Page 543 of 1249 FirstFirst ... 434434935335395405415425435445455465475535936431043 ... LastLast
Results 13,551 to 13,575 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #13551
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Rodion opet radi stand up comedy. DPS pao sa 35% na 28% ali se "nista nije promijenilo od avgusta".
    Aha, kao svojevremeno u Niksicu kad su bili izbori Vasi "izvori" iz DPS tvrdili 25 % a moji 37 % a oni na kraju zavrsise na 40%

    Nista se nije promijenilo, moj dobri, sve je isto samo njih nema.

  2. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  3. #13552
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Aha, kao svojevremeno u Niksicu kad su bili izbori Vasi "izvori" iz DPS tvrdili 25 % a moji 37 % a oni na kraju zavrsise na 40%

    Nista se nije promijenilo, moj dobri, sve je isto samo njih nema.
    Sjecam se, i Herceg Novi je DPS ostao na starom

  4. #13553
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Radione i dalje se nadas, je li?

  5. #13554
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sjecam se, i Herceg Novi je DPS ostao na starom
    Kakve veze ima sad Herceg Novi sa prognozama i anketama!? Vas par ako bi nekog poslali da anketira po Cetinju trenutno i kad bi vam donio rezultate vi bi mu reklu: pu, depesovce

    Uglavnom vam je to logika. Pogotovo kad negdje se ispromasivate ide odma hajde da pricamo o necem desetom.

    Drugovi, kad kazete za bijelo da je bijelo, a za crno da je crno to znaci da realno percipirate stvarnost a ne da za nekog navijate. Ta logika sarenih pogleda zavisno kako vam odgovara je daleko od mene svjetlosnim godinama i zato se gubite u ovim projekcijama ko koga podrzava jer vam je neshvatljivo da neko ima svoj stav i svoja vidjenja a ne da se prikloni sveopstem agitpropu.

  6. #13555
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,242
    Thanks Thanks Given 
    417
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,251 Posts

    Default

    Da su Demokrate bukvalno je*ale majku Mandicu, Knezevicu i Radunovicu, manju bi im stetu napravili od ovoga: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...edno-sa-dps-om

    BRUTALITY!
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  7. #13556
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    tacno su rekli sve ono sto je jasno bukvalno svakom ko ima iq veci od 15.
    ova primitivna kampanja koju radi DF podpomognut Vucicem je bukvalno zastidje i apsolutno dno... nize od ovog ne moze.
    ovo sto je ono pasce od Vucicevog glasnogovornika iznijelo danas za Becica (sve i da je istina) je slika i prilika onog sta predstavlja onaj raspad iz Srbije i ono sta predstavlja DF u Crnu Goru.
    slavit cu dan kad bude ta grupacija marginalizovana u CG vise nego kad je DPS pao jer ce to znaciti da je CG konacno na pragu gradjanskog drustva, a da su DPS i DF proslost.
    do tada je ova zemlja nesrecna i mi koji zivimo u njoj osudjena na ovu agoniiju kojoj svjedocimo zadnjih 30+ godina.

  8. The Following 5 Users Say Thank You to nickname For This Useful Post:


  9. #13557
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    tacno su rekli sve ono sto je jasno bukvalno svakom ko ima iq veci od 15.
    ova primitivna kampanja koju radi DF podpomognut Vucicem je bukvalno zastidje i apsolutno dno... nize od ovog ne moze.
    ovo sto je ono pasce od Vucicevog glasnogovornika iznijelo danas za Becica (sve i da je istina) je slika i prilika onog sta predstavlja onaj raspad iz Srbije i ono sta predstavlja DF u Crnu Goru.
    slavit cu dan kad bude ta grupacija marginalizovana u CG vise nego kad je DPS pao jer ce to znaciti da je CG konacno na pragu gradjanskog drustva, a da su DPS i DF proslost.
    do tada je ova zemlja nesrecna i mi koji zivimo u njoj osudjena na ovu agoniiju kojoj svjedocimo zadnjih 30+ godina.
    Videh sta je ona gnjida napisala za Becica… ali pazi, on to napise, a premijerka koju on takodje brani je homoseksualka…

    A i sve da je istina to je valjda privatna stvar svakog pojedinxa, ali majstori spina i blacenja znaju koliko je Cg drustvo na to osetljivo i idu na to namerno

  10. The Following User Says Thank You to zaro For This Useful Post:


  11. #13558
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #13559
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Videh sta je ona gnjida napisala za Becica… ali pazi, on to napise, a premijerka koju on takodje brani je homoseksualka…

    A i sve da je istina to je valjda privatna stvar svakog pojedinxa, ali majstori spina i blacenja znaju koliko je Cg drustvo na to osetljivo i idu na to namerno
    Dačić? Šta je rekao to za Bečića, promaklo mi?

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  13. #13560
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Dačić? Šta je rekao to za Bečića, promaklo mi?

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Ne ne… Vucicevic iz Informera…

    Kako je Aleksa homoseksualac i ima partnera u Bg i da li njega smatra zlikovcem… i kako ce sad dolaziti u Bg… tako nesto


    Bolesnici

  14. #13561
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Dačić? Šta je rekao to za Bečića, promaklo mi?

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    ne nego ono smece iz Informera kako navodno postoji snimak Becica iz nekog hotela u Bg sa parterom i kako je sad u panici.
    bukvalno dno dna.

  15. #13562
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Znači, Vučić je u stvari preko Bebe Popovića, DPS-s i BS-a pokrenuo sve ovo oko Srebrenice što je rezultiralo novom rezolucijom i smenom Leposavića.

    Jel to tvrdi ovaj stručnjak?
    Otprilike Daco sokole, pravi drugovi se uvijek nadju jedan drugom u nevolji. Beba pustio masti na volju, DPS pokrenuo akciju, Lepi nalego na rudu, svjesno ili ne, nebitno. Dezurni asistenti Rasko i komp. uvijek spremni da pokupe mrvice digli dzevu i BS-u ostalo samo da poentira ko nekad Snjesko Cerin a nije izlazio iz peterca. Jedan pustio pudlice da kevcu i obesmisle svaku raspravu, a drugi poslao svoje pudlice da pokupe kakav otpadak ko Inzagi. Krivog spasao Bog, vjera je cudo, a pomalo i demokrate i Branka Bosnjak ni kriva ni duzna, pa ce jos da im i uvali Mugabea sto bi rekao nezavisni dps analiticar kosmonaut.
    Nego Daco ja kad god cujem Srebrenica, temeljni ugovor , zastava, himna i svasta nesto meni se ucini da cujem tuzilacki zakoni ili zakon o porijeklu imovine i pomislim kako Vanja lista papire ne patise. A kad Vanja krene bice tjesno jahtasima svih vjera i nacija a znaju to i oni zato se ovoliko koprcaju. Mogu da zamislim naslove i masineriju, ovo za Krivog i Becica ce biti pjesma. E tad treba da dignemo glas ne bilo nas.

  16. The Following 4 Users Say Thank You to zubizareta For This Useful Post:


  17. #13563
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizareta View Post
    Otprilike Daco sokole, pravi drugovi se uvijek nadju jedan drugom u nevolji. Beba pustio masti na volju, DPS pokrenuo akciju, Lepi nalego na rudu, svjesno ili ne, nebitno. Dezurni asistenti Rasko i komp. uvijek spremni da pokupe mrvice digli dzevu i BS-u ostalo samo da poentira ko nekad Snjesko Cerin a nije izlazio iz peterca. Jedan pustio pudlice da kevcu i obesmisle svaku raspravu, a drugi poslao svoje pudlice da pokupe kakav otpadak ko Inzagi. Krivog spasao Bog, vjera je cudo, a pomalo i demokrate i Branka Bosnjak ni kriva ni duzna, pa ce jos da im i uvali Mugabea sto bi rekao nezavisni dps analiticar kosmonaut.
    Nego Daco ja kad god cujem Srebrenica, temeljni ugovor , zastava, himna i svasta nesto meni se ucini da cujem tuzilacki zakoni ili zakon o porijeklu imovine i pomislim kako Vanja lista papire ne patise. A kad Vanja krene bice tjesno jahtasima svih vjera i nacija a znaju to i oni zato se ovoliko koprcaju. Mogu da zamislim naslove i masineriju, ovo za Krivog i Becica ce biti pjesma. E tad treba da dignemo glas ne bilo nas.
    A kad cujes popis?


    https://twitter.com/NebojsaMedojevi/...011717633?s=19
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  18. #13564
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizareta View Post
    Otprilike Daco sokole, pravi drugovi se uvijek nadju jedan drugom u nevolji. Beba pustio masti na volju, DPS pokrenuo akciju, Lepi nalego na rudu, svjesno ili ne, nebitno. Dezurni asistenti Rasko i komp. uvijek spremni da pokupe mrvice digli dzevu i BS-u ostalo samo da poentira ko nekad Snjesko Cerin a nije izlazio iz peterca. Jedan pustio pudlice da kevcu i obesmisle svaku raspravu, a drugi poslao svoje pudlice da pokupe kakav otpadak ko Inzagi. Krivog spasao Bog, vjera je cudo, a pomalo i demokrate i Branka Bosnjak ni kriva ni duzna, pa ce jos da im i uvali Mugabea sto bi rekao nezavisni dps analiticar kosmonaut.
    Nego Daco ja kad god cujem Srebrenica, temeljni ugovor , zastava, himna i svasta nesto meni se ucini da cujem tuzilacki zakoni ili zakon o porijeklu imovine i pomislim kako Vanja lista papire ne patise. A kad Vanja krene bice tjesno jahtasima svih vjera i nacija a znaju to i oni zato se ovoliko koprcaju. Mogu da zamislim naslove i masineriju, ovo za Krivog i Becica ce biti pjesma. E tad treba da dignemo glas ne bilo nas.
    Ova vlada da predloži sa EU usaglašen i testiran (da ne pada na međunarodnim sudovima) Zakon o porijeklu imovine, izgura novi tužilački savjet i poresku policiju i biče igranke svima.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  20. #13565
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ova vlada da predloži sa EU usaglašen i testiran (da ne pada na međunarodnim sudovima) Zakon o porijeklu imovine, izgura novi tužilački savjet i poresku policiju i biče igranke svima.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    I shta ima narod od toga...ljeba i igara...?
    Sve shto su pokrali i jedni i drugi i treci i petnaesti pa da se rasproda i da narodu da malo prodishe,no nece se to desit nikad,niti ce svi lupezi bit kaznjeni,zapravo nece ni 10% lupeza odgovarat za djela.
    ...

  21. #13566
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    I shta ima narod od toga...ljeba i igara...?
    Sve shto su pokrali i jedni i drugi i treci i petnaesti pa da se rasproda i da narodu da malo prodishe,no nece se to desit nikad,niti ce svi lupezi bit kaznjeni,zapravo nece ni 10% lupeza odgovarat za djela.
    Pa znaš kako, narod će dobiti dječiji dodatak, knjige za osnovce free, naknade majkama....

    U godini koja je prijetila da počne bankrotom, not bad at all.

    Vlada je, obzirom da nisu imali usvojen budžety solidno ispromovisala sezonu i za razliku od DPSa koji je sve pozatvarao bio, ovi će omogućiti da nešto keša uđe i da ljudi zarade.

    Očekivati za pola godine nešto više.... ne znam čini mi se pretjerano.

    Ovo sa EU da se ubrza malo oko refinansa kineskog kredita, nastavka autoputa i novih projekata za koje su iskazali spremnost da finansiraju. Dako krene priča ozbiljna priča oko solarnih elektrana i energije, digitalnih nomada i sl.

    A priča o zakonu o porijeku imovine u kombinaciji sa poreskom policijom znači makar u nekoj mjeri pravdu.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. #13567
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Najbolje što će DF i Vučićev kabal uraditi za Crnu Goru je što će od Zdravka i Bečića napraviti patriote...

  23. The Following 4 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  24. #13568
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Populistichke fore su ti dodaci i ostale zajebancije koje su predolizili radi poena,a kad sam pisao ovdje prije pola g da je odbjen sluchaj za socijalu a radi se o praktichno nepokretnoj osobi,niko ni porokomentarisao nije,znachi o komshiji mojem se radi,trebao je samo da produzi to,odbijen je,ocijenio je neko da je glasach kakav im ne treba pa neka crkne sa 72 g nepokretan,da nema ni za ljekove?
    Svakog dana sam sve vise ubijedjen da ovdje nikad srece,sprdah se da se prodamo nekome normalnom,ali nije to sprdnja,to je jedini izlaz,jer mi smo kao populacija totalno poremeceni shto se svega tiche.
    ...

  25. #13569
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Najbolje što će DF i Vučićev kabal uraditi za Crnu Goru je što će od Zdravka i Bečića napraviti patriote...
    Oni su uvijek bili patriote. Znaš ko nije? Onaj ko pjeva "Krsto Zrnov i komistke vođe" dok mu je ruka do ramena zavučena u državnu kasu.

  26. #13570
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa znaš kako, narod će dobiti dječiji dodatak, knjige za osnovce free, naknade majkama....

    U godini koja je prijetila da počne bankrotom, not bad at all.

    Vlada je, obzirom da nisu imali usvojen budžety solidno ispromovisala sezonu i za razliku od DPSa koji je sve pozatvarao bio, ovi će omogućiti da nešto keša uđe i da ljudi zarade.

    Očekivati za pola godine nešto više.... ne znam čini mi se pretjerano.

    Ovo sa EU da se ubrza malo oko refinansa kineskog kredita, nastavka autoputa i novih projekata za koje su iskazali spremnost da finansiraju. Dako krene priča ozbiljna priča oko solarnih elektrana i energije, digitalnih nomada i sl.

    A priča o zakonu o porijeku imovine u kombinaciji sa poreskom policijom znači makar u nekoj mjeri pravdu.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Većina navedenih stvari nisu rezultat rada Vlade, već Parlamenta.

    1) Dječiji dodatak - predlog URE, usvojila Skupština.
    2) Nadoknade za privilegovane majke - amandman DF-a, usvojila Skupština.
    3) Knjige za osnovce, predlog udruženja "Roditelji", usvojila Skupština.
    4) Svi ostali zakoni, koje si naveo, nadležnost su Skupštine, a bez ministarstva pravde i bojkota najvećeg činioca vlasti, ne znam ko će da ih uopšte i predloži, a ne usvoji.

    Promocija sezone ne postoji. NTO je, kao i čitava država u vd stanju, ne postoji marketinška kampanja, još manje strategija, a gro promocije se sastoji od posjeta Spajića i Milatovića Trebinju i Banja Luci. Da ne pominjem da je Vlada avio-destinacije, koja živi i umire od turizma, u kritičnom trenutku likvidirala nacionalnog avio-prevoznika.

    Tačno je da je DPS žrtvovao proteklu sezonu, ali je žrtvovao za živote ljudi. Nova vlast omogućava sezonu, a cijenu mjerimo u preko hiljadu i po ljudskih života i ko zna koliko onih koji su ostali i ostaće sa trajnim posljedicama.

    Ova Vlada jednostavno nema rezultate i ne funkcioniše. Nakon 200 dana, kao najveći dometi se spominju organizovano, tajno zaduženje trećeg dana rada i potencijalno refinansiranje kineskog (inače, povoljnog) kredita na Spajićevu riječ.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    In vino veritas

  27. #13571
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    ... Nakon 200 dana, kao najveći dometi se spominju organizovano, tajno zaduženje trećeg dana rada i potencijalno refinansiranje kineskog (inače, povoljnog) kredita na Spajićevu riječ...
    Kao Meda da slušam.

  28. #13572
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Edit: Plus, ne znam koliko su svi navedeni "rezultati", sve i da ih vidimo kao Vladine, stvarno pozitivni, jer je riječ o ekskluzivno socijalnim pitanjima. I nisu čak ni rezultat sveukupne socijalne strategije i plana, već ad hock populizmi za osvajanje političkih poena.

    Gdje su investicije? Razvoj? Nova radna mjesta? Obrazovanje? Nauka?

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    In vino veritas

  29. #13573
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kao Meda da slušam.
    Žulja, a? Ne možeš me zaobići. Relaksiraj se malo, nije katastrofa da se čuje tuđi stav.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    In vino veritas

  30. #13574
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Žulja, a? Ne možeš me zaobići. Relaksiraj se malo, nije katastrofa da se čuje tuđi stav.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    Žulja? Dok preovlađuje ta logika "ništa nova vlast nije uradila, prethodna vlast je radila bolje" ja mirno spavam.

    Kad se sjetite da ste nešto možda i griješili i da vas je zato narod istjerao govnjivim motkama onda možda budem počeo da brinem

    Do tada, samo ti sam sebe hvali...

  31. #13575
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Mi, vi, oni, moji, tvoji... Ja vlast vršio nisam, niti imam pretenzije da je vršim, na bilo kom nivou.

    Relax, nismo ni ti ni ja ti faktori. Napuni se malo demokratijom, ne moraš kao oparen da skačeš kad pročitaš nešto što ti se ne sviđa. Pa, jesu li nas džabe oslobađali tridesetog avgusta?

    Proširi svoje demokratske kapacitete.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    In vino veritas

  32. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


Page 543 of 1249 FirstFirst ... 434434935335395405415425435445455465475535936431043 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 19 users browsing this thread. (0 members and 19 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •