Page 213 of 1249 FirstFirst ... 1131632032092102112122132142152162172232633137131213 ... LastLast
Results 5,301 to 5,325 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #5301
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    @direktor -u je odgovor upućen....ne radi mi quote
    A izvini što bi trebalo moderatori da rade po tebi? Samo ono pto ti pišeš i tvoji istomisljenici nijesu lazi nego su činjenice i nije zatrovano? Ne razumijem, tj ne znam kako drugačije razumjeti ovu tvoju tiradu?
    Last edited by zvoncica; 13-02-21 at 16:37.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #5302
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Zamisli situaciju gdje kao opozicija kumis, molis i trazis od te EU kroz silne javne rasprave pritiskas da se vlast prisili i usvoji odredjena zakonska rjesenja i onda kad dodjes na vlast ti i te iste NVO organizacije hocete da ih sve odreda poukidate. E objasni ti to majcin sine nekom normalnom iz Evrope. Ne samo da hoces da sve ukines nego ti ne trebaju ni javne rasprave, ni procedura, ne smetaju ni ocigledni nedostaci i krsenja ustava nego onako preko koljena jer su marionete iz Beograda dobile zadatak da obale ovu Vladu kako znaju i umiju i sad su u trazenju razloga za tu rabotu.

  3. #5303
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,641
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    kad su me neki ođe ubjeđivali kako DF želi dobro Crnoj Gori

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #5304
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Front realno, iskulirao odlaganje, pa neka URA i Demokrate skidaju gaće. A njima idu poeni kod hardlajnera. To je pravi saveznik i koalicioni partner. Komotna pozicija. Vlast si od tebe sve zaivisi, a odgovornost nula. Jedino je muka što ne mogu Medo, Manda i Pipun doma reć da su ministri i što žene nemaju vozača za do frizera da im se drugarice dive. Inače, komocija vrhunska.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...sa-sa-briselom

  5. #5305
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Front realno, iskulirao odlaganje, pa neka URA i Demokrate skidaju gaće. A njima idu poeni kod hardlajnera. To je pravi saveznik i koalicioni partner. Komotna pozicija. Vlast si od tebe sve zaivisi, a odgovornost nula. Jedino je muka što ne mogu Medo, Manda i Pipun doma reć da su ministri i što žene nemaju vozača za do frizera da im se drugarice dive. Inače, komocija vrhunska.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...sa-sa-briselom
    Kristalno jasno, ovo je komotna situacija za DF. Obaranje Katnića je za njih velika pobjeda, a ako usput posvađaju vladu i ostatak većine sa EU, njihovim glavnim izvorom političke i ekonomske podrške - tim bolje.

    Mada, lijepo je vidjeti da više niko pokojni DPS ni za šta ne pita, niti se na njih obrće. Da nije predsjednika da povremeno zavrišti u novinama "e baš neću da potpišem, ja sam još važan!!" ne bi se za njih ni čulo sem po optužnicama

  6. #5306
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Realno gledano, df ne kulira samo odlaganje nego i onaj postizborni sporazum tri koalicije. Svađanjem sa EU i podilaženjem interesa strane države koja je blisko povezana sa Rusijom i Kinom svakako predstavlja mijenjanje spoljnopolitičkog kursa, samo što nije ozvaničeno kroz neki dokument. Nezavisno od svega toga, svakako ne valja da bilo koja skupštinska većina ima kontrolu nad tužilačkim savjetom. Nisu dpsovci jedini koji pište nego i u svom okruženju slušam pištanje kako se ne može drugačije nego na silu i sa naopakim rješenjima pa će se kasnije, kad se sve postojeće razmontira, razmišljati o normalnim i demokratskim rješenjima. Kako da ne, to bi bilo prvi put u istoriji čovječanstva da neko dobrovoljno prepusti mehanizme moći koje je zaposjeo.

  7. #5307
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kristalno jasno, ovo je komotna situacija za DF. Obaranje Katnića je za njih velika pobjeda, a ako usput posvađaju vladu i ostatak većine sa EU, njihovim glavnim izvorom političke i ekonomske podrške - tim bolje.

    Mada, lijepo je vidjeti da više niko pokojni DPS ni za šta ne pita, niti se na njih obrće. Da nije predsjednika da povremeno zavrišti u novinama "e baš neću da potpišem, ja sam još važan!!" ne bi se za njih ni čulo sem po optužnicama
    A ako uspiju boldovano, izuzev sebi i svojim glasačima koji realno imaju qrtzobolju za EU&NATO; izuzev ako ih ne mrze, kome čine uslugu svađajući ostatak vladajuće koalicije sa zapadnim partnerima?
    Možda onima koji se ništa ne pitaju. Pa da ih opet ovi sa zapada opet pitaju za ponešto?
    Iz svega ovoga pobjednik je Front sa premijom zvanom "komšiji crkle dvije krave, lepetnuli Katnića a partneri pojeli kaku kako se god okrene samo zavisi dal domaću il međunarodnu", drugu nagradu "crkla nam krava (Katnić), al' crkla i komšiji (konkurentima za zapadnu milost)" dobija DPS, a bronzanu medalju "samo naša krava crkla" nose Frontovi partneri.
    Što bi rekao jedan kolega ovdje "živjelo pleme!!!!"

    Inače, ponoviću, Frontu je pozicija savršena a samo je pitanje dana kad će im Vučić reći da zajašu, odnosno sruše ovu vladu. Vjerovatno kad Vučiću bude odgovaralo u nekom njegovom širem trade offu, pa ćemo mi biti ka ono kad se sklapa posao za ručkom i doda se "i ovaj ručak da platiš", pa će Vučić reći "i da one moje budale dolje u vladu ubacim". Ili drugi trade of zvani "zausitaviću one budale dolje ako..."
    Last edited by Gagarin; 13-02-21 at 17:59.

  8. #5308
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Stavite ovo dje hocete, koliko vlasnik Vijesti (opet utice na vladu) vjeruje ovoj ministarki zdravlja govori podatak da je bio sa se vakcinise u Bg

  9. #5309
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,641
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Što bi rekao jedan kolega ovdje "živjelo pleme!!!!"
    pleme je zaslužilo ovo. izgleda da im nije problem što DF danas radi ovo vladi. ali tu je Slaven Radunović da brine o interesima Crne Gore čuš mene DFa

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Inače, ponoviću, Frontu je pozicija savršena a samo je pitanje dana kad će im Vučić reći da zajašu, odnosno sruše ovu vladu.
    savršena im je pozicija kad su ođe ovakvi kakvi jesu. zamisli ti narod kome DF proda priču kako ih je profo zeznuo i dobar dio njih im povjeruje. da nije smiješno bilo bi tužno. uz to, danas smo saznali da je DF jači od vlade. e moj Dritane

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #5310
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Čini mi se da je Dritan počeo da gubi vodu, moraće neki servis odraditi. Što učinješe buksovci za Petra Ivanovića i200 eura Katnicevih, nisu se mogli od smijeha zajebavat, nego oni su dps-ovci pa ne znam što im bi.

  11. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  12. #5311
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...

    Inače, ponoviću, Frontu je pozicija savršena a samo je pitanje dana kad će im Vučić reći da zajašu, odnosno sruše ovu vladu. Vjerovatno kad Vučiću bude odgovaralo u nekom njegovom širem trade offu, pa ćemo mi biti ka ono kad se sklapa posao za ručkom i doda se "i ovaj ručak da platiš", pa će Vučić reći "i da one moje budale dolje u vladu ubacim". Ili drugi trade of zvani "zausitaviću one budale dolje ako..."
    Miješaš taktičku prednost u ovom pitanju zakona sa strateški lošom situacijom Fronta. Oslanjanje na Vučića njih osuđuje na trajnu marginalizaciju na CG političkoj sceni.

    Sad imaju 32% i to je broj koji nikad više takvim pristupom ne mogu dobiti. Ako obore vladu mogu se nadati da dobiju nekih 20 od tih 32%, možda 25% sa prebjezima iz DPS. Koalicioni kapacitet im je očajan, niko neće sa njima. Jedino je DPS u tom pogledu gori, sa njima niko neće čak ni da priča.

    Očigledno su Vučiću prodali priču da uz njegovu podršku mogu da zavladaju Crnom Gorom, što je komično. Veće su šanse Vučiću da zavlada u Bosni nego ovdje. Srba u CG ima 30%, od čega velika većina Vučića ne mogu očima da vide. DF jednostavno, kao i uvijek u svojoj istoriji, pravi katastrofalne greške.

    Dodvorivanjem Vučiću i divljačkim ponašanjem su otjerali značajan dio svog biračkog tijela u naručje Profesora i Demokrata. Sve u svemu, njihovu poziciju novi izbori mogu samo da oslabe. Svakako, mogu da obore vladu, ali nema nikakve šanse da iz te priče izađu jači.

  13. #5312
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pleme je zaslužilo ovo. izgleda da im nije problem što DF danas radi ovo vladi. ali tu je Slaven Radunović da brine o interesima Crne Gore čuš mene DFa

    savršena im je pozicija kad su ođe ovakvi kakvi jesu. zamisli ti narod kome DF proda priču kako ih je profo zeznuo i dobar dio njih im povjeruje. da nije smiješno bilo bi tužno. uz to, danas smo saznali da je DF jači od vlade. e moj Dritane

    Тapatalk
    Mislim da ću tvojim stopama polako. Pleme i to je to...
    Pošto sam se nekada bavio nekim kreativama a kažu da imam talenta za to pokušaću neđe u glavi da složim sliku da pleme narativ bude makar smiješan i zabavan, a ne da ne bude ono što je realnost - loša beskonačnost.

    Jedne rede sam iz Slovenije došao avionom u PG pa sa aerodroma direkt bježi na Žabljak kod famelje. A kako je Bled blizu aerodroma tamo tukli po nekim kremptiama prije leta. Sjedim predveče na Crno jezero i pričam sa drugarom. Poredim Bled i Crno i koliko je na Crno ljepša priroda. Ali infrastruktura, a tek ljudi... On kaže, to su kulturološki momenti. Strpi se nekih 150 godina. Eto tako, pleme...

    Neđe realno, kad bi Bog dijelio mjesto življenja po doprinosu civilizaciji i karmi koju neki narod ostvari, trebalo bi da živimo neđe na granici Čada, Nigera, Mauritanije... da je umjesto Crne Gore bio crnogorski zaliv, a umjesto ljudi imali orade, civilizacija ali baš po ničemu ne bi to osjetila. Mada to važi za cijelu regiju. Više nobelovaca ima mađarska nego južno od Mađarske pa do Izraela. Očekujem takav trend i u budućnosti.

    No aj sad. Bar da se zabavljamo.
    Last edited by Gagarin; 13-02-21 at 18:55.

  14. #5313
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Stavite ovo dje hocete, koliko vlasnik Vijesti (opet utice na vladu) vjeruje ovoj ministarki zdravlja govori podatak da je bio sa se vakcinise u Bg
    I tako se oduzio svom spasiocu ccc
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  15. #5314
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Df nema 32% već je toliko osvojio zajedno sa snp, pravom i sa još gomilom drugih partija i udruženja. Ako df spinuje i predstavlja taj rezultat kao isključivo njihov, ne mora im se pružati podrška u tome.

  16. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  17. #5315
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,641
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Mislim da ću tvojim stopama polako. Pleme i to je to...
    moramo malo žonglirat između IQ od 0 i plemema prolazi sve lagank kod ovija ođe. biće zanimljivo od ponedeljka i da li će biti sjednice 18. februara. ako bude i desi se ovo na šta upozoravaju da ne valja onda je jasno da je DF jači od Vlade. i nema potrebe da čekamo Nikšić za rekonstrukciju iste

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #5316
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Df nema 32% već je toliko osvojio zajedno sa snp, pravom i sa još gomilom drugih partija i udruženja. Ako df spinuje i predstavlja taj rezultat kao isključivo njihov, ne mora im se pružati podrška u tome.
    Koliko vidim, sa svim tim partijama, osim male Prave, nastavljaju da izlaze na izbore. Ako ti je milije možemo ih zvati DF&kompanjoni.

  19. #5317
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    DF i sateliti.

  20. #5318
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    moramo malo žonglirat između IQ od 0 i plemema prolazi sve lagank kod ovija ođe. biće zanimljivo od ponedeljka i da li će biti sjednice 18. februara. ako bude i desi se ovo na šta upozoravaju da ne valja onda je jasno da je DF jači od Vlade. i nema potrebe da čekamo Nikšić za rekonstrukciju iste

    Тapatalk
    Druže priča ti je dno dna. A koje si ti obraza ti pleme i koliki je čoče tebi IQ? Jel to Miško Vuković ima neki test po kojem ti omalovažavaš ljude?

  21. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  22. #5319
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Miješaš taktičku prednost u ovom pitanju zakona sa strateški lošom situacijom Fronta. Oslanjanje na Vučića njih osuđuje na trajnu marginalizaciju na CG političkoj sceni.

    Sad imaju 32% i to je broj koji nikad više takvim pristupom ne mogu dobiti. Ako obore vladu mogu se nadati da dobiju nekih 20 od tih 32%, možda 25% sa prebjezima iz DPS. Koalicioni kapacitet im je očajan, niko neće sa njima. Jedino je DPS u tom pogledu gori, sa njima niko neće čak ni da priča.

    Očigledno su Vučiću prodali priču da uz njegovu podršku mogu da zavladaju Crnom Gorom, što je komično. Veće su šanse Vučiću da zavlada u Bosni nego ovdje. Srba u CG ima 30%, od čega velika većina Vučića ne mogu očima da vide. DF jednostavno, kao i uvijek u svojoj istoriji, pravi katastrofalne greške.

    Dodvorivanjem Vučiću i divljačkim ponašanjem su otjerali značajan dio svog biračkog tijela u naručje Profesora i Demokrata. Sve u svemu, njihovu poziciju novi izbori mogu samo da oslabe. Svakako, mogu da obore vladu, ali nema nikakve šanse da iz te priče izađu jači.
    Druže malo sam stariji do tebe. Narod je ođe od srca najviše podržava Momira i Sloba početkom 90-tih i trpio život sa 3-20 maraka mjesečno u zavisnosti od perioda. I zaslužuje vječnog Momira i Sloba i 1993.
    Tako da griješiš ako misliš da su gadljivi na Vučića, posebno od kada je Front preuzeo sve televizije iz Srbije izuzev Nova M. A participiraće i u RTCG. A vjerovatno će kupit i Vijesti ako se dogovore. Tako da će Vučić bit kraelj, a već je za dosta naroda. Naročito od kad je Amfilohije otišao da igra preferans sa St Petrom.
    Vučić podrazumijeva neograničene količine novca za kupovinu glasova, jer je to za njega realno peanuts.
    Kako stoje stvari vidjećemo dosta brzo, Nikšić će biti reper za crnogorski nivo za sve partije sem za DPS (usljed nedostatka manjinskih glasova đe DPS dominira).
    Tužiće me @outline za copyright. Precjenjuješ pleme, a potcjenjuješ Vučića. Ne računaj više na Front, nego da imaš posla sa njime, a ovi idioti su samo izvođači radova. On je inžinjer i arhitekta, a ovo su nsretnici na skelu.
    Koji kad odu u Beograd se dobro naiju, naprave sitnu kombinaciju, taman koliko da ih imaju u šaci, i nabače im nešto da istresu, taman da ih lijepo snime.

  23. #5320
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,641
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Druže priča ti je dno dna. A koje si ti obraza ti pleme i koliki je čoče tebi IQ? Jel to Miško Vuković ima neki test po kojem ti omalovažavaš ljude?
    nit ovo DPSa nit DFa. nisam od onih kome partija neka treba da priča ko sam i što sam. a ovi ođe mijenjaju stranu kako im neki od ovih kažu. i uče ih da je sve njihovo dobro a suprotno loše. sa takvima je lako manipulisat

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #5321
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Druže malo sam stariji do tebe. Narod je ođe od srca najviše podržava Momira i Sloba početkom 90-tih i trpio život sa 3-20 maraka mjesečno u zavisnosti od perioda. I zaslužuje vječnog Momira i Sloba i 1993.
    Tako da griješiš ako misliš da su gadljivi na Vučića, posebno od kada je Front preuzeo sve televizije iz Srbije izuzev Nova M. A participiraće i u RTCG. A vjerovatno će kupit i Vijesti ako se dogovore. Tako da će Vučić bit kraelj, a već je za dosta naroda. Naročito od kad je Amfilohije otišao da igra preferans sa St Petrom.
    Vučić podrazumijeva neograničene količine novca za kupovinu glasova, jer je to za njega realno peanuts.
    Kako stoje stvari vidjećemo dosta brzo, Nikšić će biti reper za crnogorski nivo za sve partije sem za DPS (usljed nedostatka manjinskih glasova đe DPS dominira).
    Tužiće me @outline za copyright. Precjenjuješ pleme, a potcjenjuješ Vučića. Ne računaj više na Front, nego da imaš posla sa njime, a ovi idioti su samo izvođači radova. On je inžinjer i arhitekta, a ovo su nsretnici na skelu.
    Koji kad odu u Beograd se dobro naiju, naprave sitnu kombinaciju, taman koliko da ih imaju u šaci, i nabače im nešto da istresu, taman da ih lijepo snime.
    Opet pričaš o svojim strahovima, a ne o činjenicama. Desiće se ovo, pa će se desiti ono, pa će onda Vučić da napravi salto i doći će nam s leđa.

    Polakote. Činjenice danas su ovakve kakve sam nabrojao. Front je napravio niz grešaka. Umjereni njihovi birači prelaze kod Profesora i Demokrata. DPS se urušava. Nikšić će pokazati koliko od njihovog zadnjeg lokalnog rezultata od oko 45%. Očekujem na oko 25%.

    Dakle oba naša nacionalistička ekstrema rapidno gube podršku ali se ti ipak hvataš za glavu i kukaš kako brod tone

  25. #5322
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Pošto je u Srbiji aktuelna borba za Nikšić, zna li se hoće li bijeli dim iz Hiltona imati neki uticaj na rezultate izbora?

  26. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  27. #5323
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Broj nobelovaca Austrija 22, Mađarska 13, Bivša SFRJ 2 (od čega se jadan samo tu rodio), Grčka 2, Turska 2, Bugarska, Rumunija, Albanija, ničevo, Izrael 12. Znači, južno od Austrije i Mađarske pa do Izraela, da je ostao na snazi bibilijski potop civilizacija se baš ne bi potresla.
    Da se ne lažemo, da je Tesla ostao tamo gdje se rodio bio bi vjerovatno "popov sin, čudak, greote".
    Toliko o nama. Imamo mi masu da da se kulturološki bildujemo da bi ličili na nešto. A mi smo u navedenom području njgori od sve dece.
    Ljudi, kod nas su uspjeli da slome klupu izlivenu od armiranog betona. Onaj sa pogrebnog bi uzeo 20 EUR da to obavi.

  28. #5324
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Opet pričaš o svojim strahovima, a ne o činjenicama. Desiće se ovo, pa će se desiti ono, pa će onda Vučić da napravi salto i doći će nam s leđa.

    Polakote. Činjenice danas su ovakve kakve sam nabrojao. Front je napravio niz grešaka. Umjereni njihovi birači prelaze kod Profesora i Demokrata. DPS se urušava. Nikšić će pokazati koliko od njihovog zadnjeg lokalnog rezultata od oko 45%. Očekujem na oko 25%.

    Dakle oba naša nacionalistička ekstrema rapidno gube podršku ali se ti ipak hvataš za glavu i kukaš kako brod tone
    Vidjećemo, nećemo bit mnogo stariji...
    Priče o DF+sateliti i DPS+sateliti ispod 50% how yes nou.
    Realno, SNP je postao satelit da se ne lažemo.

  29. #5325
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Pošto je u Srbiji aktuelna borba za Nikšić, zna li se hoće li bijeli dim iz Hiltona imati neki uticaj na rezultate izbora?
    To je neki zacrtani redosljed dogadjaja. Vucic postavlja patrijarha, pa disciplinuje mitropoliju crnogorsku, pa uzima Niksic koji mu sluzi da instalira marionete u Vladi CG...

    Otprilike to izgleda ovako.



    Samo im je dva miliona eura dao za pokretna vrata na hramu a kamoli za nesto vise.

Page 213 of 1249 FirstFirst ... 1131632032092102112122132142152162172232633137131213 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •