Page 383 of 1249 FirstFirst ... 283333373379380381382383384385386387393433483883 ... LastLast
Results 9,551 to 9,575 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #9551
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Mislim da je kljucni problem taj sto je Zdravko "odmetnuti" Srbin, na kojeg se iz Beograda ne moze uticati. I iz toga nastaju svi problemi.

  2. The Following 6 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  3. #9552
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    A sto je vlada odlozila tu odluku? Da nece mozda da se konsultuju sa DPS/SDP?
    Zli jezici bi rekli da moraju na dodatne konsultacije sa zapadnim partnerima po tom pitanju.


  4. #9553
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Low-key View Post
    ...
    Sumnjam u to, bio bi to sulud potez.
    Kako ti vidis tu situaciju, na koji nacin ga mogu oboriti? Ne vidim nacin, a ni razlog, jer iako DF ima svoje razloge, URA zaista nema.
    S jedne strane sistematski sabotiraju, dižu tenzije, s druge ti obećavaju da će sve glatko da funkcioniše samo im skloni ludog profesora. Plus su velikodušni, eto uzmi ti Dritane premijersko mjesto i pola ministara, oni će sve da te podržavaju, riječi neće reći, šta god tražiš izglasaće.

    Sve idealno, puter im se u ustima ne bi otopio, samo da se svi ne sjećamo kako su to prije koji mjesec Zdravku obećavali.

  5. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  6. #9554
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Mislim da je kljucni problem taj sto je Zdravko "odmetnuti" Srbin, na kojeg se iz Beograda ne moze uticati. I iz toga nastaju svi problemi.
    Istina.

    Mada je inače ta Vučićeva avantura sa ulaganjem miliona, kupovinom tri televizije i jedne partije u Crnoj Gori samo bacanje para. Jednostavno ne postoji biračko tijelo koje to želi. Džabe ga Mandić ljubi u dupe svaki dan, dobija pare, istina, ali gubi birače. Ni najtvrđi DF-ovci to ne vole da gledaju.

    Samo što se niko ne usuđuje Vučiću da kaže da ga crnogorski Srbi preziru.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  8. #9555
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    bORBA ekskluzivno saznaje


  9. #9556
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Borba, CdM, ANALitika, Pobjeda, Aktuelno, to je taj dream team.
    Forever young, i want to be forever young

  10. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  11. #9557
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Borba, CdM, ANALitika, Pobjeda, Aktuelno, to je taj dream team.
    Dodaj i IN4S i AntenuM

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  13. #9558
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,019
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nizak udarac celavog zecanina.. Ispod pojasa, jos emitovan na dnevniku.

    Treba izdrzat ovoliki presing. Imam neki ravnodusan stav prema Zdravku, ali volio bi da izdrzi i ovu bagru koja je vladala i ove sa vlasti koji zele da budu "izvrsna" vlast posalje na smetliste.
    Pipuna kao shto znate gledam od njegovog pochetka,i volim da ga slusham,nocas su on,guzichko i Mandalo,djelovali kao TBOK,on se jedva uzdrzavao da ne prasne u smijeh,guzichko isto,a Mandalo je ipak bio ukurvljen kako treba...kao ekipa iiz kraja posle nekog jako dobrog dizanja na sprdnju neke persone,i neka se taman sprdaju i sa nama,za bolje nismo,a niti cemo bit' josh mnogo mnogo vremena.
    ...

  14. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  15. #9559
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Isto ovo Pipun je uradio pod Ostrogom i indirektno rekao Motropolitu, da je izdajnik zbog susreta sa Djukanovicem. Vladika Joanikije ga je postavio na svoje mjesto, a on je vladikama okrenuo ledja i otisao sa sastanka. Sve to, pod Ostrogom! I sad je kao cudno, sto Krivokapic nema vise strpljenja za takvog covjeka. Pa, nagledao se njegovih budalastina koje je narod, naravno, zaboravio.

  16. #9560
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    https://m.cdm.me/politika/andrija-ma...oj-listi-df-a/

    Evo da postavim link,već sam jednom ili dva puta postavljao...

    Sve ovo rade zbog fotelja,pa mislite li da je mandić glup da uradi ovo,pa on je i prije izbora vjerovatno znao da će osvojiti vlast,ali nije očekivao ovako da izvisi pretpostavljam...tako i knezevic i medojević,očekivali su da ce bez problema uzeti resor koji žele,sto se ovi drugi frontovci ne glasnu,heheh...

    Ne kažem,osvojili su najviše glasova,ali dogovor je bio ekspertska vlada a oni to nisu,liše medojevica koji sve zna i u sve se razumije


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by AdO_pG; 12-04-21 at 22:39.

  17. #9561
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    kako vele ono prije neki dan ođe. niko ne radi u korist Vučića u CG, to je spin obični

    aktivisti DFa koji izbačaju objavu Mandinog druga koji drži onaj portal kako su se sreli Krivokapić i Bečić tajno sa Đukanovićem. kad su skapirali da nije baš tako bilo onda ide brisanje

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #9562
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ova kanta govana nije prosuta na crnogorsku zastavu kako želite predstaviti. Već na automobil. A prosuta je zato što komite evo danima izigravaju ustaše po Crnoj Gori. I zaslužuju tačno Kantu govana. I ništa drugo. Što se tiče zastave. Zabolje me ona stvar za nju. Za mene ta zastava predstavlja samo vladavinu jednog režima koji je doveo do ovog trenutnog stanja ovu državu i ovaj narod.
    Kanta je prosuta na automobil upravo zato što je iz toga automobila istaknuta crnogorska zastava... Ili misliš da bacač govana ima neki animozitet prema sivim Meganima?
    Tj. bačena je na kolonu koja demonstrira politički stav, na isti način i istom metodom kao što su radili učesnici autolitija bezbroj puta prošle godine.

    Ti i tebi slični sa tim političkim stavovima možete da se slažete ili ne slažete ali niko od vas nema pravo da fizički ugrožava one koji ih iznose, uključujući bacanje govana.
    Izigravahu mnogi među litijašima četnike (i to u neuporedivo većem procentu od "Tompsonovaca"; na kraju krajeva ta crkva koju su branili je četničke koljače proglasila za svece), i mahaše trobojkama koje, pazi sad, drugoj strani isto ništa ne znače, pa se ne nađe niko da ih gađa govnima, a još manje se nađoše razne internet bulumente da se takvim gadlukom naslađuju.

    Obraza bez.
    Principa bez.
    Ili to ili su vam glave ozbiljno ugrijane da ne vidite više đe su granice normalnog ponašanja.
    Last edited by ASC; 12-04-21 at 23:33.

  19. The Following 10 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  20. #9563
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Ko se god sprdao onoj dvojici na haubi mercedesa,a nije osudio prosipanje govana iz čista mira na auta je teški licemjer,a nažalost odje je vrlo mali broj ljudi realan,samo se drži strana,pa i po cijeni da neko nekoga premlati i šta već ne,zato odje neće bit sreće još dugo,jer je dosta zatucanoga naroda


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. The Following 3 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  22. #9564
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Akoi je tacna vijest da se blokada druma u Bogeticima obustavlja zbog toga sto vlada odlaze izmjene odluke o dfrzavljanstvu, to je znak da u CG jos uvijek postoji mrva razuma.

    Ako je ova vijest tacna, onda se moze pretpotstaviti da su Milo i ZK napravili neku vrstu kompromisa.

    Pozdravljam.

    Makar to bilo i zbog pritiska spolja.

  23. #9565
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,019
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Rekoshe sinoc da tragaju za bacachem fekalija,po snimku se vidi da i ne zna da trchi neshto djelovashe trapavoi,tj.nije u nekoj kondiciji,pretpostavljam da mu se izgubio svaki trag...?
    ...

  24. #9566
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post


    Izigravahu mnogi među litijašima četnike (i to u neuporedivo većem procentu od "Tompsonovaca"; na kraju krajeva ta crkva koju su branili je četničke koljače proglasila za svece), i mahaše trobojkama koje, pazi sad, drugoj strani isto ništa ne znače, pa se ne nađe niko da ih gađa govnima, a još manje se nađoše razne internet bulumente da se takvim gadlukom naslađuju.

    Obraza bez.
    Principa bez.
    Ono jes da litijase niko nije gadjao goovnima, ali jes staklenim flasama pored kuce Lale Nikcevica u Nk, a i lokalni funkcioner dRpsa se malo poigrao vatrenim oruzjem medju ljudima koji su slavili pobjedu 30og avgusta, bio sam blizu mjesta dogadjaja.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #9567
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ono jes da litijase niko nije gadjao goovnima, ali jes staklenim flasama pored kuce Lale Nikcevica u Nk, a i lokalni funkcioner dRpsa se malo poigrao vatrenim oruzjem medju ljudima koji su slavili pobjedu 30og avgusta, bio sam blizu mjesta dogadjaja.
    Nisu ozbiljan problem jedan idiot koji bacio *****. Niti par idiota koji gađaju flašama ili prijete pištoljima.

    Problem je kad šire mase krenu navijački da se oduševljavaju takvim postupcima umjesto da ih nedvosmisleno osude.

  26. The Following 3 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  27. #9568
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Kada se URA pocjepala?

    Ponedeljak, valjda zato aktivan dan (glupostima).
    Jedan detalj oko događaja u Bijelom Polju, onaj kreten (ne znam za prikladniji epitet, ako ima uputite me) je polio kofu izmeta po ljudima, a tek onda po svemu ostalom. Mene zabrinjava više što na taj detalj skoro niko ne obrati pažnju.
    Milan Knežević kaže da se Krivokapić tajno sastao sa Đukanovićem. Dobro, samo što savjet za odbranu i bezbjednost nije tajan i istom prisustvuju predsjednik i premijer.


    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    meni je zanimljivo da ni URA na taj detalj nije obratila paznju, ili sam sto propustio??
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  28. #9569
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    https://borba.me/samo-im-srbi-smetaj...neskinju-foto/

    Posto se odje neki prozivaju druge da su fašisti,da pitam samo,na šta vam liči prva recenica u tekstu?da ne kažem za naslov...

    svudje po internetu kruže snimci sa romima i cg zastavama,evo se i u tekstu Df glasila pominju isti,znam da nisu bas najugledniji gradjani ove države,ali i to su ljudi od krvi i mesa...pa eto nasla se i kineskinja,pa šta?ima ih i u kinu pa su zaljubljeni u crnu goru,Srbiju ili koju god drzavu,a ova živi odje,podržava ove proteste,njeno legitimno pravo...

    https://borba.me/fijasko-komita-obus...a-do-daljnjeg/

    Gledaj ovo,Fijasko kaže?kako može bit fijasko kad su uspjeli u svojoj namjeri,bude li opet trebalo opet će izaći na ulice,ali borba ne bi bila borba da ne stavlja ovakve naslove,pa dajte ljudi malo realnosti,ne budite kurir i ostali...

    Ništa lično protiv borbe,nije in4s ništa bolji,za cdm sam već rekao da mi se zgadio,ove ostale ne čitam osim vijesti...

    Dajte ljudi,otrovaše nas ovi mediji,dajte da se sagleda sve realno,da se uvijek osude loše stvari pa makar dolazili od clana familija,u suprotnom nikad necemo mrdnut iz ove provalije...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #9570
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Cus nista licno protiv borbe, pa druga strana medalje CdM ANALitike itd, ista goovna, drugo pakovanje.

    EDIT : Ne znam koji me djavo nacera pa udjoh da procitam tekst, ovaj neki komita Nikcevic se poziva na Ustav, ima li ko da ga pita da Vlada upravo oce da sprovede clanove Ustava prema gradjanima koji ne zive u CG.
    Nego opet ponavljam, neokomite i logika, dijametralna suprotnost.




    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Nisu ozbiljan problem jedan idiot koji bacio *****. Niti par idiota koji gađaju flašama ili prijete pištoljima.

    Problem je kad šire mase krenu navijački da se oduševljavaju takvim postupcima umjesto da ih nedvosmisleno osude.
    Nije bila prijetnja pistoljem, nego rafalanje u vazduh, e bgm ako po tebi nije ozbiljan proble, imas malo problema sa rezonovanjem.
    Ekstrema ima na obije strane, to je valjda jasno, ja sam ubjedjen da su malobrojni, ali su glasni jbg, znas kako kazu, prazna glava najjace odzvanja.
    Last edited by technus; 13-04-21 at 00:00.
    Forever young, i want to be forever young

  30. #9571
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Kome se ne gade bukači i sa jedne i sa druge strane, ko se sprda jednima a sladi drugima, taj baš ima problem.

    Nacionalizam nam uništi državu. Ne može se ni sa kim progovorit a da nije o politici. Užas!!!

    Aj dako doguramo nekako do ovog ljeta, da se radi nešto, dako ovaj narod opet poslovično bude više zainteresovan za soljenje sopstvenog prkna od stranačkih prepucavanja.

    Evo idu izbori u HN za mjesec dana, nema tenzija uopšte dolje. Zašto? DPS nema šansi, a DFu prijeti debakl.






    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  31. #9572
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Neka nema brate,da pocinemo,dosta nam je bilo nikšića za cijelu godinu,evo sad i na drzavnom nivou,poludjese nas još više nego kad je milo bio na vlast,neko se opasno igra sa narodom,nekome ovo itekako odgovara,a znamo i kome


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  33. #9573
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kome se ne gade bukači i sa jedne i sa druge strane, ko se sprda jednima a sladi drugima, taj baš ima problem.

    Nacionalizam nam uništi državu. Ne može se ni sa kim progovorit a da nije o politici. Užas!!!
    Najgore je kad shvatiš da smo pored svog komitovanja i četnikovanja najbolji od sve djece. Najmanje nacionalistička država u regionu.

  34. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:

    BAR

  35. #9574
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Kada se URA pocjepala?

    Ponedeljak, valjda zato aktivan dan (glupostima).
    Jedan detalj oko događaja u Bijelom Polju, onaj kreten (ne znam za prikladniji epitet, ako ima uputite me) je polio kofu izmeta po ljudima, a tek onda po svemu ostalom. Mene zabrinjava više što na taj detalj skoro niko ne obrati pažnju.
    Milan Knežević kaže da se Krivokapić tajno sastao sa Đukanovićem. Dobro, samo što savjet za odbranu i bezbjednost nije tajan i istom prisustvuju predsjednik i premijer.


    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Da nema gravitacije nista se ne bi dogodilo.
    Gravitaciju niko ne pominje.Pitanje na koje treba dati odgovor je sta je trazila u tom trenutku tamo

    Pod hitno izvesti na sud gravitaciju i optuziti je za ovu necasnu radnju.
    Last edited by Markys; 13-04-21 at 05:41.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  36. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  37. #9575
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Nista nek se uvedu patriotske setnje za oslobodjenje crne gore na foru litija barem te masti nek se gube

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Page 383 of 1249 FirstFirst ... 283333373379380381382383384385386387393433483883 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •