Page 421 of 1249 FirstFirst ... 321371411417418419420421422423424425431471521921 ... LastLast
Results 10,501 to 10,525 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #10501
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    ...Prosto, to je sudija - pravni fundamentalista, kojeg ne interesuje da se bavi aktivizmom, širom korišću za društvo, niti da zadovolji čaršiju - on se drži zakona kao pjan plota.

    Tako da, vjerovatno je imao njegov pravni rezon zašto pritvor ne može, a to ćemo vidjeti na suđenju.

    Ono što je nevjerovatno je Dritanov ispad. Druže, ja se slažem da je naš ZKP i KZ liberalan prema kriminalcima, ali vi ste većina, promijenite ga! Ne krivi sudiju što se drži postojećih zakona. Promijeni druže da je to što ja kažem dokaz na sudu, a to što snimim telefonom nije, ni uz moje svjedočenje...
    Sudija i treba da bude pravni fundamentalista.

    Drtian jeste pretjerao ali suština naše hronične boljke ostaje - neko je pogriješio, ili tužilac ili sudija. Nema treće. Neko je kriv što su puštena četvorica mafijaša koji su odmah pobjegli i još se traga za njima. A kod nas nikad niko ne odgovara za to, ni kad ti mafijaši ubiju nekog.

  2. #10502
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Dritan je pokazao da ne razumije sto je principvladavine prava. Izvrsna vlast se ne smije mijesati u rad sudstva. Dritan je Basovica proglasio amltene "clanom hobotnice". Ne znam Basovica ali sam od ljudi koje postujem cuo da se radi o cestitom sudiji. Vjerovatno jpo njegovoj projeniponudjeni bdokazi nijesu bili dovoljninza odredjivanje pritvora. ako je i pogrijesio to nije razlog da ga se trpa u mafiju. Bez ikakvog dokaza. Sopstvena percepcija nije dokaz. Osim sto nesto govori o sopstvenom karakteru.

    Dritanu je jezik cesto brzi od pameti.

  3. #10503
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sudija i treba da bude pravni fundamentalista.

    Drtian jeste pretjerao ali suština naše hronične boljke ostaje - neko je pogriješio, ili tužilac ili sudija. Nema treće. Neko je kriv što su puštena četvorica mafijaša koji su odmah pobjegli i još se traga za njima. A kod nas nikad niko ne odgovara za to, ni kad ti mafijaši ubiju nekog.
    Pogriješili su svi što nisu sjeli "evo imamo to i to, spremno da se kreće u realizaciju, možemo li računati na 30 dana". Sudiji za istragu je posao da komunicira sa tužilaštvom, on odobrava naredbe za pretres, za mjere tajnog nadzora... Izostala je koordinacija. Svi ti ljudi su (ili bi trebali da budu) na istom fonu, isti im je cilj, da se ološ sveže i skloni s ulice. Ali imaš ljude kao Bašovića, kojem je garantovano to cilj, ali ne po cijenu "navlačenja" bez osnova.

    A to "pretjerao" je blaga riječ. Da ne pominjem šizofreni hor koji je usledio - "ovo je najbolji dokaz koliko nam treba zakon o tužilaštvu", ista izjava, izređale se sve partije vlasti. Alo, Dritko je pohvalio SDT! Stao iza njih na konferenciji za novinare... I sad nam hitno treba zakon o tužilaštvu, jer sudija ne valja...

    S jedne strane nedopustivo miješanje u rad treće grane vlasti, blaćenje sudije za kojeg ama baš niko upućen neće reći da je k od korumpiran, propusti u vidu nedostatka koordinacije u sistemu... S druge populizam, koji je lakši za oprostiti, ali opet ljigav. Dritan nema nikakve veze sa cijelom akcijom, nebitan je tu...koji se đavo pleka? Mogu mislit kako se osjećaju Brđanin i Knežević, koji su 100 godina u policiji, da ih Dritan voda kao mečku po ovim konferencijama... Zamisli da si profesionalac, život posvetio nekom pozivu, poštuju te kolege zbog rezultata, i onda služiš kao ikebana Dritanovom busanju u prsa junačka...

    Sve zajedno izgleda kao projekat Miška Perovića i Željka Ivanovića da probaju da proizvedu našeg Vučića, jer je i Vučić počeo sa hapšenjem Miškovića...ali sve nekako izgleda kao sa AliExpress-a... Sve žetone su bacili na taj broj, "borba protiv kriminala", ali nije ovo Srbija 2012-te, druge su okolnosti, mislim da će da ga potroše i sagore vrlo brzo. Ne može, prijatelju - prvo, uporedno to nije neki odskok, hapsili su se i prije kriminalci; drugo, malo je to što rade da bi sve drugo (crkva i slične stvari) prošlo ispod radara...

    P.S. Pažljivo sam ispratio Dritana kod Komnenića. Ladno ga nije pitao za sat...
    Last edited by Nije bitno...; 26-04-21 at 00:57.

  4. #10504
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    ... jedne strane nedopustivo miješanje u rad treće grane vlasti, blaćenje sudije za kojeg ama baš niko upućen neće reći da je k od korumpiran, propusti u vidu nedostatka koordinacije u sistemu...
    Da se ne vracam sad na Dritana, izletio se kao i obicno, ali dosadi mi ta nedodirljivost trece grane vlasti. Gledao sam ih kako masakriraju zakon pred kamerama u sudjenju za drzavni udar, njihove beskrajne greske i "greske" su nas dovele do koruptivnog dna i opet kad ih kritikujes nastane povika da se to ne smije.

    U ovoj situaciji je ili tuzilac pogrijesio ili sudija pogrijesio. Trece nema. Neko je odgovoran sto su cetiri mafijasa i ubice na slobodi, a samo je gola sreca sto se i Kascelan nije izvukao. Tako je bilo i sa Saricima i sa Kalicima i sa Migom... vrijeme je jednom da se pokrene i odgovornost tih nedodirljivih sudija i tuzilaca.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  6. #10505
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    U pravu je Dritko , kao sto je i obicnim gradjanima CUDNO sto pojedini mafijasi,lopovi,ubice ,pedofili odrade svoj akt ina slobodu su , a ti mrco ne platis ratu za kredit ode u blokadu....
    No aj sad

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  7. #10506
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kum nije dugme!


    https://m.facebook.com/story.php?sto...7&id=638374916


    Trebas li Djukanovicu objaviti narodu Crne Gore kako si ti vlasnik tog Aman Resorts, kako si preko svoje Sejšelske off shore kompanije i svog “prijatelja” ili kako se to u mafijaskom i rječniku tužilaca u Italiji kaže “prestafacia” Statisa, čak suvlasnik pored toga na Svetom Stefanu, i Amana u Veneziji u kojem su se, ne tako davno, vjenčali Amal i Clooney, a ti se falio kako su se vjenčali kod tebe, gdje si redovno vodio svoje ljubavnice, a sve o trosku crnogorskog državnog proračuna. (Napomena za neupucene: Aman resorts je samo tzv. management kompanija koja naplacuje fee za standardizirane usluge tog brenda ne i vlasnica nekretnina u kojima se hoteli i resorts nalaze.)

    Da imas zrno morala, kao sto nemaš, i nikad ga nisi ni imao, ne bi nikada više izgovorio nijednu jedinu javnu riječ.

    Ti napustas Crnu Goru, izgleda.

    A “Aman” je samo dio tvoje imperije koju si pokrao, zgazio, unistio od novembra 1999 do danas kao nijedan jedini “majčin sin” u njenoj povijesti.

    Kad sam te upoznao nisi imao ono što cnrogorci nazivaju pepelom u poslovici, malo vulgarnijoj. Danas si najbogatiji pripadnik nomenklature bivse KPJ, sa assetima što u cashu, što u equity-ju koji se racunaju u više stotina miliona eura i dolara, jedini clan CK SKJ koji je preživio, u zemlji u kojoj je samo mogao prezivjeti, do danas, jer je imao “jedno oko u zemlji slijepaca” kako to druga poslovica kaže.

    Jednom je Novak Kilibarda rekao da ćeš ostati zapamćen samo kao “svercer cigareta”, a ne kao državnik i političar. Novak je pogriješio jer bi ti možda crnogorski narod oprostio šverc da je samo toga bilo.

    Ostaćeš zapamćen kao najveći lopov i šišnjar ikada u historiji Crne Gore, od njenog osnutka kao Duklje, i poslije toga Crne Gore, do danas.

    Imao je pravo Slavko Perović, govoreći da su svi Grahovci, svi ustanci protiv Turaka, sva državotvornost Petrovića, Oktoih, svi ratovi koje je ta zemlja vodila za slobodu i za svoju emancipaciju, svi Mojkovci, sve Sutjeske i Neretve, samo bile pledoaje za tvoju pljacku.

    Htio si jesti iz svakog crnogorskog pjata.

    Lopino.

  8. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  9. #10507
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,806
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Ah, Ratko pokojnog Milosa, iliti Prnja.
    Ne znam da li je ovo istina.
    Ali sam prilicno upoznat, kako mu je isti dupe lizao dok je valjao prve uniforme mupu, i kad se lir-dzet prvi kupovao, i kad je htio da bude sultan umjesto sultana, i kad je likovao kad ubise Vanju Bokana, nadajuci se njegovom mjestu, i zasto nikada ne dade izjavu kad ubise njegovog druga, Micka Talijana... Ah mene Ratak iz potoka Vidovog.
    A posto znam da citas ovaj forum, brzo li zaboravi koga si flasom po vratu isjekao, nikad ni izjavu dao nijesi...
    Last edited by mrgo; 26-04-21 at 14:39.

  10. The Following User Says Thank You to mrgo For This Useful Post:


  11. #10508
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Strah me je šta će biti kad zakuca propala sezona na ekspertska vrata:

    https://m.cdm.me/ekonomija/ana-lonca...ora-aerodroma/




    In vino veritas

  12. #10509
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Patriote se uzdaju u lošu sezonu? Zanimljivo...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  13. The Following 7 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  14. #10510
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...stvo-abazovica

    "Prikupljena saznanja ukazuju na namjeru pripadnika organizovanih kriminalih grupa, prvenstveno pripadnika organizovane kriminalne grupe Kavač i jednog od vođa Kašćelan Slobodana, da kao reakciju uslovljenu njihovim lišenjem slobode i procesuiranjem... preduzmu aktivnosti usmjerene na ugrožavanje života potpredsjednika Vlade Crne Gore, gospodina Dritana Abazovića"

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  15. #10511
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Patriote se uzdaju u lošu sezonu? Zanimljivo...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Tako oni vole drzavu, nastavljaju da joj "fino" misle.

    Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  16. #10512
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,831
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...stvo-abazovica

    "Prikupljena saznanja ukazuju na namjeru pripadnika organizovanih kriminalih grupa, prvenstveno pripadnika organizovane kriminalne grupe Kavač i jednog od vođa Kašćelan Slobodana, da kao reakciju uslovljenu njihovim lišenjem slobode i procesuiranjem... preduzmu aktivnosti usmjerene na ugrožavanje života potpredsjednika Vlade Crne Gore, gospodina Dritana Abazovića"

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Cekalo se izmedju njega i becica ko ce bit sledeci vucic. Ali odgovor smo dobili brze nego sto sam mislio...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  17. #10513
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Zivo me zanima hoce li sledeca prica da bude kako se neki krimos vozikao oko njegovog stana nekim “audijem smrti” ili ce odma da nadju neki snajper u Ulcinj blizu kuce roditelja.
    Takav je bio redosled kod Cicvua.
    Zanima me dje ce naci snijeznu oluju da vadi dijete iz autobusa. Mada onako stasit moze potegnut samo neko od 2-3 godine
    Ajde da se ne sprdamo. Istragom ubistva od juce... Bas je to bila opsezna istraga. Covjek ubio gazdu pred video nadzorom i 10 svjedoka bas tezak slucaj. Istrazujuci taj slucaj dosli do plana kako ce ubiti Dritana.
    Jesu li planirali da neki lerdi ruca sa Dritanom ode da pisha i vrati se za sto i ucmeka ga?
    Ovo bas vrijedja inteligenciju.
    Mada moguce da mu serviraju pricu bez dogovora sa njime. Prodaja cigle... umiju panduri to dobro da rade.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  18. #10514
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    gledah sad prilog sa ovog odbora za bezbjednost. Sekulović odličan. pogotovo mi se svidio kako je odgovorio ovome Božoviću iz DFa
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #10515
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zivo me zanima hoce li sledeca prica da bude kako se neki krimos vozikao oko njegovog stana nekim “audijem smrti” ili ce odma da nadju neki snajper u Ulcinj blizu kuce roditelja.
    Takav je bio redosled kod Cicvua...
    Tako su se i Djindjicu rugali za prijetnje.

  20. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  21. #10516
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zivo me zanima hoce li sledeca prica da bude kako se neki krimos vozikao oko njegovog stana nekim “audijem smrti” ili ce odma da nadju neki snajper u Ulcinj blizu kuce roditelja.
    Takav je bio redosled kod Cicvua.
    Zanima me dje ce naci snijeznu oluju da vadi dijete iz autobusa. Mada onako stasit moze potegnut samo neko od 2-3 godine
    Ajde da se ne sprdamo. Istragom ubistva od juce... Bas je to bila opsezna istraga. Covjek ubio gazdu pred video nadzorom i 10 svjedoka bas tezak slucaj. Istrazujuci taj slucaj dosli do plana kako ce ubiti Dritana.
    Jesu li planirali da neki lerdi ruca sa Dritanom ode da pisha i vrati se za sto i ucmeka ga?
    Ovo bas vrijedja inteligenciju.
    Mada moguce da mu serviraju pricu bez dogovora sa njime. Prodaja cigle... umiju panduri to dobro da rade.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ovo ti samo govori kakvi su idioti zaposljavani u policiju. Nije ovo prvi slucaj. Malo to ima veze sa Dritanom, osim sto je i on malo glup pa ne kapira kakvu mu marketinsku igru prave iz UP.
    Elem da se vratim. I vlasnik lokala i ovaj sto je pucao na njega su povezani sa Kavackim klanom. I kako to ide, a nije prvi put za inspektore Uprave policije i Tuzilastva.
    "slusajte momci, ako mi smanjite kaznu za ubistvo, recu vam strasnu informaciju vezanu za Dritana, jer znam da su ovi planirali da ga ubiju...."
    90% informacija kojima se barata u nasem bezbjedonosnom sektoru su kafanske price lokalnih sisnjara, koji ce reci sta god hoces da nesto dobiju za sebe.
    Pa kome nije jasno kad Katnic napravi PPS fajl i izbaci ga na TV u PR centru, kako dobija informacije i koliko je to ozbiljno, ne znam sta bih mu rekao

  22. #10517
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Cekalo se izmedju njega i becica ko ce bit sledeci vucic. Ali odgovor smo dobili brze nego sto sam mislio...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zivo me zanima hoce li sledeca prica da bude kako se neki krimos vozikao oko njegovog stana nekim “audijem smrti” ili ce odma da nadju neki snajper u Ulcinj blizu kuce roditelja.
    Takav je bio redosled kod Cicvua.
    Zanima me dje ce naci snijeznu oluju da vadi dijete iz autobusa. Mada onako stasit moze potegnut samo neko od 2-3 godine
    Ajde da se ne sprdamo. Istragom ubistva od juce... Bas je to bila opsezna istraga. Covjek ubio gazdu pred video nadzorom i 10 svjedoka bas tezak slucaj. Istrazujuci taj slucaj dosli do plana kako ce ubiti Dritana.
    Jesu li planirali da neki lerdi ruca sa Dritanom ode da pisha i vrati se za sto i ucmeka ga?
    Ovo bas vrijedja inteligenciju.
    Mada moguce da mu serviraju pricu bez dogovora sa njime. Prodaja cigle... umiju panduri to dobro da rade.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dritan je sve ono što Vučić nije. Vučić ima monolitni sektaški SNS sa 80% podrške u parlamentu, a Dritan stranku od 5.5% i postizborne koalicione partnere kakvi jesu.

    Mislite li stvarno da u ovakvoj većini, đe se ne zna ko bi koga prije politički prosuo zarad nešto glasova, moguće lažirati operativna saznanja na ovaj način a da se to ne sazna sa UP koja vrvi od policajaca koje je DPS zapošljavao.

    A vas dvojicu mudonja čikam da saopštite što mislite o Baki Munoviću, Zoranu Lazoviću, Veljoviću kao i da prokomentarišete Pomorski Saobraćaj i ostale kumovske privatizacije.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  23. #10518
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,831
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    A nemoj kimmi , priprema kavacki klan napad na abazovica zbog hapsenja kascelana. Hapsenje bilo prije dva dana.

    Ni na premijera ni na ministra nego bas na njega... fantazije

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by acs; 26-04-21 at 20:23.
    f6

  24. #10519
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    https://www.standard.co.me/hronika/l...ritan-abazovic


    "Ono što je za sada poznato, prema sazanjima Standarda, su informacije prikupljene od svjedoka da je tokom ručka, osim teme koja je označena kao motiv ubistva, bilo i drugih priča, te da je navodno Pantović u negativnom kontekstu i na pežorativan način, kako se pretpostavlja, govorio o Abazoviću. Ove prikupljene informacije biće predmet daljeg izviđaja i kriminalističke obrade osumnjičenog. Inače, upućeni tvrde da je ubijeni Ašanin brat predsjednika Opštinskog odbora URA-e u Mojkovcu Ivana Ašanina, koji se ovim povodom nije zvanično oglasio."

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

  25. #10520
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dritan je sve ono što Vučić nije. Vučić ima monolitni sektaški SNS sa 80% podrške u parlamentu, a Dritan stranku od 5.5% i postizborne koalicione partnere kakvi jesu.

    Mislite li stvarno da u ovakvoj većini, đe se ne zna ko bi koga prije politički prosuo zarad nešto glasova, moguće lažirati operativna saznanja na ovaj način a da se to ne sazna sa UP koja vrvi od policajaca koje je DPS zapošljavao.

    A vas dvojicu mudonja čikam da saopštite što mislite o Baki Munoviću, Zoranu Lazoviću, Veljoviću kao i da prokomentarišete Pomorski Saobraćaj i ostale kumovske privatizacije.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pusti to je Gagarin... mnogo toga zna, za sve ima misljenje, samo DPS da mu se ne dira...

    A o tome koliko zna govori kad neko poredi Vucica i Dritana... ne znam samo jel poredio Vucica i vrlog mu predsednika

  26. #10521
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    https://www.standard.co.me/hronika/l...ritan-abazovic


    "Ono što je za sada poznato, prema sazanjima Standarda, su informacije prikupljene od svjedoka da je tokom ručka, osim teme koja je označena kao motiv ubistva, bilo i drugih priča, te da je navodno Pantović u negativnom kontekstu i na pežorativan način, kako se pretpostavlja, govorio o Abazoviću. Ove prikupljene informacije biće predmet daljeg izviđaja i kriminalističke obrade osumnjičenog. Inače, upućeni tvrde da je ubijeni Ašanin brat predsjednika Opštinskog odbora URA-e u Mojkovcu Ivana Ašanina, koji se ovim povodom nije zvanično oglasio."
    Ovi idioti su zaboravili kako se Srbija obracunala sa Zemunskim klanom nakon ubistva Djindjica. Misle da bi ih bolja sudbina docekala u Crnoj Gori.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  27. #10522
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Da ne bude da pogrijesih kako se doslo do informacije
    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ovo ti samo govori kakvi su idioti zaposljavani u policiju. Nije ovo prvi slucaj. Malo to ima veze sa Dritanom, osim sto je i on malo glup pa ne kapira kakvu mu marketinsku igru prave iz UP.
    Elem da se vratim. I vlasnik lokala i ovaj sto je pucao na njega su povezani sa Kavackim klanom. I kako to ide, a nije prvi put za inspektore Uprave policije i Tuzilastva.
    "slusajte momci, ako mi smanjite kaznu za ubistvo, recu vam strasnu informaciju vezanu za Dritana, jer znam da su ovi planirali da ga ubiju...."
    90% informacija kojima se barata u nasem bezbjedonosnom sektoru su kafanske price lokalnih sisnjara, koji ce reci sta god hoces da nesto dobiju za sebe.
    Pa kome nije jasno kad Katnic napravi PPS fajl i izbaci ga na TV u PR centru, kako dobija informacije i koliko je to ozbiljno, ne znam sta bih mu rekao
    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    https://www.standard.co.me/hronika/l...ritan-abazovic


    "Ono što je za sada poznato, prema sazanjima Standarda, su informacije prikupljene od svjedoka da je tokom ručka, osim teme koja je označena kao motiv ubistva, bilo i drugih priča, te da je navodno Pantović u negativnom kontekstu i na pežorativan način, kako se pretpostavlja, govorio o Abazoviću. Ove prikupljene informacije biće predmet daljeg izviđaja i kriminalističke obrade osumnjičenog. Inače, upućeni tvrde da je ubijeni Ašanin brat predsjednika Opštinskog odbora URA-e u Mojkovcu Ivana Ašanina, koji se ovim povodom nije zvanično oglasio."

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk

  28. #10523
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    A šta ako je ista strana služba koja je obezbijedila neophodne informacije za privođenje Kašćelana (istražni sudija kaže nezakonito prikupljene, možda je u pravu) obezbijedila i informacije o Dritanovoj ugroženosti?

  29. #10524
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    https://www.standard.co.me/hronika/l...ritan-abazovic


    "Ono što je za sada poznato, prema sazanjima Standarda, su informacije prikupljene od svjedoka da je tokom ručka, osim teme koja je označena kao motiv ubistva, bilo i drugih priča, te da je navodno Pantović u negativnom kontekstu i na pežorativan način, kako se pretpostavlja, govorio o Abazoviću. Ove prikupljene informacije biće predmet daljeg izviđaja i kriminalističke obrade osumnjičenog. Inače, upućeni tvrde da je ubijeni Ašanin brat predsjednika Opštinskog odbora URA-e u Mojkovcu Ivana Ašanina, koji se ovim povodom nije zvanično oglasio."

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Nisam čitao tekst, samo naslov, ali mogu da potvrdim jer sam pričao sa ljudima koji poznaju tu porodicu, da je Ašanin kamataš i reketaš. Vjerovatno je naletio na budalu đe mu to nije prolazilo i ovaj ga roknuo. Čovjek je držao ljude u podrum i bukvalno ih mučio na razne načine zbog kamata.
    Love, peace and respect.

  30. #10525
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    I moj otac je isto prošao kao tvoj ali ovdje imamo priču koju će mnogi vezivati za politički revanšizam ako se smanji procentualno kako se govori...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Politički revanšizam je kad politički dovedene rukovodioce makneš sa tog mjesta i dovedeš nove - opet politički podobne. Navikavamo se da je to OK, jer novi rukovodioc želi da ima pored sebe ljude od povjerenja. Potpuno legitiman argument iako se meni ne sviđa, ali OK.

    Ali, revanšizam nije kad otpuštiš planera ruta parkinga u Parking servisu Podgorica. (izmislio sam radno mjesto, sa ciljem da apostrofiram izmišljena radna mjesta). Otpuštaš ga jer je radno mjesto izmišljeno i nepotrebno. Taman kao što je u današnje vrijeme nepotrebno da imaš ekoga da naplaćuje parking kad imaš platomate u koji ibačiš karticu ili ukucas svoju registraciju i platiš.
    Last edited by hercules; 26-04-21 at 22:36.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 421 of 1249 FirstFirst ... 321371411417418419420421422423424425431471521921 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •