Page 554 of 1249 FirstFirst ... 544545045445505515525535545555565575585646046541054 ... LastLast
Results 13,826 to 13,850 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #13826
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Brzo li ste zaboravili pokojnoga Zeljka Sturanovica. Eto vam jedno zdravo tkivo DPS-a.
    Kamo srece da su on i Luksic uspjeli u namjeri da pociste skakavce.
    No jednoga zdravlje izdade, drugog nema ko nije sabotirao pa je DPS postao sto je postao. Zasluzeno naravno.

    Ima jos cinovnika pod okriljem DPS-a koje ne mozete vezati za korupciju, kriminal i sl.
    Ima ih svaka partija.
    Osim SD, Bosnjacke i Milace.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #13827
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kakav je čovjek koji služi bespogovorno u partiji poput DPS-a? Konkretno što ih veže za takvu partiju? Što nikad ne čusmo da se pobune? Kakvi bi to bili državnici koji nemaju svoje ja i petlju da se pobune protiv nakaradnosti autoriteta posebno kleptokratskih lidera kojih su dio?

  3. #13828
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Samo da se zahvalim @safri što je skinuo ucjenu sa moje dps glave, i stavio je na svoju

    Što se tiče same analize, ozbiljna, i zbilja joj se nema što dodat. Sa uživanjem pročitao.

    Što se tiče realnosti scenaria, i hronologije, nažalost...
    Ishod koji predviđaš, a koji je bukvalno jedini neđe i realan, ako ćemo iskreno, i poželjan... neće biti moguć dok se ne profiliše DCG.
    A ta partija to neće uradit. Jer bi se prepolovila za uru vremena.
    Prosto, do sad im je ovaj vakuum, u kome operišu ni tamo ni ovamo a i ovamo i tamo, savršeno išao. Međutim, onog trena kad bi uradili konačni otklon od ( kako to ovđe vole da kažu ) ''radikalizovanih Srba'', otklonili bi se polovine sebe. Jer, kad bi morali na čisto po tom pitanju, to je dominantna strana njihovog članstva. Ako se tome doda glavni boost koji su imali, tj. crkva, koja i te kako klacka, i može obrnut ćurak za minut, jednačina postaje jasna ko dan. I krajnje prosta.
    1. Demokrate Vladu ne smiju puštit sve i kad bi htjeli.
    2. Demokrate mogu kidisat na ''radikalizovane Srbe'' onim svojim čuvenim saopštenjima, vrtkat repom suverenistima pomenima Njegoša i odbrane Crne Gore, ali Demokrate raskrstit sa DFom neće. Ne do nivoa konačnog otklona, u smislu brzih izbora ili promjene adrese za podršku manjinskoj vladi. Odnosno, do nivoa kad će morat konačno da izaberu na koju će stranu, jer bi ih to direktno ugrozilo, i najvjerovatnije, svelo nazad na desetak posto, u zavisnosti od onoga kako i koliko bi se Zdravko izmjerio. Pod uslovom da ga sačuvaju pod skutom.

    Zato sam tamo nekad davno, napisao nešto slično tebi, jedino što sam ja, svojstveno istinskom plakaču za DPSom, vazda prije volio viđet DPS koji bi podržao manjinsku vladu Zdravku, URI i manjinama, a da ovaj trojac velikih i oštrih, u kojem se suštinski nalazi izvor ove katastrofalno produbljene društvene podijeljenosti i nestabilnosti, od kojih ćemo na kraj pocrkat ko paščad, ostane napolje da čeka iduće izbore.

    Naravno, to bi mi se možda i moglo ispunit da je Perica na vrijeme otišao u EU
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  4. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  5. #13829
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post

    Zato sam tamo nekad davno, napisao nešto slično tebi, jedino što sam ja, svojstveno istinskom plakaču za DPSom, vazda prije volio viđet DPS koji bi podržao manjinsku vladu Zdravku, URI i manjinama, a da ovaj trojac velikih i oštrih, u kojem se suštinski nalazi izvor ove katastrofalno produbljene društvene podijeljenosti i nestabilnosti, od kojih ćemo na kraj pocrkat ko paščad, ostane napolje da čeka iduće izbore.

    Naravno, to bi mi se možda i moglo ispunit da je Perica na vrijeme otišao u EU
    A DPS nije izvor produbljivanja problema i podijeljenosti društva?
    Ja mislim da većih foliranata nisam srijetao od nekolicine vas koji se ovdje svo vrijeme uvijate. Sa DPS-om kao izvorom svih zlodjela u CG bi zamisli volio vladu ahahahahha pa ljudi da li je ovo realno...

  6. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  7. #13830
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Zdravo krilo dps u vlast. Kakva je ovo magija sa editom zna li se


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Više mi se sviđelo Zdravko krilo


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  8. The Following User Says Thank You to salmajster For This Useful Post:

    acs

  9. #13831
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A DPS nije izvor produbljivanja problema i podijeljenosti društva?
    Ja mislim da većih foliranata nisam srijetao od nekolicine vas koji se ovdje svo vrijeme uvijate. Sa DPS-om kao izvorom svih zlodjela u CG bi zamisli volio vladu ahahahahha pa ljudi da li je ovo realno...
    Ne budi smiješan. Svo komitovanje, traktorisanje, Thompsonovanje, priča da je polovina Crne Gore peta kolona i izdajnici... to je samo izraz osvježavanja DPS kao moderne, evropske alternative.

    Ne moš natjerat buva+gacce da pomene nacionalističko-šovinističku politiku DPS za spas duše.

  10. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  11. #13832
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Brzo li ste zaboravili pokojnoga Zeljka Sturanovica. Eto vam jedno zdravo tkivo DPS-a.
    Kamo srece da su on i Luksic uspjeli u namjeri da pociste skakavce.
    No jednoga zdravlje izdade, drugog nema ko nije sabotirao pa je DPS postao sto je postao. Zasluzeno naravno.

    Ima jos cinovnika pod okriljem DPS-a koje ne mozete vezati za korupciju, kriminal i sl.
    Ima ih svaka partija.
    Osim SD, Bosnjacke i Milace.
    Luksic kažes važi 😂zovite momka

  12. #13833
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Luksic kažes važi zovite momka
    Ajde malo bolje procitaj sto sam napisao
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #13834
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne budi smiješan. Svo komitovanje, traktorisanje, Thompsonovanje, priča da je polovina Crne Gore peta kolona i izdajnici... to je samo izraz osvježavanja DPS kao moderne, evropske alternative.

    Ne moš natjerat buva+gacce da pomene nacionalističko-šovinističku politiku DPS za spas duše.
    A ne, to je za njih "odbrambeni nacionalizam".

    Dvije manjim dijelom zaluđene skupine ljudi a većim dijelom stranački aktivisti, ne previše velike grupe ali veoma glasne, jedna oko DFa druga oko DPSa nas sve zajedno izluđeše.

    Ja se stvarno nadam da je narod spreman da ove dvije devijantne politike kazni.

    Evo ima dobar komad sadašnje vlasti koja je valjda dokazala svakome da ne pristaje da je poslušnik psihopate iz Beograda i da je spremna da povede Crnu Goru ka EU.

    Ebite mi sve ako mogu razumjet zašto bi neko, ko nema strah zbog nekakvih djela iz prošlosti, na nekim budućim iuborima mogao da glasa DPS.

    Šta je to što oni nude? Pravedno društvo bez povlašćenih? Nezavisno sudstvo i tužilaštvo? Brz ulazak u EU? Suzbijanje kriminala i korupcije? Smanjenje podjela? Šta ljudi recite mi da razumijem?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  15. #13835
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Lukšić je bio spreman za to da se makne dio himne i za trobojku kao jednu od zastava. sadašnji DF bi sad potpisao te predloge, tad neko nije smio to da podrži

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #13836
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Lukšić je bio spreman za to da se makne dio himne i za trobojku kao jednu od zastava. sadašnji DF bi sad potpisao te predloge, tad neko nije smio to da podrži

    Тapatalk
    Bolje da je otvarao fabrike nego što je otvorio magacin Volia u svom mandatu

  17. #13837
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ajde malo bolje procitaj sto sam napisao
    Iskreno cijenim tvoje postove i sve ali ovo za Luksica i pokojnog Sturanovica kao neka perspektiva sta bi bilo kad bi bilo tj. “zdravo tkivo dps” nidje veze, na trenutak sam pomislio da ti neko nije hackovao profil.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to _posmatrac For This Useful Post:


  19. #13838
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Bolje da je otvarao fabrike nego što je otvorio magacin Volia u svom mandatu
    čoek je znao šta prvo treba da se riješi u državi. narodu ođe su zastave i himna bitniji no ijedna fabrika

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #13839
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Mala korekcija nisi procitao do kraja rekao bih

    Sturanovic zdravo tkivo. I mislim da jes bio.
    Moze biti da grijesim.

    Luksica pomenuh kao nekoga ko je krenuo da mice skakavce ne rekoh da je zdravo tkivo. Imaonje svojih momenata i dobrih i losih. Npr jedini ministar finansija koji je ostvario suficit u budzetu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  22. #13840
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A DPS nije izvor produbljivanja problema i podijeljenosti društva?
    Ja mislim da većih foliranata nisam srijetao od nekolicine vas koji se ovdje svo vrijeme uvijate. Sa DPS-om kao izvorom svih zlodjela u CG bi zamisli volio vladu ahahahahha pa ljudi da li je ovo realno...
    Evo da i ja nastavim da kvotujem sebe

    Originally Posted by Buva+gacce

    Zato sam tamo nekad davno, napisao nešto slično tebi, jedino što sam ja, svojstveno istinskom plakaču za DPSom, vazda prije volio viđet DPS koji bi podržao manjinsku vladu Zdravku, URI i manjinama, a da ovaj trojac velikih i oštrih, u kojem se suštinski nalazi izvor ove katastrofalno produbljene društvene podijeljenosti i nestabilnosti, od kojih ćemo na kraj pocrkat ko paščad, ostane napolje da čeka iduće izbore.

    Naravno, to bi mi se možda i moglo ispunit da je Perica na vrijeme otišao u EU



    Vidiš, kad zapravo pročitaš što sam napisao, tamo piše:
    kad ovaj trojac velikih i oštrih... odnosno, DPS, DCG i DF, u kojem se nalazi izvor podijeljenosti blabla...
    Piše i da DPS podrži manjinsku vladu, a ne da uđe u vladu.

    No aj, biće ti je muka pročitat, i tebe i SKOJU. Lakše zviždat o Tomsonu narednu deceniju, iako pričate o događaju koji ima težine knap deset budala

    A ti, @safra, tačno ovđe imaš i dokaz onoga što sam htio reć-
    kad se pomene prekompozicija moći, pa čak i takva koja bi utvrdila stabilnost državi i omogućila put naprijed, pa makar do izbora na kojima će napokon sredit grozomorni DPS, umjesto na forumu...
    No no, DCG i DF se nekako tad baš skroz nađu na sličnu stranu, taman ko Direktor i SKOJ ovđe sad
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  23. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  24. #13841
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ...

    No aj, biće ti je muka pročitat, i tebe i SKOJU. Lakše zviždat o Tomsonu narednu deceniju, iako pričate o događaju koji ima težine knap deset budala ...
    Nisu bitne deset budala već puna partijska i logistička podrška koja "Thompson/pišanje po crkvama/napolje izdajnici" nacionalizmu daje DPS, kao najjača partija u Crnoj Gori.

    Ta partija je na kongresu odlučno okrenula udesno i zauzela komitski kurs. Kako miriš to sa pričom da oni treba da budu nekakav saveznik u borbi za evropsku CG?

    U najmanju ruku gori su od DF, jer su DF nacionalisti, a DPS nacionalisti i lopovi.

  25. #13842
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Kao da živimo u Bangladeš jbt a ne u Crnu Goru đe se sve zna interesovalo te ili ne, ako imaš iole poznanstava.

    Pa ovi glavaši iz DF-a su se iz "opozicije" našlapali to što su mogli za sve ove godine, šta li će tek sad da rade? No sačekajmo malo...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

  26. #13843
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nisu bitne deset budala već puna partijska i logistička podrška koja "Thompson/pišanje po crkvama/napolje izdajnici" nacionalizmu daje DPS, kao najjača partija u Crnoj Gori.

    Ta partija je na kongresu odlučno okrenula udesno i zauzela komitski kurs. Kako miriš to sa pričom da oni treba da budu nekakav saveznik u borbi za evropsku CG?

    U najmanju ruku gori su od DF, jer su DF nacionalisti, a DPS nacionalisti i lopovi.
    Tomson je deset budala. Ne ulazim u one namještaljka priče, ne zanima me. Znam da ih je pedeset puta više njih brzo ućutkalo.
    Pišanje po crkvama tri čoeka. Zanimljivo koliko vremena ništa dokazano. Pri čemu lično znam sve umiješane. I opet ću se uzdržat od komentara, iako bi ga išta stariji Kotorani lako naslutili.
    Napolje izdajnici je beznačajnije od oba prethodna podijeljena sa deset.

    A viđi sad kako izgleda maherska relativizacija i zamjena teza, a ne te tvoje amaterske:
    Prošle godine, više od po godine mi dijete vikendom skoro nije zaspijevalo, e je po svu noć nekakva gomila klipana, ne starijih od osamnaest, devetnaest godina, drečala, prije i poslije litija, Danicu Crnogorčević, i nekakve još egzotičnije pjesme. U rangu sa Tomsnonima raznim. Bukvalno. Više od po godine.
    Vikendima većinom u kuću nisam mogo uć od trobojki. Tuđe države.
    Na kapiju mi je uredno, jedno dva mjeseca, tri babe iz Bosne, znam svaku pojedinačno, i jedna iz Srbije, nju tek znam, zaposlio sam je i papire joj završio, sve skupa žene 4-5 godina tu rade, biće i kakvu platu primaju, na sav glas pjevalo: Miloo lopoveeeee. Potpomognute mojom školskom drugaricom, koja se 24 minuta snimala i na nečesove mreže puštala kako šišti- govnjiva državo, kad si tako govnjiva ne treba ni da postojiš, govnjiva državo, ***** jedna... na čistom ekavskom, da bi onda valjda pomislila da nešto ne štima, pa poslednja 4 minuta to isto šištala na najtvrđem ijekavskom.
    01.09.2020. sam prošo kroz Podgoricu i bio totalno uvjeren da sam na Kosovo srpsko. Opet. Jer sam tamo išo nekad davno da ga branim od ovih mojih. Dok su ovi vaši branioci pjevali deseterce uz dojč po primorju i mavali sa tri prsta i trobojkama, ko to veče kroz vascijeli glavni grad... Crne Gore?

    Elem. Ko je druže skrenuo u nacionalizam?

    E vidiš, tako se relativizuje
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  27. #13844
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Moglo bi se govoriti o zdravom tkivu DPS-a da je postojala ekipa koja je napustila partiju, eventualno osnovala novu ili se naknadno ogradila od nedjela kojima su unazadili drustvo i ekonomiju.

    Zdravo tkivo je sintagma za one koji nijesu direktno kompromitovani, iako ih direktna pripadnost jednom korumpiranom sistemu i dugogodisnje zatvaranje ociju ne mogu abolirati.

    Mozda je moj sistem vrijednosti previse utopisticki, ali zdravo tkivo DPS-a ne postoji. Mozemo govoriti samo o manje bolesnom tkivu.



    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  28. The Following 3 Users Say Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  29. #13845
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ...
    A viđi sad kako izgleda maherska relativizacija i zamjena teza, a ne te tvoje amaterske..
    Treća sreća kažu, pa ajde da probam. Pošto već dva puta izbjegavaš da odgovoriš na jedno jednostavno pitanje.

    Pošto je DPS na kongresu skrenuo totalno u komitski nacionalizam (a prilično je bio zabrazdio i prije) - kako takva šovinističko-nacionalistička partija može biti ikakav saveznik, partner, ma makar i prirepak, u projektu evropske Crne Gore? Da ne citiram sad Predsjednikove sto puta ponovljene priče o petoj koloni, izdaji, glasačima 2006 koji nikad ne mogu predstavljati CG itd, itd ad nauseam...

    Eto, podvukoh, za lakšu referencu. Ne moraš mi odgovarati primjerima DF nacionalizma, smatram ih isto toliko toksičnim koliko i DPS. Jedina razlika je, da ponovim, što su DF nacionalisti, a DPS lopovi i nacionalisti.

  30. #13846
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Vidim da se prati narativ koji se plasira kroz medije. Izadje Djukanovic da pomene sirenje koalicionih kapaciteta, i evo 3 dana pricamo o zdravom tkivu dps.
    DPS nema zdravo tkivo, do nivoa njihovih glasaca. Tu mozda ima ljudi za koje se moze reci da su nekompromitovani. Sve ovo sto sjedi u odborima ili u vrhu partije nije
    I da vam razbijem iluzije. Svako ko krene da trazi manjinsku podrsku DPS moze slobodno i da ih pusti u vladu. Na prvim sledecim izborima to ce biti kaznjeno od strane biraca.
    Cujes o cemu mi pricamo, jednorozi bigfoot, zivot na marsu i zdravo tkivo DPS

  31. #13847
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Nece moci ni ova vlada da sjedi dugo na dvije stolice i da ima vecinu po potrebi. Za neke crkvene zakone i tuzilastvo da ih glasa nacisticka vecina, a za neke civilizaciske stvari da ih glasa ozloglasena lopovska druzina.

  32. #13848
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,161
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Evo danima, ma i nedeljama traju sukobi unutar srpstva oko vlade. I svi se kao nešto primamo što će biti. A biće kako Joanikije kaže. A Joanikije će kazati kako se dogovori sa svojim šefom u Beograd. I svi će ga poslušat, jer im bača udicu u vidu realno 5-10% glasača. Koje crkva kao milenijumski majstor PR-a prodaje kao 50%.
    A Joanikijev šef u Beogradu će odlučiti u saglasju sa zemaljskim šefom u Beogradu.
    Tako da ne vidim razlog za neku nervozu.

  33. #13849
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    A izvini, za koje to civilizacijske stvari je kao potreban DPS. Izbor VDT i SDT. Evo vidjesmo taj civilizacijski iskorak od 200 milja sa njima dvojicom.
    Rezolucija o Srebrenici je pokrenuto pitanje od strane njih i BS. Leposavica bi smijenili i bez njih.
    Kakakv je ovo postao narativ, evropski put, civilizacijske vrijednosti, antifasizam, postenje.....
    Da vam ponovim, taj staljinov prirucnik iz 48me je i sfrj odbacila bila. Nije dovoljno samo nesto nazvati pa da to bude to.
    Cujes civilizacijske vrijednosti. Koje? Nepotizam, pljacka, zatvaranje politickih neistomisljenika, izmisljanje politickih procesa...... Ne znam, daj mi izaberi jednu civilizacijsku vrijednost iz ovoga. Nekada su civilizacijske vrijednosti bile odoh da plackam pod nazivom odbrane svete zemlje...

  34. #13850
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Evo danima, ma i nedeljama traju sukobi unutar srpstva oko vlade. I svi se kao nešto primamo što će biti. A biće kako Joanikije kaže. A Joanikije će kazati kako se dogovori sa svojim šefom u Beograd. I svi će ga poslušat, jer im bača udicu u vidu realno 5-10% glasača. Koje crkva kao milenijumski majstor PR-a prodaje kao 50%.
    A Joanikijev šef u Beogradu će odlučiti u saglasju sa zemaljskim šefom u Beogradu.
    Tako da ne vidim razlog za neku nervozu.
    Hahaha najzad izbija DPS iz tebe…


    Neka to je lepo… tesko se pretvarati toliko dugo….

    Toliko si besmislica napisao u ovom postu a vec dugo ih takodje pises…

Page 554 of 1249 FirstFirst ... 544545045445505515525535545555565575585646046541054 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •