Page 123 of 1249 FirstFirst ... 23731131191201211221231241251261271331732236231123 ... LastLast
Results 3,051 to 3,075 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3051
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Kakva je ovo prica. Ne no su dobili izbore i trebali su pokazati drugacije i dati sve da bude dps...a ne sprdajte se ljudi. Imamo Vladu koja je bez politicara sta ces bolje. To nidje u svijet nema da se ne raspodjeli, bitno je kako ce nakon raspodjele da rade.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  2. #3052
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,524
    Thanks Thanks Given 
    5,393
    Thanks Thanks Received 
    3,881
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Odmah bi trebalo strajk, protest. Prvi sam tu da izadjemo smi strajkujemo. Po dva m razdaljine od hiltona do danilovgrada. Jebite se vise

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  3. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  4. #3053
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    bice konkurs sto je veoma bitno, hocemo li se prijaviti
    zamisli organizujes konkurs za neko mjesto a prije toga napises to mjesto pripada PZPu, jel to znaci da prvo treba da se uclanimo u PZP pa onda da konkurisemo ili da prvo konkurisemo pa kad dobijemo posao da se uclanimo u PZP.
    li je mozda samim prijemom po automatizmu budes clan PZPa


    Prijavi se a šanse će ti biti kao nama u poslednjih 20 godina.

  5. #3054
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Kakva je ovo prica. Ne no su dobili izbore i trebali su pokazati drugacije i dati sve da bude dps...a ne sprdajte se ljudi. Imamo Vladu koja je bez politicara sta ces bolje. To nidje u svijet nema da se ne raspodjeli, bitno je kako ce nakon raspodjele da rade.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    a sto da bude sve DPS jel moglo konkurs ko konkurs pa imas fino CV pa ojma nema odakle je i ko je .
    a ne ovako po auomatizmu clan partije dobije, ajde koja je razlika izmedju ovo i DPS sto je radio
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #3055
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jozef k. View Post
    To sve što si napisao i linkovao nema veze sa državnim budžetom. Radi se o privatnoj firmi i odnosima između poslovnih partnera. Je li mu država dala otpremninu kao hiljadama članova DPSDP?

    Za potraživanja zaposlenih postoji sud pa neka naplate potraživanja sve po zakonu kako ide. Dao bi im plate da je imao državni budžet na raspolaganju kao što je imao DPS.
    I danas mu djeca rade u privatnoj firmi za razliku od hiljada patriota iz DPS koji su na budžetu.
    Los ti je spin. Probaj opet, poslije resetovanja na fabricka podesavanja.
    Obrati paznju na temu zadatka
    Jer ti rece da je jahtu zaradio na trzistu kapitala a ja ti pojasnih dokumentovano kako je to bilo.

    Taj njegov ofis centar nije opremao drzavne firme namjestajem djao popio nego sam ja sigurno.
    Neka znamo se, dobijao je iz budzeta finih poslova i para. Dobija ihd an danas

    Ne znam sto su radnici trazili kroz stecaj nego plate. Moze bit e su trebovali novogodisnje paketice. Ali kad je zadrigli trebao da vrati pare u firmu onda se izrodio ugovor o oslobadjanju vracanja kredita i time smanjena stecajna masa za 140.000€.
    Samo je za te usluge angzovao jednog piznatog advokata a sudio mu sudija rodjak DPS vrha. Ah taj DFu mrski DPS.


    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. The Following 4 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  8. #3056
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo je zastiđe.

    Ajde da progutam imenovanja u UO...
    ali direktore koji se biraju na konkursima...PIH
    Taman. Jedino pozitivno što mogu da kažem o ovome je da je politički korisno, jer je jedino dioba bar 20% pozicija "po dubini" mogla da ućutka partije i omogući vladi da radi svoj posao.

    Normalna raspodjela 100% mjesta na konkursima nikad nije bila opcijia. Da je vlada pokušala samo bi pala u roku od par mjeseci.

    Rekoh negdje ranije, najbolje čemu se možemo nadati je dijeljenje po dubini dijela pozicija (idealno ne više od 20%) i profesionalizacija ostalih 80%. Što je i dalje ogroman napredak.

  9. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  10. #3057
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,519
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ovo je za izalazak na ulicu.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  11. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:


  12. #3058
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    a sto da bude sve DPS jel moglo konkurs ko konkurs pa imas fino CV pa ojma nema odakle je i ko je .
    a ne ovako po auomatizmu clan partije dobije, ajde koja je razlika izmedju ovo i DPS sto je radio
    A reci mi nesto, da si ti kojim slucajem npr u politici i pobjedis na izborima, a onda ti kazu ti ne treba da budes nidje u vladi niti na bilo kom mjestu nego konkurisi pa ce se izvuci najbolji...mislis li da to ima smisla?

    Razlika je sto ce ovdje koliko toliko strucniji ljudi biti. Nece kao dps kadar svi ekonomisti ministri svega i svacega a ministar ekonomije zavrsio etf :-)
    Pa ministar ekonomije predje za ministra zdravlja pa onda za ministra odbrane, pa onda za ministra turizma(karikiram).

    Ova Vlada neka samo ne krade i bice 10x bolja od prethodne. Ako uz to znaju po nesto, a ne sumnjam, bice mnogo naprednije :-)

    Samo svijest da se promjeni.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  13. #3059
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Mi ne zasluzujemo ovu vladu, pogotovo ove ljude što su došli da rad za "siću"...

    Raspored po dubini je klasična kurta-murta priča, evo vidjećemo, ali u načelu ne obećava

    Slaven se pominje kao kandidat za UC

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  14. #3060
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    na najbitnijem ispitu nažalost padoše. fotelje, samo fotelje. san ostvaren - direktorsko mjesto, top plata, kola.
    Ima načina da to za*****o... da se po*****o u njih. Predlažem da napravimo peticiju i da guramo to svi maksimalno. Ko što vidite od političara nema vajde. Narod mora da se pita.
    Glasali smo protiv partijskih činovnika i istoričara u Odborima direktora...

    Jebeš ovo.

    Ok neka imenuju, ALI

    Peticijom tražiti maksimalnu platu za članove OD sa većinskim državnim kapitalom u visini 250€, a u slučaju da firma ostvari poslovnu dobit moguć bonus u visini dvije mjesečne naknade za članstvo u OD / UO

    Poslanicima u skuštini smanjiti platu na 700€ i može bit uvećana za minuli rad.

    Izvršnim direktorima u firmama u državnom vlasništvu koja ne ostvaruju dobit plata 700€, a ukoliko ostvaruje 1 hiljada eura. Godišnji bonus moguć ako ima dobiti iz poslovnih aktivnosti na nivou 2 mjesečne zarade. Pomoćnici, načelnici i ostali viši menadžment 10% manje, srednji menadžment još 10% manje. Moguće uvećanje za minuli rad. Nema varijabila na zarade.

    Izuzetak... direktori koji imaju iskustvo u realnom sektoru u zemlji i inostranstvu preko 12 godina od čega minimum 6 u struci... sa njima je moguće zaključiti menadžerski ugovor.

    Ne primjenjuje se na zaposlene u zdravstvu, školstvu, policiji, vojsci i naravno pravosudnim organima.

    Menadžment državnih firmi ne smije da ima izuzev jedno vozilo za protokolarne potrebe. Izuzetak su naravno inspekcijske i stručne službe. Upotreba vozila za privatne potrebe,a naročito odlazak kući istim, se kažnjava u visini šest plata.

    Pa da vidimo!

    Pizda li vam partijska materina.









    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  15. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  16. #3061
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,667
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,639
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    To nidje u svijet nema da se ne raspodjeli, bitno je kako ce nakon raspodjele da rade.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    u čemu je tačno razlika između raspodjele po dubini koja je bila za vrijeme DPSa, SDa i ostalih partija tadašnje većine i ovoga? nije više neko iz DPSa direktor no Medo, neko iz Demokrate ili URE. ključ promjene vlasti je bio da se SISTEM promijeni. sistem je ostao isti, naravno kao i uvijek građani na*ebu
    Last edited by outline; 12-01-21 at 19:29.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #3062
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Evo ja cu ti reci gdje je razlika @outline...u procentima. Siguran sam da ce biti procentualno manje ljudi preko partijske linije, Vlada samo da bude i nista vise, to je ogroman napredak. Ako si ocekivao da ce sve preko noci da bude savrseno onda si malo je reci nerealan. Ali od nekud se mora krenuti i krenulo se.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  18. The Following 2 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  19. #3063
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    u čemu je tačno razlika između raspodjele po dubini koja je bila za vrijeme DPSa, SDa i ostalih partija tadašnje većine i ovoga? nije više neko iz DPSa direktor no Medo, neko iz Demokrate ili URE. ključ promjene vlasti je bio da se SISTEM promijeni. sistem je ostao isti, naravno kao i uvijek građani na*ebu
    Razlika će biti između 100% partijskog zapošljavanja i daleko manjeg procenta. Ako budemo imali sreće 20%. Nikad nije bilo realno preći na 0%.

    Što i dalje ne znači da ne treba partije raznositi zbog ovoga, jer je to jedini način da ih odučiš.

  20. #3064
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Los ti je spin. Probaj opet, poslije resetovanja na fabricka podesavanja.
    Obrati paznju na temu zadatka
    Jer ti rece da je jahtu zaradio na trzistu kapitala a ja ti pojasnih dokumentovano kako je to bilo.

    Taj njegov ofis centar nije opremao drzavne firme namjestajem djao popio nego sam ja sigurno.
    Neka znamo se, dobijao je iz budzeta finih poslova i para. Dobija ihd an danas

    Ne znam sto su radnici trazili kroz stecaj nego plate. Moze bit e su trebovali novogodisnje paketice. Ali kad je zadrigli trebao da vrati pare u firmu onda se izrodio ugovor o oslobadjanju vracanja kredita i time smanjena stecajna masa za 140.000€.
    Samo je za te usluge angzovao jednog piznatog advokata a sudio mu sudija rodjak DPS vrha. Ah taj DFu mrski DPS.


    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

    Kakav spin, fabrička podešavanja...kakav je to rečnik? Što bih spinovao kad 100% u pravu?

    Ofis centar je privatna firma koja je poslovala sa svima i otpremninu mu je isplatio privatnik a ne država. Svakog dana ostane bez posla ma stotine radnika po privatnim firmama i šta je tu čudno? Bankrotirala mu firma i?

    Koji sudija nije za DPS ima li neki da nije? Advokat poneki i nije ali sudija i tužilac svaki mora biti.Podnijeli radnici tužbu kako je spor završen nemam pojma...svaki konobar tuži gazdu kafane zbog plate. Ali prijatelju moj dobri, to nema veze sa javnim interesom i državnim budžetom?


    Ti Slavena diskredituješ politički, moralno i ljudski ali on nije oštetio budžet i to nema veze sa javnim interesom. Ja ne pišem o članovima DPS i SDP njihove privatne stvari, ne zadirem u njihov moral i privatni život nego ih napadam zato što troše državni budžet u koji ja uplaćujem novac a me uzimam iz njega.

    Neka Klica i Brajovic rade šta hoće samo mimo budžeta.

  21. #3065
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    kakvih 20 posto o cemu to pricate, to je 100 posto partijsko i koja razlika je izmedju ovog zaposljavanja i DPSovog ne vidim da je neko objasnio
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:

    acs

  23. #3066
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Vidim nezadovoljni ste ovim partijskim podjelama funkcija, mozda ste pomalo razocarani, ja nijesam ni najmanje. Samo me interesuje ovi ljudi koji vec rade na tim radnim mjestima, je li dobijaju drugo radno mjesto ili nogu, ako je noga, je li sa otpremninom ili suvi volej u dupe ?

  24. #3067
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    kakvih 20 posto o cemu to pricate, to je 100 posto partijsko i koja razlika je izmedju ovog zaposljavanja i DPSovog ne vidim da je neko objasnio
    Salis li se. DPS je partijski zaposlio nekih 30-40 hiljada ljudi, a ovdje na listi vidimo mozda 100-200 mjesta.

  25. #3068
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    kakvih 20 posto o cemu to pricate, to je 100 posto partijsko i koja razlika je izmedju ovog zaposljavanja i DPSovog ne vidim da je neko objasnio
    Sta trazis dlaku u jaje, koja je razlika, pa ogromna covjece, ogromna. Oni prije je bilo rezimsko i nije bilo Srba, osim prikrivenih, a sad je demokratsko i oslobodilacko i jednonacionalno srpsko, znaci Bogougodno !
    Nacin je naravno isti, zaposljenje. ko zaposljenje, partijsko naravno.

  26. #3069
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Opet sudeci po socijalnim mrezama i forumima najvise mjaucu Dpsovci koji su se uhljebili pa su sad ugrozeni. Dosla gospoda preko DPS-a i satelita na radna mjesta pa sad mjauk. Mi smo kaze za promjene ali ne ovakve. Vlast se kaze treba mijenjati ali ne veli ovako. Kako je fukarice male.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  28. #3070
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Opet sudeci po socijalnim mrezama i forumima najvise mjaucu Dpsovci koji su se uhljebili pa su sad ugrozeni. Dosla gospoda preko DPS-a i satelita na radna mjesta pa sad mjauk. Mi smo kaze za promjene ali ne ovakve. Vlast se kaze treba mijenjati ali ne veli ovako. Kako je fukarice male.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ne sprdaj se prijeki... ovo je zastiđe.
    Jel treba da učimo đecu da se učlane u stranke neke da bi imala startnu prednost?
    Ja za ovo nisam glasao.

    Ok, neka ih u OD, ali neka smanje plate, a ne opet plaćamo mi iz džepa ljude koji su partijama valjali (donosili glasove, uticajni itd.)

    Oće li nam opet istoričari biti u odborima direktora?

    Đe će Šaranović iz Demokrata sa radnim iskustvom od jedne godine u računivodstvenoj agenciji? Šta on može da doprinese neđe?

    Marina Jočić kakve ima veze sa NP?

    Ista stvar i za URA važi, da se razumijemo.

    Viđeli smo im kandidate za ministre, sve štih do štiha. Zamisli ođe sad.

    Ok, neka ih, al neka im plata u UO i OD bude 250€, a direktorima po 700.





    Pa ćemo se posle pitati kako smo propustili šansu da ozdravimo ekonomiju.

    Nemoj mi samo spočitavat da sam za DPS/SD/BS, da te zamolim, oni su sve ovo (partitokrate) plus su lopovčine, ali ja nisam zadovoljan sa tim da se samo ne krade. Nisam zadovoljan da se opet partijski interes stavlja ispred struke, da je partijska knjižica prednost!!!







    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 12-01-21 at 20:02.

  29. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  30. #3071
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    A reci mi nesto, da si ti kojim slucajem npr u politici i pobjedis na izborima, a onda ti kazu ti ne treba da budes nidje u vladi niti na bilo kom mjestu nego konkurisi pa ce se izvuci najbolji...mislis li da to ima smisla?

    Razlika je sto ce ovdje koliko toliko strucniji ljudi biti. Nece kao dps kadar svi ekonomisti ministri svega i svacega a ministar ekonomije zavrsio etf :-)
    Pa ministar ekonomije predje za ministra zdravlja pa onda za ministra odbrane, pa onda za ministra turizma(karikiram).

    Ova Vlada neka samo ne krade i bice 10x bolja od prethodne. Ako uz to znaju po nesto, a ne sumnjam, bice mnogo naprednije :-)

    Samo svijest da se promjeni.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Pa ako se cijeli život samo bave politikom zašto bi političarima bilo garantovano mjesto za koje se raspisuje konkurs? Ako pitaš mmk, onda su oni stručni i za saobraćaj, i za bezbjednost, i za demokratsku tranziciju, i za šta god pomeneš. Daj im šansu pa ćeš da vidiš kako će da šetaju od funkcije do funkcije, nezavisno od znanja. Dobro je što nisu u vladi.

    Što se tiče zapošljavanja po partijskoj liniji, ovo su sve navedene isključivo najviše pozicije, direktori i predsjednici upravnih odbora. To skoro da i nije po dubini tako da se ne može porediti sa dps-om. Koliko će se podobnih nove skupštinske većine zaposliti ostaje da se vidi kad se popune ove visoke pozicije. Tek onda će se viđeti procenat zaposlenih po dubini. I nema nikakvih garancija da će biti stručniji od prethodnih samo zato jer su podobni p odrugačijoj partijskoj liniji.

    Slažem se sa kimmijem da bi se fino regulisala makar ove najviše pozicije kad bi se plate ograničile na maksimum dvije prosječne i kad bi generalno zavisile od učinka. Nažalost, ako se nastavi sa dps praksom onda će plate biti najmanji problem, jer namješteni poslovi, tenderi, rješavanja stambenih pitanja, stimulansi, razvijanje privatnog biznisa povezivanjem sa firmom u kojoj si direktor predstavljaju mnogo veće izvore prihoda od samih plata.

    A Slaven Radunović i tržište kapitala...
    Last edited by ćepanica; 12-01-21 at 20:06.

  31. #3072
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    kakvih 20 posto o cemu to pricate, to je 100 posto partijsko i koja razlika je izmedju ovog zaposljavanja i DPSovog ne vidim da je neko objasnio

    Nema razlike radićemo isto što i DPS i sateliti. Jedini je problem što su oko raspodjele to sve špekulacije medija koje traju već tri mjeseca!! Svakog poneđeljnika izlazi nova raspodjela a raspodjele još nema jer ne dozvoljava Zdravko Krivokapić koji je za DPS i cilj mu je da spasi tu partiju.

    Baciće se opoziciji nešto sitno marketinga radi ali to će biti baš mrvice. Sve ostaje isto osim ministara i nekoliko izvikanih direktora koje moraju smijeniti zbog naroda.

  32. #3073
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Evo ce sad da vam Gagarin objasni kako ja precerujem i da treba najbolje da privucemo platom.
    Sa druge strane mozda ovo i ne bude toliko lose, kako izgleda sad.
    DF se zalijece na direktorska mjesta propalih kompanija. Zamisli boris se za zeljeznicki prevoz. To je varijanta da kao oni stucnjaci otvore papire i otkriju velike malverzacije. Ova jozef. K varijanta. I da preuzmu zaposljene kao birace.
    Smo sto nije DPS na vlasti, pa ce da nastane medijski pakao poslije, procjenjujem juna, ministri sadasnji ni u ludilu nece raditi cupanje firmi milionskim kreditima da bi se placale otpremnine bordu.
    Osjecam zanimljivo ljeto za DF

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  33. #3074
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Dobro ovo su visoka rukovodeca mjesta, cekajte samo da krenu bas po dubini sa nacelnicima itd drugim nizim pozicijama. Kakav ce talog tu da izbije.
    Mada vele netje ura to dat.
    Ura je tolko autogolova dala da je to smijesno.
    Dzaba ti ovakva vlada kad imas sve ostalo isto

  34. The Following User Says Thank You to .Bole For This Useful Post:


  35. #3075
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,416
    Thanks Thanks Given 
    14,889
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne sprdaj se prijeki... ovo je zastiđe.
    Jel treba da učimo đecu da se učlane u stranke neke da bi imala startnu prednost?
    Ja za ovo nisam glasao.

    Ok, neka ih u OD, ali neka smanje plate, a ne opet plaćamo mi iz džepa ljude koji su partijama valjali (donosili glasove, uticajni itd.)

    Oće li nam opet istoričari biti u odborima direktora?

    Đe će Šaranović iz Demokrata sa radnim iskustvom od jedne godine u računivodstvenoj agenciji? Šta on može da doprinese neđe?

    Marina Jočić kakve ima veze sa NP?

    Ista stvar i za URA važi, da se razumijemo.

    Viđeli smo im kandidate za ministre, sve štih do štiha. Zamisli ođe sad.

    Ok, neka ih, al neka im plata u UO i OD bude 250€, a direktorima po 700.





    Pa ćemo se posle pitati kako smo propustili šansu da ozdravimo ekonomiju.

    Nemoj mi samo spočitavat da sam za DPS/SD/BS, da te zamolim, oni su sve ovo (partitokrate) plus su lopovčine, ali ja nisam zadovoljan sa tim da se samo ne krade. Nisam zadovoljan da se opet partijski interes stavlja ispred struke, da je partijska knjižica prednost!!!







    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    A ne prećeruj Kimi života ti. Znači sad bi da imamo sve odjednom. Idealan sistem. A ne sprdajte se. A posebno ovi dušebrižnici iz bivše vlasti kojima je ovo odjednom nevjerovatno. Oni nisu za ovakve promjene. Kao da ih čovjek ne zna. Hahaha. Nevjerovatno.
    Ako ste očekivali da političara nema nigdje, onda vi imate ozbiljan problem. Kao da ne živite u Crnoj Gori. Nek bude ono što kaže Sloj, 20 posto, i sve nogama u guzicu što bi rekli.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Page 123 of 1249 FirstFirst ... 23731131191201211221231241251261271331732236231123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •