Page 398 of 1249 FirstFirst ... 298348388394395396397398399400401402408448498898 ... LastLast
Results 9,926 to 9,950 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #9926
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Još jedna zavjera.

    Što Trebinje a ne Banja Luku? Što su počeli mandat sa posjetama Briselu a ne Vašingtonu ili Beogradu? A, kad si zlonamjeran sve ti je sumnjivo.

    Mada, mene bi na tvom mjestu više interesovala međunarodna zavjera - što ih primaju na daleko višem nivou u EU nego što su prethodne vlade

  2. #9927
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Pa ono jes, više je Sarajlija kao turista na CG primorju, nego Bilećana, Trebinjaca i bližih gradova.
    Mogli su i do Zagreb poć da predstave turističku ponudu.
    Forever young, i want to be forever young

  3. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  4. #9928
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Mislim da se ne lažira broj oboljelih/testiranih...
    Prozor kancelarije mi gleda na covid centar u okviru vmc u ivana crnojevica, ranije je tu uvijek cekalo u red po 30 ljudi minimum a sad nema nikad preko 2-3 ljudi da ceka.. isto tako svaki dan prolazim po par puta pored kovid centra na zlatici, oni pokrivaju pola pg skoro, pa tu je uvijek bilo da ceka po 40-50 ljudi a sad bukvalno rijetko može da se vidi više od 2-5 ljudi da ceka...
    E sad zasto je tako pojma nemam, da li su to mjere jer vidim da svi maske nose i da se pazi narod, dal je ta neka kriticna masa od 150-200 hiljada koja je u stalnom pokretu to prelezala, ili su i vakcine doprinijele, pojma nemam ali cinjenica je da je manje oboljelih tj ljudi sa simptomima...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  5. The Following 2 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  6. #9929
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja sam išao 15 dana i očigledno je manji broj ljudi zadnjih 10 dana. Kada sam bio zakačio koronu, čekao sam po 3 sata, takođe i supruga. Srećom se u zadnje vrijeme ne čeka toliko jer nema gužvi kao ranije. Očigledno su mjere dale rezultate mada lično mislim da za tržne centre i prodavnice i pijace MORA da se uvede da bude manje ljudi u objektima. Juče u Delti je bio haos od gužve primjera radi...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  7. #9930
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Zanimljiv mi je ovaj dio oko “postenih” Demokrata. Evropejci, progresivna, mlada lica koji ce sve iz temelja da promijene zajedno sa Urom.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  8. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  9. #9931
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Na sajtu, u svakoj objavi, i dalje piše...



    Kad ti ta doktorka sledeći put kaže da ne objavljuju, pitaj je kako zna, je li dobije povratnu info da njene podatke neće objaviti, ili ona "misli" da njene podatke ne objavljuju? Ako je dobronamjerna, i ako želi dobro ljudima u CG i svojim pacijentima, ima načina da se to provjeri... Prvi je da piše novinama, portalima, vjerujem da bi mnogi jedva dočekali da otkriju takvu aferu...

    No se bojim da je druga stvar u pitanju...

    Sent using Tapatalk
    MeDo ako ona posalje danas bilo 3 pozitivna pacijenta iz njene laboratorije a IJZ objavi da je za citav Tivat taj dan bilo 2 pozitivnih sto mislis odakle zna????

    evo ti jedan intervju prije mozda 2 mjeseca sa dirDZ Tivat i kad je novinaru poslije intervjua ista rekla da u Tivat ima preko 300 oboljelih na pitanje pa zasto govore da ih je 200 a ima ih trecunu vise. ova je rekla ne znam, ja znam sta saljem koje podatke a zasto ih ne objavljuju nije do mene.
    mogu ti na pvt reci i detaljnije i ko je novinar i sl. da ne bude da izmisljam nesto.

    jos nesto sto smo bar odje u Tivat primjetili i komentarisali. bracni par Krstovic je umro od korone u par dana stariji ljudi. sto mislis jel tih dana bio i jedan smrtni slucaj iz Tivta od korone a nije ni iz Kotora jer su u toj bolnici umrli.

    a nije ovo Indija, premala smo zemlja da se neke stvari koje su ocigledne ne mogu vidjeti.
    Last edited by lepetanac; 18-04-21 at 10:19.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #9932
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa ono jes, više je Sarajlija kao turista na CG primorju, nego Bilećana, Trebinjaca i bližih gradova.
    Mogli su i do Zagreb poć da predstave turističku ponudu.
    A jesi pametan. Tom logikom onda nasi ne bi isli za Bg da pozivaju turiste nego u Novi Pazar. Nije mali broj turista ni iz Sarajeva, ovi sa kojima sam pricao su makar jednom posjetili cg primorje. Ali dobro je sto nisu nijednom rijecju pomenuli Republiku Srpsku nego samo Bosnu i Hercegovinu. Makar su na taj nacin ispostovali drzavu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 18-04-21 at 10:19.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #9933
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Nisi razumio, nije poenta sto su bliži gradovi, nego što ima daleko više turista iz njih nego iz Sarajeva (to je bar moja percepcija oz iskustva sa CG primorja), tako da ti je analogija sa NP i BG loša.
    Forever young, i want to be forever young

  12. #9934
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Ko god je bio pozitivan u januaru-februaru i imao, na zalost, potrebu da redovno ide do KOVID19 ambulanti zna da je danas situacija, srecom, daleko bolja. Nije igra slucaja sto se u pojedinim gradovima KOVID19 ambulante prakticno zatvaraju (rade svega po dva, tri sata dnevno).

    U to dal' ima sitnih propusta, il' mozda iz nekog cudnog razloga ukinu par zarazenih dnevno ne bih ulazio ali oci ne varaju...
    Redovi ispred KOVID ambulante u Herceg Novom su bili sve do ulice (ko je iz Novog zna o cemu pricam), desavalo se da ljudi dodju u 10:00 i ne uspiju doci na red dok prva smjena ne zavrsi pa onda cekaju i dalje u drugoj smjeni. Danas vise nema dnevno mozda no par ljudi da dodje u ambulantu.

    Dal' su lazirali dio podataka ranije je neka skroz druga prica tho, al' sada je situacija mnogo, mnogo bolja, barem sto se tice broja novo-zarazenih. Samo neka tako i ostane i da se smanji i broj hospitalizovanih i iskreno vjerujem da smo mirni barem do sledece jeseni (tacnije da nece biti nekih vecih skokova).

  13. #9935
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,592
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    To su ti Zvončice takozvani "objektivni" forumaši...

    Znaš sama kakva je bila situacija kad si ti bolovala, koliko se čekalo na terapiju, pregled, snimanje, koliko se ljudi napatilo, a neki i nijesu pretekli zbog kolapsa sistema... A znaju i svi koji žele da vide, jer su konstantno, iz dana u dan, stizale iste informacije sa svake strane...

    Sad je, kao i tada, vrlo lako provjeriti stanje... Ko misli da ih laže ministri, nek pođe do Covid ambulante u svom gradu, pa ako ne vjeruje očima, nek priupita osoblje koje tamo radi...

    Ođe bi pojedini izgleda voljeli da se što više ljudi razboli i umre, samo da bi oni bili u pravu, pošto im je očigledno žao kad se broj zaraženih vidno smanjuje...

    Sent using Tapatalk
    U Bd je bio pakao sredinom februara, kad se desilo zakljucavanje. Zvanicno je tad bilo 1000 aktovnih slucajeva, a nezvanicno makar 2-3 puta toliko. Znaci za grad koji ima zimi oko 10 000 ljudi... U ambulante se cekalo 3+ sati...

    Situacija je u zadnjih nekoliko nedelja preokrenuta. Mislim da je grad dostigao kolektivni imunitet, s obzirom koliko je zarazenih bilo.

    Pitanje je sad koliko drzi imunitet...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  14. #9936
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nisi razumio, nije poenta sto su bliži gradovi, nego što ima daleko više turista iz njih nego iz Sarajeva (to je bar moja percepcija oz iskustva sa CG primorja), tako da ti je analogija sa NP i BG loša.
    Ljudi ce da se uhvate bilo cega... Prosto mi je nevjerovatno da nekome smeta sto su bili u Trebinju.

    Inace su se promocije svage godine radile i u Sarajevu, cisto da ne bude zabune... Kako za ljetnju sezonu tako i mjesecima prije Mimoze za Mimozu. Al' pokvareni ljudi ce u apsolutno svemu naci manu pa tako i u ovome.

  15. #9937
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Ma da, svjesni smo svi toga, samo sto ih ne prozivaju sto su prvo obuli lijevu cipelu, a ne desnu.
    Neko bi rekao i 'rdjavom ... i dlaka smeta' , ali ja neću:-D
    Forever young, i want to be forever young

  16. #9938
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,942
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Ars Medica radi PCR testove. Osam dana sam vodio sestrica na preglede tamo, punkt im je tacno kod parkinga dje sam cekao u autu, samo jednu osobu sam vidio za osam dana da je dosla da se testira. Doduse, mislim da im je skuplji test nego u Moj Lab, mada nisam siguran da li su i oni spustili cijenu u medjuvremenu.

  17. #9939
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    665
    Thanks Thanks Received 
    2,987
    Thanked in
    1,768 Posts

    Default

    У једно могу бити сигуран, а то је да нас ни ова а ни претходна власт нису много лагали у вези короне, а најамње у вези бројева обољелих, преминулих и слично.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  18. #9940
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Jel moguce da Njemci zakazuju kad ce u prodavnicu da idu i imaju samo pola sata trgovine zbog kovida

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  19. #9941
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Mislio sam do danas da kad dodje ministar u posjetu nekoj zemlji da obidje i glavni grad i sretne se sa kolegom. u BiH Sarajevo ili makar Banja Luka za RS. Protokol ovo, ono...
    Hvala sto ste mi rasprsili te iluzije. Ipak vi bolje znate kako to ide.
    Takodje, u pravu ste za nivoe susreta.
    Nikada ranije dva ministra nisu isla u posjetu gradonacelniku Trebinja.
    Sjajan diplomatski domet.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  21. #9942
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Jel moguce da Njemci zakazuju kad ce u prodavnicu da idu i imaju samo pola sata trgovine zbog kovida

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Bilo je tako do prije 15 dana sigurno, nzm kakva je sad situacija.


    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Mislio sam do danas da kad dodje ministar u posjetu nekoj zemlji da obidje i glavni grad i sretne se sa kolegom. u BiH Sarajevo ili makar Banja Luka za RS. Protokol ovo, ono...
    Hvala sto ste mi rasprsili te iluzije. Ipak vi bolje znate kako to ide.
    Takodje, u pravu ste za nivoe susreta.
    Nikada ranije dva ministra nisu isla u posjetu gradonacelniku Trebinja.
    Sjajan diplomatski domet.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Baki, posto vam ovih dana idu peticije od ruke, daj zovite onoga Bogdanovica, neka organizuje jednu gradjansku peticiju, iza koje ce vam odma stat 8 partija, da se, ne samo ministrima, nego i svim gradjanima CG zabrani putovanje u Trebinje i mirna Bosna.
    Mozda ce je neko i procitat... nekad.
    Last edited by technus; 18-04-21 at 11:36.
    Forever young, i want to be forever young

  22. #9943
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,335
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    У једно могу бити сигуран, а то је да нас ни ова а ни претходна власт нису много лагали у вези короне, а најамње у вези бројева обољелих, преминулих и слично.
    Borovinic je optuzila bivsu vlast da je izdala naredbu domovima zdravlja u avgustu prosle godine da smanje dnevni broj testiranih.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  23. #9944
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Mislio sam do danas da kad dodje ministar u posjetu nekoj zemlji da obidje i glavni grad i sretne se sa kolegom. u BiH Sarajevo ili makar Banja Luka za RS. Protokol ovo, ono...
    Hvala sto ste mi rasprsili te iluzije. Ipak vi bolje znate kako to ide.
    Takodje, u pravu ste za nivoe susreta.
    Nikada ranije dva ministra nisu isla u posjetu gradonacelniku Trebinja.
    Sjajan diplomatski domet.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mi to u skladu sa ovim non paperom... da čupnemo i mi nešto za sebe.






    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. #9945
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Jel moguce da Njemci zakazuju kad ce u prodavnicu da idu i imaju samo pola sata trgovine zbog kovida

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Zavisi bukvalno od grada, do grada. U nekim gradovima gdje je stopa incidencije u prethodnih sedam dana preko 100 se telefonom moralo zakazivati, da. E sad to stavi u perspektivu sa ostatkom EU gdje su stope drasticno vece, ili ne daj Boze sa Balkanom i vidi se koliko odstupaju.


    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Mislio sam do danas da kad dodje ministar u posjetu nekoj zemlji da obidje i glavni grad i sretne se sa kolegom. u BiH Sarajevo ili makar Banja Luka za RS. Protokol ovo, ono...
    Hvala sto ste mi rasprsili te iluzije. Ipak vi bolje znate kako to ide.
    Takodje, u pravu ste za nivoe susreta.
    Nikada ranije dva ministra nisu isla u posjetu gradonacelniku Trebinja.
    Sjajan diplomatski domet.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Niko nije rekao da bolje zna ili ne zna, al' drago mi je kako uvijek indirektno potenciras kako si ti upravo taj koji bolje zna nebitno dal' se radilo o ekonomiji, nuklearnoj fizici, medicini ili pak o necem trecem.

    Ko zeli da malo dublje udje u pricu oko Trebinja shvatit ce zasto se i DU i HN bore upravo za taj grad npr. Al' ajd, jbg, kao po obicaju sta god da se uradi trazi se dlaka u jajetu.

  25. #9946
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Rekao bi covjek da je prethodne 4 godine bilo kao da je CG u najmanju ruku Japan. Niti su dje isli niti im je ko dolazio, bez ko je morao.
    Dobro je sto bar ljestvica nije bila visoko, jer su nam ministri, premijer i predsjednik otvarali Voli markete i cesme po zeti....

  26. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  27. #9947
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ko god je bio pozitivan u januaru-februaru i imao, na zalost, potrebu da redovno ide do KOVID19 ambulanti zna da je danas situacija, srecom, daleko bolja. Nije igra slucaja sto se u pojedinim gradovima KOVID19 ambulante prakticno zatvaraju (rade svega po dva, tri sata dnevno).

    U to dal' ima sitnih propusta, il' mozda iz nekog cudnog razloga ukinu par zarazenih dnevno ne bih ulazio ali oci ne varaju...
    Redovi ispred KOVID ambulante u Herceg Novom su bili sve do ulice (ko je iz Novog zna o cemu pricam), desavalo se da ljudi dodju u 10:00 i ne uspiju doci na red dok prva smjena ne zavrsi pa onda cekaju i dalje u drugoj smjeni. Danas vise nema dnevno mozda no par ljudi da dodje u ambulantu.

    Dal' su lazirali dio podataka ranije je neka skroz druga prica tho, al' sada je situacija mnogo, mnogo bolja, barem sto se tice broja novo-zarazenih. Samo neka tako i ostane i da se smanji i broj hospitalizovanih i iskreno vjerujem da smo mirni barem do sledece jeseni (tacnije da nece biti nekih vecih skokova).
    Hoces li reci da je zasluga nove vlasti ono da su oni, koji su zbog odustva dovoljne pomoci morali prelezati zarazu samostalno, vise ne stoje u redovima ispred zdravstvenih ustanova po dvije smjene? Citao sam na forumu kako su zarazeni bili stvarno usamljeni u borbi protiv zaraze ... je li i to zasluga "glavne litijaske lijecnice" aka ministrice zdravlja?

  28. #9948
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    A nije druze, nego su vam na cetinje zatvorili kladionice, jedino sto je radilo.
    Evo svi pricaju da sistem koji imamo 30 godina ne moze da izdrzi ovo, pa koji god NKT da je ili ministar na celu.
    Jer niko u Montefarmu nije skupio cohonese da placa Glosariju i Urionu x3 ljekove od promjene vlasti.
    A zdravstveni sistem je sopstvena horor prica i nije od juce.
    A ministarka je samo izasla iz tog horor sistema, tako da neki i nisu neke nade u nju polagali

  29. #9949
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Hoces li reci da je zasluga nove vlasti ono da su oni, koji su zbog odustva dovoljne pomoci morali prelezati zarazu samostalno, vise ne stoje u redovima ispred zdravstvenih ustanova po dvije smjene? Citao sam na forumu kako su zarazeni bili stvarno usamljeni u borbi protiv zaraze ... je li i to zasluga "glavne litijaske lijecnice" aka ministrice zdravlja?
    Odakle ti uopste ideja da uvodim politiku u pricu oko ovoga molim te? Gdje sam pomenuo bilo koju vlast da ti to padne na pamet? Samo komentarisem trenutnu situaciju i poredim sa periodom od prije mjesec dva, nista drugo. A komentarisem iz razloga jer pojedini forumasi izgleda ne vjeruju u stanje u kojem smo sad (dosta bolje nego u februaru) te iznose kojekakve teorije po kojima se "pravi" brojevi zarazenih drasticno kriju.

    Stvarno sam frapiran kako pojedinci (ukljucujuci i tebe) bilo sta sta se napise na forumu odmah vezu za pricu o prosloj/novoj vlasti. Prosto nevjerovatno...
    Last edited by beatnological; 18-04-21 at 14:36.

  30. #9950
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Zna li se koji je sada povod ovih auto protestvovanja? Pricam o Herceg Novom konkretno...

Page 398 of 1249 FirstFirst ... 298348388394395396397398399400401402408448498898 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •