Page 154 of 1249 FirstFirst ... 541041441501511521531541551561571581642042546541154 ... LastLast
Results 3,826 to 3,850 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3826
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Pa zakon o drzavnim sluzbenicima i namjestenicima kao i zakon o radu su u sebi imali toliko ogranicenja jer su plod zahtjeva opozicije i NVO sektora koji su uz podrsku EU uspjeli da izdejstvuju da bi se kao sprijecilo "partijsko zaposljavanje" pa je novoj vlasti i bivsoj opoziciji jedno od prvih poteza bila izmjene tog zakona. Ista stvar se najavljuje za izbor sudija i tuzioca mada je to nemoguca misija.

    No, ja bi ovoj Vladi dao 4 godine ukoliko bi se slozili svi pa i da smanjimo kritiku ali mislim da je ona za kratkotrajnu upotrebu i da DF samo vrijeba priliku i momenat kada osjeti da usvajajuci sve tekovine DPS koji se tice terenskog rada i izborne kombinatorike moci da ostvari primat.
    Last edited by Rodion Romanovich; 22-01-21 at 01:29.

  2. #3827
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    ...

    Znači ovaj pao s neba i najavljuje maltene da više neće trebati tropetinska većina ni za šta, jer im smeta...
    ...
    Prvo se obavijesti pa onda zapomaži. Za promjenu sudskog savjeta treba promjena ustava. Za promjenu tužilačkog savjeta ne treba, dovoljna je promjena zakona (za šta je potrebna samo prosta većina u skupštini).

    Istina, za izbor vrhovnog državnog tužioca ti treba tropetinska većina, ali, na sreću, Stanković nije VDT već samo vršilac dužnosti. Za promjenu v.d. VDT ti, opet na sreću, ne treba tropetinska većina. Jednom kad su promijenjeni v.d. VDT i tužilački savjet onda Katnić odlazi automatski.

    Sve legalno.

  3. #3828
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,827
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    A kao da je to bitno. Vidiš da je Zdravko pripit.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    A nije bio pripit nego mu je tema o prosvjeti bas bitna i osjetljiva pa se malo vise unese... rece skoj


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  4. #3829
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Prvo se obavijesti pa onda zapomaži. Za promjenu sudskog savjeta treba promjena ustava. Za promjenu tužilačkog savjeta ne treba, dovoljna je promjena zakona (za šta je potrebna samo prosta većina u skupštini).

    Istina, za izbor vrhovnog državnog tužioca ti treba tropetinska većina, ali, na sreću, Stanković nije VDT već samo vršilac dužnosti. Za promjenu v.d. VDT ti, opet na sreću, ne treba tropetinska većina. Jednom kad su promijenjeni v.d. VDT i tužilački savjet onda Katnić odlazi automatski.

    Sve legalno.
    Upravo tako jer nema potrebe da i jedna funkcija bude u v.d. stanju iako je legalna jer neko mora radit ... DPS se cimao da stavi u vd stanje neku funkciju ali mu nije smetalo da to traje godinama jer nisu htjeli da se cimaju oko 3/5 ... ja mislim da su 3/5 nabildovane samo na donošenje ustava i nikad više ...
    deuscroix

  5. #3830
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Dostina nije svjesna pohare i dje smo. Mila Kasalica pripita vjerovatno:





    Budite relaksirani.

  6. The Following User Says Thank You to Joksim For This Useful Post:


  7. #3831
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/snaha-bran...o-u-skupstini/
    Evo Radulović zaposli citavu familiju na drzave jasle, jel izgovor tako je i DPS radio???
    Razlika izmedju ovoga i ono sto je DPS radio je????

  8. #3832
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Razlika izmedju ovoga i ono sto je DPS radio je????
    Rezultat izbora ... neće valjda sa DPS kadrom čekat 4 god. i izać na izbore ... ovaj narod je poludio potpuno ... nisam vidio da su nekog zaposlili u Bemax ili komplet privatni sektor koji je još uvijek dominantno DPS izvor prihoda ...
    deuscroix

  9. #3833
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,938
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,611
    Thanked in
    2,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Odgledah na youtube sad.....od a do she potpisujem.

    Za one koji spominju alkohol, sve i da je bio pjan, dje je pogrijesio?

    Sto nam je vazda pokojni Milovan govorio - na loptu a ne na igraca.
    Zamisli histeriju na premijera koji je po prvi put odgovorio kako treba DPS splacinama od prosvjetara.

    Koliko ga napadaju on je do sad preblag bio.
    Podrska za premijera i sve splacine da stavi tamo dje im je mjesto.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  10. The Following 7 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  11. #3834
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Dostina nije svjesna pohare i dje smo. Mila Kasalica pripita vjerovatno:





    Ovo da se pogleda 1000 puta.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  12. #3835
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    https://m.cdm.me/politika/snaha-bran...o-u-skupstini/

    “Lola Radulović je supruga Petra Radulovića, sina Branka Radulovića, i od prije par dana je zapošljena kao sekretarica u kabinetu potpredsjednice Skupštine Branke Bošnjak“, saopštila su dva Pobjedina izvora.

    Radulovićeva kćerka Ljiljana Radulović, ugledni neurolog, nedavno je izabrana na funkciju direktora Kliničkog centra Crne Gore.

    Prema sporazumu o raspodjeli funkcija “po dubini“, Pokret za promjene je daleko najbolje prošao.

    Ima li ko u ovom PZP-u da se pobuni i kaze “alo Branko, prikoci malo, dje cemo mi i nase familije da se uhljebimo kad ti sve zauze?”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #3836
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Razlika je velika.
    Prvi put je neko "ucutao" komnenica. Ocigledno Leposavic kao advokat ima znanje, a i prica prebrzo da bi komnenic stigao sve.
    Konkretno covjek je rekao da se svi ukljuce. Da se opozicija ukljuci. Pa i Stankovic i katnic su dogovor DPS i DF. Istu stvar trazi i Leposavic. Da sad svi naprave napor i da pokusaju da nadju rjesenje.
    Sad sto je vama normalno da DPS tipa sabotira i da imamo tuzilastvo u VD stanju, ne znaci da ce moci tako. Samo je rekao da ako se bude sabotiralo konstantno da postoji rjesenje za koje se nada da se nece doci. Stankovic po sili zakona mislim da moze do juna ili jula da bude VD.
    Opet se nadam da ce promijeniti zakon, kao sto je rekao, sto je i Komnenic potencirao, i definisati sta je to "ugledni pravnik". Ili obrisati tu stavku

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  14. #3837
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,938
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,611
    Thanked in
    2,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Dostina nije svjesna pohare i dje smo. Mila Kasalica pripita vjerovatno:





    Dostinu NE ZANIMA, jer su se prodali za sitne interese, a kvalitet svog zivota sveli na puko prezivljavanje, a sto je najgore, pozajmili grdne pare od buducnosti svoje djece...

    Kad sudstvo i tuzilastvo promijenimo, bice posla koliko oces, da patriote posaljemo dje im je mjesto.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  15. #3838
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    https://m.cdm.me/politika/snaha-bran...o-u-skupstini/

    “Lola Radulović je supruga Petra Radulovića, sina Branka Radulovića, i od prije par dana je zapošljena kao sekretarica u kabinetu potpredsjednice Skupštine Branke Bošnjak“, saopštila su dva Pobjedina izvora.

    Radulovićeva kćerka Ljiljana Radulović, ugledni neurolog, nedavno je izabrana na funkciju direktora Kliničkog centra Crne Gore.

    Prema sporazumu o raspodjeli funkcija “po dubini“, Pokret za promjene je daleko najbolje prošao.

    Ima li ko u ovom PZP-u da se pobuni i kaze “alo Branko, prikoci malo, dje cemo mi i nase familije da se uhljebimo kad ti sve zauze?”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Savjetnici u vladi i u skupstini su parexselans primjeri politickih funkcija i zaposljenja u svijetu.
    Ono cim se Becic hvali, meni npr nije normalno. Svako od njih ima politicku funkciju koju obavlja i trebaju mu savjetnici koji su tu da mu pomognu da sprovede politiku partije.
    Najbolje da se ostavi kabinet bivseg ministra da savjetuje novog. To se mijenjalo kako se ministar promijeni.
    Tipa boskovic je u kabinet MO doveo sve svoje savjetnike iz prosvjete. I potpuno regularna situacija. To su njegovi ljudi od povjerenja koji mu pomazuu da sprovede svoju viziju.
    A ta vizija se provjerava na izborima

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #3839
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Zamisli histeriju na premijera koji je po prvi put odgovorio kako treba DPS splacinama od prosvjetara.

    Koliko ga napadaju on je do sad preblag bio.
    Podrska za premijera i sve splacine da stavi tamo dje im je mjesto.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Lijep izraz za ljude koji se bave obrazovanjem djece. Mozda kad otpuste sve prosvetare da malo upadnes da se bavis tim laganim zanimanjem i pokazes kako ne biti splacina?
    Pretpostavljam da bi ti isti stav bio da je Djukanovic kao premijer prijetio prosvjetarima kad su bilunu strajku 2009. cini mi se.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  17. #3840
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,342
    Thanks Thanks Given 
    14,757
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Nije prijetio svim prosvjetarima. Nego direktorima škola (svi došli do toga preko partije), i ostalom kadru (isto došli preko partije ili direktora) kojeg ti isti direktori huškaju na štrajk, pokušavajući da podrivaju novu vladu.
    Koliko god da se trudim da tvoje pisanje ne protumačim kao DPS ovsko, ti mi ne daš. Jer da si glup razumio bih, Ali ovako teško.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  18. #3841
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://m.cdm.me/politika/snaha-bran...o-u-skupstini/
    Evo Radulović zaposli citavu familiju na drzave jasle, jel izgovor tako je i DPS radio???
    Razlika izmedju ovoga i ono sto je DPS radio je????
    Izvini nije to istina , koje ti medije citas

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  19. #3842
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,938
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,611
    Thanked in
    2,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Lijep izraz za ljude koji se bave obrazovanjem djece. Mozda kad otpuste sve prosvetare da malo upadnes da se bavis tim laganim zanimanjem i pokazes kako ne biti splacina?
    Pretpostavljam da bi ti isti stav bio da je Djukanovic kao premijer prijetio prosvjetarima kad su bilunu strajku 2009. cini mi se.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Rekao sam ' DPS splacine prosvjetari'. Oni se NE BAVE obrazovanjem. Oni su partijski privesci koji veze s mozgom nemaju, a ponajmanje ucestvuju u obrazovanju. Licno znam neke od njih, to je zastidje od ucitelja i profesora... Mene je sramota od njih.

    Obrazovanje je, uz zdravstvo, sveta stvar. To je uzvisen poziv, to su ljudi koji kreiraju buducnost. Svi oni koji su DPS agitatori i predstavljaju se kao prosvjetari, su unizili svetu stvar, i kao takvi ne zasluziju nista do da budu otpusteni.

    Pazljivo treba odvojiti kukolj i poslati ih na biro, jer obrazovanje mora pod hitno da se poboljsava.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  20. #3843
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Zar nisu DIREKTORI partijske funkcije?
    Zasto u ovo vrijeme ekonomskog kolapsa traziti vece plate i strajkovati kad to nije realno bas sem za medicinsko osoblje.
    Zasto kad macke nema misevi kolo vode?
    Zasto nijedan strajk nismo imali? Mozda jer su ti isti partijski direktori drzali gomilu nastavnog kadra bez resenja uz ucjene neke?

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  21. #3844
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Au da li je ovo realno.








    Mozemo ocekivati ovih dana jos jaci medijski spin i pricu oko crkve, patriotizma...

  22. #3845
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Rekao sam ' DPS splacine prosvjetari'. Oni se NE BAVE obrazovanjem. Oni su partijski privesci koji veze s mozgom nemaju, a ponajmanje ucestvuju u obrazovanju. Licno znam neke od njih, to je zastidje od ucitelja i profesora... Mene je sramota od njih.

    Obrazovanje je, uz zdravstvo, sveta stvar. To je uzvisen poziv, to su ljudi koji kreiraju buducnost. Svi oni koji su DPS agitatori i predstavljaju se kao prosvjetari, su unizili svetu stvar, i kao takvi ne zasluziju nista do da budu otpusteni.

    Pazljivo treba odvojiti kukolj i poslati ih na biro, jer obrazovanje mora pod hitno da se poboljsava.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Zar nije sva prosvjeta uz sada vlast a nekad opoziciju, sto sindikalno, sto profesori i nastavnici? Kako mogu strajkovati "DPS splacine prosvjetari" ako su u manjini ili ih uopste nema? Kako su mogli prije dizati glas a sada ne smiju? Da li su uopste dizali glas protiv ove vlasti i otkud ovaj ispad? Vi bi stvarno trebali da se dogovorite sami sa sobom oko nekih konstatacija jer je Vucic majka za neke diskutante na ovoj temi.



    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Au da li je ovo realno.








    Mozemo ocekivati ovih dana jos jaci medijski spin i pricu oko crkve, patriotizma...
    Sve navodne spinove je pokrenula sadasnja Vlada i vladajuca vecina koju je tu Vladu podrzala. Ja bi prije rekao da se pokusava identifikovati crnogorsko nacionalno pitanje sa korupcijom, lopovlukom i falsifikatima i to se radi vrlo smisljeno i planski. Narativ je vrlo prepoznatljiv i ocigledan. Prvo krene prica o nekim ekonomskim problemima, eventualnoj korupciji i steti pa se istovremeno pokrene prica oko prava crkve, akcije "dogodine na Lovcenu", i "resetovanje" Crne Gore i onda kada izazovu reakciju pokretaci svih tih tema idu sa tlapnjama oko "spinovanja" i odvlacenja paznje. Ako se podje od izvora svih tema onda ova vlast samu sebe ispinuje redovno.
    Last edited by Rodion Romanovich; 22-01-21 at 10:55.

  23. #3846
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,342
    Thanks Thanks Given 
    14,757
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Zar nisu DIREKTORI partijske funkcije?
    Zasto u ovo vrijeme ekonomskog kolapsa traziti vece plate i strajkovati kad to nije realno bas sem za medicinsko osoblje.
    Zasto kad macke nema misevi kolo vode?
    Zasto nijedan strajk nismo imali? Mozda jer su ti isti partijski direktori drzali gomilu nastavnog kadra bez resenja uz ucjene neke?

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Nije čak ni za svo medicinsko osoblje. Jer su većina ladili muda u prvom talasu. A i sada ima mnogo manje pacijenata nego ranije. Evo ja prvi i ako bih trebao da se pozabavimo nekim stvarima ne idem zbog cijele situacije. Jer mi nije hitno. Bar se nadam da nije.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  24. #3847
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Sve navodne spinove je pokrenula sadasnja Vlada i vladajuca vecina koju je tu Vladu podrzala. Ja bi prije rekao da se pokusava identifikovati crnogorsko nacionalno pitanje sa korupcijom, lopovlukom i falsifikatima i to se radi vrlo smisljeno i planski. Narativ je vrlo prepoznatljiv i ocigledan. Prvo krene prica o nekim ekonomskim problemima, eventualnoj korupciji i steti pa se istovremeno pokrene prica oko prava crkve, akcije "dogodine na Lovcenu", i "resetovanje" Crne Gore i onda kada izazovu reakciju pokretaci svih tih tema idu sa tlapnjama oko "spinovanja" i odvlacenja paznje. Ako se podje od izvora svih tema onda ova vlast samu sebe ispinuje redovno.

    Fascinatno je kako ovih 220.244 055 eura su nevidljivi i nebitni, nije bitno ko raskrcmi ovolike pare, pogotovo za osvjedocene URAse...

  25. #3848
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/kolumne/50529...mke-revansizma

    Medijske najave smjene (možda i spekulacije ili glasine zlobnika) direktorice podgoričke Gimnazije, Zoje Bojanić-Lalović ne uklapaju se u demokratsku rekonstrukciju obrazovno-vaspitnih institucija, jer je ova gimnazija paradigma demokratske škole 21. vijeka, a stil rukovođenja i upravljanja koji se u njoj praktikuje školski primjer praktičnog ispunjenja najviših Standarda kompetencija direktora. U to sam se lično uvjerio kao član tima prosvjetnih nadzornika koji je vršio eksternu evaluaciju ove ugledne ustanove u ime Zavoda za školstvo u kojoj su rukovođenje i etos, dakle dvije najvažnije oblasti kvaliteta koje su preduslov za kvalitetnu nastavu, ocijenjene najvišom ocjenom u skladu sa standardima kvaliteta. U procjeni kvaliteta rukovođenja i etosa ove škole aktivno su učestvovali učenici, nastavnici i roditelji kao ravnopravni učesnici i partneri obrazovno-vaspitnog procesa. Građanska i službena dužnost me obavezuju, dakle etika poziva i struke, da javno saopštim svoj stav neslaganja sa ovim najavama o smjeni direktorice Gimnazije, jer je zasnovan na objektivnim argumentima na osnovu zvaničnog Izvještaja o utvrđivanju kvaliteta obrazovno-vaspitnog rada ove ustanove. Nakon eksterne evaluacije, koja je jedini kriterij kvaliteta rada jedne obrazovno-vaspitne ustanove, može se reći da je renesansa ove škole otpočela dolaskom Zoje Bojanić-Lalović čije ime treba da bude zapisano zlatnim slovima u Ljetopisu Gimnazije. Sve je u ovoj školi inovirano, uređeno, kultivisano, humanizovano i znatno unaprijeđeno sa jednim osnovnim ciljem - da koristi učenicima, roditeljima i nastavnicima. Stvorena je bezbjedna, stimulativna i prijatna atmosfera za nastavu i učenje, tako da nedovršeni mandat direktorice Bojanić-Lalović predstavlja zlatno doba podgoričke Gimnazije.
    Na osnovu ovog se moze zakljuciti da direktorica gimnazije u PG nije smijenjena jer je lose radila, vec zbog toga sto je DPS - "splačina".

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/50...om-leposavicem

    Leposavic (u Nacisto):
    "Protiv sam političkog zapošljavanja".
    Ono što znam da su bili razgovori jeste i u tom smislu podržava svaki član Vlade ideju premijera da se partijama ponudi da razmišljaju u smislu onog što su upražnjena radna mjesta u javnoj administraciji, da kandiduju svoje predloge...
    Protiv sam partijskog zaposljavanja, a podrzavam ideju premijera da partijama ponudi da kandiduju svoje predloge na upraznjena mjesta. Moze li i jedno i drugo?

  26. #3849
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Moze. Nedje shvatam Krivokapica juce. Prvo mu je dosao sindikat direktora skola, koji je u dps medijima predstavljen kao sindikat prosvjete, sto nije nikako. I dosli su da traze nesto od njega sto je posao sindikata prosvjete.
    Istovremeno bez najave je dosao da trazi sastanak sindikat pravosudja. Dje se predsjednik sindikata brine o partijskom zaposljavanju. Da ironija nije tolika, stvarno bi bilo otuzno.
    Poslije 30 godina partijskog zaposljavanja, sad se "uhljebi" brinu o raspisivanju konkursa.
    Ako predajes ekonomiju na fakultetu, a clan si OO Demokrata ili bilo koje partije, zasto ne mozes da konkurises za ministarstvo ekonomije. Jer si u partiji. Vazi. Taj narativ gura DPS da bi kao dokazao da ako je neko u partiji a zavrsio je ekonomiju i radi u CRBC je isto kao da na isto mjesto radi neko ko je zavrsio DIF.
    Kad se prica o partijskom zaposljavanju niko ne prica o, ne znam, Fabrisu i CRBC nego o Milosu Popovicu koji je sa direktor skijalista CG
    A to su stvari koje se jednostavno ne mogu porediti

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  27. #3850
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,342
    Thanks Thanks Given 
    14,757
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://www.vijesti.me/kolumne/50529...mke-revansizma



    Na osnovu ovog se moze zakljuciti da direktorica gimnazije u PG nije smijenjena jer je lose radila, vec zbog toga sto je DPS - "splačina".

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/50...om-leposavicem

    Leposavic (u Nacisto):




    Protiv sam partijskog zaposljavanja, a podrzavam ideju premijera da partijama ponudi da kandiduju svoje predloge na upraznjena mjesta. Moze li i jedno i drugo?
    Jel to ona ista gimnazija gdje postoje VIP odeljenja itd?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Page 154 of 1249 FirstFirst ... 541041441501511521531541551561571581642042546541154 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 19 users browsing this thread. (0 members and 19 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •