udare dok budeš izlazio

  6. #15729
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kako dubokoumno od SKOJ, ostalo odje par vas spinera I Kimmi koji ne zeli da kritikuje nista, jer bi ste skocili čoporativno kao i uvijek.
    Kkao ste skočili na Boginju kad se vratila bez imalo stida i sramote.
    Kad nemate argumenata sve svodite na ličnu ravan i uvrede, jedino tako funkcionisete.
    Čopor hijena nista vise bez ijednog argumenta
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. The Following 2 Users Say Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  8. #15730
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kako dubokoumno od SKOJ, ostalo odje par vas spinera I Kimmi koji ne zeli da kritikuje nista, jer bi ste skocili čoporativno kao i uvijek.
    Kkao ste skočili na Boginju kad se vratila bez imalo stida i sramote.
    Kad nemate argumenata sve svodite na ličnu ravan i uvrede, jedino tako funkcionisete.
    Čopor hijena nista vise bez ijednog argumenta
    Ja bih se sad zaljubio u Boginju, pa ovi neka skaču do mile volje
    Oni su se očigledno zaljubili u čiča Bratićku ili slične ženske
    Love, peace and respect.

  9. #15731
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Nemojte da vas zamolim, ovo je vlada 42. po redu, a jedina dosad sreća da se zove i ne kvarite im sreću

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  10. #15732
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    to će samo značit da smo i definitivno dotakli dno. ali ti ćeš ga uredno glasat, jer je DF sad 'naš' pa ono

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Tebe se DF puno pricinjava po vas dan

    Umjesto sto promovises DF i njihove landidate, mozes se recimo fokusirati na URA, pa da umjesto 5%, u Pg imaju 10-15%. S toliko procenata mogu jos vise bit uticajni.

    Pogledaj kakav je bio uticaj satelita sa 3-5% glasova u prethodnim vladama, a pogledaj sto je URA iscerala sa 5%. Opet ti kazem, ne znam kakva cuda ocekujes od stranke sa tako malim procentom...

    Svi bi nesto posteno i inovativno, a nece da glasaju jedinu takvu opciju. Kad bi svi koji bi promjene glasali URA, URA bi imala 50%+...

    Ovako imamo milogorce sto glasaju DPS i satelite, srbi glasaju DF i Demokrate, albanci i bosnjaci svoje...

    Znaci glasa se po nacionalnoj liniji u 2021oj godini... Pa ne moze tako.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  11. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  12. #15733
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nemojte da vas zamolim, ovo je vlada 42. po redu, a jedina dosad sreća da se zove i ne kvarite im sreću

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
    Kakva može biti vlada broj 42 ako ne vlada koja nudi odgovor o smislu univerzuma, života i svega ostalog?

  13. #15734
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Tebe se DF puno pricinjava po vas dan

    Umjesto sto promovises DF i njihove landidate, mozes se recimo fokusirati na URA, pa da umjesto 5%, u Pg imaju 10-15%. S toliko procenata mogu jos vise bit uticajni.

    Pogledaj kakav je bio uticaj satelita sa 3-5% glasova u prethodnim vladama, a pogledaj sto je URA iscerala sa 5%. Opet ti kazem, ne znam kakva cuda ocekujes od stranke sa tako malim procentom...

    Svi bi nesto posteno i inovativno, a nece da glasaju jedinu takvu opciju. Kad bi svi koji bi promjene glasali URA, URA bi imala 50%+...

    Ovako imamo milogorce sto glasaju DPS i satelite, srbi glasaju DF i Demokrate, albanci i bosnjaci svoje...

    Znaci glasa se po nacionalnoj liniji u 2021oj godini... Pa ne moze tako.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Kaze milogorci, Srbi svoje, Albanci svoje, Bosnjaci svoje samo su Crnogorci Milogorci in treba nesto sa tobom polemisat???
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #15735
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Pazi samo ovaj bezobrazluk.

    Tebi se @Mojsije pričinjavaju neki izmišljeni milogorci po vas dan...

    Čovjek pomenu i Srbe i Albance i Bošnjake i neke izmišljotine milogorce osim Crnogoraca...

    Šta se dešava sa ovim narodom, kako su vas zatrovali PIH!
    Sramno.

    A inače DF ima da pokida, Demokrate potonule. DF jedva čeka izbore, zato i žure. Što prije to bolje po njih.
    Love, peace and respect.

  15. #15736
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,897
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kaze milogorci, Srbi svoje, Albanci svoje, Bosnjaci svoje samo su Crnogorci Milogorci in treba nesto sa tobom polemisat???
    Normalni Crnogorci i Srbi ce glasat URA-u ili Demokrate, albanci i muslimani svoje, a DF i DPS zatucani ljudi...

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  17. #15737
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Ja shvatam da vi vas obraz morate oprat nekako, jer ste podrzavali DPS i satelite i aminovali poharu drzave. Pa onda kad vam se kaze sto ste, boli vas. I mene boli pljacka koju ste uradili s vasima.

    Normalac crnogorac nikad ne bi moga da glasa pljackase, jer ipak volis drzavu zarad interesa svih, a ne sitnog sopstvenog interesan, i interesa pljackaske grupacije. Shvatam da vas bolo, i mene bi boljelo da sam na vase mjesto. Srecom nisam.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  19. #15738
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    A inače DF ima da pokida, Demokrate potonule. DF jedva čeka izbore, zato i žure. Što prije to bolje po njih.
    Apsolutno netačno DF jedva čeka izbore a boga moli da ih ne bude, eto koliko dobro stoje
    DF nije loš u gradskim i prigradskim naseljima prema sjeveru PG, sve ostalo mrka kapa.
    DPS postavio Veljovića za koordinatora za Zetu, jasno im je da Zeta može biti tas na vagi, sad kad nemaju Tuzi
    Doduše džaba kad tamo Demorakte razbijaju...

  20. #15739
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja shvatam da vi vas obraz morate oprat nekako, jer ste podrzavali DPS i satelite i aminovali poharu drzave. Pa onda kad vam se kaze sto ste, boli vas. I mene boli pljacka koju ste uradili s vasima.

    Normalac crnogorac nikad ne bi moga da glasa pljackase, jer ipak volis drzavu zarad interesa svih, a ne sitnog sopstvenog interesan, i interesa pljackaske grupacije. Shvatam da vas bolo, i mene bi boljelo da sam na vase mjesto. Srecom nisam.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Prvo razmisli dobro šta je pojam normalno i da li normalno samo ono što ti misliš da je normalno ?
    Drugo, uvijek imaj na umu da taj "normalac Crnogorac" nikada neće biti izdajica niti da će ljubiti lance.

    I znam da si namjerno Crnogorac napisao malim slovom, toliko o tvojoj iskrenosti.

    Srećom nisam išao na litije i srećom ne padam pod uticaj, laži, manipulacije kao ti.
    Love, peace and respect.

  21. #15740
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Prvo razmisli dobro šta je pojam normalno i da li normalno samo ono što ti misliš da je normalno ?
    Drugo, uvijek imaj na umu da taj "normalac Crnogorac" nikada neće biti izdajica niti da će ljubiti lance.

    I znam da si namjerno Crnogorac napisao malim slovom, toliko o tvojoj iskrenosti.

    Srećom nisam išao na litije i srećom ne padam pod uticaj, laži, manipulacije kao ti.
    Meni je drago sto moje normalno ne korespondira sa tvojim pojmom normalnosti, inace bi se zabrinuo za sebe. A tebi srecno s takvim pogledom na svijet i fantaziranjem, daleko ces dogurati

  22. #15741
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Mneonly slavni crnogorac koji ne ljubi lance.

  23. The Following User Says Thank You to irriducibili91 For This Useful Post:


  24. #15742
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Meni je drago sto moje normalno ne korespondira sa tvojim pojmom normalnosti, inace bi se zabrinuo za sebe. A tebi srecno s takvim pogledom na svijet i fantaziranjem, daleko ces dogurati
    I meni je drago što nismo isti, inače bih se zabrinuo za sebe. Ja kad vidim kako ti razmišljaš maliciozno meni bude lakše i budem još srećniji.
    ... ali dobro je, uvijek može i gore.
    Love, peace and respect.

  25. #15743
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Tebe se DF puno pricinjava po vas dan

    Umjesto sto promovises DF i njihove landidate, mozes se recimo fokusirati na URA, pa da umjesto 5%, u Pg imaju 10-15%. S toliko procenata mogu jos vise bit uticajni.
    ne promovišem ja DF, no mi je malo smiješno kako ih ljudi potcjenjuju. DF je najjača stranka vlasti, zaposlili su koga su stigli (a tek će). para ne fali jer ih finansira SNS. plus im neka dešavanja u poslednja tri mjeseca idu na ruku. URA je neozbiljna stranka, koja apsolutno ništa nije uradila od 30. avgusta na ovamo a imali su najbolju poziciju. mogli bi malo da Demokrate po tom pitanju da se ugledaju. ja sad potpisujem da će ukoliko Dajko bude kandidat ispred DF imat više glasova no kandidat URAe.

    klasična priča osobe bliske URI je - a ne može DF ništa mi ih kontrolišemo, i oni baš vjeruju u to a ovamo im neki prešli u DCG jer su ih ispalili za posao





    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #15744
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Normalni Crnogorci i Srbi ce glasat URA-u ili Demokrate, albanci i muslimani svoje, a DF i DPS zatucani ljudi...
    Ne moze se tako generalizovat, svakoga konje glasao DPS nazivati Milogorcem, U#stasom ili sl.
    Sto nije rekao onda umjesto Srbin svaki glasač DF je četmik???
    Izadjite vise iz tih generalizacija i takvih konstrukcija.
    DPS glasaju i Srbi i Crnogorci jer je to interesa partija a ne nacionalna, tek se sad okrenula nacionalizma kad je izgubila partijsko zaposljavanje.
    Mislim da je ruzno sve ostale nazvat po naciji a jedino Crnogorce nazvat Milogorci, a vi kako hocete i kako vas pustaju odje.
    I za Mojsija:
    Od koga insta da peremo min dje??? Ko je koga podrzavao i kako ti znas?? Koga smo mi to opljačkali???
    Evo fino ako ne znas dacu ti moje ime i prezime i prijavi me slobodno za sve sto mislis da sa ukrao, ili moze i da sam pokusao da ukradem.
    Ne boli mene nista vjeruj mi, cak ni vas nesojluk ali ni najmanje jer svak svoj obraz nosi.
    Ja mogu odje svakog u oci pogledat a vi stari liberali nisam siguran
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  27. #15745
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    DCG po partijskom funkcionisanju po dubini, zaposljavanju 1=4, po medijskim manipulacijama, populizmu i demagogiji vec jesu copy paste dps.
    Aktivno rade na crnogorizaciji svoje ideologije u pokusaju masovnog ulaska u biračko tijelo dps. Kao što je pro srpski dps preuzeo ideologiju liberalnog saveza, sad ce tu ideologiju da im preuzmu demokrate.
    Takodje nastojanje aktivne medijske manipulacije i izlaženje iz friždera jasno preuzimaju od SNS i Vučića, a na kraju istog marketinškog gurua su angažovali. Takodje od vučka kopiraju princip da hoće apsolutnu kontrolu nad svim pitanjima.

    Kako ce to da se pokaze u praksi i kako ce narod reagovati na to, ostaje da vidimo u budućnosti...
    https://www.facebook.com/14205881849...1096728199220/

    Kao što sam i rekao, demokrate će pokušati da preuzmu ideologiju liberalnog saveza, kao što je to dps uradio... evo počeli sa slavkovim klipovima na stranici zvaničnoj, sve u cilju lagane tranzicije u suverenističku partiju da bi prigrabili dps glasače... oni će zapravo sebe prezentovati i od sece napraviti čuveno zdravo tkivo dps-a, tj to pokušavaju....
    na vrijeme vam rekoh, evo sprovode čak i ne kriju, čuš demokrate 90% srbi dijele slavka, a na spc oće da se pozivaju... ako oni na izbore ne puknu ne znam ko će...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  28. #15746
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    e ako ce da becica vise ne gledam pa po cijenu da mi dzoanikije na crvena slova dolazi nakucu i sklepa samare

  29. #15747
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    kakav je ovo paklenik dokle smo mi došli kad DCG dijeli govore Slavka. ne dolazi se tako do tih glasova. amateri. evo DFu još malo glasova od Demokrata

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  31. #15748
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,897
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ne moze se tako generalizovat, svakoga konje glasao DPS nazivati Milogorcem, U#stasom ili sl.
    Sto nije rekao onda umjesto Srbin svaki glasač DF je četmik???
    Izadjite vise iz tih generalizacija i takvih konstrukcija.
    DPS glasaju i Srbi i Crnogorci jer je to interesa partija a ne nacionalna, tek se sad okrenula nacionalizma kad je izgubila partijsko zaposljavanje.
    Mislim da je ruzno sve ostale nazvat po naciji a jedino Crnogorce nazvat Milogorci, a vi kako hocete i kako vas pustaju odje.
    I za Mojsija:
    Od koga insta da peremo min dje??? Ko je koga podrzavao i kako ti znas?? Koga smo mi to opljačkali???
    Evo fino ako ne znas dacu ti moje ime i prezime i prijavi me slobodno za sve sto mislis da sa ukrao, ili moze i da sam pokusao da ukradem.
    Ne boli mene nista vjeruj mi, cak ni vas nesojluk ali ni najmanje jer svak svoj obraz nosi.
    Ja mogu odje svakog u oci pogledat a vi stari liberali nisam siguran
    Opet ti mene quotujes a polemises sa potpuno drugom osobom, stvarno nisi normalan, dje sam ja napisao da je neko milogorac, ****** ili ne znam sta?
    Ako sam napisao da zatucani ljudi samo glasaju DF i DPS sta sam pogresno rekao? Ne vidim da iko zdravog razuma moze takve dvije partije da glasa i za mene su takvi ljudi zatucani i ograniceni i tacka...

  32. #15749
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Opet ti mene quotujes a polemises sa potpuno drugom osobom, stvarno nisi normalan, dje sam ja napisao da je neko milogorac, ****** ili ne znam sta?
    Ako sam napisao da zatucani ljudi samo glasaju DF i DPS sta sam pogresno rekao? Ne vidim da iko zdravog razuma moze takve dvije partije da glasa i za mene su takvi ljudi zatucani i ograniceni i tacka...

    Zatucani ili eventualno iz interesa. Mnogi prosipaju pricu da su teski gradjanisti i da vole drzave a ustvari gledaju samo kako da se dofate drzavne sise da je izmuzu jos malo, a sad kad je to propalo fataju se svi drzave..

  33. #15750
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    moranje,pritisak,ucjene...

Page 630 of 1249 FirstFirst ... 1305305806206266276286296306316326336346406807301130 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 14 users browsing this thread. (0 members and 14 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •