Page 153 of 1249 FirstFirst ... 531031431491501511521531541551561571632032536531153 ... LastLast
Results 3,801 to 3,825 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3801
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grundeljski View Post
    Znaci priznajete sad spiskove, ucjene, pritiske...? Opa
    @lucke91 se, za razliku od dostine ljudi koji su podržavali DPS na forumu, uvijek trudio da bude realan. Iako smo se čak par puta sporečkali, neđe čak došli i do nekih malo težih riječi, uvijek mi je bilo milo pročitat što napiše na političke teme. Druga je vizura posmatranja svakako, ali njegove postove u posljednjih nekoliko godina nisam doživljavao kao dps poštapalice i propagandu, već kao iznošenje mišljenja.

    Koliko se sjećam on je i vjernik, tako da od kako je nastupila ova frka oko Zakona nisam ga vidio da iznosi neke stavove, sem čini mi se da je napisao da se DPS malo preigrao sa tom pričom oko crkve.

    Neće mi lucke zamjerit ako sam što pogrešno zapamtio.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  2. #3802
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grundeljski View Post
    Znaci priznajete sad spiskove, ucjene, pritiske...? Opa
    Ja nemam sta da priznam, odje sam napisao bar 100 puta, a i ljudi koji me privatno znaju sa foruma mogu da potvrde, da nikad se nisam bavio partijskim poslovima i aktivizmom... pricam na osnovu toga sto cujem ili vidim kao i svi drugi, pretpostavljam i ti... i naravno projekcija i analiza politickih rezultata i desavanja, tu sam doktorirao
    Last edited by lucke91; 21-01-21 at 22:28.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  3. #3803
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @lucke91 se, za razliku od dostine ljudi koji su podržavali DPS na forumu, uvijek trudio da bude realan. Iako smo se čak par puta sporečkali, neđe čak došli i do nekih malo težih riječi, uvijek mi je bilo milo pročitat što napiše na političke teme. Druga je vizura posmatranja svakako, ali njegove postove u posljednjih nekoliko godina nisam doživljavao kao dps poštapalice i propagandu, već kao iznošenje mišljenja.

    Koliko se sjećam on je i vjernik, tako da od kako je nastupila ova frka oko Zakona nisam ga vidio da iznosi neke stavove, sem čini mi se da je napisao da se DPS malo preigrao sa tom pričom oko crkve.

    Neće mi lucke zamjerit ako sam što pogrešno zapamtio.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Lagano brat, sve je to 1/1 priča tačna.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #3804
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ako uspiju organizovat štrajk, to znači da se ne radi samo o direktorima škola. Da li je sindikat partijski ne znam baš. Štrajkova prosvetara bilo je i pod DPS. Poslednji put 2009.
    Može im dati nula eura dok štrajkuju, ali će kasnije da košta. Valjda se po zakonu ili nekom kolektivnom ugovoru zna koliko se tada dobija.
    Ako se dobija 30% u pravu je. Ako misliš da tako ucijeniš možda ti upali. A i ako ne upali, briga te. Plaća budžet trošak.
    Svakako će DPS direktori da pokušaju da organizuju štrajk, njima se stolica ljulja. DPS-u odgovara da haos pravi po prvi put, ajde da ne provjeravam koliki je taj štrajk 2009-e bio, po prvi put u 11 godina.

    Nema potrebe da izvlačimo zaključke na osnovu klipova. Ja sam ga shvatio da ako oni budu štrajkovali onda će i on da tjera mak na konac pa zbog pada budžeta preraspodijeli teret i na državne službenike i smanji plate za 30%.

    Što sve u svemu nije ni bitno. Svakako ovo ne bi bio štrajk zbog plata, jer bi takav bio najavljen i dok je DPS bio na vlasti, nego štrajk lansiran od DPS kadrova u školstvu. Budući takav, koliko čujem od svakog sa kim sam o ovome popričao, Zdravko bi imao veliku podršku da odbije zahtjeve.

  5. #3805
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,483
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    https://api.cdm.me/drustvo/premijer-...m-o-govornicu/

    Pripit? Zajebite tekst, naslov i medij, govorim o snimcima samo, djeluje ka da se popila koja više...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Ja sam to odmah rekao.
    Popio je koju (više)

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Last edited by Isak; 21-01-21 at 22:30.

  6. #3806
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ispratih priču u padu garancija za brodove i SZK opstrukciju. Mislim da je postojalo rješenje. Da dvije firme uzmu od komercijalnih banaka kredite na dva mjeseca da isplate ratu sa garancijom države. Naravno, ne bi ih vratili i onda bi se banke naplatile od države. Za toliko bi se smanjila garancija države koja već postoji i neto se ništa ne mijenja, pa se ne može tretirati kao subvencija.
    Takođe, otvara se pitanje sad kad se pukne na garnciju za ove dvije firme 50 Mln da li je to državna pomoć?
    Davanje garancija se isto tretira kao državna pomoć. Plaćanje obaveza po paloj garanciji nije državna pomoć.

    Zar nije malo glupo sad što Agencija kao brani plaćanje rata, a to je nešto što si obavezan jer ćeš u suprotnom pretrpjeti veću štetu, a ćutali su od 2012 isto ko i za MA.

    Ja vidim rješenje da se sa Kinezima dogovore da zamijene tu jednu garanciju u više garancija koje dospijevaju na dan kada dospijeva anuitet + 20 dana. Pa neka nam onda aktiviraju jednu po jednu, a ne sve odjednom

    Vazda sam razmišljao out of box



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 21-01-21 at 22:30.

  7. #3807
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Više je SD nego DPS. Šehović je šou radio. Mada to dođe na isto.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    mora se znati neki kriterijum kada se biraju direktori osnovnih i srednjih škola kao i vrtića. do sad su postavljani bez ikakvog reda. par puta su se na neke konkurse prijavljivali profesori iz datih škola koji su imali sve reference (uz sve to preko dvadeset godina rada u datoj školi) i nisu mogli postati direktori. Bratićku napadaju po toj liniji, ali potpuno podržavam micanje takvih direktora. naravno, očekujem da se praksa prekine


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #3808
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    mora se znati neki kriterijum kada se biraju direktori osnovnih i srednjih škola kao i vrtića. do sad su postavljani bez ikakvog reda. par puta su se na neke konkurse prijavljivali profesori iz datih škola koji su imali sve reference (uz sve to preko dvadeset godina rada u datoj školi) i nisu mogli postati direktori. Bratićku napadaju po toj liniji, ali potpuno podržavam micanje takvih direktora. naravno, očekujem da se praksa prekine


    Tapatalk
    To je rekao u ovom govoru (samo što to CdM neće da prenese). Da niko neće biti smijenjen, da ga skupštinska većina pritiska ali da će insistirati na najboljim imenovanjima, ali da prema onima za koje se dokaže da nemaju kvalifikacija osim partijske pripadnosti neće biti milosti.

    I inače Zdravko jedino pokazuje žešće emocije kad se o prosveti priča, mislim da mu je ta tema srcu bliska...

  9. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  10. #3809
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ispratih priču u padu garancija za brodove i SZK opstrukciju. Mislim da je postojalo rješenje. Da dvije firme uzmu od komercijalnih banaka kredite na dva mjeseca da isplate ratu sa garancijom države. Naravno, ne bi ih vratili i onda bi se banke naplatile od države. Za toliko bi se smanjila garancija države koja već postoji i neto se ništa ne mijenja, pa se ne može tretirati kao subvencija.
    Takođe, otvara se pitanje sad kad se pukne na garnciju za ove dvije firme 50 Mln da li je to državna pomoć?
    Sto ce nama partijske brodarske kompanije?
    Ne trebaju nam nista ovakve gubitaske firme. Ugasit i prijatno. Tuziti sve ove sto su nezakonito radili oko ovoga 15 godina i od njih se naplatit za sve pale garancije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  11. #3810
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    mora se znati neki kriterijum kada se biraju direktori osnovnih i srednjih škola kao i vrtića. do sad su postavljani bez ikakvog reda. par puta su se na neke konkurse prijavljivali profesori iz datih škola koji su imali sve reference (uz sve to preko dvadeset godina rada u datoj školi) i nisu mogli postati direktori. Bratićku napadaju po toj liniji, ali potpuno podržavam micanje takvih direktora. naravno, očekujem da se praksa prekine


    Tapatalk
    Ne vidim bolje rješenje od toga da nastavničko vijeće i savjet roditelja biraju direktore na bazi programa koje kandidati proslijede.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  13. #3811
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Takođe, otvara se pitanje sad kad se pukne na garnciju za ove dvije firme 50 Mln da li je to državna pomoć?
    Nije. Jedno je kad vlada odluci da finansijski pomogne kompanije, a drugo kad vlada mora do postupi u skladu s garancijama koje je dala i koje su dospjele za naplatu.

  14. #3812
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Davanje garancija se isto tretira kao državna pomoć. Plaćanje obaveza po paloj garanciji nije državna pomoć.

    Zar nije malo glupo sad što Agencija kao brani plaćanje rata, a to je nešto što si obavezan jer ćeš u suprotnođ pretrpjeti veću štetu, a ćutali su od 2012 isto ko i za MA.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Imaš 50 Mln garancije prema kineskoj banci. Skratiš je na 45 Mln, a 5 Mln prema crnogorskoj banci. Znači ostaje isti iznos garancije, samo drugačije raspoređen.
    U krajnjem odradio bih ovako i mogao se branit pred EU kako bih svakako puka 50 Mln, tako da vjerovatno ne bi vukli za uši. za tujehu ne pucamo baš 50 mln, ostaju nam brodovi. Mogu se prodat za neke pare, no se bojim ponovo će neko sa nekom trećom firmom i tim brodovima razvijati pomorstvo, kad ove dvije ugasi.
    Slučajno sam bio prisutan neka zima 2008/09 kad je Lompar pričao o nabavci prva dva broda na kredit i obnovi flote. Objasnio je da su brodovi ekstremno jeftini jer je bilo dno SEKE i vozarine na istorijskom minimumu, kao i da je za očekivat rast cijene brodova. Rekoh da je vrlo moguće u pravu, ali da bi vlada onda trebala da se kladi na rast vozarina i kupi neke derivate.
    Uglavnom on je potrefio i već 2011 vozarine su se oporavile. Počela se vraćati ekonomija, porasle vozarine, a brodovi u deficitu jer je dio isječen tokom SEKE. Vjerovali ili ne mogli smo prodati ugovore na neizgrađene brodove i da vlada stavi u kućicu 20-30 Mln. Ponovo ja pitah što to ne radimo, tada bi argument da Vlada nije šepkulant no da se bavi razvojem pomorske privrede. Naravno, izgradi se brodova, padoše vozarine i ponovo kanal.
    Takođe, to su firme đe je više naroda u kancelarije no na brodove i moraju propasti.

  15. #3813
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne vidim bolje rješenje od toga da nastavničko vijeće i savjet roditelja biraju direktore na bazi programa koje kandidati proslijede.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    +1000

  16. #3814
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To je rekao u ovom govoru (samo što to CdM neće da prenese). Da niko neće biti smijenjen, da ga skupštinska većina pritiska ali da će insistirati na najboljim imenovanjima, ali da prema onima za koje se dokaže da nemaju kvalifikacija osim partijske pripadnosti neće biti milosti.

    I inače Zdravko jedino pokazuje žešće emocije kad se o prosveti priča, mislim da mu je ta tema srcu bliska...
    nisam ispratio govor, vidio sam naslov na portalu nekom. posle sam vidio da su ga napali jasno mi je zašto ga napadaju jer koliko sam čuo DF i SNP, a pomalo i URA hoće da se neki njihovi postave za direktore škola

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne vidim bolje rješenje od toga da nastavničko vijeće i savjet roditelja biraju direktore na bazi programa koje kandidati proslijede.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    tako bi trebalo, ali s obzirom kakvo smo društvo i tamo bi se nekako politika umiješala


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #3815
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ...



    tako bi trebalo, ali s obzirom kakvo smo društvo i tamo bi se nekako politika umiješala


    Tapatalk
    To bi bila odlicna ideja, makar za ovu prvu reformu. Da poruči vlada - da nas ne optužujete za revanšozam i partijsko zapošljavanje neka nastavničko vijeće i savjet roditelja izaberu direktora u svakoj školi. Bilo bi naravno zloupotreba ali bi većinom dobio bolje direktore od današnjih.

    Onda bi imao malo prostora i vremena da analiziraš školu po školu i tražiš dobre kandidate.

  18. #3816
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    jel to vlada apostola zabranila strajk hahahaha
    mozda treba strajk orgnizovati kao litiju , onda ce po navici na celo biti Krivi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #3817
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Profesori fizickog glavne baje u obrazovnim ustanovama-mislim da jos ne moze da preboli sto mu je rektor bio Duco Bjelica dopisnik lista Sport. Direktori skola su uglavnom partijski propagandisti to znamo svi i milo mi je sto je premijer jasno kazao da ce svi oni biti smijenjeni tipa Bojanicke ili Picurica i slicnih. Sad odslusah i ne vidim da je premijer ista rekao sa cim se ne slazem a pogotovo ne vidim da je pripit.
    Bzv su takve price. Pa jbmti slusam onog Sehovica skoro priču tu čovjek pola sata prije napuštanja kabineta imenuje direktore skola i on trubi o partijskom zaposljavanju.I Mugosa to mu je partijski kolega trazi djecji dodatak,gledam i ne vjerujem kakva su to ljudska nistavila.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  20. #3818
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,483
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Pričate o direktorima škola ?

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  21. #3819
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,276
    Thanks Thanks Given 
    14,567
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    A kao da je to bitno. Vidiš da je Zdravko pripit.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  23. #3820
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Biljana Vučurovic nova direktorka gimnazije, jel to po partijskoj liniji, kome li ona članarinu placa da mi je znati. Ili ju i nju preporucila setnja po litijama a i mozda sto je necija zena

  24. #3821
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,674
    Thanks Thanks Given 
    3,130
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Profesori fizickog glavne baje u obrazovnim ustanovama-mislim da jos ne moze da preboli sto mu je rektor bio Duco Bjelica dopisnik lista Sport. Direktori skola su uglavnom partijski propagandisti to znamo svi i milo mi je sto je premijer jasno kazao da ce svi oni biti smijenjeni tipa Bojanicke ili Picurica i slicnih. Sad odslusah i ne vidim da je premijer ista rekao sa cim se ne slazem a pogotovo ne vidim da je pripit.
    Bzv su takve price. Pa jbmti slusam onog Sehovica skoro priču tu čovjek pola sata prije napuštanja kabineta imenuje direktore skola i on trubi o partijskom zaposljavanju.I Mugosa to mu je partijski kolega trazi djecji dodatak,gledam i ne vjerujem kakva su to ljudska nistavila.
    Pisao sam vec na drugoj temi o ovome. Prosto nemoguce da nijednom novinaru u zemlji nije zapalo za oko da su direktori vecinom profesori ili ucitelji fizickog vaspitanja. Srozanje profesorke i uciteljske profesije do kraja. Ne kazem da niksicki DIF nije renomirana skola, ali ne vjerujem da je svaki rekreativac podoban direktor? Mada nebi me realno ni zacudilo sobzirom kakvo je stanje u ostalim drzavnim sluzbama.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  25. #3822
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Hocete li osuditi isto tako kad i sestra bude direktorka ili vam to ne smeta sto je partijski zaposljena

  26. #3823
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    ne znam koliko si ispratio ali mnogo puta se kritikovala nova vlast odje, od ljudi koji su glasali za bilo koju od tri liste


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #3824
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Odgledah na youtube sad.....od a do she potpisujem.

    Za one koji spominju alkohol, sve i da je bio pjan, dje je pogrijesio?

    Sto nam je vazda pokojni Milovan govorio - na loptu a ne na igraca.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  28. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  29. #3825
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Leposavić: Situacija ne miriše na kohabitaciju, u pravnom smislu...

    Ministar je kazao da očekuje da se na martovskom skupštinskom zasijedanju raspravlja o izmjena Zakona o državnom tužilaštvu koje se tiče i specijalnog tužioca.

    "Plan je jedan da se omogući da izbor, odnosno sastav Tužilačkog savjeta i budući izbori vrhovnog tužioca i specijalnog tužioca budu demokratični, brzi i podložni kontroli i smjeni. Kontola i smjena su najsigurni način da ćete raditi u skladu sa zakonom. Bitno je da se za zakon i izmjene postigne saglasnost poslanika i članova Vlade.
    Znači ovaj pao s neba i najavljuje maltene da više neće trebati tropetinska većina ni za šta, jer im smeta...

    Kolko je DPS bio glup, ozb... Čega li su se oni bojali, kojeg matraka, Evrope, šta... pa su pregovarali oko tropetinske većine, stidljivo nešto mijenjali zakone... A evo vidimo, nema potrebe da se ukriva - što bi se cimali da nađu 8 poslanika za te stvari, kad mogu da zajašu na zakon.

    Aii, ako se kakvim slučajem ovo opet prevrne, biće kuku lele.

  30. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


Page 153 of 1249 FirstFirst ... 531031431491501511521531541551561571632032536531153 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •