Page 622 of 1249 FirstFirst ... 1225225726126186196206216226236246256266326727221122 ... LastLast
Results 15,526 to 15,550 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #15526
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A kako su to ispaljeni ako su se saglasili sa tim da bude nestranačka Vlada?
    Druga je stvar što su mislili da će im neko prećutati kad im je posle pobjede na izborima zinula goozica pa su htjeli pošto-poto da se uvaljaju u Vladu.
    Vidim laju protiv Vlade non-stop, ali im ne smetaju mjesta po dubini koja zakučiše.
    Ja uopšte ne problematizujem taj dio. Oni su sami pristali na sve ovo i ko ih je*e sad. Ali meni čitava priča izgleda kao da nisu dobili ono što su se dogovorili onda kad su dali pristanak na sve ovo i izglasali Vladu i mandatara koji veze s njima nema, a ljudi su konstituenti vlasti od 66%....

  2. #15527
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Sve je meni ovo jasno, ne znam zašto mi pričaš, ali ajde. Oko Milačića se nikako ne slažemo, nemoguće je bukvalno da on sam nosi broj glasova jednog SDPa, posebno na onu ISTORIJSKU izlaznost... baš pričaš besmislice (bez ikakve uvrede).
    https://twitter.com/CEDEM_ME/status/...260361730?s=20
    Ne budi siguran. Milacic je imao stabilnu podrsku, koja je rasla na stetu DF uglavnom

  3. #15528
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Evo i Zdravko krenuo da obećava 40k radnih mjesta na svoj način
    Moguće sa ovim rastom cijena da i doguramo do te hiljadarke i prije 2025.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  4. #15529
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    https://twitter.com/CEDEM_ME/status/...260361730?s=20
    Ne budi siguran. Milacic je imao stabilnu podrsku, koja je rasla na stetu DF uglavnom
    Izvini, nema veze s tobom, ali ovo je glupost.
    Pravi se rejting partija na osnovu izlaznosti... koje?

    2020 izlaznost je bila 77%, odbijam da povjerujem u priču da je Marko Milačić SAM imao 12ipo hiljada glasova... bukvalno nemoguće

  5. #15530
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Ja uopšte ne problematizujem taj dio. Oni su sami pristali na sve ovo i ko ih je*e sad. Ali meni čitava priča izgleda kao da nisu dobili ono što su se dogovorili onda kad su dali pristanak na sve ovo i izglasali Vladu i mandatara koji veze s njima nema, a ljudi su konstituenti vlasti od 66%....
    koja im je to bila alternativa? da ne glasaju za vladu sa Krivokapićem na čelu?

    ja ne razumijem da ti ne kapiraš jedno - DF je dobio SVE (ali baš sve). UO, fotelje, funkcije. zapošljavaju bez reda svakoga. sve im je malo pa oće još. malo im je što sipa SNS, pa se za njih kupuju A1, portali. na Prvu se instalira njihov čoek da bi se vlada kritikovala. DAN je postao njihov. u tal su počeli sa nekima koji su do juče bili uz DPS. u kafanama po Bokeškoj

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #15531
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Isto je nemoguce da za godinu dana, koju im je obiljezilo Amfilohijevo nimalo ljubazno sklanjanje sa protesta, pa svadja u Ostrogu....da skupe oko 12% birackog tijela. Pa vjerovao ti ili ne za Milacica.
    Kad sam pricao da ce avetinja da udje u skupstinu, ovdje su se sprdali i zvali ga starletom....

  7. #15532
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    koja im je to bila alternativa? da ne glasaju za vladu sa Krivokapićem na čelu?

    ja ne razumijem da ti ne kapiraš jedno - DF je dobio SVE (ali baš sve). UO, fotelje, funkcije. zapošljavaju bez reda svakoga. sve im je malo pa oće još. malo im je što sipa SNS, pa se za njih kupuju A1, portali. na Prvu se instalira njihov čoek da bi se vlada kritikovala. DAN je postao njihov. u tal su počeli sa nekima koji su do juče bili uz DPS. u kafanama po Bokeškoj

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ja ne kapiram da ti ne razumiješ osnovni postulat crnogorske politike
    DF je dobio bukvalno ništa. Na krilima njihove pobjede na izborima 2020. godine u Vladi svoje partijsko tijelo bilduju Dritan, Bečić i Zdravko Krivokapić.
    Njima daju da zaposle rodbinu i prijatelje i to je to (čitaj: ljude koji su ih svakako glasali)

  8. #15533
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Isto je nemoguce da za godinu dana, koju im je obiljezilo Amfilohijevo nimalo ljubazno sklanjanje sa protesta, pa svadja u Ostrogu....da skupe oko 12% birackog tijela. Pa vjerovao ti ili ne za Milacica.
    Kad sam pricao da ce avetinja da udje u skupstinu, ovdje su se sprdali i zvali ga starletom....
    A onda je Amfilohije izašao da glasa i pokazao listić sa zaokruženim brojem 9... toliko o tome.

  9. #15534
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Ja ne kapiram da ti ne razumiješ osnovni postulat crnogorske politike
    DF je dobio bukvalno ništa. Na krilima njihove pobjede na izborima 2020. godine u Vladi svoje partijsko tijelo bilduju Dritan, Bečić i Zdravko Krivokapić.
    Njima daju da zaposle rodbinu i prijatelje i to je to (čitaj: ljude koji su ih svakako glasali)
    da li si ti ozbiljan? URA ne može zaposlit nikoga a DF nema koga nije. i ti dođeš, napišeš DF nije dobio bukvalno ništa


    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    A onda je Amfilohije izašao da glasa i pokazao listić sa zaokruženim brojem 9... toliko o tome.
    stani malo. Amfilohije je nedelju dana pred izbore, izašao i rekao da izlazi na glasanje. znali smo za koga će glasati

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #15535
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    A onda je Amfilohije izašao da glasa i pokazao listić sa zaokruženim brojem 9... toliko o tome.
    Sad vec namjerno banalizujes i rastezes logiku.
    Taj isti Milacic je iza broja 9, koji je pokazao Amfilohije. I Zdravko, kojeg im je licno izabrao za nosioca liste, i SNP koji standardno ima 6.5 do 7%. I ujedinjena koja ima preko 3.5%.....
    Malo realnosti, kao i ovim "gradjanima" ne bi bilo na odmet

  11. #15536
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Da se ne zamlaćujemo više, nemam ni snage ni vremena. Vi jednostavno od mržnje prema DFu ne možete da posmatrate situaciju realno

    Još sad pokušavate da me ubijedite da su oni najbolje prošli od svih

  12. #15537
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Da se ne zamlaćujemo više, nemam ni snage ni vremena. Vi jednostavno od mržnje prema DFu ne možete da posmatrate situaciju realno

    Još sad pokušavate da me ubijedite da su oni najbolje prošli od svih
    Uvijek li je "da se ne zamlacujemo vise...."
    Evo tih rekoh da sam predvidjao davno ulazak Milacica u skupstinu, a smatram da manje integriteta ima od Becica, sto je realno tesko. I da su Demokrate DPS 2.0....
    I kakve to ima veze sa bilo cim.
    To sto je Mandic mislio da je Krivokalic Lekic 2.0, kojeg ce da otpali.... Pogresna procjena sluzbi.... Vjerovatno bi i bio, da se nije umijesala URA i Demokrate da mu daju podrsku.... Vise srece drugi put....
    Znas li kad ce da se desi Niksic opet.... brzo su izbori u PG, a svi smo ovdje na forumu...

  13. #15538
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Predvidio si ulazak Milačića u parlament?

    Pa đe si dobio tu potvrdu svog predviđanja? Ušao je sa zajedničke liste ZBCG, a ti se ponašaš kao da su se obistinile tvoje tvrdnje da Prava Crna Gora uzme 12500 glasova... nevjerovatno

  14. #15539
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Jeste, DF je uzeo sve glasove, oni su najbolji, zajebase ih na kvarno.
    Nema Mulacic cenzus, ali je zato Mandic namakao 45 000 glasova za malo vise od pola godine.
    Ne mozes povjerovati da je Milacic skupio 3 500 glasova za pola godine, ali Mandic moze preko 45 000.
    Lijepa matematika. Ako su tako dobri u privlacenju glasova da sa oko 62 000 dodju do skoro 110 000, sto ne odu na izbore....
    Ah da...

  15. #15540
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Zato što nije momenat kao 2020.
    Nemaju tu podršku, nemamo ni tu izlaznost, nema Crkve iza njih... a ni mitropolit nije živ

    Spinuješ masu... a nema potrebd

  16. #15541
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    A nema potrebe da pricamo koliko je DF jak.
    Sami su 2016 bili jaki 77-78 hiljada glasova, i od tada su bili u laganom padu.
    Jesu li podrzavali dolazak Vucica u Berane, pa su ih izmrskali zajedno sa njim. Pa su pokusali uz Irinejevu podrsku da dodju do cela protesta protiv zakona o vjerskim zajednicama, pa su ih i tu izmrskali...
    Pa su im drugi postavili nosioca liste, i rekli sa kim da idu u koaliciju.
    Mislis da su bili odusevljeni Milacicem... Previse su oni...pojeli, uz nadu da su bolji igraci, a i da ce DPS braca biti uspjesnija u guranju DF narativa.
    Ne ide to bas kako treba...

  17. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  18. #15542
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Na kraju je DF ispaljen i iskorišten. Oko toga nema nikakve nedoumice.
    I treba da budu ispaljeni i iskorišteni , kao kurton , jer i jesu kurton koalicija.
    DF-u i DPS-u treba zabraniti rad , a političarima iz ove dvije struje zabraniti bavljenje politikom.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  19. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:


  20. #15543
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    I dalje je najjači DPS pojedinačno, a znate koliko ima? 25% i do lokalnih izbora u maju 2022 još će da kalira...

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  21. #15544
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    I treba da budu ispaljeni i iskorišteni , kao kurton , jer i jesu kurton koalicija.
    DF-u i DPS-u treba zabraniti rad , a političarima iz ove dvije struje zabraniti bavljenje politikom.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Da je sreće da se zakonom zabrani bavljenje politikom svakom ko je učestvovao u referendumskoj kampanji, da se skala malo.

    Mada bi red bio da se ograniči broj mandata poslanicima na 3, a ne da Peđa Bulatović prdi u skupštinu evo 3 decenije.

    Što bi reko jedan na tw.... "šta je starije, jaje ili Peđa Bulatović"

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. #15545
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ne moze se DPS masinerija " rašarafiti" za 3, 6 ili 9 mjeseci. Vjerujem da njihov ubrzani pad krece tek porazom na podgoričkim lokalnim izborima. Naravno, i dalje će oni uticati na neka dešavanja u Crnoj Gori, ali nece sigurno biti ključni činilac.
    DF svojim primitivizmom, politikom podmetanja, spletkarenja, manipulacijama, prepoznavanjem izdajnika svuda oko sebe srlja u propast...

  23. The Following 3 Users Say Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  24. #15546
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mada bi red bio da se ograniči broj mandata poslanicima na 3, a ne da Peđa Bulatović prdi u skupštinu evo 3 decenije.
    Apsolutno, i da nema predizbornih koalicija. Otvorene liste je već možda previše bar za sada...



    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  25. #15547
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Kad smo kod predizbornih koalcija, @Babbo Natale na osnovu čega tvrdiš da je najveći broj ljudi glasao ZBCG zbog DF-a, a ne npr. zbog Milačića? Mi to ne znamo, već samo nagađamo, tako da je sva priča oko zasluga DF-a (ili Crkve for that matter) u domenu pretpostavke, iz prostog razloga što tako nešto nije moguće objektivno izmjeriti.

    Zato je ključno da se reformom izbornog zakonodavstva onemogući predizborno koaliranje i istovremeno smanji cenzus, kako bismo konačno znali stvarnu snagu političkih subjekata u Crnoj Gori - i kako bi se završilo sa pričama da je neko dobio manje nego što je zalužio.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  26. #15548
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Ja uopšte ne problematizujem taj dio. Oni su sami pristali na sve ovo i ko ih je*e sad. Ali meni čitava priča izgleda kao da nisu dobili ono što su se dogovorili onda kad su dali pristanak na sve ovo i izglasali Vladu i mandatara koji veze s njima nema, a ljudi su konstituenti vlasti od 66%....
    Ček, post ti je totalno kontradiktoran, prvo kažeš pristali su na sve ovo i ko ih ebe, a onda kažeš da nisu dobili ono što su dogovorili?

    To šta su oni dogovorili možemo samo da gatamo u pasulj, ono što je javno rečeno je nestranačka Vlada i to je većinom sprovedeno.
    To što su oni splačine koji nijedan dogovor ne mogu da ispoštuju već oće uvjek više i mimo onoga dogovorenog je njihov problem i halapljivost, ali zato mjesta po dubini ni da spomenu, kako im tu nije krivi dio?


    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    @technus šta misliš koliki je procenat biračkog tijela dps-a koji je promijenio ploču zbog crkve a ne zbog ekonomskih razloga? Minoran nije svakako, a čak i među ljudima koji su od starta bili protiv dpsa bilo je masu pasivnih ljudi koji su na sreću ili nesreću (vrijeme će pokazati) prelomili..
    Ne kažem ja da je minoran, već možda i nasuprot, da je najveći broj to uradio zbog crkve.
    Ali je stvar u tome što je razlika glasova dps-a 16-te i 20-te u 15.000 glasova, a to je nekih 2,5% glasačkog tijela, što i nije neka brojka, ja kažem da su ovi što su radi crkve glasali sadašnju vlast već decenijama bili protiv dps-a.
    Forever young, i want to be forever young

  27. #15549
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Kad smo kod predizbornih koalcija, @Babbo Natale na osnovu čega tvrdiš da je najveći broj ljudi glasao ZBCG zbog DF-a, a ne npr. zbog Milačića? Mi to ne znamo, već samo nagađamo, tako da je sva priča oko zasluga DF-a (ili Crkve for that matter) u domenu pretpostavke, iz prostog razloga što tako nešto nije moguće objektivno izmjeriti.

    Zato je ključno da se reformom izbornog zakonodavstva onemogući predizborno koaliranje i istovremeno smanji cenzus, kako bismo konačno znali stvarnu snagu političkih subjekata u Crnoj Gori - i kako bi se završilo sa pričama da je neko dobio manje nego što je zalužio.
    Ovo mi je nejasno?
    Zašto bi se smanjivao cenzus od 3% i zašto bi se zabranilo predizborno koaliranje?
    Mislim da to nigdje ne bi dovelo.
    Ja razumijem da recimo DF čini 10 različitih entiteta i da još u ZBCG ima 6-7 povrh toga i to je potpuno ok da politika u CG ima blage veze sa demokratijom.

    Jedino su otvorene liste način ili poluotvorene.

    Sistem gdje će partija da delegira 81 poslanika na listu pa da narod zaokruži koga misli da treba i mogućnost da se nezavisni poslanici biraju van partije.

    Najveći je problem u CG što je partokratija toliko okoštala da niko više ne pominje Ustav.
    Mi poslanike ne biramo neposredno nego glasamo za partiju koja poslije delegira poslanike ili prije manje je bitno.
    Ono što je bitno je da recimo sjednu Andrija Mandić, Medojević i Knežević i određuju ko je zaslužio da se nađe na listi - a odlučuju od onih koji su najlojalniji njima kao liderima.
    Ili Aleksa Bečić ili Milo Đukanović.
    Znači lideri partija za građane biraju ko će da ih predstavlja.
    Od ovih 81 poslanika mi čujemo možda 15 da priča stalno, za neke i u prethodnim sazivima nikad nismo čuli da progovore kako iz vlasti tako i iz opozicije.

    Primjer ugledni poljoprivrednik iz Zete izađe sa programom za razvoj poljoprivrede i kaže ovo je moj program ja sam glas poljoprivrednika - ovo ću da guram, cilj mi je u sledeće 4 godine to i to i to.
    Glasajte za mene jer sam domaćin i poljoprivrednik znam šta vam treba.
    Onda neki Privrednik iz Nikšića izađe i kaže ja znam šta su problemi i biznis barijere, moj će cilj da bude stvaranje pretpostavki i otvaranje novih radnih mjesta, povoljni krediti, manje kamatne stope i porezi za male i srednje biznise i tako dalje.

    Problem CG je što od ovih poslanika koji se rotiraju zadnje 20 godina nikoga nije birao narod nego partija i većina su karijerni političari što u CG znači da znaju dobro da nauče napamet šta im se kaže i da obično se bave svim i svačim umjesto da guraju agendu i ono za šta su se školovali.
    One Ring to Rule them all...

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  29. #15550
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Marina Jočić je na jučerašnjoj sjednici Vlade smijenjena sa mjesta direktora borda direktora Nacionalnih parkova CG.

    Dal je znala šta joj se sprema pa je stavila juče onaj status za zdravka, ili je Vlada zbog statusa isti dan brzopotezno smijenila, to ćemo vidjet.

    Na njeno mjesto postavljen Nebojša Popović, ne znam ko je u pitanju.
    Znam jednog Nebojšu Popovića koji je bio pomoćnik i generalni direktor u ministarstvima turizma iz DPS, i kojeg je DPS stavio na čelo direktora u kompaniji Luštica Development kao predstavnika državnog kapitala, i na tom je mjestu bio do skoro.
    Ako je taj u pitanju, onda je to ozbiljan preletačević.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  30. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


Page 622 of 1249 FirstFirst ... 1225225726126186196206216226236246256266326727221122 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •