Page 527 of 632 FirstFirst ... 27427477517523524525526527528529530531537577627 ... LastLast
Results 13,151 to 13,175 of 15777

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

Thanks Thanks Given 
    1,511
    Thanks Thanks Received 
    1,201
    Thanked in
    590 Posts

Au. Too good to be true? Predstava? Da vidimo.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

2. The Following 4 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,511
    Thanks Thanks Received 
    1,201
    Thanked in
    590 Posts

Ovaj moj komentar je vezan za ovo sto je @Babbo Natale napisao, no ulece nimfa da se raspravlja sa tripijem. Sta se sa tripijem raspravljate suludnici....
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

4. The Following 2 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    378
    Thanked in
    248 Posts

Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ovo ako smijes uokviri pa djeci i unucadima pokazi nekada da vide kako im je otac/djed pricao i podrzavao drustvo koje je unistilo sve ljudsko na ovim prostorima.

Treba biti posebno drsko ostrascen i zaslijepljen nekom vrstom mrznje i ovo napisati. Srecno u zivotu.
    Da nisam sto slagao? Mene bi sramota bilo rec da glasam za Demokrate/Albina Cemana ili Uru. A da sam Srbin jedina opcija bi mi bila DF ili Marko Milacic. Jedino vas oni zastupaju kako treba. Ne priznaju Kosovo, hoce da potpisu temeljni ugovor sa Spc za razliku od izdajnika Zdravka, protiv Natoa su…

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    252
    Thanked in
    140 Posts

Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Spajić izašao pred Odbor za ekonomiju, finansije i budžet sa tvrdnjom da ima dogovoreno sa državnom institucijom jedne od zemalja EU refinansiranje kineskog kredita.
    Kamatna stopa 1% (kod kineskog je 2%), ročnost 20 godina, grejs period 6 (kod kineskog naplata kreće u julu ove godine).
    Kredit bi bio u eurima, a ne u dolarima.

Konjević i Šehović na aparatima.

Aoo ovo ako je tacno nisu samo ova dvojica na aparatima no i DF sa njima zajedno.

Ono sto me ubija u pojam je zahtijevanje da se ministri konsultuju sa jebenim poslanicima koji su i doveli do ove situaciije dje smo do guse zaduzeni
    Sate sate sate

Thanks Thanks Given 
    2,292
    Thanks Thanks Received 
    1,329
    Thanked in
    616 Posts

To je zato stos i ostrascen momak. Teski nacionalista. Brzo ces bojim se gace nosit do iznad clanaka kako si krenuo. No offense

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    1,239
    Thanks Thanks Received 
    3,908
    Thanked in
    2,030 Posts

"Sada smo u finalnoj fazi sa jednom stranom koja je spremna da pomogne ne samo zbog smanjenja kameta već i zbog smanjenja valutnog rizika. Radi se o otplati kredita za autoput. Ne smijemo još da pomenemo o kome se radi, ali postoji evropska strana, državna institucija, koja je spremna da refinansira kredit po povoljnijim uslovima. Kredit će biti isključivo korišćen za refinansiranje starih kredita za autoput... Ni po kom osnovu Crna Gora se neće dodatno zaduživati ove godine", rekao je Spajić.

ovo bi odlično bilo. kad bi splačine iz DFa puštili ove ljude da rade posao, možda bi ođe bilo malo bolje

Тapatalk
    'IQ 86 u prosjeku rasturi ovu zemlju'

9. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    252
    Thanked in
    140 Posts

Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Da nisam sto slagao? Mene bi sramota bilo rec da glasam za Demokrate/Albina Cemana ili Uru. A da sam Srbin jedina opcija bi mi bila DF ili Marko Milacic. Jedino vas oni zastupaju kako treba. Ne priznaju Kosovo, hoce da potpisu temeljni ugovor sa Spc za razliku od izdajnika Zdravka, protiv Natoa su…

Koga nas? Hahhaha upravo si potvrdio sve sto sam gore napisao. Nema nas i vas, postoje samo ljudi i neljudi. Vidji sam dje pripadas sa ovom pricom prepunom ogorcenja i mrznje.

Opet ti kazem, uokviri ovo gore sto si napisao pa kad budes stariji al bas stariji i malo zivotno iskusniji, vidjeces, i to mozda, da je ovo sto pricas bio samo proizvod tvoje zatrovanosti.
    Sate sate sate

11. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    927
    Thanked in
    506 Posts

Spajić izašao pred Odbor za ekonomiju, finansije i budžet sa tvrdnjom da ima dogovoreno sa državnom institucijom jedne od zemalja EU refinansiranje kineskog kredita.
    Kamatna stopa 1% (kod kineskog je 2%), ročnost 20 godina, grejs period 6 (kod kineskog naplata kreće u julu ove godine).

Ako je tačno, ne znam što da kažem. Ovo je baš sedmica na loto. Čuo sam da je napravio neki deal sa Mađarima.

13. The Following 3 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,239
    Thanks Thanks Received 
    3,908
    Thanked in
    2,030 Posts

dakle Borba, DAN, in4s, Novosti, b92 isto pišu svi se ufatili za ideju kako je Lekić budući premijer. samo ne znam kako to baš ide ali nema veze. bitno da su uprli SNS mediji

Тapatalk

Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    378
    Thanked in
    248 Posts

Ne znam sto ne kazete Srbija nego SNS? To je partija koja je izvrsna vlast tamo i koju podrzava vise od 50% gradjana Srbije. Znaci Srbija uprla a ne SNS. Svakako i opozicija (Jeremic i Obradovic) na CG gledaju isto kao Vucic

Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    61 Posts

Znas sta je ovo?

Gledajuci ovaj odbor…

Ovo je sudar realnog zivota i ljudi koji su u zivotu nesto radili van skupstinskih klupa sa ljudima koji u zivotu posao jedan nisu napravili a da to nije bila kombinacija…

17. The Following 2 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    120 Posts

S obzirom da si jedan od rijetkih koji razumije i ono što se ne vidi na TV-u ili novinama, moram da te pitam za mišljenje smatraš li da se Zdravko ovako ponaša jer je to njegov stav ili jer ga je neko naučio da tako treba?
    Ovo drugo.
    Njemu neko govori da tako treba.
    Njega je neko ubedio da on ne zavisi od onih koji su ga delegirali i birali, već da je on sAm jako bitan i da su još bitni krugovi oko Dritana Abazovića i strane ambasade.

On Leposavića smenjuje zato što mu je tako sugerisao neko drugi.
    A taj neko drugi mu nije sugerisao da je neophodno smeniti Mitrovića. I onda Zdravko može da brani i čuva Mitrovića.

Znači, nemaš principe. Nemaš automnost u odlučivanju.

Ja sam tamo negde u septembru kad se pominjala ekspertska vlada, ovde napisao da je jedna od najvećih mana ekspertske vlade, to što ako su ti ministri sve eksperti, onda se politička moć koju ima vlada izmešta u neke druge centre.
    Zdravko Krivokapić u poslednjem intervjuu kod Komnenića ne skriva divljenje prema Milu Djukanoviću kako ume maksimalno politički iskoristiti ono malo protokolarnih ovlašćenja koje kao predsednik ima.
    Pa to je zato što je Milo Djukanović prekaljeni političar 30 godina, a Zdravko Krivokapić je političar pola godine. Njemu politiku kreira mladi Dritan Abazović i taj krug ljudi oko njega.

Ne kažem, možda je za interese CG to dobra i ispravna politika. Vreme će pokazati.
    Ali onda treba postaviti Dritana Abazovića za premijera, a ne da se kriju iza Zdravka Krivokapića.
    To može trajati neko vreme, ali ne zadugo.

Jer politika je bluz mutne vode. A naidju krize, drukčije grize.

Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    41 Posts

Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne znam sto ne kazete Srbija nego SNS? To je partija koja je izvrsna vlast tamo i koju podrzava vise od 50% gradjana Srbije. Znaci Srbija uprla a ne SNS. Svakako i opozicija (Jeremic i Obradovic) na CG gledaju isto kao Vucic

Srbija nema pravu opoziciju, to se zna tako da ne mozes poistovjecivati Srbiju sa vlascu isto kao sto se ne moze DPS poistovjecivati sa Crnom Gorom(i ako oni zele bas to)

20. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    252
    Thanked in
    140 Posts

Ladno ne daju Rasko, Sehovic i DF da ustedimo pare hahahahah. Ljudi dajte te izbore da micemo ove bazdove ljudske. Ovo smisla nema vise.

Gledam onu amebu ljudsku od Sehovica kako se nesto podsmijava Spajicu i tacno mi je muka
    Sate sate sate

22. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    1,606
    Thanked in
    895 Posts

https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-bice-u-eurima

Ako su ovo uspjeli treba spomenik da im podignemo. Polovljenje kamate i šest godina grejs perioda...

24. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,239
    Thanks Thanks Received 
    3,908
    Thanked in
    2,030 Posts

možda bi i uspjeli ali eno DF neće glasati a stručnjaci traže i ovo

Dejan Đurović iz DF-a tražio je od ministra Spajića da mu dostavi preciznije informacije o banci kod koje će se država zadužiti, a slično je zahtijevao i predsjednik Odbora Vladimir Joković (SNP).
    Joković veli zahtijeva

26. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    2,292
    Thanks Thanks Received 
    1,329
    Thanked in
    616 Posts

Jokovic. Ona strvina koja ne zna sta ga je snaslo krenuo je da brblja i ne staje. Ko zna sta je ukrao pa mu je svaka o casti i postenju snp-a. Bijase li ono Pedja bulatovic casni i posteni iz snp

Thanks Thanks Given 
    1,239
    Thanks Thanks Received 
    3,908
    Thanked in
    2,030 Posts

stručnjaci za ekonomiju - Šehović, Kordić i Joković. bolje reći stručnjaci za punjenje svojih džepova na uštrb građana

Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    2,907
    Thanked in
    1,270 Posts

Joković veli zahtijeva da mu se elaborira nešto iz bankarskog sektora detaljnije hahah.

I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

30. The Following 16 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    180
    Thanks Thanks Received 
    198
    Thanked in
    105 Posts

Veliki su to ekonomski stručnjaci, svi vode svoje biznise, treba ih razumjeti...Počevši od Slavena, Jokovića pa ćeraj dalje...

Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    120 Posts

Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zdravko je i prije izbora građanima obećao ekspertsku vladu. DFovci su tada prećutali. Lome vladu od njenog formiranja, a komplikuju još od izbora na ovamo jer im tako gazda (AV) traži.

To što neko misli da su njihove ministarske fotelje bitnije od želje naroda da se promijeni DPS, to je već posebna dijagnoza, isto ko i želja da budu psihopatine marionete.

Temeljni je Amfilohije bio pripremio, pa se neko drznuo da ga skroz izmijenja. Najbolje da je potpisao temeljni koji se bavi imovinom (svu imovinu prepisuje na SPC umjesto kao što je sada vlasništvo MPC, Eparhija, crkava i manastira) i ograničava prava trećih. Pa to bi bila klasična izdaja.

To što neke žulja što se AV ne pita ođe i pored kupovine medija i političkih grupacija u CG, to je druga stvar.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pošto odredbe Temeljnog ugovora nisi mogao nigde videti ni pročitati, ne znam koja je svrha da mi kao argument nudiš špekulacije iz Pobjede ili CDM-a.
    Nose se crkve i manastiri u Srbiju...i te fore.
    Jel mene ili sebe pokušavaš ubediti u ispravnost Zdravkove odluke da zavlači crkvu oko Temeljnog ugovora?

Nema potrebe za tim, jer argumentacija na bazi tabloidnih špekulacija, ne vredi ništa.

Isto važi i navodnu "neuspelu kupovinu" nekih medija od strane AV.

Evo baš se živ nasekirah zbog toga. A mislim da ni AV ne može spavati.

Thanks Thanks Given 
    2,292
    Thanks Thanks Received 
    1,329
    Thanked in
    616 Posts

Evo stigli vucicevi botovi i ovamo
    Uzas

Thanks Thanks Given 
    1,239
    Thanks Thanks Received 
    3,908
    Thanked in
    2,030 Posts

moj Čoda ti pokušavaš mjesecima ođe da nas ubijediš kako je SNS dobar. ali imamo mi ođe internet pa pročitamo nešto. ako te zanima kupio je SNS A1, DAN, portale. tačno se vidi koje

https://www.vijesti.me/vijesti/polit...primarni-motiv

"Nije to slučajnost, već uigran i dobro pripreman scenario. Uprkos svemu – uspjećemo. Moramo svi zajedno uložiti maksimalne napore u cilju stabilizacije političkih prilika. U ovom trenutku to je naša najsvetija dužnost i obaveza pred vama, građanima, jer je to jedina mjera odgovorne, mudre i zrele državne politike. U tom cilju, kako sam i planirao, u najskorijem roku, pokrenuću dijalog sa svim predstavnicima parlamentarne većine. Zato vas pozivam da vjerujete u zajedničku veličanstvenu izbornu pobjedu 30. avgusta, a ja ću do kraja ostati na braniku zaštite interesa svih građana Crne Gore, makar me i tri puta gore osuđivali i neću nikada pristati na ucjene kojima se od mene traži da za cijenu mog ostanka na čelu Vlade izdam zakletvu koju sam, u trenutku mog imenovanja, vama najličnije dao", poručio je Krivokapić.

Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    252
    Thanked in
    140 Posts

Ladno ne daju Rasko, Sehovic i DF da ustedimo pare hahahahah. Ljudi dajte te izbore da micemo ove bazdove ljudske. Ovo smisla nema vise.

Gledam onu amebu ljudsku od Sehovica kako se nesto podsmijava Spajicu i tacno mi je muka
    Sate sate sate

Thanks Thanks Given 
    5,486
    Thanks Thanks Received 
    1,008
    Thanked in
    581 Posts

Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Joković veli zahtijeva da mu se elaborira nešto iz bankarskog sektora detaljnije hahah.

Plačem
    Stvarno sam čuo za ovog nesretnog Jokovića da je baš dobra čovjek, pošten i častan. Ali ko će mu ga znati.

Sent from my KB2003 using Tapatalk

Page 527 of 632 FirstFirst ... 27427477517523524525526527528529530531537577627 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)