Page 411 of 1249 FirstFirst ... 311361401407408409410411412413414415421461511911 ... LastLast
Results 10,251 to 10,275 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #10251
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Zbog toga ministar treba da prima 5 hiljada eura platu, a premijer 8 hiljada. Ali onda bi narod nepismeni protestvovao ispred skupstine kako su plate ogromne, jer niko ne bi shvatao da ljudima koji imaju tolike poluge moci moras da das dobre plate da se oni ne bi sami naplacivali 200x skuplje...

  2. The Following User Says Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:


  3. #10252
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Ovo je sramota kako se raskubalo sa stanovima i drala drzava.
    Sto se nisu ugledali na nasega premijera. On nikada ne bi uzeo stan od drzave.
    Cak i one 120m2 sto je uzeo od drzavnog univerziteta jedva na silu su mu uvalili.
    Kad je potpisivao ugovor, ocevici kazu, da mu je Ljubisa Stankovic zavrtao ruku i prisiljivao ga da potpise


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  4. #10253
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,864
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Nema toga posla,investicija,konkursa,ma bilo čega što bivša vlast nije urnisala i uzimala šakom i kapom ne osvrćući se na zakon.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  5. #10254
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kakav težak život imaju...Službeno auto, nema troškova, ne glavoboljaju o gumama, servisima, gorivu, registraciji, telefon plaćen, stanovi sa kreditom ispod 100 eura...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  6. #10255
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Zbog toga ministar treba da prima 5 hiljada eura platu, a premijer 8 hiljada. Ali onda bi narod nepismeni protestvovao ispred skupstine kako su plate ogromne, jer niko ne bi shvatao da ljudima koji imaju tolike poluge moci moras da das dobre plate da se oni ne bi sami naplacivali 200x skuplje...
    ti ozbiljno misliš da bi ovi ođe izašli na ulice da premijer ima platu od 8 iljada eura?
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #10256
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ej Zlatku Vujoviću su dali da prima preko 5k mjesečno...Pa onda se ogrće zastavom i koprca oko biračkih spiskova koji su mu 20 godina inače ok...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  8. #10257
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ovo je sramota kako se raskubalo sa stanovima i drala drzava.
    Sto se nisu ugledali na nasega premijera. On nikada ne bi uzeo stan od drzave.
    Cak i one 120m2 sto je uzeo od drzavnog univerziteta jedva na silu su mu uvalili.
    Kad je potpisivao ugovor, ocevici kazu, da mu je Ljubisa Stankovic zavrtao ruku i prisiljivao ga da potpise
    Nadam se da je ovo ironija a ne pokušaj spina

    Čak i za tebe bi bilo pretjerano da porediš dodjelu univerzitetskog stana profesoru kroz javnu proceduru sa tajnom dodjelom stanova tužiocima i sudijama, a sve bez ikakvih kriterijuma i u direktnom prekršaju zakona iz 2014 (koji tačno definiše kako sudije i tužioci mogu da dobiju stanove).

  9. #10258
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ovo je sramota kako se raskubalo sa stanovima i drala drzava.
    Sto se nisu ugledali na nasega premijera. On nikada ne bi uzeo stan od drzave.
    Cak i one 120m2 sto je uzeo od drzavnog univerziteta jedva na silu su mu uvalili.
    Kad je potpisivao ugovor, ocevici kazu, da mu je Ljubisa Stankovic zavrtao ruku i prisiljivao ga da potpise


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vjerovatno je dobio po pravilniku Univerziteta Crne Gore, ko i većina drugih profesora, Draginja na primjer.

    Internim odlukama vlade dijeliti šakom i kapom ljudima koji su već dobili stanove od države, mimo konkursa i pravilnika radnih organizacija, može samo bijeda ljudska nezasita, ali ima i onih koji to opravdavaju a tek te ne znam kako bih nazvao.

    Đaga pored stana od 186m2 i ženinog poslovnog od 222m2 traži i dobija od države stan od 75m2 da bi ispoljio kreativnost u radu.

    Pa kako možeš to dvoje da porediš.

    Da se razumijemo, više bih volio Vanju Ćalović na mjestu premijera, no tek bi onda pištali ođe po forumu.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  10. #10259
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Prosto ne mogu da vjerujem koliko moras biti bezobrazan opravdavajuci ovako arčenne drzavne imovine izjavama poput 'i ja bi da me je zapalo'.
    Ovo je sramno, bas dno dna sta se cinjelo, uz to jos unistavanje dokumentacije, pa to su jedino jos Nacisti radili pred kraj ww2, u oravu je Mojsije, nama treba jedan Nirnberski proces


    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    I jesu li isti procesuirani a ostali dobili prekrsajne naloge i pozvani u policiju? Vozilo sa sticenim licima nije presretnuto nego je ono samo iz jos neutvrdjenih razloga doslo do vec blokiranog puta i izvrsilo poluokretanje u masi oglusujuci se i o policiju koja je pokusala da mu napravi prolaz.

    Eno na stotine prekrsajnih naloga sto komite slikaju i objavljuju kao da su na Vucjem dolu bili pa se hvale. Te iste i ova lica treba da dobiju. Sta je problem?

    Za nekoga ko po citav dan trubi i bavis se rasrkinkavanjem agitpropova 24h dnevno, izgleda da si i sam upao u istu zamku zamjenne tema i teza.
    Nije se odje oricalo ko je popio prekrsajni nalog, a ko nije, nego je eto ispalo kako su komite vaspitane i da oni peotestujuci ne bi nikad napali institucije ove drzave, a eto su samo malo samarali vojnike.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #10260
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ove patriote fino su se nasklapale od drzave.

    Ima li odje jos neko da brani? Pritom ovo je samo vrh ledenog brijega, onog sto su grobari Crne Gore radili sve ove godine.
    Last edited by samson; 21-04-21 at 16:35.

  12. #10261
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    ...
    Da se razumijemo, više bih volio Vanju Ćalović na mjestu premijera, no tek bi onda pištali ođe po forumu.

    ...
    Svakako bi postrojila ove budale iz DF. Koji ionako treba ruke da joj ljube jer je upravo zakucala zadnji ekser u sanduk "državnog udara". Tužilac koga vlada tajno časti 80 hiljada tokom suđenja. A u komisiji za dodjelu para je svjedok na suđenju.

  13. #10262
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ove patriote fino su se nasklapale od drzave
    Nije to smiješno druže, neće im praunučad znat što su to krediti. A ja i ti i Rodion mirotočivi i ostali građani CG i naša djeca će to otplatiti...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  14. #10263
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ne znam sad sto pravite razlike izmedju tih stanova, 92 je ukinut socijalizam i podjele drustvenih stanova i stambenih kredita za narod. Poslije toga malo po malo tu smo dje jesmo, sve te stanove treba oduzeti, a one smijesne cifre sto su ih kao platili, racunati im kao kiriju za stanovanje. Sve drugo je pogresno, drzavne firme, ministarstva, vlada i sve institucije da zaborave da postoji mogucnost bilo kakvih povoljnosti. Meni je i milo sto su dijelili tolike stanove, to ih je i obalilo, lose je sto su dosli ovi isti, ali polako, goveda se redom lizu.

  15. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:


  16. #10264
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nije to smiješno druže, neće im praunučad znat što su to krediti. A ja i ti i Rodion mirotočivi i ostali građani CG i naša djeca će to otplatiti...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Jedina moja sfera interesovanja je bio pad onog zakona koji se ticao Crkve. Sve ostalo me ne zanima 2%. Mene ne placa Crna Gora, platu primam od drugih. A svoju djecu, ako Bog da dragi vodicu odavde. I oni ce zivjeti u nekoj zdravijoj sredini u kojoj nece ih opterecivati duhovi proslosti Balkana.
    To ce se desiti masovno, samo ako se Crna Gora kako god EU dohvati.

    Odje od budala sa jedne i druge strane normalan covjek nema mira.
    Ja imam prijatelja koji je dobio stan u Budvi i opremio ga od tvojih i mojih para. I sad mase zastavama i poziva na oruzje preko FB.

    Nas narod je glup i ja kao pojedinac ne mogu da mijenjam Crnu Goru. A zdrava, normalna grupa ljudi ovdje je u manjini. I nije u mogucnosti nista da napravi od Komita i Cetnika. Kako sami sebe zovu..a ni jedna od tih grupa NISTA ne zna o ovim ratnim organizacinama, tako da ih nazovem.

  17. The Following 6 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  18. #10265
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Zbog toga ministar treba da prima 5 hiljada eura platu, a premijer 8 hiljada. Ali onda bi narod nepismeni protestvovao ispred skupstine kako su plate ogromne, jer niko ne bi shvatao da ljudima koji imaju tolike poluge moci moras da das dobre plate da se oni ne bi sami naplacivali 200x skuplje...
    E to je ta lopovska prica koja se prodaje ovdje 30 godina.
    Moramo, da ne bi otisli. Rekao bi covjek da su nam ajnštajni bili u drzavnoj upravi, a ne likovi koje posao ne zanima
    Ako bih da budem zlobniji, takvi su se morali zadrzati jer opet da nemas veze oko posla, kao ni nikakvog morala ili skrupula.... nije da ih je lako naci, koliko god to izgledalo kontradiktorno u CG.
    Zamisli neki sudija ili tuzilac se natezu sa nekim Cukenbergom ili Gejtsom a njihova mjesecna plata je trosak privatnog leta koji obave da zavrse posao ili popiju kafu.
    Zamisli jedan sluzbenik SEC odlucuje da li je bilo muljanja sa ekonomskim poslovima, a mogu da mu porodicu i njega kupe za dan transakcija.
    Ili neki kukavac u MO odlucuje o kupovini vojne opreme dje je dobar dan 50 do 100 miliona.
    Znas zasto to ne rade ovako otvoreno.... Zakon ih sprjecava. Mislis da je americki sluzbenik posteniji od crnogorskog. Nije samo su posljedice drasticno dijametralne.
    Samo kod nas moze da se 11 godina izvidja 5milionska prevara setalista u Petrovcu, dje je glavni izvodjac radova suprug zamjenice SDT koja treba da ga ispituje i tuzi.
    I da ne moze niko nista da uradi po pitanju nje ili njega, ili Stankovica kao celne figure.
    Probaj to da uradis u americi pa da ti se mediji docepaju toga. Gulili bi svi zatvor u roku od odmah.
    A kod nas je to prosjecan utorak

  19. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  20. #10266
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. #10267
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    sto bi reka jedan ekspert, koji izgleda kao da je izasao direktno iz stripa Alan Ford, 'nema ni najudaljenijih sumnji.'



    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Upravo tako, do naroda (mentaliteta lopovskog) je. A posto smo svi mi Crnogorci onda se zakljucak sam namece. Evo ja prvi kad vidim kako su ovi dobijali stanove, sigurno bih “konkurisao” da i ja dobijem stan po povoljnim uslovima. Mislis da ovi novi ne bi? Nisu ni oni Norvezani. Svako gleda da se ugradi, dobije nesto povoljno. Kad vas slusam zapitam se jesam li u Skandinaviji.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Ne poistovjecuj druge ljude sa sobom, nismo svi isti.
    Last edited by technus; 21-04-21 at 18:31.
    Forever young, i want to be forever young

  22. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  23. #10268
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    У нормалним државама се патриотизам мјери шта дајеш држави, а код нас колико украдеш од ње. А пошто ја нисам никада ништа од државе украо, по овоме сам "издајица" и заиста сам поносан што сам на ту "издају".

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Brk For This Useful Post:


  25. #10269
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,336
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    У нормалним државама се патриотизам мјери шта дајеш држави, а код нас колико украдеш од ње. А пошто ја нисам никада ништа од државе украо, по овоме сам "издајица" и заиста сам поносан што сам на ту "издају".
    Kognitivna disonanca na lijecenju
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  26. #10270
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,639
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    У нормалним државама се патриотизам мјери шта дајеш држави, а код нас колико украдеш од ње. А пошто ја нисам никада ништа од државе украо, по овоме сам "издајица" и заиста сам поносан што сам на ту "издају".
    U normalnim drzavama se ovakve patriote zestoko kaznjavaju, inace ih ima i tamo. Kod nas u najgorem slucaju po njih odu na kaficu kod Katnica.

  27. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  28. #10271
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,715
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default



    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  29. #10272
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Kao poreskom obvezniku potpuno mi je svejedno da li je stan sa popustom dobio drzavnik sluzbenik koji je tuzilac, sudija ili univerzitetaki profesor.
    Kao sto pretpostavljam da ga je Krivokapic dobio u zakonitoj proceduri na Univerzitetu, tako i pretpostavljam da su ga dobili zakonito na vladinoj stambenoj komisiji i ovi navedeni danas na pressu Vanje i Dritana.
    I sta je poenta?
    Poenta ocigledno lezi u tuzilaclom zakonu, jer se zeli prikazati kako su tuzioci kupljeni stanovima od vlasti. A i drugi u pravosudnom aparatu.
    OK konacno je Dritan povukao dobar potez da malo preparira javnost i dobro mu je proslo.
    No, meni bi bilo principijelno da fino izadje Krivokapic i kaze koliki je stan dobio od drzavnog univerziteta i koliko ga je kostao. Pa onda procijenimo koliko je na taj nacin ustinuo od drzave. Takav scenario je vjerovatnoca nula i dok je tako na svu ovu pricu gledam kao na politicki obracun.
    I neka se kolju, radi mene oci jedni drugima povadili.
    A ovo imam pravo da pricam jer, izuzev sopstvenog stana, kupio sam stan i clanu porodice koji je drzavni sluzbenik i jedan od rijetkih toga ranga da nikada od drzave nije dobio centa za resavanje stambenog pitanja u visedecenijskoj karijeri. Al kad sam ga kupovao rekao sam “bolje da se ja ispruzim i da prema nikom nemas obavezu”.
    A i nisam kopao za te stanove, ruku na srce
    Oni koji su po vise puta uzimali kao Medenica i slicna krmad, mislim da nikada nisu razmisljali da li ce im to biti nafacno.
    A nije. Ne moze karmicki.
    P.S. Medo pomenu da svi treba da doplate do pune cijene ili da se oduzmu stanovi. Vazi li to i za njega koji je bio jedan od rijetkih sa zvanjem savjetnika u Agenciji za prestruktururiranje privrede koji je dobio stan od drzave for free jos davnih 90-tih?
    Doduse tada u Bloku VI.
    Vazi li j za Radulovica, Bosnjak, Lekica, Bulatovica...?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  30. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  31. #10273
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post


    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Bolje no da je došao na vlast u džemper,i narednih 30 godina pokrao sopstveni narod i drzavu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. #10274
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Jedina moja sfera interesovanja je bio pad onog zakona koji se ticao Crkve. Sve ostalo me ne zanima 2%. Mene ne placa Crna Gora, platu primam od drugih. A svoju djecu, ako Bog da dragi vodicu odavde. I oni ce zivjeti u nekoj zdravijoj sredini u kojoj nece ih opterecivati duhovi proslosti Balkana.
    To ce se desiti masovno, samo ako se Crna Gora kako god EU dohvati.

    Odje od budala sa jedne i druge strane normalan covjek nema mira.
    Ja imam prijatelja koji je dobio stan u Budvi i opremio ga od tvojih i mojih para. I sad mase zastavama i poziva na oruzje preko FB.

    Nas narod je glup i ja kao pojedinac ne mogu da mijenjam Crnu Goru. A zdrava, normalna grupa ljudi ovdje je u manjini. I nije u mogucnosti nista da napravi od Komita i Cetnika. Kako sami sebe zovu..a ni jedna od tih grupa NISTA ne zna o ovim ratnim organizacinama, tako da ih nazovem.
    Bravo ti ga, bas i mene zanima samo taj zakon oko crkve. Vjerujem da je to jedino sto je dps posteno uradio za sve ove godine

  33. #10275
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kao poreskom obvezniku potpuno mi je svejedno da li je stan sa popustom dobio drzavnik sluzbenik koji je tuzilac, sudija ili univerzitetaki profesor.
    Kao sto pretpostavljam da ga je Krivokapic dobio u zakonitoj proceduri na Univerzitetu, tako i pretpostavljam da su ga dobili zakonito na vladinoj stambenoj komisiji i ovi navedeni danas na pressu Vanje i Dritana.
    I sta je poenta?...
    Džabe lakiranje trule karoserije.

    Ne može zakonito i javno nikad biti jednako nezakonitom i tajnom.

    Kad si vidio kriterijume, poene, odluke po kojima je Čađenović dobio stan? Po kojima je bio u prednosti pred ostalim tužiocima? Da ne pominjemo kršenje zakona po kome tužioci (iz očiglednih razloga) stambene probleme rešavaju preko Tužilačkog savjeta.

    Plaky, plaky, ama ćeš teško objasniti Zapadnjacima kako je "profesionalni i nezavisni" tužilac od jedne od strana u sporu dobio na poklon 80 hiljada, a sve na tišu. Koliko će ovo uticati da se Katnić konačno pusti niz vodu vidjećemo, ali škoditi sigurno neće.

Page 411 of 1249 FirstFirst ... 311361401407408409410411412413414415421461511911 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •