Page 150 of 1249 FirstFirst ... 501001401461471481491501511521531541602002506501150 ... LastLast
Results 3,726 to 3,750 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3726
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Je li vlada zabranila tradicionalno plivanje za casni krst ?
    Imajuci u vidu da moru nijesmo imali pristup od Austrougarske, Skadarskom jezeru i donjem toku Zete i Morace i ostalih rijeka isto od Turske, a ostala jezera su bila zaledjena interesuje me dje se plivalo i dje je to postalo tradicija ?

  2. #3727
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ha ha ha ha..a ne može ovo zaista
    Gdje si ti u zakonu pročitao razliku izmedju nošenja i isticanja?
    Jel ono u Tuzi nedavno bilo isticanje ili nošenje, kad je Djelošaj prijetio i kaznama za one koji ne istaknu albansku zastavu?

    Znači ne smije se poći na tursku tvrdjavu sa tudjom zastavom, al se smije pred dvor Petrovića i skupštinu.
    Bruka što pričaš.
    Ja razumijem da imas potrebu da reagujes na svaki moj post u nekom nesretnom pokusaju da iskarikiras ali daj skoncentrisi se i potrudi se da to bude smisleno. Na sta ovo lici!? Tja... samo mi se tapatalk glaska zabadava. Nije ni zabavno vise.

  3. #3728
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Apsolutno sam protivnik toga, napisao sam "razni skupovi". Nisam pomenuo ni patriotske skupove, niti sahranu, niti slavlja i druga okupljanja. Išao sam na litije, osjećao sam potrebu da izrazim protest mirnom šetnjom zbog pritiska bivše vlasti. Apsolutno sam svjestan svega i lično ne vidim normalnim da su se u ovakvim stvarima pravili bilo kakvi skupovi i sahrane ignorišući mjere. 30 godina sam čekao pad DPS-a, nisam izašao da slavim već sam pošao na Ostrog kada nije bilo 5 ljudi tog dana.
    Apsolutno sam svjestan svega i lično ne vidim normalnim da su se u ovakvim stvarima pravili bilo kakvi skupovi i sahrane ignorišući mjere.

    ovo si ti napisao , a sam si priznao da si ignorisao mjere jer ste samoinicijatvno donjeli odluke da na litije ne mozete ugroziti nikoga. znaci ne prosipaj mi tu neku pricu nego sam sebi skaces u stomak.
    nemam kada niti volje sada traziti jos litija poslije 14 juna kad se opet pojavila korona u CG ili prije 25 maja kad zvanicno vise nije bilo oboljelih.
    ali da si krsio mjere jesi sam si rekao zar ne??? a ovamo ne vidis normalnim da to neko radi.
    do tebe je druze nije do mene
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #3729
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Posto te kvotuju, a da ne ulazimo u to jesam li pobjegao ili ne. Ja nemam namjeru vise da etiketiram kao ti jer bih tvoju "bespotednu borbu" morao nazvati onim sto jeste, a to bi ispalo bezveze.
    Ali ne moramo bivse SDP borce da sad izjednacavamo sa borbom protiv rezima.
    Pa neka sam strumpf za trobojkom. Svescemo ga na jako lican nivo, ali to sto te ignorisem ne znaci da mi je tesko da ga spustim na licni nivo opet.
    nego se dogovorite stvarno jesam li SDOvac ili DPSovac ovo stvarno nema smisla vise
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #3730
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    rece covjek koji ne odgovara na par pitanja odje nego je samo pobjegao,
    Nemam ništa protiv bježanja, ali je nepristojno ne odgovoriti na pitanja pa mi samo ostavi link na to

  6. #3731
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Rece covjek koji se posvetio afirmaciji dokazanog koljaca popa Mace koji je cak i Seselju zlocinac osim Skoju koji prema njemu gaji neku posebnu vrstu emocije.

    Inace ovdje se gaji od par propagandista poseban vid komunikacije koji ide sa par teze koja obavezno sadrze falsifikovanje istorije, pa onda nacionalisticke floskule, nakon odgovora na koje oni ne umiju smisleno parirati ide skandalizovanje oko toga jer su oni zaboga za gradjansku drzavu i pomirenje dje im se pridruze postpejdovci potpuno zanemarujuci sto su oni sa kojima se ojkaju pokretaci cijele price te im se smisljeno uvaljuje identifikovanje DPS, svakog lopovluka ili korupcije za nacionalnim bicem Crnogoraca nakon cega krece serijal losih posalica i stereotipnih mimova made in IN4S i farma propagandista i obavezno dodavanje da je neko placen!? za pisanje komentara ili glasac DPS... Uglavnom u tome se sastoji diskusija ovdasnjih pregalaca.
    Kumim te, samo malo interpukcije, koliko da se može razumjeti.

  7. #3732
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    koliko su nas kostale zivot litije, sahrana Amfilohija, razne liturgije i sl.
    mozes li mi to izracunati , pitam za druga
    Evo moze i ovako

  8. #3733
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstо Zrnov Popović View Post
    Tako reci, to je drugo.


    A što bi bio nervozan? Krsto ja fašistički saradnik bio dok su trajale "lijeve greške" po Crnoj Gori. Tako je spasio Crnogorce od ubica i od italijanske odmazde. A već 1943-e je posla svoje vojnike u partizane. Možete ga i ti i SKOJ nazivati "fašističkim saradnikom" do mile volje, ali mu ne možete oduzeti da je bio ČOVJEK, što se u to vrijeme za malo koga moglo reć.
    Neću stvarno da ulazim u raspravu je li čovjek koga je fašistički okupator plaćao 300 lira mjesečno da nosi pušku za njega saradnik ili nije, samo je komično da se neko sa takvim avatarom iščuđava tuđem nacionalizmu.

  9. #3734
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja razumijem da imas potrebu da reagujes na svaki moj post u nekom nesretnom pokusaju da iskarikiras ali daj skoncentrisi se i potrudi se da to bude smisleno. Na sta ovo lici!? Tja... samo mi se tapatalk glaska zabadava. Nije ni zabavno vise.
    Pa lijepo te pitam koja je razlika u zakonskom smislu izmedju nošenja i isticanja zastave? Kako si ti to shvatio?

    Ja shvatam da samo ako je nosiš u dzepu, da to nije isticanje.

    Nijesam ja kriv što ti imaš potrebu i najbanalnije gluposti da braniš.
    Last edited by Massaro; 20-01-21 at 00:04.

  10. #3735
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Evo moze i ovako
    Pogledaj par postova prije toga, već sam odgovorio. Cijenu i sahrane Amfilohija i politizacije NKT i patriotskih skupova je teško izračunati.

    Vrlo lako je izračunati koliko nas košta Hrapovićevo neodgovaranje na ponudu za prodaju vakcina. Oko pet ljudskih života svakog dana, 35 sedmično, 150 svakog mjeseca.

  11. #3736
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pogledaj par postova prije toga, već sam odgovorio. Cijenu i sahrane Amfilohija i politizacije NKT i patriotskih skupova je teško izračunati.

    Vrlo lako je izračunati koliko nas košta Hrapovićevo neodgovaranje na ponudu za prodaju vakcina. Oko pet ljudskih života svakog dana, 35 sedmično, 150 svakog mjeseca.
    Kriviti NKt i patriotski skup (1) a ne okriviti litije, pričesca jednom kasicicom i liturgije je licemerno u najmanju ruku.
    Pazi da se ne izvrce kao sto vecinom se odje cini ne podrzavam ni NKt niti taj skup, ali ne mozes odvajati njih a nesto sto je epidemioloski gore precutati

  12. #3737
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Apsolutno sam svjestan svega i lično ne vidim normalnim da su se u ovakvim stvarima pravili bilo kakvi skupovi i sahrane ignorišući mjere.

    ovo si ti napisao , a sam si priznao da si ignorisao mjere jer ste samoinicijatvno donjeli odluke da na litije ne mozete ugroziti nikoga. znaci ne prosipaj mi tu neku pricu nego sam sebi skaces u stomak.
    nemam kada niti volje sada traziti jos litija poslije 14 juna kad se opet pojavila korona u CG ili prije 25 maja kad zvanicno vise nije bilo oboljelih.
    ali da si krsio mjere jesi sam si rekao zar ne??? a ovamo ne vidis normalnim da to neko radi.
    do tebe je druze nije do mene
    1. Litije su u Podgorici prekinute polovinom marta mjeseca sa pojavom prvih oboljelih, nastavljene u junu kada zvanično nije bilo oboljelih 3 uzastopne nedjelje.

    2. Nisi dokazao da sam učestvovanjem na litijama ugrozio druge(dokaza nemaš jer te demantuje ovo pod br. 1. Uostalom đe sam to napisao da sam kršio mjere? Čemu takve laži, citiraj!?

    3. Ne vidim normalnim da se ljudi tokom epidemije okupljaju kao na patriotskim i drugim sličnim skupovima(kad pominjete kašicice, pomenite i patriotsko naginjanje loze iz boce u Kotoru ili učestvovanje funkcionera na skupu tokom zabrana i drugih okupljanja, a gledali smo razne slike i snimke, pa čak i u patriotskim lokalima bez maske na kumbulj.

  13. #3738
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kriviti NKt i patriotski skup (1) a ne okriviti litije, pričesca jednom kasicicom i liturgije je licemerno u najmanju ruku.
    Pazi da se ne izvrce kao sto vecinom se odje cini ne podrzavam ni NKt niti taj skup, ali ne mozes odvajati njih a nesto sto je epidemioloski gore precutati
    Krivim ih sve, ne znam odakle ti priča o nekrivljenju.

    Ali nema potrebe da uvodimo "i oni su krivi" teme u razgovor o kriminalnoj neodgovornosti ministra koji četiri mjeseca nije odgovorio na ponudu da se Crnoj Gori prodaju vakcine.

  14. #3739
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Krivim ih sve, ne znam odakle ti priča o nekrivljenju.

    Ali nema potrebe da uvodimo "i oni su krivi" teme u razgovor o kriminalnoj neodgovornosti ministra koji četiri mjeseca nije odgovorio na ponudu da se Crnoj Gori prodaju vakcine.
    Ministar moze biti kriv za stanje koje je sada ako se ne nabave vakcine na vrijeme a one su pocele da se dijele prije 10 dana u okruzenju.
    Za sve smrti ako vec to gledate jedan od krivaca su okupljanja, litije, sahrane itd. Pod okupljanjima podrazumjevam inonw sa trobojka i one sa Cg zastavama.
    E to su krivci, svako ko je otisao na patriotski skup a zarazio je nekog kriv je. Svako ko je otisao na litije kao Direktor, ponasao se neodgovorno.
    Svako ko je onu kasicicu stavio usta isto.

  15. #3740
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    1. Litije su u Podgorici prekinute polovinom marta mjeseca sa pojavom prvih oboljelih, nastavljene u junu kada zvanično nije bilo oboljelih 3 uzastopne nedjelje.

    2. Nisi dokazao da sam učestvovanjem na litijama ugrozio druge(dokaza nemaš jer te demantuje ovo pod br. 1. Uostalom đe sam to napisao da sam kršio mjere? Čemu takve laži, citiraj!?

    3. Ne vidim normalnim da se ljudi tokom epidemije okupljaju kao na patriotskim i drugim sličnim skupovima(kad pominjete kašicice, pomenite i patriotsko naginjanje loze iz boce u Kotoru ili učestvovanje funkcionera na skupu tokom zabrana i drugih okupljanja, a gledali smo razne slike i snimke, pa čak i u patriotskim lokalima bez maske na kumbulj.
    Ne vidis normalnim na patriotskim ali ti je normalno na litije.
    Licemerno nista vise.
    Druze svi vide sta si napisao ja sam ti samo rekao da je licemerno to.
    Ti se mozda nisi zarazio pa nisi nikog ugrozio ali onaj do tebe jeste. Nijesmo bad toliko zlatne ribice da ne znamo jel bilo litija ili nije. A nace se sve na netu, ako ko on sve biljezi

  16. #3741
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Ljudi moji, promijenila se vlast posle toliko godina, dje je DPS sa SDP, SD, BS, Pozitivna i drugim manjinskim strankama sistematski unistio sve u CG, a ovdje se bavite takvim glupostima da mi se gadi uc na forum vise.
    Promjena posle toliko godina se ne moze vidjeti za 30 dana, nece ni za godinu, jer toliko se urusio sistem, toliko se kralo, bahatilo, i tek po malo izlaze neke stvari na vidjelo, a vi se ovdje i dalje prepucavate oko vjere, neko cak i brani DPS sto je jadno, zajednicko za vjeru i politiku je sto dijele narod, jedan narod, bracu, kumove, drugove, samo zarad svoje koristi, a ludi narod ne vidi sta se desava oko njega, bice kasno posle ako ovako nastavimo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. The Following 6 Users Say Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  18. #3742
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Ljudi moji, promijenila se vlast posle toliko godina, dje je DPS sa SDP, SD, BS, Pozitivna i drugim manjinskim strankama sistematski unistio sve u CG, a ovdje se bavite takvim glupostima da mi se gadi uc na forum vise.
    Promjena posle toliko godina se ne moze vidjeti za 30 dana, nece ni za godinu, jer toliko se urusio sistem, toliko se kralo, bahatilo, i tek po malo izlaze neke stvari na vidjelo, a vi se ovdje i dalje prepucavate oko vjere, neko cak i brani DPS sto je jadno, zajednicko za vjeru i politiku je sto dijele narod, jedan narod, bracu, kumove, drugove, samo zarad svoje koristi, a ludi narod ne vidi sta se desava oko njega, bice kasno posle ako ovako nastavimo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kolega SKOJ ti je vec odgovorio
    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Oko pet ljudskih života svakog dana, 35 sedmično, 150 svakog mjeseca.

  19. #3743
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Evo dobrih vijesti
    Crna Gora će krajem januara dobiti dovoljne količine Sinofarmove vakcine protiv koronavirusa, dogovoreno je tokom današnjeg sastanka između visokih predstavnika ove kineske kompanije i ministarke zdravlja Crne Gore, dr Jelene Borovinić-Bojović.
    Samo dva mjeseca nakon formiranja Vlade i pet mjeseci nakon pobjede na izborima ... i gotovo je!
    Dok, medjutim, U Crnoj Gori otkriveno je još 425 slučajeva koronavirusa. Preminule su još tri osobe
    Bolje ikad nego nikad, sto bi rekli stari Kinezi
    Last edited by A+A; 20-01-21 at 05:56.

  20. #3744
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    P.S. Prethodnu poruku sam napisao bez ikakvog ironiziranja i zezanja (ma mozda sa miligram prvog i drugog).

    Ovo je zaista odlicna vijest. Stovise, kad se radi o ovom kineskom cjepivu, za pocetak je dovoljna je samo jedna doza, cija je efikasnost oko 97% kazu Kinezi

    @Gagarin, sto se tice EU-kovid-putovnica, koliko ja znam ni cjepivo od Sinofarm-a jos nema europsku registraciju

  21. #3745
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    . Svako ko je otisao na litije kao Direktor, ponasao se neodgovorno.
    Svako ko je onu kasicicu stavio usta isto.
    Direktor se ponašao odgovorno i nije ničim ugrozio nikoga. Išao sam na litije sve do prekida kada su se i pojavili prvi slučajeci u CG i nasatavio mislim jednom kada smo bili kovid free. Ti mangupe ako imaš potrebu da mene provociraš možeš nastaviti na PM da ne masiraš ođe ljude

  22. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  23. #3746
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Direktor se ponašao odgovorno i nije ničim ugrozio nikoga. Išao sam na litije sve do prekida kada su se i pojavili prvi slučajeci u CG i nasatavio mislim jednom kada smo bili kovid free. Ti mangupe ako imaš potrebu da mene provociraš možeš nastaviti na PM da ne masiraš ođe ljude
    Ali kaze ti mangupe, da neces da me bijes to hahahha
    E ja ti stvarno ne mogu nista kad dodjes odje pricas o odgovornosti prema drugima u istoj recenici sa litijama. Kazi povrijesio sam, mislim da se tako viris ne moze preneti i sve super.
    Nece virus na kasiku kako kako kazu iz crkve.

    https://m.cdm.me/politika/joanikije-...-krivokapicem/

    U medjuvremenu ima li jos ko da veruje da crkva ne sastavlja vladu

  24. #3747
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Potpuno nepotrebno hapsenje one babe. Mozemo reci da ima obrise i komedije s obzirom kakva mafija seta slobodno a oni hapse babu sa zastavom. Ovo je u rangu privodjenja one djece jer su krsili mjere tako sto su sjedali zajedno u parku.

    Opet se dize frka oko gluposti i skrece tema sa bitnijih stvari. Jasno da je hapsenje provokatorskog karaktera.

  25. #3748
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,392
    Thanks Thanks Given 
    14,854
    Thanks Thanks Received 
    4,155
    Thanked in
    2,099 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ministar moze biti kriv za stanje koje je sada ako se ne nabave vakcine na vrijeme a one su pocele da se dijele prije 10 dana u okruzenju.
    Za sve smrti ako vec to gledate jedan od krivaca su okupljanja, litije, sahrane itd. Pod okupljanjima podrazumjevam inonw sa trobojka i one sa Cg zastavama.
    E to su krivci, svako ko je otisao na patriotski skup a zarazio je nekog kriv je. Svako ko je otisao na litije kao Direktor, ponasao se neodgovorno.
    Svako ko je onu kasicicu stavio usta isto.
    Ođe si jedino ti licemjeran. Litije su prestale sa početkom vovida. Ova o kojoj pričaš za Svetog Vasiliju Ostroškog se održava svake godine. Nema veze sa protestom protiv zakona. Nego reci ti meni, ko je dozvolio sve te skupove? Pominješ sahranu. Da je kojim slučajem preminuo sadašnji predsjednik države (Pu pu, daleko bilo), da li bi bilo gomila "ljudi" na toj sahrani? Na kraju krajeva sve je to dozvoljeno od strane bivše vlasti. Nažalost, dosta toga se dozvoljava i od sadašnje. Pod uslovom da su već uspjeli da uđu dovoljno duboko u inspekcije i da mogu da ih kontrolišu.
    Od kad ste ti i Rodion počeli da noadate novu vladu, čuš mene branite DPS, kao stari borci protiv sistema, ova tema je postala bljak. Kao i druge na kojima obitavate. Ali, dobro vam učinjelo. Nastavite. Ide vam od ruke.
    Pročitah negdje od još jednog borca za slobodu, @mneonly kako je komšija njegov iz ulaza bio na sahranu Amfilohiju i zarazio čitav ulaz. Troje kaže umrlo. Svi od jednog čovjeka koji je eto bio na sahranu, utvrdio je on da se tamo zarazio, kao i da se cijeli ulaz od njega zarazio. Koliko gadosti prosipate.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  26. #3749
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,392
    Thanks Thanks Given 
    14,854
    Thanks Thanks Received 
    4,155
    Thanked in
    2,099 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Potpuno nepotrebno hapsenje one babe. Mozemo reci da ima obrise i komedije s obzirom kakva mafija seta slobodno a oni hapse babu sa zastavom. Ovo je u rangu privodjenja one djece jer su krsili mjere tako sto su sjedali zajedno u parku.

    Opet se dize frka oko gluposti i skrece tema sa bitnijih stvari. Jasno da je hapsenje provokatorskog karaktera.
    Hapšenje Dare koja je za neku drugu ustanovu, a ne za zatvor, je presmiješno. Gdje se vidi sa nova vlast nema još uvijek uticaja na UP.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  27. #3750
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ođe si jedino ti licemjeran. Litije su prestale sa početkom vovida. Ova o kojoj pričaš za Svetog Vasiliju Ostroškog se održava svake godine. Nema veze sa protestom protiv zakona. Nego reci ti meni, ko je dozvolio sve te skupove? Pominješ sahranu. Da je kojim slučajem preminuo sadašnji predsjednik države (Pu pu, daleko bilo), da li bi bilo gomila "ljudi" na toj sahrani? Na kraju krajeva sve je to dozvoljeno od strane bivše vlasti. Nažalost, dosta toga se dozvoljava i od sadašnje. Pod uslovom da su već uspjeli da uđu dovoljno duboko u inspekcije i da mogu da ih kontrolišu.
    Od kad ste ti i Rodion počeli da noadate novu vladu, čuš mene branite DPS, kao stari borci protiv sistema, ova tema je postala bljak. Kao i druge na kojima obitavate. Ali, dobro vam učinjelo. Nastavite. Ide vam od ruke.
    Pročitah negdje od još jednog borca za slobodu, @mneonly kako je komšija njegov iz ulaza bio na sahranu Amfilohiju i zarazio čitav ulaz. Troje kaže umrlo. Svi od jednog čovjeka koji je eto bio na sahranu, utvrdio je on da se tamo zarazio, kao i da se cijeli ulaz od njega zarazio. Koliko gadosti prosipate.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Druze meni je stric umro pa je sahrana bila prilagidjena epediomolskim mjerama a ne da ugrozavam druge zbog Rista ili Mila. To sto vi imate svijest trogodisnjaka stvarno nije do mene.q

Page 150 of 1249 FirstFirst ... 501001401461471481491501511521531541602002506501150 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •