Page 220 of 1249 FirstFirst ... 1201702102162172182192202212222232242302703207201220 ... LastLast
Results 5,476 to 5,500 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #5476
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Ovo idemo navijački i po pitanju zdravstva, đe nije poezija, pa da zavisi od tumačenja, nego đe imamo statističke i opisne indikatore koji jasno kažu da su kola krenula nizbrdo od kad je nove Vlade, makar po pitanju borbe sa COVID (i ne samo toga, ali ajde da se držimo opipljivog).

    I svako je objašnjenje prihvatljivo na temu zašto u istim okolnostima ovi novi imaju komad veću smrtnost - baš sad je došao na naplatu javašluk DPS; neće namjerno da se sprovode mjere od stane policije (to čekam da čujem) - samo je nemoguće ono najjednostavnije - da je nova uprava nesposobna.

    Treba im dati šansu da se uhodaju, ipak su novi, i ipak se radi samo o ljudskim životima.

    Najvažnije je bilo smijeniti ama baš svakog rukovodioca po bolnicama i u KBC, da se u ovakvom trenutku sistem raskanta, to kolko je bio uhodan, da se novi ljudi uče zaduženjima, obavezama i menadžerskim vještinama...u momentu kakav jeste.
    To Hrapović ima pumpicu koju napuni Covid vuirusom i onda ide na Ortopediju i Kardiohirurgiju kako bi zarazio pacijente i pokvario ministrici posao. Meni su objasnili da to što najviše zaraženih u Evropi u poslednjih 14 dana, da je to u stvari napredak, iako je svakako kriv DPS.

    Kao da gledam ponavljanje priče kad se na ovaj "revolucionarni" način prevrne policija, pa rukovodioci po dubini budu ljudi bez iskustva na tim linijama, bez rukovodnog iskustva, bez autoriteta...i kad krenu klanovi da koriste vakuum... Biće opet "DPS ih je stvorio", kad bude procenat riješenosti u slobodnom padu, a broj teških KD uzbrdo...
    A što ima veze što će svi iz klanova kući iz pritvora kad se ukine SDT. Mi ćemo da se izborimo sa kriminalom, a onda ćemo sve da vratimo po propisima kako traži EU. Samo da pušte Supermena, Spajdermena i Betmena mjesec dana da to regulišu. A valjda se neće ljutiti EU na Marvelove junake... Kad bi bar Banjo Radulović u skupštinu obukao kostim Supermena, pa da bude nekog hajra od svega.

    Mali detalj... Smjena bivšeg rektora. Prije smjene čovjek im pošalje kako izgleda procedura, gdje sve krše propise i zbog čega će da dobije na sud pare od Univerziteta. Objasni im i da nakon što ih je informisao o tome, ukoliko ga smjene na takav način i on dobije na sud ulaze u zonu krivične odgovornosti jer su bili inofrmisani o šteti koju prave. Sve to uredno zavede na arhivu. Ljudi moodato posle toga glasaju. Amaterizam je nenadjebiv. Biće onda, nagrdi nas DPS sud.
    Tužilaštvo ih neće ganjat naravno, jer će tamo sjedjeti "naši".

  2. #5477
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ako kako može ograničenje za ovaj PDF kao na oglasima.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  3. #5478
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ako kako može ograničenje za ovaj PDF kao na oglasima.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Dzabe ti je, mene ne mozes ograničiti, nece mrak ugasiti dan

  4. The Following 5 Users Say Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  5. #5479
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ruža View Post
    Mnogi su htjeli da unište DF i SNP, ne računajući DPS. Da ne pričamo u znakovima, to su URA i Demokrate pa ćemo vidjeti ko će koga uništiti. Demokrate su izdale SNP i pokušale su uzeti stranku baš zato da bi se proklonili Mišku Peroviću i zdravom tkivu DPS-a.
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...judi-iz-srbije
    Ruzice moje, casti te brat video za prvi post. Nisam ja zloban kao ovaj kimmi. Tacno se vidi da je zaovicic zene Miska Perovica




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  6. #5480
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Moze li biti da je Katnic ovo sa snimkom namjerno uradio da ne bi morao da podlijeze pritiscima nove vlade oko hapsenja bitnijih kadrova DPS-a?
    I onda da ide ista prica ovima na vlasti i opoziciji - "Htio sam da pomognem ali me smjenise"
    Mislim da je djelimicno njegovo ludilo - "nećete vi na moj obraz" pa se tu zaboravljaju zakoni i regule. Djelimično je "vidite zašto hoće da me smijene, pokrenuo sam istragu protiv njih".

  7. #5481
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...A što ima veze što će svi iz klanova kući iz pritvora kad se ukine SDT. Mi ćemo da se izborimo sa kriminalom, a onda ćemo sve da vratimo po propisima kako traži EU. Samo da pušte Supermena, Spajdermena i Betmena mjesec dana da to regulišu. A valjda se neće ljutiti EU na Marvelove junake... Kad bi bar Banjo Radulović u skupštinu obukao kostim Supermena, pa da bude nekog hajra od svega...
    A vala jes, postigao je Katnić čudo kao tužilac, pa sad hoće sve to novi primitivci da mu upropaste.

    Gagarine, života ti, drži se malo sofisticiranijeg pristupa, nemoj sad da popuštaš sa standardima kad je najgušće, kad treba državu odbraniti

  8. #5482
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A vala jes, postigao je Katnić čudo kao tužilac, pa sad hoće sve to novi primitivci da mu upropaste.

    Gagarine, života ti, drži se malo sofisticiranijeg pristupa, nemoj sad da popuštaš sa standardima kad je najgušće, kad treba državu odbraniti
    Ne dofati se prvog dijela koji se tiče ministrice zdravlja. Jel to zato što se slažeš sa tim stavom?

  9. #5483
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,416
    Thanks Thanks Given 
    14,889
    Thanks Thanks Received 
    4,181
    Thanked in
    2,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Dzabe ti je, mene ne mozes ograničiti, nece mrak ugasiti dan
    Brate, ti si ograničen svakako.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  10. #5484
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ruža View Post
    Brini ti za braću Đukanović i šta oni rade a pusti Vucica iz druge države sa kojom nemaš veze.

    Ao Ružice moja tebi ni lijepo ne valja...
    Pa ti si stavila citat sa Vučićem. A ja još dodao snimak gdje herojski spasava dijete iz smetova.
    A ti se odmah ljutiš....
    Nisi fer.

  11. #5485
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Katnići što se Kedira? Raste dizel ko Benzin.

  12. #5486
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    A ne damo da se UP i ANB rasture. Ne moze sad da se uci neko, a imamo naucenog Lazovica i sina mu.
    Mislis da ce novi smjeti da potapaju narod u rijeku i sprecavaju skaljarce da osile. Mislis da ce novi znati da izigravaju obezbjedjenje kavcanima.
    Ili da izigravaju kurire i nise pare izmedju zainteresovanih strana.
    Ili da se jave ako im sef napravi neko djelo, da robijaju za njega.
    Dje da takve kadrove izgubimo
    Mislis da se brzo nauci da se uzme oruzije iz magacina i ponese da ga slika Katnic kao dokaz.
    Dje takve kadrove da izgubimo

  13. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  14. #5487
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Zbilja smo kao drustvo i drzava dotakli dno,kad zbog vladimira bozovica ova elita postavlja drzavi crnoj gori ultimatume.

    https://rs.n1info.com/vesti/palma-kr...EMdSUb3bECe2PE
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. #5488
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A ne damo da se UP i ANB rasture. Ne moze sad da se uci neko, a imamo naucenog Lazovica i sina mu.
    Mislis da ce novi smjeti da potapaju narod u rijeku i sprecavaju skaljarce da osile. Mislis da ce novi znati da izigravaju obezbjedjenje kavcanima.
    Ili da izigravaju kurire i nise pare izmedju zainteresovanih strana.
    Ili da se jave ako im sef napravi neko djelo, da robijaju za njega.
    Dje da takve kadrove izgubimo
    Mislis da se brzo nauci da se uzme oruzije iz magacina i ponese da ga slika Katnic kao dokaz.
    Dje takve kadrove da izgubimo
    Nikad se nemoj zakleti da ne može gore. Evo mislili smo da ne može gore od NKT. Pa su uspjeli da dominiramo sa zaraženima već nedeljama. Ni da ne može gore od Erakovića u KBC, pa nam ga eto covid i na karidohirurgiju i ortopediju. Usput, da bi legao na odelenje u KBC prvo te testiraju na Covid. Dakle, nisu ga donijeli pacijenti.
    Tako da polako... Koliko ja shvatih u Srbiju se hapsi samo jedan klan. Sad će samo onaj drugi da bude malo dominantniji, kako stoje stvari.

  16. #5489
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Brate, ti si ograničen svakako.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Kad ti kazes to je kompliment

  17. #5490
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,859
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kad ti kazes to je kompliment
    Kad ti on kaže tebi bude lakše
    Love, peace and respect.

  18. #5491
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    338
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Ministar Stijović se bori protiv Petra Ivanovića, a otišao u posjetu Batu Careviću, čovjeku koji je oteo 500.000 kvadrata državnog zemljišta, napravio etno selo i farmu bez dozvole i u doba epidemije pravi okupljanja i tome slično. Uz to, preko firme posrednika daje svojoj firmi tendere po Budvi. Ma dajte, molim vas...

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  19. #5492
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Nova direktorica KCCG je prije par dana povecala plate clanovima borda direktora sa 480 na 550 EUR i predsjedniku takodje, on je dobio dosta vise ali sam trenutno zaboravio koliko tacno, do sad je imao sedamsto i kusur.
    Inace bord se sastaje najvise do 2-3 puta godisnje, ali zato dobijaju svakog mjeseca nadoknade(plate), placaju im telefone, itd.

  20. #5493
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nikad se nemoj zakleti da ne može gore. Evo mislili smo da ne može gore od NKT. Pa su uspjeli da dominiramo sa zaraženima već nedeljama. Ni da ne može gore od Erakovića u KBC, pa nam ga eto covid i na karidohirurgiju i ortopediju. Usput, da bi legao na odelenje u KBC prvo te testiraju na Covid. Dakle, nisu ga donijeli pacijenti.
    Tako da polako... Koliko ja shvatih u Srbiju se hapsi samo jedan klan. Sad će samo onaj drugi da bude malo dominantniji, kako stoje stvari.
    Oko zdravstva mozemi da se slozimo, tu i tamo, jer vec vidim da se kuka na careviceve mjere. Mi bismo al da ne ulazi.
    Zdravlje cu se sloziti da zena se malo gubi i pravi greske.
    Necu se sloziti da su mjere krive koliko ih ne primjenjuje niko. Da se ne lazemo, ostadoh na poslu sinoc do 10 uvece da nesto zavrsim. Ja se petljam sa posebnim dozvolama i najavama, a narod seta u sve sesnaest.
    Ali nemojmo o policiji. Gore bukvalno ne moze. To sto Vucic krese bivsem drugaru izvore finansiranja, ne znaci da je do sad bilo dobro.
    Da se ne lazemo, bar da ne gledam kad nedje sjednem inspektore, specijalce raznih vrsta i kamatase i dilere kako se ljube i pozdravljaju i piju za istim stolom.
    Eto bar da ne gledamo kako im izigravaju telohranitelje dok se sa druge strane pakuje covjeku koji dokazuje nezakonitost 90 000 eura duga.
    Mogu da priznam da grijesim za 100 stvari, ali da je policija najveca kriminalna organizacija, tu podvlacim liniju

  21. #5494
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Oko zdravstva mozemi da se slozimo, tu i tamo, jer vec vidim da se kuka na careviceve mjere. Mi bismo al da ne ulazi.
    Zdravlje cu se sloziti da zena se malo gubi i pravi greske.
    Necu se sloziti da su mjere krive koliko ih ne primjenjuje niko. Da se ne lazemo, ostadoh na poslu sinoc do 10 uvece da nesto zavrsim. Ja se petljam sa posebnim dozvolama i najavama, a narod seta u sve sesnaest.
    Ali nemojmo o policiji. Gore bukvalno ne moze. To sto Vucic krese bivsem drugaru izvore finansiranja, ne znaci da je do sad bilo dobro.
    Da se ne lazemo, bar da ne gledam kad nedje sjednem inspektore, specijalce raznih vrsta i kamatase i dilere kako se ljube i pozdravljaju i piju za istim stolom.
    Eto bar da ne gledamo kako im izigravaju telohranitelje dok se sa druge strane pakuje covjeku koji dokazuje nezakonitost 90 000 eura duga.
    Mogu da priznam da grijesim za 100 stvari, ali da je policija najveca kriminalna organizacija, tu podvlacim liniju
    Moguće da si u pravu za policiju. Mada prije bih rekao da pokvareni policajci upadaju u oči, a da je većina koja radi tamo narod koji jedva sastavlja kraj sa krajem. Obično tako bude u svakoj djelatnosti. Isto kao što pričaju o korupciji u zdravstvu, gdje vjerovatno ima doktora koji su pare uzimali, zli jezici pominju i ndke koji su nova vlast.

    Moja iskustva sa sa doktorima i policajcima, sa ličnog nivoa, bila su u najmanju ruku korektna, zadovoljan sam sa servisom koji pružaju. Dakle, sa urgentnog na odelenje, bilo sve OK. Na kraju curama neke zezalice iz parfimerije, ljekaru koji me dužio boca dobrog vina kad sam izlazio. Možda je to korupcija, ja sam baš uživao kako su se obradovale đevojke, ma i doktor.

    Sa policajcima sam imao kontakt uglavnom kad me ili kazne minimalno ili se izvučem jer vide da vozim đecu koju neću suturisat. Njihovog šoka kad su mi napisali kaznu, a ja im dodao još po lednu limenku kole da se osvježe

    Tako da ne znam. krećem se među raznim narodom, za gomilu stvari koje "svi znaju" ispostavi se da nemaju veze sa istinom, tako da i ove priče o servisu dilerima koji pruža policija, maltene na organizovanom nivou uzimam sa zrnom soli. Mada, moguće da su toliko neki zastranili, da se priča multiplikovala.
    Sa druge strane, što se ministrice zdravlja tiče... statistika.
    I jedan mali detalj. Tražio SDP njeno kontrolno saslušanje. Otkačio ih DF, a kao Demokrtae i URA bila za saslušanje, međutim nedovoljno, jer je DPS bojkotovao odbor. Onda se DPS pojavio na odboru, pa Demokrate i URA promijeniše stav. Toliko o transparentnosti i principijelnosti.

    Da rezimiram. Sve je to isti narod i ista fekalija. Jedni su decenijama jahali i opustili se u prasičlucima. I novi će čim se malo opušte. Dotle će nas zabaljat amaterizmom za koji smo pronašli pleonazam u neiskustvu.

  22. #5495
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Podji ljeti kod brata Nenezica, pa ako budes znao ko je ko, svaka ti cast

  23. #5496
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Podji ljeti kod brata Nenezica, pa ako budes znao ko je ko, svaka ti cast
    Pojma nemam ko je brat Nenezić, možda na Oblatno (kažu bivši ministar turizma silent partner) mada mi to ne djeluje kao mjesto za policajce i krimose, makar kad sam ja išao. Imaj u vidu da ima 4.000 zaposlenih u MUP i policiji...
    Neka ima 100 kvarnih to je 2,5%.

  24. #5497
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ruža View Post
    4000 zaposlenih od kojih je 3900 primljeno preko DPS i SDP-a.
    Ooooooo... Jel to meni moja luzica dosla bago bago...

    Ne reče mi jel i Pipun notorni izdajnik kao Koprivica, pošto je i on napustio SNP? Ili je samo Peđa?

  25. #5498
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://www.facebook.com/LiberalniSa...2050683999155/

    DPS komite na aparatima

    LSCG objavio video

    Biće da je i LSCG FB stranica kontra Crne Gore

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  26. #5499
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pojma nemam ko je brat Nenezić, možda na Oblatno (kažu bivši ministar turizma silent partner) mada mi to ne djeluje kao mjesto za policajce i krimose, makar kad sam ja išao. Imaj u vidu da ima 4.000 zaposlenih u MUP i policiji...
    Neka ima 100 kvarnih to je 2,5%.
    Oblatno naravno i nije nikakav silent partner. Kao sto rekoh, pola likova za koje pomislis da su krimosi, su inspektori.
    Niko ovdje ne prica da su svi. Ima tamo administrativaca koliko volis, saobracajaca, logisticara, vozni park, prijavnice...
    Ovdje pricamo o dobrom dijelu inspektora za strance, opsti kriminal, borba protiv narkotika, sprjecavanje zelenasenja.....
    E ako ti ne rade pisao, ne ocekujem da to pozornik iz onog opela radi.
    Ako je sef odsjeka za borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije polaznik kalicu na svadbi, a sin mu vlasnik lokala u City kvartu dje nema kriminalne glave da ne sjedi, kao i inspektora... A on divlja sa ekipom u 3 crna X5 po gradu.
    Pa druze, licimo na africke vojne hunte.
    Samo jos da pocu da pucaju kroz prozore....

  27. #5500
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,416
    Thanks Thanks Given 
    14,889
    Thanks Thanks Received 
    4,181
    Thanked in
    2,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    .
    Ako je sef odsjeka za borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije polaznik kalicu na svadbi, a sin mu vlasnik lokala u City kvartu dje nema kriminalne glave da ne sjedi, kao i inspektora... A on divlja sa ekipom u 3 crna X5 po gradu.
    Pa druze, licimo na africke vojne hunte.
    Samo jos da pocu da pucaju kroz prozore....
    Mislim da će im presjesti kad mu tatko ne bude više imao moć kao što ima sad. Mnogima iz njihovog miljea su se zamjerili. A oni baš ne zaboravljaju tako lako. Plus kad vide da tonu......

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Page 220 of 1249 FirstFirst ... 1201702102162172182192202212222232242302703207201220 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •