Page 536 of 1249 FirstFirst ... 364364865265325335345355365375385395405465866361036 ... LastLast
Results 13,376 to 13,400 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #13376
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ako dozvolis dodao bih i ja jedno pitanje.
    Oce li demokrate biti uzdrzane ako DPS pokrene?

    Mada realno, moze DF to sam pokrenuti. Koliko teba, 27 poslanika za pokretanje takve inicijative a oni imaju 27 tacno.
    Nemaju ni bez Milačića. Nekolicina neće da se pridruži, zato i tihuje DF sa tom inicijativom.

  2. #13377
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa DPSu, da se ne lažemo, odgovara militantna priča koju forsiraju DF i AV (SNS). Onog momenta kad bude evidentirano na izborima da većina Srba u CG ne želi da ima išta sa AV i DFom, da daleko od toga da većina Srba doživljava Srbiju maticom već da im je matica Crna Gora.... onda je i DPS donji.

    https://twitter.com/b0g0ug0dnica/sta...203375106?s=09

    Sa druge strane, ova militantna priča DPSa odgovara Demokratama i URI, tako da samo nastavite i jedni i drugi.

    E sad, moraćete i jedni i drugi prihvatiti da nas ima raznih i da ne moraju svi isto da doživljavaju istoriju, da se isto nacionalno izjašnjavaju, da govore istim jezikom i da je to sve u principu cool, sve dok smo saglasni da nam je Crna Gora jedina kuća i da treba da je uredimo na najbolji mogući način, jednak za sve i da nema povlašćenih, a da nam je cilj ulazak u EU. E sad što za taj ulazak u EU treba da pokažemo da smo spremni da osudimo neke slučajeve visoke korupcije... to je samo bonus što se mene tiče.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Mi? Koji smo to "mi"? U koji si tor mene spakovao? DPS militanti, je li tako?
    Pretpostavljam da je i to bolje od DF paravojske.

    Ako želiš da nastavimo komunikaciju, molim te da koriguješ ličnu zamjenicu.
    In vino veritas

  3. #13378
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Mi? Koji smo to "mi"? U koji si tor mene spakovao? DPS militanti, je li tako?
    Pretpostavljam da je i to bolje od DF paravojske.

    Ako želiš da nastavimo komunikaciju, molim te da koriguješ ličnu zamjenicu.
    A što si drugo nego DPS militant? Ili komitski militant, mada je to već pleonazam.

  4. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  5. #13379
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    "Gospodine Mandiću, ja svoju riječ držim. I kad je u pitanju materijalno, prodaja Majbaha, za šta je procedura uveliko u toku, i kada je u pitanju duhovno, Temeljni ugovor, koji ću, naravno, potpisati", kazao je Krivokapić
    Ako niste znali, za Premijera je Temeljni ugovor duhovna stvar.
    In vino veritas

  6. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  7. #13380
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ako niste znali, za Premijera je Temeljni ugovor duhovna stvar.
    Ako nisi znao, za vjernike je i crkva duhovna stvar.

    Za tebe i mene je kamen i malter i "koliko zarade od Ostroga, kamo porez". Za njih je nešto drugo.

    Malo poštovanja bi valjalo, mada se vrlo optimistički od tebe tome nadati.

  8. #13381
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Uz Draginju, Ibrahimovića, Brajovića, sve one dps sluge u klupama, teške splačine svi redom. A tek Zogović, Peđa koji se zalijepio za poslaničku klupu toliko decenija... Nevjerovatno
    Da ne vjerjuje coek sto nam se desava... Ko je ove poznavao , pakao mu nece tesko past', sto bi se reklo...

  9. #13382
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,923
    Thanks Thanks Given 
    4,766
    Thanks Thanks Received 
    9,780
    Thanked in
    3,710 Posts

    Default

    Populizam ili ne, svaka čast, zamisli Mr. Tajmautu da se obratiš ovako porukom, blokira bi te na neviđeno.



    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  10. The Following 10 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  11. #13383
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ja sam ti albanski četnik.
    Viđi, prvo tako kreneš malo kroz zajebanciju, pa onda na kraj glasaš za CnB ili Demokrate.

    Ko što vidiš većina naroda je normalna, samo nema toleranciju na DPS krađu i lopovluk kso ni za DF avetluke sa psihopatom.

    A i valjalo bi malo da skalate sa "odbrambenim nacionalizmom" i revizionizmom. Ne stoji to Crnogorcima.

    Pošto je ekipa koja je imala mudah i predložila remont DPSa počišćena iz partijskih organa, ostaje vam ili da glasate ovaj i ovakav DPS ili da se šaltate.

    Srbi su u veoma bitnom procentu ukapirali što je i ko je DF, još vi neki da kad bi se batalili DPS/SD/SDPa ...... đe bi nam kraj bio. Tačnije znam, sa stabilnom većinom u EU.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #13384
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Ima li koja normalna snaga, nvo ili pokret... bilo ko da napravi jednu protestnu setnju protiv sve vece idiotizacije Crne Gore. Po meni ubjedljive manjine ekstremista sa obije strane svojom agilnoscu cine da iza sebe predstavljaju znacajne grupe gradjana a koje mogu da cijelo drustvo uvedu u probleme ukoliko ne dobiju odgovor da su u manjini i da je Crna Gora zeljna normalnog zivota.

  13. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  14. #13385
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,336
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Mene interesuje sta bi i sta radi cuveni Fidelity consulting!? Iz frizidera su izlazi svojevremeno a od promjene vlasti muk
    Evo ga, nabacio je novog finansijera
    https://www.cdm.me/ekonomija/program...nog-standarda/
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  15. #13386
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ima li koja normalna snaga, nvo ili pokret... bilo ko da napravi jednu protestnu setnju protiv sve vece idiotizacije Crne Gore. Po meni ubjedljive manjine ekstremista sa obije strane svojom agilnoscu cine da iza sebe predstavljaju znacajne grupe gradjana a koje mogu da cijelo drustvo uvedu u probleme ukoliko ne dobiju odgovor da su u manjini i da je Crna Gora zeljna normalnog zivota.
    Znači toliko sam pun safre zbog ovog da ti ne mogu opisat.

    Idealna je prilika bila ovo kad se desilo oko Ljubovog spomenika, da su izašli neki normalni ljudi i pozvali narod da osude nacionalizme, vulgarnosti, ostrašćenosti i revizionizme. Al ebeš ga, potrčao DPS da se zaogrne Ljubom, a Tijana Lopičić govornik. Pakao.

    Ko što napisah neđe prije, ove dvije grupacije obesmišljavaju svaki protest. Sve se politizuje i svaka tema se koristi za nekakve političke poene i sve ogade. Pih.






    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  17. #13387
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ima li koja normalna snaga, nvo ili pokret... bilo ko da napravi jednu protestnu setnju protiv sve vece idiotizacije Crne Gore. Po meni ubjedljive manjine ekstremista sa obije strane svojom agilnoscu cine da iza sebe predstavljaju znacajne grupe gradjana a koje mogu da cijelo drustvo uvedu u probleme ukoliko ne dobiju odgovor da su u manjini i da je Crna Gora zeljna normalnog zivota.
    Čitam često, ali ne komentarisem. No moram te pitati. Kad si posta normalan? Čitam šta pišeš,vidim okanuo si se DPSa. Sa srećom! Dako se osvijeste i drugi koalicije DF - DPS.

  18. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  19. #13388
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,349
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,981
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Znači toliko sam pun safre zbog ovog da ti ne mogu opisat.

    Idealna je prilika bila ovo kad se desilo oko Ljubovog spomenika, da su izašli neki normalni ljudi i pozvali narod da osude nacionalizme, vulgarnosti, ostrašćenosti i revizionizme. Al ebeš ga, potrčao DPS da se zaogrne Ljubom, a Tijana Lopičić govornik. Pakao.

    Ko što napisah neđe prije, ove dvije grupacije obesmišljavaju svaki protest. Sve se politizuje i svaka tema se koristi za nekakve političke poene i sve ogade. Pih.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kimmi stanje kod nas ti je otprilike kao kad su Vesić i Vulin štrajkovali glađu zbog protesta određene grupe građana.
    Dakle, potpuno odsustvo logike, racionalnog razmišljanja, i što je najgore čiste slike budućnoti što mi želimo od ove države da napravimo.
    Na žalost, tako nas je zapalo.

    Da je sreće mi bi danas ovdje pisali o sumanutom broju nameta koje je DPS sa satelitima stvorio za finansiranje državnog aparata i ne znam čega sve još. 2297 nameta.
    To je više nameta no gledalaca filma nekakvog Malagurskog ili Dajkovića koje je samo trebalo iskulirati i ne pridavati im pažnju.
    Baš kao što su i LGBT parade pale u zaborav.

    Ovo su realni problemi CG. Ali na žalost, daleko su u prioritetima.
    http://javninameti.gov.me/search-page
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  21. #13389
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,349
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,981
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jes možda i populizam, ali ministri prije nisu radili ovako


    Тapatalk
    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Populizam ili ne, svaka čast, zamisli Mr. Tajmautu da se obratiš ovako porukom, blokira bi te na neviđeno.



    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Ko kaže da je populizam, taj je retardirani idiot! Da ne kažem kompletan idiot.
    Ima li neki advokat da pomogne čovjeku da sastavi zahtjev za aboliciranje/pomilovanje ili svi štrajkuju i dalje oganj u njih sve skupa.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  23. #13390
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Naslov u Kuriru:

    POSRNUO: Mala je Crna Gora koliki je Zdravko Krivokapić izdajnik

    Ovo je najveci pokazatelj da je covek ispravan

  24. The Following 4 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  25. #13391
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,632
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    Meni se cini da je Krivi sa Leposavicem i Srebrenicom zavrsio svoju politicku karijeru prije no sto je poceo. No ajde, mozda grijesim.

  26. #13392
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    A meni se cini suprotno.. Mislim da je Df na izdisaju. Evo i Bosnjak je glasala i svadjaju se unutar partije cak.

    Cinjenica da Zdravka ovoliko Srrbija napada je direktan pokazatelj da je lik na pravom putu. Vidjecemo
    Sate sate sate

  27. The Following 8 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  28. #13393
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    https://twitter.com/CelavaMlada/stat...839971845?s=19

    Volio bih da procitate niz..posebno ovi DF poklonici, Srbi posebno. Vrlo sazeto i lijepo je sve objasnjeno.

  29. #13394
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    https://twitter.com/CelavaMlada/stat...839971845?s=19

    Volio bih da procitate niz..posebno ovi DF poklonici, Srbi posebno. Vrlo sazeto i lijepo je sve objasnjeno.
    Jedno pitanje samsone, posto vidim da se pominju Srbi i Srbija, a koliko mi se cini da si se i ti sam nedje kroz forum deklarisao kao Srbin... a imajuci u vidu i izjavu extravagance nedje ranije, kad je rekao da su Crnogorci zapravo Srbi.

    Stvarno bih volio da pogledam to iz vaseg ugla kako bih shvatio... imajuci u vidu uz to i recenicu koju je izjavila moja rodjaka, a koja cijeli zivot zivi u Beogradu, parafraziram: "Ja sam celi zivot provela misleci da sam Srpkinja, ali sad cujem da su vase zene dole Srpkinje, a da sam ja nekakva Srbijanka".

    Nijesam siguran kako da postavim pitanje a da se ispravno shvati.. pa ajde neka ide ovako - da li vi, kao Srbi, imate kakve veze sa Srbijom?

    Pretpostavljam da ne, sto je vjerovatno razlog da njih tamo zovete Srbijancima. Da li se vas pojam Srbi veze za pravoslavce, cija je crkva nekad imala sjediste u Carigradu? Kazem "vas", jer za mene su Srbi stanovnici Srbije. Mozda i ja grijesim, zato i postavljam ovo pitanje, bas bih volio da shvatim. Jer znam da se pominje u "Laznom caru Scepanu malom" pojam "sveta srpska zemlja Palestina", pa kontam, Palestina nikakve veze sa Srbijom nema.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  30. #13395
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Jedno pitanje samsone, posto vidim da se pominju Srbi i Srbija, a koliko mi se cini da si se i ti sam nedje kroz forum deklarisao kao Srbin... a imajuci u vidu i izjavu extravagance nedje ranije, kad je rekao da su Crnogorci zapravo Srbi.

    Stvarno bih volio da pogledam to iz vaseg ugla kako bih shvatio... imajuci u vidu uz to i recenicu koju je izjavila moja rodjaka, a koja cijeli zivot zivi u Beogradu, parafraziram: "Ja sam celi zivot provela misleci da sam Srpkinja, ali sad cujem da su vase zene dole Srpkinje, a da sam ja nekakva Srbijanka".

    Nijesam siguran kako da postavim pitanje a da se ispravno shvati.. pa ajde neka ide ovako - da li vi, kao Srbi, imate kakve veze sa Srbijom?

    Pretpostavljam da ne, sto je vjerovatno razlog da njih tamo zovete Srbijancima. Da li se vas pojam Srbi veze za pravoslavce, cija je crkva nekad imala sjediste u Carigradu? Kazem "vas", jer za mene su Srbi stanovnici Srbije. Mozda i ja grijesim, zato i postavljam ovo pitanje, bas bih volio da shvatim. Jer znam da se pominje u "Laznom caru Scepanu malom" pojam "sveta srpska zemlja Palestina", pa kontam, Palestina nikakve veze sa Srbijom nema.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Ja se smatram Crnogorcem, tako sam se pisao na popisu, takav cu umrijeti. Ali u sirem smislu smatram se dijelom srpskog naroda.

    Po slici na ovo forumu mozes vidjeti da prema Njegosu imam poseban odnos. A imao sam u srednjoj profesoricu kojoj sam morao znati napamet oba Njegoseva djela+ ljubavnu pjesmu. Pa mozes nekako kroz to provuci paralelu neku.
    Smatram da je to isti narod. Crnogorci-Srbijanci-Hercegovci-Bosnjaci.... Ja sam gore u Beogradu studirao 2godine..a u Hercegovini mi je sestra udata. Nas mentalitet je dosta blizi Hercegovcima nego sto je Srbijancima.

    E sad previse je kasno da se vracam na dio istorije kad smo bili pod Turcima. I da toliko zalazim daleko u istoriju. Da objasnjavam kako je pojedini dio vremena uticao na stanovnike ovog podrucja. Skraticu..

    Podgorica je Nemanjicki grad..moze se lako naci o tome da se procita. Zanimljivo je procitati o tom "mogucem katolicenju" tada.. Ono se spominje u par navrata i u Skupstini nasoj.
    Zamisli Djukanovice..da ostave svo bogatstvo koje imaju i da se zamonase. To su uradili Nemanjici. Odrekli se zemaljskog blaga i priblizili se Bogu..tako da kazem.

    Sveta srpska zemlja Palestina ..Probacu kratko ..i ako je to opsirna tema. Imas da citas o tome..ako te zanima preporucicu ti..jer na netu ne vjerujem da imas da nadjes bas.
    Uglavnom prvi je Stefan Nemanja otisao u Palestinu..svetu zemlju. Darivao bogato..i od nekih crkava pravio svoje zaduzbine. Imena ne pamtim..tih zaduzbina.
    Poslije je Rastko negdje oko 1220i neke..blize '30 nego '20..prvi put otisao u Palestinu. Isto radio kao i Stefan..dugo se molio, pripovijedao o Srpskoj zemlji..hriscanima.. I sirio znanje o nasem narodu u taj dio svijeta.
    Veliko bogatstvo je potrosio na kupovinu raznih relikvija..koje je kasnije donio ovamo. Darivao je i patrijarha tamo..a ogromna sredstva je podijelio i siromasnima. To je dosta opsirna tema..
    Uglavnom kad je odlazio od tamosljeg patrijarha dobio je zezlo..je je je bilo u Mileseva manastiru. Odatle ta veza sa Palestinom..i Jerusalimom.

    Eee sad veza sa Srbijom.. Osim bratska..kumovska..prijateljska..nema je. Ako mislis da li je matica Srba Srbija? Nije svih..Srbijanaca jeste.
    Matica moja je Crna Gora..

    Promjena nekih istorijskih cinjenica krenula je sa komunizmom ovdje. I u tu temu ne bih zalazio. Uglavnom..komunizam smatram najvecim uzrocnikom onog sto se danas desava na ovim prostorima.
    Simbol toga je i rusenje kapele na Lovcenu.

    Ovdje cu ukociti..dosta je receno.

  31. The Following 5 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  32. #13396
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Vlada, ova 42. iz naslova, postaje polako zombi. Njeni trenutni kapacitet je otprilike kao nekoj tehničkoj vladi. U nekoj varijatni i manje. Trenutno ne postoji stvar koju vlada može progurati kroz skupštinu. Može gurati sa odlukama, uredbama, ali to je krpljavina.
    Svi smo, uključujući i mene, bili srećni što je DF držan izvan vlade, makar na nivou ministara. Ako ćemo realno sagledati, sve što se dešavalo vladi tokom mandata od strane toga DF dobrim dijelom je posledica toga što je držan vani. A da je bio unutra? Znajući njih, tek bi bio cirkus.
    Mnogo babica kilavo dijete, važi i za vladu, jer su u njenom stvaranju uticaj imali i crkva, ambasade (države iz kojih su ambasade), mediji/medijski pokrovitelji.
    Bila mu ga je rabota. Što bi moglo bit?
    Mada djeluje baš davno prije desetak dana sam pisao o tri moguća scenaria. Prvi, rekonstrukcija sa Krivokapićem kao premijerom je propala. Drugi je vlada sa nekim drugim premijerom, što poziva DF, a treći izbori. Neki od ovih scenaria mora da se desi.
    Prvo, rekonstrukcija sa Zdravkom je otpao.
    Dakle, DF moguće nema ni 27 poslanika za inicijativu za obaranje vlade (mada možda bi uskočio SDP).
    Zavisiće od URA i DCG da li će i ako hoće kada će pustiti Krivokapića niz vodu.
    DCG je tu pragamtačina, držaće mu stranu dok im je to politički oportuno. No pitanje je koliko glasove donosi Krivokapić, a koliko crkva koja je stojala iza njega. Premijer je bustovao DCG za izbore u Nikšić, ali moguće da je tu gurao i Joanikije.
    Pitanje je koliko će Krivokapić biti poželjan partner ako bi ga cijelo ljeto gazili mediji iz Srbije i iz CG koje kontroliše DF, a kojih je sve više. Ne gledajte kroz sebe, nego kroz vizuru glasača. Takođe, pitanje je kolika će mu biti podrška Crkve u narednom periodu. Joanikije is not Amfilohije po mnogo stvari. Posledično, pitanje je koliku će Krivokapić imati podršku od DCG, ali i URA ako se baš zombifikuje. Tako da nisam baš 100% siguran u njegovu blistavu političku budućnost. Čovjek je bio kandidat crkve i ako ga crkva zamijeni ne mislim da bi se posle toga politički proslavio.
    DPS treba samo da nabavi dovoljnu količinu kokica i to dobro radi. Izašao iz Skupštine i izmakao se, ne miješa se. I stvari idu same od sebe.
    Da li bi DPS podržao smjenu vlade potpisima npr? Bi ako je lud. Ova agonija mu ide u prilog.
    Ono što bi možda DPS podržao jeste skraćenje mandata skupštini i novi izbori. Ali, pošto su se svi partneri sadašnje većine pozicionirali na način da je DPS ultimativno zlo, nije realno da se sa njim donosi neka odluka. Mada, dosta stvari ovdje nisu bile realne.

  33. #13397
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    A da vam mozda nije palo na pamet, da je neko uticao na DPS da udje i glasa za smenu Leposavica?

    Kao sto uticaj Srbije sigurno postoji preko ovih satelita, tako sigurno postoji i uticaj drugih strana kojima je ocigledno bitno da ova vlada neke stvari izgura.

    Ako je tacna prica ministra finansija o potencijalnom kreditu za refinans, sa takvim uslovima, a daje ga jedna drzavna banka iz EU (tako ga razumeh) zar to nije najbolji pokazatelj da ova vlada ima preozbiljnu podrsku iz EU?

    Kome da se tako nesto ponudi? Vladi gde bi Medo bio ministar finansija? Ili neko “novi” u slucaju povratka DPSa koji je taj kineski kredit i uzeo?

    Mislim da svi zaboravljamo taj uticaj a prenaglasava se uticaj svih ostalih…

    Milo i DPS imaju sigurno pozicija koje kroz neku politicku trgovinu moraju da brane (nekome obecano ne gonjenje i sl) i licno mislim da ce i oni biti pod nekim pritiskom i da sigurno nece moci kokice da jedu…

    Ako razmisljamo racionalno, bez nacionalnih,verskih i drugih naocara ova vlada je nesto sto crnu goru jedino moze vratiti na 0, a kad se stvari resetuju onda neka krene politicka borba. Vracanje na 0 podrazumeva slabljenje nacionalistickih prica da obe strane, povlacenje crkve iz politike, izborni zakoni, postavljanje novih tuzilaca i na kraju pokretanje istraga oko korupcije.

    Koga sad god da stavite u tu vladu umesto Zdravka i ostalih ministara pokrece se spirala nacionalizma a sigurno to ne odgovara nikom u EU…

    To je neko moje vidjenje

  34. #13398
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    https://www.gradnja.me/utrosak-mater...o-malterisanje

    Ako radim pregradne zidove od tvrdog materijala jesam li komita a ako radim od gipsa jesam li DF

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  35. #13399
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Ovim Srbijancima pogrdno se ne moze ugoditi! Oni su pogrdno Srbijanci nisu Srbi , Srbi su samo u DF

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  36. #13400
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Nas mentalitet je dosta blizi Hercegovcima nego sto je Srbijancima.
    Čuš, i tjelesni opis očigledno sličniji.
    Mnogo nas više vezuje taj Dinarski tip.

Page 536 of 1249 FirstFirst ... 364364865265325335345355365375385395405465866361036 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •